10 سریال برتر کمیک بوکی (Top 10 Comic Book TV Series)

سریال فلش

در دوران طلایی سریال های تلویزیونی به سر میبریم و اینها بهترین ها در ژانر کمیک بوکی هستند

- 10گاتهام   (Gotham)

سریال گاتهام

گاتهام ثابت کرد که دنیای بتمن بدون او هم جذاب است.ماجرای سریال حول اولین روزهای کارآگاهی کارآگاه جیمز گوردون (بنجامین مک کنزی) میگرده که همراه با سه کارگاه دیگر درگیر پرونده حل نشده قتل توماس و مارثا وین) پدر و مادر بروس وین) میشوند.در طی سریال به ریشه و گذشته بسیاری از دشمنان شوالیه تاریکی پرداخته میشه.با اینکه سریال در ابتدا ضعیف شروع کرد و از چند اشتباه فاحش کمیکی رنج میبرد ولی رفته رفته قدرت گرفت و به جرگه سریال های خوب پیوست.

مطالب مرتبط:

تریلر سریال گاتهام ( Gotham )

برترین و بدترین فیلم ها و سریال های ریبوت شده

9- قهرمانان (Heroes)

سریال heroes

قهرمانان یک سریال همه چیزتمام است، خبیث فوق العاده، بازی های عالی و روایتی بی نهایت کمیکی.داستان سریال درباره انسان هایی هستش که قدرت های فرا بشری خود را کشف میکندد و زندگی شخصی و اجتماعی اشان دست خوش تغییرات زیادی میشود.در همین حال آنها با کسانی درگیرند که میخواهند انسان های خارق العاده ( دارای قدرت های فرابشری ) رو از بین ببرند.این سریال علی رغم موفقیت فوق العاده در نهایت کنسل شد ولی Heros Reborn در ادامه این سریال ساخته شد.

- 8پیکان   (Arrow)

سریال پیکان - arrow

پیکان سریالی بود که سریال های سوپرهیرویی را به اوج محبوبیت رساند.این سریال پرطرفدار درباره میلیارد دختر بازی به نام الیور کوئین (استفان امل (است که بعد از حادثه ای پنج سال در یک جزیره گرفتار میشود و بعد ازبازگشت به شهرش تحت عنوان یک شورشی به نام ارو به مبارزه با جرم وجنایت میپردازد.ارو از سال 2012 تا به حال با قدرت به پخش خود ادامه داده است.

مطالب مرتبط:

برترین سریال های فانتزی سال 2014

7- مامورین شیلد (Agents of S.H.I.E.L.D)

مامورین شیلد

ماموران شیلد سریال عالی ای است که متاسفانه به واسطه فصل اول ضعیف و تقریبا خسته کننده و اشکالات کمیک بوکی درباره نا انسان ها محبوبیتی درحد سایر سریال های این لیست ندارد.فصل دوم این سریال به دور تمام اشکالات فصل قبل خط قرمزی کشید و قصل سوم هم با قدرت ادامه میدهد.داستان سریال حول شخصیت فیل کولسن و گروهش در سازمان شیلد است که به ماموریت ها و پرونده های جدید رسیدگی میکنند.

مطالب مرتبط:

تریلر  فصل سوم ماموران شیلد!!

6- مامور کارتر (Agent Carter)

مامور کارتر

قبل از استیو راجرز .... ماجرای سریال درباره زمانی است که استیو راجرز به درون یخ فرو میرود و ماجراهای مامو کارتر در این بازه زمانی رو روایت میکند. ریتم سریع و بازی بی نظیر هایلی اتول، در کنار عناصر درام و اکشن و کلی ارجاع مختلف به کمیک ها و دنیای سینمایی مارول از مامور کارتر سریالی جذاب و دیدنی ساخته.

مطالب مرتبط:

اولین تصویر از فصل دوم مامور کارتر منتشر شد

پروموی فصل دوم سریال مامور کارتر(Agent Carter)

- 5اسمالویل   (Smallville)

اسمالویل   (Smallville)

داستان سریال درباره ماجراهای کلارک کنت/سوپرمن در دهکده دوران کودکی کلارک (تام ولینگ) است.در چهار فصل ابتدایی سریال بیشتر وقایع دوران نوجوانی کلارک مورد توجه قرار میگیرد و از آن به بعد بیشتر به دوران بزرگسالی و حرفه کاری و ابر قهرمانی اش و همینطور معرفی دیگر شخصیت های پرداخت میشود.هر چند فصل های نهایی این سریال طولانی (10 فصلی( بسیاری رو دلسرد کردن و حتی شاید همین الآن جلوه های ویژه آن تو ذوق بزند ولی حتی همین الآن هم تجربه اسمالویل و داستان زیبایش فراموش کردنی است.

4- جسیکا جونز (Jessica Jones)

جسیکا جونز (Jessica Jones)

جسیکا جونز موفقیت بزرگ دیگری برای مارول و سریال هایش بود.بازی عالی کریستین ریتر در نقش جسبکا جونز چشم ها رو خیره میکند. وفاداری بی نظیر سریال به ذات و جوهره کمیک های جسیکا عامل اصلی موفقیت سریال است.خبیث بینظیر سریال شاید حتی برترین خبیث یونیورس مارول باشد.اما چیزی که بیشتر به چشم می آید اینه که سریال چهار چوب خود رو میسازد و "جنایی - معمایی" رو در قالب "اکشن - سوپرهیرویی" ارائه میدهد.

مطالب مرتبط:

اگر از سریال جسیکا جونز خوشتون میاد پس حتما عاشق این کمیک ها میشوید!

دانلود سریال جسیکا جونز

نقد و بررسی سریال جسیکا جونز

معرفی شخصیت: جسیکا جونز (Jessica Jones)

3- فلش (The Flash)

سریال فلش

اگر فلش از چند اشتباه فاحش رنج نمیبرد به راحتی بر صدر این لیست تکیه میکرد.ماجرای های این سریال درباره جوانی به نام بری آلنه که در بچگی شاهد بود که مادرش توسط یک چیز غیر ممکن کشته شد و پدرش بی گناه به زندان رفت.و چهارده سال بعد در اثر اتفاقی عجیب بری قدرت هایی خارق العاده پیدا میکنه و به کمک دوستانش در قالب قهرمانی به نام فلش به مبارزه با جرم وجنایت میپردازد و سعی میکند حق پدرش رو بگیرد.

10 شباهت سریال "فلش" با مرد عنکبوتی!

10 داستان مهم  «فلش» (The Flash)

نقد و بررسی فیلم های سینمایی مرد عنكبوتی

تریلر فلش:انتقام یاغیان

تریلر  داغ از فلش:مردی در لباس زرد

كلیپ جدید سریال "فلش"

- 2دردویل  (Daredevil)

سریال daredevil

بی باک بلوغ سریال های سوپرهیرویی و انقلاب مارول در سریال هایشاست. داستان سریال درباره وکیل جوانی به نام "مت مورداک"(چارلی کاکس) است که در کودکی در اثر یه عمل انسانی بینایی اش را از دست داده ولی همان حادثه باعث شد تا مواد رادیو اکتیو، هر چند باعث نابینایی اش شد ولی حواس چهار گانه اش را به شدت بهبود بخشید.حالا مت روز ها در قالب یک وکیل و شب ها در قالب یک قهرمان با فساد مبارزه میکند. خبیث این سریال (کینگ پین با نقش آفرینی وینسنت دونافریو)به حدی تکان دهنده است که حتی میشود به آن لقب بهترین خبیث تاریخ کمیک را داد !

مطالب مرتبط:

10 نكته جالب (Easter Egg) در سریال تلویزیونی Daredevil

10 كمیك برتر با حضور كینگ پین (The Kingpin)

نقد سيزن اول سريال Daredevil + لينك دانلود

دردویل (Daredevil) بهترین سریال كمیك بوكی است!

1- مردگان متحرک (The Walking Dead)

سریال مردگان متحرک - the walking dead

رتبه اول بهترین سریال های کمیک بوکی بی شک متعلق به مردگان متحرک است. داستان سریال درباره پلیس شجاعی به نام ریک گریمز ( اندرو لینکلن (است که در اثر حادثه ای تیر میخورد و به کما میرود.بعد از مدت ها که در یک بیمارستان متروک به هوش می آید با دنیایی رو به رو میشود که در آن پر از مرده های متحرکی (واکر) است که انسان های زنده رو میخورند ! ریک تصمیم میگیرد زن و بچش رو پیدا کند و . . . مردگان متحرک بازی های عالی، داستان جذاب و ایده های بکری است که بخش اعظمی رو مدیون رابرت کرکمن، نویسنده کمیک های مردگان متحرک است و بخش دیگری رو مدیون نابغه سینما، فرانک داربونت است.اما چیزی که سریال رو خاص میکند این است که سریال درباره زامبی ها نیست و سعی نمیکند یک اثر سرگرم کننده و زود گذر باشد. بلکه تم اصلی سریال درباره روابط شخصیت ها و حفظ انسانیت در دنیایی پسا-آخرالزمانی است. بله شکی نیست که The Walking Dead نه تنها بهترین سریال کمیک بوکی تاریخه بلکه از بهترین سریال های تاریخ است.

مطالب مرتبط:

برترین صحنه های سریال Walking Dead

بهترين بازيگران سريال هاي كاميك بوكي سال 2014 ‎

برترین سریال های سال 2014 در ژانر های کمیک بوکی، علمی تخیلی، فانتزی و یا ترسناک

نویسنده:

ارشیا حبیب زادگان (Agent Marvel)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

اگر از این مقاله خوشتون اومده، حتما مقاله زیر را هم بخوانید:

14 سوپرهیروی فراموش شده تلویزیون

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Doc Strange 1394-09-21 12:54
نه دیگه به نظرم زیاده روی کردی فلشو بهتر از جسیکا جونز گذاشتی!
فلش خوبه اما خیلی به کمیکاش وفادار نیست .
آیریسو برداشتن با مداد سیاه رنگ کردن ! :-|
#2 A god name sparkles 1394-09-21 12:58
واقعا واکینگ دد توی رتبه ی اوله و اصلا جای بحث نداره! اصلا بقیه سریال های این لیست جلوی واکینگ دد مثل سریال های مضخرف درجه 8 به حساب میان! رقیب واکینگ دد فقط و فقط game of thrones هست ;-)
#3 amir a. ghaderi 1394-09-21 13:00
به نظر منم جسیکا جونز خیلی بهتر ار فلشه
سیزن دوم سریال فلش اصلا به پای سیزن اولش نمرسه. ایده خوبی داره ولی اجرای بدی داره. به قول اقای ترابی فقط نشستن توی یه اتاق و دارن با هم حرف میزنن و از پتانسیل عظیم مولتی ورس استفاده نمیکنند. با اسمال ویل هم مخالفم . خیلی سریال لوسی بود. در کل المان های کمیک بوکی سوپرمن رو ازش گرفته بودن. مامور کارتر و گاتام خیلی از اسمال ویل بهترن. سریال heroes هم فقط فصل اولش معرکه بود. سیز دومش همون تکرار موضوعات سیزن اول بود.
در هر حال به عقیده من جسیکا جونز بهترین سریال کمیک بوکی تاریخه.
#4 j.jonah jameson 1394-09-21 13:04
وای !
چه جالب ببین جسیکاجونز با وجود اینکه تازه آمده در رتبه 4 است.
من اسمالوی رو قبلا میدیم (نه به صورت پشت سر هم هر دفعه یه قسمت رو میدم)
بنظرم بدک نیست ولی لباساشون رو اصلا نمیپسندم خیلی ساده است و خلاقیت زیاد بالایی نداره
فلش هم که سلطانه! خیلی خوش ساخته
دردویل هم ته ابتکار بود ولی اکشنش طوری بود که جلوی خانواده نمیشد دید ( یه دفعه ممکن بود حتی از خانواده هم کتک بخوری :D چون خشن بود)
ممنون بابت مقاله خیلی جالب بود خسته نباشید!
#5 amir a. ghaderi 1394-09-21 13:05
به عقیده من شما فقط به این چند سال اخیر توجه کرده بودی
اگر به قدیم و سریال هایی مثل Mutant X و حتی سریال flash دهه 90 میلادی هم توجه میکردی یا حداقل یک قسمت ازشون میدیدی متوجه میشدی که یک سر و گردن از اسمال ویل بهتر هستن
#6 mtm 1394-09-21 13:11
به نقل از amir a. ghaderi:
به عقیده من شما فقط به این چند سال اخیر توجه کرده بودی
اگر به قدیم و سریال هایی مثل Mutant X و حتی سریال flash دهه 90 میلادی هم توجه میکردی یا حداقل یک قسمت ازشون میدیدی متوجه میشدی که یک سر و گردن از اسمال ویل بهتر هستن

موافقم
به نظر منم سریال های میوتانتx و فلش دهه 90 میلادی از اسمال ویل بهترن (خیلی هم بهترن)

#7 j.jonah jameson 1394-09-21 13:21
درسته منم مثل شما از اینکه به کمیک های فلش وفداری نشون نمیدن حالم بهم میخوره ولی همین کار باعث شده که فلش تا اینجا داستان های عاطفی و تو در تویی داشته باشه که هر کدوم زمینه ساز داستان دیگه میشه همین جریان والی وست که برادر ایریس از آب در آمد!
همون لباس فلش در دهه 90 به کل اسمالوی می ارزید ولی معلوم نیست چرا اینکارو کردند!
یادم میاد یه شخصیت آبی هم مثل فلش در این سریال بود
اول اسمش Blue بود یادم نمیاد (کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه) ولی همون قسمت خیلی تاثیر گذاز بود و خیلی هم جلوه های ویژه خوبی داشت (به نسبت اون دوران میگم)
#8 Si@Vash 1394-09-21 13:37
یعنی خداوکیلی فلش بهتر از جسیکا جونزه؟بابا بیخیال...
کاری به دردویل ندارم چون ندیدم(تازه همین دیشب شش قسمت اولشو دانلود کردم)ولی انصافا فلش از جسیکا جونز بهتره؟ :o
#9 h.paknia 1394-09-21 13:41
ممنون بابت مقاله . من تا حالا مردگان متحرک رو ندیدم . فکر کنم فقط بین اینا فلش رو دیدم اونم فصل اولش رو فصل دوم رو هنوز چهار قسمت دیدم.
حالا که صحبت از فلش دهه 90 شد . ایا پدر بری الن تو فلش 2014 همون فلش دهه 90 هست؟
#10 DAREDEVIL 1394-09-21 13:47
ممنون ارشیا جان.
نظرم رو در مورد این سریال ها میگم:
گاتهام: یک چند قسمتیش رو دیدم ولی بیخیالش شدم اما به نظرم سریال خوبی بود.
قهرمانان: یک قسمتش رو هم ندیدم.
ارو: ارو رو چند هفته ای هست که دنبال نمی کنم ولی واقعا سریال خوبی هست شاید اشکالاتی داشته باشه ولی بازم پرطرفداره و منم خیلی از این سریال خوشم میاد.
ماموران شیلد: متاسفانه این سریال رو دنبال نمی کنم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم.
مامور کارتر: این هم مثل ماموران شیلد تماشا نکردمش ولی تعریفش رو زیاد شنیدم.
اسمالویل: اینو هم ندیدم نظری هم دربارش ندارم.
جسیکا جونز: فعلا سه چهار قسمتش رو دیدم ولی به زودی( اگر درس ها امون بدن) بقیش هم میبینم ولی با این تعریف و تمجید هایی که ازش شده به نظرم باید بالاتر از فلش قرار می گرفت.
فلش: یک سریال عالی با یک قهرمان دوست داشتنی ولی همون طور که می دونی اشکالاتی هم داره ولی باز هم از خوب بودنش شکی نیست.
دردویل: نیازی به تعریف نداره همه چیز این سریال عالیه.
داستان شخصیت ها صحنه های اکشن و... برای دیدن فصل دوم این سریال لحظه شماری میکنم.
مردگان متحرک: فکر نکنم یکی از بهترین سریال های تاریخ نیازی به تعریف داشته باشه در یک کلام این سریال بینظیره یک عده آدم که برای زنده موندن تلاش میکنن.
بی صبرانه متظر نیم فصل دومم نیم فصل دوم با حضور نگان و عیسی وااااایییی چه شود! 8) 8)
و در آخر ممنون بابت مقاله ارشیا جان. ;-)
#11 farhood7 1394-09-21 13:50
واقعا سریال دردویل محشر و فوق العاده بود و اینکه به نظر سریال های مارول از سریال ها و شخصیت های دی سی بهترن.
#12 Goblin.S 1394-09-21 13:56
من خودم به شخصه سعی میکنم همه سریال های مارول رو ببینم اما سریال های دی سی فعلا فقط ارو و فلش رو دنبال میکنم . مخصوصا ارو که با مرگ فیلیسیتی به اوج حساسیت خودش میرسه!
#13 Agent37 1394-09-21 14:02
Gotham سریال خیلی خوبیه مخصوصا فصل دو. البته اریجین بعضی از شخصیت هارو فکر کنم عوض کردن.
Arrow فصل اولش بهتر بود. احساس میکنم فصل به فصل سیر نزولی داره.
Flash و Jessica jones سریال های خیلی خوبین ولی به نظرم Jessica jones بهتر.
Daredevil اینقدر خوب بود که دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه.
دوستانی که سریال مامورین شیلد دیدن به نظرتون می ارزه که شروع کنم به دیدنش؟
#14 j.jonah jameson 1394-09-21 14:08
به نقل از h.paknia:

حالا که صحبت از فلش دهه 90 شد . ایا پدر بری الن تو فلش 2014 همون فلش دهه 90 هست؟

:lol: :lol:
نه !
چون اسم پدر بری در دهه 90 بری الن بوده و الان اسمش هنری النه !
اما امکان داره در دنیا های 3 و 4 که در سریال اشاره شد باشه ! که شاید خیلی به محبوبیت سریال اضافه کنه ولی مشکل اینجاست که چطوری میخوان پای دنیا های 3 و 4 رو بدون آمدن ویلن جدید در سریال باز کنند؟
#15 Agent Marvel 1394-09-21 14:10
به نقل از Agent37:
Gotham سریال خیلی خوبیه مخصوصا فصل دو. البته اریجین بعضی از شخصیت هارو فکر کنم عوض کردن.
Daredevil اینقدر خوب بود که دیگه حرفی برای گفتن نمونه.

اگر سریع از فصل اول بگذری بهتره.از فصل دوم سریال عالی میشه.
#16 mtm 1394-09-21 14:11
به نقل از j.jonah jameson:
به نقل از h.paknia:

:lol: :lol:
نه !
چون اسم پدر بری در دهه 90 بری الن بوده و الان اسمش هنری النه !
اما امکان داره در دنیا های 3 و 4 که در سریال اشاره شد باشه ! که شاید خیلی به محبوبیت سریال اضافه کنه ولی مشکل اینجاست که چطوری میخوان پای دنیا های 3 و 4 رو بدون آمدن ویلن جدید در سریال باز کنند؟

ولی بازیگراشون یکی هستن
نقش پدر بری رو کسی بازی میکنه که تو سریال دهه 90 ، فلش بود
#17 Dr.Mehdi 1394-09-21 14:16
به نقل از Agent37:
Daredevil اینقدر خوب بود که دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه.

خب نظر منو بخوای میگم فصل یکش یبرا سرگرمی خوبه فصل دومش هم برا فهمیدن فصل سوم لازمه ولی فصل سومش رو حتما باید ببینی چون واقعا باحاله و به نوعی به جنگ داخلی هم مربوطه
#18 The-Captain-steve 1394-09-21 14:16
سریال agent carter
درباره قبل از زندگی کاپیتان آمریکا هست یا زمانی که کاپیتان یخ میزنه ؟
بعدش داستان فیلم درباره زندگی استیو و پگی هست یا کلا فزق داره
#19 Agent Marvel 1394-09-21 14:18
من فکر میکنم فلش سریال سوپرهیرویی بهتری از جسیکا جونزه در حال حاضر(این عقیده رو هم نگه میدارم تا فصل دوم جسیکا جونز و مقایسه این فصل با فصل دوم فلش)

جسیکا جونز همانطور که معلومه خیلی از المان هاش آپدیت شده،یعنی برای یه سریال تلویزیونی مناسب شده تا واقعی تر باشه،مثل بعضی از قدرت های عجیب کاراکترهای سریال.(اونطور که من کمیک های جسیکا رو ورق زدم) بعضی از غافلگیری های جنسی و به نظرم زائد هم گاهی آزار دهنده میشه.جنبه کارگاهی _ معمایی یریالرهم خیلی پر رنگه.ولی فلش سریال کمیکی تریه و حداقل فصل اولش (کما اینکه دو برابر جسیکا اپیزود داره) میتونه از جسیکا بهتر باشه.فلش سریال فوق العاده ایه و لیاقت این رتبه رو داره.ولی احتمالا با اومدن فصل دوم جسیکا جونز رتبه تغییر کنه (چون قصد دارم با استفاده از منابع دیگه در آینده آپدیتی برای این مقاله تهیه کنم)
به هر حال مرسی از آقای ترابی و سایر اساتید و دوستانی که نظرشون رو گفتند.
#20 Night.Wing 1394-09-21 14:20
منم یه چندتا چیز بگم
اولا راجب ایجنت کارتر بقیه رو نمیدونم اما خودم به شخصه نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم . میدونین تمش یه جوری بود.

دوما به نظر من یه تغییر میتونستی بدی اینکه هیروز مسلما سریالیه که ارزشش از اسمال ویل بیشتره . همچنین اگه اومدی سریال ها رو از لحاظ فصل آخری که منتشر شده طبقه بندی کردی گاتهام و ارو و حتی سوپرگرل خیلی بهتر از والکینگ دد کار کردن.
#21 Agent Marvel 1394-09-21 14:21
به نقل از captainamirali:
سریال agent carter
درباره قبل از زندگی کاپیتان آمریکا هست یا زمانی که کاپیتان یخ میزنه ؟
بعدش داستان فیلم درباره زندگی استیو و پگی هست یا کلا فزق داره

موقعی که کاپتان درون یخ فرو میره.یعنی وقایع بعد از فیلم اول کاپتان آمریکا : نخستین انتقامجو هستش.موقعی که کاپیتانی وجود نداره
#22 Agent Marvel 1394-09-21 14:22
به نقل از Night.Wing:
منم یه چندتا چیز بگم
اولا راجب ایجنت کارتر بقیه رو نمیدونم اما خودم به شخصه نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم . میدونین تمش یه جوری بود.

دوما به نظر من یه تغییر میتونستی بدی اینکه هیروز مسلما سریالیه که ارزشش از اسمال ویل بیشتره . همچنین اگه اومدی سریال ها رو از لحاظ فصل آخری که منتشر شده طبقه بندی کردی گاتهام و ارو و حتی سوپرگرل خیلی بهتر از والکینگ دد کار کردن.

از لحاظ فصل آخرشون ؟ اگه از این لحاظ بود ارو و اسمالویل رو تو لیست نمیزاشتم.
#23 agh 1394-09-21 14:26
تو بین این سریال ها من فقط گاتهام می بینم چون همیشه سریال های کارگاهی خیلی دوست دارم و اگه وقت داشتم سریال های دیگه هم نگاه می کردم درسته که گاتهام خیلی به کمیک ها وفادار نیست اما نقششون خوب بازی می کنند مخصوصا کاپلبات عالیه و من 60% سریال به خاطر اون نگاه می کنم.نیگما هم نقشش خوب بازی می کنه.
#24 amir a. ghaderi 1394-09-21 14:38
به نقل از Agent Marvel:
من فکر میکنم فلش سریال سوپرهیرویی بهتری از جسیکا جونزه در حال حاضر(این عقیده رو هم نگه میدارم تا فصل دوم جسیکا جونز و مقایسه این فصل با فصل دوم فلش)

جسیکا جونز همانطور که معلومه خیلی از المان هاش آپدیت شده،یعنی برای یه سریال تلویزیونی مناسب شده تا واقعی تر باشه،مثل بعضی از قدرت های عجیب کاراکترهای سریال.(اونطور که من کمیک های جسیکا رو ورق زدم) بعضی از غافلگیری های جنسی و به نظرم زائد هم گاهی آزار دهنده میشه.جنبه کارگاهی _ معمایی یریالرهم خیلی پر رنگه.ولی فلش سریال کمیکی تریه و حداقل فصل اولش (کما اینکه دو برابر جسیکا اپیزود داره) میتونه از جسیکا بهتر باشه.فلش سریال فوق العاده ایه و لیاقت این رتبه رو داره.ولی احتمالا با اومدن فصل دوم جسیکا جونز رتبه تغییر کنه (چون قصد دارم با استفاده از منابع دیگه در آینده آپدیتی برای این مقاله تهیه کنم)

فلش هم خیلی با کمیک هاش فرق کرده. ولی به نظرم شما کمیک های جسیکا جونز رو به قول خودت فقط ورق زدی چون اگه عمیق بخونی متوجه میشی خیلی شبیه به سریالشه. تعجب میکنم چرا میگی اپدیت شده. جسیکا جونز از نظر فیلمنامه، بازی، حس تعلیق، شخصیت خبیث داستان، پیچش های داستانی، تم های داستانی و ... خیلی از فلش بهتره که هر قسمت باید منتظر بود که کدوم ویلن توسط اون پرتوهای استار لابز مورد اصابت قرار گرفته و میاد سراغ فلش یا اینکه هر سیزن یه speedster میارن مثل زوم یا فلش معکوس و هر قسمت قطره چکانی درباره اش بهمون اطلاعات میدن تا اینکه آخر سیزن فلش شکست اش بده. به نظر شما اقای آرشیا این خیلی کلیشه ای نیست ؟ ولی شما غیر ممکنه بتونی قسمت بعدی جسیکا جونز رو حدس بزنی و پیش بینی کنی
به علاوه، متاسفانه فلش تبدیل شده به ویترینی برای معرفی شخصیت های درجه 3 و 4 دی سی کامیکس
ولی جسیکا جونز تنها هدفش روایت یک داستان معرکه است
بازهم میگم که شما خیلی اشتباه کردی فلش رو از جسیکا جونز بهتر دونستی
من دلایل خودم رو گفتم وای شما دلیل هات اصلا توجیه کننده نیست
دیگه هم باهاتون بحث نمیکنم
در هر حال این نظر شماست و من بهش احترام میزارم ولی باهاش موافق نیستم
موفق باشید
#25 j.jonah jameson 1394-09-21 14:47
به نقل از j.jonah jameson:
یادم میاد یه شخصیت آبی هم مثل فلش در این سریال بود
اول اسمش Blue بود یادم نمیاد (کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه) ولی همون قسمت خیلی تاثیر گذاز بود و خیلی هم جلوه های ویژه خوبی داشت (به نسبت اون دوران میگم)

یافتم
اسمش Blue bolt بود ( البته این در سریال استفاده نشده بود در کارتون فلش استفاده شده بود من اشتباه کردم)
در کارتون :
s3.picofile.com/.../1.jpg
s3.picofile.com/.../search.jpg
در سریال دهه نود با نام Pollux
s3.picofile.com/.../...
s1.picofile.com/.../...
اینم فن مید
s3.picofile.com/.../...
#26 Ice Man 1394-09-21 16:08
من که از اینا فقط اسمالویل و مامور کارتر ندیدم (از اسمالویل ، بدم هم میاد ) ؛ چون من هرچی خوب باشه نگاه میکنم ، البته منظورم خیلی خوبه ، یعنی نمیگم مامور کارتر بده. از نظر من دردویل و ارو عالین ، ولی جدا از نظر شخصی اگه ارو یه یکی دو تا میووردین بالاتر بهتر بود. چی میشد ارو یکمی بهترم بود 1 میشد ، البته ارو ایراد زیاد داره ، حتی فلش ازش بالاتره چطوری برسه به دردویل ! البته من مردگان متحرک حساب نکردم چون هیچ کدومشون نمیتونن برسن به اون ، اون خاصه.اگه سوپر نچرال و گیم آف ترونز هم کمیک بوکی بودن میتونستن تو لیست باشن. البته سوپر نچرال مطمئن نیستم اما سریال های زیادی این مدلی مثلش دیده بودم اما این فرق داشت خیلی باحال بود ، همه بازیگراش عالی بودن مخصوصا بازیگر نقش دین.
#27 blackdevil 1394-09-21 17:27
بچه ها عایا قسمت 9 ارو یک نقد کوچیک نمیخواست؟؟؟؟

حالا شما عمو مختار یا کسایی دیگه که طرفدار دی سی نیستین ولی دیگه کلا نکشین بیرون دیگه :| مایی که هم طرف دی سی هم طرف مارولیم منتظر نقدایی خوبه شماییم :| والا من فقط چشمم ب شماهاس :|

sorry for spam
#28 Si@Vash 1394-09-21 17:31
به نقل از Agent Marvel:

خب شما وقتی میخواید از نظر کمیک بوکی بودن یک سریال یا فیلم یا انیمیشن یا هر چیز اقتباسی رو بررسی کنید،به منبع رجوع میکنید.منبع فلش کمیک های Flash هست.کمیکی فانتزی،با دشمنان رنگارنگ،یه گوریل گنده،سفر در زمان،مالتی ورس و یه حلقه که از توش لباس درمیاد.سریال چی؟بله،یه محیط فانتزی،دشمنای رنگارنگ،گوریل،س فر در زمان و مالتی ورس.
منبع سریال جسیکا جونز،کمیکی هست به نام Alias ساخته استاد برایان مایکل بندیس.کمیکی رئالیستی،دارک،ب زرگسالانه و با عناصر و مسائلی که شما فرمودید زائده(که البته من این زائد بودن رو تو هیچ نقد خارجی و داخلی ندیدم)و همچنین به گوشه های تاریک دنیای مارول میپردازه که تا به اون موقع دیده نشده بود.سریال جسیکا جونز؟رئالیستی،ت اریک،واقع گرایانه و دارای همون مسائل.حالا،شما فرمودید المان های جسیکا جونز برای یک سریال آپدیت شده.بحث اینه،که در کمیک جناب بندیس برای این که نشون بده این شخصیت از زمان شکل گیری دنیای مارول بوده و جدید جدید نیست،از شخصیت ها و حوادث قدیمی دنیای مارول استفاده کرده،مثلا میتونست به راحتی از یک شخصیت جدید استفاده کنه ولی به جاش اومد دنبال شخصیت گمنامی که بتونه ذهن کنترل کنه گشت،مرد بنفش،میوتنتی با پوست بنفش که فامیلیش Killgrave هست(!)
در سریال تغییراتی رخ داد در این شخصیت،مثلا فامیلیش دیگه Kilgrave نبود اسم مستعارش این بود یا مثلا پوستش بنفش نبود،چرا؟چون معیار های واقع گرایانه بودن یک کمیک با واقع گرایانه بودن یک فیلم یا سریال(غیر انیمیشنی) فرق داره و اگه بخواد یه مرد با یه پوست بنفش بیاره تو سریال مطمئنا فضا به هم میریزه و از سریال انتقاد خواهد شد.
در سریال فلش هم البته تغییرات کمیک بوکی زیادی بوده،من با کمیک های فلش آشنایی ندارم که بخوام متوجه بشم اما یکیشون حذف اون حلقه هه بود.
پس،من با این استدلال نتیجه میگیرم که هر دو سریال به خوبی اقتباسشون رو از منبع خودشون انجام دادند و در مورد مقایسه این ها باید معیار های دیگری مطرح کرد که نظر شخصی من با توجه به این معیار ها اینه که جسیکا جونز بهتر از سریال فلش عمل کرده.
باتشکر

کایتو،ایمیلت و بچک...
#29 A.H 2121 1394-09-21 18:38
به شدت با رتبه ارو مخالفم.به نظر من باید اول میبود.من بین اینا فلش و ارو و یه قسمت شیلد و دردویلو دیدم.
فلش:فلش قشنگ بود ولی به نظر من کسل کننده بود و من تا قسمت 6 بیشتر ندیدم .لباس فلش هم مصنوعی بود و برعکس کمیک خیلی کلفت بود و فقط جاهایی که سرعتی بود قشنگ بود حالا شاید ادامه شو ببینم بیشتر ازش خوشم بیاد.
دردویل:خیلی دارک بود و کلا تاریک بود و تا قسمت شیش دیدم و قسمت اخر که با کینگپین میجنگه.
شیلد:اینو کمتر از 20 دقیقه دیدم و نظری ندارم چون کمتر از بقیه دیدم.
ارو:محشر.اینو از قسمت اول تا قسمت شیش فصل 4 دیدم.خیلی ازش خوشم اومد.فقط زمانی که در گذشته میگذره 10 برابر هر 9 تای این فیلما بهتره و خیلی خوب اریجین رو نشون میده و تمرین هایی هم که انجام میده خیلی جذابه و همین که میخوان نقشه کاری رو بکشن با چرخش دوربین و بحث روش خیلی جذابه.
#30 Ariyan 1394-09-21 18:54
ممنون خوب بود فقط جای arrow حداقل باید 4 یا 5 قرار میگرفت ، جای flash هم که عالیه ، من که الان فقط flash رو بهترین سریالم میدونم هم علمیه و هم جذاب به خصوص توی این سیزنش که راجبه دنیا های موازی بحث میشه و همینطور شخصیت های منفی عه جذاب به خصوص زووم ، من که اول از flash خوشم میاد بعد از اون prison break و بعد arrow و بعد از اون walking dead .
#31 Si@Vash 1394-09-21 19:04
#29:
:o
جدید میباشد :-?
#32 amir a. ghaderi 1394-09-21 19:19
#29:
شما که همه سریال ها رو فقط یک نصف اپیزود ازش دیدی :lol:
پس حتما نظرت درست و دقیق است :-*
#33 amir a. ghaderi 1394-09-21 19:22
به نقل از Si@Vash:
#29:
:o
جدید میباشد :-?

بله. منم این مدلی ندیده بودم
#34 Doc Strange 1394-09-21 19:27
به نقل از A.H 2121:
به شدت با رتبه ارو مخالفم.به نظر من باید اول میبود.من بین اینا فلش و ارو و یه قسمت شیلد و دردویلو دیدم.
فلش:فلش قشنگ بود ولی به نظر من کسل کننده بود و من تا قسمت 6 بیشتر ندیدم .لباس فلش هم مصنوعی بود و برعکس کمیک خیلی کلفت بود و فقط جاهایی که سرعتی بود قشنگ بود حالا شاید ادامه شو ببینم بیشتر ازش خوشم بیاد.
دردویل:خیلی دارک بود و کلا تاریک بود و تا قسمت شیش دیدم و قسمت اخر که با کینگپین میجنگه.
ارو:محشر.اینو از قسمت اول تا قسمت شیش فصل 4 دیدم.خیلی ازش خوشم اومد.فقط زمانی که در گذشته میگذره 10 برابر هر 9 تای این فیلما بهتره و خیلی خوب اریجین رو نشون میده و تمرین هایی هم که انجام میده خیلی جذابه و همین که میخوان نقشه کاری رو بکشن با چرخش دوربین و بحث روش خیلی جذابه.

والا شما فصل 2 فلش رو ببین بعد بیا حرف بزن !
.
بعدش راضی نشدی دردویلو کامل ببین!
.
بعدش فصل جدید ماموران شیلد!
.
آجنت کارترو یادت نره!
.
جسیکا جونزم با سانسور همشو ببین :-*
.
.
... بعداااا بیا بگو مخالفم :-| :o
#35 DAREDEVIL 1394-09-21 20:01
#29: واقعا؟!؟ :o :o :o اروو اول بودن؟؟ شما داری اروو رو با شاهکاری مانند مردگان متحرک مقایسه میکنی؟؟ شما یک قسمت از مردگان متحرک رو دیدین؟؟ شما سریال دردویل رو کامل ندیدی بعد تازه دلیل بد بودنش رو دارک بودنش میگی چون که دارکه سریال خوبی نیست. سریال اروو پر از اشکاله شما فصل سوم رو نگاه کن همه ازش بد میگن اون وقت شد بهترین سریال کمیک بوکی. قسمت دوم سریال دردویل به کل اروو می ارزد واقعا بعضیا چه چیزایی میگن. :o
به نظر من درستش اینه:
10-اسمالویل
9- گاتهام
8-هیروز
7- اروو
6- ماموران شیلد
5- مامور کارتر
4- فلش
3- جسیکا جونز
2- دردویل
1- مردگان متحرک
البته این نظر شخصیه منه به هر حال هرکس نظری داره.
#36 Agent Marvel 1394-09-21 20:34
به نقل از A.H 2121:

:lol:
نظرت محترم ولی در حضور Walking Dead سریال دیگه ای به رتبه یک نمیره.
#37 young spider 1394-09-21 20:38
دوستان دیگه ایراد گیری کردند ولی عرشیا یه اشکالی که داشتی این بود که سریال ها رو معرفی کرده. باید می گفتی مثلا چرا گاتهام ۱۰ ، فلش ۳ و ...... فقط والکینگ دد و اسمالویل رو توضیح خوبی دادی. به شدت با رتبه جسیکا و اسمالویل مشکل دارم. به نظرم اینطوری بهتر بود.

۱- مردگان متحرک
۲- جسیکا
۳- دردویل
۴- فلش
۵- مامور کارتر
۶- ماموران شیلد
۷- هیروز
۸- ارو
۹- گاتهام
۱۰- اسمالویل
#38 young spider 1394-09-21 20:44
بزارید سیزن ۲ دردویل بیاد ، من به کسی که میگه ارو یا فلش یا گاتهام ، هرهر می خندم. به نظر من حتی دردویل جزئی از ۱۰ تا سریال برتر تاریخ هست.
#39 Odyssey 1394-09-21 21:22
ولي من tick رو هم خيلي دوست دارم!
نميدونم كميك بوكي هست يا نه ولي المان هاي سوپرهيرويي نوش زنده شدن
پاتريك واربرتون هم خيلي استايل سوپرمني داشت
#40 Doc Strange 1394-09-21 21:50
به نقل از young spider:
به نظرم اینطوری بهتر بود:

۱- مردگان متحرک
۲- جسیکا
۳- دردویل
۴- فلش
۵- مامور کارتر
۶- ماموران شیلد
۷- هیروز
۸- ارو
۹- گاتهام
۱۰- اسمالویل

آفرین .
درستش همینه.
البته بگیم دردویل بهتره یا جسیکا، یکم سخته.
#41 Agent Marvel 1394-09-21 22:32
به نقل از Doc Strange:
به نقل از young spider:
به نظرم اینطوری بهتر بود:

۱- مردگان متحرک
۲- جسیکا
۳- دردویل
۴- فلش
۵- مامور کارتر
۶- ماموران شیلد
۷- هیروز
۸- ارو
۹- گاتهام
۱۰- اسمالویل

آفرین .
درستش همینه.
البته بگیم دردویل بهتره یا جسیکا، یکم سخته.

دکی چه عجب دردویل و جسیکا !!!! رو دیدی . :-*
#42 young spider 1394-09-21 22:37
نامه خداحافظی من

دوستان خیلی خوشحال شدم و بودم در کنار شما عزیزان لحظات شادی زیادی را سپری کردم. اندازه خودم لطفی به جامعه کمیک کردم. ولی خب همه ما هم زندگی شخصی خودمون را داریم. کار و تفریح و تحصیل و زندگی و خانواده و...... و همه ما باید به آنها هم برسیم. من امسال دانش آموز پایه نهم هستم و یه امتحان سرنوشت ساز دارم. برای قبولی در مدارس برتر باید دوباره آزمون بدم. سخت تلاش کنم و درس بخوانم. خب به همین دلیل شاید خیلی خیلی کمتر به سایت سر بزنم و شاید هر ماه فقط چند کامنت بزارم ولی سعی می کنم هر هفته به سایت سر بزنم. از همه دوستان تشکر می کنم. از آقای ترابی هم که به من فرصت دیده شدن دادند هم تشکر ویژه می کنم. آرزوی موفقیت برای همگان دارم. موفق باشید. ( تریلر civil war اومد منو در جریان بزارید )
علیرضا ( ملقب به یانگی 8) )
۲۱ آذر ماه
۱۲ دسامبر
#43 amazing barbod 1394-09-21 23:04
به نقل از young spider:
نامه خداحافظی من

دوستان خیلی خوشحال شدم و بودم در کنار شما عزیزان لحظات شادی زیادی را سپری کردم. اندازه خودم لطفی به جامعه کمیک کردم. ولی خب همه ما هم زندگی شخصی خودمون را داریم. کار و تفریح و تحصیل و زندگی و خانواده و...... و همه ما باید به آنها هم برسیم. من امسال دانش آموز پایه نهم هستم و یه امتحان سرنوشت ساز دارم. برای قبولی در مدارس برتر باید دوباره آزمون بدم. سخت تلاش کنم و درس بخوانم. خب به همین دلیل شاید خیلی خیلی کمتر به سایت سر بزنم و شاید هر ماه فقط چند کامنت بزارم ولی سعی می کنم هر هفته به سایت سر بزنم. از همه دوستان تشکر می کنم. از آقای ترابی هم که به من فرصت دیده شدن دادند هم تشکر ویژه می کنم. آرزوی موفقیت برای همگان دارم. موفق باشید. ( تریلر civil war اومد منو در جریان بزارید )
۲۱ آذر ماه
۱۲ دسامبر

Good bay master alireza
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
#44 j.jonah jameson 1394-09-21 23:10
:sad: :sad: :sad:
young spider عزیز امیدوارم در امتحاناتت موفق شوی !
میدونم الان در وضعیت سختی قرار داری و دو دل هستی که به سایت هم سر بزنی ولی بهتره اول به درست برسی چون از نون شب هم برای امثال ما (کل اعضا سایت ) مهمتره!
منتظر خبر موفقیتت هستیم ! :cry: :sad: :-)
#45 Doc Strange 1394-09-21 23:25
به نقل از Agent Marvel:
دکی چه عجب دردویل و جسیکا !!!! رو دیدی . :-*

کی گفته دیدم؟! :-* :lol:

نه فقط چون میدونم مارول چطوری موفقه گفتم این جسیکا بالاتر از فلشه ...
وگرنه؛...
من؟!!! .... سریال جسیکا جونز؟؟!!!!!
اصلا فکرم بهش بکنی میان میبندنت به تخت میبرن تیمارستان :lol:
( لحن: شوخی )
#46 Human Torch 1394-09-22 02:37
به نقل از young spider:
نامه خداحافظی من

۲۱ آذر ماه
۱۲ دسامبر

يه جورى ميگى انگار پروژه ناسا دارى (شوخى)با برنامه ريزى ميتونى به اين سايت كميك بوكى بسيار عالى كه از همه نظر جامع و كامل هست سر بزنى (من خودم دانشجوام)و اوقات فراغت و زمان آزادتو پر كنى،به هر حال تو امتحانات موفق باشى دوست عزيز و بتونى رو برنامه به سايت هم سر بزنى ;-)
#47 Human Torch 1394-09-22 03:45
١٠-فلش دهه ٩٠ و ميوتنت ايكس(نتوستم يكيشون رو انتخاب كنم). ٩-arrow(به دليل اينكه در فصل ٣و٤ روند سريال نزولى بود و تا حدى آفت كرد). ٨-گاتهام. ٧-heros. ٦-مامور كارتر. ٥-ماموران شيلد. ٤-فلش. ٣-جسيكا جونز(به دليل پايبندى هر چه تمام تر به كميك ها ى خودش كه من از مقايسه ى كميك و سريال كاملا مطمئن شدم و البته چون معيار ما از لحاظ سريال هاى كميك بوكى تو اين رده قرار دادم و البته اين سريال بسيار داركه(به قول آقاى ترابى سياهه،به قول من زغاله! :lol: )چون جنبه هاى كمتر ديده شده در سريال هاى كميك بوكى مثل مسائل جنسى و سو استفاده از آن و ...نشون ميده ولى به نظر خود بنده حقير نشان دادن اين مورد ها با اينكه نشانگر پايبندى هر چه تمام تر به كميك هاست و نشانگر توانايى مارول در ساخت به هر سبكى است ولى بعضى موارد زائد و حتى آزار دهنده است). ٢-دردويل(عالى عالى عالى نيازى به دليل آوردم هم نيس چون همه ميدونين و توضيح واضحاته). ١-مردگان متحرك(بى نظير،رابرت كركمن دمت گرم)
#48 Night.Wing 1394-09-22 16:00
به نقل از young spider:
نامه خداحافظی من

۲۱ آذر ماه
۱۲ دسامبر

برو بابا گوگولی. خودشو لوس میکنه. بهت میگم بیا بریم کلاس میگی نه سوسول بازیه حالا که به این جا رسید بای بای؟
آقا من از همین تریبون اعلام میکنم که این دوستمون میخواد بگه الکی منم پیترم داره مثلااااااااااا خدافظی میکنه. خسته نباشی دلاور. خدا قوت.
#49 Si@Vash 1394-09-22 16:07
به نقل از young spider:
نامه خداحافظی من

۲۱ آذر ماه
۱۲ دسامبر

باو بیخیااااال!
واقعا باید اینجوری خوند برا نمونه دولتی؟ :o
من هنوز پررو پررو ۱۲ ساعته تو سایتم! :-)
عاقا چن وقت دیگه نامه خداوظی ما اومد دیگه ناراحت نشید!الان دیدم رقیبام عجب خرخونن! :lol:

عه عاقا این چرا داره گریه میکنه گفتم شااید!
عی بابا اقا بیا پایین از اونجا ننداز خودتو!
عه اون چاقو چیه باو بذار زمین جان من!
شوخی کردم اصن بابا نمیرم :o
عاشقا :o
#50 AMiR Hossein 1394-12-16 13:48
انصافا دردویل با یه فصل و حدود پنج شیش شخصیت اصلی اومده تو رتبه دوم
این یعنی این سریال اگه فضا و بودجه وایکینگ‌دد رو داشت شاید اونو قورت میداد

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید