معرفی اصلی ترین متحدان مرد عنكبوتی – قسمت دوم

spider-man-allies-part2 دوستان و متحدين مرد عنكبوتي قسمت دوم

قسمت اول این مقاله با استقبال بینظیری روبرو شد. و اینك معرفی ابرقهرمانان و شخصیت های مهمی كه در طول سالیان گذشته با مرد عنكبوتی همكاری كرده  و در موقع سختی كنارش بوده اند!

 

 

كاردیاك (Cardiac)

كاردياك - cardiac

نام واقعی: الیاس ویرثام (Elias Wirtham)

خالقین:  دیوید میكلینی، اریك لارسن

اولین حضور در عالم كمیك: شماره 342 از سری اول كمیك های مرد عنكبوتی شگفت انگیز (دسامبر 1990)

«كاردیاك» را میتوان یك آنتی هیرو    (Ant-Hero)محسوب كرد . او یك پزشك و جراح است كه پس از مرگ برادرش به خاطر طمع و غفلت شركت های صنعتي تصمیم گرفت قلب خودش را با یك رآكتور تعویض كند و به جنگ شركت های بزرگ و طماع برود (قلب رآكتور مانند او به تمام بدنش انرژی های فوق العاده میدهد و باعث میشود قدرت، سرعت، چابكی و رفلكس های فوق بشری پیدا كند) . ضمن اینكه او از ورقه ای ساخته شده از فلز ویبرانیوم زیر پوست خودش استفاده میكند. او مركزی پزشك به نام H.E.A.R.T. دارد كه در آنجا با تجهیزاتی كه جاهای مختلف دزدیده بیماران را مجانی مداوا میكند.

كاردیاك و مرد عنكبوتی بارها با هم روبرو شده اند و میتوان آنها را دوست و متحد یكدیگر قلمداد كرد. در كمیك های مرد عنكبوتی برتر هم «اتو اكتاویس»  كه در ذهن و جسم پیتر پاركر مستقر (!) شده بود ، به خاطر تجهیزات دزدی با كاردیاك درگیر شد ولی وقتی فهمید كه قصدش جراحی یك دختر بچه است كه در تصادفی دچار ضایعه مغزی شده است، بهش كمك كرد.

كاردياك - مرد عنكبوتي برتر

سپس كاردیاك كمك كرد تا عمل پای «زن عمو می» به خوبی انجام شود. ضمنا در قضیه "ملت گابلین" او با دار و دسته گرین گابلین جنگید و متاسفانه مركز H.E.A.R.T. به دست گابلین منفجر شد.

مطالب مرتبط:

كمیك های "مرد عنكبوتی برتر" (Superior Spider-Man) به زبان فارسی

 

 

فایر استار (Firestar)

فایر استار (Firestar)

نام واقعی: آنجلیكا جونز (Angelica Jones)

خالقین: جان رومیتا، ریك هوبرگ، دنیس ماركس، دن اسپیگل

اولین حضور در عالم كمیك: شماره 193 از سری اول كمیك های Uncanny X-men (می 1985)

«فایر استار» از آن دسته شخصیت های استثنا در دنیای كمیك است چون قبل از اینكه وارد دنیای كمیك شود در دنیای انیمیشن خلق شد! یعنی او اولین بار به عنوان یك شخصیت اريجینال در كارتون خاطره انگیز "مرد عنكبوتی و دوستان شگفت انگیز او" خلق شد و جون بسیار محبوب شد، به دنیای كمیك هم راه پيدا كرد. او یك میوتانت مادرزاد است و میتواند تشعشعات مایكرویو تولید كند كه باعث میشود بتواند پرواز كند و گرما و شعله آتش خلق كند. فايراستار عضو گروه Helions، New Warriors، X-men  اونجرز و حتی نسخه مدرن گروه Young Allies بوده است.

کمیک young allies

اریجین او در دنیای كمیك با دنیای انیمیشن تا حدی متفاوته ولی در هر حال گفته میشه او توسط پدر و مادربزرگش بزرگ شده و در دوران مدرسه بهش زور میگفتن و لقب "نحس" بهش داده بودند ولی میفهمه كه قدرت های میوتانتی داره و بعد مدتی به دام گروه خبیث Hellfire's Club میفته و آموزش میبینه تا با گروه مردان ایكس بجنگه ولی به زودی متوجه اشتباهات خودش میشه و به عضویت مردان ایكس درمیاد.

او در دنیای كمیك چندان با مرد عنكبوتی تعامل خاصی نداشته و حضور چشمگیری هم در داستان های اسپایدرمن نداشته. ضمن اینكه در چند قسمت از كارتون "مرد عنكبوتی شگفت انگیز" به نظر رسید بین او پیتر پاركر رابطه عاشقانه هست ولی در دنیای كمیك هرگز اینچنین نبوده. در حقیقت در دنیای كمیك فایراستار عاشق قهرمانی به نام Vance Astrovik ملقب به «جاستیس» شد و باهاش نامزد كرد.

البته فاير استار در جريان رويداد مشهور Maximum Carnage مثل خيلي از قهرمانان ديگر، به ياري مرد عنكبوتي آمد تا با كارنيج و گروهش مبارزه كنند:

داستان مگزيموم كارنيج

  ضمن اینكه فایر استار در كمیك های Young Allies با "آنیا كورازون" ملقب به Spider-Girl دنیای اصلی مارول، همكاری و تعامل زیادی داشته است.

مطالب مرتبط:

10 لباس برتری كه جان رومیتا برای شخصیت های مارول خلق كرده است

 مستندی درباره سریال كارتونی "مرد عنكبوتی و دوستان شگفت انگیز او" + لینك دانلود

تاریخچه انیمیشن های مرد عنکبوتی

5 شخصیت برتر كمیك كه خارج از دنیای كمیك خلق شدند!

 

  

ولورین (Wolverine)

wolverine ولورين
نام واقعی: جیمز هاولت
خالقین :  روی توماس، لین وین، جان رومیتا

 اولین حضور در عالم كمیك استریپ : Incredible Hulk #180 (اكتبر 1974)

«ولورین»  نه تنها شناخته شده ترین میوتانت گروه "مردان ایكس" بلكه یكی از محبوب ترین ابرقهرمانان تاریخ كمیك است! او  كوتاه قد، خشن  و   كانادایی است و  هیبتی گرگ مانند دارد و با تكیه بر چنگال‌هایی كه از دستان‌اش به بیرون می‌جهد و اسكلتی كه با فلزی نشكن پیوند خورده است، هیچ فرصتی را برای مبارزه از دست نمی‌دهد و از هیچ چیز و هیچ كس هراس ندارد  زیرا بدن او قادر است تا زخم‌ها و جراحات وارده را به سرعت التیام بخشد. او گذشته پرتلاطمی داشته كه تا مدتها مثل رازی بزرگ از خوانندگان داستان هایش پنهان بوده است ولی در سالهای اخیر گذشته اش به مرور فاش شده است.
یقیناً مهم ترین و خاطره انگیز ترین  ملاقات اسپایدرمن با ولورین در كمیكی تك قسمتی (one shot) به نام Spider-Man vs Wolverine (كه سال 1987 به چاپ رسید) رخ داد. در این كمیك كه داستانش در كشور المان رخ میداد، ولورین خیلی راحت به هویت مخفی اسپایدرمن پی برد و  نبرد جالبی هم میان آنها در گرفت.

wolverine-vs-spiderman

ولی مهم تر اینكه به خوبی شخصیت های متفاوت اسپایدرمن و ولورین را نمایان ساخت (در ضمن در این كمیك مهم یكی از قدیمی ترین شخصیت های مكمل در داستان مرد عنكبوتی به نام «ند لیدز» كه گمان میرفت «هاب گابلین» باشد، كشته شد).

آنها از ان موقع تا به حال بارها و بارها در كنار هم با دشمنان مشترك خود جنگیده اند ، (به ویژه در قالب گروه New Avengers  ) و رابطه عمیق و خوبی میان آنها ایجاد شده است (هر چند ولورین اسپایدرمن را هنوز خام ، بی تجربه و بچه ننه میداند!!!). در كمیك Untold Tales of Spider-Man: Flashback هم نشان داده شد كه ولورین در گذشته با پدر و مادر پیتر پاركر آشنایی داشته است (هر چند كه این موضوع دیگر مورد اشاره قرار نگرفته است).

به علاوه، یك درگیری جالب و بامزه هم بین آنها در گرفته كه برای اطلاع از آن حتما این مقاله را بخوانید.

اين مطالب را هم از دست ندهيد:

كمیك برتر «ولورین» ترجمه شد! + لینك دانلود

10 كميك بوك برتر ولورین (Wolverine) + لينك دانلود

100 شخصيت برتر مارول: ولورين

 


مادام وب  (Madame Web)

madamweb مادام وب متحد مرد عنكبوتي
نام واقعی: كاساندرا وب
خالقین : «دنی اونیل» و «جان رومیتا جونیور»
اولین حضور در عالم كمیك استریپ : شماره 210 کمیک استریپ "اسپایدرمن شگفت انگیز" (نوامبر  1980)

«مادام وب» در واقع یك میوتانت است كه از بدو تولد نابینا بوده. او در ضمن از كودكی به بیماری نادری دچار بوده و به همین دلیل به نوعی فلج ماهیچه‌ای  دچار شده و برای حیات به دستگاهی شبیه به تار عنكبوت كه به سیستم عصبی بدنش وصل  میباشد، نیاز دارد. نیروهای او عبارتند از :  پیش آگاهی، پیشگویی اتفاقات آینده و تله پاتی.

او معمولاً در كمیك های اسپایدرمن به كمك او می آید و یا درباره اتفاقات شومی كه ممكن است در اینده برایش  رخ دهد، هشدار میدهد. البته او گاهی اوقات به كمك اسپایدرمن نیاز پیدا كرده است (به طور مثال در يكي از بهترين داستان هاي مرد عنكبوتي به نام "هیچ چیز نمیتواند جلوی بولدوزر را بگیرد")

juggernaut-madam-web هيچ چيز نميتواند جلوي جاگرنات را بگيرد

مادام وب اخیراً در جریان داستان معروف Grim Hunt به اسپایدرمن درباره آینده هشدار داد و گفت كه اعضای خانواده  «كریون شكارچی» ميخواهند تا با قرباني كردن كسانی كه نیروهای عنكبوتی دارند ، كریون را  دوباره زنده كنند. مادام وب در این داستان به دست خانواده  كریون شكارچی دستگیر و سپس به دست «ساشا كریون اف» (همسر كریون شكارچی)  به قتل رسید.

madame-web-dies

مادام وب هنگام مرگ گفت كه بینایی اش را به دست آورده است. او چند لحظه بعد مرد ولی قبل از مرگ نیروهای خود را به «جولیا كارپنتر» منتقل كرد (برای كسب اطلاع درباره «جولیا كارپنتر» لازم است  این مقاله را بخوانید)

 


گربه سیاه (Black Cat)

گربه سیاه - فلیشیا هاردی
نام واقعی: فلیشیا هاردی
خالقین : «مارو ولف من» و «کیث پولارد»
اولین حضور در عالم كمیك استریپ : شماره 194 کمیک استریپ "اسپایدرمن شگفت انگیز" (جولای 1979)

«فلیشیا هاردی» (Felicia Hardy) ملقب یه «گربه سیاه»  از نظر فیزیكی در شرایط بسیار عالی قرار دارد . قدرت بدنی ، مقاومت در برابر سختی ، چابكی و ... او همچنین در هنرهای رزمی مهارت زیادی دارد . مهارت های سرقت او نیز بی نظیر است .  او همچنین از یك طناب برای تاب خوردن و مبارزه استفاده می كند.  او و اسپایدرمن بارها و بارها با یكدیگر متحد شده اند و حتی در مقطعی نسبتاً طولانی  علاقه رومانتیك  هم میان آنها شكل گرفت.

spidey-black-cat

  منتهی دو مشكل باعث شد كه تا این رابطه دوام و عمق  نداشته باشد: 1- علاقه گربه سیاه به سرقت جواهرات و انجام اعمال خلاف قانون  كه اسپایدرمن آنها را تایید نمیكرد 2- عدم علاقه گربه سیاه به پیتر پاركر! به عبارتی دیگر، او میگفت كه عاشق اسپایدرمن است نه پیتر پاركری كه یك زندگی یكنواخت و معمولی دارد!  در هر حال، اتحاد ميان آنها زبانزد خاص و عام بود و گربه سياه با وجود آنكه اغلب اوقات فاقد نيروهاي فوق بشري بود، اما به اسپايدرمن كمك ميكرد تا با دشمنانش بجنگد.

spidey-felicia-doc-ock

البته  پس از انكه «دكتر اختاپوس» توانست خودش را وارد جسم و ذهن پیتر پاركر كند (و نام خودش را "مرد عنكبوتی برتر" بگذارد) ، رابطه آنها بسیار شكر آب شد زیرا مرد عنكبوتی برتر به او حمله كرد!

superior-spidey

متاسفانه پس از بازگشت پیتر پارکر به جسم و روح خودش نیز همچنان گربه سیاه اصرار دارد دشمن مرد عنکبوتی باشد و باید دید او دوباره کی به دوست و متحد مرد عنکبوتی بدل میگردد.

برای خواندن مقاله ای مفصل درباره بیوگرافی گربه سیاه حتما مقاله های زیر را بخوانید:

 

«گربه سیاه» (Black Cat) كیست؟

لحظات ماندگار در كمیك‌استریپ‌های مرد عنکبوتی: اسپایدرمن بازوان «دکتر اختاپوس» را جدا میکند!

تمام عشق های پیتر پاركر!

 

مرد آهنین (Iron Man)

iron-man ايرون من - توني استارك
نام واقعی: تونی استارك
خالقین: جك كربی، استن لی
اولین حضور در عالم كمیك استریپ: شماره 39 از كمیك Tales of Suspense (مارس 1963)

«تونی استارك» میلیونری سیبیلو و مخترع بود كه در كار ساخت سلاح تبحر داشت. استارك در یكی از سفرهای خود در آسیا به خاطر برخورد با مین انفجاری، در معرض اصابت تركش‌های مرگ‌بار قرار گرفت. او سپس توسط نیروهای پلید محلی دستگیر و به مخفی‌گاه آن‌ها برده شد . در آن‌جا از او خواسته شد تا سلاحی نظامی بسازد. استارك با بهره‌گیری از نبوغ ذاتی خود زرهی آهنی ساخته و با قرار گرفتن در آن، بر زندانی‌ كنندگانش چیره شد و به کشورش بازگشت. او به زودی فهمید كه قلب اش كه زخم مهلكی از حادثه انفجار مین برداشته برای ادامه حیات به سختی نیازمند زره مذكور است. پس از مدتی موفق شد بدن خود را از زره جدا سازد، اما به سرش زد تا گاهی اوقات با بر تن نمودن زره آهنین، به یاری ستمدیدگان بشتابد! او در ضمن شركت بزرگ تجاری استارك را تأسیس كرد تا هر روز با ساخت تجهیزات مدرن، بر تجهیزات و نیروهای دفاعی زره بیافزاید. تونی استارك در ضمن یكی از موسسین اصلی گروه ابرقهرمانی "اونجرز" میباشد.

اسپایدرمن و مرد آهنین بارها و بارها با یكدیگر متحد شده و به یاری یكدیگر شتافته اند. رابطه نسبتاً عمیقی هم بین آنها  وجود دارد.

مرد عنكبوتي و ايرون من

اما رابطه آنها از وقتی كه اسپایدرمن به گروه New Avengers پیوست، وارد مرحله جدیدی شد. در حقیقت آن موقع، پیتر به همراه همسرش «مری جین» در خانه زن عمویش زندگی میكرد. اما یكی از دشمنان اش خانه زن عمو می را به آتش كشید و باعث شد تا آنها بیخانمان شوند. اینجا بود كه تونی استارك به پیتر پیشنهاد كرد تا به همراه همسر و زن عمویش به برج استارك بروند و با دیگر اعضای گروه New Avengers زندگی كنند!

tony-stark-peter

قطعاً لحظه اي كه پيتر پاركر  به برج استارك نقل مكان كرد و خانواده اش را به اعضاي New Avengers معرفي كرد، خيلي جالب بود!

peter-goes-to-stark-tower

اما پس از مدتی قضیه "جنگ داخلی" (Civil War) پیش آمد. یعنی ابرقهرمانان مارول به دو دسته تقسیم شدند و نبرد سختی میان آنها در گرفت. دسته اول به رهبری مرد آهنین بر عقیده بودند كه ابرقهرمانان از این پس باید هویت مخفی خود را كنار بگذارند و تحت نظر دولت آمریكا فعالیت كنند. اما دسته دوم به رهبری «كاپیتان آمریكا» بر این باور بودند كه این كار آزادی آنها را محدود میكند. در هر حال اسپایدرمن كه خود را به نوعی مدیون تونی استارك میدانست ابتدا به گروه او پیوست و در مقابل كاپیتان امریكا قرار گرفت. او حتی به تشویق تونی استارك، هویت خود را در مقابل دوربین های تلویزیونی فاش كرد!!! 

spiderman-unmasks

ولی اندكی بعد پی به اشتباه خود برد و به گروه مخالف پیوست. این موضوع بسیار تونی استارك را خشمگین كرد.البته در حال حاضر و با پایان یافتن داستان "جنگ داخلی" و عواقب آن، به نظر میرسد رابطه اسپایدرمن و مرد آهنین هم مثل گذشته شده باشد.

مطالب مرتبط:

100 شخصيت برتر مارول: مرد آهني

معرفی 10 دشمن برتر آیرون من (Iron Man)

10 كمیك برتر آیرون من (Iron Man)

 


سیلور سیبل (Silver Sable)

عکس سیلور سیبل
نام واقعی: سیلور سابلینوا
خالقین : تام دی فالكو، ران فرنز، جوزف روبینستون
اولین حضور در عالم كمیك استریپ : Amazing Spider-Man  #265 (ژوئن 1985)

«سیلور سیبل» زنی جذاب از "سیمكاریا" یا   Symkaria (كشوری خیالی در اروپای شرقی) است. او  كه در مبارزه تن به تن و استفاده از سلاح های سرد و گرم تخصص دارد، در واقع یك مزدور است كه اكثر اوقات در ازای دستگیری خلافكاران بین المللی پول دریافت میكند. البته فعالیت های او قانونی هستند ولی متدها و روش های كاری او معمولاً باعث شده تا با ابرقهرمانان مارول درگیری پیدا كند. به خصوص اینكه او گروه هایی تشكیل داده كه اعضای آنها را تبهكاران سابق تشكیل داده اند . به طور مثال یكی از  گروه های او به نام  Wild Pack از برخی از دشمنان قدیمی اما اصلاح شده اسپایدرمن مثل «مرد شنی»، «پراولر» (Prowler) و «راكت ریسر» (Rocket Racer) تشكیل شده بود. سيلور سيبل به اعضای گروه اش پول میداد تا خلافكاران دیگر را دستگیر كنند!

عکس silver sable

اسپایدرمن اغلب با سیلور سیبل مشكل خاصی نداشته البته آنها با هم كشمكش هاي فراوانی داشته اند  ولی خیلی وقتها هم به یاری هم شتافته اند.

silver-sable-

سيلور سيبل در جریان داستان معروف Ends of the Earth، به یاری اسپایدرمن و گروه "اونجرز" آمد تا «دكتر اختاپوس» و گروه «شش خبیث» را كه در صدد نابودی دنیا بودند را شكست دهند. اما در جریان درگیری با «راینو» كشته شد.

sable-dies

مرگ سیلور سیبل اسپایدرمن را بسیار تحت تاثیر قرار داد. البته بعداً «مادام وب» نزد اسپایدرمن آمد و ادعا كرد كه سیلور سیبل نمرده است!

لوك كیج (Luke Cage)

luke-cage-power-man لوك كيج - پاور من
نام واقعی: كارل لوكاس
خالقین: ارچی گودوین، جان رومیتا، جورج تاسكا
اولین حضور در عالم كمیك استریپ: شماره 1 از كمیك Luke Cage, Hero For Hire (ژوئن 1972)

«لوك كیج» (كه ابتدا بیشتر با نام مستعار Power Man شناخته میشد)  یك جوان كله شق بود كه به خاطر جرمی كه مرتكب نشده بود به زندان افتاد. در آنجا برای آنكه آزاد شود تن به آزمایشی داد كه در نتیجه آن پوست بدنش غیر قابل نفوذ شد. توانایی جسمانی اش نیز به طرز حیرت انگیزی افزایش یافت. او پس از آنكه از زندان رهایی یافت به نوعی كاراگاه خصوصی تبدیل شد. یعنی در ازای دریافت پول جنایتكاران را دستگیر میكرد. اندكی بعد او با ابرقهرمانی دیگر به ملقب به "مشت آهنین"  (Iron Fist) كه استاد هنرهای رزمی بود،  شریك شد.

power-man

اولین برخورد اسپایدرمن با لوك كیج به شماره 123 از كمیك "مرد عنكبوتی شگفت انگیز" برمیگردد. در این شماره، «جیمز جونا جیمسون» كه اسپايدرمن را مقصر مرگ «گوئن استيسي» ميدانست،  لوك كیج را استخدام كرد تا اسپایدرمن را دستگیر كند.

jjj-cage

اما در نهایت او فهمید كه اسپایدرمن بيگناه است و پیش پرداختی كه جیمسون به  او داده بود را بهش پس داد. از ان به بعد رابطه آنها با هم خیلی خوب بوده است، به خصوص پس از آنكه هر دو عضو گروه New Avengers  شدند ( لازم به ذكر است كه ظاهر لوك كيج در سالهاي اخير فرق كرده است. يعني او موهايش را ميتراشد و اغلب اوقات عينك دودي بر چشم ميزند)

نكته جالب درباره لوك كیج این است كه شاید بعد از اسپایدرمن تنها كسی باشد كه اینقدر از «نورمن ازبورن» متنفر است!!! در واقع، همسر لوك كیج به نام «جسیكا جونز» مدتی برای روزنامه دیلی بیوگل كار میكرد. او تحقیقات گسترده ای را درباره هویت «گرین گابلین» شروع كرده بود. به همین دلیل گرین گابلین به او حمله كرد و حتی بچه آنها را به گروگان گرفت. ولی لوك كيج به كمك اسپایدرمن توانست گرین گابلین را شكست دهد.

(تصاویر زیر كه از شماره 5 كمیك Pulse گرفته شده اند ،  نشان میدهد كه چطور گرین گابلین میخواست فرار كند اما اسپایدرمن به او تار پرتاب كرد. گرین گابلین اسپایدرمن را با خود بلند كرد تا با خود به آسمان ببرد اما لوك كیج پای اسپایدرمن را گرفت و نگه داشت تا گرین گابلین به سمت او برگردد. و در نهایت وقتی گرین گابلین را دید یك مشت محكم روانه صورت او كرد!)

pulse-5

cage-gg

مطالب مرتبط:

100 شخصيت برتر مارول: لوك كيج

معرفی شخصیت: جسیکا جونز (Jessica Jones)

15 صحنه برتر سریال جسیکا جونز 

کمیک انتقام جویان جدید (New Avengers) ترجمه شد + لینک دانلود

 

 محمد شیرزاده (mshirzad76)

All rights reserved © Spidey.ir 2016

  (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

مطالب مرتبط:

معرفی اصلی ترین متحدان مرد عنكبوتی – قسمت اول

معرفی اصلی ترین متحدان مرد عنكبوتی – قسمت سوم

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 sh-spidey 1394-05-07 18:52
وای پسر باورم نمیشه اول شدم :D
راستی یه سوال پاور من یا لوک کیج اصلیت کجاییه
چون توی کارتون التیمیت اسپایدر من(که خیلی ازش بدم میاد)پاور من که یکی از یاران اسپایدر منه
اسمش پاور منه و همونطور که گفتید موهاشو طراشیده و عینک آفتابی میزنه
encrypted-tbn1.gstatic.com/... /
encrypted-tbn2.gstatic.com/... /
اینم عکساش
#2 sh-spidey 1394-05-07 18:54
به نقل از sh-spidey:
وای پسر باورم نمیشه اول شدم :D
راستی یه سوال پاور من یا لوک کیج اصلیت کجاییه
چون توی کارتون التیمیت اسپایدر من(که خیلی ازش بدم میاد)پاور من که یکی از یاران اسپایدر منه
اسمش پاور منه و همونطور که گفتید موهاشو طراشیده و عینک آفتابی میزنه
encrypted-tbn1.gstatic.com/... /
encrypted-tbn2.gstatic.com/... /
اینم عکساش

میخواستم بگم تو کارتون لهجه داره که حذف شد ببخشید
:oops:
#3 jack king 1394-06-22 11:43
ولوربن فکر نکنم قدش کوتاه باشه ولی بقیه چیزا درست بود واقعا عاشق ولورینم مرموز عجیب بدون چیزی برای از دست دادن خییلی عالیه
#4 mokhtar 1395-04-20 12:51
به نقل از jack king:
ولوربن فکر نکنم قدش کوتاه باشه ولی بقیه چیزا درست بود واقعا عاشق ولورینم مرموز عجیب بدون چیزی برای از دست دادن خییلی عالیه

ولورين تو دنياي كميك قدش كوتاهه
تو فيلما چون هيو جكمن نقشش رو بازي كرد، قدش بلند شد
#5 mehran spidey 1395-04-20 12:55
به نقل از mokhtar:
به نقل از jack king:
ولوربن فکر نکنم قدش کوتاه باشه ولی بقیه چیزا درست بود واقعا عاشق ولورینم مرموز عجیب بدون چیزی برای از دست دادن خییلی عالیه

ولورين تو دنياي كميك قدش كوتاهه
تو فيلما چون هيو جكمن نقشش رو بازي كرد، قدش بلند شد

واقعا مقاله ی عالی بود راستی عمو تو این کاردیاک رو میشناسی من که اولین باره اسمشو میشنوم
#6 mehran spidey 1395-04-20 12:58
راستی عمو تو لاکپشت های نینجای جدید رو بازی کردید من همین الان دارم بازی میکنم به نظر باحاله
#7 Hobbit 1395-04-20 13:02
این فایر استار و استار فایر چقدر شباهت دارن فقط اسمشون رو برعکس کردن :D البته اریجین این کجا و آن کجا :-*
#8 Amir spidey 1395-04-20 13:09
#5
کمیک های مرد عنکبوتی برتر رو بخونید با کاردیاک آشنا می شید
#9 mokhtar 1395-04-20 13:10
به نقل از mehran spidey:
راستی عمو تو لاکپشت های نینجای جدید رو بازی کردید من همین الان دارم بازی میکنم به نظر باحاله

نه بازي نكردم
#10 mokhtar 1395-04-20 13:11
اينم درباره فايراستار بدونيد بد نيست:

نقل قول:

مسئولين شبكه NBC كه اين كارتون ازش پخش ميشد ، كلا با شخصيت فاير استار مشكل داشتن. يعني مثلا ميگفتن بهتره براي اينكه بچه ها با ديدن ايشون با كبريت و فندك و .. بازي نكنند ، طراحان به جاي شعله هاي آتش ، نوعي هواي گرم يا حرارت دور فاير استار بكشند! به هيمن دليل فاير استار اينجوري به تصوير كشيده ميشد:يه مسئله ديگه اين بود كه ميگفتن طراحان سريال نبايد اندام فاير استار رو به صورت تحريك كننده بكشند (مخصوصا باسن اش رو!!!)
به همين من دليل ديديم كه نوع طراحي باسن خانم فاير استار در هر سيزن فرق كرد تا غير جذاب تر بشه!
خدا خيرشون بده چون يه دوره حسابي در "باسن شناسي" برگزار كردن :-*
#11 Amir spidey 1395-04-20 13:13
به نقل از Hobbit:
این فایر استار و استار فایر چقدر شباهت دارن فقط اسمشون رو برعکس کردن :D البته اریجین این کجا و آن کجا :-*

نه تنها اوریجینشون متفاوته بلکه قدرت ها و نوع زندگیشون و اخلاق و .... متفاوته.من استار فایر رو ترجیح می دم چون قدرت هاش بیشتر به اسمش می خوره ولی فایر استار جذابیت بیشتری داره :-*
#12 Amir spidey 1395-04-20 13:17
#10
من این نظر رو هر وقت می خونم خیلی خندم می گیره :lol: جالبیش هم اینه که این نظر رو آقای ترابی دادن.آخه معمولا این جوز چیز ها رو عمو می گه :oops: .خدایی تو فصل سوم رسما دیگه یه تیکه گوشته صافه فقط.ولی تو فصل اول هم خیلی ... بوده.به نظرم فصل دوم مناسب بوده 8)
#13 Hobbit 1395-04-20 13:20
#10
این مورد رو یه بار یه سال پیش یه بار هم الان خوندم :-* ولی در کل من در تعجبم آقای ترابی و شما چقدر دنبال کمیک هستید که من فقط دلم میخواد شما یه چیزی رو از کمیک و دنیای پهناورش ندونید :lol:
#11
منم انتخابم استارفایره :P البته یه دلیل انتخاب منو شما میتونه ناشناخته بودن فایر استار برای بچه های دوران ما باشه :sigh:
#14 magnus 1395-04-20 13:50
بسیار عالی ممنون.
ببخشید بابت اسپم ولی این مشکل منه که سایت تو مرورگرم بالا نمیاد یا همه؟ چون بقیه سایتها برام بالا میاد. در ضمن الان با فیلترشکن اومدم سایت!
#15 mehran spidey 1395-04-20 13:55
به نقل از Hobbit:
این فایر استار و استار فایر چقدر شباهت دارن فقط اسمشون رو برعکس کردن :D البته اریجین این کجا و آن کجا :-*

بازم هست که اسماشون شبیه هم باشه مثل بتمن و من بت
#16 Amir spidey 1395-04-20 14:20
اینم دو تا عکس که تقریبا میشه بیوگرافی هستند از استار فایر و فایر استار
uplooder.net/.../...
uplooder.net/.../...
#17 magnus 1395-04-20 14:20
به نقل از magnus:
بسیار عالی ممنون.
ببخشید بابت اسپم ولی این مشکل منه که سایت تو مرورگرم بالا نمیاد یا همه؟ چون بقیه سایتها برام بالا میاد. در ضمن الان با فیلترشکن اومدم سایت!

خوشبختانه درست شد!
#18 j.jonah jameson 1395-04-20 14:44
#14
والا اینم یه مدتی مشکل من بود ! ولی الان مدتیه درست شده !
فکر کنم بخاطر محل آپلود عکس ها است !

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید