5 گروه خبیث برتر مارول

شخصیت های خبیث مارول marvel villains

مارول همیشه به داشتن شخصیت های خبیث جذاب، چند بعدی و منحصر به فرد شهرت داشته و این گروه ها را هم سایت comicbook.com به عنوان خبیث ترین تیم های شرور انتخاب کرده است !

5- چهار مخوف  (The Frightful Four)

چهار مخوف frightful four

چهار شگفت انگیز شاید در حد آونجرز یا مردان ایکس نباشد اما یکی از نقاط قوت مارول است. یعنی این گروه هنوز هم استاندارد طلایی گروه های ابرقهرمانی در عالم کمیک است و چهار شگفت انگیز بود که دوران طلایی مارول را آغاز کرد  . شاید کمیک های چهارشگفت انگیز بودند که مردم را با مارول اشنا کردند و طرفداران بسیاری را جمع کردند (شما هم ان ها را می شناسید!). حال این استن لی و جک کربی (خالقان 4 شگفت انگیز)  بودند که آمدند و نقطه مقابل و عکس چهارشگفت انگیز یعنی گروه "چهار مخوف"  را ساختند.این گروه به رهبری «ویزارد» و با اعضایی همچون  «مرد شنی» ،Trapster و «مدوسا» (از اعضای گروه Inhumans)   دمار از روزگار چهار شگفت انگیز در آوردند . جالب اینه که اعضای این گروه طوری انتخاب شدند که نیروهایشان هم دقیقا نقطه مقابل  چهار شگفت انگیز باشد و شایدم به همین  خاطر است این گروه مخوف در طی این 50 دوام آورده و موی دماغ چهار شگفت انگیز شده است ....

مطالب مرتبط:

75 لحظه تاریخی مارول: گروه 4 شگفت انگیز خلق میشود

معرفی «مرد شنی»

همه چیز درباره كمیك های "غیر انسان ها" (Inhumans)

بررسی تریلر فیلم "چهار شگفت انگیز" (Fantastic Four)

4- گروه توطئه گر (The Cabal)

4- گروه توطئه گر (The Cabal)

این گروه در واکنش به جمع با نفوذ ترین قهرمانان مارول یعنی Illuminati تشکیل شد. در واقع "گروه توطئه گر" بلافاصله پس از قضیه "تهاجم مخفیانه" (Secret Invasion) تشکیل شد و اعضایش خبیث ترین و نیرومند ترین ابرشروران مارول بودند : «نورمن آزبورن» ، «لوکی» ، «دکتر دووم» و ... و جالب اینه که «نورمن آزبورن» رهبری گروه را بر عهده داشت ( حالا کجا هستند یاوه گویانی که نورمن را فقط دشمن مرد عنکبوتی/پیتر پارکر خطاب میکنند؟!) البته همانطور که انتظار میرفت در طی داستان Dark Reign اعضای گروه توطئه گر" سعی کردند به هم ضربه بزنند و اختلاف درونی میان آنها شعله ور شد و در نهایت پس از تلاش نافرجام نورمن ازبورن برای محاصره "ازگارد" این گروه هم فروپاشید.

ولی در هر حال پتانسیل خبیثانه ای که این گروه داشت بینظیر بود و هر لحظه ممکن است دوباره تشکیل شود...

مطالب مرتبط:

10 ابر خبیث برتر کمیک استریپی!

چرا «گرین گابلین» بزرگترین دشمن «مرد عنكبوتی» است؟

لينك دانلود كميك هاي مبارزه اونجرز با Dark Avengers

75 لحظه ماندگار مارول: تهاجم مخفي آغاز ميشود!

10 لحظه ای که امیدواریم در فیلم بعدی مرد عنکبوتی ببینیم: محاصره آزگارد توسط نورمن آزبورن!

3- انجمن اخوت میوتانت های خبیث (Brotherhood of Evil Mutants)

3- انجمن اخوت میوتانت های خبیث (Brotherhood of Evil Mutants)

همانطور که اسم آن مشخص است این گروه توسط «مگنتو» خلق شد تا نقطه مقابل میوتانت های خیرخواه چارلز اگزاویر باشد. آن‌ها دشمنان اصلی مردان ایکس محسوب می‌شوند و برای اولین بار، در مجموعهٔ اول مردان ایکس در مارس سال ۱۹۶۴ میلادی معرفی شدند. آن ها بر خلاف مردان ایکس فکر می کنند جهش یافته ها برتر از انسان های معمولی هستند . البته خیلی زود دو عضو اصلی این گروه به نام های «کوئیک سیلور» و خواهرش «اسکارلت ویچ» به اونجرز پیوستند و از قدرت گروه کاسته شد.

اما در دهه 80 میلادی و پس از اینکه «میستیک» به جای مگنتو رهبر انجمن اخوت میوتانت های خبیث شد ، این گروه دوباره جان تازه ای گرفت که در نهایت منجر به خلق داستانی شگرف به نام Days of Future Past شد. این داستان بسیار تاثیرگذار بود و باعث نوشته شدن داستان های مشابه ای در عالم کمیک شد و همانطور که میدانید سال گذشته فیلمی هم تحت عنوان Days of Future Past ساخته شد که استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد.

مطالب مرتبط:

لحظات ماندگار تاریخ مارول: مگنتو وارد میشود!

معرفي «مگنتو»

نقد و بررسی فیلم های كمیك بوكی سال 2014

چرا "مردان ایكس: روزهای آینده و گذشته" یكی از بهترین فیلم های كميك بوكی است؟

2- «شش خبیث» (The Sinister Six)

شش خبیث - sinister six

خیلی از خوانندگان و کارشناسان کمیک دشمنان مرد عنکبوتی را در زمره بهترین ها در کل تاریخ کمیک میدانند. آنها واقعا همه چیز دارند و تنوع شگرفی در میان شان دیده میشود. بنابراین وقتی «استن لی» و «استیو دیتکو» در شماره 1 کمیک Amazing Spiderman annual گروهی متشکل از 6 دشمن اصلی مرد عنکبوتی را به نام "شش خبیث" خلق کردند در نتیجه یکی از برترین گروه های خبیث تاریخ نیز  خلق شد.

راجع به این گروه هر چه بگوییم کم است . آنقدر بلا سر پیتر پارکر آورده اند که هنوزم که هنوز است پیتر را در دردسر می اندازند . اعضای این گروه هم ثابت نیستند و تغییرات زیادی کرده اند. شاید تنها ایراد این گروه این باشد که «گرین گابلین» هیچ وقت عوض آن نبوده ولی این ایراد در کمیک های مرد عنکبوتی نهایی و داستان ultimate Six رفع شد چون در این داستان نورمن رئیس این گروه شد!

مطالب مرتبط:

معرفی گروه "شش خبیث" (Sinister Six)

اعضای فيلم «شش خبیث» مشخص شدند!

عكس های فوق العاده از «شش خبیث» - قسمت اول

عكس های فوق العاده از «شش خبیث» - قسمت دوم

نبرد مرد عنکبوتی با شش خبیث + لینک دانلود ویدئو

میراث "مرد عنكبوتی نهایی" (Ultimate Spider-Man)

معرفی معروفترین دشمنان مرد عنکبوتی

معرفی کمیک ultimate six

1- "اربابان شرارت" (Masters of Evil)

کمیک master of evil

نخستین نسخه از گروه "اربابان شرارت" (Masters of Evil) در دهه 60 میلادی و به رهبری دشمن بزرگ کاپیتان آمریکا در جنگ جهانی دوم یعنی «بارون هاینریش زیمو» تشکیل شد. این گروه بعدها بارها سد راه اونجرز شد و اعضایش هم تغییر کرد. اما در دهه 80 میلادی و زمانی که «راجر استرن» نویسنده کمیک های اونجرز بود این گروه واقعا خبیث شد و در داستان تاریخی "تحت محاصره" (under siege)، به رهبری «بارون هلموت زیمو» (پسر «هاینریش زیمو»)  و با اعضای جدیدی مثل «هاید»، «تیتانیا»، Goliath و ... بر علیه اونجرز دسیسه چینی کرد و بلاخره وقتی این گروه در ضعیف ترین وضعیت خود قرار داشت به انها حمله کرد. انها مقر اونجرز را به تسخیر خود درآوردند و عضو جدید و نیرومند انتقام جویان یعنی «هرکول» را به کما بردند! آنها حتی مستخدم پیر اونجرز یعنی «جارویس» را کتک زدند و در نتیجه یکی از به یاد ماندنی ترین داستان های تاریخ اونجرز شکل گرفت. در هر حال هنوز هم امید است این گروه در عالم سینمایی مارول یا حتی سریال های مارول حضور یابد.

مطالب مرتبط:

75 لحظه ماندگار کمیک های مارول: جارویس کتک میخورد!

بزرگان تاریخ كمیك استریپ های اسپایدرمن: راجر استرن

مترجم: محمد عرفان صالحی 

عرفان صالحی

(Parker)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+4 #1 تاسمانی 1394-01-05 02:53
واقعا مقاله ی عالیی بود
+4 #2 Yashar.Spidey 1394-01-05 03:42
ممنون! عالی بود... حیف که DC ها گوششون به این چیزا بند نیست, تنها دلیلشون از حمایت از DC برای فیلمای بتمنو بازی های بتمنه!!! :-x :P
+7 #3 shadow spidey 1394-01-05 06:31
خیلی ممنون از اقای صالحی بابت ترجمه این مقاله عالی
+4 #4 Dark spidey 1394-01-05 07:59
عالی این سایت هرروز داره بهتر وبهتر میشه :lol: :lol:
+2 #5 parker 1394-01-05 09:51
البته دشمنان برتر مردعنکبوتی هم قابل تقدیره .
img4.wikia.nocookie.net/.../.. .
خدا وکیلی کمیکاشون عالی بود.
+5 #6 j.parker 1394-01-05 10:41
حالا کجا هستند یاوه گویانی که نورمن ازبورن را فقط دشمن مرد عنکبوتی/پیتر پارکر خطاب میکنند؟
داداش با این جمله ترکوندی 8) ;-)
+3 #7 Ali Khodabandeh 1394-01-05 10:49
خیلی خوب بود مقاله جالب بود
+6 #8 mtm 1394-01-05 12:06
مرسی بابت مقاله
من برام این اسامی گروه ها واقعا سوال برانگیزه
یعنی همیشه از خودم سئوال میکردم چرا گروهی باید اسمش رو مثلا بزاره sinister six؟ یعنی آیا اینجوری رسما به خودشون برچسب خبیث نمیزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کی میاد اسم گروهش رو بزاره masters of evil??????????

یا مثلا چرا مگنتو گروه خودش رو صدا میزنه brotherhood of evil mutants؟

اخه کی میاد گروه خودش رو evil (شرور) بنامه؟ :o

ولی این دنیای کمیکه دیگه! تو اقتباس های سینمایی و کارتونی خیلی سعی کردن اینا رو اصلاح کنند

یعنی تو فیلم اول مردان ایکس برایان سینگر متوجه این قضیه شد و مگنتو میگه که اسم گروهش هست brotherhood of mutants
(اون کلمه evil رو حذف کرد)

یا مثلا تو کارتون spectacular spiderman این روزنامه دیلی بیوگله که اسم گروه دکتر اختاپوس رو میزاره "شش خبیث" (نه خود دکتر اختاپوس)
+5 #9 mtm 1394-01-05 12:08
نقد شماره 16 مرد عنکبوتی شگفت انگیز هم توسط مختار نوشته شد:

spidey.ir/.../...
+4 #10 Bad joke 1394-01-05 13:37
همیشه من گروه ها را بیشتر دوست دارم نمیدونم چرا یه جورایی باحال هستن برادر هود عالیه چهار مخوف هم گروه عالی هستش (تا سالها گروه مورد علاقم بود)

اینجا هم بگم از حق نگذریم دی سی هم گروه های شرور خوبی داره
این سوال سالها ذهن منا در گیر کرده بود شایدم همین دلایل باعث شد این مدل کمیک خوون شم جاهای درپیتش را از ذهنم پاک کنم

در ضمن سلام استاد سال نو مبارک نبودید دلمون براتون تنگ شده بود 8)
+5 #11 mtm 1394-01-05 13:40
#10:
سلام حسن اقا
سال نو شما هم مبارک
پیام نوروزی من رو هم که خوندی؟

spidey.ir/.../...

امسال رو هم که نام گذاری کردم "سال همدلی و همزبانی با spidey.ir"

;-)
+4 #12 real spidey 1394-01-05 14:43
مقاله فوق العاده بود یکی از نقاط قوت مارول هم همین ابر شرور ها و گروه های ابر شرور هستش
یادم رفت خودمو معرفی کنم من عضو جدید سایت هستم ولی تقریبا یک سالی میشه باسایت آشنایی دارم
خب در کل باید بگم :سلام :roll:
+4 #13 sobhani 1394-01-05 14:44
خیلی ممنون بابت مقاله واقعاً موضوع جالبی بود خیلی دوست دارم شماره یک در فیلم های مارول اجرا بشه.
شماره پنج هم برام جالب بود نمیدونستم مردشنی هم عضو همچین گروهی بوده!
+3 #14 Banshee 1394-01-05 14:50
با تشکر از شما بابت این مطالب آموزنده. جدیدا مقالات دوستان خیلی پخته شده و آدم لذت میبره از خوندنشون. آخرشم میگیم حیف که تموم شد...
من راستشو بخواید خیلی از این انجمن برادری جهش یافتگان خوشم میاد. کلا با وجود اینکه با ایدئولوژی موافق نیستم ولی تا حدودی باهاش همزاد پنداری هم میکنم.
گروهی که تشکیل داده واقعا در هنگام مقابله با مردان ایکس جالب میشه. منظورم اینه که اونا با همدیگه دشمن نیستن. در واقع خصومتی با هم ندارن. انجمن برادری میخواد انسان ها رو نابود کنه و یا به جهش یافته تبدیل کنه و مردان ایکس میخوان جلوی اینکارو بکنن. با این وجود چارلز اگزویر و اریک لنشر(سر ایان مک کلن :cry: ) همیشه بهترین دوستان همدیگه بودن. مواقعی که این دو گروه متحد میشن هم که دیگه بی نظیره. مثل ماجرای عصر آپوکالیپس و DOFP.
+3 #15 mtm 1394-01-05 15:07
به نقل از real spidey:
یادم رفت خودمو معرفی کنم من عضو جدید سایت هستم ولی تقریبا یک سالی میشه باسایت آشنایی دارم
خب در کل باید بگم :سلام :roll:

سلام
امیدوارم اینجا بهت خوش بگذره و با نظرات خوبت بتونی به غنای سایت اضافه کنی ;-)
+3 #16 New Goblin 1394-01-05 15:25
ایول آقا عرفان!با چه مقاله ی باحالی برگشتی!ایول!

من از این گروه ها فقط با 3تاشون آشنایی داشتم:

1-Frightful four که در انیمیشن مسخره ی Ultimate spider man دیدمشون ولی خدایی خوب بودن هرچند دشمن اسپایدی محسوب نمیشدن ولی خوب شد تو اون سریال بودن من یه آشنایی پیدا کردم!

2-شش خبیث که بر همه ی اعضای این سایت عیان هست!

3-انجمن برادری میوتانت ها

بهترین که نمیشه گفت چون همه این گروه ها عالی هستن ولی من خودم از 6 خبیث و انجمن برادری خوشم میاد! اون دو اپیزودی که تو انیمیشن شاهکار Spectacular Spider man شش خبیثو به تصویر کشیدن واقعا عالی بود!مخصوصا اون اپیزودی که اسپایدی با لباس سیمبیوتش با شش خبیث جنگید!
+4 #17 Bad joke 1394-01-05 15:32
سلام استاد بله که خوندم ولی خب با گوشی که وصل میشم (معمولا تو عید) برای همین یکم تو نظر دادن سخت میشه ولی خب من همیشه خودجوش حضوردارم

در ضمن همدلی از هم زبونی بهتره

ولی خب این شعار مربوط به بچه های قدیمی و فعال سایت کاربر بیشتر مسئولیت و فعالیت بیشتر می طلبه
پس دست به دست بدیم و همدلی و همزبونی را سر لوحه کار قرار میدیم :eek:
+2 #18 mokhtar 1394-01-05 15:58
حسن تو که عشق ff ای، بگو ببینم چرا تو کارتون دهه 90 به جای سندمن از هایدرو من تو گروه frightful 4 استفاده کردن؟ :-*
+3 #19 mokhtar 1394-01-05 15:59
به نقل از mtm:
#10:
سلام حسن اقا
سال نو شما هم مبارک
پیام نوروزی من رو هم که خوندی؟

spidey.ir/.../...

امسال رو هم که نام گذاری کردم "سال همدلی و همزبانی با spidey.ir"

;-)

میگم این نامی که واسه امسال گزاشتی چقدر واسم اشناست :-*
+3 #20 j.parker 1394-01-05 18:04
ی سوال کاملا نامرتبط با موضوع مقاله دارم ولی باید بگم :oops: کسی میتونه به اقا رضا{رییس سایت کارتون کده}بگه ک انیمیشن های بتمن مجموعه انیمیشنی و ولورین و مردان ایکس و xmen:evlutionرو هم تو سایتش بزاره؟ خواهشا هرکسی میتونه بهش بگه همچنین انیمیشنای مردعنکبوتی رو هم ب صورت کامل بزار
میگم عمو تو ارشیوت powerlessرو پیدا کردی؟
+2 #21 R-SPIDEY 1394-01-05 18:15
#20 : همه اینایی که گفتی رو برنامه ویژه دارم براشون . الان زوده برای گذاشتن ;-)
راستی سایت که بخش درخواست داره چرا اینجا نظر گذاشتی؟
#22 real spidey 1394-01-05 18:40
هر کس کیفیت 750p سریال فلش رو میخاد میتونه از صابر فان دانلود بکنه
از خوش آمد گوی تون هم ممنون آقای ترابی
البته نمیدونم تقلبی هستش یا اصل ولی یه امتهانی بکنید
+2 #23 j.parker 1394-01-05 18:46
اخه اونجا ی ذره دنگ و فنگ داشت :lol: {برنخوره بهتا :oops: }اینجا دم دستم بود برا همین گفتم این برنامه ویژت ایشالا خبری از اعضای ویژه نداره دیگه
+3 #24 R-SPIDEY 1394-01-05 18:50
به نقل از j.parker:
این برنامه ویژت ایشالا خبری از اعضای ویژه نداره دیگه

امیدوارم خبری نباشه ... :-*
+3 #25 j.parker 1394-01-05 18:57
مگه دست خودت نیست ک میگی امیدوارم؟ :o
+3 #26 R-SPIDEY 1394-01-05 19:10
با توجه به وضعیت باید تصمیم بگیرم ( مبحث هزینه ها )
به غیر از اون همکار بنده هم در این موضوع دخیله
+3 #27 j.parker 1394-01-05 19:18
پس حداقل مس سایت فرام انیمه بکن{قصدم تبلیغ سایت نیست ب هیچ وجه}چون الان چن وقته لینک مستقیمش اعضای ویژه هست و لینک اپلودبوی هاشم معمولیه
+3 #28 Bad joke 1394-01-05 19:42
والا اون موقع که نمیدونستم الان هم نمیدونم شاید رایت کاراکترا نداشتن یا شاید فکر می کردن زیادی اشناست ولی خب هایدرو من برای جایگزینی سند من خیلی مناسبه

در کل اون داستان و اون قسمت بدترین قسمت سریاله

ولی خدایی اون موقع خیلی کیف می داد
به لطف استاد داستان اول چهار مخوف را هم دارم دختر برادر عاشق کل کل بین شخصیتاش هستن
+2 #29 j.parker 1394-01-05 20:39
داداش حسن منم ی تز درمورد سوال عمو بدم؟
با اجازه
فک کنم چون هایدرو من قدرتش کنترل ابه و جای هم اتیشه میشه گفت تضادشون نمایان تره {اخه اینجور موقعیتها اکثر ادمایی ک میشناسم در طول نبرد دارن تضاد هارو پیدا میکنن و اگه از سندمن استفاده میکردن با اینکه قدرتش قدرت جانی رو خنثی میکنه ولی بچه های 7و8ساله ک اینو نمیفهمیدن برا همین هایدرو منو جایگزین کردن}
+1 #30 Ali Khodabandeh 1394-01-05 21:46
آقا یه سوال
چرا تو گروه توطئه گر لوکی یه زن هستش؟؟
+1 #31 mokhtar 1394-01-05 22:24
به نقل از Ak47:
آقا یه سوال
چرا تو گروه توطئه گر لوکی یه زن هستش؟؟

برای اینکه برای مدتی لوکی تبدیل به یه دختر شده بود (دلیلش رو نمیدونم)
+1 #32 mokhtar 1394-01-05 22:31
28#, 29#:
اشتباه گفتید!
اون موقع قرار بود جیمز کامرون فیلم مرد عنکبوتی رو بسازه
قرار بود مرد شنی یکی از شخصیت های خبیث فیلم باشه
مارول هم تو انیمیشن هاش اجازه نداشت از مرد شنی استفاده کنه
تا به حال از خودتون نپرسیدید چرا سریال مرد عنکبوتی مجموعه کارتونی هرگز از مرد شنی استفاده نکرد در حالیکه بقیه دشمنای مرد عنکبوتی (حتی اون گمنام ها) رو استفاده کرد؟ دلیلش همینه
ولی هایدرو من هم بد نبود
قدرتهاش هم تقریبا شبیه
تو کمیک ها هم یه بار با مرد شنی ترکیب شد و یه هیولای گلی درست شد!!!
+1 #33 mokhtar 1394-01-05 22:35
من سریال کارتونی چهار شگفت انگیز رو خوشم میاد
البته از فصل اولش متنفرم
مخصوصا اون قسمتی که درباره هخامنشیان بود
ولی سیزن دوم رو عاشقشم
انگار کل سریال رو دگرگون کرده بودن
اصلا انگار سیزن دومش رو یه شرکت دیگه ساخته!
+1 #34 real spidey 1394-01-05 23:04
چی هخامنشیان در سریال کارتونی چهار شگفت انگیز عمو مختار اگه کس دیگه ای گفته بود میگفتم دروغ هستش
+1 #35 j.parker 1394-01-05 23:26
عمو میشه بگی این انمیشن ffبرا چ سالیه ما هم ببینیم
+1 #36 R-SPIDEY 1394-01-05 23:31
#35 : محصول سال 1994
kartoonkade.com/.../...
+1 #37 mokhtar 1394-01-05 23:35
به نقل از real spidey:
چی هخامنشیان در سریال کارتونی چهار شگفت انگیز عمو مختار اگه کس دیگه ای گفته بود میگفتم دروغ هستش

البته حسن ریاحی قطعا صاحب نظر تره
ولی تو یه قسمتش چهار شگفت انگیز به گذشته سفر میکنن. میرن یونان باستان که توسط هخامنشیان مورد حمله قرار گرفته
رید ریچاردز هم میگه: ایرانی های باستان مخالف دموکراسی بودن و با مظهر دموکراسی یعنی یونان جنگ میکردن!!!!
ایرانی ها رو هم خبیث نشون دادن که از مواد شیمیایی و روش های ناجوانمردانه تو جنگ استفاده میکردن!!!!!!
#38 Bad joke 1394-01-06 00:24
چوب کاری می کنید شما همیشه تو نقد اثار کامیکی چند تا پله از ما بالاترید بی تعارف

در کل بیشترش تقصیر کتابهای تاریخ امریکایی هستش البته ورژن اروپایی خیلی بهترن
#39 Imperial King 1394-01-06 00:50
من چهار مخوف رو چهار ترسناک معنی کردم تو کارنیج بچه ها راستی دارم نقدمو مینویسم تو شماره 16 امیزینگ دارم تایپ میکنم عمو مختار و بقیه طرفدارا منتظر باشن
#40 Imperial King 1394-01-06 00:56
قابل توجه همه گروه cabal هنوز پایداره ولی اعضایش فرق کرده اند اعضاش اینا هستن
رئیسشون نیمور هستش و
Black Swan, Corvus Glaive, Maximus, Namor, Proxima Midnight, Terrax, Thanos
اینا هستن که توی نیو اونجرز ولوم 3 شماره 23 اومدن هستن
اینم مدرک
marvel.wikia.com/.../
#41 mokhtar 1394-01-06 01:46
به نقل از Imperial King:
من چهار مخوف رو چهار ترسناک معنی کردم تو کارنیج بچه ها راستی دارم نقدمو مینویسم تو شماره 16 امیزینگ دارم تایپ میکنم عمو مختار و بقیه طرفدارا منتظر باشن

"چهار مخوف" با "چهار ترسناک" خیلی فرقی ندارن! جفتش هم درسته
#42 mokhtar 1394-01-06 01:46
به نقل از Imperial King:
قابل توجه همه گروه cabal هنوز پایداره ولی اعضایش فرق کرده اند اعضاش اینا هستن
رئیسشون نیمور هستش و
Black Swan, Corvus Glaive, Maximus, Namor, Proxima Midnight, Terrax, Thanos
اینا هستن که توی نیو اونجرز ولوم 3 شماره 23 اومدن هستن
اینم مدرک
marvel.wikia.com/.../

مرسی اطلاعات خوبی بود
#43 Imperial King 1394-01-06 03:31
خیلی ممنون عمو مختار ای کاش با هم از طریق ایمیل هم در ارتباط بودیم ای کاش چون میدونم نمیتونی ایمیلتو برای همه بزاری شما به من ایمیل بزنی آخه آرزومه با عمو مختار درارتباط باشم از طریق ایمیل و یک چیز هایی هست که دلم میخواد از طریق ایمیل بگم اگه مایل بودی میتونی بهم ایمیل بزنی عمو مختار
a.ganjali@ email. com
یا
a.ganjali@ comic. com
+1 #44 parker 1394-01-06 09:06
خبر جدید
دیشب در یک مهمانی مهمان ها ... نه اشتباه شد دیشب خبر رسید که آسا باترفیلد یکی از گزینه های مارول برای نقش پیتر پارکر است :
media.comicbook.com/.../...
نمی دونم چرا آنقدر comicbook.com تو عکس گذاشتن بی سلیقه است ولی به هر حال این عکس پایینه بهتره:
enderwiggin.net/.../...
+1 #45 New Goblin 1394-01-06 11:04
44#

یکی بیاد خال های صورت اینو جمع کنه!چه مَرَضیه آخه نوجوان بیارن ای بابا!
#46 SLH Hero 1394-01-06 12:56
مقاله عالی بود. ترجمه هم بهتر.

ولی یکم برام رتبه بندی و تیم های انتخاب شده عجیب بود. Dark Avengers حتماً باید جزو لیست می بود و با اینکه خودم عاشق شش خبیثم، ولی به نظرم رتبش بیش از اندازه بالا بود. رتبه The Cabalهم به نظرم پایین بود. ولی در کل خوب بود.

#8:
ولی نورمن اونقدر باهوش هستش که اسم گروهش رو The Cabal(نمی دونم چرا ولی هر جور حساب می کنم ترجمش نمیتونه "توطئه گر" باشه. همون کابل ترجمه میشه که کابل هم یک جورایی ابزاری برای نفوذه) بذاره :lol: .
#47 Agent spidey 1394-01-06 19:38
مقاله ها مثل همیشه عالیه یعنی من در حدی نیستم که انتقاد کنم :oops: چون اینکاره نیستم
#48 H.S 1394-01-13 01:24
دوستان کسی میتونه یه اطلاعانی در مورد اپوکالیپس بده
ممنون میشم

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید