رتبه بندی شخصیت های خبیث فیلم های اسپایدرمن براساس ثروت!

رتبه-بندی-شخصیت-های-خبیث-فیلم-های-اسپایدرمن-براساس-ثروت

این بار میخواهیم از نقطه نظر جدیدی به ویلن های فیلم های مرد عنکبوتی نگاه کنیم!

مقدمه: اسپایدرمن با سه فرنچایز سینمایی لایو اکشن و یک فرنچایز سینمایی انیمیشن، کلی خوراک برای هوادارانش فراهم کرده که از میان آنها یک عالمه چیز میشه یافت که درباره شون بحث کرد. یک از اون چیزها مربوط به شخصیت های خبیثی است که قهرمان ما باهاشون در هر فیلم ملاقات میکنه. این شخصیت ها پس زمینه منحصر به فرد خودشان را دارند و برخی از آنها از هیچ می آیند تا به همه چیز برسند و برخی نیز خیلی چیزها دارند که میخواهند بیشتر داشته باشند و برخی نیز فقط تشنه انتقام هستند و برخی نیز میخواهند عقده های خود را جبران کنند و ... در این مقاله میخواهیم از زاویه ثروت به این کاراکترها نگاهی انداخته و رتبه بندی شان کنیم!

مقالات زیر هم فراموش نشود:

10 خبیث ثروتمند در کمیک های مارول

10 خبیث ثروتمند در کمیک های دی سی

10- سندمن/مرد شنی

سندمن/مرد شنی

توماس هیدن چرچ در "مرد عنکبوتی 3" شخصیت فلینت مارکو را به تصویر کشید. او یک مرد خانواده است. و به سختی میتوان از او متنفر بود. او در واقع با قانون به مشکل برمیخورد زیرا درمان سرطان دخترش را میدزدد. البته که وقتی مردشنی میشود یک خبیث میشود . فلینت یک کاراکتر تراژیک است و قطعا فقیرترین ویلن مرد عنکبوتی در دنیای سینما. او در متزلی داغون زندگی میکنه و مشخصه پول کافی برای درمان دخترش نداره. او به طور یقین در انتهای لیست قرار میگیره.

9- ونوم/ادی براک

ونوم/ادی براک

درسته که ونوم در فیلم "مرد عنکبوتی 3" آن چیزی نبود که میخواستیم ولی این شخصیت همچنان از محبوب ترین ها در دنیای کمیک است. ادی براک (توفر گریس) عکاسی بود مثل پیتر پارکر و از آنجاییکه میدانیم پیتر چندر غازی بیش از آقای جیمسون دریافت نمیکند پس وضعیت مالی او نیز دست کمی از پیتر ندارد.

8- الکترو/مکس دیلون

الکترو/مکس دیلون

مکس دیلون (جیمی فاکس) در "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2"  ظاهر شد ، مردی متواضع ، تنها و سرخورده بود که به عنوان یک‌ مهندس برق برای شرکت صنایع آسکورپ کار میکرد. در این کار او احتمالا چیزی در حدود 100 هزار دلار در سال درآمد داشت که مبلغ کمی نیست ولی وضعیت زندگیش نشان میداد معمولی است و یکی از عقده هاش همین تنگناهای مالی بود.

7- میستریو/کوئنتین بک

میستریو/کوئنتین بک

وقتی جیک جیلنهال به فیلم "مرد عنکبوتی: دور از خانه" پیوست همه کَف کردند ! او نقش کوئنتین بک را بازی کرد که سابقا در استخدام صنایع استارک بود و به نظر میرسید حقوق و مزایای خوبی از این شرکت موفق دریافت میکرد. ولی این خبیث، شهرت هم دلش میخواست.

6- والچر/آدریان تومز

والچر/آدریان تومز

واقعا سخته آدریان تومز (مایکل کیتون) را در این لیست قرار داد. قطعا وقتی صاحب شرکت Bestman Salvage بود پول پارو میکرد ولی همه چیز را دو دستی به دولت تقدیم کرد (به کمک تونی استارک). ولی همچنان آنقدر پول داشت که لباس نمادینش را بسازد پس همچنان پولدار بود.

5- لیزارد/دکتر کرت کانرز

لیزارد/دکتر کرت کانرز

دکتر کرت کانرز (ریس آیفنز) به عنوان دانشمند در استخدام آزکورپ بود. پس ثروتی در حد و اندازه خاندان آزبورن نداشت ولی قطعا تو حسابش به قدر کافی پول داشت. او در سری مرد عنکبوتی شگفت انگیز نمونه کامل یک "دانشمندی که درگیر آزمایشی جنون آمیز میشود" بود و اولین ویلن برای اندرو گارفیلد در دنیای سینما بود. او جاه طلبی، پول و ابزار لازم برای تبدیل شدن به خبیثی تمام عیار را داشت.

4- دکتر اختاپوس/ اتو اکتاویوس

دکتر اختاپوس/ اتو اکتاویوس

این مرد باهوش و خوش قلب شاید کمتر خبیث ترین فرد در این فهرست باشد که البته به لطف بازوهای اختراعی خودش خبیث شد ولی همیشه در قلب ما باقی ماند. او هم یک دانشمند بزرگ برای آسکورپ بود ولی به نظر نمیرسید ثروت چندانی داشته باشد. البته با اون پول هایی که از بانک دزدید احتمالا وضعش بهتر شد!

3- گابلین جدید/ هری آزبورن

گابلین جدید/ هری آزبورن

جیمز فرانکو و دین دیهان در دو فرنچایز ، ایفاگر نقش هری آزبورن بوده اند. هری همیشه به عنوان وارث ثروت و دارایی پدرش (نورمن) به حساب اومده. پس او قطعا باید در سه تای اول لیست باشد. این پسر لوس و ثروتمند البته پس از به دست آوردن ثروت پدرش و دست یافتن به منابع آسکورپ ، مسیری کاملا متفاوت در این دو فرنچایز طی کرد که ما بیشتر اون عاقبت قهرمانانه اش در سه گانه ساخته شده توسط «سم ریمی» را دوست داشتیم.

2- گرین گابلین/نورمن آزبورن

گرین گابلین/نورمن آزبورن

نورمن آزبورن به عنوان رئیس و صاحب شرکت آسکورپ فرد بسیار قدرتمندی به حساب میاد. حالا چه ویلم دفو باشد در فیلم "مرد عنکبوتی" یا کریس کوپر در "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2" ، نورمن خیلی خَر پوله! هواداران عمارتی که در آن زندگی میکرد را یادشون نمیره. او به راحتی در این رتبه قرار میگیره.

1- کینگ پین/ویلسون فیسک

کینگ پین/ویلسون فیسک

انیمیشن تحسین شده "اسپایدرمن: سفر به دنیای عنکبوتی" حسابی هواداران رو شگفت زده و متحیر کرد. خبیث اصلی داستان ، ویلسون فیسک بود که صاحب شرکت "صنایع فیسک" بود و حتی شرکت الکمکس و دانشمندان آن مثل دکتر اختاپوس را در استخدام خود داشت. در دنیای کمیک هم او بسیار پولداره و گفته میشه ارزش دارایی هایی او به 40 میلیارد دلار میرسه!

امیر علی قادری

منبع: وب سایت ScreenRant

All rights reserved © Spidey.ir 2021

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مقالات مرتبط:

رتبه بندی دشمنان مرد عنکبوتی از نظر زور بازو!

رتبه بندی 10 سلاح برتر دشمنان مرد عنکبوتی

10 خبیث ثروتمند در کمیک های مارول

10 خبیث ثروتمند در کمیک های دی سی

رتبه‌بندی باهوش‌ترین دشمنان مردعنکبوتی

معرفی معروفترین دشمنان مرد عنکبوتی

رتبه بندی دشمنان مرد عنکبوتی در فیلم های سینمایی

10 دشمن برتر مرد عنکبوتی

10 دشمن مرد عنکبوتی که از کمیک ها ناپدید شدند!

15 دفعه ای که دشمنان مرد عنکبوتی گوشت انسان خوردند!

10 حقیقتی که باید درباره کارنیج (CARNAGE) بدانید

20 حقیقتی که باید درباره شخصیت ونوم (VENOM) بدانید

بیخود ترين دشمنان مرد عنكبوتی !

15 دشمن ترسناک و چندش آور مرد عنکبوتی!

15 حقیقت مهمی که باید درباره دکتر اختاپوس (DOCTOR OCTOPUS) بدانید

10 حقیقت مهمی که باید درباره راینو (کرگدن) بدانید

10 دشمنی که مرد عنکبوتی ممکنه در بازگشت به خانه 2 باهاشون روبرو بشه

همه چیز درباره گرین گابلین (GREEN GOBLIN)

10 خط داستانی که مارول و سونی میتوانند برای دنباله فیلم "مرد عنکبوتی: دور از خانه" مورد استفاده قرار دهند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

spider and venom
#1 spider and venom 1400-03-05 10:52
خسته نباشید.....مقال ه خوبی بود :-)
آقای ترابی یه سوال به نظر شما امکان داره DCEU نجات پیدا کنه؟؟؟
نقل قول کردن
s.p.i
#2 s.p.i 1400-03-05 11:18
سلام خیلی ممنون از بابت مقاله
با شخصیت های خبیث و ثروت مند مرد عنکبوتی آشنا شدم
مردشنی و ونوم که مثل پیتر پول نداشتند
الکترو و مستریو و والچر و لیزارد متوسط بودند
دکتر اختاپوس که معلوم نیست چقد ثروت داشت
هری آزبورن و نورمن آزبورن و کینگ پین که ثروتمند ترین شخصیت های در کمیک و در سینما هستند.
تشکر و ممنون.
نقل قول کردن
AM SM BM SM
#3 AM SM BM SM 1400-03-05 12:22
سلام
ممنون بابت مقاله.
هرکسی در هر شرایطی دوست داره که قدرت فوق بشری خودش رو داشته باشه. یعنی کمتر کسی هست که بیشتر نخواد و به چیزی که داره قانع باشه. اما چیزی که مهمه اینه که از اون قدرت ها چه استفاده ای بشه. خب این به ذات هرکس بستگی داره که چطور از قدرت هاش استفاده کنه. ممکنه کسی راه قهرمان بودن رو بره یا راه میانبر رو انتخاب کنه و سعی کنه که به هر چیزی که میخواد خیلی راحت برسه. کسی که راه خبیث بودن رو میره ممکنه به گذشته اش هم گره خورده باشه. یعنی ممکنه در زندگی گذشته اش کمبودی داشته باشه. (که اکثرا دارند.) ممکنه در زندگی قبلیش مشکل مالی داشته باشه و نتونه پول مناسب رو برای خانواده یا فقط خودش فراهم کنه. یا ممکنه کمبودی داشته باشه که باعث شده باشه عقده ای بشه. یعنی ربطی به ثروت نداشته باشه اما باعث بشه که یک فرد به راه خباثت کشیده بشه. به عنوان مثال نورمن آزبورن همیشه به خانواده و محبوبیتی که پیتر پارکر پیش خانواده اش داشت حسودی میکرد و میخواست ازش بگیرتشون. یا کینگ پین توی انیمیشن "مرد عنکبوتی درون دنیای عنکبوتی" چون خانواده اش رو طی تصادفی از دست داد میخواست از هر راهی که شده اونا رو برگردونه. (از هر راهی!) ولی خب هدف وسیله رو توجیه نمیکنه. خبیث هایی که ثروتی کمی هم دارند یا دوست دارند به ثروت و قدرت بیشتر برسند یا مثل مرد شنی فقط میخوان پولی رو برای زندگی معمولیشون فراهم کنند. بعضی وقت ها واقعا به سختی میشه به این افراد گفت خبیث ولی به هر حال راهشون اشتباهه. در هر حال ثروت و قدرت نقش مهمی در خبیث شدن یک آدم داره و ممکنه ذات واقعیش رو نمایان کنه.
مورد ۱۰ نوشته شده "او در متزلی داغون زندگی میکنه و..." که احتمالا منظور از متزل، منزله.
با تشکر
نقل قول کردن
Ghost Rider
#4 Ghost Rider 1400-03-05 14:02
مغزم سوخت! میدونستم کینگ پین خیلیییییییییییی ییی پول داره، ولی خدا وکیلی نمیدونستم از نورمن هم بیشتر!
نقل قول کردن
Ghost Rider
#5 Ghost Rider 1400-03-05 14:11
به نقل از spider and venom:
خسته نباشید.....مقاله خوبی بود :-)

دیدید فقط من نیستم که اسپم میدم :lol:
به نظر من که با این فیلم زک اسنایدر کلا خودشو نابود کرد
جاستیس لیگ زک اسنایدر ۳ دقیقه عذاب بود.... عذااااااب
ولی باید منتظر فیلم بتمن باشیم....
حالا نمیگم فیلم بتمن میتونه در حد فیلمای MCU بشه
ولی تلاش خودشو میکنه
باید دید.....
ولی خیلی هم بی انصاف نباشم شوالیه تاریکی خیلی خوبه
نتیجه کلی اینه که کلا با توجه به تصاویر منتشر شده از لباس بتمن در فیلم بتمن که رسما یه کلاه ساده بدون هیچ شاخی(!) بود، فکر کنم حتی بتمن هم نتونه آینده DCEU رو تضمین کنه...
البته اینم بگم که خودم بچه بودم میشنستم جوخه انتحار و مردعنکبوتی ۳ میدیدم میگفتم اوووووو چه فیلم خفنی :lol:
نقل قول کردن
Mani.s.j
#6 Mani.s.j 1400-03-05 14:12
سلام مقاله خوبی بود
فکر میکردم نورمن اول باشه ولی کینک پین بود که البته درست بود
مرد شنی هم که هیچی منم جاش بودم و این توانایی رو داشتم خبیث میشدم
نقل قول کردن
AmirhoseinJafari2005
#7 AmirhoseinJafari2005 1400-03-05 14:15
خیلی جالب و جذاب بود... خسته نباشید ;-)
نقل قول کردن
Mani.s.j
#8 Mani.s.j 1400-03-05 14:15

سلام
من اقای ترابی نیستم ولی بهر حال نظرم رو میگم
اگه برنامه ریزی دقیق داشته باشن و با صبر و حوصله پیش برن فور کنم نجات پیدا کنه
نقل قول کردن
Ehsan Spider
#9 Ehsan Spider 1400-03-05 14:25
سلام

خیلی‌ ممنون آقای قادری عزیز. دستتون درد نکنه. کارتون خیلی درسته، از با تجربه‌های سایت هستید و احترامتون واسه ما خیلی واجبه و تشکر هم واجب تر.

به نظرم نویسنده موضوع خوب و متنوعی واسه نوشتن انتخاب کرده و شما هم همین طور موضوعی خوب و متفاوت واسه ترجمه انتخاب کردید.
به نظر رتبه‌بندی کاملا درست بود.
نقل قول کردن
Ehsan Spider
#10 Ehsan Spider 1400-03-05 15:13

سلام داداش
به نظرم جای درستی واسه اسپم نبود. اول اینکه دور از جون آقای قادری که سرور همه ما هستن. بنده از خود ایشون آقای قادری شنیدم که این کارها بی احترامی به نویسنده و زحمتی هستش که واسه مقاله کشیده. باز شما تازه واردی و هنوز خوب توی سایت جا نیوفتادی. من خودمم خیلی وقت نیست عضو سایتم مثل شما، ولی باید رعایت کرد.

راجب سوالتون باید بگم که وارنر بد شروع کرد و برگردوندن دنیای سینمای دی‌سی کار سختیه! بزار بگم عین مو(درخت انگور) که هرطوری به دیوار یا هرچیز عمودی ببندیش تا آخرش همون‌جوری میره! کج ببندی، کج میره و آخرش میوفته! به نظرم وارنر هم همون اول خوب نتونست زیربناس دنیای سینمای دی‌سی رو بنا کنه! این شروع اینقدر مهمه که خیلی از منعقد‌های حرفه ای و توی همین سایت خودمون هم مقالات نقد گونه رو بخونی همینطوریه! مارول این بخش رو شاهکار عمل کرده. اینقدر زیربنای دنیای خودش رو خوب بنا کرده که همه چیز برمیگرده به همون اولش. مشکل دی‌سی اینجاست که خودش هم از زیربنای خودش خوشش نمیاد و باید ریبوت کنه و این ریبوت هم باز یه گند دیگه به بار میاره که .... مثلا چرا الان omd بد ترین داستان تاریخ اسپایدیه! یکی از دلایلش اینه که حالت ریبوت داشت و اگه درست گفته باشم حدود 20 سال از عمر کسایی که اسپایدی رو با مری جین میشناختن انگار با دنبال کردن این سری هدر رفته! کلی خاطره و اینا، که میشد حالا و حالا دربارش ایسترایگ توی سری های جدید ساخت و این خاطره هارو زنده کرد که ریبوت شد و تموم انگار اصلا نویسنده ای نبوده که این کمیک‌هارو بنویسه.
حالا بحثش هست که دیزنی وارنر و دی‌سی رو میخره که بعد از این کلی بحث پشت سرش میاد که باید ببینیم چی میشه!

به نظرتون این بحث یکی شدن دنیا ها هم به میون میاد یا نه؟؟
نقل قول کردن
mokhtAR KID
#11 mokhtAR KID 1400-03-05 15:46
ممنون بابت مقاله ی خوبتان

فکر نکنم با این فجایع فکر کنم :-x فکر کنم2 تا فیلم خوب دارد یعنی شزم و اسنایدرکات که خیلی خفن هم نیستن ولی فکر نکنم
نقل قول کردن
Geralt of Rivia
#12 Geralt of Rivia 1400-03-05 16:01

میگن دیزنی میخواد وارنر رو بخره

خبرش رو تو کانال تلگرام سایت اعلام کردن
شاید اینجوری نجات پیدا کنه ولی هرگز به پای موفقیت mcu نمیرسن چون پتانسیل شخصیت های دیسی در کل به پای شخصیت های مارول نمیرسه و هرگز نمیتونن دنیایی سینمایی با این وسعت و محبوبیت داشته باشن
نقل قول کردن
AmirhoseinJafari2005
#13 AmirhoseinJafari2005 1400-03-05 18:10

اگه زک اسنایدر نره ، وضع همینجوری میمونه...
نقل قول کردن
Agent bishop
#14 Agent bishop 1400-03-05 19:51
به نقل از Ghost Rider:

دیدید فقط من نیستم که اسپم میدم :lol:
به نظر من که با این فیلم زک اسنایدر کلا خودشو نابود کرد
جاستیس لیگ زک اسنایدر ۳ دقیقه عذاب بود.... عذااااااب
ولی باید منتظر فیلم بتمن باشیم....
حالا نمیگم فیلم بتمن میتونه در حد فیلمای MCU بشه
ولی تلاش خودشو میکنه
باید دید.....
ولی خیلی هم بی انصاف نباشم شوالیه تاریکی خیلی خوبه
نتیجه کلی اینه که کلا با توجه به تصاویر منتشر شده از لباس بتمن در فیلم بتمن که رسما یه کلاه ساده بدون هیچ شاخی(!) بود، فکر کنم حتی بتمن هم نتونه آینده DCEU رو تضمین کنه...
البته اینم بگم که خودم بچه بودم میشنستم جوخه انتحار و مردعنکبوتی ۳ میدیدم میگفتم اوووووو چه فیلم خفنی :lol:

فیلم بتمن از دنیای dceu جداست
نقل قول کردن
s.p.i
#15 s.p.i 1400-03-05 21:01
با فرض اینکه دیزنی وارنر بخره اونوقت رقابت از بین میره
اگر وارنر رو خرید احتمال داره دنیای مارول و دی سی یکی شند؟؟
حالا باید صبر کنیم ببینیم چی میشه
نقل قول کردن
Agent bishop
#16 Agent bishop 1400-03-05 23:48
به نقل از s.p.i:
با فرض اینکه دیزنی وارنر بخره اونوقت رقابت از بین میره
اگر وارنر رو خرید احتمال داره دنیای مارول و دی سی یکی شند؟؟
حالا باید صبر کنیم ببینیم چی میشه

فکر نکنم باهم یکی بشن دو تا فریچانز جدا میمونن .ولی خوب تو حال مارول که تاثیری نداره ولی دیسی به احتمال زیاد وضعیتش بهتر میشه .
نقل قول کردن
hassan91
#17 hassan91 1400-03-06 01:22
کامنتها کاملا مقاله رو شخم زدن :/

سری سم ریمی دنیایی رو بنا کرد که واقع گرایانه بود و هر کی مال و منالی نداشت باید دست به کار غیر قانونی میزد. متاسفانه سری مرد عنکبوتی شگفت انگیز زیاد رو مشکلات مالی و شخصی پیتر زوم نکرد. البته این وسط اگه جیمسون رو هم دشمن مرد عنکبوتی محسوب کنیم به نظرم کم مالی نداشت میتونست جزو شیشتای اول باشه.
نقل قول کردن
Pooyan mirzahosseini
#18 Pooyan mirzahosseini 1400-03-06 01:44

سلام. راستش اگر فقط بحث راجع به سینما باشه ( و کار به انیمیشن و سریال و..) نکشه من خودم دی سی فن هستم و میگم دنیای سینمایی دی سی خیلی ضعیفه ولی خب از نظر من فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر یه جورایی یه جرقه برای پیشرفت بود درسته خیلی فیلم خفن و خوبی نبود ولی انصافا نسبت به نسخه قبلی بهتر بود و با وجود اومدن فیلم های جدیدی که قراره در آینده اکران بشه مثل شزم 2، بلک آدام و جوخه انتحار 2( که با کارگردانی جیمزگان هست که این یک تضمین هست که بدون شک این فیلم خیلی از جوخه انتحار 1 بهتر میشه
در کل در دنیای سینمایی دی سی یک پیشرفت ایجاد میشه ولی خب یکی از مهمترین عوامل برای ادامه این پیشرفت در آینده تصمیماتی هست راجع به فیلم ها که امیدوارم مثل قبل نباشن :lol:
نقل قول کردن
s.p.i
#19 s.p.i 1400-03-07 23:01
توی فیلم های مرد عنکبوتی سم ریمی و مرد عنکبوتی شگفت انگیز به مشکلات مالی پیتر اشاره می‌کرد و می‌پرداخت ولی خب توی مرد عنکبوتی جدید پیتر انگار مشکل مالی نداره البته بگم ضعف حساب نمیشه ولی خب پیتر بین مرز قهرمان بودن و زندگی شخصی مشکل داره و به ذات خودش وفا داره با این حال خیلی دوست دارم واقعا پیتر از فیلم قبلی هم بیشتر رشد کنه و شاهد پیشرفت بیشتر باشم .
نقل قول کردن
mtm
#20 mtm 1400-03-07 23:59
به نقل از s.p.i:
توی فیلم های مرد عنکبوتی سم ریمی و مرد عنکبوتی شگفت انگیز به مشکلات مالی پیتر اشاره می‌کرد و می‌پرداخت ولی خب توی مرد عنکبوتی جدید پیتر انگار مشکل مالی نداره البته بگم ضعف حساب نمیشه ولی خب پیتر بین مرز قهرمان بودن و زندگی شخصی مشکل داره و به ذات خودش وفا داره با این حال خیلی دوست دارم واقعا پیتر از فیلم قبلی هم بیشتر رشد کنه و شاهد پیشرفت بیشتر باشم .

در صحنه حذف شده از فیلم دور از خانه نشان داده شد پیتر مشکل مالی داره چون رفت مجموعه اکشن فیگورهای خودش رو فروخت تا هزینه سفرش جور بشه

b2n.ir/r44828
نقل قول کردن
s.p.i
#21 s.p.i 1400-03-08 00:19
اوه ببخشید نمیدونستم استاد
ولی خب چون صحنه حذف شده بود این موضوع نمیدونستم.
نقل قول کردن
THE THOR LOVER
#22 THE THOR LOVER 1400-03-08 22:06
سلام خدمت همه اعضای دوست داشتنی سایت، آقای قادری ، و استاد عزیز.
من از دیدگاه متفاوتی به دشمنای مردعنکبوتی مینگرم، ممکنه واستون تعجب آور باشه و فک کنید آماتورم، ولی دیدگاه من به دشمنای مردعنکبوتی خیلی خاصه،
بنظرم بیشتر دشمناش مثل یه what if هستن
مثلاً اگه مردعنکبوتی بجای زن عمو می دوست داشتنی ، یک مادر خودخواه داشت، میشد یکی مثل اتو اکتاویوس
اگه عمو بن و زن عمو می نبودن که پیتر رو بخاطر تحقیر هایی که میشد دلداری بدن، میشد یکی مثل تومبستون
اگه تو خونه هم مثل بیرون کسی دوسش نداشت، میشد thousand
اگه یک پدر پولدار و بی همه .؟!#!؟!ی فلان فلان؟!#./!؟ ی. ؟!#؟! (نورمنو میگم :lol: ) بزرگش میکرد و از لحاظ عاطفی کمبود داشت، میشد یه ؟!؟؛؟#&؟ ی مثل هری.
یه چیز دیگه هم که دشمنای مرد عنکبوتی رو کاملا مجزا و خاص میکنه ، اینه که از لحاظ عاطفی کمبود دارن، تومبستون تحقیر میشده، سندمن شرمنده خانوادش میشده، هری بدون مادر بزرگ شده، راینو سرش کلاه میره، حتی تو نسخه سینمایی هم این خصوصیات تشدید شده و میستریویی رو دیدیم که شکست خورده، حتی نورمن آزبورن خر پولِ ؟!#؟!»؟ یِ «#«-(؟!؟_؟( ، هم تهی از هرگونه احساساته (انقد خبیثه که حالم ازش به هم میخوره :-x )، بنظرم این هماهنگی ، رویارویی نیروی شر و خیر رو جذاب تر می‌کنه.
این مقاله خیلی خوب بود، گزینه ده از برجسته ترین نقاط قوته فیلم ناامیدکننده ی مردعنکبوتی ۳ بود، میستریو هم که کل سینما رو زیر و رو کرد!!!(بنظرم دور از خانه متفاوت ترین و فان ترین فیلم اسپایدرمنه)
خسته نباشید آقای قادری .
نقل قول کردن
P.B.P
#23 P.B.P 1400-03-12 13:52
سلام ممنون از آقای قادری عزیز
مقاله خیلی خوبی بود.
به نظرم اگر در دنیا سینما هاب گابلین هم داشتیم می تونست در این لیست قرار بگیرد چون خودتون می دونید میلیاردره.

دوست عزیز واقعا چرا اسپم می دی و مقاله زیبای آقای قادری خراب می کنی اگر دقت کنی از ۲۰ تا کامنت ده تاش از اسپم شما به وجود آمده ،من قصد دعوا با کسی رو ندارم ولی از این به بعد سوالتو در رابطه با مقاله مربوطش سوال کن!
uplooder.net/.../...
uplooder.net/.../...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

41

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

006

0010

21

31

29