10 شخصیتی كه باید در فاز 3 فیلم های مارول باشند!

فاز 3 فیلم های مارول استودیو

اینها كاراكترهایی هستند كه باید در فاز 3 فیلم های مارول استودیو حضور داشته باشند ...

نکته مهم: این مقاله ماه ها قبل از پیوستن مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول نوشته شده است.

مقدمه: چندي پيش و پس از ماه ها گمانه زنی و حدسیات و شایعات فراوان  «كوین فایگی» (رئیس بخش فیلم های سینمایی مارول) فاز 3 دنیای سینمایی مارول را اعلام كرد كه با استقبال حيرت انگيز هواداران هم روبرو گشت (خبرش اینجاست). فاز 3 قرار است با اكران فیلم "كاپیتان آمریكا: جنگ داخلی" در سال 2016 آغاز شود و با فیلم دو قسمتی "اونجرز: جنگ بی نهایت" در سالهای 2018 و 2019 به پایان برسد.

همچنین قرار است ظرف چند سال آینده مارول شخصیت های كلیدی را وارد عالم سینمایی خود كند، شخصیت هایی همچون: بلك پنتر، كارول دانورز (كاپیتان مارول) و اعضای غیر انسان ها (The Inhumans) مثل «بلك بولت» و «مدوسا».

اما قطعا ما شاهد شخصیت های دیگری نیز خواهیم بود و مارول نشان داده كه استاد معرفی كردن شخصیت های مكملی است كه همپای شخصیت های درجه یك در خشیده اند مثل «بلك ویدو»، «فالكن» یا «جیمز رودز». در این مقاله ما 10 شخصیت دیگری را معرفی میكنیم كه محبوب هواداران هستند و  مارول برای تكمیل عالم سینماتیك خود حتما باید آنها را وارد فیلم های خود كند!

 

10- «مرگ» (Death)

مرگ - ثانوس

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: محافظین كهكشان 2، اونجرز: جنگ بی نهایت (قسمت 1 و 2)

او عشق «ثانوس» است ولی در كمیك ها ثانوس هر كاری میكند نمیتواند او را راضی كند و دلش را به دست بیاورد (مثلا میلیاردها موجود بیگناه را میكشه ولی بازم فایده ای ندارد!). حضور او برای ایجاد یك فضای دراماتیك در فیلم های آینده مارول ضروری است. این جنبه باعث میشود شخصیت ثانوس هم از جذابیت بیشتری برخوردار شود در غیر اینصورت ثانوس تبدیل خواهد شد به یك شخصیت منفی كلیشه ای كه فقط تشنه قدرت و تخریب است.

همانطور كه «جیم استارلین» (خالق ثانوس») در كميك هاي كلاسیك مارول نشان داده ، حضور شخصیت «مرگ» در فیلم های مارول هم لازم است چون تمسخرها و انتقادهای او از ثانوس باعث دیوانه تر شدن ثانوس خواهد شد و نوعی تردید را در دلش خواهد انداخت.

مطالب مرتبط:

"جنگ بی نهایت" (Infinity War) چیست؟ + لینك دانلود كمیك

75 لحظه ماندگار در تاريخ مارول: ثانوس نيمي از عالم را نابود ميكند!

 

 

9- «دورمامو» (Dormammu)

دورمامو - dormammu

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: دكتر استرنج

شایعه شده كه ابتدا مارول تصمیم داشته در فیلم دكتر استرنج (Doctor Strange) سرگذشت یا origin او را روایت و از دشمن قدیمی دكتر استرنج یعنی «بارون موردو» استفاده كند ولی بعدا پشیمان شده و از خیر origin دكتر استرنج گذشته (اتفاقا به نظر من كار خوبی هم كرده  چون دیگه دوران فیلم های origin ای گذشته و این فیلم ها معمولا از هیجان و ریتم تند برخوردار نیستند)

بنابراین میتوانیم نتیجه بگیریم كه دیگه خبری از بارون موردو در فیلم دكتر استرنج نخواهد بود و مارول از دشمن شماره یك دكتر استرنج یعنی «دورمامو» استفاده خواهد كرد (خداییش وقتی دورمامو هست كسی از بارون موردو استفاده میكنه؟!) دورمامو ارباب و صاحب "عالم تاریك" (Dark Dimension) است. البته ظاهر او جوریه كه شاید برای خلقش روی پرده مارول با چالش هایی مواجه بشه ولی از نظر بصری قطعا فوق العاده خواهد بود. یقینا یك نبرد حماسی بین دكتر استرنج و دورمامو خیلی بهتر و جذاب تر از ماجرای چگونگی تبدیل شدن یك جراح مغرور به استاد جادوگری خواهد بود!

مطالب مرتبط:

5 داستان برتر «دكتر استرنج»

کامبربچ نقش اصلی فیلم دکتر استرنج را بازی میکند!

 

 

8- «ابدیت» (Eternity)

اترنيتي - ابديت - eternity

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: دكتر استرنج، اونجرز: جنگ بی نهایت (قسمت 1 و 2)

«ابدیت» ابتدا توسط «استن لی» و «استیو دیتكو» و در دهه 60 میلادی خلق شد (دورانی كه مارول دست به هر چی میزد تبدیل به طلا میشد!) او یك شخصیت مبهم و انتزاعی است (یعنی شكل و حالت فیزیكی ندارد) بنابراین شاید مارول  نتواند او را روی پرده نقره ای بیاورد ولی اين استوديو در گذشته نشان داده كه میتواند كارهایی كند كه كسی حتی تصورش را نمیكرده. پس «ابدیت» را هم میتواند به طور قانع كننده ای وارد عالم سینما كند. از همه مهم تر اینكه او بعد و جنبه كیهانی و cosmic دارد و میتواند خیلی به درد دنیای سینمایی مارول بخورد چون مشخصه فاز 3 مارول حال و هوای كیهانی و فضایی خواهد داشت.

در كمیك ها دكتر استرنج سراغ ابدیت میرود تا با او درباره نحوه شكست دادن «دورمامو» مشورت كند و كمك بگیرد. این كار باعث میشود دكتر استرنج از اعتماد به نفس لازم برخوردار شود و بتواند به ظرفیت  جدیدی از نیرو دسترسی پیدا كند.

ابدیت حتی در كمیك "دستكش ابدیت" (Infinity Gauntlet) هم حضور داشت (همان جایی كه ثانوس تمام موجودات كیهانی را اسیر میكند تا دل «مرگ» را به دست بیاورد) بنابراین مارول میتواند حتی از او در فیلم های "اونجرز: جنگ بینهایت" نيز استفاده كند.

مطالب مرتبط:

بزرگان تاریخ كمیك: استن لی و استیو دیتکو

75 لحظه ماندگار در كميك هاي مارول: ابديت خلق ميشود

لينك دانلود كميك "دستكش بي نهايت"

 

 

7- «كلا» (Klaw)

پلنگ سياه - بلك پنتر

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: پلنگ سیاه

اگه یادتون باشه در تحلیل اولین تریلر فیلم "انتقام جویان: عصر الترون" گفتیم كه شخصیتی كه نقشش را «اندی سركسی» بازی میكند شباهت های غیر قابل انكاری با دشمن شماره یك «پلنگ سیاه» (Black Panther) در دنياي كمیك یعنی «یولیسیس كلا»  (Ulysses Klaw) دارد. او یك فیزیك دان است كه در زمینه صوت و صدا تخصص دارد. او در كمیك های "چهار شگفت انگیز" خلق شد و به منظور غارت كشور "واكاندا" به آفریقا رفت و پدر پلنگ سیاه را به قتل رساند.

«كلا» دشمن اونجرز هم محسوب میشود چون عضو گروه "اربابان شرارت" (Masters of Evil) بوده و در قالب این گروه بارها رو در روی اونجرز قرار گرفته. ظاهر او هم در طی سالها تغییر كرده و مثلا سلاحی صوتی به مچ راست او اضافه شده. حتی او توانسته خودش را به یك موجود  صوتی و نامیرا تبدیل كند.

مطالب مرتبط:

تحلیل و بررسی اولین تریلر فیلم "انتقام جویان 2"!

75 لحظه ماندگار در كميك هاي مارول: پلنگ سياه خلق ميشود

اولین تریلر و پوستر فیلم "انتقام جویان 2: عصر الترون" منتشر شد ! + لینک تماشا و دانلود

 

 

6- «ماكسیموس» (Maximus)

ماكسیموس- inhumans

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: محافظین كهكشان 2، غیر انسان ها

تقریبا میتوان گفت كه خانواده سلطنتی "اتیلان" (Attilan) یعنی «بلك بولت» (Black Bolt) و همسرش «مدوسا» (Medusa) حضوری چشمگیر در فیلم "غیر انسان ها" (Inhumans) خواهند داشت. اما اگر قرار است این فیلم دارای بار دراماتیك باشد نیاز مند یك ابرشرور قوی و جذاب است. پس چرا از برادر مجنون بلك یولت یعنی «ماكسیموس» استفاده نشود؟ ضمن اینكه ماكسیموس اغلب به عنوان خاری در چشم خاندان سلطنتی اتیلان به تصویر كشیده شده است.

مارول میتواند ماكسیموس را به  عنوان یك شخصیت فرعی در فیلم "محافظان كهكشان 2" معرفی كند و نشانمان دهد كه دارد با امپراتوری خبیث "كری" (Kree) توافقات پشت پرده میكند. بعد در فیلم "غیر انسان ها" میتوانیم شاهد شرارت های او به خاطر حسادت هایش به برادرش بلك بولت باشیم و همچنین تلاش های بی وقفه او برای تصاحب تاج و تخت.

 

 

5- «كانگ» (Kang)

كانگ - kang

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: محافظین كهكشان 2، كاپیتان مارول، اونجرز: جنگ بی نهایت (قسمت 1 و 2)

یكی از بزرگترین شخصیت های خبیث مارول كه به طور عجیبی تا به حال هیچ شایعه ای مبنی بر حضور او در فیلم های مارول نبوده! «كانگ» ملقب به "امپراتور فاتح" است. او نیروهای عظیمی دارد و شیفته سفرهای زمانی به دوره ها و برهه های مختلف تاریخی است تا آنها را فتح كند.

نكته جالب درباره «كانگ» این است كه به استثنای "دكتر استرنج" و "غير انسان ها"  میتوان او را به راحتی درون داستان هر كدام از دیگر فیلم هاي مارول جا داد. توانایی او در سفرهای زمانی او را به شروری مناسب برای "محافظین كهكشان" و كاپیتان مارول تبدیل میكند. همچنین علاقه اش  به تخریب و تصاحب دنیا از او دشمنی قدر برای اونجرز میسازد. كمیك "سلسله كانگ" (Kang Dynasty) نوشته «كریت بیوزیك» یكی از داستان های برتر اونجرز است و میتواند گزینه خارق العاده ای برای اقتباس باشد و بلاخره پای كانگ را به عالم سینما باز كند!

مطلب مرتبط:

معرفی فیلم های كمیك بوكی سالهای آینده

از "جنگ مخفی" مارول پرده برداری شد

 

 

4- «سورتور» (Surtur)

سورتور surtur

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: ثور: راگنوراك

قراره سومین فیلم "ثور" اسمش "راگنوراك" باشد (راگنوراك در كمیك های ثور به معنای پایان همه چیز است. یعنی نبرد بزرگی كه طبق اساطیر شمال اروپا باعث كشته شدن تمام خدایان میشود). بنابراین ما به احتمال فراوان شاهد حضور شخصیت معروفی همچون «سورتور» در این فیلم خواهیم بود. سورتور یك دیو فوق العاده نیرومند است كه بارها در كمیك های ثور حضور داشته ولی همگان بیشتر او را به خاطر كمیك های عالی كه «والت سایمنسون» در دهه 80 میلادی برای ثور نوشت، میشناسند. او همچنین در شماره های پایانی سری دوم كمیك های ثور حضور پررنگی داشت. در هر حال چیزی كه مشخص است این است كه مارول استودیوز منابع عالی زیادی برای الهام گیری دارد تا سورتور را وارد عالم سینمایی خود كند.

مطالب مرتبط:

75 لحظه ماندگار در كميك هاي مارول: اتحاد ثور و لوكي بر عليه «سورتور»

 

 

3- «واندر من» (Wonder Man)

واندر من - wonderman

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: كاپیتان مارول، اونجرز: جنگ بی نهایت (قسمت 1 و 2)

مارول استودیوز نشان داده كه قرار است با اعضای جدیدی در فیلم های انتقام جویان ملاقات كنیم. به همین دلیل هیچ جای تعجبی ندارد اگر از یكی از اونجرهای قدیمی یعنی «واندر من» استفاده كند. واندر من ابتدا یك شخصیت خبیث بود ولی بعدا به اونجرز پیوست (درست مثل «كوئیك سیلور» و «اسكارلت ویچ»).

او نیروهای زیادی دارد كه میگویند میتواند حتی با نیروهای ثور برابری كند. بنابراین میتواند جانشیت ثور در گروه اونجرز شود. به علاوه او میتواند در فیلم "كاپیتان مارول" كه سال 2018 اكران میشود هم حضور داشته باشد چون او «كارول دانورز» در كمیك های Mighty Avengers با هم رابطه رومانتیك داشته اند.

مطالب مرتبط:

75 لحظه ماندگار در كميك هاي مارول: شخصيت هاي خبيث به اونجرز ملحق ميشوند

 

 

2- «بتا ری بیل» (Beta Ray Bill)

بتا ری بیل - beta ray bill

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: محافظین كهكشان 2، ثور: راگنوراك

جای تعجبه كه كاراكتری محبوب مثل «بتا ری بیل» هنوز وارد عالم سینمایی مارول نشده. ولی خوشبختانه و با برنامه هایی كه مارول استودیوز برای گسترش فاز 3 خود دارد شاهد حضور او خواهیم بود.

مثلا مارول میتواند در محافظین كهكشان 2 او را معرفی كند چون او عضو یك گروه فضایی به نام Annihilators بوده است. Annihilators از اعضایی تشكیل شده كه در واقع شخصیت های كیهانی بسیار نیرومندی در كل تاریخ كمیك های مارول هستند و بنابراین میتوانند چالش جالبی برای محافظین كهكشان باشند.

البته شاید هم «بتا ری بیل» در فیلم "ثور: راگنوراك" معرفی شود. او در دنیای كمیك هم توسط «والت سایمنسون» و در ابتدای آرك Surtur Saga خلق شد. او در واقع یكی از سربازانی بود كه ثور و پدرش «اودین» برگزیدند تا از كره زمین بر علیه سورتور دفاع كند.

مطالب مرتبط:

75 لحظه ماندگار در كميك هاي مارول: «بتا ري بيل» چكش ثور را به دست ميگيرد

 

 

1- «مرد عنكبوتی» (Spider-Man)

مرد عنكبوتی - جنگ داخلي

فیلم هایی كه احتمال دارد در آنها حضور پیدا كند: كاپیتان آمریكا: جنگ داخلی، اونجرز: جنگ بی نهایت (قسمت 1 و 2)

اخیرا وقتی از «كوین فایگی» درباره شایعه حضور مرد عنكبوتی در فیلم های آینده اونجرز سئوال شد او آن را نه تایید كرد و نه تكذیب! بنابراین و با در نظر گرفتن سردرگمی های سونی درباره فرنچایز سینمایی مرد عنكبوتی هر چیزی امكان دارد.

اگر این اتفاق بیافتد مارول میتواند به راحتی از مرد عنكبوتی در فیلم "كاپیتان آمریكا 3" استفاده كند چون قرار است اقتباسی باشد از كمیك معروف "جنگ داخلی" (Civil War) و همانطور كه میدانید مرد عنكبوتی حضوری كلیدی در این كمیك داشت. اما اگر تا آن زمان مارول و سونی به توافق دست نیابند آنوقت میتوان از مرد عنكبوتی در فیلم های اونجرز: جنگ بی نهایت استفاده كرد. چون اگر یادتان باشد در مقاله "75 لحظه ماندگار مارول – قسمت سوم" خواندیم كه مرد عنكبوتی و The Thing نقش مهمی در شكست دادن ثانوس ایفا كردند. پس بهتره آماده بشی اسپایدی!

مطالب مرتبط:

مرد عنکبوتی اینجوری وارد عالم مارول خواهد شد!

مرد عنكبوتی در فیلم های اونجرز؟

تاریخچه کمیک استریپ های اسپایدرمن: جنگ داخلي و مرد عنكبوتي

75 لحظه ماندگار در كمیك های مارول: جنگ داخلي شخصي ميشود

 

 

مترجم و نویسنده: عمو مختار

منبع: comicbook.com

All rights reserved © Spidey.ir 2014

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+8 #1 Soheil spidey 1393-08-27 14:02
عمو جون دستت درد نکنه. ;-)
عجب مقاله ای بود. :-)
تازه فهمیدم فاز 3 مارول چقدر عظیمه. :o
امیدوارم کارگردانای این فیلما بتونن این شخصیت های عظیم رو به خصوص تو فیلمای 3 و 4 اونجرز جمع و جور کنن. :sigh:
من موندم دیسی میخواد چطوری با فیلمای مارول به خصوص فاز 3ش رقابت کنه. :lol:
+7 #2 mokhtar 1393-08-27 14:08
#1:
خواهش ميكنم
حالا سئوال من از شما و ديگر كاربران و مديران سايت اينه:

شما دوست داريد از كدوم شخصيت ها در فاز 3 مارول استفاده بشه؟
+7 #3 mokhtar 1393-08-27 14:13
به نقل از Soheil spidey:
من موندم دیسی میخواد چطوری با فیلمای مارول به خصوص فاز 3ش رقابت کنه. :lol:


قرار نيست دي سي با فاز 3 مارول رقابت كنه

دي سي عالم سينماييش هنوز شكل نگرفته . يعني در بهترين حالت بايد با فاز 1 مارول مقايسه بشه (يعني اون موقعي كه مارول داشت فيلم هاي اختصاصي اعضاي اونجرز رو ميساخت). چون كلي كاركتر بايد معرفي كنه از واندر ومن گرفته تا اكوامن و فلش و ...

الان مثل اين ميمونه كه بخواي برج هاي نياوران رو با مسكن مهر قمبل آباد (!) مقايسه كني! :lol:
+5 #4 Soheil spidey 1393-08-27 14:48
#2
خوب اینکه معلومه تو درجه اول اسپایدی خودمونه. :roll:
خیلی علاقه دارم که کاراکتر death رو هم تو دنیای سینمایی مارول ببینم به خصوص رابطه عاشقانش با ثانوس.
+4 #5 The Amazing Mohammad 1393-08-27 15:11
نوشته بودید "اما اگر تا آن زمان مارول و سونی به توافق دست نیابند آنوقت میتوان از مرد عنکبوتی در فیلم های اونجرز: جنگ بی نهایت استفاده کرد"
میشه هم درباره این جمله ای که گفتید و هم درباره اینکه مارول باید چیکار بکنه که مردعنکبوتی رو پس بگیره توضیح بدبد
+3 #6 Bad joke 1393-08-27 15:23
خب منم کاراکتر هایی دوست دارم ببینم که از اون جمله
مدوسا- کریستال-والکری- اسپایدرومن را ببینم :-*
+4 #7 sobhani 1393-08-27 15:37
ممنون عمو جون خیلی مقاله توپی بود. :-)
من دوست دارم این شخصیت هارو ببینم:
مرد عنکبوتی
زن عنکبوتی
death
دورمامو(چون خیلی به فیلم دکتر استرنج امید دارم)
+5 #8 New Goblin 1393-08-27 16:00
ممنون عمو!مقاله خیلی خوبی بود!

با حضور این شخصیت ها موافقم مخصوصا مورد اولی!

دوستان به نظر شما آیا بالاخره رایت اسپایدی میفته دست دیزنی یا نه؟
+4 #9 mtm 1393-08-27 16:09
به نقل از The Amazing Mohammad:
نوشته بودید "اما اگر تا آن زمان مارول و سونی به توافق دست نیابند آنوقت میتوان از مرد عنکبوتی در فیلم های اونجرز: جنگ بی نهایت استفاده کرد"
میشه هم درباره این جمله ای که گفتید و هم درباره اینکه مارول باید چیکار بکنه که مردعنکبوتی رو پس بگیره توضیح بدبد


این مطلب رو بخون. به همراه کامنت هاش:

spidey.ir/.../...
+3 #10 FME 1393-08-27 16:12
شدیدا دوست دارم اسپایدی وارد مارول یونیورس بشه. البته به سونی و دیزنی بستگی داره. کاش رایت همه ی فیلمای مارول دست دیزنی بود که همه تو یه یونیورس باشن.
+6 #11 mtm 1393-08-27 16:13
مرسی مختار
ولی اون ماکسیموس به نظرم اگه استفاده بشه یه کم شبیه به قضیه ثور و لوکی میشه. یعنی حسادت های برادر به برادر بر سر جانشینی پدر
درست نمیگم؟
+5 #12 mtm 1393-08-27 16:19
درباره اینکه دکتر استرنج قراره فیلم origin ای نباشه اولش ناراحت شدم چون دکتر استرنج origin معرکه و سینماتیکی داره . ولی راستش الان که دارم فکرش رو میکنم میبینم کار خوبی کردن. دیگه حوصله ام نمیگیره از اول origin اش رو ببینم

الان مثلا ببینید کاپیتان امریکا 2 چقدر ریتم و لحن اش از قسمت اول بهتره؟ خودم با وجود اینکه قسمت اول رو خیلی دوست دارم ولی اعتراف میکنم بعضی جاهاش رو دیگه رغبت نمیکنم ببینم! اصلا خاصیت فیلمای origin ای همینه
از این نظر به نظرم دی سی خیلی مشکل داره. یعنی واقعا با فیلم هایی مثل اونجرز 2 یا کاپیتان امریکا 3 و ایکس اپوکالیپس و ... باید دید تماشاچی میره و شاهد روایت origin واندر ومن « اکوامن، شزم و ... باشه؟

اینجاست که ادم میفهمه مارول استودیوز چقدر زحمت کشیده تا به اینجا رسیده.
+3 #13 Bad joke 1393-08-27 16:56
#11
ماکسیموس یه جورایی شایدم باحال تر باشه بعدشم سر یه دختر باهم میجنگن میشه فیلم هندی :oops: (شایدم ممکنه دور تیر چراغ برق بخونه) :lol:
در ضمن ماکسیموس انقدر حالیشه که قاط زده یعنی از بلک بولت خیلی بیشتر حالیشه ولی خب داداشش خوشتیپ تر و زیادی غوله یه داد که بزنه همه کازه کوزشونا جمع میکنن

#12
مطمئنا مارول دیگه کارش را کرده ولی خدایی یه ابرقهرمان اورجین میخواد حداقل اشاره بهش باید بشه
در ضمن اون قسمت رقابت با دی سی بعید میدونم تو اعضای جاستیس لیگ اصلی(سوپر سیکس) دی سی به مشکل اساسی بخوره یعنی خدایی این شش هفتا شخصیت های اصلی داستان منحصر به فرد و بزرگی دارن درسته دی سی غیر اینا هیچ چیز نداره ولی خدایی (سوپرمن-بتمن-فل ش و واندرومن تو مارول مشابه ندارن حتی اکوامن هم خدایی خیلی باحال میشه و انقدر قاطن که حتما اورجین میخوان یعنی کی میتونه کاپیتان مارولا بی ریشه قبول کنه وگرنه همون قسمت اول جاش ویدون از وسپ استفاده میکرد خودشم میخواست ولی نشد
+4 #14 mtm 1393-08-27 17:08
به نقل از Bad joke:
خب منم کاراکتر هایی دوست دارم ببینم که از اون جمله
مدوسا- کریستال-والکری-اسپایدرومن را ببینم :-*


میگم حسن اقا ماشالا خوش اشتها تشریف داری ها! :lol:
+2 #15 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-08-27 17:08
مگه ثور دو تا برادر داشته؟اه اه اه اه
ببخشید مرگ تو اولیه زنست یا اون مرد گندهه؟
واندر من چه قدر شبیه بلیده اصلا نمی دونستم واندر من هست
سورتو مثل هالک گابلینه(منظورم تو دنیای آلتیمیته)
منم دوست دارم اینا رو ببینم
دورماموس- ماکسیموس- اسپایدی خودمون-واندرمن
+4 #16 M. goblin 1393-08-27 17:09
عالی بود عالی.
مارول داره واقعا به خوبی یونیورسشو گسترش میده.اخه کی به فکرش میرسید بیاد و مثل کمیک یه دنیا تو سینما بسازه؟
بنظرم بهترین شخصیت هایی که مارول میتونه ازشون استفاده کنه مرگ،ابدیت و اسپایدیه.
اسپایدی که صد در صد لازمه.بدون اون واقعا که جنگ داخلی حال نمیده.
کاشکی تو شش خبیث میگرفتن و دنیای مارول رو نشون میدادن تا بشه گفت که مردعنبکوتی تو جنگ داخلی هست.ولی موضوع اینه که باید یه چهار پنج ماه تاریخ اکرانشون بندازن جلو!!!
مرگ هم شخصیت مهمیه.راستش یه تفاوت تو مارول ایجاد میکنه.ولی اوردنش ممکنه سخت بشه.و جیمز گان هم گفته که محافظان 2 ربطی به infinity war نداره.پس نمیدونم چجوری میخوان این رو منطقی کنن!!!!
ابدیت که حتما باید باشه.عظمتی که داره رو نمیشه با هیچی عوض کردش.مارول حتما از این استفاده میکنه.
و حالا شما رو دعوت میکنم به کاور شماره ی یک از جنگ های مخفی!!!!

media.comicbook.com/.../...
+6 #17 mtm 1393-08-27 17:15
#13:

ولی حسن اقا مسئله بزرگ بودن شخصیت نیست
ما از اسپایدرمن گنده تر که نداریم، داریم؟
مطمئن باش اگه فیلم بعدی فرنچایز بد باشه (حتی اگه متوسط باشه) فاتحه اش رو باید خوند

مسئله نوع پرداخت به شخصیت هاست

من خودن شخصا به نظرم گرین لنترن خیلی پتانسیل اش از مثلا ثور بیشتره . ولی الان ثور کجاست و گرین لنترن کجا؟

حتی خداییش شما تصور میکردی یه روز فیلم کاپیتان امریکا از سوپرمن و اسپایدرمن بیشتر فروش کنه؟

الانم دیگه گذشت اون زمانی که نام کارکتر تضمین کننده فروش بود. چون ما الان تقریبا 20 ساله که از اون فاز اولیه فیلم سوپرقهرمانی گذشته و مردم دیگه فقط به عشق دیدن گل روی شخصیت های کمیک بوکی نمیرن سینما. میخوام بگم اون هیجان اولیه خیلی وقته سر اومده. الان دیگه مخاطبین به بلوغ رسیدن

اگه فیلمت خوب باشه مثل محافظان کهکشان میفروشه ولی اگه نباشه میخوای فلش باش یا اسپایدرمن یا واندر ومن. باید بری کنار

و امیدوارم دی سی بتونه فیلم خوب بسازه. اگه اینطور باشه موفق میشه . حالا میخواد اکوامن باشه یا atom یا martian manhunter
+2 #18 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-08-27 17:45
بچه ها قراره بلو ری ماموران شیلد بیاد
comicbook.com/.../...
+3 #19 M. goblin 1393-08-27 17:51
#18
دقت کنی نوشته بلوری فصل اول ماموران شیلد میخواد بیاد.اصن کلمه ی movie تو متن خبرش بود؟؟؟؟

راستی قراره فصل اول ماموران از کانال Netflix پخش شه!
+4 #20 Bad joke 1393-08-27 17:57
این یه مسئله هست درست هم هست ولی مسئلم اینه که واقعا اینا یونیورسای مختلفی هستن چطور که کاپیتان به فروش انت من کمک میکنه تماشاگر جدید جذب میشه یه دختر جوون نمیگه که وای از ابرقهرمانای مارول خوشم میاد از اونا نه او میگه وای این باید باحال باشه میبینمش مال دی سی باشه اورجین باشه یانه
تازه رسیدید به حرف من فیلم باید خوب باشه در ضمن دی سی هم از تجربیات مارول بهره میبره
در مورد اسپایدرمنم بحث دارم واقعا بحث دارم یه روز سر فرصت باهاتون بحث میکنم و چی شد فرانچایز اسپایدرمن بخوره زمین واقعا خورده ها مثل اینکه بری شمال تو یه جاده بری فکر کنی میری فومن زده باشه رامسر 50 کیلومتر حالا این همه راه که اومدن را چه کنن
+3 #21 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-08-27 17:59
19#
اه راست می گی اولشم نوشته مخصوصا بزرگ
امان از دست بی دقتی
حق داری یه منفی به من بدی
+4 #22 Bad joke 1393-08-27 18:15
#14
تازه چی انتظار دارم بازیگراش هم جوری انتخاب بشن سایز همه جاشون با کمیک بخونه :-* :oops:

یه مسئله ای هم که یادم رفت منطقی بودن داستانه فیلم گرین لنترن نتونست خودش را منطقی جلوه بده ولی تور چرا
سوالی که پسر عموم که حتی نمیدونه کمیک چیه ازم میپرسید و قضیه حلقه ها و قدرتاش را درک نکرده بود و نحوه استفادش تو فیلم را مسخره میدونست تازه شنیدم نسخه سه بعدی گرین لنترن فاجعه مطلق بوده و همه اونا فجعه نامیدن

تو اون میزگرد مدیرهای استدیو رییس دیزنی میگفت مردم اصلا از فیلم سوپر هیرویی خسته نمیشن گفت سالی چند تا فیلم کمدی رومانتیک ساخته میشه کسی ازشون خسته شده و بعد گفت فیلمای ما از کمیک الهام میگیرن و لی ژانر مشابه ندارن تور مثلا فیلمی شکسپیریه و کاپیتان یه فیلم اکشن سیاسی بعد نماینده فاکس به شوخی بهش گفت پس شما اصلا به فکر ابرقهرمانها نیستید و مجری به شوخی گفت پس ژانر مردآهنی چیه که مدیر دیزنی باخنده گفت اون فیلم ابرقهرمانیه
+5 #23 SLH Hero 1393-08-27 18:46
راستش با اون گندی که سونی به گرین گابلین و کلاً وضعیت فیلم های آینده زد دیگه کلاً از یونیورس اسپایدرمن نا امید شدم. یعنی باید مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 یک Master Piece باشه (یعنی در حد مردعنکبوتی 2) که من دوباره امیدوار بشم :sad: .

فیلم اونجرز 3 هم اصلاً برام قابل تصوّر نیست! ولی اگه مارول بتونه کاری کنه که مثل داستان فیلم محافظین کهکشان قدرت های سنگ های بی نهایت فانتزی و الکی نشن (که مطمعنّم میتونه) این فیلم پایان عظیم و فوق العاده ای بر فاز 3 فیلم های مارول بشه :-) .
+2 #24 superfrank 1393-08-27 20:40
دستت درد نکنه عمو مختار فوق العاده بود
راستش اول که لیست فاز 3 مارول رو دیدم یکم ناراحت شدم ( فقط یکم) انتظار داشتم که فیلم اختصاصی اسپایدروومن هم بیاد اما حالا دارم فکر میکنم میبینم مارول خیلی دقیق و منطقی برای سال های آینده برنامه ریزی کرده . در ضمن خیلی دوست دارم اسپایدرمن و واندر من رو تو فیلم های آینده مارول ببینم
بازم تشکر میکنم از عمو مختار ;-)
+2 #25 superfrank 1393-08-27 20:51
طراحی های فوق العاده گابریل دلوتو از دکتر استرنج
img3.wikia.nocookie.net/.../.. .'Otto)_1.jpg
media-cache-ec0.pinimg.com/... /...
www.google.com/.../
+2 #26 شایان 1393-08-27 21:43
خدا کنه مرد عنکبوتی وارد جنگ داخلی بشه............ ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... ............... .....کی موافقه؟
+2 #27 mtm 1393-08-28 00:16
#20:

نظراتت درسته. فیلم باید خوب باشه تا دیده بشه و بفروشه

حالا میخواد اریجین باشه یا نباشه

ولی حسن اقا من خیلی شنیدم که داستان origin دست و پای کارگردان رو میبنده. یعنی تو یه جورایی مجبوری در یک چارچوب تعیین شده حرکت کنی

البته بازم دلیل نمیشه که ضرورتا فیلم بدی بسازی
ولی همونطور که گفتم تا حدی محدود کننده است. منتهی از طرفی معتقدم یه اریجین خوب و استوار تو قسمت اول میتونه منجر بشه به یه sequel فوق العاده (این مسئله کاملا درباره کاپیتان امریکا و همچنین اسپایدرمن های ریمی صدق میکنه)
+4 #28 mtm 1393-08-28 12:29
من از شخصيت grim reaper هم خيلي خوشم مياد . به نظرم يكي از دشمن هاي با حال اونجرزه. خيلي دوست دارم تو فاز 3 مارول ببينمش.

+2 #29 Bad joke 1393-08-28 13:26
#28
اتفاقا من جدیدا اونجرزای قدیمی را نگاه میکنم(واقعا نگاه میکنم اکثرا من کمیک نگاه میکنم نمیخونم :-* )
از شخصیت های قدیمیش خوشم اومد بلک نایت خیلی باحاله اگر بروزش کنی میشه در حد بتمن ازش کاراکتر ساخت ;-)
از شخصیت sersi و اینا هم بد نیستن
ولی دشمن که من همیشه معتقدم از قهرمانم مهمتره واقعا بحث دارم یه لیست بلند بالا میشه
ولی اسکرول و گالاکتوس خیلی علاقه دارم

محافظین کهکشان را دیدم خیلی خوشم اومد ولی به نظرم کاپیتان هنوز جاش به عنوان بهترین فیلم برای من محفوظه یه نیمچه نقد مینویسم براش که استاد ببینه شاگرد خوبی هستیم یا نه 8)
+2 #30 mtm 1393-08-28 13:38
#29:
اون اونجرزهاي قديمي دهه 70 رو منم خيلي دوست دارم
دهه 80 ام خوبه
ولي دهه 90 خيلي افت كردن كميك اونجرز تا اينكه اواخر دهه 90 كرت بيوزيك دوباره احياشون كرد. بعدشم كه برايان مايكل بنديس و ... خودت بقيه اش رو ميدوني
+2 #31 mtm 1393-08-28 13:39
#29:

خداييش منم خيلي دوست دارم skrull ها و مخصوصا گالاكتوس رو تو فيلم هاي مارول استوديوز ببينم
+2 #32 mirabilis 1393-08-28 17:08
#29 : همه ی بساط چهار شگفت انگیز رو جمع کرده مارول که ، الان رونان که تو چهار شگفت انگیز خلق شده یا مثلا کلاو که قراره سال دیگه به نمایش در بیاد و ... .
انصافا بیشتر از همه ی این کاراکترها ، مایلم که دیزنی یه پشت دستی بزنه تو صورت فاکس ، این F.F رو پس بگیره که حق فاکس نیست اصلا و ابدا . و بعد هم توی فیلم هاش یه سو ریچاردز درست و حسابی ببینیم ! :-*
+1 #33 mirabilis 1393-08-28 17:25
#2 : حتما مدوسا باید دیده بشه ، اگه F.F هم برگردن خیلی خوب میشه ، حداقل دست آدم های کار بلد بیفته نه اینکه فاکس بیاد دکتر دووم بزرگ رو از پایه عوض کنه .
دکتر دروید هم بد نیست ، یه ورژن پایین تز از دکتر استرنجه ! :-)
بلک نایت هم مناسبه . گروه اولیه ی محافظین کهکشان هم به تصویر کشیده بشن خیلی خوب میشه ، مثل چارلی و دوستان .
+1 #34 Amazing Spidey 1394-02-11 13:53
من بیشتر دوست دارم مردعنکبوتی تو فاز سه باشه
یه سوال فیلم جدید مردعنکبوتی که قراره 2017 بیاد جز فاز 3 نمیشه ؟
+1 #35 Aquaman 1394-02-11 16:13
ممنون خیلی خوب بود!

بیشتر از همه ترجیح میدم namor the submariner رو توی فیلم های مارول ببینم!
+1 #36 mokhtar 1394-02-11 16:32
به نقل از Amazing Spidey:
من بیشتر دوست دارم مردعنکبوتی تو فاز سه باشه
یه سوال فیلم جدید مردعنکبوتی که قراره 2017 بیاد جز فاز 3 نمیشه ؟


چرا میشه
خود مارول جزو فیلمای فاز 3 مطرحش کرده
منتهی توجه داشته باشید که این مقاله قبل از اینکه مارول و سونی با هم توافق کنند و خبر ساخت فیلم مرد عنکبوتی برای سال 2017 منتشر بشه، نوشته شده
#37 yasin 1394-02-12 10:01
جای ددپول خالیه :-|
#38 Agent Marvel 1394-03-07 12:48
تک تک این شخصیت ها باید در فاز سوم مارول حضور داشته باشند.
#39 superior spider boy 1394-03-07 12:51
به نظرم خیلی خوبه و اگه مارول عاقل باشه واقعا از اینها استفاده میکنه
#40 bullied hero 1394-03-07 12:56
این مقاله سومین باره که پست میشه درست؟
#41 mtm 1394-03-07 13:02
به نقل از bullied hero:
این مقاله سومین باره که پست میشه درست؟


اره
چون خبری درباره حضور مرگ در فیلم دکتر استرنج منتشر شده بهتره تا اونایی که مقاله رو نخوندن با این شخصیت اشنا بشن چون تو این مقاله درباره death توضیح داده شده
#42 Victor 1394-03-07 13:33
#28
به نظر شخصیت جالبیه
آقای ترابی یه مقاله کلی هم باشه از خبیثایی که میتونیم در آینده تو دنیای سینمای مارول ببینیم منتشر بشه خیلی خوب میشه
#43 A.M howlett 1394-03-07 22:13
ابدیت تو بازی contest of champion هست پس.... :-*
+1 #44 Ace09 1394-03-08 10:40
کلا چهار نفرشونو میشناختم :|
کم کم دارم از خودم ناامید میشم:(
راستی پس چرا ددپول توش نیست؟
+1 #45 behrad81 1394-03-10 16:44
به نقل از mtm:
من از شخصيت grim reaper هم خيلي خوشم مياد . به نظرم يكي از دشمن هاي با حال اونجرزه. خيلي دوست دارم تو فاز 3 مارول ببينمش.

uplooder.net/.../...

ببخشید آقای ترابی به محض اینکه شمشیر این شخصیت رو دیدم یاد یه عکسی افتادم که توش کاپیتان آمریکا کشته شده و یه مردی که چهرش یادم نیست با همین شمشیر بالا سرش وایساده!!! :sigh:
اینم بگم که این تصویر رو در death battle بین بتمن و کاپیتان آمریکا در دقیقه 10:09 دیدم.ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این مورد بهم بدید.
یه مقداری که خودم دقت کردم یه چیزایی فهمیدم و به احتمال 90% میگم که گریم ریپر تا حالا کاپیتان آمریکا رو کشته. :-?
#46 Nightwatcher 1395-05-21 21:22
من شدیدا دوست دارم مرگ و دورمامو و سورتور رو ببینم.
البته به غیر از اسپایدی.
#47 S.T.A.R.K 1395-05-21 21:26
به نقل از Nightwatcher:
من شدیدا دوست دارم مرگ و دورمامو و سورتور رو ببینم.
البته به غیر از اسپایدی.

مرگ که باید باشه . سورتور هم تایید شده ولی دورمامو احتمالا میفته واسه فاز بعد و فیلمهای اینده ی دکتر استرنج.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید