تمام لباس های بتمن در دنیای سینما و تلوزیون

بتمن

همانطور که میدانید چند روز گذشته اولین عکس از لباس بتمن در فیلم جاستس لیگ منتشر شد و به این بهانه خواستیم سری بزنیم به دیگر لباس هایی که بتمن در فیلم های سابق خود به تن کرده بود. پس با من همراه باشید.

سریال بتمن(1943 - 1949)

بتمن

اولین حضور بتمن در سریال بتمن بود که رابرت لووری نقش بتمن را ایفا می کرد و رابین هم حضور داشت.

اکنون که تماشا می کنید به نظرتان کمی مضحک به نظر میرسد زیرا دارای ظواهر بسیار ابتدایی است اما در زمان خودش بسیار تاثیر گذار بود زیرا همه ارزو داشتند که شوالیه شنل پوش را در جعبه جادو ببینند و کسی مشکلی نداشت والبته شنلش در معرض باد قرار می گرفت حرکت هم نمی کرد.(به لحاظ محدودیت های فیلمبرداری در ان موقع امکان پذیر هم نبود.)

فیلم بتمن(1966)

بتمن

در سال 1966 اولین فیلم سینمایی بتمن آمد با حضور ادام وست در نقش بتمن و سزار رومرو در نقش جوکر که نقششان ماندگار هم بود. این لباس تفاوت زیادی با لباس های اریجینالی که در کمیک های دهه ی شصت بتمن بود، ندارد و باید اضافه کنم که این لباس با استقبال خوبی روبه رو شد و هواداران مشکلی بابتش نداشتند و برای اولین بار شاهد دشمن درجه یک بتمن یعنی جوکر بودیم البته شخصیت های دیگر از جمله رابین و زن گربه ای هم در این فیلم نقش ماندگاری داشتند که نقش های رابین و زن گربه ای به ترتیب توسط بارت وارد و لی مریودر نقش افرینی شدند.

بتمن(1989)

بتمن

وارنر در آن دوره تیم برتون جوان و کم تجربه را برای کارگردانی فیلم بتمن انتخاب کرد و قرار شد که مایکل کیتون هم نقش بتمن را ایفا کند. همانطور که مشاهده می کنید تمام قسمت های این لباس مشکی است به غیر از قسمتی که نشان خفاش است و همینطور کمربند بتمن که جالب توجه است. شاید جالب باشد بدانید که پروسه ساختن این لباس بسیار پیچیده بود و حتی ازش 28 مدل ساختند با 25 شنل و 6 نقاب! حرکت کردن با این لباس بسیار سخت بود و اگر میخواست برگردد و جهتش را عوض کند باید به کل برمی گشت نمی توانست گردنش را به عقب برگرداند اما این لباس توانست کلیشه های قبلی در زمینه ی طراحی لباس را در هم بشکند و لباس های بتمن رو به عصر جدید وارد کند. این لباس اولین لباس از بتمن بود که میشه گفت آنقدرمورد توجه هواداران قرار گرفت که تبدیل به یک سمبل در دنیای سینمایی بتمن شد. چون قبل از لباسی به این خوبی برای بتمن طراحی نشده بود.

بازگشت بتمن(1992)

بتمن

در این فیلم شاهد بهبود های جزئی در لباس بودیم و رنگ لباس از مشکی به ابی تیره تبدیل شده بود و نشان زرد رنگ بتمن بزرگ تر شده بود و لباس بیشتر شبیه یک زره شده بود تا یک لباس معمولی با شنل و هم چنین اگه دقت کنید نماد خفاش در این لباس مقداری تغییر کرد و بال های خفاش طرحی ساده تر ولی جذاب دارند. این نماد خفاش به یکی از سمبل های دنیای کمیک بتمن تبدیل شده بود و خیلی از طراح ها از این طرح خفاش با پس زمینه ی زرد هم چنان استفاده می کنند.(از جمله گری فرانک در سری بتمن: زمین اول که از این طرح استفاده کرد.)

بتمن برای همیشه(1995)

بتمن

در این فیلم که نقش بتمن توسط وال کلیمر اجرا شد شاهد 2 مدل لباس از بتمن بودیم که یک لباس بسیار شبیه مدل بتمن تیم برتون سال 1989 بود اما کمربند بتمن بیشتر رنگش طلایی است تا زرد و برعکش لباس فیلم بازگشت بتمن شبیه یک زره نبود.

لباس دوم بسیار نو آورانه بود و شبیه آن را در فیلم های سابق ندیده بودیم و رنگش نیز کمی روشن تر بود (ما یل به توسی) و نشان بتمن بسیار بزرگ بر روی لباس طراحی شده بود. که این اولین بار بود که ما در دنیای سینمایی مشاهده کردیم که نماد خفاش بروی لباس حک شده باشد.

بتمن و رابین(1997)

بتمن

اخرین فیلمی که جول شوماخر برای بتمن ساخت که اصلا باب دل هواداران ننشست و از نظر عده ای بدترین و ناامید کننده ترین فیلم تمام تاریخ بتمن است اما مانند فیلم سابق بتمن 2 لباس داشت و عضله های بتمن رو هم به خوبی نشان میداد اما خود جورج کلونی از این لباس خیلی گلایه میکرد. او اظهار داشت که این لباس به قدری سنگین بود که حتی نمی توانست به درستی در آن حرکت کند!

در این لباس نشان خفاش هم به رنگ سیاه به سبک لباس قبلی در یک قالب بیضی شکلی قرار داشت اما لباس دوم فرق داشت و نشان خفاش بزرگ تر و نقره ای روشن بود و در بخش های بی شمار دیگری نیز رنگ نقره ای را شاهد بودیم. ناگفته نماند اگر این فیلم زیبا ترین لباس را هم دارا بود باز هم دیگر ضعف های بزرگ فیلم را پوشش نمیداد.

بتمن اغاز می کند(2005)

بتمن

بتمن اغاز می کند تولدی دوباره برای فیلم های بتمن بود و با کارگردانی کریستوفر نولان و حضور کریستین بیل شاهد مدل جدیدی از فیلم های بتمن بودیم و لباس بتمن هم تغییرات زیادی داشت.

سازندگان لباس توانستند لباس راحتی برای کریستین بیل تهیه کنند که به راحتی میتوانست سر خود را برگرداند و نکته جالب لباس این است که به لطف تکنولوژی امروزی با شنل میتوانست به تنهایی میتواند پرواز کند.(لحظه ای که بارها در کمیک ها شاهدش بودیم اما هیچ وقت در فیلم ها نبودند.)

نشان بتمن هم رنگ با لباس بود و به نسبت بزرگ بود و در بلاس حک شده بود و کمربند بتمن هم رنگی میان زرد و طلایی است.

شوالیه تاریکی(2008)

بتمن

نوبت می رسد به فیلم شاهکاری که تحسین همگان را در پی داشت و در این قسمت در همه جهات شاهد پیشرفت بودیم که شامل لباس هم میشود. این لباس از قبلی براق تر است و نشان بتمن مانند لباس قبل بسیار واضح نیست اما باز هم میتواند که ترس را به دل خلافکاران گاتهام بیندازد. در این لباس ما شاهد طرحی جدید از نماد خفاش بودیم و کمربند هم کوچکتر رنگِ تیره تری داشت و به رنگ لباس نزدیک تر شده بود.

در این لباس پیشرفت های تکنولوژی به سر حد خودش رسید. از جمله دستکش های بتمن و لبه های  تیغ دارش که میتوانستند جدا شوند و به  بدن دشمن فرو روند.هم چنین شاهد یک پنجه بوکس فلزی در بخش سیکن دستکش هستیم

شوالیه تاریکی برمیخیزد(2012)

بتمن

سومین فیلم از سه گانه نولان که همگی برای دیدنش لحظه شماری می کردند و به دلیل درخشش فیلم سابق همگی انتظار یک شاهکار را داشتند اما به خوبی فیلم قبل نبود ولی راضی کننده بود.(به قول اقای ترابی:"فیلم های نولان در بدترین حالت قشنگ هستند") و میرسیم به لباس: شاهد تغییرات انچنانی در لباس نبودیم و فقط یک سری خطوط جدید و تغییرات جزعی بروی لباس اعمال شده بودند.

بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت(2016)

بتمن

فیلمی که با تبلیغات و سر و صدای فراوان روانه سینما ها شد و قرار بود پس از مدت ها شاهد بتمن جدیدی در دنیای سینما باشیم و لازم به ذکر است که انتخاب بن افلک با حواشی زیادی همراه بود و خیلی ها در ابتدا استقبال نکردند اما پس از اکران فیلم عده ای تغییر عقیده دادند. میرسیم به لباس بتمن در این فیلم که شاهد 2 مدل لباس بودیم که یکی از انها برای مبارزه با سوپرمن ساخته شده بود و از داستان ماندگار شوالیه تاریکی بازمی گردد به نویسندگی فرانک میلر اقتباس شده بود و دیگر لباس معمولی بود و به رنگ توسی و یک نشان بتمن گنده در وسط حک شده بود. 

لیگ عدالت(2017)

بتمن

چند روز قبل زک اسنایدر از لباس جدید بتمن در فیلم جاستس لیگ رونمایی کرد و همانطور که مشاهده می کنید با مدل فیلم قبل تفاوت زیادی دارد و یک عینک مخصوص را به همراه دارد که به نظر میرسد برای راندن یک وسیله نقلیه باشد و نماد بتمن هم مانند سری قبل بسیار عظیم و گنده است. با چیز هایی که میشه از تصویر برداشت کرد این لباس تا حدی پوشش فلزی است که به نظر میاد پوششی از کولار( نوعی الیاف سبک ولی به شدت مقاوم) با قطعات فلزی در لباس می باشد. دستکش ها اهنی شده اند و بهتر جلوه می کنند. بخش میانی و شکمی بتمن دارای شش تیکه فلز است که به عنوان یک ضربه گیر عالی عمل می کنند. روی شونه های بتمن هم همانند فیلم دارک نایت بخش های زره ای دیده می شود.

شاید بدن اون عینک این لباس بهتر جلوه میکرد ولی هواداران از ظاهر بتمن راضی بودند.

 فیلم لیگ عدالت در تاریخ 15 نوامبر سال 2017 اکران می شود.

به نظر شما کدام لباس زیباتر بود؟

نویسنده و مترجم:ارشیا غفاری(agh(

منبع:comicbook.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 دوستی بزرگ 1395-06-28 11:48
دوستی بزرگ نظر می دهد 8) :P تشکر از جناب غفاری بابت این مقاله زیبا کاشکی مقاله زره ایرون من و تغییرات اون در فیلم های مختلف رو هم بنویسید.
#2 Mister J 1395-06-28 11:56
دستتون درد نکنه آقای غفاری

من به شخصه لباس bvs و بازگشت بتمن رو دوس دارم...

اولین لباسش واقعا داغونه :D
#3 aria 1395-06-28 12:06
من خودم لباس bvs عادی (نه زرهی) خیلی به دلم نشست؛ البته لباس نولان هم خوب بود و برتون هم خوب بود. اما فکر میکنم این لیگ عدالت خیلی جالب نیست(عینک رو ماسک!)
#4 S.T.A.R.K 1395-06-28 12:07
در ابتدا از جناب ارشیا غفاری تشکر میکنم بابت این مقاله و میرم سر بررسی گزینه ها:
سریال1943: خب این اولین حضور live-action بتمن به حساب میاد و باتوجه به این موضوع و سال تولید نمیشه ایراد زیادی بهش گرفت من فکر میکنم مشکل اساسی این لباس ماسک بتمنه که میتونست بهتر از این باشه.

فیلم1966: بخشصه از همه چیز این فیلم راضیم لباسش هم مشکل خاصی نداشت و لباس رابین هم پرفکت بود.

فیلم1989: طراحی زیبا و رنگ خوب. فکر میکنم فقط جنس لباس زیاد مناسب نبود.

بازگشت بتمن: تقریبا همون لباس قبلیه ولی رنگش خیلی بهتر شده بنظرم تنها مشکلی که داره نحوه قرارگیری شنله که تا روی سینه بتمن اومده.

بتمن و رابین: چیزی ندارم بگم. فقط یک کلمه: آشغال

بتمن آغاز میکند: نظر شخصی من اینه که این بهترین لباس بتمن در سینما س.نمیدونم چرا ولی برام یه جذابیت خاصی داره و لباس کاملا ساده ای هم هست بهرحال عاشقشم.

دارک نایت و دارک نایت ریترنز: خب این دوتا رو یه جا میگم چون تفاوت زیادی ندارن(البته به نظرم لباس تو فیلم سوم نسبت به دارک نایت پسرفت داشت)راستش من از این لباس اصلا خوشم نیومد طراحی ظریف و زیبایی داره ولی هیچوقت باهاش حال نکردم.بهرحال این نظر شخصیمه و فکر میکنم خیلی ها برعکس من این لباس رو دوست دارن.

bvs: لباس زرهی که کپی برابر اصل کمیک بود خب درمورد اون نظری ندارم ولی لباس اصلی بتمن بنظرم عالی بود یعنی یکی از معدود نقاط قوت این فیلم لباس بینظیر بتمن بود که واقعا ازش خوشم اومد.

درمورد لیگ عدالت هم فعلا نمیشه نظری داد.
بازهم تشکر میکنم از دوست خوبم ارشیا غفاری
#5 S.T.A.R.K 1395-06-28 12:10
نقل قول:
کاشکی مقاله زره ایرون من و تغییرات اون در فیلم های مختلف رو هم بنویسید.
اون مقاله مال خودمه
:-* :-*
فعلا اقدامی نکردم ولی اگه مدیریت موافقت کنن مینویسمش.
#6 Dark Knight 1395-06-28 12:10
دستتون درد نكنه بنظرمن بهترين لباسهاي بتمن همون دوتايي بودن كه تو شواليه تاريكي و شواليه تاريكي برميخزد ;-) ولي از يك چيز لباس بتمن عليه سوپرمن(معموليه) خوشم نيومد و اون علامت بزرگ و پهن خفاش بود ولي لباس مكانيكيش خوب بود :-)
#7 kia spider 1395-06-28 12:13
چقدر سری برای این مقاله کامنت می اد...
مقاله رو دیدم گفتم برم دستشویی بیام بعد نظر می دم 10 ثانیه رفتم اومدم دیدم 6# تا کامنت اومده...نسبت به بقیه خبر و مقاله ها رکورد خیلی خوبیه
--------------------------------------------------------------------
درباره مقاله هم که چیز زیادی نمی شه گفت بجز عالی بود
اما اولین بتمن چقدر بامزه بوده :lol: :lol: :lol:
#8 rambod DR 1395-06-28 12:19
ممنون بابت مقاله خوب و دقیقتون در به نظر من لباس اصلی bvs از همه بهتره چون اولا که ظاهر این لباس همون چیزی که باید باشه یعنی اقتباسی خوب از کمیک بعلاوه نو آوری های خوب و به نظرم بهترین لباس بتمن همینه البته یکمی مشکل از نظر من تو کلاه بتمن هست که انگار قسمت دهن ماسک با دهن بن افلک خوب قالب نیست ولی به هر حال از نظر من این لباس بتمن از بقیه بهتره
#9 kia spider 1395-06-28 12:22
به نقل از S.T.A.R.K:
نقل قول:
کاشکی مقاله زره ایرون من و تغییرات اون در فیلم های مختلف رو هم بنویسید.

اون مقاله مال خودمه
:-* :-*
فعلا اقدامی نکردم ولی اگه مدیریت موافقت کنن مینویسمش.
واقعا؟!
منظورم اینکه تو قسمت 3 مرد اهنی(2013)نزدیک به چهل و خورده ای زره هستا...
اگه می خواید بنویسیدش پیشنهاد می کنم قسمتیش کنید(قسمت1،قسمت 2...)
#10 S.T.A.R.K 1395-06-28 12:22
نقل قول:
ولي از يك چيز لباس بتمن عليه سوپرمن(معموليه) خوشم نيومد و اون علامت بزرگ و پهن خفاش بود
اون علامت تو dark knight returns هم دقیقا همین بود.و جناب زک هم چون مثلا داشت از این کمیک اقتباس میکرد از همون لوگو استفاده کرد که الان تبدیل شده به لوگوی دایمی بتمن در dceu
#11 Nightwatcher 1395-06-28 12:37
بین اینا واقعا لباس سریالهای بتمن دهه 40 و دهه 60 و لباس بتمن جرج کلونی غیر قابل تحملن.
حالا اون قدیمیا رو به حساب کمبود امکانات میذاریم... ولی لباس جرج کلونی واقعا افتضاح بود... :-x یعنی خاک بر سر اون جوئل شوماخر :-x

لباس batman begins و bvs رو از همه بیشتر دوست دارم.
لباس مایکل کیتون هم زمان خودش جالب بوده.
با لباس دارک نایت هم نتونستم زیاد ارتباط برقرار کنم.

ممنون از ارشیا بابت این مقاله جالب
#12 Reverse Spidey 1395-06-28 12:43
به به
عجب مقاله ای :roll:
خسته نباشی ارشیا جان :-)
من خودم شخصا خیلی از لباس معمولی BvS خوشم میاد،همه خیلی شیک بود و هم اینکه یه سبک جدید از لباس های بتمن رو در دنیای سینمایی معرفی کرد!
بعد از این لباس از لباس سری نولان هم راضیم هرچند که زیاد به کمیک ها وفادار نبود ولی بازم خیلی خوب بود،مخصوصا لباس فیلم دوم!
بعد هم از سری تیم برتون راضی هستم چون واقعا طراحی لباس در این سری یک انقلاب بزرگ بود !
تو فیلم بتمن برای همیشه هم از لباس مشکی بیشتر خوشم میاد :-*
درباره لباس جاستیس لیگ هم باید بگم که درکل ازش راضیم بجز بخش عینک :-*
ولی بجز روندن وسیله نقلیه ممکنه برای چیز دیگه ای هم باشه.
مثلا اگه سری بازیهای آرکهام رو یادتون باشه یه قابلیتی درشون بود به اسم دید کاراگاهی که میتونستیم همه جا رو بررسی کنیم،ممکنه این هم همینطور باشه.
در آخر ممنون از این مقاله عالی ;-)
منتظر مقالات بعدیتون هستیم آقای غفاری :-)
#13 S.T.A.R.K 1395-06-28 12:46
نقل قول:
ولی لباس جرج کلونی واقعا افتضاح بود... :-x یعنی خاک بر سر اون جوئل شوماخر :-x
من جای جرج کلونی بودم روم نمیشد اون لباس رو بپوشم :lol:
نقل قول:
لباس batman begins و bvs رو از همه بیشتر دوست دارم. لباس مایکل کیتون هم زمان خودش جالب بوده. با لباس دارک نایت هم نتونستم زیاد ارتباط برقرار کنم.
بیگ لایک.صد در صد موافقم.
#14 Ice Man 1395-06-28 12:46
به نظر من لباس BVS و JL از همه بهترن
#15 New Goblin 1395-06-28 12:50
من از دوتا لباس خیلی خوشم بیاد یکی لباس batman begins و یکی دیگه هم لباس ساده بتمن تو bvs ئه.این دو بیشتر از هر لباس دیگه ای به نظرم جالب هستن و بتمن بودن کسی که لباس پوشیده رو میرسونن.
#16 j.jonah jameson 1395-06-28 12:51
ممنون جناب غفاری .
مقاله ی خیلی خوبی بود .
به نظرم لباس بتمن 1989 خیلی قشنگ بود . یه چیز کامل بود . بعد از اون از لباس دارک نایت خیلی راضی ام واقعا خوب بود . و لباس BVS هم بنظرم لباس خوبی بود فقط مشکلم با گوش ها و علامت بتمن در قفسه سینه اش بود که امیدوارم رفته رفته به شیوه ی بهتری ازش پرده برداری بشه .
اما اگر کلا شیوه ی لباس LEE BERMEJO’S BATMAN: NOËL BATSUIT رو بکار میبردند بنظرم بیشتر مورد توجه قرار میگرفت .
8pic.ir/.../...
لباس بتمن JIM LEE هم بنظرم خوب بود ترکیبی از مشکی ، خاکستری و آبی تیره
8pic.ir/.../...
امیدوارم این لباس ها رو هم در دنیای سینمایی ببینم .
ممنون بابت مقاله
#17 Amrol 1395-06-28 13:00
بنظر من لباس جدید بتمن تو فیلم جاستس لیگ به خاطر این اینجوری طراحی شده تا بشه باهاش تو فضا هم رفت.
چون اگه اشتباه نکنم شخصیت منفی فیلم باید darkseid باشه
پس عملا داستان فیلم به غیر از زمین میتونه تو سیارات دیگه مثل سیاره ای که darkseid(اسمش رو نمیدونم :sad: ) فرمانرواش هست و یا تو خود هم فضا باشه
#18 kia spider 1395-06-28 13:06
به نقل از Amrol:
بنظر من لباس جدید بتمن تو فیلم جاستس لیگ به خاطر این اینجوری طراحی شده تا بشه باهاش تو فضا هم رفت.
چون اگه اشتباه نکنم شخصیت منفی فیلم باید darkseid باشه
پس عملا داستان فیلم به غیر از زمین میتونه تو سیارات دیگه مثل سیاره ای که darkseid(اسمش رو نمیدونم :sad: ) فرمانرواش هست و یا تو خود هم فضا باشه

خبیث فیلم جاستیس لیگ دارک ساید نیست،استپن ولف هستش(البته تو قسمت 1)
سیاره ای هم که دارک ساید توش حکم فرمایی می کنه اپوکالیپس (اخر الزمان)نام داره...
#19 Nightwatcher 1395-06-28 13:08
به نقل از S.T.A.R.K:
نقل قول:
ولي از يك چيز لباس بتمن عليه سوپرمن(معموليه) خوشم نيومد و اون علامت بزرگ و پهن خفاش بود

اون علامت تو dark knight returns هم دقیقا همین بود.و جناب زک هم چون مثلا داشت از این کمیک اقتباس میکرد از همون لوگو استفاده کرد که الان تبدیل شده به لوگوی دایمی بتمن در dceu
آره دقیقا
من موندم واقعا چرا توی dceu بتمن رو از dark knight returns اقتباس کردن؟
این داستان یه جریان limited بود و در یک آینده نامعلوم اتفاق میوفته و بتمنش هم پیر بود. به غیر از بتمن بقیه شخصیتها مثل جوکر و سوپرمن و گرین اررو هم پا به سن گذاشته بودن.
بهتر نبود از کامیکهای اصلی و آنگویینگ بتمن اقتباس میکردن؟

واقعا خاک بر سر وارنر و کریس تریو و زک اسنایدر :-x
#20 Bullseye 1395-06-28 14:19
ممنون بابت مقاله دستت درد نکنه اقای غفاری.خداییش سایتمون از همه نظر بینظیره. همه جور مطلبی کار میکنیم چه از دی سی باشه چه از شرکتای دیگه،فقط مخصوص مارول نیست و این نشون دهنده ی پیشرفت این سایته.لباس مایکل کیتون که خیلی خاطره انگیزه یاده یکی از بازی های بتمن میندازه منو که برا کنسول سگا بود(یادش بخیر چه دورانی بود)فکر کنم بخاطره همین بوده که واسم جذاب بوده همیشه.لباس بتمن بیگینز با اینکه خوبه ولی اصلا به دلم نمیشینه،شاید بخاطره کیریستن بل هستش ک تو لباسه،اخه خیلی لاغره به بتمن نمیخورد اصلا.همیشه با این لاغر بودنش مشکل داشتم.با اینکه از bvs اصلا خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم لباس بتمن حرف نداشت.تنها نقطه قوت فیلم بود.با اینکه اون قسمت رنگ طوسی مانندش از جنس پارچه بودو اصلا زرهی نبود ولی خیلی قشنگ کار شده بود.مخصوصا اون تیکه ای که بن افلک بدون ماسک هستش ولی لباس تنشه.
#21 quick black 1395-06-28 14:40
ممنون اقای غفاری
به نظر من لباس بتمن تو شوالیه تاریکی عالی بود
نه خیلی شورشو در اوردن
و نه خیلی شلوغه
مثلا تو بتمن و رابین شور قضیه رو در اوردن این چیه اخه!!!!!!!
#22 Arian inheritor 1395-06-28 15:19
این لباس جدیدش توی لیگ عدالت خیلی مسخره است.
اولش فکر میکردم لباس batman vs superman ضایه است ولی این خیلی بد تره.
منو یاد جریان لباس کاروان المپیک میندازه. :lol:
#23 DarkCat666 1395-06-28 16:58
فک کنم لباس batman bvsیک super suit باشه چون بتمن هیچ حرکتی نمیزد مث کشتی کج کارا بود همه ی ضربه ها رو میخورد (لباس اهنیرو نمیگم)
#24 Dark Knight 1395-06-28 21:12
به نقل از quick black:
ممنون اقای غفاری
به نظر من لباس بتمن تو شوالیه تاریکی عالی بود
نه خیلی شورشو در اوردن
و نه خیلی شلوغه
مثلا تو بتمن و رابین شور قضیه رو در اوردن این چیه اخه!!!!!!!

دقيقا فكركنم بتمن نميخواست با اون لباس بتمن و رابين تبهكارا رو دستگير كنه ميخواست تو مسابقه سنگين ترين و بيخود ترين زره شركت كنه(احتمالا برنده ميشد :-x )
درحالي كه توي فيلم شواليه تاريكي همه ي اجزاي لباس بدرد ميخورد وتو خود فيلم اقاي فاكس توضيح ميده هر جزء از لباس به چه درد ميخوره و براي كريستين بيل بسيار راحت بود و به راحتي تو فيلم حركت ميكرد ;-) در حالي كه تو فيلم بتمن و رابين جرج كلوني بدبخت حتي نميتونست تو لباس راه بره :-x
#25 Dark Knight Spidey 1395-06-29 14:34
مضخرف ترین وبدترین و بیخود ترین لباس قطعا و بدون شک لباس دوم فیلم بتمن و رابین هست ! :-x

خودم لباس بتمن آغاز میکند , لباس غیر زره ای BvS رو بیشتر میپسندم. لباس لیگ عدالتش هم جالبه. منتهی عینکش تو ذوق میزنه!که اینم همونطور ه دوستان گفتن احتمالا برا روندن وسیله نقلیه ای هست و یا شایدم همون دید کاراگاهی سری آرکام!
#26 i-safe 1395-06-29 23:20
اگر بخوام به قشنگی نمره بدم لباس بتمن تو سری آرکهام به خصوص نسخه آخری بسیار زیبا بود خیلی باهاش حال کردم تو اوریجینز هم جاب بود
#27 S.T.A.R.K 1395-06-29 23:42
به نقل از i-safe:
اگر بخوام به قشنگی نمره بدم لباس بتمن تو سری آرکهام به خصوص نسخه آخری بسیار زیبا بود خیلی باهاش حال کردم تو اوریجینز هم جاب بود

ببخشید مقاله در مورد لباس های بتمن در سینما و تلوزیون بود نه گیم. :-| :-| :-|
#28 Spidey 1395-06-29 23:47
بنظرم بهترین لباس بتمن تو بازی آرکهام سیتی با شوالیه تاریکی بود.بدترین لباس هم تو فیلم بتمن و رابین بود خدایی خیلی ضایع بود :-x لباس لیگ عدالتم خوبه ولی با اون عینک میشه بدترین لباس بتمن :sigh:
#29 Md_sadegh 1396-08-12 12:53
عالی بود
فکر کنم لباس جوخه خودکشی رو جا انداختی ;-)

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید