مطالب برگزیده

نقد و بررسی فیلم واندروومن (Wonder Woman)
نویسنده : Taha moshfeghi
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 14:21

ادامه مطلب

شماره آخر از کمیک "تهاجم هیولاها" (Monsters Unleashed) ترجمه شد + لینک دانلود مستقیم
شماره آخر از کمیک "تهاجم هیولاها" (Monsters Unleashed) ترجمه شد + لینک دانلود...
ترجمه شماره 4 کمیک امپراتوری مخفی (Secret Empire) + لینک دانلود مستقیم
ترجمه شماره 4 کمیک امپراتوری مخفی (Secret Empire) + لینک دانلود مستقیم
15 دفعه ای که ابرقهرمانان دنیای کمیک دچار نقص عضو شدند
15 دفعه ای که ابرقهرمانان دنیای کمیک دچار نقص عضو شدند
15 دفعه ای که هواداران تاریخچه کمیک بوک را عوض کردند
15 دفعه ای که هواداران تاریخچه کمیک بوک را عوض کردند
نقد و بررسی اولین تریلر فیلم پلنگ سیاه (Black Panther)
نقد و بررسی اولین تریلر فیلم پلنگ سیاه (Black Panther)
15 شخصیت مارول که توسط دیگر استودیوهای هالیوودی نابود شدند!
15 شخصیت مارول که توسط دیگر استودیوهای هالیوودی نابود شدند!

بازی های قدیمی سگا تبدیل به فیلم میشوند

5- تریلر فن مید "كاپیتان آمریكا 3"

كاپیتان آمریكا 3

دوست خوبمون wolverine یه تریلر fan-madeبسیار جالب از فیلم "كاپیتان آمریكا : جنگ  داخلی" برامون پیدا كرده كه خیلی جالب و حماسیه:

لینك تماشا و دانلود

4- ظاهر ایرون من در فیلم انتقام جویان 2

اين هم از زره و لباسي كه جناب توني استارك در فيلم "انتقام جويان 2" بر تن خواهد كرد:

لباس ايرون من

خوشتون مياد ازش؟

3- تريلرهاي جديد كانال spidey.ir

كانال رسمي spidey.ir در اپارات تريلر و كليپ هاي زير را تقديم ميكند:

تريلر جديد فيلم Insurgent

لينك دانلود و تماشا

كليپ رسمي جديد از سريال "مامور كارتر"

مامور كارتر

لينك دانلود و تماشا

گاف هاي خنده دار فيلم "محافظين كهكشان"

لينك دانلود و تماشا

دومين تريلر فيلم "سيندرلا"

لينك دانلود اختصاصي

2- اطلاعات جدید درباره فیلم "بتمن بر علیه سوپرمن" (هشدار این مطلب اسپویلر دارد!)

طبق اطلاعات سری جدید از فیلم بتمن بر علیه سوپرمن : سرآغاز عدالت این فیلم با روایت origin بتمن آغاز میشود سپس شاهد هستیم كه بروس وین به مترو پلیس میرود و شاهد نبرد سوپرمن و ژنرال زاد میشود. سپس داستان چند سال جلو میرود و میبینیم كه كلارك كنت دارد با لوئیز لین زندگی میكند و به صورت تمام وقت برای دیلی پلنت كار میكند (گفته ميشود هيچ مثلث عشقي بين كلارك، واندر ومن و لوئيز نخواهد بود و سوپرمن فقط به لوئيز لين علاقه خواهد داشت) با این حال پس از اینكه به او ماموریت داده میشود تا یك مسابقه فوتبال امریكایی بین متروپلیس و گاتام سیتی را پوشش دهد معلوم میشود كه او خیلی به بتمن علاقه دارد و دوست دارد درباره او مطلب بنویسد!

ضمنا سوپرمن وارد حادثه ای در خاورمیانه میشود كه باعث ایجاد یك مشكل بین المللی میشود. ضمنا این دفعه سوپرمن در مبارزه با Doomsday سعی میكند از نقاط دورافتاده شهر استفاده كند تا مردم آسیب نبینند. به علاوه مردم شهر بیشتر او را به عنوان یك قهرمان قلمداد میكنند (البته به جز «لكس لوثر»!)

همچنین گفته میشود بتمن در فیلم به دنبال ساخت سلاح هایی است تا بر علیه سوپرمن به كار گیرد!!!

1- بازی های قدیمی سگا تبدیل به فیلم میشوند!

بازی های قدیمی سگا شورش در خيابان

اینهم خبری كه مطمئنم خیلی از گیمرهای قدیمی رو ذوق زده میكنه! شركت سگا (Sega) تصمیم داره با مشاركت Choflin’s digital entertainment بسیاری از بازی های كلاسیك و دوست داشتنی خودش مثل "شورش در خیابان" (Streets of Rage)، شینوبی، Crazy Taxi، Rise of Nightmares و Altered Beasts رو به فیلم تبدیل كنه. ضمنا قراره این فیلم ها اسپین اف های كارتونی هم داشته باشند.

لازم به ذكر است كه سگا با آن كنسول شگفت انگیزش یعنی سگا جنسیس در اواخر دهه 80 میلادی و اوایل دهه 90 میلادی در دنیای گیم آقایی میكرد و رقیب اصلی نینتندو محسوب میشد. البته این شركت در سالهای اخیر موفقیت خاصی در عرصه سرگرمی نداشته است.

علاقمندان به بازی های قدیمی این مقاله رو از دست ندن!

براي خواندن آخرين اخبار از دنياي سرگرمي اينجا را كليك كنيد

اين مقاله را هم از دست ندهيد:

معرفی فیلم های كمیك بوكی سالهای آینده

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+6 #1 Banshee 1393-09-25 14:04
لباس مرد آهنی رو پسندیدم.
درباره فیلم بتمن علیه سوپر هم بگم که فکر نمیکنم فیلم شاهکاری در بیاد ولی قطعا ارزش دیدن رو خواهد داشت.
+10 #2 Omid_Spider 1393-09-25 14:11
5- تریلر جالبی بود
4-کلا همه لباهای ایرون من یه جورن فقط رنگ بندیشون فرق داره

3-به شدت منتظر فیلم هستم
سریال مامور کارترو فقط به خاطر اقا مـــــهدی تماشا میکنم
محافظین کهکشان رو هنوز فرصت نشد ببینم
تریلر سیندرلا رو قبلا دیدم خوش نیومد

2-اطلاعاتی که در مورد فیلم سوپر من و بتمن لو رفته خوشم نمیاد ترجیح میدم هیچ خبری نخونم تا اکران فیلم.

1- واااای خارق العادست شورش در شهر یادش بخیر شدیدا این بازیو دوست داشتم 3 شماره مختلف داشت چه آهنگی اولش داشت خیلی خیلی باحال یود
فیلم هاشم حتما خوب از آب در میاد
+7 #3 Soheil spidey 1393-09-25 14:17
ممنون بابت خبرها. ;-)
5- واقعا عالی درست کرده بودن خیلی لذت بردم. :-)
4- لباسش خیلی قشنگه. :roll:
3- خیلی دوست دارم ببینم سریال مامور کارتر چطور میشه. 8)
2- راستش نمیدونم درباره فیلم چی بگم. احتمالا مثل قضیه مردعنکبوتی شگفت انگیز 2 بشه یعنی درسته پتانسیل نسبتا خوبی برای فیلم خوب بودن داره ولی از اونجایی که زک اسنایدر کارگردانشه فک نکنم فیلم خوبی از آب در بیاد. :-?
1- واااااااای!!! منتظرم ببینم مخصوصا شورش در شهر و شینوبی. چه خاطره هایی داریم با سگا. مخصوصا شورش در شهر. یادش بخیر با پسر عمم سر Axel ( یا Alex :-? ) دعوا داشتیم. از پس خوشتیپ بود. :lol:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
راستی شرمنده چند وقتی نیستم. فصل امتحاناته دیگه. :-*
شرمنده کاربرای عزیز اینستا هم شدیم.
+8 #4 mtm 1393-09-25 14:18
ادم اون تريلر فن ميد كاپيتان امريكت جنگ داخلي رو كه ميبينه واقعا افسوس ميخوره
اي كاش مارول همه شخصيت هاش رو داشت
اينجوري خيلي بهتر ميتونست برنامه ريزي كنه
من مطمئنم اگر اينطور بود مارول تا حداقل 20 سال ديگه تو عرصه سرگرمي بيرقيب بود (البته الان هست :-* )
+6 #5 mokhtar 1393-09-25 14:24
5- عجب تريلري بود
ولي ديدن كريس اوانز در دو نقش هيومن تورچ و كاپيتان امريكا يه كم عجيبه :o

4- من خيلي به ايرون من علاقه ندارم. ولي لباسش باحاله

3- منم فكر كنم از سريال ايجنت كارتر خوشم بياد. به نظرم خيلي وقته درباره اون دوران دهه 40 ميلادي سريال مشدي نديديم
اين سيندرلا هم كه عين كارتونشه! بعيده ازش خوشم بياد چون بعيده چيزي بياد كه از كارتون سيندرلا بهتر باشه :-*

2- حيف!
ديدن يه رقيب عشقي براي لوئيز ميتونست خيلي جالب باشه. اميدوارم بعدا از اين پتانسيل استفاده كنن!

1- واي خداي من! بازي هاي سگا فيلم ميشن؟ يعني ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هميشه از خودم ميپرسيدم چرا اين سگا كه تو اين وضعيت فلاكت بار به سر ميبره نمياد از اون سري هاي قبلي خودش فيلم بسازه يا براي كنسول هاي جديد ريبوتشون كنه؟
+5 #6 Bad joke 1393-09-25 14:36
فیلمنامتا فرستادی وارنر ای ناقلا
مشکل در خاورمیانه :eek: چون از دارک نایت ریترن اقتباس کردن و قضیه به بمب اتمی ربط داره و هر وقت از اینا میگن منظورشون ماییم نه رفیقشون
+5 #7 Bad joke 1393-09-25 14:40
شرکت های بزرگی مثل EA-ubisoftومایک روسافت تو فیلم کردن فیلماشون ناموفق بودن حتی وارنر هم هیچ کاری نکرده اونوقت سگا میخواد چی کار کنه احتمالا اشغالی مثل استریت فایتر بسازن
+5 #8 mokhtar 1393-09-25 14:48
#6:
خداييش حال كردي؟
:lol:
+5 #9 Bad joke 1393-09-25 14:51
خیلی :-*
بعید میدونم خیلی بد نشونمون بدن وارنر دموکراته اون موقع جو انتخاباته میخوان از مذاکره هم حایت کرده باشن ولی حتما شری توش هست
+5 #10 Soheil spidey 1393-09-25 14:57
به نقل از Bad joke:

بعید میدونم خیلی بد نشونمون بدن وارنر دموکراته اون موقع جو انتخاباته میخوان از مذاکره هم حایت کرده باشن ولی حتما شری توش هست

حسن آقا مث اینکه فیلم 300 رو فراموش کردینا!
همین زک اسنایدر هم کارگردانش بود و تو قسمت دومش هم نویسنده بوده.
+4 #11 Banshee 1393-09-25 15:03
حالا من یه خبر از Arrow بدم .
استفن امل این کاور که هوادارا درستش کردن رو روی صفحه ی فیسبوکش گذاشته و نوشته Clever Fans
media.comicbook.com/.../...
این عکس هم از ظاهرش پیداست که الیور کویین از همون چشمه ی لازاروس (اگه درست گفته باشم) در اومده و زنده شده. البته یه سری هوادارا میگن که بعیده راس الغول دوباره الیور رو زنده کنه.
از طرفی هم توی صحنه مبارزه الیور و راس یه بخاری اون اطراف دیده میشد که میتونی به معنای وجود یه چشمه ی طبیعی باشه.
سناریوی دیگه ای که هست اینه که شاید این گردنبندی که مالکوم مرلین توی قسمت آخر از فصل 2 داشته مال اون چشمه باشه.
media.comicbook.com/.../...
بعد جسد بی جان الیور به استارلینگ سیتی برگردونده بشه و مثلا تیا از مالکوم بخواد که یه فکری کنه تا برادرشو دوباره زنده کنه و الیور اینطور زنده بشه.
من خودم این دومی رو میپسندم...
+5 #12 New Goblin 1393-09-25 15:06
این تریلر فن مید کاپ 3 واقعا عالیه حیف که به واقعیت نمی پیونده ولی خیلی قشنگ بود!

لباس آیرون من هم که مثل همیشه قشنگه،طراحی خیلی خوبی داره و کلا باید به دیزاینرش آفرین گفت!
همیشه دلم میخواست لباسش یه چیزی تو این مایه ها باشه که شد!پس اینم از MARK 43!

امیدوارم B vs S:DOJ(مخفف از این بهتر؟! :lol: ) خوب دربیاد!چون پتانسیلشو داره!
+4 #13 mokhtar 1393-09-25 15:09
به نقل از Bad joke:
خیلی :-*

نه
اتفاقا وارنر بدجور جمهمري خواهه
فيلماي بتمن نولان رو ببين ... :-*
+5 #14 Bad joke 1393-09-25 15:29
خب مسئله اینه دنیا دیگه 6 -7 سال پیش نیست نمیتونن همه چی به ما ببندن
مثلا همین 300 شماره دومش راببین با اینکه بده ولی دریاوار با شماره یکش از نشون دادن ما فاصله داره تازه اینم یه جور ابر قهرمانیه خودشون هم میدونم ادمای قابل قبول نیستن پس سیاست مداراشون باید اشتباه کنن ابرقهرمان ها درست به خاطر اینکه بازار چین و روسیه را حفظ کنن در کل میگم که حتما یه جوالدوزی بهمون میزنن کثافتا :eek:
+6 #15 Goblin.S 1393-09-25 15:51
99 درصد میگم این فیلم بتمن بر علیه شوپر من نکته ضد ایرانی داره!!!
به نظرم یکی از بدی های دی سی همینه که سیاست و مذهب رو وارد کمیک ها میکنه!!!
+6 #16 mokhtar 1393-09-25 15:54
#14:
اگه هر كدوم از شخصيت هاي اصلي فيلم بيان خاورميانه مطمئن باش يه متلكي به ما ميندازن
اين خط اينم نشون ...
+5 #17 yasin 1393-09-25 16:40
لباس ایرون من زیباست
+4 #18 The Rock 1393-09-25 17:02
5-این تریلر فن مید واقعا قشنگه

4-لباس ایرون من هم که قشنگه هر چند فقط یه خورده رنگ زردش رو بیشتر کردن ولی بازم قشنگه.

3-میشه لطفا بگید داستان فیلم Insurgent چیه؟
این سریال مامور کارتر هم به نظر سریال خوبی میاد.دوست دارم ببینمش.
محافظان کهکشان هم که واقعا جالب بود.
این سیندرلا هم دیگه به نظرم تکراری شده ها بابا دیگه ملت داستانش رو حفظن.

2-نمیدونم چرا با این بتمن علیه سوپرمن خیلی حال نمیکنم.ولی خوب میشد اگه توش مثلث عشقی کلارک و واندرومن و لوئیز دیده میشد.میتونست پتانسیل خوبی باشه ولی متاسفانه ازش استفاده نکردن.
در ضمن این حادثه هم تو خاورمیانه چیز عجیبیه ها.فقط امیدوارم هر کاری که میکنن منظور خاصی نداشته باشن(البته بعید هم میدونم داشته باشن)

1-خیلی هم خوب ما که اینا رو بازی نکردیم ولی حداقل امیدوارم فیلمای خوبی در بیان که هم قدیمی ها خاطراتشون زنده بشه هم ما جدیدا لذت ببریم.
+6 #19 mtm 1393-09-25 17:06
دوستان نظر سنجي هم به صفحه اول سايت اضافه شد
يه دست و هوراي بلند به افتخار مديريت سايت :P
+3 #20 Hossein sbn 1393-09-25 18:41
آقای ترابی یه سوال داشتم:
هدف جیمسون از این همه دشمنی با اسپایدر من چیه؟ آخه من یک قسمت از اسپایدر من دیدم که
داخلش جیسون می گه یه نامزد داشته که یک خلافکار می کشتش و از اون به بعدسعی می کنه جلوی کسایی
که ماسک می زنن و فکر می کنن بالاتر از قانونن رو بگیره ( داخل همون قسمت اریجین عقرب شرح بسط داده می شه )می خواستم بدونم این داستان حقیقت داره یا سازندگان کارتون از خودشون در آوردن؟
+3 #21 Hossein sbn 1393-09-25 18:43
20#
یادم رفت بنویسم یک قسمت از اسپایدر من:مجموعه کارتونی
+3 #22 ELEGANT 1393-09-25 19:09
اون لباس ایرون من در واقع اکشن فیگوره :| و دهنشون سرویس با این اکشن فیگور ساخنتشون :| تصاویر رو با کیفیت بالا که ببینید متوجه میشید چقدر جزییات جالب داره , شدیدا دلم یکیشو میخواد :((
بعد از اکشن فیگور وولورین تو فیلم DOFP , این بهترین اکشن فیگوریه که دیدم :(
+5 #23 adminqaz 1393-09-25 20:38
اختیار دارید استاد عزیز
وظیفه بود و باید زودتر از اینها انجام می شد :-)
+6 #24 پرشین اسپایدی 1393-09-25 20:43
5 - چی میشد اگه ... هعععی! :(

4 - لباس آیرون من هم خوبه که به حالت گذشته برگشته لباس های قسمت سوم فیلمش واقعا مزخرف بود! :|

3 - divergent فیلم بدی نبود یه جورایی نسخه DLC هانگر گیمز! :-*

گاف های محافظین هم خوب بود مخصوصا تیکه آخرش! ^_^

2 - خوشمان نیامد!

1 - چی میشه اگه درست حسابی بسازن!
یادش بخیر بابام میشست این «حاج خانوم» رو تو شورش بر میداشت مرحله مرحله باهام میومد بالا!
البته تخصصش تو سونیک بود! :D
+5 #25 Bad joke 1393-09-26 01:55
اولین مجموعه عکس اونجرز دوران اولترون که شاید مورد مهمی باشه ولی احتمالا به شدت زیاد از صحنه های کلیدی فیلم اقتباس شده
8pic.ir/images/pbvr96iqn8mvvtqh2fx1.png
تصویر به شدت یاداور بعضی از صحنه هایی که طرفداران موقع فیلمبرداری یواشکی فیلم میگرفتن هست و اون فردی که تصویرش سانسور شده چیست :-*
ولی احتمال داره هیچ مورد مهمی هم نداره مثلا این لگو فیلم ایرون من 3 هستش که هیچ ربطی به فیلم نداره
8pic.ir/images/ejayjfpdfhajqesxd3cx.png
+4 #26 Bad joke 1393-09-26 02:09
media.comicbook.com/uploads1/2014/12/peyton-list-115709.jpg

Peyton Listدر نقشGolden Gliderبه سریال فلش پیوست
این گلایدر طلایی با نام لیسا اسنارد خواهر کاپیتان کلد در سریال فلش است و از قضا بعدها به یک فرد خطرناک تبدیل نمیشود ولی همین الان هم یک خلافکار زبل و جذاب است که گویا قرار است یکم سیسکو را اذیت کند او یکی از قویترین دشمنان فلش است و کمک فوق العاده ای برای برادرش است
نظرتون چیه؟ پیتون لیست در سریال انسان فردا هم نقش افرینی کرده و نزد طرفداران چهره قابل قبولیست

فقط هنوز محبوب ترین دشمن فلش نزد من miror masterمعرفی نشده تا جمع این ابواش تکمیل گردد
+4 #27 DC vs Marvel 1393-09-26 04:12
دومزدی؟! :o
راستی میشه این فیلمنامه رو به ما هم بگید
مردم از کنجکاوی
+3 #28 mtm 1393-09-27 01:03
به نقل از DC vs Marvel:
دومزدی؟! :o
راستی میشه این فیلمنامه رو به ما هم بگید
مردم از کنجکاوی

چند ماه پیش مختار یه فیلمنامه مختصر برای فیلم بتمن بر علیه سوپرمن نوشت و تو سایت گذاشت . البته بیشتر مضحک بود و خنده دار. ولی نکاتی داشت مثل اومدن سوپرمن به خاورمیانه و ... که الان انگار داره به حقیقت میپیونده!!! :lol:
+3 #29 mtm 1393-09-27 01:05
#24:
من نمیدونم چرا همه باباها، عموها، دایی ها و.... که میومدن خونه ادم همیشه اون blaze رو انتخاب میکردن :lol:

ولی جدا از نظراتت خوشم میاد .. خیلی!
یه نمک و ظرافت خاصی توشونه ;-)
+3 #30 Banshee 1393-09-27 01:33
blaze?
همون غول آتشین تو کامبت؟
چه ربطی به کامنت بالا داره؟؟؟ :o
+4 #31 پرشین اسپایدی 1393-09-27 11:07
#29 آره واقعا برای منم سواله که چرا واقعا blaze! :-*

ممنونم از توجهتون! :)
+3 #32 Bad joke 1393-09-27 11:17
#31-30
شخصیت بلیز شخصیت دختر بازی شورش در شهره که تو سگا بود یه دختر جنگلی بود که میگرفت همه را لت و پار میکرد :-*
از گذاشتن عکشم معذوریم
+3 #33 Banshee 1393-09-27 11:20
شرمنده خنگ بازی در آوردم.
فکر کنم الان همه فکر میکنن از اون تازه به دوران رسیده هایی هستم که فقط Assassins Creed بازی میکنه...
الان یادم اومد که شخصیت شورش در شهره...
ولی خب اسمش شبیه ـه.
والا منم دورانی داشتم با این بازی...
+3 #34 Banshee 1393-09-27 11:21
امروز صبح یادم اومد که ذکر کردم...
+2 #35 spidey 4ever 1393-09-27 11:30
دوستان میشه بگید نظرتون راجع به بازی remake شورش در شهر چیه؟
خیلی براش زحمت کشیده بودن ولی من چون نمیشد با شخصیت ها دوید باهاش حال نکردم ;-)
+2 #36 mtm 1393-09-27 12:54
چند تا خبر جالب و مهم !

پوستر کارتون سینمایی strange magic منتشر شد:

media.comicbook.com/uploads1/2014/12/sm-moon-goblins-online-1s-w13-0-115859.jpg

برام جالبه بدونم کارتونی که اسم جرج لوکاس رو یدک میکشه چی از اب درمیاد

اینم از تریلرش:

www.aparat.com/v/wBGTu
+2 #37 mtm 1393-09-27 12:59
پوستر جدید از سریال "ایجنت کارتر":

media.comicbook.com/uploads1/2014/12/agent-carter-top-115821.jpg
+2 #38 mtm 1393-09-27 13:02
این جیمز گان عجب ادم باحال و بامزه ایه!
یه لیست منتشر کرده از کسانی که احتمالا بابای استار لرد هستن. ببینید چه اسامی تو لیست هستن:

media.comicbook.com/uploads1/2014/12/star-lords-dad-115853.jpg

جالب بود ، نه؟

از همه جالب تر Kim Jong-un (رهبر کره شمالی هستش) که اشاره بامزه ای هست به قضیه سونی و فیلم interview!!!
+1 #39 mtm 1393-09-27 13:06
حالا که صحبت از سونی و کره شمالی شد ...
سونی بلاخره و به خاطر تهدید به حملات تروریستی از نمایش فیلم interview منصرف شد
تو اون سینما هایی هم که بلیت فروخته شده قرار به طور مجانی فیلمی از سال 2004 یعنی Team America: World Police
پخش بشه

حالا چرا این فیلم؟
چون صحنه هایی داره توش Kim Jong-il مسخره میشه (Kim Jong-il بابای مرحوم رهبر فعلی کره شمالی هستش که عزای عمومی اش دیروز پس از 3 سال بلاخره تموم شد!!!!!!!!)
+2 #40 M. goblin 1393-09-27 13:16
jison of spartax پدر استار لرده نه؟!؟
+1 #41 mtm 1393-09-27 13:31
به نقل از M. goblin:
jison of spartax پدر استار لرده نه؟!؟

نه
احتمالا همون howard the duck هستش :lol:
+2 #42 mtm 1393-09-27 13:35
یه خبر خیلی مهیج !
مارول قراره اون کمیک قدیمی star wars رو که سالها پیش از روی فیلم اول جنگ ستارگان خلق کرد رو دوباره تجدید چاپ کنه. منتهی به صورت ترمیم شده. خودتون مقایسه کنید:

media.comicbook.com/uploads1/2014/12/star-wars-episode-iv-ogn-hc-coloring-comparison-115581.jpg
+1 #43 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-09-27 14:35
کپی برابر اصل فقط رنگ ها تغییر کرده و یکم کیفیت پیدا کرده همین
+2 #44 mirabilis 1393-09-27 14:50
#29 : راستی گفتین ، یعنی یه محبوبیتی داشت که نگو ! :lol:
البته وقتی کاراکتر مونث کم باشه ، از این اتفاقا میفته ، بین آدام و اکسل ، همه بلیز رو انتخاب میکردن ، انتخاب دیگه ای هم مگه بود ؟! :lol:
+1 #45 پرشین اسپایدی 1393-09-27 14:52
#38 کوین بیکن هم هست! :lol:

فقط جان هرکی دوست داره داستانی که برای این که عمو بن بابای استار لرد باشه رو به من بگه!!! :D
+2 #46 mirabilis 1393-09-27 14:56
#38 : اصل طنزش همون کیم جونگ اون بود ، ظرافت خاصی داشت . :-)
ولی کلا از اون جایی که گان خیلی گیکه ازش خوشمون میاد ، مثل خودمونه ! ;-)
+2 #47 mirabilis 1393-09-27 15:00
#39 : باز هم خوبه تموم شد ، تصور میکردم دوباره یه دوسال دیگه تمدیدش کنند که قشنگ حق مطلب ادا شده باشه ! :lol:
چه داستانی درست کرده این کره شمالی ، گفته میشه تا حالا دو میلیون در اثر قحطی تو این کشور مردن ، بعد اومده خط و نشون میکشه .
+2 #48 mirabilis 1393-10-01 12:46
یه مدتی اینجا نظری داده نشده بود ، گفتیم با یه خبر شروع کنیم ، جیمز گان ، کارگردان محافظین کهکشان ، گفته که هر کار دیگه ای که برای مارول بکنه ، جزء داستان های کیهانی مارول خواهد بود . همین طور در مورد ثاندربولت هم یه صحبتی کرده که با توجه به جوخه خودکشی ، دیگه قابل اجرا نیست .
نکته ی جالب اینجاست که به استاروارز ، علاقه ای نداره و گفته دوست داره چیزهای مختص به خودش رو بسازه ! :-)
جالب بود ، مگه نه ؟
+2 #49 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-01 13:17
wow عجب چیزی بشه
یه سوال دارم چرا از بت مت جدیده استفاده نکردن؟
به اسپایدی دقت کردین صحنه هاش مال شگفت انگیز 1 بود
فک کنم دکتر دوم از دستگاه آیرونمن استفاده کرده همون دستگاه تو آیرونمن 2 بود
+6 #50 mtm 1393-10-01 15:05
تریلر داغ: "مارول بر علیه دی سی" !

www.aparat.com/v/uWafE
+2 #51 New Goblin 1393-10-01 15:36
50#

نقل قول:
Holy..
:o :o

عجب چیزی بود!کاش میشد!اگه میشد فکر کنم دو میلیاردی فروش میکرد!
+2 #52 Bad joke 1393-10-01 15:37
بهترین تریلر فن مید بود تو این چند وقت دیده بودم
+3 #53 Farzan003 1393-10-01 16:30
فوق العاده بود. 8)
فقط یکم اسپایدیش کم بود. ;-)
+2 #54 mtm 1393-10-01 19:58
به نقل از Bad joke:
بهترین تریلر فن مید بود تو این چند وقت دیده بودم

میگم حسن اقا ..
اون بخش های واندر ومن رو از اون tv pilot افتضاح جاستیس لیگ که قبلا ساخته شده بود گرفته بود ، درسته؟
+2 #55 Bad joke 1393-10-01 20:29
نه از روی پایلوت سریال خود واندرومن برداشتن که ادریان پالیکی (همون که تو شیلد نقش مانکن بد را بازی میکنه) بازی میکرد بد هم نبود ولی نساختنش
اون انیمیشناش هم از روی تریلرهای دی سی انلاینا بر داشتن که فوق العاده بودن در کل واقعا مسلط مونتاژی بود ولی بازم واقعا اینا چقدر مثل همن دی سی و مارول حتما یه کپی از کاراکتر موفق همدیگه دارن
ولی چه ایده ای داشت دکتر دووم دنیا ها را به هم باز کرد ولی خودمونیما جاستیس لیگ مثل تالار المپیاست با یه مشت خدا دشمن په غلطی میخواد با اینا بکنه ولی اونجرز یه کم دم دستی ترن درسته خداهایی مثل میس مارول و هالک و اینا دارن
+4 #56 Omid.J 1393-10-01 20:32
سلام، من دیشب تو مسابقه سلفی شب یلدا شرکت کردم، الآن هم عکسم جزو منتخب هاس. اگه میشه لایک کنید که برنده بشم : instagram.com/p/w6I1_MDfVi/
-----------------------------------------------------------------------------
دوستان شرمنده اگه بی ربطه!
ولی خوب اینجا یکی از بزرگترین جامعه هاییه که توشم
+2 #57 mtm 1393-10-01 20:45
#56:
حتما اقا امید ;-)
اقا امید این کامنت رو ببین:
spidey.ir/.../...

کلی هم ایمیل زدن

خیلی ها چشم به راهت هستن :-*
+2 #58 Omid.J 1393-10-01 20:54
خیلی ممنون!
باشه حتما سعی می‌کنم خیلی زود برگردم.
الآن یک کمیک خیلی خوب رو ترجمه کردم ولی هنوز وقت نشده ادیتشو تموم کنم ...
انشاالله به عنوان سورپرایز بعد امتحانا می‌بینیدش!
+1 #59 superfrank 1393-10-02 11:15
پوستر های فن مید جذاب و دیدنی از کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی
8pic.ir/.../...
8pic.ir/.../...
8pic.ir/.../...
+4 #60 sobhani 1393-10-02 12:57
50#:این تریلر واقعاً فوق العاده بود خیلی خوب همه قسمت های فیلم ها و سریال ها رو قاطی کرده بود.
+3 #61 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-02 15:17
یه سوال دارم
تو عکس دومیه اون که بین آیرونمن و کاپیتان هست کیه؟که لباس سیاه هم داره؟
فک کنم پلنگ سیاه باشه
منفی ندین
+2 #62 mtm 1393-10-02 15:37
#61:
بله خودشه
پلنگ سیاهه!
ایشالا که کوفتش بشه ...! میگن اون نقش قرار بوده به پیتر برسه ولی ... :cry:
+2 #63 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-02 15:48
:-| ای وای من واقعا به پیتر نرسید دارین شوخی می کنید
نه نه واقعا؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
حرومش بشه
از من انتظار نداشته باشید من امتحان داشنم وقت نکردم ببینم چه خبره
راستی راسته که پیتر تو کمیک خواهری به نام ترسا داشته
+2 #64 mtm 1393-10-02 16:08
#63:
بابا کجایی تو؟
اینهمه کمیک ترجمه کردیم ولی اصلا نظر ندادی!
اونم میگفتن خواهرشه ولی بعدا معلوم شد خواهرش نبوده
+2 #65 mtm 1393-10-02 16:16
#56:به نقل از Omid.J:
سلام، من دیشب تو مسابقه سلفی شب یلدا شرکت کردم، الآن هم عکسم جزو منتخب هاس. اگه میشه لایک کنید که برنده بشم : instagram.com/p/w6I1_MDfVi/

اقا امید خوش عکسی ها!
شبیه پیتر پارکر هم هستی ... ;-)
+2 #66 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-02 16:27
آره کپی فانتزی شگفت انگیز هستی
خانواده من به من می گن دکتر اختاپوس چون یه ذره اضافه وزن دارم
+2 #67 mtm 1393-10-02 16:33
به نقل از THE SUPERIOR SPIDER MAN:
خانواده من به من می گن دکتر اختاپوس چون یه ذره اضافه وزن دارم

تو چند سالته؟
+2 #68 Omid.J 1393-10-02 16:48
خیلی ممنون آقای ترابی!
شما که شخصیتتون شبیه پیتر پارکره.
ما هم سعی می‌کنیم ازتون یاد بگیریم.
+2 #69 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-02 16:57
16 سالمه
77 کیلو
+3 #70 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-02 18:50
بچه ها پوستر اسپایدی شگفت انگیز 3
th08.deviantart.net/.../...
داره او سیاه می شه
fc09.deviantart.net/.../...
به جان خودم ادی براکه
th08.deviantart.net/.../...
img1.wikia.nocookie.net/.../.. .

آقای ترابی جز اینا رو جز خبرات مهم حساب کن
شکل میستوریو هم مشخص شد
images.search.yahoo.com/.../.. .
+3 #71 Z-men 1393-10-02 18:59
Mike Colter به طور رسمی به عنوان بازیگر Luke cage انتخاب شد.
hollywoodreporter.com/.../...

این بازیگر فیلم هایی هم چون The Following و The good wife را در کارنامه دارد قرار است ابتدا در سریال جسیکا جونز حضور پیدا کند و سپس به سریال اختصاصی Luke cage پا بگذارد این به این معنا است که هم چون کمیک ها ما شاهد ارتباط رومانتیک بین جسیکا و لوک خواهیم بود و ان ها در نهایت با هم ازدواج خواهند کرد .
سریال جسیکا جونز و لوک کیج از شبکه Netflix پخش خواهد شد و با در نظر گرفتن سریال های daredevil و Iron fist به نظر میرسد این شبکه بار معرفی گروه The Defenders را به دوش خواهد کشید
+2 #72 M. goblin 1393-10-02 19:26
fan art!!
+2 #73 mtm 1393-10-02 19:29
#71:
اقا قبول نیست
ما میخواستیم این خبر رو توی تاپ فایو کارکنیم!
ولی از شوخی گذشته .. مرسی ;-)
+2 #74 Z-men 1393-10-02 19:53

پس تا کسی ندیده زود تر برش دارید :D قطعا شما بهتر این خبر رو کار میکنید . از این به بعد اگر خبری دیدم بیشتر صبر میکنم .
+2 #75 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-02 20:51

th04.deviantart.net/.../...

یه کامسپکت آرت پیدا کردم(نمی دونم درست نوشتم یاه نه)
th09.deviantart.net/.../...

این که صد در صد واقعی نیست
fc07.deviantart.net/.../...
+1 #76 Victor 1393-10-02 21:44
به نقل از THE SUPERIOR SPIDER MAN:

شکل میستوریو هم مشخص شد

همه چیو جدی نگیر
فکر کنم بعد یه هفته و خورده ای این اولین کامنتم باشه :-*
+1 #77 hojats7731 1393-10-02 22:39
سلام به همه
آقا تریلر رو دیدم دهنم کف رفت خیلی باحاله. :eek:
سوپر من و ثور/مرد آهنی و بتمن/ خیلی باحال میکس شدن. :o
آقای ترابی،یه سوال، این عکسایی که از کاپیتان آمریکا 3 و مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 گذاشتن بچه ها رسمیه یا نه؟
اگه باشه امتحان شنبه ام رو خراب می کنم. :lol:
آقا پیتر باید باشه تو فیلم :cry:
یا این عکس میسترو چی.
#78 spidey 4ever 1393-10-02 22:45
یه بنده خدایی تو سایت کامیک بوک دات کام به نظری برای این تریلر گذاشته که خیلی باحاله. گفته این تریلر از کل فیلمای مایکل بی بهتر بود! :lol:
+3 #79 Victor 1393-10-02 23:00
10 تا از بهترین کاور های کمیک های مارول برای ماه مارس 2015 که یکی از بهترین ماه ها در 2015 (بهترین سال) برای مارول بحساب میاد

10. THE PUNISHER #16 - MITCH GERADS
upload7.ir/.../...

9. ALL-NEW X-MEN #39 - ALEXANDER LOZANO
upload7.ir/.../...

8. SPIDER-GWEN #2 - SARA PICHELLI
upload7.ir/.../...

7. PRINCESS LEIA # 1 - TERRY DODSON
upload7.ir/.../...

6. STORM #9 - STEPHANIE HANS
upload7.ir/.../...

5. ANT-MAN #3 - MARK BROOKS
upload7.ir/.../...