خبیث جدید کمیک بوک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز کیست؟

خبیث جدید کمیک بوک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز کیست؟

شماره 1 سری جدید کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز یک خبیث جدید و بسیار مرموز معرفی کرد!

مرد عنکبوتی به داشتن برترین خبیث های دنیای کمیک بوکی معروفه. از اون درجه یک ها مثل دکتر اختاپوس و گرین گابلین گرفته تا درجه چندم هایی مثل «اسکروبال» (Screwball) و «راکت ریسر» (Rocket Racer). یکی دیگر از درجه یک ها هم «میستریو» نام داره که در شماره 1 از سری جدید کمیک بوک های "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" (به قول استاد ترابی، همون شماره 802 سابق!) که یکی دو روز تو سایت ترجمه شد (اینجا) حرکت جالبی زد. یعنی سعی کرد ارتقا پیدا کنه و دشمن امثال اونجرز و ایکس من و نگهبانان کهکشان و ... بشه. در داستان دیدیم که یک سری موجودات بیگانه فضایی حشره مانند به شهر نیویورک حمله کردن که باعث شدن تمام قهرمان های قدرتمند مارول درگیر قضیه بشن.

سپس اسپایدرمن در لحظه ای که واقعا رنگ و بوی ایثار و از خود گذشتگی داشت ، خودش رو به هوا برد تا اون پرتال های فضایی رو ببنده . ولی ناگهان معلوم شد که که همه چیز زیر سر دشمن قدیمی اسپایدرمن یعنی میستریو هستش تا نامی برای خودش دست و پا کنه و از اون مرحله همیشگی "دستبرد به بانک و بعدش دستگیر شدن توسط اسپایدرمن" ، خودش رو بالا بکشه.

میستریو - مرد عنکبوتی

سپس اسپایدرمن میستریو را دستگیر میکنه و تحویل پلیس میده و ما طبق معمول قدیما تصورمون اینه که دیگه میستریو را در این شماره نخواهیم دید . اما ناگهان پس از اتمام داستان و در بخش ضمیمه بار دیگر میستریو را میبینیم که واقعا جای تعجب داره.

دستگیری میستریو

یعنی به سرعت میبینیم که میستریو در دادگاه حاضر شده. او سرگذشت خودش رو بازگو میکنه . درستش هم همینه چون میستریو همیشه یک نمایش دهنده قهار بوده و دوست داره خودش خودش رو معرفی کنه.

 من مستریو هستم

اما ناگهان وکیل او از راه میرسه (در حالی که خود میستریو ازش بیخبره!). او «جنیس لینکلن» نام داره که قبلا در هویت خبیث معروف «بیتل» هم دیده شده. بعد با خبر میشیم که یک نفر خرپول هزینه این وکیل رو تقبل کرده تا وکیل میستریو باشه.

وکیل میستریو

اما درست قبل از این که جنیس بتونه در دادگاه صحبت کنه ناگهان همه جا پر از حشره و موچودات چندش آور میشه.

صحنه چندش آور

تا اینکه به زودی خبیث اصلی که پشت سر این قضایا است از راه میرسه:

دشمن جدید مرد عنکبوتی

او را قبلا ندیده ایم و ظاهر و قدرت های منحصر به فردی هم داره .ما اسمی هم از این خبیث جدید نداریم ولی داستان یک سری سرنخ بهمون میده. اولا این که با میستریو ارتباط داره. میستریو هم خیلی ازش حساب میبره. البته این رو هم بگم که میستریوی این داستان همون میستریوی اریجینال هستش که اسمش «کوئینتین بک» است. او در سال 1999 و در شماره 7 از کمیک "بی باک" خودکشی کرد ولی بعدش به طور مرموزی دوباره برگشت (تو مدتی که نبود یک نفر دیگه در کمیک های مارول میستریو شده بود که اسمش بود «فرانسیس کلام»).

 

(استاد ترابی قبلا در این مقاله توضیحاتی راجع به خودکشی کوئینتین بک داده بودند). در هر حال این خبیث جدید که صورتش هم باند پیچی داره و میتونه حشرات و آفت هایی مثل موش رو کنترل کنه، ادعا میکنه که کسی بوده که کوئینتین را به زندگی برگردانده و از جهنم خارجش کرده. یکی دو جا هم اشاره میشه دستیارانش میستریو رو شکنجه داده اند (در جهنم؟). بنابراین نتیجه میگیریم که یک سری قدرت های زنده کردن مردگان هم داره. ضمن این که بعد از اتمام صحبت هایش همه چیز دوباره در دادگاه به وضعیت قبل خودش برمیگرده. پس ایشون قدرت ایجاد توهم هم داره.

این خبیث چندش آور در ضمن میگه که پول این خانم وکیل رو خودش داده.

 

اما از همه جالب تر اینه که ایشون میدونه پیتر پارکر همون مرد عنکبوتیه و میگه پیتر رو از خودش هم بهتر میشناسه و تمام رازهایش رو میدونه:

دشمن جدید اسپایدرمن

این خبیث مرموز به صراحت از اسم پیتر استفاده میکنه . پس آیا هویت مخفی اسپایدرمن رو به میستریو گفته؟ البته من در این مقاله گفته بودم که احتمال این که میستریو از هویت مخفی اسپایدرمن خبر داشته باشه هست.

خب پس تا اینجا نتیجه گرفتیم که این شرور جدید از تمام جزئیات زندگی پیتر پارکر باخبره و یه جورایی هم با دنیای مردگان و آخرت و ... نیز در ارتباطه. در دنیای کمیک ما «مفیستو» رو داریم که میتونه مردگان را زنده کنه و حاکم دنیای آخرت است و البته حتما میدونید که همین مفیستو بود که ازدواج پیتر و مری جین را در داستان منفور One More Day بر هم زد (این مقاله رو بخونید).

و البته از یاد نبریم که الان مدتیه مدام داره اشاراتی به مفیستو و قضیه One More Day در کمیک های مرد عنکبوتی میشه . حتی در ابتدای همین شماره 1 هم دیدیم که پیتر خوابی رو میبینه که مربوط میشد به دورانی که با مری جین ازدواج کرده بود. در انتها هم که دوباره با مری جین میشه. (مری جین کلا عوض شده. یعنی عین سابق شده. او دیگه مثل این چند سال قبل مدام به پیتر نمیگه که "من نمیتونستم تحمل کنم تو مرد عنکبوتی هستی" و ... او الان میگه "ما همیشه تو این قضیه با هم بودیم"! و این همون مری جین دوست داشتنی سابقه).

مری جین جدید

بنابراین «نیک اسپنسر» (نویسنده جدید کمیک های اسپایدرمن شگفت انگیز) قراره احتمال خیلی زیاد به قضیه مفیستو و ازدواج پیتر و مری جین در شماره های بعدی اشاره کنه. و من حس میکنم این شرور جدید و نیرومند یه جورایی با تمام این قضایا در ارتباط است!

در هر حال چیزی که معلومه اینه که سری جدید کمیک های مرد عنکبوتی فوق العاده هستند. نیک اسپنسر واقعا با شماره 1 گل کاشت و پیتر رو به ریشه های خودش برگرداند. من با هر کسی صحبت کردم از این شماره خوشش اومده بود (از هواداران قدیمی اسپایدرمن گرفته تا خوانندگان جدید). نیک اسپنسر در شماره 2 هم (که به زودی با ترجمه فارسی تو سایت قرار میگیره) یه پیچش بسیار جذاب دیگه رو میکنه ولی قطعا چیزی که ما رو بیش از هر چیز برای شماره های بعد هیجان زده نگه میداره همین خبیث جدیده!

نظر شما چیست؟

 

سونیا ساداتی فر

All rights reserved © Spidey.ir 2018

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

شماره 1 از سری جدید کمیک بوک "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" ترجمه شد (همون 802 سابق!)

باز هم پیش بینی نویسنده سایت SPIDEY.IR درست درآمد!

نویسنده و طراح جدید کمیک بوک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز مشخص شدند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 Eragon 1397-05-16 17:14
خبیثش پتانسیل خوبی داره تواناییش با اینکه چندشه ولی قویه همچنین امیدوارم اریجین و انگیزه هاش رو هم بتونن خوب در بیارن ولی تا اینجا که از این خبیث جدید خوشم اومده
#2 امیر رضا 1397-05-16 19:12
ممنون بابت مقاله . ولی من میگم که "دکتر اختوس باشه چون در این صحنه هم انگاریکی از بازو هاش هست .
s9.picofile.com/.../...
ولی شاید هم ی جانور باشه .
..
..ولی من بهحرحال میگم دکتر اختاپوس .
چون تو داستان بهش اشاراتی هم شد :lol:
#3 Spider-Fan 1397-05-16 20:38
بسیار عالی سرکار خانم ساداتی‌فر.
در مورد این ویلن مرموز، هیچ حدسی نمیشه زد.
منظور میستریو از "راز ها" چیه؟! بجز هویت مخفی، دیگه چه رازی می‌مونه که به درد این ویلن مرموز بخوره؟!

منظور این جناب ویلن (!) از "قبلا" چیه؟! یعنی بعد از بیرون آوردن میستریو از جهنم، دیگه ازش خواسته چه کارهایی بکنه؟!
و اینکه از کجا هویت مخفی پیتر (و بقیه اسرار او) رو می‌دونه؟!

این "مقدمه چینی" که ازش حرف می‌زد چی بود؟! همون "تهاجم موجودات فضایی"؟ اگر این موجودات فضایی تمام قهرمانان رو شکست می‌دادن، مگه چه اتفاقی می‌افتاد؟ چه نفعی به‌حال این ویلن داشت؟!

احتمالا تمامی این سوال‌ها، قراره توی یک داستان تمام‌عیار با یک پیچش داستانی بی‌نظیر، پاسخ داده بشه.
اما چند وقت دیگه Spider-Geddon منتشر می‌شه و تا چند وقتی عناوین مرتبط با اسپایدرمن رو درگیر می‌کنه.
برای همین، ممکنه که این آقا به مفیستو و OMD مرتبط نباشه و ربطی داشته باشه به خاندان "وارثان"...!

ولی هنوز که هیچ‌چیز درمورد این ویلن جدید نمی‌دونیم.
پس باید صبر کرد و دید. من که مطمئنم آقای اسپنسر داستان نا امید کننده‌ای نمی‌نویسه.
#4 Mrm.T.Stark 1397-05-16 20:52
خانم ساداتی مقاله خوب و جالبی بود،ولی دوستان اعتراف میکنم هر کمیکی خوندم غیر از کمیک های اسپایدرمن ودر حال حاضر برنامه ای براش ندارم ولی سری جدید هارو قصد دارم بخونم.در هر حال این خبیث حشره ای ویلن جالبی هست و بدجور هم جذبش شدم و قیافش هم براتون آشنا نیست؟ منو یاد کارتون بن تن اون جدیداش که جوان هست انداخت ظاهرش بسیار شبیه اون پروانه ایه که رنگش آبیه وبال هاش وقتی بسته میشه شبیه شنل میشه انداخت اسمشو یادم نیست :-* ولی جالب بود ممنون.
#5 mehran spidey 1397-05-16 21:24
خیلی ممنون خانم ساداتی فر مقالات شما واقعا مفید و عالی هستند ;-) در مورد این فرد هم واقعا خیلی حدس ها و گمان ها زده شده ، از نظر من ممکنه یکی از نوچه های مفیستو باشه که از جهنم میاد یا اصلا شاید هم همون مفیستو باشه ! همون طور که گفتم اسپنسر داره خیلی مرموزانه مارو می بره جلو ....
#6 Spider-Fan 1397-05-16 22:04
به نقل از امیر رضا:

من میگم که "دکتر اختوس باشه چون در این صحنه هم انگاریکی از بازو هاش هست .
چون تو داستان بهش اشاراتی هم شد :lol:


دکتر اختاپوس که احتمالش نزدیک صفره!
چون که الان یه جورایی کاراکتر مثبتی شده (آنتی‌هیرو شده بیشتر) و همینطور قدرت‌های توهم‌زایی و زنده‌کردن افراد رو نداره.
(همچنین مارول چند وقت دیگه کمیک Superior Octopus رو منتشر می‌کنه که به زندگی جدید اتو اکتاویوس می‌پردازه)
پس قطعا داک‌آک نیست.


به نقل از mehran spidey:

از نظر من ممکنه یکی از نوچه های مفیستو باشه که از جهنم میاد یا اصلا شاید هم همون مفیستو باشه !


اینکه مفیستو باشه هم خیلی بعیده.
آخه مفیستو که ابایی از نشون دادن چهره‌ش به دیگران نداره!
همینطور هم تا اونجایی که یادمه، مفیستو هیچ‌وقت به صورت فیزیکی به زمین حمله نکرده.
مگر اینکه این فرد مرموز، با مفیستو معامله‌ای کرده تا در ازای برگشت کوئینتن بک، چیزی بهش تقدیم کنه؛ در آینده هم از میستریو برای پیشبرد اهدافش استفاده کنه.بنظر من این ویلن، کاراکتری هست که قبلا هرگز ندیدیم.
ممکنه ارتباطی با دیگر کاراکتر ها داشته بوده باشه، ولی بعیده کاراکتری آشنا باشه.
#7 kratos 1397-05-16 22:22
بنظرم به جز مفیستو چه چیز مرتبط با ازیکیلم میتونه باشه
#8 The spider 1397-05-16 22:53
من با این کمیک برگشتم به همون سابق بعد مدتهای کمیکی خوندم که برام یه حس آشنایی نابی داشت. آقای اسپنسر با این کمیک نشون داد برنامه داره تا روباهر همون حال و هوایی مردعنکبوتی رو برامون زنده کنه. البته دن اسلات کارشو کامل و عالی انجام داد و حقیقتش ابنه که برای من یکم از اون حس حال همیشگی دور شده بود برای همین با خوندن این کمیک حس خوبی بهم دست داد. مخصوصا با ترجمه و ادیت دوستان خوبم تو سایت اسپایدی
این خبیث جدید واقعا با شکلی ناگهانی و بدون اطلاع قبلی ظاهر شد که به نظرم مخاطب رو شگفت زده کرد و در همون اول هم نشون داد که قدرت زیادی داره و میتونه خیلی دردسرهایی برای اسپایدرمن/پیتر درست کنه و چالش های جدید هم توی کمیک ها نیاز بود ؛ امیدوارم آقای اسپنسر همین طور که شروع کرد ادامه بده
#9 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-16 23:08
مقاله خوبی بود.خانم ساداتی هم که مثل همیشه در مورد چیز های عجیب یا نا مفهوم مقاله مینویسند که خیلی خوب هستش.
شماره 3 هم که فردا میاد و امیدوارم هرچه سریعتر در سایت های خوندن کمیک انلاین قرار بگیره چون ادامه داستان شگفت انگیز قسمت دوم این سری هستش.
خطر اسپویل!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
من که میگم همون کسی که انگار پیتر پارکره و به مردعنکبوتی سلام میده و تو کاور شماره 3 هم پیتر یقه اون رو گرفته همین جونورست!
بعد ببخشید اقای spider-fan این OMD مخفف چیه؟
در ضمن جناب mrm.t.stark این عکس چیه برای پروفایلتون گذاشتید اخه؟
#10 Spider-Fan 1397-05-16 23:10
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

بعد ببخشید اقای spider-fan این OMD مخفف چیه؟

داستان منفور One More Day.
#11 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-16 23:14
به نقل از Spider-Fan:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

بعد ببخشید اقای spider-fan این OMD مخفف چیه؟

داستان منفور One More Day.

اهان،اون رو میگید!والا چون همچین منفوره فکر نمیکردم اون باشه.چون اخه کسی اونو اصلاً داستان مردعنکبوتی حساب نمیکنه!
#12 mimsadgim 1397-05-16 23:27
اوه سونیا ساداتی فر ایز بک
مقاله مثل همه پیشبینی های قبل فوق العاده بود و به صورت کامل این موضوع رو بررسی کرد و البته حرفی برای گفتن باقی نذاشت
#13 D.PARKER 1397-05-16 23:30
ممنون از خانم ساداتی فر! شما که همیشه نشون دادید به شدت پیشگوی خوبی هستید و شخصا مقالاتتون رو بسیار دوست دارم!
مرسی!
راستش اگه کاور واریانت پایان عنکبوتی بازگشت وارثان رو تایید نمیکرد میگفتم این خبیث اصلی spider geddon هستش. اما کی میدونه..‌.شایدم ...

به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
به نقل از Spider-Fan:
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:

بعد ببخشید اقای spider-fan این OMD مخفف چیه؟

داستان منفور One More Day.

اهان،اون رو میگید!والا چون همچین منفوره فکر نمیکردم اون باشه.چون اخه کسی اونو اصلاً داستان مردعنکبوتی حساب نمیکنه!


خب همین داستان منفور ما رو انقدر اذیت کرد و هنوز حسرت به دلمون گذاشته دیگه!


نقل قول:

در ضمن جناب mrm.t.stark این عکس چیه برای پروفایلتون گذاشتید اخه؟
:lol: مشکلش چیه ؟
#14 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-16 23:39
#13
اون سوالی که تو مقاله ایستراگ ها گذاشتید رو جواب دادم.
بعد والا اشکال که والا چی بگم.انتظار دارید چی بگم!عکس پرو فایل والا این همه عکس هست اخه چرا از این دسته عکس ها؟
والا اگه به نظر کسی مشکلی نداره من چیزی نمیگم.
ولی خوب سوء تفاهم نشه ها ولی این هم تا حدی علاقه کسی رو نشون میده
من خودم عکس ونوم رو گذاشتم.
اقای mimsadgim هم معلومه به فوتبال علاقه داره که من هم اینو تحسین میکنم این عکسو گذاشته.
عمو مختار عزیز هم به علت تنفر از دی سی و علاقه به شخصیت خبیث گرین گابلین اون عکسو گذاشته.
ولی از الان میگم سوءتفاهم نشه من فقط اظهار نظر کردم.
#15 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-16 23:58
اه راستی اگه این کمیک خوب بود ترجمه و ادیت میشه که رو سایت قرار بگیره؟
i.annihil.us/.../clean.jpg
#16 Spider-Fan 1397-05-17 00:12
داستان مرگ میستریو، منو خیلی یاد داستان Ends of the Earth میندازه.
تو داستان مرگ میستریو، می‌بینیم که کوئینتن بک سرطان گرفته و چیزی به پایان عمرش باقی نمونده.
پس می‌خواد به عنوان آخرین حرکت، دردویل رو کاملا مجنون و دیوانه کنه و با ذهنش بازی کنه.
وقتی هم که توی اینکار ناکام می‌مونه، چون دیگه انگیزه‌ای برای زندگی نداره، خودکشی می‌کنه.
توی Ends of the Earth هم دکتر اختاپوس در حال مرگ، با کمک متحدانش می‌خواد که زمین و زمان رو نابود و دنیا رو تصرف کنه.
(هر دو هم به‌عنوان عمل آخر، به نوعی بزرگترین هدف طول زندگی‌شون رو می‌خوان انجام بدن)
یعنی این ایده که "حالا که ویلن چیزی واسه از دست دادن نداره، می‌خواد آخرین عمل شریرانه‌ش رو انجام بده" بنظرم خیلی جذابه‌.
#17 Mrm.T.Stark 1397-05-17 04:39
در ضمن جناب mrm.t.stark این عکس چیه برای پروفایلتون گذاشتید اخه؟

وای رفیق بیخیال مگه چشه البته میدونم منظورت چیه ولی خوب عاشق مرد آهنیم اینم سری جدید کمیک هاشه که عاشق واسپ شده و من خیلی از این کاور خوشم اومده. خوب حالا اگه مشکلی بود و بقیه ناراضی بودن عوضش میکنم.یه مقاله هم درباره عکس پروفایل من بریم و نظر سنجی هم بزاریم خیلی خوب میشه.
#18 Captain 2 1397-05-17 04:59
به نظر من ربطی به مفیستو ندارد ویک دشمن جدید است که مارول می خواهد معرفی کند . یک چیز دیگر میستریو در سال 1999 ودر شماره 7 کمیک های بی باک خودکشی کرد اما به شکل مرموزی بازگشت به نظر من بازگشت او یک ربطی به این خبیث جدید مارول دارد و مارول قصد دارد خیلی زود یک حماسه بزرگ دیگر راه بیندازد .
یک چیز دیگر آقای mrm.t.stark من هم از شما درخواست می کنم عکس پروفایلتان را عوض کنید .
#19 iron man mark52 1397-05-17 06:29
من که اینو دیدم فکر کردم از اون خبیث های کلاسیک و گمنامه! اما هی لای آرشیو ابرشروران مارولم گشتم پیداش نکردم (برای هر کمپانی دو تا دفترچه دارم که تو یکیشون ابرقهرمانا و یکیشونم ویلن هارو مینویسم)
البته این شبیه اون ابرشرور چندش نیست که توی مقاله ی چندش آور ترین ویلن ها بود؟(همونی که میتونست سوسک و اینا رو کنترل کنه.)
نظر شما چیه؟
پ.ن:ببخشید اسم طرف رو یادم رفته.
#20 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-17 06:57
#17
خوب والا نمیدونم شما حالا چرا کردی عکس پروفایلت.اسمت که نیست ادم بدونه دختری یا پسر
#21 Mr.Riddler 1397-05-17 10:40
دستتون درد نکنه
هیچ سایتی رو ندیدم که اینقدر سریع و خوشگل هر اتفاق مهمی که تو دنیای کمیک میفته بهش بپردازه
دست همتون درد نکنه
#22 D.PARKER 1397-05-17 13:38
#18
#20
به قول دوستمون بیخیال! مگه چشه ؟!
انقدر با انحراف به همه چی نگاه نکنید!
شاید از این رابطه خوشش میاد!
یه بوسه تو آمریکا عادیه.
یکم مدرن باشیم!
ولی خداییش طرح این کاور حرف نداره!
خیلی عالی طراحی شده!
#23 Frank Castle A.K.A The Punisher 1397-05-17 13:43
به نقل از D.PARKER:
#18
#20
به قول دوستمون بیخیال! مگه چشه ؟!
انقدر با انحراف به همه چی نگاه نکنید!
شاید از این رابطه خوشش میاد!
یه بوسه تو آمریکا عادیه.
یکم مدرن باشیم!
ولی خداییش طرح این کاور حرف نداره!
خیلی عالی طراحی شده!

بله ولی شاید بشه عکس دیگری گذاشت.در ضمن خودتون هم میگید در امریکا.نه ایران.اگه با انحراف نگاه نکنیم از چه لحاظ نگاه کنیم.سایت spidey.ir همیشه در مقاله هایش عکس هارو سانسور میکنه.کمیک ها هم بعضی قدیمیا.ولی خب هر طور ایشون میخواد.من حرف دیگه ای برای گفتن ندارم.
#24 Mrm.T.Stark 1397-05-17 17:46
به نقل از Eddie Brock A.K.A Venom:
#17
خوب والا نمیدونم شما حالا چرا کردی عکس پروفایلت.اسمت که نیست ادم بدونه دختری یا پسر


داداش چه ربطی به اسم من و جنسیتم داره :-|( من پسرم ۱۸ سالمه)
تا الان که دوتا موافق و دوتا مخالف بوده پس خنثی شده.
قبول دارم سایت به خاطر قوانین اسلامی سانسور داره ولی قرار نیست مهمونا عکس پروفایلمونو ببینن که.
اگه مدیرای سایت ناراضی باشن خودشون اخطار میدن.
از بحث مقاله دور نشیم که این خبیث چیز خفنیه صورتش آبیه حالت باند پیچی داره بدجور هم آشناس مخصوصا مدل دندون هاش انگار جونده هست و حالت مترسکیش چه قدر شبیه یکی از شخصیت های فرعی فیلم پسر جهنمی ۲ هست هرچی باشه ویلن حشره ای جدیدی هست و لباس قهوه ایش حاکی از سوسک بودنشه 8)
#25 Thor 1397-05-17 18:11
سلام ببخشید بابت اسپم ولی این لینک های دانلود ددپول و اینفبنیتی وار که تو کانال تلگرامی سایت گذاشتید تا ۵۰ درصد دانلود میکنه و قطع میشه. چی کار کنم
#26 EmEmEss 1397-05-17 19:37
میدونم مسخرس ولی یاده یکی از ویلن های انیمیشنben10 افتادم دقیقا همین شکلی بود قدرتاشم مو نمیزد
#27 Geralt of Rivia 1397-05-17 22:19
خیلی این داستانو دوست داشتم
این خبیث جدید هم عالیه

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید