تمام عشق های پیتر پاركر!

the-many-loves-of-spiderman تمام عشق هاي مرد عنكبوتي

به بهانه عشق جدید پیتر پارکر به نام «بابی مورس» (ملقب به «ماکینگ برد») این مقاله اپدیت میشود!

«پیتر پاركر» يك انسان بسیار اخلاق گرا و شریف است و همیشه در كارهای خویش احساس مسئولیت میكند. او حتی در روابط رومانتیك خود نیز احساس مسئولیت فراوانی میكند و هرگز به طور همزمان به دو نفر ابراز علاقه نكرده و همیشه پای عشق خود ایستاده مگر آنكه به دلایل مختلف كه از توان او خارج بوده آن عشق به هم خورده است (خیلی از این دلایل به تصمیمات احمقانه مارول و یا نویسندگان داستان های اسپایدرمن برمیگردد!) در هر حال در این مقاله به دخترانی كه پیتر پاركر به نوعی به آنها علاقه مند شده است ، میپردازیم.

 


بتی برانت (Betty Brant)

betty-brnat-peter-parker بتي برانت منشي آقاي جيمسون
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 4 از "اسپایدرمن شگفت انگیز" (سپتامبر 1963)
خلق شده توسط: «استن لی»، «استیو دیتكو»
او اولین دختری بود كه چشم  پیتر پاركر را گرفت! بتی در روزنامه دیلی بیوگل كار میكرد اما از آنجائیكه  اسپایدرمن را در قتل برادر خویش مقصر میدانست رابطه آنها هرگز شكلي جدی به خود نگرفت. بتی برانت در نهایت با «ند لیدز» (Ned Leeds) یكی از خبرنگاران دیلی بیوگل ازدواج كرد اما پس از مدتی از او جدا شد و سعی كرد دوباره به سمت پیتر برگردد ولی پیتر تلاش كرد نسبت به این موضوع بی اعتنا باشد تا شاید بتی و همسر سابقش دوباره با هم زندگی كنند. در هر حال بتی همیشه از آشنایان نزدیك پیتر به شمار می آمده است.

 


لیز الن (Liz Allan)

liz-allen ليز الن دوست دختر فلش تامپسون
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 15 از كمیك  "فانتزی شگفت انگیز" (آگوست 1962)
خلق شده توسط: «استن لی»، «استیو دیتكو»
«لیز» در دبیرستان با پیتر همكلاسی بود. او دوست دختر «فلش تامپسون» محسوب میشد ولی چند بار برای اینكه حسادت فلش را برانگیزد به سمت پیتر آمد! البته پس از مدتی به نظر میرسید لیز شیفته شخصیت و هوش بالای پیتر شده است ولی هیچ وقت رابطه رومانتیكی میان آنها شكل نگرفت. لیز در نهایت با دوست صمیمی پیتر یعنی «هری ازبورن» ازدواج كرد. اما این ازدواج منجر به طلاق شد. منتهی الان مدتیه اونا دوباره با هم زندگی میکنند و انگار دوباره به هم علاقمند شده اند. ضمن اینکه باید بدانید لیز آلن رئیس شرکت مهم "الکمکس" شده است.

 


گوئن استیسی (Gwen Stacy)

gwen-stacy-loves-peter-parker گوين استيسي - نامزد پيتر پاركر
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 31 از "اسپایدرمن شگفت انگیز" (دسامبر 1965)
خلق شده توسط: «استن لی»، «استیو دیتكو»
«گوئن استیسی» دختری بود كه پیتر پس از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و رفتن به دانشگاه با وی آشنا شد. ابتدا نوعی رابطه پر تنش و سرشار از رقابت میان آنها وجود داشت ولی كم كم رومانس حقیقی میانشان رخ داد و به معنای واقعی كلمه عاشق هم شدند. گوئن استیسی را باید اولین عشق حقیقی پیتر دانست و حتی «استن لی» بارها اعلام كرده كه گوئن گزینه اول او برای ازدواج با پیتر بوده است. در هر حال گوئن در نهایت  بدست دشمن اصلی اسپایدرمن یعنی «گرین گابلین» كشته شد و پیتر از ازدواج با او محروم شد. چند بار گوئن استیسی برگشته ولی به عنوان کلون (موجود شبیه سازی شده). همچنین مدتیه شخصیتی به نام «گوئن عنکبوتی» در کمیک های مارول حضور داره که از دنیای دیگری آمده است ولی هیچ رابطه رومانتیکی بین او و پیتر دیده نشده.

 

مری جین واتسون  (Mary Jane Watson)

mary-jane-spider-man مري جين واتسون همسر مرد عنكبوتي
اولین حضور كامل در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 42 از "مرد عنكبوتی شگفت انگیز" (نوامبر 1966)
خلق شده توسط: «استن لی» و «جان رومیتا»
«مری جین واتسون»  در اصل خلق شده بود كه به نوعی با گوئن رقابت كند و با ایجاد یك مثلث عشقی جذابیت داستان های اسپایدرمن را بالا ببرد. اما پس از مرگ گوئن، عمق و ژرفای  شخصیتی  او بیشتر برای خوانندگان فاش شد و رابطه نزدیكی با پیتر پیدا كرد (به خصوص پس از آنكه به پیتر گفت كه از سالها پیش از هویت مخفی اش خبر داشته!). در هر حال پیتر چند بار از مری جین خواستگاری كرد و در نهایت مري جين كه ابتدا مطمئن نبود آیا میتواند همسر مناسبی برای یك ابرقهرمان باشد، قبول كرد! در نتیجه آنها با هم ازدواج كردند و سالها مظهر عشق و وفا در عالم كمیك بوک بودند تا اینكه مارول تصمیم گرفت ازدواج آنها را بر هم بزند تا پیتر پاركر دوباره مجرد شود! (برای كسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع این مقاله را بخوانید). در حال حاضر پیتر و مری جین دوستان خوبی برای هم هستند ولی رابطه رومانتیكی میان آنها احساس نمیشود.

 

فلیشیا هاردی/گربه سیاه (Felicia Hardy/Black Cat)

felicia-hardy فليشيا هاردي گربه سياه
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 194 از "اسپایدرمن شگفت انگیز" (جولای 1979)
خلق شده توسط: «مارو ولف من»، «كیث پولارد»

فلیشیا هاردی ملقب به گربه سیاه نخستین دختر دارای توانایی های  بشری خاص بود كه پیتر پاركر به آن علاقمند شد. البته گذشته و حرفه بی ثبات فلیشیا و مشكلاتی كه او اغلب با نیروهای پلیس پیدا میكرد همواره  مانع از خلق یك عشق تمام عیار میان آنها شد. ضمناً، پس از مدتی فلیشیا اعتراف كرد كه بیش از آنكه به پیتر پاركر علاقه داشته باشد، عاشق اسپایدرمن است!  او برای سالها از متحدين و ياران باوفاي اسپايدرمن بود و در مواقع لزوم به ياري اش میشتافت. البته  و پس از انكه «دكتر اختاپوس» توانست خودش را وارد جسم و ذهن پیتر پاركر كند (و نام خودش را "مرد عنكبوتی برتر" بگذارد) ، رابطه آنها بسیار شكر آب شد زیرا مرد عنكبوتی برتر به او حمله كرد! متاسفانه پس از بازگشت پیتر پارکر به جسم و روح خودش نیز همچنان گربه سیاه اصرار دارد دشمن مرد عنکبوتی باشد و باید دید او دوباره کی به دوست و متحد مرد عنکبوتی بدل میگردد. ولی چیزی که مشخصه اینه که گربه سیاه در حال حاضر از دشمنان مرد عنکبوتیه و به یکی از خلافکاران بزرگ شهر تبدیل شده است.

 


دبرا ویتمن (Debra Whitman)

debra-whitman دبرا ويتمن
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 196 از "اسپایدرمن شگفت انگیز" (سپتامبر 1979)
خلق شده توسط: «مارو ولف من»، «ال میلگرام»
«دبرا ویتمن» همكلاسی پیتر در دانشگاه بود و پیتر برای مدت كوتاهی به وی علاقه مند شد. البته او چون مجبور بود مرتباً در قالب اسپایدرمن فرو برود و  مدام برای ناپديد شدن هاي ناگهاني خود بهانه بیاورد، كم كم دبرا به او شك كرد و این موضوع رابطه آنها را تحت شعاع قرار داد. در نهایت دبرا به این باور رسید كه پیتر همان اسپایدرمن است! اما پزشكان تشخيص دادند كه مبتلا به بیماری اسكیزوفرنی خفیف می باشد. او با كمك پیتر بر بیماری خود غلبه كرد و به این نتیجه رسيد كه پیتر هیچ ربطی به اسپایدرمن ندارد! او سپس از نیویورك رفت و به مردی دیگر به نام «بیف ریفكین» (Biff Rifkin) دل بست.

 


كارول دنورز/ کاپیتان مارول (Captain Marvel/Carol Danvers)

ms.marvel ميز مارول كارول دنورز
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 132 از "ابرقهرمانان مارول" (مارس 1968)
خلق شده توسط: «روی توماس»، «جین كولان»

«کاپیتان مارول» یك  ابرقهرمان مونث و عضو گروه «انتقام جویان» (Avengers) است. او سابقه خدمت در نیروی هوایی را داشته است و خلق و خوی نظامی و خشكی دارد و با وجود آنكه گاهی از دست كارها و شوخی های اسپایدرمن حسابی شاك میشود اما چندین بار با او قرار ملاقات گذاشته! اسپایدرمن هم چندین بار زیبایی و جذابیت او را ستوده. البته آنها مشتركاتی با هم ندارند و ظاهراً رابطه عاشقانه ای میان شان به چشم نمي آيد اما میز مارول یكبار به «ونوم»   اعتراف كرد كه عاشق اسپایدرمن است!   ولی از آن موقع به بعد چیز خاصی بین آنها مشاهده نشده است که نشانه ای از رابطه عاشقانه بین آنها باشد. 

برای کسب اطلاعات کافی درباره شخصیت کاپیتان مارول، این مقاله را بخوانید.

 


میشل گونزالز (Michele Gonzales)

michele-gonzales ميشل گونزالز
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 592 از "اسپایدرمن شگفت انگیز" (می 2009)
خلق شده توسط: «مارك وید»، «مایك مكون»

«میشل» یك وكیل مدافع است و خواهر هم اتاقی سابق پیتر یعنی «وین گونزالز»! منتهی یكبار «آفتاب پرست» (یكی از دشمنان قدیمی اسپایدرمن) خودش را جای پیتر پاركر جا زد و به میشل ابراز علاقه كرد! به همبن دلیل میشل فكر كرد كه پيتر واقعاً یه او علاقمند شده! در حالیكه اینطور نبود. در هر حال او از دوستان خوب پیتر محسوب میشود و همچنان به كار وكالت اشتغال دارد.

 


كارلی كوپر (Carlie Cooper)

carlie-cooper كارلي كوپر
اولین حضور در كمیك بوک های اسپایدرمن: شماره 545 از "اسپایدرمن شگفت انگیز" (دسامبر 2007)
خلق شده توسط: «جو كسادا»، «دن اسلات»

«كارلی كوپر» افسر پلیس جنایی است و از قبل با  «هری آزبورن» آشنا بوده. پس از برهم خوردن ازدواج پیتر و مری جین، مارول و نویسندگان داستان های اسپایدرمن خیلی سعی كردند تا او را به عنوان عشق واقعی جدید پیتر پاركر معرفی كنند ولی خوانندگان هرگز از حضور او استقبال نكردند (زیرا شخصیت پردازی منحصر به فردی نداشت و انگار از تركیب مری جین و گوئن استیسی پدید آمده بود!).  در جریان داستان "ملت گابلین" او موفق شد به راز "مرد عنكبوتی برتر" پی ببرد و بفهمد كه او همان دكتر اختاپوس است كه وارد جسم و ذهن پیتر پاركر شده است. او سپس توسط افراد گرین گابلین اسیر شد و تحت شكنجه قرار گرفت تا هویت مخفی مرد عنكبوتی را فاش كند ولی اینكار را نكرد. تا اینكه  فرمول گابلینی به او تزریق گردید و بنابراین به گابلینی ملقب به "هیولا" (Monster) تبدیل شد (این مقاله را بخوانید) اما سرانجام پس از كش و قوس های فراوان توانست به حالت اولیه خودش برگردد. او در حال حاضر درست مثل مری جین پیتر را ترك كرده و به شهر دیگری رفته است.

 

 

لیان تانگ (Lian Tang)

لیان تانگ - lian tang

اولین حضور در كمیك  بوک های اسپایدرمن: شماره 1 از سری چهارم  "اسپایدرمن شگفت انگیز" (دسامبر 2015)

خلق شده توسط: «دن اسلات»، «گیوسپه کامیونکولی»

وقتی «دن اسلات» به عنوان نویسنده سالهای اخیر اسپایدرمن تغییرات زیادی در کمیک بوک های او ایجاد کرد و ما دیدیم که پیتر پارکر پولدار و صاحب شرکت چند ملیتی "صنایع پارکر" شده، سر و کله این عشق جدید هم پیدا شد! «لیان تانگ» یکی از مهندسین و طراحان شعبه شانگهای صنایع پارکر بود که به همراه پیتر نسخه جدیدی از خودروی عنکبوتی را ساخت. نوعی رابطه صمیمی  بین او و پیتر شاهد بودیم ولی راستش چیز خاصی بین اونا دیده نشده! ضمن اینکه درست هم معلوم نشد که پیتر چرا و چطور بهش دل بسته. بعدا معلوم شد که این خانم با شخصیت خبیثی به نام «زودیاک» همکاری داره چون بهش نیاز داشت تا برای مادرش داروی ضد سرطان تهیه کنه. حتی سعی کرد اسپایدرمن رو بکشه ولی دلش نیومد و در نهایت به اسپایدرمن کمک کرد. پیتر هم او را بخشید و سعی کرد برای مادرش علاج مناسبی تهیه کنه. وقتی هم که «دکتر اختاپوس» و سازمان تروریستی «هایدرا» در  رویداد "امپراتوری مخفی" سعی کردند صنایع پارکر را به دست بیاورند ، لیان به Spider-Rider تبدیل شد تا به اسپایدرمن کمک کنه. الانم بعیده دیگه بعد از تمام شدن قضیه صنایع پارکر ما ایشون رو دوباره در کمیک های اسپایدرمن ببینیم. راستی این رو هم بگم که ایشون هرگز از هویت مخفی اسپایدرمن باخبر نشد.

 

 

بابی مورس/ماکینگ برد (Bobbie Morse/Mocking Bird)

بابی مورس/ماکینگ برد (Bobbie Morse/Mocking Bird)

اولین حضور در دنیای كمیك  بوک های اسپایدرمن: شماره 95  از سری اول کمیک Marvel Team-Up (جولای 1980)

خلق شده توسط: «لین وین»، «نیل آدامز»

«بابی مورس» ملقب به «ماکینگ برد» جدید ترین عشق پیتر پارکر در دنیای کمیک به حساب میاد. به عبارتی دیگر، او در حال حاضر دوست دختر پیتر پارکره. اما قبلا همسر «کلینت بارتون» ملقب به «هاکای» بود ولی ازش جدا شده است. برای کسب اطلاعات درباره او میتونید این مقاله رو بخونید. در سری جدید کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز که در آن پیتر پارکر پولدار شده بود، دیدیم که ماکینگ برد به عنوان نماینده و رابط سازمان "شیلد" در صنایع پارکر با اسپایدرمن همکاری میکنه. رفته رفته رابطه بین اونا گرم تر شد و مثلا پیتر برای او لباس جدید ساخت و یا با هم همکاری کردند تا در داستان "هویت آزبورن" جلوی نقشه «نورمن آزبورن» را در کشور "سیمکاریا" را بگیرند. بعد از اینکه پیتر شرکت خودش ("صنایع پارکر") را تعطیل کرد تا به دست هایدرا و دکتر اختاپوس نیفته، ماکینگ برد هویت مخفی او را فهمید و چون پیتر دوباره آس و پاس شده بود بهش اجازه داد در آپارتمانش بمونه. الانم رابطه رومانتیک بین آنها برقراره و با هم شبها میروند تا با جنایتکاران مقابله کنند.

 

 كیتی پراید   (Kitty Pryde)

كيتي پرايد kitty pryde

اولین حضور در دنیای التمیت : شماره 21 از كمیك Ultimate X-Men (اكتبر 2002)

خلق شده توسط: «جان بیرن»، «كریس كلرمانت»

این رابطه رومانتك فقط مربوط به كمیك های التمیت و "مرد عنكبوتی نهایی" (Ultimate Spider-Man) میشود. در واقع، در این سری از كمیك ها «كیتی پراید» (عضو نوجوان گروه "مردان ایكس")  از اسپایدرمن خیلی خوشش می آمد و او را الگوی خود قرار داده بود. از آنجائیكه كیتی پراید با پیتر پاركر همكلاس بود،  با وی ملاقات كرد و در نهایت   رابطه رومانتیكی میان آنها شكل گرفت (این موضوع مصادف شده بود با بر هم خوردن رابطه میان پیتر و مری جین). در حال پس از برخي پيچ و خم هاي جالب پیتر فهمید كه نمیتواند مری جین را به عنوان عشق حقیقی خود فراموش كند ، رابطه اش با كیتی پراید هم قطع شد.

برای آشنایی با شخصیت کیتی پراید ، این مقاله را بخوانید.

 

 مهدی ترابی مهربانی

 

 All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

اولین بار عشق های پیتر پاركر/ مرد عنكبوتی در كدام كمیك ها ظاهر شدند؟

100 شخصیت برتر مارول: مری جین

معرفی شخصیت های مكمل كمیك های مرد عنكبوتی

هشت لحظه كلیدی در تاریخ گوئن استیسی

12 دفعه ای که مری جین عمل قهرمانانه انجام داده است!

لحظات ماندگار در كمیك‌استریپ‌های مرد عنکبوتی: مری جین از هویت مخفی اسپایدرمن باخبر است!

10 داستان برتر با حضور مری جین (MARY JANE)

لحظات ماندگار در كمیك‌استریپ‌های مرد عنکبوتی: پیتر پاركر و مری جین ازدواج میكنند!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+2 #91 Omid.J 1393-02-29 10:12
فقط یه نکته ای!
تو دنیای آلتیمیت کیتی بعد از این که با پیتر بهم زد همکلاسش شد!
چون همزمان شد با اخراجش از X-Men
قبلش تو X-Men بود و از اونجا پیترو می‌شناخت.
+3 #92 mirabilis 1393-10-16 16:02
این از اون مقالات قدیمیه سایته که خیلی هم خوب بود .
البته ما قبلا هم نظرمون رو در این مورد گفته بودیم که هر چی گشتیم نظرمون رو پیدا نکردیم . در هر صورت ، این روابط در طی دوره های متفاوت و بعضا دنیاهای متفاوت رخ داده ، جدی ترینشون هم فقط گوئن و مری بوده ، بقیه آنچنان با دوام نبود .
ضمن اینکه روابط جدید تری مثل آنا مارکونی هست که چون کار داک آک بوده بیخیالش میشیم . سیلک هم که خدا رو شکر کار به جاهای باریک نکشید . :-)
راستی یه نکته ی جالب بگیم ، توی کمیک های بتمن و اسپایدی ، کاراکترهای مشابه زیادی رو میتونید پیدا کنید ولی اگه دقت کرده باشید دو تا کاراکتر مونث وجود داره که خیلی بهم شبیهن ، یکی بلک کت توی دنیای اسپایدی و یکی کت ومن توی دنیای بتمن ، هر دو تا کاراکتر تقریبا یه شکل دارند ، هر دوتاشون هم تقریبا حول یه پایه ی شخصیتی ظاهر میشن و جالب تر اینکه هر دو تاشون هم با کاراکتر قهرمان یعنی بروس و پیتر رابطه داشتن !
یکی از دلایلی که معمولا میگیم زیاد روی انتشاراتی مثل دی سی و مارول حساس نشین ، وجود همین شباهت های حیرت انگیزه ، مثلا اولین بار که ددپول خلق شد تنها هدف داشتن یه کاراکتر مثل دث استروک بود ، حالا درسته بعدتر کاراکتر متفاوتی شد ولی قطعا ابتدا برای اینکه دث استروک مارول باشه خلق شد .
پ.ن : #3 : آقا چرا ادامه دار نبود ؟ کلی منتظر ادامه ی این سری عکس ها بودیم ، چون انتخاب شخصی خودتون از موثرترین تصاویر توی این زمینه بود ، امیدواریم تموم نشده باشه ، چون بعضی از عکس ها هم در دسترس نیست .
+2 #93 As Responsible As Spider-Man 1393-10-16 21:56
ممنون. ببخشید میشه تمام عشق های مردعنکبوتی رو به ترتیب بگید؟
+1 #94 CAP 1393-10-16 22:40
اگه دقت کنی پایین هر عکس شماره اولین حضور اون شخص رو نوشته
فقط یکی گیتی پراید هست که کلا کمیکاش فرق داره
فقط من کارول دنورز رو نمیدونم
+2 #95 CAP 1393-10-16 23:29
ببخشید آقای ترابی همونطور که در این مقاله هم گفته شد اسپایدی با میز مارول یه نیمچه رابطه ای داشته و ممکنه رایت اسپایدی به دست مارول بیفته و از طرفی هم قراره فیلم اختصاصی میز مارول ساخته بشه
مارول میتونه یه همچین ریسکی بکنه و رابطه اونارو در قالب فیلم به نمایش بزاره ( بدون در نظر گرفتن واندر من ) ؟؟؟؟؟؟
+2 #96 Mohammad spider 1393-10-18 00:02
یه سوال آیا این خانوم میز قدرت خاصی داره؟
+2 #97 Omid.J 1393-10-18 10:20
خانم میز کیه؟ :o
میز مارول رو می‌گی؟!
اگه میز مارولو می‌گی آره قدرت داره.
قدرتاشو اینجا می‌تونی ببینی: marvel.wikia.com/.../)
+2 #98 mtm 1393-10-19 00:08
به نقل از captain america:
ببخشید آقای ترابی همونطور که در این مقاله هم گفته شد اسپایدی با میز مارول یه نیمچه رابطه ای داشته و ممکنه رایت اسپایدی به دست مارول بیفته و از طرفی هم قراره فیلم اختصاصی میز مارول ساخته بشه
مارول میتونه یه همچین ریسکی بکنه و رابطه اونارو در قالب فیلم به نمایش بزاره ( بدون در نظر گرفتن واندر من ) ؟؟؟؟؟؟


سئوال خوبی پرسیدی
ولی به نظرم هرگز همچین اتفاقی نمی افته چون اصلا رابطه خاصی بینشون نیوده . اونا فقط یه date ناموفق با هم داشتن!
#99 Captain Dead Pool 1395-09-29 00:02
واقعا تو شماره 7 مردعنکبوتی شگفت انگیز واقعا میشه رابطه پیتر با بتی رو دید یا تو شماره9 که بتی همیشه پیش عمه می میمونه
#100 sib khan 1396-05-23 20:09
من بابت کارول خیلی تعجب کردم :o
خسته نباشید
#101 Spider-Fan 1396-10-17 15:15
ولی پیتر هم چقدر معشوقه داشته هاااا :lol:
ولی فکر کنم همه اینا یه مدت کوتاهی با پیتر بودن و اونجوری عشق پیتر نباشن. فقط در حد دوست یا آشنا چون اسپایدرمن واقعا شخصیت اخلاق گرایی هست
#102 best of the best 1396-10-17 17:21
چقدر خوب شد این مقاله رو اپدیت کردید استاد. چون واقعا عشق بین پیتر و ماکینگ برد تو شماره های اخیر کمیک اسپایدرمن شگفت انگیز خیلی داغ شده. مخصوصا اون روی جلد شماره 791 :-*
#103 best of the best 1396-10-17 17:22
راستی این مقاله از مری جین رو من تازه کشفش کردم (تو بخش مطالب مرتبط این مقاله بود)
spidey.ir/.../...

واقعا مقاله خوبیه
#104 constantin 1396-10-17 17:40
پیترم هرکیو میدید عاشقش میشدا
#105 best of the best 1396-10-17 18:05
به نقل از constantin:
پیترم هرکیو میدید عاشقش میشدا

نه. اصلا هم اینطور نیست. شما خودت حدود 60 سال تو سن عاشقی باشی چند بار عاشق میشی؟
#106 AAF 1396-10-17 18:40
تا حالا ابرقهرمانی اینقدر معشوقه داشته؟ :lol:
#107 mtm 1396-10-17 18:50
به نقل از AAF:
تا حالا ابرقهرمانی اینقدر معشوقه داشته؟ :lol:

اتفاقا اسپایدرمن در میان ابرقهرمانان شاید کمترین تعداد رو داشته
مقلا جناب بتمن با 36 فقره به نظرم در رتبه اوله:

en.wikipedia.org/.../...'s_romantic_interests
#108 Twisto 1396-10-17 19:02
به نقل از AAF:
تا حالا ابرقهرمانی اینقدر معشوقه داشته؟ :lol:

اره ولورین داشته! اصن ولورین هرماه یه معشوقه داره! :lol:
اما جدا از شوخی ولورین هم عشق کم نداشته شاید یه چند تا بیشتر از اسپایدی و با اکثرشونم فکر کنم رابطه داشته! :-*
ولی یه چیزی دقت کنید که پیتر بر خلاف شخصیت های دیگه معمولا عشق هاش به منظور ازدواج بودن یا دوستی نه چیز دیگه واقعا این ویژگی قابل تحسینه
#109 mimsadgim 1396-10-17 20:35
ماکینگ برد درسته کیس خوبیه ولی برای پیترمون ام جی از همه بهتره(:
جالب که پیتر این همه رابطه داشته ولی تا به حال اگر اشتباه نکنم یک بار قصد ازدواج کرده که اونم بد شانسی آورد
رابطه پیتر با ماکینگ برد هم مثل بقیه موارد فکر نکنم بیشتر از چند شماره دیگه ادامه داشته باشه
#110 Richard Grayson 1396-10-17 20:36
به نقل از mtm:
به نقل از AAF:
تا حالا ابرقهرمانی اینقدر معشوقه داشته؟ :lol:

اتفاقا اسپایدرمن در میان ابرقهرمانان شاید کمترین تعداد رو داشته
مقلا جناب بتمن با 36 فقره به نظرم در رتبه اوله:

en.wikipedia.org/.../...'s_romantic_interests

ولورین 32 تا داشته فک کنم :lol: ماشالا بروس وین هرکی رو دیده ول نکرده:)) البته برای اینکه Playboy نشونش بدن لازم بوده. ولی بخوایم واقعی در نظر بگیریم فک کنم نایت وینگ بیشترین معشوقه رو بدست بیاره . تو کمیکاش با اینکه زیاد مانور داده نمیشه روش نزدیک 20 تا داشته و قطعا اگه مثل بتمن یا اسپایدرمن معروف تر و کمیکاش بیشتر بود رکوردو به تنهایی میزد :lol:
#111 Miguel-OHara 1396-10-17 20:38
ببخشید استاد اما آنا ماریا مارکونی عشق پیتر محسوب نمیشه؟
میدونم اون دکتر اختاپوس بود اما خب توی جسم و به اسم پیتر بود دیگه!
#112 constantin 1396-10-17 20:38
به نقل از best of the best:
به نقل از constantin:
پیترم هرکیو میدید عاشقش میشدا

نه. اصلا هم اینطور نیست. شما خودت حدود 60 سال تو سن عاشقی باشی چند بار عاشق میشی؟

نامیرا نبوده که عین ادم عادی داشته زندگی میکرده
#113 Twisto 1396-10-17 20:51
به نقل از Miguel-OHara:
آنا ماریا مارکونی عشق پیتر محسوب نمیشه؟
میدونم اون دکتر اختاپوس بود اما خب توی جسم و به اسم پیتر بود دیگه!

شما خودت میگی دکتر اختاپوس بود پس نمیشه دیگه گلم!
مثلا انگار که جوکر عاشق هارلی کوئین باشه بره تو جسم بتمن بعد جوکر از طریق بتمن به هارلی ابراز علاقه کنه بعد بگیم بتمن عاشق هارلی کوئینه
#114 Twisto 1396-10-17 21:07
به نقل از constantin:
به نقل از best of the best:
به نقل از constantin:
پیترم هرکیو میدید عاشقش میشدا

نه. اصلا هم اینطور نیست. شما خودت حدود 60 سال تو سن عاشقی باشی چند بار عاشق میشی؟

نامیرا نبوده که عین ادم عادی داشته زندگی میکرده

احتمالا منظور اقای best قدمت نزدیک به 60 ساله اسپایدرمنه که تقریبا تو یه سن و سال خاص بوده تو سن ازدواجش و عاشقی و دست نویسنده های مختلف هم بوده امیدوارم متوجه منظورم شده باشی
#115 Miguel-OHara 1396-10-18 08:37
به نقل از Gobby:
به نقل از Miguel-OHara:
آنا ماریا مارکونی عشق پیتر محسوب نمیشه؟
میدونم اون دکتر اختاپوس بود اما خب توی جسم و به اسم پیتر بود دیگه!

شما خودت میگی دکتر اختاپوس بود پس نمیشه دیگه گلم!
مثلا انگار که جوکر عاشق هارلی کوئین باشه بره تو جسم بتمن بعد جوکر از طریق بتمن به هارلی ابراز علاقه کنه بعد بگیم بتمن عاشق هارلی کوئینه

چیزی که شما میگی درست اما حکایت آنا و پیتر مثل حکایت میشل گنزالز و پیتر هستش.اون آفتاب پرست بود که به میشل گنزالر ابراز علاقه کرد.(به شکل پیتر) آنا هم همینطور. در ضمن این دوستی تا چند شماره بعد از اینکه پیتر جسمشو پس گرفت ادامه پیدا کرد
#116 t.c.h 1396-10-18 10:23
مقاله بسیار زیبایی بود از هر نظر...
اصولا وقتی به اثار مرد عنکبوتی(چه کمیک . چه فیلم) نگاه میکنیم توی اونا با شکست مواجه میشه و میشه گفت پیتر توی همه مورد های عشقی زندگیش به بدشانسی خورده به غیر از یک یا دو مورد برای مثال با مری جین توی سه گانه سم ریمی تونست ازدواج کنه معمولا هرچه از قدیم به جلو میایم عشق های پیتر با ثبات تر میشه
#117 mtm 1396-10-18 11:13
به نقل از Miguel-OHara:
به نقل از Gobby:
به نقل از Miguel-OHara:
آنا ماریا مارکونی عشق پیتر محسوب نمیشه؟
میدونم اون دکتر اختاپوس بود اما خب توی جسم و به اسم پیتر بود دیگه!

شما خودت میگی دکتر اختاپوس بود پس نمیشه دیگه گلم!
مثلا انگار که جوکر عاشق هارلی کوئین باشه بره تو جسم بتمن بعد جوکر از طریق بتمن به هارلی ابراز علاقه کنه بعد بگیم بتمن عاشق هارلی کوئینه

چیزی که شما میگی درست اما حکایت آنا و پیتر مثل حکایت میشل گنزالز و پیتر هستش.اون آفتاب پرست بود که به میشل گنزالر ابراز علاقه کرد.(به شکل پیتر) آنا هم همینطور. در ضمن این دوستی تا چند شماره بعد از اینکه پیتر جسمشو پس گرفت ادامه پیدا کرد

دقیقا درسته. عشق با قلب و روحه . ولی بعضی ها فقط جسمانی بهش نگاه میکنند!
#118 Miguel-OHara 1396-10-18 11:52
به نقل از mtm:
به نقل از Miguel-OHara:
به نقل از Gobby:
به نقل از Miguel-OHara:
آنا ماریا مارکونی عشق پیتر محسوب نمیشه؟
میدونم اون دکتر اختاپوس بود اما خب توی جسم و به اسم پیتر بود دیگه!

شما خودت میگی دکتر اختاپوس بود پس نمیشه دیگه گلم!
مثلا انگار که جوکر عاشق هارلی کوئین باشه بره تو جسم بتمن بعد جوکر از طریق بتمن به هارلی ابراز علاقه کنه بعد بگیم بتمن عاشق هارلی کوئینه

چیزی که شما میگی درست اما حکایت آنا و پیتر مثل حکایت میشل گنزالز و پیتر هستش.اون آفتاب پرست بود که به میشل گنزالر ابراز علاقه کرد.(به شکل پیتر) آنا هم همینطور. در ضمن این دوستی تا چند شماره بعد از اینکه پیتر جسمشو پس گرفت ادامه پیدا کرد

دقیقا درسته. عشق با قلب و روحه . ولی بعضی ها فقط جسمانی بهش نگاه میکنند!

کل حرفم این بود که آنا هم میتونست تو این لیست باشه.البته شما استادین و صاحب‌نظر.
در ضمن اگه دقت کنین آنا هنوز هم به پیتر علاقه منده.به شخص خود پیتر :-*
#119 Twisto 1396-10-18 12:27
به نقل از Miguel-OHara:
در ضمن اگه دقت کنین آنا هنوز هم به پیتر علاقه منده.به شخص خود پیتر :-*

بله ولی پیتر الان عاشقشه؟ مگه این مقاله درباره عشق های پیتر پارکر نیست؟ پس نتیجه میگیریم که انا نمیتونست تو لیست باشه چون عشق قلبی و روحی پیتر نیست! والسلام!
#120 Richard Grayson 1396-10-18 13:26
استاد سارا راشمن عشق پیتر نبود ؟ با پیتر چندتا قرارم داشت که وقتی فهمید پیتر همون اسپایدیه کات کردن.
Rogue هم فکر کنم چون توی رویداد X-men Forever بود نیومد تو لیست درسته ؟
#121 mehrdad_hnr 1396-10-18 14:01
استاد ترابی یه سوالی داشتم mocking brid یعنی خنده دار!!! چرا لقب بابی مورس باید این باشه چه خصوصیتی داره؟؟؟؟
#122 mtm 1396-10-18 14:13
به نقل از Miguel-OHara:
به نقل از mtm:
به نقل از Miguel-OHara:
به نقل از Gobby:
به نقل از Miguel-OHara:
آنا ماریا مارکونی عشق پیتر محسوب نمیشه؟
میدونم اون دکتر اختاپوس بود اما خب توی جسم و به اسم پیتر بود دیگه!

شما خودت میگی دکتر اختاپوس بود پس نمیشه دیگه گلم!
مثلا انگار که جوکر عاشق هارلی کوئین باشه بره تو جسم بتمن بعد جوکر از طریق بتمن به هارلی ابراز علاقه کنه بعد بگیم بتمن عاشق هارلی کوئینه

چیزی که شما میگی درست اما حکایت آنا و پیتر مثل حکایت میشل گنزالز و پیتر هستش.اون آفتاب پرست بود که به میشل گنزالر ابراز علاقه کرد.(به شکل پیتر) آنا هم همینطور. در ضمن این دوستی تا چند شماره بعد از اینکه پیتر جسمشو پس گرفت ادامه پیدا کرد

دقیقا درسته. عشق با قلب و روحه . ولی بعضی ها فقط جسمانی بهش نگاه میکنند!

کل حرفم این بود که آنا هم میتونست تو این لیست باشه.البته شما استادین و صاحب‌نظر.
در ضمن اگه دقت کنین آنا هنوز هم به پیتر علاقه منده.به شخص خود پیتر :-*

نه. اینجوری نیست. آنا ماریا عشق دکتر اختاپوسه. نه عشق پیتر پارکر. با آنا کاری ندارم ولی تازه همون موقع هم شخصیت پیتر مثل سابق نبود و فقط رگه هایی از قبل بود چون حافظه اکتاویس و پیتر با هم قاطی شده بود. پس بنابراین نمیشه گفت که حتی آنا هم عاشق اون پیتر پارکری شده که ما میشناسیم.
در ضمن این مقاله اسمش هست "عشق های پیتر پارکر"، نه "عشق های آنا ماریا مارکونی"!!!!!!! !!!
#123 mtm 1396-10-18 14:14
به نقل از mehrdad_hnr:
استاد ترابی یه سوالی داشتم mocking brid یعنی خنده دار!!! چرا لقب بابی مورس باید این باشه چه خصوصیتی داره؟؟؟؟

ماکینگ برد اسم یه پرنده است به نام "مرقد مقلد"
ربطی به خنده دار نداره
#124 mtm 1396-10-18 14:15
به نقل از Richard Grayson:
استاد سارا راشمن عشق پیتر نبود ؟ با پیتر چندتا قرارم داشت که وقتی فهمید پیتر همون اسپایدیه کات کردن.
Rogue هم فکر کنم چون توی رویداد X-men Forever بود نیومد تو لیست درسته ؟

سارا راشمن کیه؟؟؟؟
روگ هم من تا به حال ندیدم به عنوان عشق پیتر بهش نگاه بشه . البته یادمه تو سریال اسپایدرمن مجموعه کارتونی اونجا که با ایکس من کراس اور بود انگار روگ از اسپایدرمن بدش نمیومد! البته اگه درست یادم مونده باشه ...
#125 Richard Grayson 1396-10-18 14:59
به نقل از mtm:
به نقل از Richard Grayson:
استاد سارا راشمن عشق پیتر نبود ؟ با پیتر چندتا قرارم داشت که وقتی فهمید پیتر همون اسپایدیه کات کردن.
Rogue هم فکر کنم چون توی رویداد X-men Forever بود نیومد تو لیست درسته ؟

سارا راشمن کیه؟؟؟؟
روگ هم من تا به حال ندیدم به عنوان عشق پیتر بهش نگاه بشه . البته یادمه تو سریال اسپایدرمن مجموعه کارتونی اونجا که با ایکس من کراس اور بود انگار روگ از اسپایدرمن بدش نمیومد! البته اگه درست یادم مونده باشه ...

شخصیت Marrow که میوتانت بود تو دنیای 616.
#126 Miguel-OHara 1396-10-18 15:09
به نقل از mtm:
به نقل از Richard Grayson:
استاد سارا راشمن عشق پیتر نبود ؟ با پیتر چندتا قرارم داشت که وقتی فهمید پیتر همون اسپایدیه کات کردن.
Rogue هم فکر کنم چون توی رویداد X-men Forever بود نیومد تو لیست درسته ؟

سارا راشمن کیه؟؟؟؟
روگ هم من تا به حال ندیدم به عنوان عشق پیتر بهش نگاه بشه . البته یادمه تو سریال اسپایدرمن مجموعه کارتونی اونجا که با ایکس من کراس اور بود انگار روگ از اسپایدرمن بدش نمیومد! البته اگه درست یادم مونده باشه ...

سارا راشمن میوتانتی هست به اسم Marrow.توی فیلم ددپول هم یه حضور خیلی کوتاه داشت.(همون فردی که از کمرش تیغ زده بود بیرون) بیشتر از این دربارش اطلاعات ندارم. این که با پیتر رابطه داشته رو من نمیدونم باید استاد بگن
#127 mtm 1396-10-18 16:22
به نقل از Richard Grayson:
به نقل از mtm:
به نقل از Richard Grayson:
استاد سارا راشمن عشق پیتر نبود ؟ با پیتر چندتا قرارم داشت که وقتی فهمید پیتر همون اسپایدیه کات کردن.
Rogue هم فکر کنم چون توی رویداد X-men Forever بود نیومد تو لیست درسته ؟

سارا راشمن کیه؟؟؟؟
روگ هم من تا به حال ندیدم به عنوان عشق پیتر بهش نگاه بشه . البته یادمه تو سریال اسپایدرمن مجموعه کارتونی اونجا که با ایکس من کراس اور بود انگار روگ از اسپایدرمن بدش نمیومد! البته اگه درست یادم مونده باشه ...

شخصیت Marrow که میوتانت بود تو دنیای 616.

به نقل از Miguel-OHara:
به نقل از mtm:
به نقل از Richard Grayson:
استاد سارا راشمن عشق پیتر نبود ؟ با پیتر چندتا قرارم داشت که وقتی فهمید پیتر همون اسپایدیه کات کردن.
Rogue هم فکر کنم چون توی رویداد X-men Forever بود نیومد تو لیست درسته ؟

سارا راشمن کیه؟؟؟؟
روگ هم من تا به حال ندیدم به عنوان عشق پیتر بهش نگاه بشه . البته یادمه تو سریال اسپایدرمن مجموعه کارتونی اونجا که با ایکس من کراس اور بود انگار روگ از اسپایدرمن بدش نمیومد! البته اگه درست یادم مونده باشه ...

سارا راشمن میوتانتی هست به اسم Marrow.توی فیلم ددپول هم یه حضور خیلی کوتاه داشت.(همون فردی که از کمرش تیغ زده بود بیرون) بیشتر از این دربارش اطلاعات ندارم. این که با پیتر رابطه داشته رو من نمیدونم باید استاد بگن

اهان یادم اومد!
اخه marrow شخصیت معروفی نیست و اسم واقعیش هم راستش تو ذهنم نبود.
اون یه مقدار قضیه اش فرق داره. چون شیلد شستشوی مغزیش داد و فکر میکرد دانشجو هستش و به پیتر یه علاقه ای پیدا کرد. ولی اتفاق خاصی بینشون نبود. یه چند تا date بود به نظرم. وقتی هم marrow دوباره ذهنش برگشت دیگه رابطه شون قطع شد. راستش من یادم نیست علاقه ای نسبت بهش از سوی پیتر ابراز شده باشه!

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید