5 مثلث عشقی برتر دنیای کمیک

5 مثلث عشقی برتر دنیای کمیک

به مناسبت روز ولنتاین این مقاله تقدیم شما میشود.

مقدمه: مثلث عشقی به افرادی میگویند که دو نفر را به یک اندازه دوست دارند و نمیتوانند فقط یکی را انتخاب کنند.در دنیای کمیک هم تا به حال همین اتفاق افتاده و به حدی این قضیه جدی شده که طرفداران هم دودل موندن که کدوم را انتخاب کنند.بخاطر همین 5 تا از این مثلث های عشقی را براتون پیدا کردم.امیدوارم خوشتون بیاد.

5- اما فراست،سایکلاپس،جین گری

اما فراست،سایکلاپس،جین گری

برای مدت طولانی سایکلاپس عاشق جین گری بود تا اینکه اما فراست به مردان ایکس پیوست و تلاش کرد تا او را اغوا کند. باید گفت که اول اما بود که عاشق شخصیت و قدرت رهبری سایکلاپس شد و تلاش کرد تا او را اغوا کند(که تا حدودی موفق بود) ولی این دو به هم نرسیدند تا اینکه جین گری کشته شد. از این موقع بود که رابطه ی این دو جدی شد.این دو باهم تبدیل به یکی از خطرناک ترین و بهترین زوج های کمیک بوکی شدند.پس از این هم این دو باهم رهبر و مدیر مردان ایکس شدند.نوع تعاملات شون باهم واقعا جالب بود و برای خواننده تازگی داشت مثلا سایکلاپس به قول خودمون زن ذلیل نشان داده میشد درحالی که سایکلاپس شخصیتی محکم و قوی داشت یا اینکه همیشه موقعی که میخواست تصمیمی بگیرد با اما مشورت میکرد.البته باید گفت که عشق حقیقی سایکلاپس همیشه جین گری است و این موضوع را او بارها اعتراف کرده ولی اگر از یک طرفدار مردان ایکس بپرسید که اما را ترجیح میدهد یا جین،نمیتواند جواب دقیقی به این سوال بدهد.

4- الکترا،بی باک،بیوه سیاه

الکترا،بی باک،بیوه سیاه

بی باک به قول خودمون مرد عاشق پیشه است و با خیلی از زن ها رابطه داشته است. ولی فقط با این دو بطور جدی وارد رابطه شده است.رابطه بی باک با الکترا از آن جایی اغاز شد که الکترا به دستور کینگ پین قرار بود مت مورداک و فاگی نلسون را به قتل برساند. در آن جا معلوم شد که این دو در جوانی هم دانشگاهی و عاشق هم بودند.البته الکترا بعد از حضور در چند شماره از کمیک های بی باک توسط بولزای کشته شد و تا مدت ها زنده نشد.همین وقفه کافی بود تا بی باک با بیوه سیاه آشنا شود.اوایل کمی تنش بین رابطه این دو بوجود آمده بود ولی بعد از مدتی عاشق هم شدند. باید هم گفت خیلی به هم می آمدن. هردو مبارزی قوی و قهار و عضو انتقام جویان بودند و البته هردو موهای قرمز داشتند. تا سال ها رابطه این دو در دنیای کمیک ادامه داشت تا اینکه بالاخره این دو با هم بهم زدند.ولی چیزی که باید به ان اشاره کرد این است که رابطه الکترا و بی باک یک نوع عشق ممنوعه است.بخاطر این که الکترا یک قاتل و آدم کش بی رحم و بی باک یک مبارز قانون است.در واقع همین ویژگی است که این رابطه را جذاب میکند. نویسنده ها هم تا میتوانستند روی همین ویژگی مانور دادن داستان های عالی نوشتند.در حال حاضر هم بی باک به هیچ کدومشون رابطه ندارد ولی اگر قرار باشه یکی را به عنوان عشق اول معرفی کنیم قطعا الکترا در جایگاه اول قرار میگیرد.

3- باربارا گوردون،دیک گریسون،استارفایر

باربارا گوردون،دیک گریسون،استارفایر

تا سال ها باربارا گوردون به عنوان عشق و همسر آینده ی دیک گریسون شمرده میشود. تا اینکه ماروو ولفمن در شماره یک تیتان های جدید شخصیتی به نام استارفایر خلق کرد.همان طور که میدانید دیک گریسون جذاب ترین مرد دنیای کمیک است بخاطر همی استارفایر بلافاصله عاشق او شد.البته اوایل،دیک از او دوری میکرد در حالی که او سعی میکرد دل دیک را بدست آورد.ولی بعد از مدتی بالاخره این دو عاشق هم میشوند و حتی نزدیک بود که با هم ازدواج کنند.این را هم باید اضافه کرد که این رابطه حالتی شهوت آلود داشت در حالی که رابطه ی دیک و باربارا پاک و معصومانه بود.دیک البته بارها گفته که عشق اصلی او باربارا گوردون است.خب راست هم میگه این دو از بچگی باهم بزرگ شده اند وعشق اول همدیگر بودند. البته فکر نکنم حالا حالاها دیک با استارفایر وارد رابطه بشود(بخاطر کم شدن محبوبیت این شخصیت) ولی جدیدا نوعی عشق بین دیک و باربارا دیده میشود. حتی پیش بینی شده است که در آینده قرار است با هم ازدواج کنند.

2- سایکلاپس،جین گری،ولورین

سایکلاپس،جین گری،ولورین

آیا کسی هست که این مثلث عشقی را نشناسد؟اگر کمیک های مردان ایکس را خوانده باشید می دونید که ولورین چقدر به جین گری علاقه داره و یکی از دلایل این که ولورین زیاد از سایکلاپس خوشش نمیاد هم همین است. همان طور که بالا گفتم تا مدت ها جین گری عشق و همسر سایکلاپس بود تا اینکه ولورین به مردان ایکس پیوست. از ان جا بود که تنش بین ولورین و سایکلاپس بوجود آمد.یجورایی این مثلث عشقی پیچیده است چون بعدها جین گری هم به ولورین علاقه مند شد و با او رابطه ایجاد کرد. این رو هم در نظر بگیرید که محبوبیت و شخصیت پردازی ولورین یک سر و گردن از سایکلاپس بهتر است و این کفه ترازو را برای او سنگین تر میکند.خدا میدونه که چقدر هم سر این موضوع با هم دعوا کردند.البته طرفدارها یک راه کار رای این مثلث های عشقی مردان ایکس پیدا کردن.ان ها میگن که سایکلاپس با اما و جین با ولورین باشه.نظر شما چیه؟بنظرتون این اتفاق شدنی است؟

1- گوئن استیسی،پیتر پارکر،مری جین واتسون

گوئن استیسی،پیتر پارکر،مری جین واتسون

این یکی واقعا از مثلث های عشقی برتر دنیای کمیک است.یعنی هرچه قدر طرفداران فکر میکنن نمیتونن یکی را انتخاب کنند.کلی هم بحث سر این است که اگر گوئن کشته نمیشد،پیتر کدام را انتخاب میکرد. البته باید بگیم که تا قبل از کشته شدن گوئن،رابطه ی او با پیتر سرد شده بود.بعضی ها هم میگن انتخاب اول پیتر برای ازدواج گوئن بوده یا تا گوئن بوده پیتر به مری جین نگاه هم نمیکرده.البته درست هم میگوید چون تا قبل از مرگ گوئن پیتر زیاد به مری جین علاقه نداشت و بعد از کشته شدن گوئن بود که رابطه ی این دو جدی شد.در ضمن این مری جین بود که پیتر را بعد از مرگ گوئن دلداری میداد یا به او کمک میکرد.در نهایت نیز پیتر با مری جین ازدواج کردند که بعدها بطرز مسخره ای بهم خورد.(وقایع one more day) مارول هم تا توانسته بین آن ها جدایی انداخته.خلاصه این که الان پیتر نه مری جین را دارد نه گوئن را (که امیدواریم در آینده این مشکل حل شود)

امیر حسین سخائی

nightspider

All rights reserved © Spidey.ir 2018

(هر كسي بدون اجازه يا بدون ذكر نام نويسنده و منبع از اين مقاله يا ديگر مقالات سايت در وبلاگ يا سايت خود استفاده كند، مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت)

مطالب مرتبط:

20 زوج عاشق برتر در دنیای کمیک

تمام عشق های پیتر پاركر!

اولین بار عشق های پیتر پاركر/ مرد عنكبوتی در كدام كمیك ها ظاهر شدند؟

10 کمیک برتر عاشقانه (ROMANCE)

بهترین زوج های عاشق در فیلم های کمیک بوکی!

10 کمیک مهم انتشارات ایمج (IMAGE)

15 مراسم عروسی بزرگ دنیای کمیک بوک

بدترین زوج های عاشق در فیلم های کمیک بوکی!

20 زوج بی ربط (!) در دنیای کمیک

15 صحنه غم انگیز، احساسی و ناراحت کننده در فیلم های کمیک بوکی

20 زوج عاشق برتر در دنیای کمیک

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

Migel ohera
#1 Migel ohera 1396-11-28 12:50
ممنون جناب امير حسين مقاله جالبي بود
نميدونستم بيوه سياه با بي باك رابطه داشته ،
البته به نظر شخصي خودم بتمن هم ميتونست توي ليست باشه چون اون هم دختر راس الغول رو دوس داشت هم سلينا كايلو
ولي خدا وكيلي بهترينش مال پيتر پاركر ، البته به نظرم پيتر پاركر يه مربع عشقي داره ، گربه سياه رو فراموش نكنيد. :lol:
نقل قول کردن
Samwel Tarly
#2 Samwel Tarly 1396-11-28 13:48
خسته نباشید جناب سخایی بابت مقاله
به شخصه من هیچ وقت با شخصیت الکترا ارتباط برقرار نکردم و واقعا برام عجیبه که شخصیت معصومی مثل مت مرداک میتونه عاشق چنین شخصیتی بشه!
به نظرم اگه مقاله رو top 10 مینوشتید خیلی بهتر میشد مثلا مثلث سوپرمن و لوییز لین و لانا هم میتونست تو این لیست قرار بگیره و وقتی ندیدمش تعجب کردم.
در اخر یه سوال هم داشتم ممنون میشم جواب بدید:
ایا هری ازبورن هم علاقه خاصی به مری جین داشته یا سابقه تشکیل چنین مثلث عشقی بین پیتر و هری و ام جی بوده؟
نقل قول کردن
Samwel Tarly
#3 Samwel Tarly 1396-11-28 13:52
دوست عزیز اگه یادتون باشه استاد ترابی هم قبلا گفتن که پیتر و گربه سیاه هیچ وقت خیلی علاقه خاصی بینشون نبوده و میشه اینطور گفت که گربه سیاه عاشق اسپایدرمن بوده تا پیتر!
ولی مری جین و گوءن عاشق پیتر بودن تا اسپایدرمن که این از همه مهم تره.
نقل قول کردن
Captain Steve Lover
#4 Captain Steve Lover 1396-11-28 14:01
خیلی هم عالی...با تشکر از استاد...
مثلا های عشقی عالم کمیک واقعا خوبن خصوصا اسکات و لوگان و جین بنظرم بهترین مثلث عشقی رو دارن ولی حیف که توی سه گانه اول X واقعا نابودش کردن...
اون مثلث پیتر و مربی و گوئن رو‌ پیش بینی میکردم اول باشه...
.........
استاد به مناسبت اکران فیلم پلنگ سیاه برنامه ای برای مقالات ندارید؟امروز رسما اکران میشه...برنامه ای ندارید برای مقاله نوشتن در مورد بلک پنتر؟
نقل قول کردن
Migel ohera
#5 Migel ohera 1396-11-28 14:45
به نقل از agh:
دوست عزیز اگه یادتون باشه استاد ترابی هم قبلا گفتن که پیتر و گربه سیاه هیچ وقت خیلی علاقه خاصی بینشون نبوده و میشه اینطور گفت که گربه سیاه عاشق اسپایدرمن بوده تا پیتر!
ولی مری جین و گوءن عاشق پیتر بودن تا اسپایدرمن که این از همه مهم تره.

بله حق با شماست
ببخشيد
نقل قول کردن
mtm
#6 mtm 1396-11-28 16:20
به نقل از Captain Steve Lover:

استاد به مناسبت اکران فیلم پلنگ سیاه برنامه ای برای مقالات ندارید؟امروز رسما اکران میشه...برنامه ای ندارید برای مقاله نوشتن در مورد بلک پنتر؟

مگه میشه فیلم کمیک بوکی بیاد و من براش مقاله و برنامه نداشته باشم؟
نقل قول کردن
Amir
#7 Amir 1396-11-28 16:55
استاد راستی پلنگ سیاه رو دیدید؟
انشاالله کی براش نقد مینویسید؟
نقل قول کردن
mtm
#8 mtm 1396-11-28 17:01
به نقل از Amir:
استاد راستی پلنگ سیاه رو دیدید؟
انشاالله کی براش نقد مینویسید؟

نه والا امروز میخواستم برم که نشد
انشلبه اگه بشه وسط هفته میرم
نقل قول کردن
marvel boy
#9 marvel boy 1396-11-29 14:30
مطمئن بودم جین و والدین و اسکات توشن
نقل قول کردن
R.G.A
#10 R.G.A 1397-11-26 21:10
سلام . مرسی مقاله خوبی بود. بنظر من پیتر با مری جین ، لوگان با جین ، اسکات با اما و متیو هم با الکترا باشه بهتره .
ببخشید بابت اسپم ولی میشه ادامه کمیک های superior spider Man team_up هم ترجمه کنید؟
نقل قول کردن
rocket racer
#11 rocket racer 1397-11-30 01:55
رتبه 1 درست نیس چون اصلا هیچ وقت مثلث عشقی برقرار نبوده . پیتر هیچوقت دو دل نبود بین گوعن و مری جین . فقط اون دو شماره اول حضور مری جین پیتر چون که فکر میکرد مریجین زشته ولی دید که خیلی زیبا بود کپ کرده بود اما به محص اینکه با شخصیت سطحی مریجین اشنا شد دیگه 100 درصد گوعن بود . جف لوبم تو یکی از مصاحباش گفته بود اینو که از همون اول گوعن بوده قضیه .
نقل قول کردن
rocket racer
#12 rocket racer 1397-11-30 01:59
به نقل از agh:
به شخصه من هیچ وقت با شخصیت الکترا ارتباط برقرار نکردم و واقعا برام عجیبه که شخصیت معصومی مثل مت مرداک میتونه عاشق چنین شخصیتی بشه!
به نظرم اگه مقاله رو top 10 مینوشتید خیلی بهتر میشد مثلا مثلث سوپرمن و لوییز لین و لانا هم میتونست تو این لیست قرار بگیره و وقتی ندیدمش تعجب کردم.
ایا هری ازبورن هم علاقه خاصی به مری جین داشته یا سابقه تشکیل چنین مثلث عشقی بین پیتر و هری و ام جی بوده؟

بله دوست عزیز هری مریجین رو دوس داشت و اصن سر بی محلی های مرجین رفت به سمت اعتیاد. ولی پیتر تا قبل از مرگ گوعن و یکم بعدش هیچوقت مریجین رو دوس نداشته بدون شک.از لحاظ فنی بخوایم حساب کنیم یجوارایی مریجین ولی مقصر مرگ گوعنه ها . چون مریجین باعث اعتیاد هری میشه و اعتیاد هری باعث قاتی کردن نورمن میشه و مرگ گوعن.
نقل قول کردن
Ehsan Spider
#13 Ehsan Spider 1399-11-26 14:42
سلام

عالی عالی چه مقاله خوبی واقعا دمتون گرم

من با اینکه کمیک های مردان ایکس رو نخوندم خیلی هم علاقه ای ندارم ولی با خوندن این مقاله یعنی موارد ۵ و ۳ خیلی برام جالب بود الان دارم توی ذهنم تصور میکنم .

مورد ۴ رو هم خیلی دوست داشتم دردویل جز ۵ شخصیت مورد علاقه منه خیلی خوب بود مورد چهار من همیشه رابطه بین یه شخصیت مثبت با یه شخصیت منفی رو دوست داشتم مثل پیتر و فلیشا خیلی هم باهاش ارتباط برقرار میکنم ( تنش های بسیار جذابی داره یکی این جبهه یکی توی جبهه دیگه اما نمیتونن از هم دیگه هم بگزرن )

عالی بود
نقل قول کردن
ArashBigA
#14 ArashBigA 1399-11-27 17:55
چقدر سه مثلث برتر خفن بودن ;-)
نقل قول کردن
Pbenjya
#15 Pbenjya 1400-12-14 18:41
به نقل از rocket racer:
به نقل از agh:

بله دوست عزیز هری مریجین رو دوس داشت و اصن سر بی محلی های مرجین رفت به سمت اعتیاد. ولی پیتر تا قبل از مرگ گوعن و یکم بعدش هیچوقت مریجین رو دوس نداشته بدون شک.از لحاظ فنی بخوایم حساب کنیم یجوارایی مریجین ولی مقصر مرگ گوعنه ها . چون مریجین باعث اعتیاد هری میشه و اعتیاد هری باعث قاتی کردن نورمن میشه و مرگ گوعن.

کاملا منطقیه مری جین قاتل :cry: :sad:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید