بدترین لباس های ابرشروران (SUPERVILLAINS) در دنیای کمیک

بدترین لباس های ابرشروران(SUPERVILLAINS)  در دنیای کمیک

در این مقاله با 10 ابرشروری که بدترین و زشت ترین و بی ربط ترین لباس (کاستوم) را دارند اشنا میشویم!

مقدمه: لباس مخصوص یا کاستوم (Costume) از نان شب برای ابرشرورهای کمیک بوکی واجب تر است! داشتن کاستوم برای خبیث های دنیای تخیلی برمیگردد به سال 1939 و شخصیتی به نام Ultra-Humanite که در شماره 13 از کمیک Action-Comics خلق شد و دشمن سوپرمنه.  از آن موقع تا به حال کاستوم به عنوان یکی از اجزای لاینفک دنیای ابرخبیث های کمیک بوکی به حساب آمده و طراحان و هنرمندان بسیاری سعی کرده اند با خلق کاستوم های جالب، نمادین و منحصر به فرد جذابیت مخلوق خود را بالاتر ببرند. ما قبلا در این مقاله به معرفی 10 ابرقهرمانی که بدترین و بیخود ترین کاستوم های تاریخ کمیک را دارند پرداخته بودیم و حالا در این مقاله میریم سراغ ابرشرورها. البته شاید بعدا لباس اونا اپدیت و بهتر شده باشه ولی در این مقاله منظور ما لباس اریجینالی هست که باهاش شناخته میشوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

mtm
#1 mtm 1397-06-20 18:22
لطفا طبق روال همیشگی مقاله رو خوب و دقیق بخونید تا اگر غلط تایپی/نگارشی مشاهده کردید بگید تا تصحیح بشه
نقل قول کردن
darth vader
#2 darth vader 1397-06-31 17:32
مثل همیشه باحال و فوق العاده . مطمئنم مقاله ی بهترین لباس های ابرخبیث ها هم می نویسین
من که چیزی پیدا نکردم. یک سوال ؟ من توی بازی های بتمن می شنوم می گن " آرکهام" اما توی اینجا وچند سایت ایرانی دیگه دیدم می نویسن "آرخام" ؛ کدوم درسته. شاید من اشتباه می شنوم
نقل قول کردن
Geralt of Rivia
#3 Geralt of Rivia 1397-06-31 17:54
به نقل از darth vader:

من که چیزی پیدا نکردم. یک سوال ؟ من توی بازی های بتمن می شنوم می گن " آرکهام" اما توی اینجا وچند سایت ایرانی دیگه دیدم می نویسن "آرخام" ؛ کدوم درسته. شاید من اشتباه می شنوم

درستش آرکهام است. ولی انگلیسی زبون ها اون "ه" وسط رو نمیتونن تلفظ کنند . پس میگن ارکام
و تو دنیا فقط تو ایرانه که میگن آرخام
چرا؟ چون اینجوری بعضی ها فکر میکنن "خفن" تر میشه!

کلا هم یه سری ها خیال میکنن ناف بتمن رو با خفنیت بریدن!
خدا رو شکر این سایتو و مقالاتش هست و ما فهمیدیم بتمن تا همین دو دهه پیش چه دشمنا و داستانای مسخره ای داشته
نقل قول کردن
Geralt of Rivia
#4 Geralt of Rivia 1397-06-31 17:57
به نقل از mtm:
لطفا طبق روال همیشگی مقاله رو خوب و دقیق بخونید تا اگر غلط تایپی/نگارشی مشاهده کردید بگید تا تصحیح بشه

مرسی استاد. عالی همچون همیشه
ولی یه سوال؟ چرا مدتیه دیگه تو سایت نیستید و نظر نمیدید؟ الان اصلا چطور ممکنه این کامنت رو 20 شهریور گذاشتید ولی مقاله امروز 31 شهریور اومد رو سایت؟
:o
نقل قول کردن
kiyan
#5 kiyan 1397-06-31 18:01
به نقل از Geralt of Rivia:
به نقل از darth vader:

درستش آرکهام است. ولی انگلیسی زبون ها اون "ه" وسط رو نمیتونن تلفظ کنند . پس میگن ارکام

خدا رو شکر این سایتو و مقالاتش هست و ما فهمیدیم بتمن تا همین دو دهه پیش چه دشمنا و داستانای مسخره ای داشته

اره خدایی راس میگی
همین کت وومن رو ببین سالیان سال چه شخصیت پردازی و لباس مضحکی داشته
حالا میفهمم چرا همیشه استاد تو این سایت اصرار داشتن این کت وومن بود که از ظاهر و شخصیت پردازی بلک کت تقلید کرده
نقل قول کردن
D.PARKER
#6 D.PARKER 1397-06-31 18:37
تشکر از استاد. مقاله خیلی خوبی بود. عاشق مقالات بدترین ها هستم که همراه با برترین ها روی سایت میاد. حس عالی موقع خوندن بهم دست میده. مرسی.
داستان های بتمن هنوزم مشکل دو دهه پیش رو داره. تمرکز بیش از حد روی جنبه اکشن و عدم تمرکز روی تعاملات و شخصیت پردازی و ...
منتهی دیسی اخیرا با اضافه کردن فضای دارک و فلسفی اون ضعف رو پوشش داده و انصافا هنوزم که هنوزه بتمن برترین شخصیت از نظر جنبه های اکشن و سوپر هیروییه وگرنه از باقی ابعاد به همتا های خودش در هر دو کمپانی نمیرسه. شخصا داستان مورد علاقه من از بتمن هالووین طولانی و گوتیکه که از هر نظر به بررسی شخصیت پردازی بروس وین میپردازه.
نقل قول کردن
darth vader
#7 darth vader 1397-06-31 18:45
البته من هر جور فکر می کنم آرکام خفن تره . البته بتمن هم خفن هست اگه خانواده خفاشی نباشن. بتمن جالبیش به همون تنهایی کار کردنش هست. البته آلفرد هم نقش داره . و جالبیه دیگش هم شخصیت بد های معدود و باحالشن که دی سی زیاده روی کرد و دشمنا رو زیاد کرد که دیگه هر نفر توی گاتهام به جز بروس وین یه آدم بده !(و در مورد کت وومن هم بگم که من خیلی ازش بدم می اومد و میاد . و وقتی که معشوقه بتمن هم شد دیگه یکم از بتمن هم بدم اومد . من بتمن خشک و بی روح و مطیع قانون رو می خوام :cry: )
نقل قول کردن
Spider-Fan
#8 Spider-Fan 1397-06-31 18:52
خسته نباشید استاد.
عجب مقاله‌ای بود واقعا! اوایل دوران چاپ کمیک‌بوک‌های ابرقهرمانی، چه ایده‌های مزخرفی وجود داشته!‌
کمیک‌های اولیه «اسپایدرمن» و «چهرشگفت‌انگیز» باید انقلابی بوده باشن در زمان خودشون؛ چون فکر کنم برای اولین بار تعاملات اجتماعی و خانوادگی و ویژگی‌های شخصیتی در کمیک‌های ابرقهرمانی، نقش اصلی رو ایفا می‌کردن.
اون Rainbow Raider هم که به قول شما "هت‌تریک کرده"! :lol:
خسته نباشید استاد و سپاس.

به نقل از D.PARKER:
داستان های بتمن هنوزم مشکل دو دهه پیش رو داره. تمرکز بیش از حد روی جنبه اکشن و عدم تمرکز روی تعاملات و شخصیت پردازی و ...
منتهی دیسی اخیرا با اضافه کردن فضای دارک و فلسفی اون ضعف رو پوشش داده و انصافا هنوزم که هنوزه بتمن برترین شخصیت از نظر جنبه های اکشن و سوپر هیروییه وگرنه از باقی ابعاد به همتا های خودش در هر دو کمپانی نمیرسه. شخصا داستان مورد علاقه من از بتمن هالووین طولانی و گوتیکه که از هر نظر به بررسی شخصیت پردازی بروس وین میپردازه.

به شخصه کمیک‌های اخیر بتمن رو دنبال نکردم. (البته توی برنامه‌ـم دارمش)
ولی همین ازدواج اخیر بروس و سلینا و شماره‌های بعدش مثل اینکه بیشتر روی "بروس وین" تمرکز دارن تا "بتمن".
منطقی نیست که محبوبیت سری کمیک‌های بتمن، صرفا بخاطر اکشن‌های پر زرق و برق و بی‌هدف باشه.
با وجود اعضای جوان بت‌فمیلی و خصوصا "رابین" (دیمین وین) و رابطه پدر-فرزندی بروس وین و اون‌ها نشون می‌ده بتمن فقط اکشن و دارک نیست!
یکی از اهدافِ ریبوت یا ریلانچ DC Universe Rebirth، پرداختن بیشتر به روابط و زندگی شخصی کاراکترها بود.
از عناوین دیگه خبری ندارم که چقدر موفق بودن، اما سری Superman معرکه بود!
به بهترین نحو «سوپرمن» به عنوان مرد خانواده به تصویر کشیده شد. (من که به اندازه سری The Amazing Spider-Man - Renew Your Vows از این سری لذت بردم!)
بنظرم بهتره کاراکترهای DC رو صرفا از روی DCEU قضاوت نکنیم.
نقل قول کردن
mehran spidey
#9 mehran spidey 1397-06-31 19:48
واقعا ممنونم از شما استاد بابت این مقاله ! از اون دسته مقالات فراموش نشدنی سایت هست

در مورد گزینه ی 1 بگم که واقعا کمبود خلاقیت چیز بدیه ! خداییش اینهمه اسم حالا چرا گراز دریایی ؟! و از همه بدتر هم که کاستومش هست ! آدم رو یاد هرچیزی میندازه جز ابرخبیث ! و البته Catwoman هم برام جالبه که چرا اوایل اونطوری بود ، در کل کارکتر های دیسی در طول زمان تکامل یافتند و به این شهرت رسیدند ، البته از مارول هم اینجور کارکتر ها بوده اما مثلا "مردعنکبوتی " از همون اول یک شکل بوده و حتی کاستومش هم تغییر نکرده !! از نظرم کامل ترین شخصیت مارول همین Spider Man هست !...

سری جدید سوپرمن خیلی عالی بود ! چند قسمتش رو خوندم و باید بگم دقیقا همون چیزی بود که از سوپرمن میخواستم ! یکی از بهترین کمیک هایی بود که توی این چند سال خوندم ، چون شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت و من برای شخصیت پردازی خیلی اهمیت قائلم و از نظرم مهمترین رکن هست ...
نقل قول کردن
amirxlogan
#10 amirxlogan 1397-06-31 20:23
کپی کردن مارول شوالیه سیاه( بتمن)+نایتوینگ =بلک وینگ :lol: :lol:
اغلب دشمنای اسپایدی که تم حیوانی دارن جذاب درومدن عقرب اختاپوس کرگدن شیر(کریون شکارچی) لیزارد اما این کانگورو رو کجای دلم بزارم :lol:
.
.
.
.
ممنون بابت مقاله های نابتون
ببخشید استاد ترابی میشه یه مقاله راجب شخصیت های که از بتمن تقلید کردن بنویسید؟ فکر کنم 20 30 تایی بشه
نقل قول کردن
amirxlogan
#11 amirxlogan 1397-06-31 20:33
به نقل از darth vader:

نفرت تا کجا؟ :o متاسفم :o
نقل قول کردن
kiyan
#12 kiyan 1397-06-31 20:37
به نقل از amirxlogan:

ممنون بابت مقاله های نابتون
ببخشید استاد ترابی میشه یه مقاله راجب شخصیت های که از بتمن تقلید کردن بنویسید؟ فکر کنم 20 30 تایی بشه

من که ندیدم یه top 5 در این باره نوشته شده باشه چه برسه به 30 تا
نقل قول کردن
amirxlogan
#13 amirxlogan 1397-06-31 20:39

خیلی گلی حرف دل منو زدی :lol:
نقل قول کردن
kiyan
#14 kiyan 1397-06-31 20:39
به نقل از amirxlogan:
به نقل از darth vader:

منم واسه تو متاسفم
طرف حرف دل خیلی ها رو زد
هر کی حرف حق میزنه از نظر شما نفرت داره؟
واقعا تعصب تا کجا؟
نقل قول کردن
kiyan
#15 kiyan 1397-06-31 20:45
به نقل از amirxlogan:

از روی چیز دیگه هم قضاوت میکنیم هم چیز خاصی عایدمون نمیشه :-|
نقل قول کردن
kiyan
#16 kiyan 1397-06-31 20:47
به نقل از amirxlogan:
کپی کردن مارول شوالیه سیاه( بتمن)+نایتوینگ =بلک وینگ :lol: :lol:

اون که یه شخصیت درجه 5 مارول هم نیست
ولی خیلی زشته شخصیت درجه یکی مثل کت وومن از ظاهر و شخصیت پردازی بلک کت کپی کرده
نقل قول کردن
mehran spidey
#17 mehran spidey 1397-06-31 21:00
کاربر عزیز آقای kiyan ، خواهشا بخش بخش پاسخ ندید به یک کامنت ، یا کلا Reply کنید یا اینکه # بزنید ، میدونم منظوری داشتید که اونطوری کامنت دادید ولی برای من صفحه دیرتر لود میشه ، خیلی ممنون
نقل قول کردن
D.PARKER
#18 D.PARKER 1397-06-31 22:14
خب، من کمیک های اخیر بتمن رو دنبال نکردم. اما در کل بتمن کمتر کمیکی داشته که کاملا به هستی، وجود و شخصیت پردازی بروس وین و تعاملات بروس با دیگران بپردازه. اینو مقایسه کمید با سه شماره آخر tasm !
راستی، من از رو dceu قضاوت نمیکنم. نه گیم نه انیمیشن و نه سینما. فقط کمیک.
راستی منظورم از اکشن زد و خورد نیست. جو دارک و فلسفی عجیبشه!
نقل قول کردن
Spider-Fan
#19 Spider-Fan 1397-06-31 22:18
نقل قول:
نقل قول:
به نقل از Spider-Fan:

از روی چیز دیگه هم قضاوت میکنیم چیز خاصی عایدمون نمیشه :-|
در مورد این بحث‌ـتون واقعا نظری ندارم.
فقط این رو بگم که اگه از آثار کمیک‌بوکی از DC مثل Whatever happened to the Man of Tommorow و Kingdom Come از «سوپرمن» و Batman: Gothic و Year One از «بتمن»، از کارتون‌ها و انیمیشن‌هایی مثل Batman the animated serie و Young Justice و Justice League و از آثار سینمایی مثل Superman II و Batman Begins "چیزی عایدت نشده" ، مشکل شدیدا از خودته...!

بنده خودم مشخصه مارول-فن هستم، اما چرا باید از DC متنفر باشم؟!!!
علت نوشتن مقالاتی با تیتر بعضاً تند به قلم اساتیدی مثل آقای ترابی و آقا مختار، این نیست که بگن "دی‌سی آشغاله" و "مارول خداست"!
ابداً! این مقالات تنها جواب اون یاوه‌گویانی هست که می‌گن "سه‌گانه دارک‌نایت و سری بازی‌های آرمان و بتمن خدا‌ـن و مارول و اسپایدرمن بچه بازی ـن" و هزار جور اراجیف دیگه!
به خدا در این مقالات جز حقیقت نوشته نشده!
چرا اساتیدی مثل آقای ترابی و آقا مختار و دیگر مدیران عزیز سایت باید از DC متنفر باشن، در حالی که بدون شک بیشتر از هر کس دیگری در ایران به طرفداران این کمپانی با نوشتن مقالات و ترجمه کمیک، خدمت کردن؟!!!
(در حالی که با نوشتن مقالاتی مثل "بدترین داستان‌های مردعنکبوتی" و "بدترین دشمن‌های مردعنکبوتی" و ...، حقیقتی رو در مورد اسپایدرمن ناگفته نگذاشتن...)
روی صحبتم با اونایی هست که هنوز نفهمیدن که در Spidey.IR چیزی به جز حقیقت نوشته نشده، نمی‌شه و نخواهد شد...
نه اون کسایی که خودشون رو زدن به نفهمی و نمی‌خوان که این حقیقت رو قبول کنن:
We are the BEST, but we are still trying...
نقل قول کردن
Spider-Fan
#20 Spider-Fan 1397-06-31 22:41
#18:
این که تمرکز روی زندگی شخصی کاراکترهای مارول از اول رکن اصلی ماجراهای اونا بوده، شکی نیست، پس قاعدتا بخش شخصی زندگی‌ـشون نقش پررنگ‌تری نسبت به دیگر کاراکترهای DC داره. اما به این معنی نیست که کاراکترهای DC کلاً زندگی شخصی ندارن!
از همین عنوان "ازدواج" در کمیک‌های اخیر بتمن مشخصه که قراره روی شخصیت انسانی اون تمرکز بشه.
شماره ۵۳ از کمیک Batman هم مثل اینکه بیشتر به ذات و شخصیت بروس وین پرداخته شده؛ به حدی که پای دین و اعتقادات او هم وسط کشیده شده!
در کل بنظرم شخصیت انسانی یا alter ego بتمن به اندازه دیگر شخصیت‌ها جذاب نیست و تمرکز بیشتر روی ویلن‌ها و شخصیت‌های مکمله؛ اما اینطور نیست که هیچی از زندگی شخصی بتمن نبینیم!
چرا؛ او هم یک انسانه و به بُعد انسانی شخصیت‌ـش پرداخته می‌شه اما نه به اندازه پیتر پارکر/ اسپایدرمن یا کلارک کنت/ سوپرمن.
در آخر، «سوپرمن» و «بتمن» و کاراکترهای DC، نقش بسزایی در رشد کمیک‌های ابر قهرمانی (و فیلم‌های اقتباسی از اونها) دارن و بی‌شک برای هر کمیک‌فنی، محترم هستن.
اما قبول کنیم که جذابیت داستان‌های Marvel یک سر و گردن از کمپانی رقیب بیشتره...
(به دلایلی مثل یونیورس و دنیای درهم تنیده و گسترده، تمرکز روی زندگی و دغدغه‌های شخصی اون‌ها، ایده‌های داستانی بکر و زیبا از نویسندگان و طراحان بی‌همتا از استن لی، جک کربی، استیو دیتکو، جان رومیتا گرفته تا مارک وید و جیسون آرون، نقص در شخصیت و قدرت‌های اونا و ...)
نقل قول کردن
omiDeadpool
#21 omiDeadpool 1397-06-31 23:02
به نقل از Spider-Fan:
نقل قول:
نقل قول:
به نقل از Spider-Fan:

از روی چیز دیگه هم قضاوت میکنیم چیز خاصی عایدمون نمیشه :-|
در مورد این بحث‌ـتون واقعا نظری ندارم.
فقط این رو بگم که اگه از آثار کمیک‌بوکی از DC مثل Whatever happened to the Man of Tommorow و Kingdom Come از «سوپرمن» و Batman: Gothic و Year One از «بتمن»، از کارتون‌ها و انیمیشن‌هایی مثل Batman the animated serie و Young Justice و Justice League و از آثار سینمایی مثل Superman II و Batman Begins "چیزی عایدت نشده" ، مشکل شدیدا از خودته...!

بنده خودم مشخصه مارول-فن هستم، اما چرا باید از DC متنفر باشم؟!!!
علت نوشتن مقالاتی با تیتر بعضاً تند به قلم اساتیدی مثل آقای ترابی و آقا مختار، این نیست که بگن "دی‌سی آشغاله" و "مارول خداست"!
ابداً! این مقالات تنها جواب اون یاوه‌گویانی هست که می‌گن "سه‌گانه دارک‌نایت و سری بازی‌های آرمان و بتمن خدا‌ـن و مارول و اسپایدرمن بچه بازی ـن" و هزار جور اراجیف دیگه!
به خدا در این مقالات جز حقیقت نوشته نشده!
چرا اساتیدی مثل آقای ترابی و آقا مختار و دیگر مدیران عزیز سایت باید از DC متنفر باشن، در حالی که بدون شک بیشتر از هر کس دیگری در ایران به طرفداران این کمپانی با نوشتن مقالات و ترجمه کمیک، خدمت کردن؟!!!
(در حالی که با نوشتن مقالاتی مثل "بدترین داستان‌های مردعنکبوتی" و "بدترین دشمن‌های مردعنکبوتی" و ...، حقیقتی رو در مورد اسپایدرمن ناگفته نگذاشتن...)
روی صحبتم با اونایی هست که هنوز نفهمیدن که در Spidey.IR چیزی به جز حقیقت نوشته نشده، نمی‌شه و نخواهد شد...
نه اون کسایی که خودشون رو زدن به نفهمی و نمی‌خوان که این حقیقت رو قبول کنن:
We are the BEST, but we are still trying...
متوجه حرف شما شدم
ولی اینا برای من کافی نیست
دی سی 80 ساله هست
بالاخره تو این 80 سال شما بی استعدادترین باشی و بدترین شخصیت ها رو هم که داشته باشی بازم چند تا چیز خوب از دستت در میاد!
دی سی خودشم میدونه کاراکتراش اصلا به پای مارول نمیرسه
بنابراین خیلی وقتها میره سراغ یه سری نویسنده که ایده منحصر به فرد دارن و میگه بیا این شخصیت و هر کاری دلت میخاد باهاش بکن
واسه همینه این وسط یهو داستانای شاهکاری خلق میشه
ولی مارول اونقدر شخصیت پولساز و باارزش داره که این کار رو نمیکنه
به برندش لطمه نمیزنه
حالا این وسط یه عده جوگیر هم هستن که گیر دادن به اون معدود داستان متفاوت که تحت شرایط خاص و به دست اونایی که گفتم برای دی سی خلق شدن و فکر میکنن بنا به همین چندتا داستان پس دی سی عالیه و ...
متوجه حرفم میشی؟
نقل قول کردن
Spider-Fan
#22 Spider-Fan 1397-06-31 23:31
نقل قول کردن
D.PARKER
#23 D.PARKER 1397-06-31 23:33
روی صحبت من با کمپانی دیسی نبود. اتفاقا من عاشق فلش و سوپرمنم. روی صحبتم با بتمنه. بتمنی که شاید ۲۰ درصد از کمیک هاش به تعامل و شخصیت پردازیه. و بقیه اکشن و ویلین ها و مکمل ها(استثنا وجود داره اما در هر صورت "استثنا"ست) و گفتم آرک جدیدو نخوندم که بخوام نظری بدم اما در هرصورت اونم استثناست. فرداشب ایشالا میخونم حتما. بازم میگم هر کسی گفته دیسی کاملا بیخوده از کمیک هیچی نمیفهمه. کمیکای فلش و سوپرمنو بخونید میفهمید.
#نه_به_تعصب
نقل قول کردن
Spider-Fan
#24 Spider-Fan 1397-07-01 00:01
#23:
آرک جدید کمیک‌های Flash رو نخوندم. (Flash Wars بود اسمش؟! حالا داستان خوبی داره یا نه؟!)
اما از سری ریبرث سوپرمن واقعا لذت بردم. مخصوصا آرک Superman Reborn که خیلی خوب سوپرمنِ Rebirth و سوپرمن new 52 (سوپرمن اصلی) "تلفیق" کرد و از سوپرمن حقیقی رونمایی شد...!
کمیک‌های جدید دی‌سی دارن به سمت و سوی درستی می‌رن. یونیورس شون واقعا داره یک‌پارچه می‌شه، شخصیت‌های جدیدی معرفی شدن (هر چند که چندین ایده رو از مارول "قرض گرفتن"!) و بهتر به شخصیت‌ها پرداخته می‌شه
من که خیلی به موفقیت‌ـشون امیدوارم!
نقل قول کردن
D.PARKER
#25 D.PARKER 1397-07-01 09:20
به نقل از Spider-Fan:
#23:
آرک جدید کمیک‌های Flash رو نخوندم. (Flash Wars بود اسمش؟! حالا داستان خوبی داره یا نه؟!)

داستانای جدید flash، داستان های قابل احترامیه. همونطور که گفتم توجه خوبی به قضایای انسانی تو کمیک داره. اخیرا هم تمرکزش رو والی وست و یادآوری خاطراتشه. اسمش
"flash war" هستش. خودم نخوندم ولی آرک های قبل خوب بود. حتما بخونید.
پ.ن: آره، مدرسه نرفتم. مرسی، اه!
نقل قول کردن
Eragon
#26 Eragon 1397-07-01 15:02
درود
همیشه گفتم بازم میگم آدم خلاقیت نداشته باشه به هیچ جا نمیرسه نمونه بارزش هم همینا هستند که نویسنده فقط چون ایده نداشته گفته یه چیزی از خودم در میارم که شده اینا. واقعا آدم اینا رو میبینه اشکش در میاد :cry: :cry:
خدا خیرت بده حرفت حرف واقعا خوبی بود منم به شخصه مارول فن هستم به دیسی فن ها هم احترام میذارم چون هرکسی یه سلیقه و نظری داره و این نظر هم محترمه
نقل قول کردن
hassan91
#27 hassan91 1397-07-01 16:04
چه لباسهایی :-* آدم یاد اون سریالای کارتونی دهه هشتاد میفته :D مثلا اون مورچه خوار خیلی بهتر از ایناس :lol:
ولی ماندارین خیلی بد بود ظاهرش.
از همه بدتر کانگورو و سگ دریایی :-| ببخشین گراز دریایی :lol:
بعدشم کی اسم خودشو میزاره گورخر :-| :D

یا خدا کل نظرات اصن ربطی به مقاله نداره. نمیدونم دعوای دی سی بهتر است یا مارول آخرش به کجا ختم خواهد شد؟ بنظرم مقایسه شون کار درستی نیست وهر کسی سلیقه خاص خودشه داره ولی چون نظر شخص دیگه با نظرنمون یکی نیست آزارده خاطر میشیم خوب پس مشکل از یه جای دیگس. دنیای سینمایی دی سی هم تاثیر بدش رو گذاشته. مثل چهار شگفت انگیز که اونایی که با کمیک آشنایی ندارن خیلی خوششون نمیاد اونم بخاطر فیلماش.
نقل قول کردن
Spider-Fan
#28 Spider-Fan 1397-07-01 18:07
به نقل از hassan91:
نمیدونم دعوای دی سی بهتر است یا مارول آخرش به کجا ختم خواهد شد؟ بنظرم مقایسه شون کار درستی نیست وهر کسی سلیقه خاص خودشه داره ولی چون نظر شخص دیگه با نظرنمون یکی نیست آزارده خاطر میشیم خوب پس مشکل از یه جای دیگس. دنیای سینمایی دی سی هم تاثیر بدش رو گذاشته. مثل چهار شگفت انگیز که اونایی که با کمیک آشنایی ندارن خیلی خوششون نمیاد اونم بخاطر فیلماش.

دعوا کجا بود؟! یه بحث کوچیک بود.
بعد هم اگر بحث تا آخر در کمال آرامش و منطق پیش بره، چرا کسی باید آزرده‌خاطر بشه؟!
تبادل اطلاعات و نظرات همینه دیگه!

به نقل از D.PARKER:
پ.ن: آره، مدرسه نرفتم. مرسی، اه!

پس فقط ما سمپادی‌های "تک بعدی" هستیم که جرئت نمی‌کنیم اول مهر رو بپیچونیم! :-|
نقل قول کردن
Superior Sepehr.M
#29 Superior Sepehr.M 1397-07-01 20:24
مقاله خوبی بود ممنون . واقعا این مهاجم رنگین کمانی از بیخودترین شخصیت های خلق شدس .
به نقل از kiyan:
به نقل از amirxlogan:
به نقل از darth vader:

منم واسه تو متاسفم
طرف حرف دل خیلی ها رو زد
واقعا تعصب تا کجا؟

حرف دل خیلی ها رو زد :-| :-| . من واقعا متاسفم برای بعضی ها که حتی چکه ای از زبان انگلیسی رو نمیدونن و حرف (ببخشید مفت )میزنن . انگلیسی زبان بین المللی هست ولی بعضی حروف رو نداره به همین خاطر با اچ پیوند میدن مثل zh(ژ ) و kh (خ ) . هیچ ربطیم به خفن بودن نداره . بتمنم دشمنای مسخره داشته ولی دشمنای عالی ای هم داشته درست مثل اسپایدر من . من خودم مارول فنم ولی واقعا براتون متاسفم . :sad:
نقل قول کردن
D.PARKER
#30 D.PARKER 1397-07-01 20:37
تم روشنفکری برندارید خواهشا. ماهیت بحث چیز خوبیه.
محض اطلاع، ریا نشه منم سمپادیم. منتهی تک بعدی نیستم. پس خواهم پیچاند تا پیچی باشد. بنابراین از مدرسه لذت کامل میبرم :lol:
نقل قول کردن
mehran spidey
#31 mehran spidey 1397-07-01 20:56
به نقل از D.PARKER:
تم روشنفکری برندارید خواهشا. ماهیت بحث چیز خوبیه.
محض اطلاع، ریا نشه منم سمپادیم. منتهی تک بعدی نیستم. پس خواهم پیچاند تا پیچی باشد. بنابراین از مدرسه لذت کامل میبرم :lol:

پس شما هم اهل دلی :lol: ولی جدا از شوخی توی این چند سال درس ها به طرز عجیبی سخت شدند ! دقت و صبر و فسفر خیلی زیادی نیازه ....
نقل قول کردن
Spider-Fan
#32 Spider-Fan 1397-07-01 21:11
به نقل از D.PARKER:

تک‌بعدی رو به اون کارشناسانی (!) گفتم که همین چند ماه پیش داشتن جمع می‌کردن سمپاد رو...! :-|
ولی از طرز فکرت خوشم اومد! از اون "پیچاننده" هایی! :D
نقل قول کردن
Miguel-OHara
#33 Miguel-OHara 1397-07-01 21:17
به نقل از Superior Sepehr.M:
مقاله خوبی بود ممنون . واقعا این مهاجم رنگین کمانی از بیخودترین شخصیت های خلق شدس .
به نقل از kiyan:
به نقل از amirxlogan:
به نقل از darth vader:

منم واسه تو متاسفم
طرف حرف دل خیلی ها رو زد
واقعا تعصب تا کجا؟

حرف دل خیلی ها رو زد :-| :-| . من واقعا متاسفم برای بعضی ها که حتی چکه ای از زبان انگلیسی رو نمیدونن و حرف (ببخشید مفت )میزنن . انگلیسی زبان بین المللی هست ولی بعضی حروف رو نداره به همین خاطر با اچ پیوند میدن مثل zh(ژ ) و kh (خ ) . هیچ ربطیم به خفن بودن نداره . بتمنم دشمنای مسخره داشته ولی دشمنای عالی ای هم داشته درست مثل اسپایدر من . من خودم مارول فنم ولی واقعا براتون متاسفم . :sad:

داداش وقتی ریشه کلمه انگلیسیه و بهش میگن ارکام ما چه اصراری داریم بگیم ارخام؟این چه ربطی تعصب و اینا داره و منظور آقای ترابی هم با اونایی بوده که فکر میکنن بتمن بی نقصه به قول معروف perfect هست. با اینکه هیچ کاراکتری کامل بی نقص نیست.همین اسپایدرمن دربارش کم مقاله نوشته نشده که داستانای بدش،کارتونای مزخرفش،دشمنای مزخرفش و.... خیلی چیزای دیگه نوشته شده.اونوقت تا یک دونه از دشمنای بد بتمن ذکر میشه میگن این سایت متعصبه. پاسخم بهشون اینه: ((برو ارشیوو ببین))
نقل قول کردن
Superior Sepehr.M
#34 Superior Sepehr.M 1397-07-01 21:39
منم کل حرفم همین بود . :-) ولی اینکه به ارکام بگن ارخام به این دلیل نیست که میخوان "خفن تر "باشه . به این دلیله که ما تو فارسی خ داریم اونا ندارن . همین و بس . هیچ ربطی به هیچ چیز دیگه ای هم نداره .
نقل قول کردن
best of the best
#35 best of the best 1397-07-01 22:45
منم کل حرفم همین بود . :-) ولی اینکه به ارکام بگن ارخام به این دلیل نیست که میخوان "خفن تر "باشه . به این دلیله که ما تو فارسی خ داریم اونا ندارن . همین و بس . هیچ ربطی به هیچ چیز دیگه ای هم نداره .

من خودم بارها تو سایتای مختلف دیدم که کامنت گذاشتن میگن میگیم آرخام چون اینجوری خفن تره
و البته بیسوادی واقعی اینه که بارها از زبون شخصیتای بازی بشنوی "آرکام" ولی بازم بگی آرخام!
نقل قول کردن
Geralt of Rivia
#36 Geralt of Rivia 1397-07-02 13:42

اقای با سواد، هر k که کنار h قرار بگیره باید "خ" تلفظ بشه از نظر شما؟!!!
اصلا به مغزت شریفت خطور نکرده شاید فقط باید ک. ه . تلفظ بشه؟ یعنی یه چیزی مثل آرکهام؟
و چون انگلیسی زبونا ذر تلفظ "ه" وسط کلمه مشکل دارن پس تلفظش میکنن "آرکام"
حالا این وسط "خ" از کجا اومد باید از همون "خ"فن دوستان بپرسی
و ممنون که با شروع مدارس درس جدیدی به ما دادی. چون قبلا اصلا خبر نداشتم kh میتونه صدای خ بده!
مرا غلام و برده خویش کردی ای استاد گرانمایه
نقل قول کردن
spideypool20
#37 spideypool20 1397-08-06 15:04
عاشق مرد گورخری شدم
نقل قول کردن
spideypool20
#38 spideypool20 1397-08-06 15:10
[quote name="spideypoo l20"]اقای ترابی بنده عاشق اینجور مقالات شما هستم دستتون درد نکنه واقعا لطف کردید.سپاس ;-)
من واقعا خندم میگیره جدا ارخام؟مگه زبان انگلیسی خ داره چرا با زبان فارسی قاطی میکنید.دوستان هم که گفتند که ارکهام میشه و در تلفظ ارکام دوستان تحقیق کنید یکم :-|
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

13

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

مهم ترین داستان های مرد عنکبوتی

006

0010

21