10 نقاشی شگفت انگیزی که هواداران ایرانی برای شخصیت های مارول خلق کرده اند

10 نقاشی شگفت انگیزی که هواداران ایرانی برای شخصیت های مارول خلق کرده اند

همانطور که وعده داده بودیم این مقاله امروز روی سایت قرار گرفت.

چندی پیش در سایت فراخوان دادیم برای شرکت در یک مسابقه نقاشی از روی شخصیت های مارول. رای گیری هم هفته پیش انجام شد. این 10 نقاشی بیش از بقیه رای آوردند!

10- آهای Bub!

«علی رضا قدیری» (ravager93)

شخصا از این طراحی اقای «علی رضا قدیری» (ravager93) خیلی راضی بودم. در عین اینکه انگار این صحنه رو بارها دیده ایم ولی نوعی حس اریجینال خاصی در آن هست.

9- ژست معروف اسپایدرمن

حمید رحمانی

«حمید رحمانی» (Fonix) از ژست معروف مرد عنکبوتی الهام گرفته و کاملا ثابت کرده چقدر در طراحی مهارت داره.

8- زندگی دوگانه مرد عنکبوتی !

صدرا حسن زاده

«صدرا حسن زاده» یا همون spidey noir خودمون با این اثر به یاد ماندنی محتوا را به خوبی رعایت کرده . یعنی اشاره به تنهایی اسپایدرمن و ترکیب او با سیمبیوت فضایی که این حس تنهایی رو بیشتر کرده ، این اثر را به یاد ماندنی کرده.

7- سه قهرمان!

رضا عسگری

رضا عسگری (gray fox) واقعا کارش درسته. من اگه میتونستم به دو تا نقاشی رای بدم، قطعا به اینهم رای میدادم. من زیاد از طراحی و نقاشی چیزی سر در نمیارم ولی با یک نگاه به این اثر میشه فهمید که طرف واقعا استعداد داره. آفرین!

6- مرد عنکبوتی در لباسی جدید!

behnam.mby

آقا «بهنام» (behnam.mby) واقعا با این اثر گل کاشته . ایشون نه تنها آناتومی را خوب رعایت کرده بلکه یک لباس جدید و جذاب هم برای اسپایدرمن خلق کرده!

5- پیرمردی به نام لوگان!

پیرمردی به نام لوگان!

این یکی واقعا قشنگه. استعداد آقای «مهرداد سامیر» (me_smr) در نقاشی بسیار زیاده.  سلیقه خوبی هم در انتخاب سوژه داره!

4- دنیای مرد عنکبوتی!

علیرضا نوروزی (alispider)

اثری شگفت انگیز که من خودم بهش رای دادم. واقعا لی آوت (layout) عالی داره. به جزئیات هم خیلی دقت شده. تبریک به علیرضا نوروزی (alispider). شخصا خیلی با این اثر حال کردم.

3- ددپول!

وینتر سولجر

اثری دیدنی از کاربر Winter_soldier. اینم هم محتوا داره هم تکنیک!

2- مرد عنکبوتی جان بچه ای را نجات میدهد

بهرامی (Spider Zorro)

از معدود آثاری که در مسابقه ما شرکت کردند و هم از نظر فنی قوی بود و هم از نظر محتوا! ما به خوبی شخصیت پردازی مرد عنکبوتی و شخصیت ذاتی او را که همیشه به دیگران کمک میکند در این اثر تاثیرگذار میبینیم. کارت خیلی درسته آقای بهرامی (Spider Zorro)

1- پلنگ سیاه

«کمیل عباس زاد» با نام کاربری sentry2079

و بالاخره میرسیم به رتبه 1 که توسط «کمیل عباس زاده» با نام کاربری sentry2079 خلق شده است. یک اثر بسیار جذاب و با جزئیات و ترکیب رنگ فوق العاده از شاه واکاندا یعنی تچالا ملقب به پلنگ سیاه. به نظرم آقای عباس زاده اگه بیشتر کار کنه قطعا میتونه به عنوان یک کانسپت آرتیست برای مارول کار کنه!

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

15 لباس شگفت انگیزی که هواداران برای مرد عنکبوتی خلق کرده اند

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

alispider
#1 alispider 1396-07-15 15:33
با سلام به آقای ترابی و همه ی کاربرانی که در این مسابقه شرکت کردند.واقعا به همتون تبریک میگم.دست مریزاد.واقعا نقاشی های زیبایی ارائه دادید.واقعا همتون ذهن خلاقی دارید.
با تشکر از آقای ترابی و زحماتی که کشیدند.من واقعا خوشحالم که در این مسابقه شرکت کردم و از دوستانی که به من و دیگر نقاشی ها رای دادن ممنونم. :-)
نقل قول کردن
a.v.s
#2 a.v.s 1396-07-15 15:40
دستشون درد نکنه همین طور بقیه دوستانی هم که جزو 10 تا نقاشی برتر نشدند
من خودم به شخصه رای اصلیم روی نقاشی پلنگ سیاه بود ولی گذاشتم احساساتم رای بده و منم رای خودم رو به نقاشی دنیای مرد عنکبوتی تغییر دادم که از رای دادن بهش هم احساس پشیمونی نمیکنم
ولی خب نقاشی "پلنگ سیاه" و "مرد عنکبوتی جان بچه ای را نجات می دهد" حقشون بود
فقط ببخشید میخوام یه غلط املایی بگیرم: آقای ترابی شما اول نوشتید «کمیل عباس زاد» ولی بعدش نوشتید «عباس زاده». ایشون کدومشون هستند؟ آقای «عباس زاد» یا آقای «عباس زاده»؟
نقل قول کردن
alispider
#3 alispider 1396-07-15 15:49
به نقل از a.v.s:
من خودم به شخصه رای اصلیم روی نقاشی پلنگ سیاه بود ولی گذاشتم احساساتم رای بده و منم رای خودم رو به نقاشی دنیای مرد عنکبوتی تغییر دادم که از رای دادن بهش هم احساس پشیمونی نمیکنم

ممنون که بهم رای دادید. :-)
نقل قول کردن
marshal2020
#4 marshal2020 1396-07-15 15:50
به همه دوستانی که رتبه یک تا ده بودن تبریک می گم.براتون آرزوی موفقیت می کنم
نقل قول کردن
Ultimate Comic Fan
#5 Ultimate Comic Fan 1396-07-15 16:10
بلاخره این مقاله اومد...
خب اول بگم که من به نقاشی alispider رای دادم چون به نظر من هدف این مسابقه خلق یه چیز جدید و وفادار به کمیک هست و "دنیای مردعنکبوتی" دقیقا همونه، این نقاشی به یکی از مهترین خصوصیات کمیک های مردعنکبوتی که همون رنگارنگی بودن هست وفادار بوده و در عین حال یه چیز تقریبا اوریجینال تحویل بده و همینطور جا دادن کلی از شخصیت های داستانای مردعنکبوتی هم به اون بحث وفاداری اضافه میکنه.
درسته کار هایی مثل "ددپول" و "پلنگ سیاه" هم خوبن ولی اون حس اوریجینال بودنو ندارن.
با اینحال به تمامی کاربرایی که توی این مسابقه شرکت کردن خسته نباشید میگم. ;-)
نقل قول کردن
a.v.s
#6 a.v.s 1396-07-15 16:23
به نقل از alispider:
به نقل از a.v.s:

ممنون که بهم رای دادید. :-)

خواهش میکنم
به امید کارهای بعدیت و همینطور دیگر دوستان. همینطور ادامه بدید نقاش های بزرگی میشید و یا به قول یکی از دوستان میتونید یه کارگاه نقاشی توی سایت تاسیس کنید
معلومه که spidey.ir میراث قابلی رو بر جای گذاشته که شما دوستان انقدر به کمیک علاقه دارید که قهرمانانش رو نقاشی میکنید. بهتره که به جز marvel legacy، یک spidey.ir legacy هم داشته باشیم چون هممون هم دوست داریم جوون های بیشتری به کمیک علاقه پیدا کنند و هم اینکه دلمون برای بچه های قدیمی سایت تنگ شده (بخاطر همین گفتم که باید یه spidey.ir legacy داشته باشیم. به امید اومدنش) البته من با young spider ارتباط دارم و گفته بخاطر فشار درسی نمیتونه به سایت سر بزنه
نقل قول کردن
Winter_soldier
#7 Winter_soldier 1396-07-15 16:25
ممنونم از همه کسانی که به نقاشی من رای دادن ... فکر نمیکردم سوم بشه ... من یه دفتر بزرگ A3 نقاشی دارم که تقریبا پر شده ... همه ی نقاشی ها ام از کاراکتر های مارول و دی سی کشیدم... یه عشقیه که به جونم افتاده :lol: واسه ی مسابقه ی بعدم کری میخونم واسه ی دوستان اول و دوم .. بدانید و آگاه باشید که دفعه ی بعد رحمی نخواهم کرد(جاست فور فااااان :lol: ) ... ممنون که این مسابقه رو گذاشتید
نقل قول کردن
mehran spidey
#8 mehran spidey 1396-07-15 17:06
خیلی منتظر این مقاله بودم . اول به آقای sentry 2079 تبریک میگم که اول شدند . نقاشی خیلی قشنگیه و حال و حوصله ی زیادی میخواد ، من خودم به آقای Ali spider رای دادم و باید بگم که از رایم راضیم ، بهترین نقاشی ای بود که تا به حال از اسپایدی دیدم ، بقیه ی نقاشی ها هم زیبا بودند ، راستش فکرشم نمیکردم که اینقدر طراح داشته باشیم تو سایت :lol: امیدوارم تو کارهاتون موفق باشید ;-)
نقل قول کردن
HOPE
#9 HOPE 1396-07-15 17:31
نقاشی های منتخب فوق العاده و شایسته هستن.. تبریک میگم به دوستانی نقاشی هاشون رای آورد و برای این لیست انتخاب شدن و براتون آرزوی موفقیت میکنم
از آقای ترابی هم بخاطر برگزاری این مسابقه جالب و لذت بخش تشکر میکنم
نقل قول کردن
sib khan
#10 sib khan 1396-07-15 17:36
به تمام دوستان خسته نباشید و تبریک میگم :-) سایت طراحان فوق العاده ای داره!مطمعنا اگر دوستان به طور جدی ادامه بدنن میتونن به جاهای خیلی خوبی برسن :D بازم خسته نباشید
نقل قول کردن
North-wolf
#11 North-wolf 1396-07-15 17:55
رای من اول شد :P
نقل قول کردن
Spider_Arya
#12 Spider_Arya 1396-07-15 18:25
آقای ترابی اگه میشه یه مسابقه برای قهرمانای دی سی هم ذارین ، روزی که اطلاعیه مارول زدین من ندیدم نوشته مارول سریع رفتم شخصیت فلش رو کشیدم :lol: بعد اومدم تو سایت با دقت خوندم دیده زده مارول :cry: بعد بی انصافی میشه فقط برای مارول مسابقه بذارین برای دی سی هم یه مسابقه بذارین ممنون :roll:
نقل قول کردن
marvel boy
#13 marvel boy 1396-07-15 18:54
باحال بود ولی دلم میخواست جز ده نفر یاشم :cry: ولی در کل خوب بود مسابقه نقاشی
نقل قول کردن
marvel boy
#14 marvel boy 1396-07-15 18:56
به نقل از Winter_soldier:
ممنونم از همه کسانی که به نقاشی من رای دادن ... فکر نمیکردم سوم بشه ... من یه دفتر بزرگ A3 نقاشی دارم که تقریبا پر شده ... همه ی نقاشی ها ام از کاراکتر های مارول و دی سی کشیدم... یه عشقیه که به جونم افتاده :lol: واسه ی مسابقه ی بعدم کری میخونم واسه ی دوستان اول و دوم .. بدانید و آگاه باشید که دفعه ی بعد رحمی نخواهم کرد(جاست فور فااااان :lol: ) ... ممنون که این مسابقه رو گذاشتید

من از همون وقتی که نقاشی کشیدن همش مارول بوده
نقل قول کردن
Richard Grayson
#15 Richard Grayson 1396-07-15 20:23
با این همه نقاش های ماهری که داریم ، بنظرم وقتشه یک کمیک چند قسمتی یا تک قسمتی بدیم بیرون. ایران نقاش های خیلی خوبی داره ولی در ضمینه داستان زیاد موفق نبوده. البته مانگاکا های ایرانی تلاش های زیادی کردند ولی پایان بندی خوبی انجام ندادند. بنظرم اسپایدی باید یه تیم برای کمیک جمع کنه ، ایده پرداز های خوب و نقاش های خوبی در سایت حضور دارند.
نقل قول کردن
A Great Captain
#16 A Great Captain 1396-07-15 23:14
اکثر نقاشی های این مقاله این مسابقه رو زیر سوال بردند. جزئیات فراخوان مسابقه از این قرار بود که طراحی شرکت داده شده کپی 100% نباشد و فقط الهام گرفته شده باشند. از روز اول که این فراخوان روی سایت قرار داده شد ، نصف بیشتر طراحی ها کپی 100% بودند و بعید نبود که چنین اتفاقی پیش بیفتد. اکثر نقاشی هایی که در این مقاله با عنوان "الهام گرفته" یاد شده اند کپی کامل هستند.اعتراض من این است چرا متن فراخوان اصلاح نشد و یا حتی اطلاع داده نشد که نقاشی های کپی هم مجاز هستند. چون نکته ای که می توانست متمایز کننده طراحان از یکدیگر باشد(در صورت کپی نکردن)، توانایی ذهنی کشیدن درست بود. برای همه کسانی که طراحی کار می کنند واضحه که دیدن و کشیدن در مقایسه با ذهنی کشیدن هیچ است. و انصافا دیدن و کشیدن درست کار سختی نیست. من نقاشی های دوستان را زیر سوال نمی برم و واقعا علاقه ای هم به این کار ندارم چون واقعا نقاشی های بعضا حرفه ای رو مشاهده کردم و در مهارت طراحی و رنگ آمیزی شان شکی ندارم. اما چون قرار بود 10 "طراح" برتر مشخص شوند ، و طبق متن فراخوان و برداشتی که از طراح برتر داریم ( یعنی این که حداقل ،کاری مثل طراحان کمیک بوک انجام دهیم و فقط الهام بگیریم یا ذهنی مطلق بکشیم) باید شاهد رفتار حرفه ای تری در این زمینه می بودیم.
نقل قول کردن
امیر رضا
#17 امیر رضا 1396-07-16 00:56
سلام بر همه كاربران اسپايدي اول از همه 5 سالگي رو تبريك ميگم به اقاي ترابي و همه كاربران عزيز
اين 5 سال خيلي زود گذشت اما گذشت منم از همون اول هاي تاسيس سايت با سايت اسپايدي همراه بودم بچه بودم بلد نبودم عضو سايت بشم ي ذره بزرگ تر شدم خواستم عضو بشم فكر كردم مثل بقيه سايتها ايميل و رمز عبور و .... حله داداش
ولي نه اسپايدي هر سايتي نيست بعضي موقهع ها خوشحال بوديم بعضي موقع ها ه ناراحت زماني هم سايت ي مدت فيلتر شد همه ما خيلي ناراحت شديم كه به خاصر ي شخصيت سايتي به اين خوبي فيلتر بشه ي مدت هم نوشته بود بچهاي غير اعضا نمي توانند وارد سايت بشوند تا درس و مشقشان رو انجام بدند منم اونموقع بچه بودم انقدر ناراحت شدم كه ديگه اين سايت رو نميبينم ولي بعد 1 هفته اينا سايت باز شد و خيلي خوشحال شدم
بهرحال اين 5 سال گذشت و انشالله همين طور در سال هاي پيش رو بدرخشد
اسپايدي تولدت مبارك
راستي من هم موقع مسابقه نقاشي نقاشي كشيده بودم ولي به دليل مسافرت و دور بودن نتوانستم در سايت قرار بدم انشالله فردا قرارش ميدهم تا من هم از اين مسابقه سهيم باشم
نقل قول کردن
gray fox
#18 gray fox 1396-07-16 17:29
با عرض سلام و خسته نباشید

جا داره از این طریق از تمامی دوستانی که کار منو قابل دونستن و بهم رای دادن و همچنین برای آقای ترابی به خاطر نظرشون برای نقاشی من ، مسابقه خوبی ک تدارک دیدن و همچنین تلاش صادقانه ایشون برای اسپایدی تشکر کنم!
نقل قول کردن
spidey noir
#19 spidey noir 1396-07-16 18:24
  • واقعا از اقای ترابی بسیار ممنونم .همیشه ارزوم تو سایت و در یکی از مقاله های اقای ترابی اسمم برده بشه.و از تمام دوستانی که به من رای دادند بسیار بسیار ممنونم.
نقل قول کردن
spidey noir
#20 spidey noir 1396-07-16 18:27
  • دوستان میتونید ابزار کار با مداد رنگی و نوع مداد رنگی مناسب رو به من بگید؟
نقل قول کردن
spider-man
#21 spider-man 1396-07-16 19:45
اقای spidey noir میگم یکی چند وقت دیگه آقای ترابی رو راضی کنیم بازم از این مسابقه ها بذاریم.البته تا اون موقع من باید کلاس نقاشی هم برم این مسابقه همش به خاطر من و شما بودش بردتون رو بهتون تبریک میگم.
نقل قول کردن
spidey noir
#22 spidey noir 1396-07-17 10:53
اقای ترابی میتونیم برا سایت کمیک کار کنیم؟مثلا شخصیت های اریجینال واسه خودمون داشته باشیم.منکه یه دونه خلق کردم.
نقل قول کردن
spidey noir
#23 spidey noir 1396-07-17 11:09
به نقل از spidey noir:
اقای ترابی میتونیم برا سایت کمیک کار کنیم؟مثلا شخصیت های اریجینال واسه خودمون داشته باشیم.منکه یه دونه خلق کردم.

اقای ترابی؟
نقل قول کردن
spidey noir
#24 spidey noir 1396-07-17 18:48
به نقل از spidey noir:

کسی نمیتونه اینو به من بگه؟
نقل قول کردن
spidey noir
#25 spidey noir 1396-07-17 18:49
به نقل از spider-man:
اقای spidey noir میگم یکی چند وقت دیگه آقای ترابی رو راضی کنیم بازم از این مسابقه ها بذاریم.البته تا اون موقع من باید کلاس نقاشی هم برم این مسابقه همش به خاطر من و شما بودش بردتون رو بهتون تبریک میگم.

انشاالله دفعه ی بعد اقای ترابی مسابقه طراحی از شخصیت های دیسی رو برگزار میکنند.
نقل قول کردن
spider zorro
#26 spider zorro 1396-07-17 21:15
سلام
5 ساله شدن سایت اسپایدی رو به استاد ترابی و همه دوستان تبریک میگم. این سایت علاوه بر امکانات و اطلاعات باحالی که داره به نظرمن یکی از مزایای بیشمارش اینکه از اساس و بنیان جوری طرح ریزی شده که همه اعضا رو به تلاش و تفکر و دقت وادار میکنه که باعث رشد فکری و روانی هر فرد میشه چون هرکسی فارغ از هر سن و موقعیتی میتونه نظر بده،نقد کنه،ودر شرایط حرفه‌ای تر مقاله بنویسه و کمیک ترجمه کنه و توانایی هاشو ارتقا بده واعتماد به نفس پیدا کنه.
و واقعا من افتخار میکنم که با این سایت آشنا شدم و عضو این مجموعه هستم و برایراستاد گرامی اقای ترابی و مدیریت سایت آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و انشاءالله این سایت پرقدرت تر از همیشه به رشد و پیشرفت خودش ادامه بده و ماهم بتونیم در این مسیر سایتو همراهی کنیم.
درضمن از تمام کسانی که به نقاشیم رای دادند تشکر میکنم :-)
نقل قول کردن
spider zorro
#27 spider zorro 1396-07-17 21:29
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

من خودم از مدادرنگی فابرکستل پلی کروم استفاده میکنم
چون قابلیت ترکیب شدن با همدیگه رو داره و بافت لطیفی رو میشه باهاش ایجاد کرد و خش خش هم نمیکنه!!! البته دونه ای هم میشه خرید وقتایی که رنگهای پر مصرف زود تموم میشن یا حتی رنگهایی که تو ستت نیستن، میتونی به مرور زمان مجموعه رنگهایی که نداری رو تکمیل کنی، پیشنهاد من یه ست 36 تاییه که بعدا میتونی تک رنگهای جدیدم بهش اضافه کنی و کاملترش کنی.
البته اگه کار با مدادرنگی رو دوست داری من بهت مداد آبرنگی رو هم پیشنهاد میکنم چون روش کار باهاش مثل مداد معمولیه فقط بعد از رنگ کردن هر قسمت با قلمو مرطوب روش میکشی و و بعد افکت آبرنگ رو بهت میده و رنگهات به شدت زنده و شارپ میشن. البته باید رو مقوا آبرنگ طرحتو بکشی. اگه توضیح بیشتری خواستی من درخدمتم ;-)

به نقل از spidey noir:

منم برای کشیدن کمیک پایه هستم و میتونم هم دیجیتالی و هم دستی طراحی کنم و اگه کسی ایده ای یا داستانی داشته باشه من میتونم بکشم
نقل قول کردن
spidey noir
#28 spidey noir 1396-07-17 21:37
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

چون قابلیت ترکیب شدن با همدیگه رو داره و بافت لطیفی رو میشه باهاش ایجاد کرد و خش خش هم نمیکنه!!!
البته اگه کار با مدادرنگی رو دوست داری من بهت مداد آبرنگی رو هم پیشنهاد میکنم چون روش کار باهاش مثل مداد معمولیه فقط بعد از رنگ کردن هر قسمت با قلمو مرطوب روش میکشی و و بعد افکت آبرنگ رو بهت میده و رنگهات به شدت زنده و شارپ میشن. البته باید رو مقوا آبرنگ طرحتو بکشی. اگه توضیح بیشتری خواستی من درخدمتم ;-)

به نقل از spidey noir:

منم برای کشیدن کمیک پایه هستم و میتونم هم دیجیتالی و هم دستی طراحی کنم و اگه کسی ایده ای یا داستانی داشته باشه من میتونم بکشم

ممنون.مداد رنگی فابرکاستل چه نوعش خوبه؟پلی کروم؛کلاسیک یا...و اینکه من میگم کمیک رو شما طراحی کن من نویسنده و اینکرش باشم.چطوره؟
نقل قول کردن
spider-man
#29 spider-man 1396-07-17 22:31
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

چون قابلیت ترکیب شدن با همدیگه رو داره و بافت لطیفی رو میشه باهاش ایجاد کرد و خش خش هم نمیکنه!!! البته دونه ای هم میشه خرید وقتایی که رنگهای پر مصرف زود تموم میشن یا حتی رنگهایی که تو ستت نیستن، میتونی به مرور زمان مجموعه رنگهایی که نداری رو تکمیل کنی، پیشنهاد من یه ست 36 تاییه که بعدا میتونی تک رنگهای جدیدم بهش اضافه کنی و کاملترش کنی.

به نقل از spidey noir:

منم شریک بشم؟داستان spidey رو درست کنیم.
نقل قول کردن
spider zorro
#30 spider zorro 1396-07-17 23:30
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

چون قابلیت ترکیب شدن با همدیگه رو داره و بافت لطیفی رو میشه باهاش ایجاد کرد و خش خش هم نمیکنه!!!

به نقل از spidey noir:

ممنون.مداد رنگی فابرکاستل چه نوعش خوبه؟پلی کروم؛کلاسیک یا...و اینکه من میگم کمیک رو شما طراحی کن من نویسنده و اینکرش باشم.چطوره؟

پلی کروم بهتره
اوکی من واسه کشیدنش پایه هستم

به نقل از spider-man:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

به نقل از spidey noir:

من با کار تیمی مشکلی ندارم :-) اقای spidey noir هم باید نظرشونو بگن
نقل قول کردن
spider-man
#31 spider-man 1396-07-18 13:18
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

به نقل از spidey noir:

پلی کروم بهتره

به نقل از spider-man:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

به نقل از spidey noir:

امیدوارم قبول کنن.اگه تو یه بخش دیدمشون بهشون میگم.
نقل قول کردن
sentry2079
#32 sentry2079 1396-07-24 23:14
با‌سلام‌و‌خسته‌ نباشید خدمت‌همه‌دوستان عزیز
اول از همه از همه دوستانی که به نقاشی من رای دادن واقعا تشکر می کنم و همچنین از اقای ترابی که این فرصتو به ما دادن تا دیده بشیم به امید روز که ما هم‌بتونیم به ارزومون برسیم‌ و یه طراح کمیک بشیم واقعا از همه دوستان تشکر می کنم :lol:
نقل قول کردن
sentry2079
#33 sentry2079 1396-07-24 23:15
به نقل از spider-man:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

به نقل از spidey noir:

پلی کروم بهتره

به نقل از spider-man:
به نقل از spider zorro:
به نقل از spidey noir:
به نقل از spidey noir:

به نقل از spidey noir:

امیدوارم قبول کنن.اگه تو یه بخش دیدمشون بهشون میگم.

ببخشید دوستان ولی منم خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم
نقل قول کردن
mhkh
#34 mhkh 1399-03-15 21:44
سلام آقای ترابی میشه این برنامه طراحی از شخصیت های کمیک بوکی رو یک بار دیگه راه بندازیم؟
نقل قول کردن
king wolverine
#35 king wolverine 1399-10-14 11:00
اقای ترابی میشه دوباره این مسالقه نقاشی رو راه بتدازید چون کسایی که مثل من تازه عضوشدند هم بتونیم طرح های خودمون رو با بقیه به اشتراک بزاریم بازم ممنون!
نقل قول کردن
mtm
#36 mtm 1399-10-14 14:51
به نقل از king wolverine:
اقای ترابی میشه دوباره این مسالقه نقاشی رو راه بتدازید چون کسایی که مثل من تازه عضوشدند هم بتونیم طرح های خودمون رو با بقیه به اشتراک بزاریم بازم ممنون!

احتمالا برای عید نوروز امسال ...
نقل قول کردن
king wolverine
#37 king wolverine 1399-10-29 10:21
به نقل از mtm:
به نقل از king wolverine:

احتمالا برای عید نوروز امسال ...

ای جان خب پس استاد ترابی ما بریم واسه انتخاب سوژه!! :lol:
نقل قول کردن
AM SM BM SM
#38 AM SM BM SM 1401-05-10 20:05
عجب نقاشی های عالی و معرکه ای هستند. خیلی هاشون با تمرین های بیشتر میتونند به جایگاه های فوق‌العاده ای برسند. یعنی من هلاک نقاشی رتبهٔ دوم هستم و اگر اون موقع میتونستم به نقاشی رای بدم، قطعا به این نقاشی رای میدادم. هم از لحاظ تکنیک های نقاشی و زیبایی و هم از لحاظ محتوای زیباش، این نقاشی واقعا عالیه. شمارهٔ هفتم از لحاظ زیبایی نقاشی واقعا کم نظیره و شمارهٔ ششم هم که یک لباس فوق‌العاده شیک و مدرن و زیبا برای اسپایدی خلق کرد. شمارهٔ چهارم هم از لحاظ لی اوت و انتخاب سوژه واقعا عالیه. شمارهٔ اول هم که پر از جزئیات زیبا و دیدنی هست که اون رو خیلی معرکه کرده. ببینیم توی سری دوم این مسابقات نقاش های عزیز چیکار میکنند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید