10 خواهر و برادر برتر دنیای ابرقهرمانی

10 برتر دنیای کمیک بهترین دنیای سرگرمی که با هم خواهر و برادر هستند!

ﺍﯾﻦﻫﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻭ ﺑﺎﺣﺎﻝﺗﺮﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮان و برادران ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

ﻣﻘﺪﻣﻪ: ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﺴﺌﻠﻪﯼ ﻣﻬﻤﯽ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻫﺴﺖ ﻭ این قضیه مسلماً توی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ ﻫﻢ صدق میکنه. ﺍﮔﺮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺑﻪ ﮐﻤﯿﮏﺑﻮﮎﻫﺎﯼ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮﻥ ﺑﯽﺍﻧﺪﺍﺯﯾﺪ، ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﻫﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽﺑﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺷﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﺷﺎﻧﻪﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﻣﯽﺟﻨﮕﻨﺪ ﺗﺎ ﺟﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﻫﻨﺪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﻭﻥﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮلاً ﺧﯿﻠﯽ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ ﭘﯿﺶ ﻣﯿﺎﺩ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﯿﺘﯽ ﻣﻨﻔﯽ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯿﺸﻪ، ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﯽ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﯾﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺕ ﺭﻭ ﺗﻮﯼ ﺗﯿﻢ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪﺗﻮﻥ ﺑﺎﻫﻢ ﺷﮑﺮﺁﺏ ﻧﺸﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﯾﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﻓﺮﺍﺑﺸﺮﯼـﻪ! ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ، ﻣﺎ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﯽ ﺭﻭ ﺷﺎﻫﺪ ﺑﻮﺩﯾﻢ، ﻣﺎ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺑﯿﻮﻟﻮﮊﯾﮑﯽ ﻭ ﺗﻨﯽ ﺩﯾﺪﯾﻢ، ﻫﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﻥﻫﺎ ﺍﺯ ﭘﺪﺭ ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻓﺮﺯﻧﺪﯼ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﻧﺪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﮔﺎﻫﯽ ﺭﯾﺒﻮﺕﻫﺎ ﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ Continuity ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﮐﻪ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﯿﻦ ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﮐﻼ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﮑﻨﻪ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﻭ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﺑﯿﻦﺷﻮﻥ ﺷﮑﻞ ﺑﮕﯿﺮﻩ. ﺣﺎﻻ ﻣﺎ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺑﻪ 10 ﺗﺎ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ، ﺧﻔﻦﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﺑﺎﺣﺎﻝﺗﺮﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﺳﺎﻧﻪﻫﺎ ﺭﺍ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﯿﻢ.

10- ﺩﻭﻗﻠﻮﻫﺎﯼ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ  (The Wonder Twins)

دوقلوهای شگفت انگیز

ﺩﻭﻗﻠﻮﻫﺎﯼ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ﻧﺎﻡ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺩﻭﻧﻔﺮﻩ ﻣﺘﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﯼ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺍﻣﺎ ﺑﯿﮕﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻫﺎﯼ ﺯﻥ(Zan) و ﺟﯿﻨﺎ(Jayna) ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ -ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﻣﯽﺷﻪ ﻣﻨﺒﻊ ﺍﻟﻬﺎﻡﺷﻮﻥ ﺩﻧﯽ ﺁﺯﻣﻨﺪ ﻭ ﻣﺎﺭﯼ ﺁﺯﻣﻨﺪ ﺑﻮﺩﻩ-ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻨﯽ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ The All-New Super Friends Hour ﺣﻀﻮﺭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯼ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ، ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽﺷﺪﻧﺪ. ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ، ﺍﻭﻧﺎ ﯾﻪ ﺟﻔﺖ ﺣﻠﻘﻪﯼ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ ﺗﻮﯼ ﺩﺳﺘﺸﻮﻥ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺩﺳﺖ ﺑﺪﻥ، ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺷﮑﻞ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻨﺪ، ﺟﯿﻨﺎ ﻗﺪﺭﺗﺶ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﯿﻮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﺸﻪ، ﻭ ﺯﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺁﺏ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻓﺮﻡ ﻭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯿﺸﻪ، ﻗﺪﺭﺕ ﺧﺎﺹ ﺍﻭﻧﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﻤﻮﻧﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻧﺒﺮﺩﻫﺎﺷﻮﻥ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﻫﺮﭼﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﺘﺄﺳﻔﺎﻧﻪ، ﺍﻭﻥ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺍﻧﯿﻤﯿﺸﻨﯽ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﻫﯿﭻﻭﻗﺖ ﺟﺪﯼ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻧﺸﺪ، ﺍﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﻭﺍﺭﺩ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﯼﺳﯽ ﮐﺎﻣﯿﮑﺲ ﺷﺪﻧﺪ و ﺗﺎﺭﯾﺨﭽﻪﺷﻮﻥ ﻫﻢ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﻭ ﺟﺪﯼﺗﺮ ﺷﺪ.

9- دختران پاورپاف (Powerpuff Girls)

دختران پاورپاف

ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﭘﺎﻭﺭﭘﺎﻑ ﻧﺎﻡ ﮐﺎﺭﺗﻮﻧﯽ ﻣﻮﻓﻖ ﻭ ﺧﻼﻗﺎﻧﻪ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺩﻫﻪﯼ 90 ﻣﯿﻼﺩﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﺒﮑﻪﯼ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﻧﺖﻭﺭﮎ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺷﺪ. ﻣﺎﺟﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺷﺎﯾﺪ ﯾﮑﻢ ﻋﺠﯿﺐ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻣﺎ ﺧﺐ ﺗﻮﯼ ﻧﻮﻉ ﺧﻮﺩﺵ ﺟﺎﻟﺒﻪ، ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ، ﻫﻤﻮﻥﻃﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺑﺘﺪﺍﯼ ﻫﺮ ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻢ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ، ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ﯾﻮﺗﻮﻧﯿﻮﻡ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﭽﻪﯼ ﮐﺎﻣﻞ ﺧﻠﻖ ﺑﮑﻨﻪ، ﺍﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺍﺯ ﺷﮑﺮ، ﺍﺩﻭﯾﻪ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﺎﺩﻩﻫﺎﯼ ﺧﻮﺭﺍﮐﯽ ﺩﻟﭙﺬﯾﺮ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻣﺎﺩﻩﯼ ﺷﯿﻤﯿﺎﯾﯽ ﺍﯾﮑﺲ(Chemical X) ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻣﯽﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺧﻠﻖ ﺳﻪ ﺗﺎ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﭽﻪﯼ ﺑﺎﻣﺰﻩ و ﺷﺠﺎﻉ ﺑﺎ ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯼ ﻓﻮﻕ ﺑﺸﺮﯼ ﻣﯽﺷﻪ. ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺳﭙﺲ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽﮔﯿﺮﻧﺪ ﺍﺯ ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺠﺎﺕ ﺷﻬﺮ ﺗﺎﻧﺰﻭﯾﻞ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﺷﯿﺎﻃﯿﻦ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻨﺪ. ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﻗﺪﺭﺕﺑﺪﻧﯽ ﺑﺎﻻ ﻭ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﭘﺮﻭﺍﺯ، ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮﻫﺎ ﻫﺮﮐﺪﻭم ﻗﺪﺭﺕ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ: ﺑﻼﺳﻢ (ﺻﻮﺭﺗﯽﺭﻧﮕﻪ) ﻗﺎﺩﺭﻩ ﯾﺦ ﻭ ﺑﺮﻑ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺑﮑﻨﻪ، ﺑﺎﺑﻠﺲ (ﺁﺑﯽﺭﻧﮕﻪ) ﻗﺎﺩﺭﻩ ﺑﻪ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺻﺤﺒﺖ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺑﺎ ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﺑﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﺎﺗﺮﮐﺎﭖ (ﺳﺒﺰﺭﻧﮕﻪ) ﻫﻢ ﻋﻼﻭﻩﺑﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺳﺮﺳﺨﺖﺗﺮﯾﻦ ﺟﻨﮕﺠﻮ ﻣﯿﺎﻥ ﺳﻪﻧﻔﺮﻩ، ﻗﺎﺩﺭﻩ ﺯﺑﺎﻧﺶ ﺭﻭ ﺣﻠﻘﻮﯼ ﺑﮑﻨﻪ! (ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺎﺭﯾﮏﷲ!) ﺧﻼﺻﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪﯼ ﮐﺎﺭﺗﻮﻧﯽ ﺍﯾﻦ ﺳﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﮊﺍﭘﻦ ﺟﺬﺍﺏ ﻭ ﺳﺮﮔﺮﻡﮐﻨﻨﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﻥﻫﺎ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪﻧﺪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪﯼ ﺍﻧﯿﻤﻪﺍﯼ ﺍﺧﺘﺼﺎﺻﯽ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ داشته باشند، ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﺻﻼ ﺑﺎﻫﻢ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻨﺪ.

8- ﻣﺠﯿﮏ ﻭ ﮐﻼﺳﻮﺱ (Magik & Colossus)

ﻣﺠﯿﮏ ﻭ ﮐﻼﺳﻮﺱ (Magik & Colossus)

ﮔﺰﯾﻨﻪﯼ هشتم ﺑﻪ ﺩﻭ ﺗﻦ ﺍﺯ ﻗﻮﯼﺗﺮﯾﻦ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﮔﺮﻭﻩ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ (X-Men) ﺗﻌﻠﻖ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﺠﯿﮏ (ﺍﯾﻠﯿﺎﻧﺎ ﺭﺍﺳﭙﻮﺗﯿﻦ) ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﮐﻼﺳﻮﺱ (ﭘﯿﺘﻮﺭ ﺭﺍﺳﭙﻮﺗﯿﻦ). ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺩﺭ ﻣﺎﺟﺮﺍﺟﻮﯾﯽﻫﺎﯼ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﻭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮐﯽ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺗﺎﺭﯾﺨﭽﻪﯼ ﺟﺬﺍﺏ ﻭ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻨﻢ ﺑﮕﻢ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﺎ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﻢ ﺑﺎﻫﻢ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺩﻭ ﻣﺎﻣﻮﺭﯾﺖ ﮐﺎﻣﻼ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﺎﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﺍﻣﺎ ﻣﺜﻼ ﺩﺭ ﻃﯽ ﺭﻣﺎﻥِ ﺷﺎﻫﮑﺎرِ ﮔﺮﺍﻓﯿﮑﯽ ﺧﺪﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﺩ، ﺑﺸﺮ ﻣﯽﮐﺸﺪ (God Loves, Man Kills) ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﻣﺠﯿﮏ ﺗﻮﺳﻂ ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺍﺳﺘﺮﺍﯾﮑﺮ ﺷﺮﻭﺭ ﺩﺯﺩﯾﺪﻩ ﻣﯽﺷﻪ، ﮐﻼﺳﻮﺱ ﺭﻭ ﻣﯽﺑﯿﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﺍﺯ ﮐﻮﺭﻩ ﺩﺭ ﻣﯿﺮﻩ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﯽﺯﻧﻪ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﻫﺮﺵ ﺭﻭ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺪﻩ. ﺩﺭ ﮐﻞ، ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﻪﺷﺪّﺕ ﻫﻮﺍﯼ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﺑﻪﻫﻢ ﻋﺸﻖ ﻣﯽﻭﺭﺯﻧﺪ، ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎلاً ﻫﯿﭽﯽ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﻤﯽﺗﻮﻧﻪ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺟﺪﺍﺷﻮﻥ ﺑﮑﻨﻪ.

7- ﮔﻮﻫﺎﻥ ﻭ ﮔﻮﺗﻦ (Gohan & Goten)

ﮔﻮﻫﺎﻥ ﻭ ﮔﻮﺗﻦ (Gohan & Goten)

ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﮔﻮﮐﻮ (ﭘﺮﻭﺗﺎﮔﻮﻧﯿﺴﺖ ﺍﺻﻠﯽ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪﯼ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ ﺩﺭﺍﮔﻮﻥ ﺑﺎﻝ) ﺑﺰﺭﮒ ﻣﯽﺷﻪ، ﺻﺎﺣﺐ ﺩﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﭘﺴﺮ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪ و ﺷﺠﺎﻉ ﻣﯽﺷﻪ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻫﺎﯼ ﮔﻮﻫﺎﻥ ﻭ ﮔﻮﺗﻦ. ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﮐﻠﯽ، ﮔﻮﻫﺎﻥ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﮔﻮﺗﻦ ﺁﺩﻡ ﺗﻮﺩﺍﺭﺗﺮﯾﻪ، ﺍﻣﺎ ﺧﺐ ﺩﺭ ﮐﻞ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﺎﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻣﺜﻼ ﮔﻮﻫان ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﺶ ﺭﻭ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﻭ ﺳﺘﺎﯾﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ و ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺻﻤﯿﻤﯽﺍﯼ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ. ﻻﺯﻡ ﺑﻪ ﺫﮐﺮﻩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻫﻢﭼﻨﯿﻦ ﯾﻪ ﺣﻤﻠﻪﯼ ﺩﻭﻧﻔﺮﻩﯼ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ Kamehameha ﮐﻪ ﺑﻪﺷﺪّﺕ ﻣﺨﺮّﺑﻪ.

6- ﻫﯽ-ﻣﻦ ﻭ ﺷﯽ-ﺭﺍ (He-Man & She-Ra)

ﻫﯽ-ﻣﻦ ﻭ ﺷﯽ-ﺭﺍ (He-Man & She-Ra)

ﭘﺮﻧﺲ ﺁﺩﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﭘﻨﻬﺎﻥﺵ (alter-ego) ﻫﯽ-ﻣﻦ، ﺩﺭ ﻃﯽ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻝﻫﺎ ﺩﺭ ﺭﺳﺎﻧﻪﻫﺎﯼ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩﺍﻧﺪ، ﺍﻣﺎ ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ، ﺍﯾﻦ ﺗﻮﯼ ﺍﻗﺘﺒﺎﺱ ﮐﺎﺭﺗﻮﻧﯽﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﻭ ﯾﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﭘﺮﻧﺴﺲ ﺁﺩﻭﺭﺍ ﺩﺍﺭﻩ! ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ، ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺁﺩﻭﺭﺍ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩ، ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺧﺒﯿﺜﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻫﻮﺭﺩﺍﮎ ﺍﻭ ﺭﻭ ﻣﯽﺩﺯﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﺳﯿﺎﺭﻩﯼ ﺍﺛﺮﯾﺎ(Etheria) ﻣﯽﺑﺮﺵ، ﺍﯾﻦﻃﻮﺭﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺩﻭﺭﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺑﭽﮕﯽ ﺍﺯ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺩﻭﺭ ﻣﻮﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﻫﻮﺭﺩﺍﮎ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪ. ﺁﺩﻭﺭﺍ ﺳﭙﺲ ﺑﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﻫﯽ-ﻣﻦ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﻣﯽﮐﻨﻪ ﻭ ﻣﺘﻮﺟﻪﯼ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﻣﯽﺷﻪ، ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺍﻭﻥﺟﺎ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺑﻪ ﺷﯽ-ﺭﺍ -ﭘﺮﻧﺴﺲِ ﻗﺪﺭﺕ- ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺷﺪ. ﻻﺯﻡ ﺑﻪ ﺫﮐﺮﻩ ﮐﻪ ﺁﺩﻭﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻪﯼ ﻭﺍﻗﻌﯽﺵ ﺑﺮﮔﺮﺩﻩ، ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﯿﺎﺭﻩﯼ ﺍﺛﺮﯾﺎ ﺑﻤﻮﻧﻪ ﻭ ﺟﻠﻮﯼ ﺷﺮﺍﺭﺕ ﻫﺎﯼ ﻫﻮﺭﺩﺍﮎ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﻩ. ﺩﺭ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ، ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺟﻨﮕﺠﻮ ﻭ ﺷﺠﺎﻉ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﺗﯿﻢ ﺁﭖ ﻫﺎﯼ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ﻭ ﻣﺎﺟﺮﺍﺟﻮﯾﯽﻫﺎﯼ ﻓﻮﻕﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽﺍﯼ ﺑﺎﻫﻢ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﭘﺸﺖ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺧﺐ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﺎ  ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﺴﺖ  جا بگیرند.

5- ﺑﯽﭘﺎﯾﺎﻥ ﻫﺎ (The Endless)

ﺑﯽﭘﺎﯾﺎﻥ ﻫﺎ (The Endless)

ﺩﺭﺳﺘﻪ ﮐﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪﯼ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺷﺎﻫﮑﺎﺭِ ﺳﻨﺪﻣﻦ(The Sandman) قصّه‌ی ﺷﺨﺼﯿﺘﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻣﻮﺭﻓﯿﻮﺱ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﻢ ﺩﺭﯾﻢ(Dream) نیز ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻃﯽ ﺳﻠﺴﻠﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﻣﺎﺟﺮﺍﺟﻮﯾﯽﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﮐﻞ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﯼ ﻫﻔﺖﻧﻔﺮﻩﯼ ﺁﻥﻫﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺭﻭﯼ ﺁﻥ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺩﺍﺭﺩ. ﺍﯾﻦ ﮐﻤﯿﮏﺑﻮﮎ، ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﻋﺎﻟﻢ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯽﮐﺸﺪ ﮐﻪ ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ ﻫﻤﺎﻥ ﺗﺠﺴﻢ ﺯﻧﺪﻩﯼ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ(Destiny) ، ﻣﺮﮒ(Death) ، رویا (Dream) ، ﺁﺭﺯﻭ(Desire) ، ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ(Destruction) ، ﻧﻮﻣﯿﺪﯼ(Despair) و ﺩﯾﻮﺍﻧﮕﯽ(Delirium) ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ. ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ، ﺁﻥﻫﺎ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩﻫﺎ ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻋﺎﻟﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻫﺮﭼﻨﺪ ﮐﻪ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺪﺕ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﺩﻭﺭ ﺷﺪﻩﺍﻧﺪ، ﺍﻣﺎ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺁﻥﻫﺎ ﺑﻪﮔﻮﻧﻪﺍﯼﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﺮﺯﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺍﺣﺘﯿﺎﺝ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﯾﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﻫﺎﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻓﺮﺍ ﺑﺨﻮﺍﻧﻨﺪ.

4- ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎﯼ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ (TMNT

لاک پشت های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles)

ﻻﮐﭙﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ -ﻫﻤﻮﻥﻃﻮﺭ ﮐﻪ ﻫﻤﻪﯼ ﻣﺎ ﺁﻥﻫﺎ ﺭﺍ ﻣﯽﺷﻨﺎﺳﯿﻢ- ﮔﺮﻭﻫﯽ ﻣﺘﺤﺪ ﻭ ﺑﺎﺣﺎﻝ ﺍﺯ ﭼﻬﺎﺭ ﻻﮐﭙﺸﺖ ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﯾﮏ ﻣﻮﺵِ ﺭﺯﻣﯽﮐﺎرِ ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺍﺳﭙﻠﯿﻨﺘﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ ﺗﺮﺗﺒﯿﺖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻫﻨﺮﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﯿﺘﺴﻮ ﺭﺍ ﻓﺮﺍ ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ. ﻟﺌﻮﻧﺎﺭﺩﻭ، ﺩﻭﻧﺎﺗﻠﻮ، ﺭﺍﻓﺎﺋﻞ ﻭ ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺁﻧﺠﻠﻮ ﺍﺳﺎﻣﯽ ﺍﯾﻦ ﻻﮐﭙﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﻣﯽﺑﺎﺷﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﻫﻨﺮﻣﻨﺪﺍﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﻭﺭﻩﯼ ﺭﻧﺴﺎﻧﺲ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩﺍﻧﺪ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺟﺎﻟﺒﻪ ﮐﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺍﯾﻦ ﭼﻬﺎﺭ ﻻﮐﭙﺸﺖ ﺩﻭﺳﺖﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﮔﺎﻫﺎ ﺩﺭ ﺍﻗﺘﺒﺎﺱﻫﺎﯼ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮﻥ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﻣﺜﻼ ﺗﻮﯼ ﻻﯾﻮ-ﺍﮐﺸﻦ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺁﻥﻫﺎ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪ، ﺍﻭﻧﺎ ﺍﺻﻼ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ! ﻫﺮﭼﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺩﻟﯿﻠﺶ ﻭﺟﻮﺩ ﻻﮐﭙﺸﺘﯽ ﻣﻮﻧﺚ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻭﻧﻮﺱ(Venus) ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯾﺎﻟﻪ. ﭼﻮﻥ ﻻﮐﭙﺸﺖﻫﺎ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯼ ﯾﻪ ﺟﻮﺭﺍﯾﯽ ﻋﺎﺷﻖ ﻭﻧﻮﺱ ﻣﯽﺷﻦ، ﮐﻪ ﺧﺐ ﺍﮔﺮ ﺍﻭﻧﺎ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﻮﺩﻧﺪ، ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﻭﻧﻮﺱ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﻫﺮﺷﻮﻥ ﻣﯽﺷﺪ ﻭ ﺩﯾﮕﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﭼﻨﯿﻦ ﻋﻼﻗﻪﺍﯼ ﻣﻌﻨﯽ ﻧﺪﺍﺷﺖ. (ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ، ﻭﻧﻮﺱ ﭘﻨﺠﻤﯿﻦ ﻻﮐﺸﭙﺘﯽـﻪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﻣﺎﺩﻩﯼ ﺟﻬﺶﺯﺍ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ﮊﻧﺘﯿﮑﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﺍﺳﭙﻠﯿﻨﺘﺮ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻪ ﭘﯿﺪﺍﺵ ﺑﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﺪﯾﻦﺗﺮﺗﯿﺐ، ﺭﺍﻩ ﺍﻭ ﺍﺯ ﭼﻬﺎﺭ ﻻﮐﭙﺸﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﺟﺪﺍ ﻣﯽﺷﻪ.) ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﻝ، ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﻗﺘﺒﺎﺱﻫﺎ ﺍﻭﻧﺎ ﻣﺜﻞ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺟﻨﮕﯿﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺧﺐ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﻧﺘﻮﻧﯿﻢ ﺩﺭ ﭼﻨﯿﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪﺍﯼ، ﺍﯾﻦ ﮔﺮﻭﻩِ ﻧﻤﺎﺩﯾﻦ ﻭ ﺗﻮﺩﻝﺑﺮﻭ ﺭﻭ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﻨﯿﻢ.

3- ﺯﻥ ﻧﺎﻣﺮﺋﯽ ﻭ ﻣﺸﻌﻞ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ (Invisible Woman & Human Torch)

ﺯﻥ ﻧﺎﻣﺮﺋﯽ ﻭ ﻣﺸﻌﻞ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ (Invisible Woman & Human Torch)

ﺟﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﻮﺭﻡﺳﻮﺯﺍﻥ ﺍﺳﺘﻮﺭﻡ -ﮐﻪ ﻫﻢﭼﻨﯿﻦ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﻫﺎﯼ ﻣﺸﻌﻞ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻭ ﺯﻥ ﻧﺎﻣﺮﺋﯽ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ- ﺑﺪﻭﻥ ﺗﺮﺩﯾﺪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺤﺒﻮﺏﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪﻫﺎﯼ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺮﺍﺩﺭﯼ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯽﮐﺸﻨﺪ. ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﭼﻬﺎﺭﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ﺗﺪﺍﻋﯽﮐﻨﻨﺪﻩﯼ ﭼﻬﺎﺭ ﻋﻨﺼﺮ ﺍﺻﻠﯽ ﮐﻼﺳﯿﮑﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ، ﺟﺎﻧﯽ ﻗﺎﺩﺭﻩ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺴﻢ ﮐﺎﻣلاً ﺁﺗﺸﯿﻦ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﺸﻪ ﻭ ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯼ ﺳﻮﺯﺍﻥ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻋﻨﺼﺮ ﻫﻮﺍ ﺩﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺧﺐ ﻣﺴﻠﻤﺎ ﺗﻀﺎﺩ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﯿﺎﺭﻩ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﺜﻞ ﻻﮐﭙﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ، ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﺎﻧﯽ ﻭ ﺳﻮﺯﺍﻥ ﺩﺭ ﺍﻗﺘﺒﺎﺱﻫﺎﯼ ﮔﻮﻧﺎﮔﻮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺑﻮﺩﻩ، ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﻭ ﺑﯿﻮﻟﻮﮊﯾﮑﯽ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ، ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﻣﺜﻼ ﺗﻮﯼ ﺍﻗﺘﺒﺎﺱ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺳﺎﻝ 2015 ﻣﺎﺟﺮﺍ ﮐﻤﯽ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺷﺖ، ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﭘﺪﺭ ﺟﺎﻧﯽ، ﺳﻮﺯﺍﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺧﻮﺍﻧﺪﮔﯽ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﺑﺪﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﺍﻭﻧﺎ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺮﺍﺩﺭﻫﺎﯼ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﻫﻢ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ. ﻧﮑﺘﻪﯼ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺳﻮﺯﺍﻥ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﻣﺜﻞ ﯾﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﮐﻮﭼﮏﺗﺮ ﺧﻮﺩﺵ ﺟﺎﻧﯽ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﺮﺍﻗﺒﻪ ﮐﻪ ﺟﺎﻧﯽ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎﺕ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﺗﻮﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽﺵ ﺑﮕﯿﺮﻩ.

2- ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﺎﺭﻭﻝ/ﺷﺰﻡ (The Marvel/Shazam Family)

خانواده شزم

ﺑﯿﻠﯽ ﺑﺎﺗﺴﻮﻥ ﭘﺴرِ ﯾﺘﯿﻢ ﺧﻮﺵﻗﻠﺒﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺟﺎﺩﻭﮔﺮ ﻣﺮﻣﻮﺯ، ﻗﺪﺭﺕ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﺑﺸﺮﯼ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺎ ﻣﯽﺗﻮﻧﺴﺖ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﻧﯿﺮﻭﻣﻨﺪ ﺑﺰﺭﮒﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﻣﺎﺭﻭﻝ (ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺷﺰﻡ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ) ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﮑﻨﻪ. ﺑﯿﻠﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯽﺷﻪ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻣﺮﯼ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺗﻮﻟﺪ ﻋﻮﺽ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ، ﺑﯿﻠﯽ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺍﻫﺮﺵ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ ﺑﺬﺍﺭﻩ ﻭ ﺑﺪﯾﻦ ﺗﺮﺗﯿﺐ، ﺷﺨﺼﯿﺘﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻣﺮﯼ ﻣﺎﺭﻭﻝ (ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻟﯿﺪﯼ ﺷﺰﻡ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ) ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻭﻣﺪ. ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ، ﺷﺰﻡ ﺩﺭ ﺍﻭﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺻﺎﺣﺐ ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺷﺪ، ﺍﺳﻤﺶ ﺭﻭ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﺍﻣﺎ ﺑﻌﺪ ﺩﯼ ﺳﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺮﻧﺨﻮﺭﻩ، ﺍﺳﻤﺶ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺷﺰﻡ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﺍﺩ. ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﻣﺮﯼ، ﺍﻭ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭﻫﺎﯼ ﻧﺎﺗﻨﯽ ﺩﯾﮕﻪﺍﯼ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ ﺍﻭ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻗﺪﺭﺕﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﺑﺸﺮﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ، ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ: ﯾﻮﺟﯿﻦ ﭼﻮﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﺩﺭﻧﺎﺗﻨﯽ ﺍﻭ ﺑﺎ ﺭﯾﺸﻪﺍﯼ ﺁﺳﯿﺎﯾﯽﺳﺖ، ﭘﺪﺭﻭ ﭘﯿﻨﺎ ﯾﮑﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﺑﺮﺍﺩﺭﻫﺎﯼ ﻧﺎﺗﻨﯽ ﺍﻭﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺍﻣﯽ ﭼﺎﻕ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﻣﮑﺰﯾﮑﯽ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ، ﺩﺍﺭﻻ ﺩﺍﺩﻟﯽ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻧﺎﺗﻨﯽ ﮐﻢ ﺳﻦ ﻭ ﺳﺎﻝ ﺍﻭﺳﺖ ﮐﻪ ﻟﺒﺎﺱ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺑﻨﻔﺶﺭﻧﮓ ﺑﻪ ﺗﻦ ﺩﺍﺭﻩ، ﻫﻢﭼﻨﯿﻦ ﻓﺮﺩﯼ ﻓﺮﯾﻤﻦ ﮐﻪ ﻣﯽﺗﻮﻧﻪ ﺑﺎ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ ﯾﺎ ﺷﺰﻡ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﺸﻪ، ﺍﻭ ﺩﺭ ﮐﻤﯿﮏﻫﺎﯼ ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﻭ ﻫﻢﮐﻼﺳﯽﻫﺎﯼ ﺑﯿﻠﯽ ﺑﻮﺩ، ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥﻫﺎﯼ ﻣﺪﺭﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻧﺎﺗﻨﯽ ﺍﻭ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺷﺪ.

1- ﺛﻮﺭ ﻭ ﻟﻮﮐﯽ (Thor & Loki)

ﺛﻮﺭ ﻭ ﻟﻮﮐﯽ (Thor & Loki)

ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺍﯾﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻦ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﯿﭻ ﻣﻌﻨﺎﯾﯽ ﻧﺪﺍﺷﺖ! ﺩﺭﺳﺘﻪ ﮐﻪ ﻟﻮﮐﯽ ﺗﻮﺳﻂ ﺍﻭﺩﯾﻦ ﺑﻪ ﻓﺮﺯﻧﺪﺧﻮﺍﻧﺪﮔﯽ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺛﻮﺭ ﻧﯿﺴﺖ، ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺣﻘﯿﻘﺘﺎً ﺍﯾﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﻫﯿﭽﯽ ﺍﺯ ﺍﺭﺯﺵ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﻓﻮﻕﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﺮﺍﺩﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﮐﻢ ﻧﻤﯽﮐﻨﻪ! ﺩﺭﺳﺘﻪ ﮐﻪ ﺛﻮﺭ ﻭ ﻟﻮﮐﯽ ﻫﺮﺩﻭ ﻓﮏ ﻭ ﻓﺎﻣﯿﻞﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪﺍﯼ ﻫﻢ ﺗﻮﯼ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮐﻤﯿﮏ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﺣﺘﯽ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺮﺍﺩﺭﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪﺍﯼ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ، ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻫﯿﭻﮐﺪﻭﻡ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻫﺎ ﻣﺜﻞ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﭘﺮﺗﻨﺶ ﺑﺮﺍﺩﺭﯼ ﺛﻮﺭ ﻭ ﻟﻮﮐﯽ ﻧﻤﯽﺷﻪ. ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻭﯾﮋﮔﯽﻫﺎﯼ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﺑﺤﺚِ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩﻩ. ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ، ﻣﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ﻟﻮﮐﯽ ﺩﻭﺳﺘﻪ ﯾﺎ ﺩﺷﻤﻦ؟! ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺧﻮﺩ ﺛﻮﺭ ﻫﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﻩ! ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩﺵ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﻟﻮﮐﯽ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﺫﯾﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﺷﻪ ﻭ ﺩﺭ ﻃﯽ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻝﻫﺎ، ﺑﻪ ﺷﯿﻮﻩﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻭ ﮔﺎﻫﺎً ﺧﻨﺪﻩﺩﺍﺭ ﺛﻮﺭ ﺭﻭ ﮐﻼﻓﻪ ﮐﺮﺩﻩ (!) ﮐﻪ ﺧﺐ ﺑﯽﺷﮏ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺟﺬﺍﺑﯿﺖﻫﺎﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺑﺮﺍﺩﺭﯼ ﺁﻥﻫﺎﺳﺖ.

محمد امین حیاتی (PotterCap-Spider)

All rights reserved © Spidey.ir 2021

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

10 شخصیت کمیک بوکی که خواهر خبیث دارند!

10 شخصیت کمیک بوکی که برادر خبیث دارند!

10 دشمنی برتر در دنیای كمیك بوك

10 انیمیشن ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما

15 دفعه ای که هالیوود گند زد به کارتون های محبوب ما

15 حقیقت مهمی که باید درباره شزم (SHAZAM) بدانید

10 تیتراژ برتر سریال های كارتونی ابرقهرمانی + لينك دانلود

20 شخصیت برتر مارول و دی سی كه خارج از دنیای كمیك بوک خلق شدند!

15 انیمیشن تلویزیونی که وارد دنیای کمیک شدند

10 کارتون خاطره انگیز دهه 80 میلادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

M.Mardukh
#1 M.Mardukh 1399-11-09 16:19
ممنون از مقاله خوب آقای حیاتی

به نظرم جای واندا و پیترو ماکسیموف خالی بود. رابطه اون دوتا هم واقعا تو جای خودش عالیه.
مثلا تو داستان خاندان ام، پیترو رو دیدیم که چه کارهایی به خاطر خواهرش انجام داد.(چیزی ازش نگفتم تا اسپویل نشه)
نقل قول کردن
parsa.k23
#2 parsa.k23 1399-11-09 16:24
مثل همیشه عالی به خصوص مورد شماره۴و۳
اگه میشه لینک اون قسمتی که لاک پشت ها با ونوس آشنا میشن رو بزارین چون واقعا برام سوال شد اما از کروم هیچی پیدا نکردم
نقل قول کردن
dead spider
#3 dead spider 1399-11-09 16:31
به نظرم می تونستید فرزندان سو استورم(زن نامرئی) و رید ریچاردز(مستر فنتستیک) را هم در تاپ تن بگذارید به نام های فرانکلین ریچاردز و والریا ریچاردز.البته مشخص شده که مردعنکبوتی هم خواهری داشته که جاسوس بوده اما چون اخیرا کشف شده به نظرم نمی تونست تو تاپ تن باشه.
نقل قول کردن
Ehsan Spider
#4 Ehsan Spider 1399-11-09 16:38
سلام
خیلی ممنونم آقای حیاتی مقاله خوب و جالبی بود دمتون گرم

چیز زیادی نمتونم بگم ولی ( این نظر منه ها) به نظرم شماره ۲ جاش اونجا نبود شاید میرفت رده ۴ بهتر بود
البته این نظر منه و شما طبیعتاً خیلی بیشتر از من میدونید
نقل قول کردن
iron-man 2019
#5 iron-man 2019 1399-11-09 17:18
تهش فکر کردم رتبه اول یا دوم مال واند و پیترو باشه
ولی مقاله خوبی بود.ممنون.
نقل قول کردن
ilia 1388
#6 ilia 1388 1399-11-09 17:36
ممنونم آقای حیاتی بخاطر این مقاله ی کامل و عالی.
شخصیت های دیگه هم بودن که خواهر و براردر هستم مسثل کوییک سیلور و اسکارلت ویچ
نقل قول کردن
Doctor.who
#7 Doctor.who 1399-11-09 18:16
خیلی مقاله‌ی جالبی بود و منتظرش بودم چرا که روابط خواهر برادری بسیار در دنیای کمیک و سرگرمی محبوب هستند و این باعث می شود کسانی مانند من که خواهر یا برادر دارند بیشتر جذب شوند.
من خودم از طرفداران دختران پاورپاف و لاک‌پشت‌های نینجا هستم و از نظرم از بهترین ها هستند. البته جای دو رابطه‌ی خواهر برادری از نظرم خالی بود:
۱. واندا ماکسیموف و کوییک سیلور
۲. گامورا و نبیولا
در کل مقاله‌ی بسیار جالبی بود که خیلی وقت بود که منتظرش بودم.
نقل قول کردن
amirali dark 2021
#8 amirali dark 2021 1399-11-09 18:37
فقط لاک پشت های نینجا خوبه :lol: و ثور و لوکی
نقل قول کردن
AM SM BM SM
#9 AM SM BM SM 1399-11-09 18:49
سلام
ممنون بابت مقاله.
گزینه اول رو که دیدم قبل اینکه متنش رو بخونم با خودم گفتم: این مقاله بدون این گزینه اصلا معنی نداشت. دیدم آقای حیاتی هم همینو نوشتند. :lol: :lol: فکر کنم باید این واقعیت رو به ثبت جهانی برسونند.
من از همه بیشتر از گزینه های ۱ و ۳ و ۴ رو دوست دارم البته ۲ هم در نوع خودش جالبه.
لاک پشت های نینجا که واقعا پایه و اساسشون بر برادری و بخاطر همین اینقدر معروف شدند شاید در نگاه اول فکر کنیم که اون ها از هم متنفرند(! ) مثلا وقتی رافائل مایکل آنجلو یا داناتلو رو اذیت میکنه یا با لئوناردو درگیر میشه اما فقط کافیه ادامه همون داستان رو ببینیم تا مطمئن بشیم که دقیقا بر عکسه!
لوکی هم که کلا هر طور بشه میگیره ثور بیچاره رو اذیت میکنه و بعضی وقت ها قضیه خیلی خشن و حماسی و کشت و کشتاری میشه بعضی وقت غمناک و احساسی و بعضی وقت ها هم خیلی بامزه میشه. ;-)
فکر نکنم نیاز باشه درباره گزینه ۳ حرف بزنم آخه هرچی نباشه این گزینه و گروه چهار شگفت انگیز پایه و اساسش بر خانواده است و جدا از این همه میدونند که رابطه خواهر برادری (یا مادر پسری خیلی با هم فرقی نمی کنند :lol: ) جانی استورم و سوزان استورم خیلی جالبه. ولی من یه چیز رو نفهمیدم جانی استورم / هیومن تورچ شخصیت آتشین و سوزانیه بعد اسم زن نامرئی سوزانه؟ فکر کنم جک کربی و استن لی وقتی خواستند روی این دوتا اسم بذارند حواسشون به زبان غنیه ایران نبوده! :lol:
با تشکر
نقل قول کردن
Mr. Doctor
#10 Mr. Doctor 1399-11-09 18:56
چقدر مقاله جذابی جناب حیاتی،خسته نباشید
خیلی جالب بود،مخصوصا اینکه فهمیدم بیلی بتسون،برادر دوقلو داره به اسم مری.البته قبلا ایشون رو میشناختم ولی فکر میکردم خواهر ناتنی بیلی باشه
ممنون از شما
نقل قول کردن
Agent bishop
#11 Agent bishop 1399-11-09 19:53
خوب من اول فکر میکردم کل مقاله ماله شخصیت های کمیک بوک باشه ولی بازم توضیحات در مورد شماره ۷ و ۹ خوب چون هیچ شناختی ازشون نداشتم .
نقل قول کردن
spider peter
#12 spider peter 1399-11-09 20:29
ممنون از آقای حیاتی
مقاله فوق العاده بود ولی جای پیترو و واندا خالی هستش و جاشون خالی هستش
نقل قول کردن
Iron Legend
#13 Iron Legend 1399-11-10 00:54
سلام
خسته نباشید آقای حیاتی .
من تا اینکه مقاله رو باز کردم و میخواستم بخونمش ، تو ذهنم این بود که واندا و پیترو مکسیفموف در رتبه اول یا دوم قرار بگیرند . ولی بر خلاف تصور من ، اونا اصلا تو مقاله نبودن !
در کل خوب بود . ممنون
نقل قول کردن
mobin rz
#14 mobin rz 1399-11-10 06:30
با تشکر من واقعا مقالاتی با این موضوعات رو دوست دارم ولی به نظر من لاک پشت های نینجا میتونستن جایگاه بالاتری داشته باشن چون واقعا رابطشون دقیق و ملموسه واقعا ادم باور میکنه که اینا برادرن
و اما به نظرم جای دوتا مورد واقعا خالی بود:
واندا و پیترو ماکسیموف
دش پار و وایولت پار(انیمیشن شگفت انگیزان)
نقل قول کردن
Cap-Spider Potter
#15 Cap-Spider Potter 1399-11-10 11:45
به نقل از Iron Legend:

من تا اینکه مقاله رو باز کردم و میخواستم بخونمش ، تو ذهنم این بود که واندا و پیترو مکسیفموف در رتبه اول یا دوم قرار بگیرند . ولی بر خلاف تصور من ، اونا اصلا تو مقاله نبودن !

اگر تاپ‌لیست طولانی‌تری بود، اونا هم می‌تونستند توی مقاله باشن. کما این‌که من توی مقالات مشابه منابع خارجی هم اثری از اونا ندیدم. دلیل‌ش هم اینه که تمام گزینه‌های این مقاله درباره خواهر برادرهایی‌ـه که همیشه باهم بودند و جدایی‌ناپذیرند، لاکپشت‌ها که از اول کنار هم بزرگ شدند و توی تمام ماجراجویی‌هاشون شونه به شونه‌ی هم جنگیدند، رابطه‌ی به‌خصوص ثور و لوکی از همون ابتدا توی کمیک وجود داشته و همیشه هم بین این دو برادر هست و هیچ‌وقت جذابیت‌ش رو از دست نمیده، دوقلوهای شگفت‌انگیز که اصلاً باید درکنار هم باشن تا معنی پیدا کنند و...
اما اسکارلت ویچ و کوئیک سیلور اول‌ش که شخصیت‌منفی بودند، چند سال بعد هم که راه‌شون برای مدت‌ها از هم جدا شد و کوئیک سیلور یه‌جورایی آنتی-هیرو شده بود. توی جنگ داخلی 2 هم که کلاً باهم درگیر شدند و بعد از اون اتفاق رابطه‌شون شکرآب‌تر هم شد. با این حال، همون‌طور که گفتم، اگر تاپ‌لیست طولانی‌تری بود، اونارو هم می‌شد توی مقاله جای داد.
نقل قول کردن
mtm
#16 mtm 1399-11-10 12:04
به نقل از Cap-Spider Potter:
به نقل از Iron Legend:

اگر تاپ‌لیست طولانی‌تری بود، اونا هم می‌تونستند توی مقاله باشن. کما این‌که من توی مقالات مشابه منابع خارجی هم اثری از اونا ندیدم. دلیل‌ش هم اینه که تمام گزینه‌های این مقاله درباره خواهر برادرهایی‌ـه که همیشه باهم بودند و جدایی‌ناپذیرند، لاکپشت‌ها که از اول کنار هم بزرگ شدند و توی تمام ماجراجویی‌هاشون شونه به شونه‌ی هم جنگیدند، رابطه‌ی به‌خصوص ثور و لوکی از همون ابتدا توی کمیک وجود داشته و همیشه هم بین این دو برادر هست و هیچ‌وقت جذابیت‌ش رو از دست نمیده، دوقلوهای شگفت‌انگیز که اصلاً باید درکنار هم باشن تا معنی پیدا کنند و...
اما اسکارلت ویچ و کوئیک سیلور اول‌ش که شخصیت‌منفی بودند، چند سال بعد هم که راه‌شون برای مدت‌ها از هم جدا شد و کوئیک سیلور یه‌جورایی آنتی-هیرو شده بود. توی جنگ داخلی 2 هم که کلاً باهم درگیر شدند و بعد از اون اتفاق رابطه‌شون شکرآب‌تر هم شد. با این حال، همون‌طور که گفتم، اگر تاپ‌لیست طولانی‌تری بود، اونارو هم می‌شد توی مقاله جای داد.

مشکل اینه که هر کی هر چیزی جایی دیده فکر میکنه باید تو هر مقاله ای باشه. یعنی چون فلان شخصیت رو جایی دیده پس میگه بزار بیام یه نظری بدم و اسمشو بیارم تا یه چیزی گفته باشم! درباره واندا رو برادرش هم همینه. متاسفانه ذهن کاربران با mcu درگیره در حالی که نمیدونن این دو در دنیای کمیک اونقدرا مهم و کلیدی نبودن. در واقع واندا خیلی مهم بوده ولی برادرش نه و رابطه او و خواهرش نبوده که خیلی مطرح شده بلکه رابطه واندا و ویژن مهم بوده.
منم راستش تو مقالات خارجی سرچ کردم اصلا ندیدیم به اونا اشاره شده باشه.
من از شما آقای حیاتی ممنونم که مقاله ای بسیار جامع نوشتید با گزینه هایی که نشان دهنده اطلاعات وسیع شما داره. اشاره به هیمن و شی را نشون میده برخلاف یه سری فن بوی تازه به دوران رسیده که حافظه واطلاعاتشون محدود به چند سال اخیره شما اشراف بسیار خوبی به دنیای عامه پسند دارید
نقل قول کردن
Cap-Spider Potter
#17 Cap-Spider Potter 1399-11-10 12:57
ارادتمندم، مرسی از لطف و محبت همیشگی‌تون :-)
نقل قول کردن
The amazing A.M
#18 The amazing A.M 1402-07-20 21:23
همه یک طرف ثور و لوکی یک طرف
نقل قول کردن
Danny
#19 Danny 1402-08-02 20:48
Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this write-up
plus the rest of the website is extremely good.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

41

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

006

0010

21

31

29