معرفی تمام مردان و زنان عنكبوتی – قسمت اول

معرفی مردان عنكبوتی

در این مقاله دو قسمتی سعی میكنم تمام كسانی كه در دنیاهای مختلف با نام اسپایدرمن شناخته میشوند و یا نیروهایی مشابه با او دارند را معرفی كنم!

كاربران سایت حتماً خبر دارند كه به زودی قرار است داستانی مهم و بزرگ به نام "دنیای عنكبوتی" یا spider-verse در كمیك های اسپایدرمن چاپ شود و در آن مردان و زنان عنكبوتی از دنیاهای مختلف و گذشته و آینده حضور داشته باشند! (خبرش اینجاست، اگر نخوانده ايد حتما بخوانيد)

مارول حتی تیزری زیبا از این داستان منتشر كرده كه توصیه میكنم اگر آنرا ندیده اید اینجا با كیفیت عالی تماشایش كنید. 

اما سئوالی كه شما با دیدن این تیزر در ذهنتان نقش میبنند این است كه این شخصیت ها كی هستند؟ آیا آنها هم مرد عنكبوتی اند؟ نامشان چيست؟ از كجا آمده اند؟ چه قدرت هایی دارند ؟ به همین دلیل تصمیم گرفتم همه آنها را طی دو مقاله برایتان معرفی كنم:

معرفی اسپایدرمن های  مختلف

البته لازم است بگویم كه دنیای مارول دنیاهای زیادی دارد كه به آنها اصطلاحا Earth گفته میشود. دنیای های مارول هر كدام یك شماره دارند تا از یكدیگر مجزا شوند. دنیای اصلی مارول كه ما با آن آشنا هستیم و فیلم ها ، انیمیشن ها و ... مرد عنكبوتی بر اساس آن است  به عنوان Earth 616 شناخته میشود.

 

1- مرد عنكبوتی  دنیای شماره 928 (ملقب به «مرد عنكبوتی سال 2099») 

  مرد عنكبوتی 2099

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 1 از كمیك "مرد عنكبوتی 2099"

این مرد عنکبوتی متعلق به آینده و سال 2099 میباشد و «میگل اهارا» (Miguel O'Hara) نام دارد. میگل برای شرکت بزرگی به نام "الکمکس" (Alchemax) کار میکرد. او که از برنامه های پلید الکمکس به ستوه آمده بود، تصمیم گرفت آنجا را ترک کند اما رئیس خبیث الکمکس به نام «تایلر استون» دارویی توهم آور به او داد و باعث شد تا طی حادثه ای ژن های میگل دستکاری شود و به نیروهای عنکبوت مانند دست یابد.

(برای خواندن اطلاعات كامل درباره مرد عنكبوتی 2099، این مقاله را بخوانید)

 

2- پیتر پاركر دنیای شماره 7085

پیتر پاركر دنیای شماره 7085

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 5 از كمیك Marvel Zombies Vs. Army of Darkness

اسپایدرمن در این دنیا درست مثل ابرقهرمانان  دیگر مارول  تبدیل به یك موجود گرگ نما (werewolf) شده كه از گوشت انسان تغذیه میكند! او به همراه دیگر ابرقهرمانان دیگر، حتی «گالاكتوس» را خورده است!!!

او علاوه بر نیروهای اسپایدرمن ، قدرت های یك موجود گرگ نما را نیز دارد.

 

3- پیتر پاركر دنیای شماره 9977

پیتر پاركر دنیای 9977

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 1 از  كمیك Earth X (آوریل 1999)

پیتر پاركر در این دنیا با مری جین ازدواج كرده و یك دختر به نام «می» دارد. البته مری جین مدتها پیش به خاطر ابتلا به سرطان مرده است. اسپایدرمن بازنشسته شده و در اداره پلیس مشغول خدمت است . ضمناً هویت مخفی او  برای مردم شهر آشكار شده و همه میدانند كه او پیتر پاركر است.  به علاوه، سیمبیوت فضایی با دختر پیتر » پیوند خورده ولی می توانسته آن را تحت كنترل خود دربیاورد. 

نیروهای او درست مثل اسپایدرمنی است كه در دنیای اصلی زندگی میكند.

 

 

4-  كواكو آنانسی (Kwaku Anansi) از دنیای شماره 7082

كواكو آنانسی (Kwaku Anansi) از دنیای شماره 7082

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 2  از  كمیك Spider-Man: Fairy Tales

هیچ اطلاعاتی دقیقی درباره او در دست نیست. فقط میدانیم یكی از خدایان مردم آفریقا بوده است!

 

5-  بن رایلی  از دنیای اصلی (شماره 616)  

بن رايلي كلون مرد عنكبوتي

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 149   از  كمیك Amazing Spider-Man

او یكی از كلون هایی بود كه توسط شخصیت خبیثی به نام پروفسور «مایلز وارن» (ملقب به «شغال») خلق شد .كلون به موجودی میگویند كه از روی DNA یك انسان دیگر و در محیط آزمایشگاهی تولید میشود به همین دلیل چهره ، ظاهر و نیروهای او درست مثل پیتر پاركر بود. او در مواجهه با اسپایدرمن و به خاطر یك حادثه كشته شد اما دوباره برگشت و حتی برای مدتی نسبتاً طولانی همه فكر میكردند كه او اسپایدرمن واقعی است! در هر حال او بدست «گرین گابلین» كشته شد.

(برای خواندن اطلاعات كامل تر  درباره بن رایلی و دیگر كلون های مرد عنكبوتی، این مقاله را بخوانید)

 

 

6-  شاهزاده اراكنی  (Prince Arachne) از دنیای شماره 71004

شاهزاده پيتر پاركر

اولین حضور در عالم كمیك: شماره 4  از  كمیك Spider-Man: Fairy Tales

از این مرد عنكبوتی هم  اطلاعاتی دقیقی در دسترس نیست. فقط میدانیم كه دورانی اساطیری و قرون وسطایی زندگی میكند و شمشیرزن ماهری هم است. ضمناً او به دختر پادشاه یعنی «گوئن استیسی» علاقه وافری دارد!

نیروهای او شبیه اسپایدرمنی است كه در دنیای اصلی زندگی میكند.

 

 

7-  پیتر پاركر دنیای شماره 11638 (ملقب به «گوست اسپایدر»)

گوست اسپايدر

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 38  از  كمیك Amazing Spider-Man Annual

در این دنیا «عمو بن» نمرده است. در واقع او حتی به پیتر اموزش داد تا چطور از نیروهای خودش استفاده كند. این اسپایدرمن بسیار مشهور و محبوب است و یك دانشمند ثروتمند و موفق هم به شمار میرود (او حتی یك كمپانی به نام "فن آوری های پاركر" دارد) او یكبار سعی كرد اسپایدرمن های مختلف را از دنیاهای دیگر جمع كند و نیروهایشان را بگیرد تا قدرتمند تر بشود.

نیروهای او تركیبی از «گوست رایدر» و اسپایدرمن دنیای اصلی است.

 

 

8-  پیتر پاركر  دنیای  90214 (ملقب به «اسپایدرمن نوآر»)

مرد عنكبوتي نوار noir

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 1  از  كمیك Spider-Man Noir 

این مرد عنكبوتی در دورانی كه یادآور  دهه 30 میلادی است، حضور دارد و نام دارد.  اوبچه یتیمی بود که به همراه عمو و زن عمویش زندگی میکرد. سپس شخصیت خبیثی به نام «نورمن آزبورن» (ملقب به "گابلین")  افرادش را اجیر کرد تا عمو بن را به قتل برسانند . سپس پیتر در حین  انجام تحقیقات برای دیلی بیوگل  با عنکبوتی مواجه شد که از مکانی دوردست و ناشناخته آمده بود. این عنکبوت او را نیش زد و نیروهای خدای عنکبوت ها را به او اهدا کرد. در نتیجه، او به نیروهای فوق بشری دست یافت و سعی کرد و با استفاده از آنها هر طوری كه شده از گابلین و افرادش انتقام بگیرد.

(برای  اطلاعات دقیق تر درباره این مرد عنكبوتی  این مقاله را بخوانید)

 

 

9- پیتر پاركر  دنیای 91110 (ملقب به «كاپیتان یونیورس»)

كاپیتان یونیورس

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 31   از  كمیك What if? Vol 2

در این دنیا پیتر پاركر به قدرت های نامحدود «كاپیتان یونیورس» (Captain Universe) دست میابد و تبدیل به قدرتمند ترین موجود عالم میشود!

 

 

10- پیتر پاركر دنیای اصلی در "لباس زرهی: نسخه 2 "

نسخه دوم لباس زرهی مرد عنکبوتی

این همان پیتر پاركر دنیای اصلی است. پیتر پارکر در داستان معروف به Big Time ، حس عنکبوتی (spider sense)  خود را از دست داد. بنابراین نسخه دوم از لباس زرهی خود را ساخت تا فقدان جس عنکبوتی روی عملکردش تاثیر نگذارد.  این لباس ضد گلوله و ضد نارنجک است و بر خلاف لباس زرهی قبلی ، باعث کند شدن مرد عنکبوتی نمیشود.

 

 

11- مكس بورن  از  دنیای شماره 9500 (ملقب به «اسپایدرمن سال 2211»)

مكس بورن (Max Borne) از  دنیای 9500 (ملقب به «اسپایدرمن سال 2211»)

این اسپایدرمن هم متعلق به آینده دور است و «مكس بورن» (Max Borne) نام دارد. او اولین بار در كمیك استریپ  Spider-Man 2099 Meets Spider-Man دیده شد و در آن به كمك پیتر پاركر و میگل اوهارا آمد تا "هاب گابلین سال 2211"  را شكست دهند! بعدها معلوم شد كه "هاب گابلین 2211" در واقع همان دختر مكس بورن است! در هر حال اسپایدرمن 2211 در نهایت به دست "آفتاب پرست سال 2211" به ضرب گلوله كشته شد.

 

 

12- پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "زرهی: نسخه شماره 1"

لباس زرهي مرد عنكبوتي

این همان پیتر پاركر دنیای اصلی است. او این  لباس زرهی را در تنها در شماره 100 از كمیك استریپ Web of Spider-Man بر تن نمود. او این لباس را درست كرد تا به كمك آن بر شخصیت های خبیثی به نام New Enforcers پیروز شود. لباس زرهی  به خوبی به او كمك كرد تا در مقابل حملات و اشعه های شلیك شده توسط  آنها از خود محافظت كند.

 

 

13- بتی برانت از   دنیای 78227 (ملقب به «دختر عنكبوتی»)

 بتی برانت از   دنیای 78227 (ملقب به «دختر عنكبوتی»)

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 7  از  كمیك What if? 

در این دنیا «بتی برنت» منشی «جیمیز جونا جیمسون» و همچنین همكار پیتر پاركر در روزنامه دیلی بیوگل به نیروهای عنكبوتی دست یافته است! جالبه كه تو این دنیا هم دختر عنكبوتی جلوی یه دزد رو نمیگیره و بعدش اون دزد میره و عموی پیتر پاركر رو میكشه!!!

نیروهای او درست مثل اسپایدرمنی است كه در دنیای اصلی زندگی میكند.

 

 

14- فلش تامپسون  از   دنیای 78127 (ملقب به «كاپیتان اسپایدر»)

فلش تامپسون  از   دنیای 78127 (ملقب به «كاپیتان اسپایدر»)

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 7  از  كمیك What if?

در این دنیا «فلش تامپسون» همكلاسی پیتر پاركر به نیروهای عنكبوتی دست یافته است!  (یعنی او به جای پیتر پاركر توسط عنكبوتی رادیو اكتیو گزیده شد). او هم برای كسب پول تصمیم رگفت در مسابقات كشتی كج شركت كند ولی به صورت تصادفیخریف خود را كشت. او سپس تصمیم گرفت با انتخاب هویت «كاپیتان اسپایدر» به یازی دیگران بشتابد.

نیروهای او درست مثل اسپایدرمنی است كه در دنیای اصلی زندگی میكند.

 

 

15- پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "پایان دنیا"

پیتر پاركر دنیای اصلی درلباس "پایان دنیا"

این همان هم  پیتر پاركر دنیای اصلی است. چندی پیش داستانی مهم در کمیک استریپ های اسپایدرمن به چاپ رسید که در آن «دکتر اختاپوس» که چیزی به پایان عمرش نمانده بود، با تشکیل مجدد گروه «شش خبیث» (Sinister Six) تصمیم گرفت کره زمین را نابود کند! اسپایدرمن این لباس را با قطعات و تکه های خاصی ساخت تا بتواند در مقابل دکتر اختاپوس و اعضای گروه شش خبیث مقاومت کند.

 

16- پیتر پاركر دنیای اصلی

پيتر پاركر - اسپايدرمن

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 15  از  كمیك Amazing Fantasy 

این هم همان پیتر پاركر دنیای اصلی است در لباس كلاسیك خودش! قطعا همه ما با او آشنایی داریم ولی میتوانید این مقاله را هم درباره او بخوانید.

 

 

17- مایلز مورالز  از  دنیای شماره 1610 (ملقب به «مرد عنكبوتی نهایی»)

مایلز مورالز

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 4  از  كمیك Ultimate Comics: Fallout

در کمیک های "اسپایدرمن نهایی" (Ultimate Spider-Man)، پیتر پارکر پس از سالها  به طور بسیار غم انگیزی به دست گروهی از دشمنانش کشته شد (اين مقاله را بخوانيد: مرگ پيتر پاركر التيميت). پس از او نوجوانی سیاه پوست به نام «مایلز مورالز» جای او را به عنوان اسپایدرمن جدید شهر گرفت و لباس متفاوتی هم بر تن کرد که بیشتر نشان دهنده رنگ  پوست او است.

 

 

18-   بن رایلی  از دنیای اصلی (شماره 606)  

اسكارلت اسپايدر

این هم همان «بن رایلی» معروف است كه در شماره 5 درباره اش توضیح دادم. منتهی اینجا او را در لباس ملقب به «اسكارلت اسپایدر» میبینیم. او این لباس را درست كرد تا بيشتر شبيه اسپایدرمن واقعي شود.

 

 

19- پیتر پاركر دنیای 2301 (ملقب به "اسپایدرمن مانگایی")

اسپایدرمن مانگایی

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 1  از  كمیك  Marvel Mangaverse: Spider-Man #1

در این دنیا پیتر پاركر آخرین بازمانده  از فرقه نینجا های عنكبوتی  است. سپس عموی او توسط «ونوم» كشته میشود. او سپس متوجه میشود كه ونوم از سوی یك فرقه دیگر ماموریت داشته تا تمام نینجاهای عنكبوتی را بكشد. او با دختری به نام «مری جین» هم آشنا میشود. مری جین تصمیم میگیرد راه و روش نینجاهای عنكبوتی را انتخاب كند و نام خودش را «زن عنكبوتی» میگذارد.

نیروهای او درست مثل اسپایدرمنی است كه در دنیای اصلی زندگی میكند (البته تارهای او به صورت ارگانیك از بدنش خارج میشود) 

در ضمن در بازی رایانه ای spider-man: shattered dimensions یكی از لباس هایی كه میتوان آزاد (unlock) كرد مربوط به لباس همین مرد عنكبوتی میشود.

 

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2014

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

مطالب مرتبط:

معرفی تمام مردان و زنان عنكبوتی – قسمت دوم

حضور اسپایدرمن های مختلف در داستان "دنیای عنكبوتی"!

لحظات ماندگار در کمیک بوک های اسپایدرمن: مردعنکبوتی نهایی کشته می‌شود!

معرفی معروفترین دشمنان مرد عنکبوتی

شنایی با «زن عنكبوتی»! (Spider-Woman)

آشنایی با لباس های مرد عنكبوتی

اسپايدرمن چگونه خلق شد؟

میراث "مرد عنكبوتی نهایی" (Ultimate Spider-Man)

"سرگذشت كلون" – قسمت سوم: معرفی كلون های اسپایدرمن!

مرد عنكبوتی در دنیاهای دیگر!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+6 #1 mtm 1393-02-17 18:00
بازم تاكيد ميكنم اگر مي خواهيد تيزري كه همه اسپايدرمن ها توش هستند را با كيفيت عالي ببينيد لينك زير رو كليك كنيد:

spidey.ir/images/img/content/all-spidermen/spider-verser-banner.jpg
+3 #2 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-17 18:02
دست شما درد نکنه آقا مهدی!مثل همیشه گل کاشتین!سپاس! ;-) ;-) ;-) ...
+4 #3 جان 1393-02-17 18:07
من هم برای اینکه در با سواد کردن بچه ها نقشی داشته باشم تصمیم گرفتم تا کمیک های امروز بیاد اولین حضورا رو اپ کنم(دلیل اصلی این است که اقای ترابی سریعا عکس جلد کمیک رو نمایش اتلاین کرد :-* )
مال 2099
uploaded.net/file/ayhntwmv
+6 #4 mirabilis 1393-02-17 18:08
انصافا این کاپیتان یونیورس ، برای مورلان کفایت میکنه ، بقیه احتمالا تماشاچی خواهند بود و کاپیتان رو تشویق خواهند کرد ! ( به سبک گلادیاتوری ) :lol:
غیر از کاپیتان یونیورس هم ، گوست اسپایدر هم به قدر کفایت هست . نمیدونم اسلات میخواد چقدر قدرت به مورلان بده که نیاز باشه همه ی اسپایدی ها دور هم جمع بشوند !
پ.ن : از همه ی اینها گذشته ، خود پیتر پارکر هم میتونه در برابر مورلان مقاومت کنه ، چون که پیتر پارکره ، یه بار ایستادگی کرده ، بازم میتونه ! ( البته اون دفعه له شد پیتر به معنای کامل ! :-* )
پ.ن 2 : دیگه مثل همیشه آقای ترابی هست و مقاله های خوبشون . ;-)
+5 #5 جان 1393-02-17 18:11
earth x 1- 6
uploaded.net/file/v4mohmjw
اینو تو ارشیوم داشتم :P
+3 #6 Omid.J 1393-02-17 18:26
جالب بود ولی همشونو تو marvel.wikia.co m دیده بودم ولی بازم خوبه خلاصش
+4 #7 Saleh 1393-02-17 18:39
از اون مقاله باحال ها بود آقای ترابی! ;-) خیلی برام جالبه که درباره جهان مردعنکبوتی بیشتر بدونم.
+3 #8 علیرضا ایمانی فر 1393-02-17 19:03
اقای ترابی دستتون درد نکنه.این مقاله من رو بیشتر با دنیای اسپایدرمن آشنا کرد.منتظر قسمت دوم
+2 #9 PEDRAM 1393-02-17 19:16
ایول اقای ترابی دستتون درد نکنه بازهم ممنون دلمم میخواد زودتر بفهمم 22 و 29 و 36 کی هستن؟ ولی باید تا قسمت بعد صبر کنم ، تازه اسپایدرمن 2 هم خیلی جالب بود :lol:
+2 #10 Alireza 1393-02-17 20:37
خیلی خوب بود.ممنون.
+2 #11 mobin 1393-02-17 21:02
خیلی ممنون خیلی مقاله خوبی بود من خیلی از این اخری خوشم امد .
+1 #12 mohammad hossein 1393-02-17 21:18
حالا چرا دنیاها شماره سریال دارند؟
+2 #13 امین 1393-02-17 21:24
اينو فقط به لحاظ تصحيح مقالتون ميگم: در قسمت پاياني مقاله به جاي بازي رايانه اي نوشتيد بازي يارانه اي.
+3 #14 reza 1393-02-17 21:56
میشه لینک دانلود کمیکultimate spidermanرا بگذارید؟
+4 #15 Kousha-Spider 1393-02-17 22:51
#4: پس شما هم با من درباره ی کاپیتان یونیورس موافق هستید ;-) من هم گفته بودم که همین براش کافیه و این داره مشخص میکنه که اسلات در این باره سوتی داده :-*
اصلا همه ی اسپایدرمن ها به کنار! "کین" تکی میتونه کار مورلان رو بسازه :-*
آقای ترابی بی صبرانه منتظر قسمت بعد هستم ;-)
هابی جان میتونی لینک دانلود داستان Acts of Vengeance رو بذاری ؟ ;-)
+5 #16 mokhtar 1393-02-18 00:31
به نقل از mados:
حالا چرا دنیاها شماره سریال دارند؟


همانطور که اقای ترابی هم تو مقاله گفت، این کار برای اینه که دنیاها از هم متمایز بشن

چون تعداد دنیاها فوق العاده زیاده. شما در نظر بگیر که اسپایدرمن این همه دنیا داره پس شخصیت های دیگه ماورل هم دنیاهای خودشون رو دارن. پس اگه هر کدوم شماره خاص خودشون رو نداشته باشن با هم قاطی میشن
+6 #17 mtm 1393-02-18 00:56
به نقل از Symbiote:
اينو فقط به لحاظ تصحيح مقالتون ميگم: در قسمت پاياني مقاله به جاي بازي رايانه اي نوشتيد بازي يارانه اي.


مرسی
تصحیح شد
دیگه این روزها از بس بحث یارانه است ما هم قاطی کردیم :lol:
+6 #18 mtm 1393-02-18 00:59
به نقل از هابی:
من هم برای اینکه در با سواد کردن بچه ها نقشی داشته باشم تصمیم گرفتم تا کمیک های امروز بیاد اولین حضورا رو اپ کنم(دلیل اصلی این است که اقای ترابی سریعا عکس جلد کمیک رو نمایش اتلاین کرد :-* )


دستت درد نکنه
واقعا لطف میکنی

اون کاور ها رو هم من به خدا هر وقت ببینم قابل نمایش میکنم
منتهی واقعیت اش اینه که خیلی وقتها کامنت شما رو نمیبینم یا دیر میبنیم چون بلاخره من که 24 ساعته تو سایت نیستم!
+4 #19 armin 1393-02-18 10:56
اقا مهدی اون اسپایدر منه ک شبیه خوکه کیه دگ :-*
+4 #20 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-18 11:57
#20:لینک دانلود:
spidey.ir/.../...
لینک:
4shared.com/.../...
یه تشکر هم به مختار بابت این لینکه بدهکارم!غلامتیم داش مختار! ;-) ...
+6 #21 mtm 1393-02-18 14:11
به نقل از amazing-armin:
اقا مهدی اون اسپایدر منه ک شبیه خوکه کیه دگ :-*


تو قسمت دوم میگم
+1 #22 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-18 14:19
آقا مهدی این باکس ایمیلتونو چک کنید!یه ایمیل فرستادم... ;-) ...
+2 #23 علی عطاران 1393-02-18 16:35
آقای ترابی مقاله شما مثله همیشه عااالی بود.
واقعا خیلی خوب معرفی کردید
+2 #24 salar 1393-02-18 17:05
مرسی واقعا عالی بود :lol:
+1 #25 Kousha-Spider 1393-02-19 13:21
آقای ترابی اگر اشتباه نکنم شماره 10 "Big Time" نیست! زیرا آن لباس الآن تغییر شکل یافته و دست "کین" است. بلکه لباس "زرهی 2 (Spider-Armor MKII)" هست!


spidey.ir/.../...

;-)
+3 #26 peter parker 1393-02-19 13:56
سلام ببخشید میشود مطلبی در مورد الکترو بگذارید
#27 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-19 14:43
#28:بهت پیشنهاد میکنم که قسمت اول از سری مقاله های"معرفی دشمنان مردعنکبوتی"رو بخونی.اینم لینک:
spidey.ir/.../...
;-) ...
+1 #28 peter parker 1393-02-19 14:57
bia2up.ir/.../...
bia2up.ir/.../...
bia2up.ir/.../...
اینا نمونه ای از عکس های که از بازی the amazing spider-man 1 گرفته بودم. :roll:
+2 #29 mobin 1393-02-19 16:19
کسانی که بازی spider man 2000 را بر روی pc اجرا کردند لطفا مرا راهنمایی کنند .
#30 پارسا 1393-02-19 16:30
27
کوشا جان!
اتفاقا من هم یکبار به آقاق ی ترابی گفتم ولی ایشون طفره رفتندگفتند که این
fan made هستش ولی وقتی تو پوستر دوباره دیدمش تعجب کردم!
اینم این یارو تو پوستر!جلوی ماه هم هست خیلی با بیگ تایم فرق داره!
upload7.ir/.../...
+2 #31 REZA 1393-02-19 19:39
#51: ببخشید اگه می تونی برای منم یه اواتار درست کن,ممنونت میشم :-)
+7 #32 mokhtar 1393-02-19 22:22
#27:
بله شما درست میگی ولی اون ارکی که توش اون لباس استفاده شد اسمش big time بود! :-)

تو بازی marvel vs capcom 3 هم یکی از لباس های اسپایدرمن بود که میشد ازادش کرد

spidey.ir/.../...

ولی اقای ترابی از اون عکس استفاده کرد چون تو ارشیو اونو داشتیم ولی الان که شما عکسش رو گذاشتی منم عوضش میکنم

در ضمن اقا کوشا شما عکس هایی که میزاری خیلی حجمشون بالاست. ایجوری صجنه سنکین میشه و دیر بالا میاد. خواهش میکنم حجم عکس هات از 40 یا 50 کیلو بایت بیشتر نشه ;-)
+10 #33 mokhtar 1393-02-19 22:52
به نقل از s-m:
27
کوشا جان!
اتفاقا من هم یکبار به آقاق ی ترابی گفتم ولی ایشون طفره رفتندگفتند که این
fan made هستش ولی وقتی تو پوستر دوباره دیدمش تعجب کردم!


من به اندازه عمرت اقای ترابی رو میشناسم و تا به حال ندیدم از چیزی طفره بره

بهتره بیشتر مواظب لحن صحبت کردنت باشی ...
+4 #34 Saleh 1393-02-20 17:04
#32:
آقای s-m از شما واقعاً بعیده که این طوری بگی! شما ناسلامتی یکی از نویسندگان مقاله ها هم هستی. در ضمن اسم داستان Big Time هستش بنابراین فکر نکنم مشکلی داشته باشه که این طوری اسمش رو بگیم.
-3 #35 پارسا 1393-02-20 17:26
ولی من فک کنم شماره 18 هم بن رایلی نیست! چون خیلی لباسش فرق داره!
+4 #36 Saleh 1393-02-20 17:33
#37:
این لباس رو بن رایلی زمانی پوشید که جای مرد عنکبوتی واقعی رو گرفته بود.
لطفاً هم به دلیل یک اشتباه کوچیک فکر نکن کل مقاله اشتباهه.
+2 #37 PEDRAM 1393-02-20 18:39
ببخشید اقای ترابی اون بالای بالا یعنی اون عکسه که عنکبوتی و چندتا از عنکبوتیا هستن که یه مردعنکبوتی سیاه با چندتا دست کنار عنکبوتیه اسپایدی های ناشناسی وجود دارن مثلا اون گابلینیه که سوار گلایدره و شبیه بیتله یا اونی که لباس ایرون اسپایدر تنشه و تفنگ دستشه اونا رو هم معرفی میکنید؟چون خیلی برام عجیبن در
بازم مرسی
+6 #38 mtm 1393-02-20 19:05
به نقل از s-m:
ولی من فک کنم شماره 18 هم بن رایلی نیست! چون خیلی لباسش فرق داره!نه. شما اشتباه میکنید

همون لباس بن رایلی هستش که تو شماره 0 از sensational spider-man بر تن کرد
+6 #39 mtm 1393-02-20 19:07
#39:

اون عکس بالایی یه عکس تزئینیه

بنابراین مرد عنکبوتی خاصی توش نیست که بخواهیم معرفیش کنیم
+2 #40 PEDRAM 1393-02-20 20:16
به نقل از mtm:
#39:

اون عکس بالایی یه عکس تزئینیه

بنابراین مرد عنکبوتی خاصی توش نیست که بخواهیم معرفیش کنیم

بسیار سپاس گزارم ممنونم
+3 #41 متین 1393-02-21 20:19
سلام بر آقا مهدی و مختار(چطوری مختار؟)من اومدم بعد چند وقت فقطم خواستم از آقا مهدی بخاطر مقالات تشکر کنم و تا آخر امتحانا هم نیستم (چقد کاربرا زیاد شدن!)
#42 mohamad ali 1393-02-26 00:09
سلام اقای amazing spidey من از اقای ترابی پرسیدم که چگونه اواتار بزارم گفتن از شما کمک بکیرم . میشه لطف کنین توضیح دهید . ممنون.
#43 iron man mark52 1396-10-28 21:41
آقای ترابی شماره 7 این مقاله(یعنی مرد عنکبوتی گوست رایدر) داستان کاملشون از این قراره:
ایشون بسیاری از مرد عنکبوتی های دنیاهای دیگه رو به دنیای خودش می یاره و انرژی اون ها رو جذب می کنه تا قوی تر شه ولی یکی از مرد عنکبوتی ها (شماره ی دنیای اون یادم نیست!) اون رو متقاعد می کنه تا دستگاهی رو که با اون انرژی اون یکی مردعنکبوتی ها رو جذب می کنه ببنده ولی درحین این کار میمیره ولی بعدا به شکل گوست رایدر بر می گرده!

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید