مطالب برگزیده

10 دشمن برتر پانیشر (Punisher)
10 دشمن برتر پانیشر (Punisher)
10 دشمن برتر آکوامن (Aquaman)
10 دشمن برتر آکوامن (Aquaman)
10 کمیک برتر آکوامن (Aquaman)
10 کمیک برتر آکوامن (Aquaman)
15  شخصیت کمیک بوکی که از هالک  (Hulk) تقلید کرده اند
15 شخصیت کمیک بوکی که از هالک (Hulk) تقلید کرده اند...
نقد و بررسی فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok)
نقد و بررسی فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok)
نقد و بررسی فیلم "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" (Spider-Man: Homecoming)
نقد و بررسی فیلم "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" (Spider-Man: Homecoming)

کامبربچ نقش اصلی فیلم دکتر استرنج را بازی میکند!

5- بازگشت مردان ایکس به "دوران اپوکالیپس" در سال 2015!

مارول در راستای تیزرهای اخیر خود تصویر جدیدی منتشر کرده که مربوط به داستان معروف "دوران اپوکالیپس" میشود. این داستان در دهه 90 چاپ شد و در اقدامی بی سابقه تمام عناوین مردان ایکس برای مدتی کنسل شد و میوتانت های مارول در دنیایی تاریک و جایگزین (alternate) حضور یافتند که در آن دشمن معروف مردان ایکس یعنی اپوکالیپس حکمرانی میکرد.

حالا باید دید که آیا این داستان ادامه بر آن داستان معروف است یا اینکه قرار است از زاویه جدیدی به آن نگاه شود

4- سریال "کریپتون" ساخته میشود؟!

گفته میشود که «دیوید اس گویر» نویسنده فیلمنامه فیلم "مرد پولادین" قرار است یک سریال تلویزیونی جدید بر اساس زادگاه سوپرمن یعنی سیاره "کریپتون" (Krypton) بسازد! البته فعلا این خبر را در حد یک شایعه فرض کنید!

3- فیلم جدید نولان شاهکار است؟

با وجود آنکه فیلم جدید «کریستوفر نولان » به نام "بین ستاره ای" (Interstellar) دو هفته بعد نمایش داده میشود ولی اکران های خصوصی فیلم شروع شده. به همین دلیل برخی نقدها از روی فیلم بیرون آمده. خیلی از این نقدها بسیار مثبت است و مثلاً ادعا شده فیلم "جاذبه" در مقابل این فیلم هیچ است ! ولی در کمال تعجب برخی از نقدها هم چندان مثبت نبوده و برخی از منتقدین گفته اند که فیلم نولان ایده های خوبی دارد ولی در اجرای این ایده ها کم آورده...

2- لباس بتمن مشخص شد؟!

لباس بتمن

سایت batman-news.com گزارش میدهد که لباس بتمن در فیلم "بتمن بر علیه سوپرمن: طلوع عدالت" شباهت زیادی به لباس بتمن در کمیک "بازگشت شوالیه تاریکی" خواهد داشت (البته این موضوع قبلا هم در تیزر نمایش داده شده در نمایشگاه کمیک کان امسال نشان داده شده بود. اگر آن را ندیده اید اینجا را کلیک کنید) البته این سایت گزارش داده که لباس بتمن به ماده "کریپتونایت" (نقطه ضعف سبزر رنگ سوپرمن!) و همچنین موشک مجهز خواهد بود (خدا به جوانی سوپرمن رحم کنه !) ضمن اینکه ظاهرا جناب بتمن خان قراره علاوه بر بتموبیل یک "بت هواپیما" هم داشته باشه!

1- بندیکت کامبربچ برای ایفای نقش دکتر استرنج انتخاب شد

بندیکت کمبربچ - دکتر استرنج

بلاخره بعد از گفتگوی زیاد این بازیگر در حال مذاکره نهایی است وبعید است مشکل خاصی رخ دهد و به زودی این خبر تایید رسمی میشود. این بازیگر 38 ساله که تا به کنون به همراه بن افلک دو شانس اول بردن اسکار امسال هستند بازیگر نقشهای مثبت ومنفی است شاخصه او سردی چهره بازیهای عالی و صدای فوق قدرتمند که میتونه تو تن رخنه کنه هستش

بازی های او برای سریال شرلوک هولمز -نقش اسموگ اژدها برای فیلمهای هابیت-ونقش منفی استار ترک اشاره کرد و همچنین بازی در نقش ریاضی دان نامدار "الان تورینگ"در فیلم بازی تقلید او را تا به الان یکی از بهترین نقشها تا به اینجای سال است

شاخصه نقشهای او سردی ارتباط خودشیفته بودن وهوش سرشاریست که از چهره انگلیسی او مشخص است. دکتر استرنج مطمئنا در دنیای مارول از نظر قدرت بازی هیچ چیز کمتر از بقیه نخواهد داشت او شخصیست که باید از او اطاعت کرد

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره این شخصیت مقاله زیر را بخوانید:

5 داستان برتر «دكتر استرنج»

ضمناً برای دیدن ویدئوها و تریلرهای بیشتر درباره فیلم ها و سریال های جدید به کانال ما در اپارات سر بزنید:

http://www.aparat.com/spidey.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+4 #1 DC vs Marvel 1393-08-06 05:55
۵- من که دیگه از این تعداد کمیک که قراره از اول نوشته بشه خسته شدم
۴- سریال کریپتون؟ یعنی میتونن جلوه های ویژه قابل قبول ازش دربیارن؟
۳-فیلم های استاد که معمولا قابل ستایش هستند حالا ببینیم این چی میشه
۲- راستش من زیاد از اون لباس حجیم اهنی بتمن خوشم نمیاد.یه جوریه
۱-بندیکت کامریچ واقعا بازیگر فوق العاده ایه,تا اسمش میاد یاد بازیش تو شرلوک هولمز میوفتم.خیلی خوب از پسش بر اومد
+5 #2 mtm 1393-08-06 11:12
كوين فايگي مغز متفكر و تهيه كننده فيلم هاي ماورل تاييد كرد كه در پايان فيلم "انتقام جويان" دوران الترون" شاهد تغيير تركيب گروه اونجرز خواهيم بود

گفته ميشود كه در وسط تيتراژ پاياني فيلم صحنه اي پخش خواهد شد كه نشان ميدهد اعضاي گروه اونجرز به دو قسمت تقسيم شده اند: گروه كاپيتان آمريكا 2- گروه ايرون من

اين يعني چي؟ يعني بايد خودمان را آماده "جنگ داخلي" كنيم!
+4 #3 Bad joke 1393-08-06 11:51
Cara Delevingneممکنه هارلی کویین باشه

اسمش را نشنیدید مهم نیست منم نشنیده بودم مدل ویکتوریا سیکرت :oops: بوده الاه توبه
حالا سوال پیش میاد که مارگارت روبی از فیلم کنار کشیده :cry:
این فیلم راه طولانی تا اماده شدن تو راه داره
دیوید ایر که فیلم فیوری را امسال داشت و نقدای خوبی گرفت
کلا دیوید ایر با فیلمنامه اولین سریع و خشن شروع کرد بعد روز تمرین را نوشت فیلمای پلیسی درجه دو ساخت تا end of watch را ساخت بعد فیلم پلیسی sabotageبا بازی ارنولد ساخت فیلم خوبی بود و حالا fury کلا ایر متخصص نوشتن فیلمهایی در باره گروههای نتپا متجانص هستش و دو فیلم اخرش استعدادش تو اکشن را به رخ کشید حالا مسئله اینه جوخه خودکشی چه میکنه
یه نکته مهمترین و اولین دشمن جوخه خودکشی گروهی به اسمش یورش که به جهاد معروف شد هستش رییسش کسی ایرانی عراقیه به لقب رستم که شمشیری پلاسمایی داره که برای دیکتاتور کارناک کار میکنه(کارناک کشور خیالی دنیای دی سی هستش که از تمام کشورهای امارات قطر و بحرین و کویت تشکیل شده و اوج خلاف دنیای دی سی بود)
ولی خب جدیدا یکم شعور سیاسی امریکایی ها زیاد شده میبینید که دیگه زیاد خبری از کارناک و رستم نیست ولی هنوز نمادین ترین دشمن جوخه خودکشی هستش و رستم دیگه به خاطر مرگ خانوادش از امریکا متنفره
+3 #4 mtm 1393-08-06 12:15
پشت صحنه سريال "كنستانتين" را تماشا كنيد!

www.aparat.com/v/sjKc4
+3 #5 mtm 1393-08-06 12:21
اقا حسن اون شايعه اي كه درباره فيلم جديد ترميناتور منتشر شده و ميگن هوادارا ها رو به شدت عصباني ميكنه، شنيدي؟
+3 #6 Bad joke 1393-08-06 12:29
miss marvel در اونجرز معرفی مشود؟

شایعه ای که هر از گاهی وارد می شود وبی سر وصدا خارج میشود ولی این روزها مارول که به ابرقهرمان زن نیاز دارد هیچ چاره ای جز او نخواهد داشت !!
بلک ویدو که ابرقهرمان نیست ولی او از همه محتمل تره ولی همه میدانیم بلک ودو جای ابرقهرمانها رانمیگیره
اسپایدرومن هم انتخاب عالی هستش(مورد علاقه من)ولی او احتیاج به هایدرا داره واحتمالا باید وجود اورا در فیلم کاپیتان جستجو کرد
و میس مارول او قدرتمندترین ابرقهرمان زن مارول است او اورجین فوق العاده پیچیده ای داره که تمدن kreeو کاپیتان مارول(marr-vell ) نیاز داره ولی با تم فیلم سوم شدیدا هم خوانی داره و به نظرم محتمل ترین امکان را برای فیلم مستقل داره(اتفاقا من هم یه فیلم نامه براش در نظر دارم که میتونه پای inhumanها را هم به دنیای مارول باز کنه اگر پولشا بدن براشون میگم ;-) )

حالا بحث این تاپ فایو کدوم بازیگرا مناسب این نقش میدونید
این هم انتخاب من
+2 #7 Bad joke 1393-08-06 12:30
نه چی شده؟
+3 #8 mtm 1393-08-06 12:46
#7:

مدتها بود كه ميگفتن يه غلطي ميخوان تو ترميناتور" جنسيس" بكنن كه هوادارها رو به شدت خشمگين ميكنه و فرنچايز ترميناتور رو سقط ميكنه!

الان ظاهرا يكي فاش كرده قراره تو فيلم معلوم بشه كه "جان كانر" يه روبات ترميناتور بوده!!!!!!!!
+2 #9 mtm 1393-08-06 13:57
نبرد مرد عنكبوتي با شش خبيث را در كانال spidey.ir تماشا كنيد:

www.aparat.com/v/fpbzk

www.aparat.com/v/lUF8H
+2 #10 sobhani 1393-08-06 15:18
5-امیداورم کمیک خوبی از آب در بیاد.
4-برام مهم نیست ولی احتمال خیلی زیاد شایعه است.
3-امیدوارم فیلم خوبی باشه چون کارگردان خیلی خوبی داره.
2-من زیاد از لباس بتمن خوشم نمی آد.
1-به نظر من بازیگر خیلی خوبیه ولی باید دید که چطور بازی می کنه.
ممنون بابت زحماتی که کشیدید.
+2 #11 Ace09 1393-08-06 16:12
من قلبم ضعیفه باهام شوخی نکنین!واقن هارلی کویینم هست؟
+3 #12 The Rock 1393-08-06 16:12
من که خیلی از لباس بتمن خوشم نمیاد اصلا چه طور میشه تو یه همچین لباسی مبارزه کرد؟خیلی بزرگه

من که خیلی از بندیکت خوشم میاد واقعا بازیگر فوق العاده ای هستش به نظرم نقش دکتر استرنج هم بهش میاد و مطمئنم که عالی بازی میکنه

از آقا حسن هم تشکر میکنم بابت خبرهای خوب این هفته ;-)

#9نمیدونم چرا اون ویدئوی اولی به نظرم خیلی آشنا اومد انگار قبلا یه جایی دیدمش به احتمال زیاد.مرسی دستتون درد نکنه.ولی خداییش این دو ویدئو حتی قابل مقایسه هم نبودن.......... ...
+3 #13 Ace09 1393-08-06 16:30
قصد توهین به بتمنو ندارم ولی با لباسی غیر از این یکم پیروزیش غیرممکن نمیشه؟
تو انیمیشن the dark night returns با این لباس و همینطور کمک green arrow بازم با نامردی برنده شد,بدون اون نتیجه ی فیلم از الان معلومه!
بازم میگم قصد توهین ندارم.
+4 #14 mirabilis 1393-08-06 16:33
#3 : انصافا هارلی کوئین باید بهتر از این چیزا باشه ، Margot Robbie عالی بود ، همه جوره بهش میخورد .
برای یه فیلم که نباید از خیر مارگت بگذرند که ، معنی نداره اصلا !! :-)
#6 : اسپایدرومن کار داره معرفیش و فعلا مارول هم براش برنامه ای نداره ، تا 2020 هم مارول سراغش نمیره.
ضمن اینکه فیلمنامه رو هم خورد خورد براشون بفرست ولی همه چیز رو لو نده ، خوششون اومد ، سری بعد شماره حسابت رو بفرست ! :lol:
#2 : هر طور پیش بینی کنیم ، انتهاش به جنگ داخلی برمیخوریم ، چون از یه طرف تونی مقصر شناخته میشه به خاطر آلترون و از یه طرف از پیشتر شایعه ساخت جنگ داخلی به گوش میخورد . احتمالا مارول برای پرداختن به همچین داستانی نیاز به دو قسمت برای اونجرز 3 هم داشته باشه ، اگه واقعا بخواد اون همه اعضا رو مقابل هم نشون بده .
پ.ن : دقت کردید مارول تو تابستون سال دیگه میخواد صنعت کمیک رو به خاک و خون بکشه ؟! :-)
چه خبره آخه ، این همه کمیک رو حتی گیک هاش هم نمیرسن بخونن . اوضاعیه حقیقتا !
+3 #15 New Goblin 1393-08-06 16:52
تصویری از شماره اول کمیک اسپایدروومن که با داستان دنیای عنکبوتی مرتبط هست!نویسندگان این کمیک دنیس هوپلس و گرگ لند هستند!این کمیک در 19 نوامبر خواهد آمد!

8pic.ir/.../...
+3 #16 mtm 1393-08-06 17:06
مارول به زودي كميكي ويژه بر ضد "قلدري" و "زور گفتن به ديگران" منتشر خواهد كرد به نام "اونجرز: قلدري ديگه بسه" Avengers no more bullying تا به بچه ها ياد بده قلدري كار بديه
!

اينم از روي جلداش:

media.comicbook.com/uploads1/2014/10/avengers--no-more-bullying-110738.jpg

media.comicbook.com/uploads1/2014/10/1d274906757835-today-marvelantibully-140911-rs-7-blocks-desktop--110739.jpg

media.comicbook.com/uploads1/2014/10/1d274906754788-today-marvelantibully-140911-rs-06-blocks-desktop-110740.jpg
+2 #17 mtm 1393-08-06 17:08
به نقل از New Goblin:
تصویری از شماره اول کمیک اسپایدروومن که با داستان دنیای عنکبوتی مرتبط هست!نویسندگان این کمیک دنیس هوپلس و گرگ لند هستند!این کمیک در 19 نوامبر خواهد آمد!

8pic.ir/.../...

جناب اويسي اينو كه خيلي وقته تو سايت گذاشتيم!

spidey.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/820-%D9%83%D9%85%DB%8C%D9%83-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B2%D9%86-%D8%B9%D9%86%D9%83%D8%A8%D9%88%D8%AA%DB%8C-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF.html#comment-41373
+1 #18 Bad joke 1393-08-06 18:08
به نظرم عکس خبر دو یکم بچه ها را دچار اشتباه کرده به نظرم لباس بتمن بیشتر شبیه ایرون من خواهد بود
چیزی بین ایرون من و بتمن بیوند خواهد بود موشکشم باید حتما از بالای کتفش بزنه بیرون حتما
خب باید بتمن بین این همه قدرتمند قدرتش بیشتر بشه حتما با ایرون بت طرف خواهیم بود
+2 #19 پرشین اسپایدی 1393-08-06 19:27
5 - عجیبه که مارول بخواد همسو با فاکس پیش بره!

4 - نه بابا مگه میتونن از پس جلوه هاش بر بیان؟!

3 - نظری ندارم! :|

2 - بد نیست که!
شما لباس بتمن رو تو بازی Arkham Knight در نظر بگیرید!
یکم متفاوت تر!

1 - بندیکت عالیه!
ایشالا که نتیجه هم عالی باشه! :)

پ.ن : سر چ نقش و فیلمی شانس اسکار داره بندیکت؟!
+3 #20 mirabilis 1393-08-06 19:58
دوتا مسئله در مورد گامورا :
اول اینکه به نظرتون ، گامورا گزینه ی مناسبی میتونه باشه برای اینکه مارول به عنوان یه ابرقهرمان مونث ازش فیلم بسازه ؟
دوم اینکه تا حالا توجه کردید با اینکه زو سالدانا بازیگر بدی برای گامورا نبوده ولی چقدر تا شکل و شمایل کمیکی گامورا فاصله داشته ؟ گامورا در کمیک ، بسیار زیباتر ترسیم میشده .
+2 #21 M. goblin 1393-08-06 21:00
اتفاقی مهم در راه است!!!

media.comicbook.com/.../...

این سه شنبه ساعت 11 صبح ،مارول استادیو قرار است از یک event جدید پرده برداری کند.و سایت marvel.com قرار است در صحنه پوشش همه چیز را با یک liveblog خاص داشته باشد!!
مارول گفته که ما نمیتونیم چیز دیگه ای رو بگیم.فقط اینکه شما نمیخواین اینو از دست بدین!!
سایت کمیک بوک برای این که چه چیزیه 5 تا نظر داده:

6 اینکه مارول بالاخره قطعی کنه که بندیکت کامبریچ بازیگر دکتر استرانج هستش

5 اینکه بالاخره مارول از فاز 3 خودش پرده برداری کنه

4 اینکه بالاخره جنگ داخلی رو تایید کنه. و اسم کاپیتان امریکا 3 رو بگه.

3 یه تریلر جدید و مهم از انتقام جویان عصر الترون

2اولین footage از انت من

1 به قول خود اون سایت عالی اما بعید:اسپایدرمن به خانه باز گردد!
+3 #22 mehrider2099 1393-08-06 21:10
واقعا به نظرم دی سی انگار دیگه قطعی میخواد قضیه ی the dark night reaturnes رو تکرار کنه چون واقعا الان با این لباس و این اوضاعی که فیلمش داره فک کنم فروشش کمتر از فیلم محافظان کهکشان بشه. البته این نظر منه و ممکنه هرچیز دیگه ای اتفاق بیافته.
و به نظر من هم دی سی داره تد ساختن این فیلم و تصمیماتی که میگیره ریسک میکنه.
+1 #23 mtm 1393-08-06 21:13
#21:
مرسی اقای اسدپور
خبر جالبی میشه
یه بنده خدایی میگفت شاید ماورل میخواد اولین تریلر سریال "دردویل" رو منتشر کنه
+1 #24 mehrider2099 1393-08-06 21:14
ایول بندیکت کامبریج قراره نقش دکتر استرنج رو بازی کنه.
راستی یک سوال به غیر از ددشات و هارلی کویین و رییسشون یعنی آرگوس کیا دیگه عضو این گروه هستن?
+2 #25 mtm 1393-08-06 21:19
#20:

به نظر من در میان شخصیت های اصلی "محافظین کهکشان" گامورا از همه کمتر توسعه یافته. خیلی هم بیننده رو به خودش جذب نمیکنه و backstory جالبی هم نداره

در حال حاضر اصلا نمیتونه یه گزینه بزرگ برای یک فیلم مستقل باشه

اینم جالبه. یکی از کانسپت ارت های فیلم محافظین کهکشان که نشون میده قرار بوده تو فیلم ظاهرش بیشتر شبیه کمیک ها بشه:

+3 #26 mtm 1393-08-06 21:20
حالا ببینم کی اول از همه این خبر داغ مارول رو تو سایت میزاره!

:-*
+2 #27 mtm 1393-08-06 21:25
احتمال اینکه خبر مهم مارول درباره اسپایدرمن باشه بیشتر شد! دان اسلات تو توئیترش همین الان اعلام کرد:

Set your watch. Your next Spider-Man related freak out is on the way... :-O

"ساعت هاتون رو تنظیم کنی. موجود عجیب الخلقه بعدی که با اسپایدرمن مرتبطه ، تو راهه"

من که چیزی دستگیرم نشد. شما چی؟
+1 #28 M. goblin 1393-08-06 21:28
حدودا 5 دقیقه!!(فکر کنم)مونده!!
+1 #29 M. goblin 1393-08-06 21:33
دارن میگن :cry:
+1 #30 Ace09 1393-08-06 21:41
به نقل از mtm:
حالا ببینم کی اول از همه این خبر داغ مارول رو تو سایت میزاره!

:-*

i'd love to help out but first,i'm a busy man,and second, i got no idea how to do it.
+4 #31 M. goblin 1393-08-06 21:43
تیزر انتقام جویانه!!!
+4 #32 New Goblin 1393-08-06 21:48
17#
!!!I'm so Sorry!!! My bad

درس و مدرسه ز بس که مغزمونو اشغال کرده دیگه یادمون نمیمونه چه کسی چه چیزی گفته!ببخشید!معذرت!

باز جای شکرش باقیه که منفی نگرفتم!!!
+5 #33 mehrider2099 1393-08-06 21:50
busy man??
yeah. i m a busy man like you. :-*
+10 #34 M. goblin 1393-08-06 21:53
و اینک دنیای مارول....

Captain America: Civil Warدر تاریخ May 6, 2016 اکران خواهد شد!!!!
uplooder.net/.../...

دکتر استرنج در تاریخ November 4, 2016
uplooder.net/.../...

Guardians of the Galaxy در تاریخ May 5, 2017
uplooder.net/.../...

THOR: Ragnarok در تاریخ July 28, 2017
uplooder.net/.../...

Black Panther در تاریخ November 3, 2017
uplooder.net/.../...

uplooder.net/.../...

بازیگرش Chadwick Boseman

CAPTAIN MARVEL در تاریخ July 6, 2018
uplooder.net/.../...

کاپیتان مارول قراره Carol Danvers باشه

THE INHUMANS در تاریخ November 2, 2018
uplooder.net/.../...

AVENGERS: INFINITY WAR!!!!!!!
uplooder.net/.../...

بخش اول Part 1, May 4, 2018

بخش دوم Avengers: Infinity War, Part 2, May 3, 2019!!!!!

و در کل

2015:
May 1: The Avengers: Age of Ultron
July 17: Ant-Man

2016:
May 6: Captain America 3
November 4: Doctor Strange

2017:
May 5: Guardians of the Galaxy 2
July 28: Thor: Ragnarok
November 3: Black Panther

2018:
May 4: The Avengers: Infinity War, Part One
July 6: Captain Marvel
November 2: Inhumans

2019:
May 3: The Avengers: Infinity War, Part Two
+6 #35 M. goblin 1393-08-06 22:29
اینم یه عکس نامعلوم که فکر کنم از فیلم محافظانه

+5 #36 The Rock 1393-08-06 22:31
#35پسر چه خبره مارول قراره حسابی بترکونه مرسی آقای M.goblin آدم هیجان زده میشه واسه یه لحظه
پس بالاخره معلوم شد که قسمت سوم انتقام جویان دو قسمتی هست عالیه
+5 #37 mtm 1393-08-06 22:36
مرسی اقای اسدپور واقعا گل کاشتی.
منم این عناوین رو به فارسی میزارم:

مارول عناوین و تاریخ اکران فاز 3 فیلم های خود را به شرح زیر اعلام کرد:

سال 2015: 1 می: انتقام جویان: عصر التران
17 جولای: انت من (مرد مورچه ای)

سال 2016: 6 می: کاپیتان آمریکا 3، 4 نوامبر: دکتر استرنج

سال 2017: 5 می: محافظان کهکشان 2، 28 جولای: ثور: راگنوراک (پایان دنیا)

سال 2018: 4 می: انتقام جویان : جنگ ایفینیتی – قسمت اول، 6 جولای: کاپیتان مارول، 2 نوامبر: Inhumans

سال 2019: می 3 : انتقام جویان: جنگ اینفینیتی – قسمت دوم
+6 #38 mtm 1393-08-06 22:41
دیدید که فیلم "کاپیتان مارول" قراره برای 6 جولای 2018 اکران بشه

سئوال اینجاست که این کاپیتان مارول کیه؟ چون تو عالم مارول چند نفر کاپیتان مارول بودن. ولی کوین فایگی همین الان تایید کرد که خانم "کارول دانورز" که در حال کاپیتان ماورله و عضو اونجرز، در این فیلم نقش اصلی خواهد بود

+4 #39 Bad joke 1393-08-06 22:49
ببین من رفتم مسجد واومدم چه خبر شد خدا نکن این کارا را استاد خوب شد ننوشتم وگرنه همش سوخت میشد
قول میدم تا پس فردا قسمت اول را برسونم قسمت دوش را هم 10 دقیقه بعدش ;-)
+5 #40 mtm 1393-08-06 22:51
ثور 3 هم که اسمش Ragnorak هستش
لابد میپرسید یعنی چی؟
راگنوراک یه جور پیشبینی هستش که میگه یه روز اتفاق می افته و ازگارد، ثور، ادین و همه عالم رو نابود میکنه (یه جور قیامته)

ثور همیشه سعی کرده از وقوع راگنوراک جلوگری کنه ولی انگار تو قسمت سوم ثور قراره این اتفاق بیافته!

+5 #41 پرشین اسپایدی 1393-08-06 23:04
ٌWooooooooW!!!! !!!!!!! O_o

کولاکی در راهست!
حالا کو تا بقیه برسن به مارول!
چه شود! :))
+5 #42 Bad joke 1393-08-06 23:09
سالی 3 تا مارول دو تا دی سی دو تا فاکس ودوتا سونی
یعنی سالی9 تا فیلم ابرقهرمانی مطمئنا شکست ها اغاز خواهد شد
اخه حسایشا بکنید انیمیشن سالی چند تا فیلم میدن بیرون یا ژانر اکشن در سبک ماموریت غیر ممکن این جور ژانر فیلم سریع دلزدگی ممکنه ایجاد بکنه
همین الان میگم فیلمای سونی اگر توشون مرد عنکبوتی نباشه فیلم چهار شگفت انگیز و فیلم بلک پنتر همین الان در فروش و رسوندن پول مشکل خواهند داشت
سال 2019 هم قسمت دوم جاستیس لیگه هم قسمت دوم از سومین اونجرز یه فیلم شخصیت دیگه چه غلطی میخواد بکنه دیگه بازار اون بازار بکر تشنه نیست بازی کردن تو ترکیب اصلی رئاله پس ضعیف ها حذف میشن تازه حساب کن جوخه خودکشی اومد وترکوند فروشش عالی شد قسمت دومش میشه 2 ساله دیگش یعنی بقیه فیلم ها هم هستن آواتار 2 و3 جنگ ستارگان کوفت زهر مار زقلتون :lol: خدا به ما صبر بده بگم مشکلی نیست چینیا میبینن خرجشون در میاد من میترسم دلزدگی زیاد شه یهو بازارشون بترکه همه که مثل ما عشق کمیک نیستن
+5 #43 mtm 1393-08-06 23:12
و اما از همه جالب تر به نظر من اینه که کاپیتان امریکا 3 رسما اسمش شد: جنگ داخلی (civil war)!

این تایید میکنه خبری که صبح بهتون تو کامنت شماره 2 بهتون دادم:

كوين فايگي مغز متفكر و تهيه كننده فيلم هاي ماورل تاييد كرد كه در پايان فيلم "انتقام جويان" دوران الترون" شاهد تغيير تركيب گروه اونجرز خواهيم بود

گفته ميشود كه در وسط تيتراژ پاياني فيلم صحنه اي پخش خواهد شد كه نشان ميدهد اعضاي گروه اونجرز به دو قسمت تقسيم شده اند: گروه كاپيتان آمريكا 2- گروه ايرون من
+5 #44 mtm 1393-08-06 23:17
"پلنگ سیاه" Black Panther هم که 3 نوامبر 2017 میاد

مارول تایید کرده که به احتمال زیاد "چادویک بوسمان" Chadwick Boseman نقش بلک پنتر رو بازی میکنه

ضمن اینکه تایید شد بلک پنتر تو فیلم کاپیتان آمریکا 3 قراره نقش پررنگی داشته باشه
+5 #45 mtm 1393-08-06 23:20
حسن اقا فکر کنم شما بودی که گفتی احتمالا کوئیک سیلور و اسکارلت ویچ به جای اینکه میوتنت باشن، جزو inhumans هستند

حالا ظاهرا با خبر ساخته شدن فیلم اینهیومنز این فرضیه به نوعی تایید شده
اونوقت یه سئوال دیگه ...
این فیلم یه جورایی مارول رو با فاکس درگیر نمیکنه؟
چون تا جایی که من میدونم inhumans تو 4 شگفت انگیز خلق شدن

ولی خداییش با اعلام این خبر مارول نسبت به فاکس پیش دستی کرد چون فاکس هم به راحتی میتونه inhumans بسازه !

+5 #46 Bad joke 1393-08-06 23:21
جنگ داخلی بین کی ؟
هالک که نیست پس شی هالکم نیست بازیگرای مرد مورچه ای که بعیده(ممکن هم هست ولی خبری نیست)
اون دو تا جهش یافته ها هستن فالکون و وار ماشین بلک ویدو وماریا هیل همین کلا مسئله اینه همه ابرقهرمانهای الان مارول سینمایی شخصیت مخفی ندارن همه را مردم میشناسن پس هویت چه معنی پیدا میکنه
باید ببینیم چه خوابی دیدن برامون
توجه دارید خبری از هالک نیست مارول هیچی از هالک نمیسازه فقط هالکا باید تو اونجرز ببینیم وبس
+6 #47 mtm 1393-08-06 23:30
تایید شد!
"چادویک بوسمان" Chadwick Boseman نقش پرنس تاچالا یا همن پلنگ سیاه رو بازی میکنه
رابرت داونی جونیور هم با ارسال این عکس تو توئیتر خودش ورود ایشون رو به عالم مارول خوش امد گفت!

+6 #48 Bad joke 1393-08-06 23:32
این هیومن خیلی مسئله سازه چون اولا توسط متمدن kreeساخته شدن مسئول فرستادن اولین کاپیتان مارول هم همونا هستن با اون روباتهای معروفشون اسمش یادم نیست
تازه این هیومن ها بر این باورن خداشون گالاکتوسه اینم شر به پا میکنه
این هیومن را فاکس میتونه استفاده کنه ولی تو چهار شگفت انگیز نمیتونه فیلم جدا ازش بسازه

برای توضیح بچه ها بگم که این هیومن نژآدی دست کاری شده هستند که نژاد kree بیست هزار سال پیش از انسان ها ساخت تا بتونه به وسیله اونها بن بست ژنتیکی خودش را رفع کنه و ابر ارتشی برای خودش بسازه ولی به دلایل نا معلومی اونجا را ترک کردن الان این هیومن ها در شهر اتیلان که اولا گفته شد تو هیمالاست بعد فرستادنش ماه والان وسط اقیانوس اطلسه کلا kreeها 3 نژاد دیگه ساختن که یکیشون همون آبیها با تاج قرمز را درمحافظین کهکشان خواهید دید
ودر اصل kree ها مهم ترین نژاد فضایی مارول هستند که باعث به وجود امدن قدرت میس مارول هم هستندو درنهایت هزاران سال است که با اولین نژاد فضایی مارول یعنی skrullها در جنگند که این نژآد داستانهای خارق العاده ای در دنیای مارول به خصوص چهار شگفت انگیز و اونجرز دارن مارول چهار شگفت انگیزا پس نگرفت ولی مثل کباب ترکی تا دلت بخواد لاغرش کرده فرداست که اتلانتیس و لاتواریا را هم ببره خاک تو سر فاکس بشه
+4 #49 Bad joke 1393-08-06 23:37
شایعه این کار بود ولی رد شد رفیقم میگه اسمشون را از دنیای دی سی ور داشتن تو فیلم بهشون میگن متا هیومن حتی سکانسی هست با کلمه میوتنت شوخی میشه تو فیلم از اون کارای کنستانتینی میشه :-*
+4 #50 mtm 1393-08-06 23:37
حسن جان مرسی بابت توضیحات مبسوط درباره "این هیومن ها" (inhumans)
+3 #51 Bad joke 1393-08-06 23:38
اقا من نگفتم تو فیلم بفروش معرفیش میکنن
آقا من حیف شدم :cry:
+3 #52 mokhtar 1393-08-06 23:42
Oh my God
عجب خبرهای درجه یکی
من دوباره اونجام عروسی شد!

uplooder.net/.../...
+2 #53 mokhtar 1393-08-06 23:43
فقط یکی به من بگه این چادویک بوسمان کیه؟ چه فیلم هایی بازی کرده؟ من که اصلا نمیشناسمش!
(فکر کنم شدم عین فرهاد مجیدی که جهانبخش رو نمیشناخت!) :lol:
+2 #54 mokhtar 1393-08-06 23:44
حسن من از اقا من از قافله عقب موندم
این کمبربچ واسه دکتر استرنج تایید شد یا نه؟
+2 #55 Bad joke 1393-08-06 23:47
اقا جونم بگه بله را داده عقدش هنوز نکردن
+3 #56 New Goblin 1393-08-06 23:48
ایول!ممنون آقا محمد!!گل کاشتی دمت گرم!فدایییییییی ییییییییی داری!

اول از همه منتظر age of ultron هستم بعد کاپیتان آمریکا 3 بعد انت من!مهم تر از همه:Avengers:Infinity War

فکر کنم تو فیلم Ant-man معلوم بشه که انت من سبب پیدایش الترون بوده،یا اینکه ویدون بخواد تو اونجرز 2 و غیره کلا تونی استارک رو مسبب پیدایش الترون کنه!

اقای ترابی خیلی جالبه،که اونا اینقدر برنامه ریزی دقیق دارن که برای ی فیلم دو پارتی گه 4-5 سال دیگه میاد و معلوم نیست در این بازه زمانی چ اتفاقاتی بیفته تاریخ تعیین میکنن!واقعا ما کجاییم اون کجا...

آقای ترابی گفتید inhumans یاد infamous بازی انحصاری سونی افتادم! :lol:

بعد یه چیز دیگه آقای ترابی من یکی از دوستان و همکلاسیمو به اسم پوریا با این سایت آشنا کردم و اون هم مقاله ها رو خونده و چون خیلی به ابرقهرمانها و کمیک علاقه داره هی تو مدرسه در مورد خبر ها و این مقاله ها از من توضیح میخواد و هی باهم میشینیم این خبرا و تریلرا رو تحلیل میکنیم!
+2 #57 Bad joke 1393-08-06 23:50
اون بشرم من نمیشناختمش گوگل میگه37 سالشم هست بهش نمیاد انقدر سن داشته باشه
بازیگر مهمی نیست فیلم خدایان مصر را بازی کرده که هنوز اکران نشده(اون فیلم خداجلوه های ویژست) وچند تا فیلم سیاه پوستی
+4 #58 Bad joke 1393-08-06 23:57
برادران به خبر 6 ارجاع میدم که گفته بودم مارول مجبوره میس مارول را معرفی کنه در ضمن گفتم که این هیومن را هم میتونه بیاره هی برید پشت ما صفه بزارید دوتا یکیمون کنید من که حلالشون نمیکنم صلوات :-|
+2 #59 Soheil spidey 1393-08-07 00:14
چه میکنه این مارول با این فیلماش. :-)
دیگه دی سی با کله میخوره زمین. :lol:
چه امیدی میخواد به فیلماش داشته باشه وقتی مارول این همه فیلمای دیدنی و باحال داره.
تو اولویتش کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی ، و همچنین اونجرز Infinity war.
اینم یه نگاه کلی به فیلمای آینده مارول :
instagram.com/p/utbvMhrm6z/
+3 #60 North-wolf 1393-08-07 08:21
راستی پس ددپول چی؟
مگه قرار نبود فیلم داشته باشه؟
یه تیزر تو آپارات هست چیه؟
+1 #61 Ace09 1393-08-07 08:45
به نقل از North-wolf:
راستی پس ددپول چی؟

اون تو 2016 میاد.از الان دارم لحظه شماری میکنم!
+2 #62 North-wolf 1393-08-07 09:17
به نقل از Ace09:
به نقل از North-wolf:
راستی پس ددپول چی؟

منم عاشقش شدم :P
البته الان که فک کردم دیدم اینا لیست فیلمای مارول هستش و اون احتمالا فاکسِ دیگه
+
خدا کنه داستانش قشنگ از اول باشه
ینی از موقعی که وید ویلسون بوده و اینا
چون اونی که تو ایکس مِنن اوریجینز : وولورین 2009 نشون دادن خیلی مسخره بود
+2 #63 Ace09 1393-08-07 09:27
به نقل از North-wolf:
به نقل از Ace09:
به نقل از North-wolf:
راستی پس ددپول چی؟

منم عاشقش شدم :P
البته الان که فک کردم دیدم اینا لیست فیلمای مارول هستش و اون احتمالا فاکسِ دیگه
+
خدا کنه داستانش قشنگ از اول باشه
ینی از موقعی که وید ویلسون بوده و اینا
چون اونی که تو ایکس مِنن اوریجینز : وولورین 2009 نشون دادن خیلی مسخره بود

کارگردانش از طرفدارا به خاطر شکل ظاهری و قدرتای مسخرش (همو که لیزر میزد و از دستش چنگال یا به عبارتی شمشیر در میومد)عذرخواهی کرد.من که نمیبخشم! 8)
+5 #64 Ace09 1393-08-07 09:53
در اصل قرار بود همه شخصیتای X فیلم خودشونو داشته باشن مثل deadpool origins یا magneto originsکه به دلایلی به همون wolverine origins قانع شدن و سعی کردن همرو توش جا بدن. :-|
+2 #65 ELEGANT 1393-08-07 11:23
فیلم " بین ستاره ای " فیلم خوبی میشه مطمئنم
----
برنامه مارول یه جورایی محشر بود
بندیکت بازیگر خیلی خوبیه و میدونم که میتونه از پس نقشش بربیاد , به طور عجیب غریبی به فیلم " پلنگ سیاه " امید دارم و نمیدونم چرا حس میکنم فیلم خوبی میشه
" نا انسان ها " هم احتمالا چیز جالبی از کار میاد
و از همه مهم تر , انگار تب کشتن قهرمان ها داره زیاد میشه و تو قسمت سوم باید شاهد مردن کاپیتان امریکا باشیم :(
فیلم دو قسمتی اونجرز هم مطمئنم یه چیز اساطیری و موندگار میشه که چندین سال بعد به بچه هامون بگیم وقتی این فیلم اکران شد ما مثلا 22 سالمون بود :))
خلاصه که خبرها فوق العاده بودن , راستش برنامه مارول منو بیشتر شوکه کرد تا برنامه دی سی !
+2 #66 mirabilis 1393-08-07 11:54
مارول چه کرده . بلک پانتر رو که معلوم بود رو میکنه ولی خداییش بلک ویدو هم گزینه ی بدی برای فیلم مستقل سازی نبود ، البته داستانی که به اون صورت بتونه جذاب باشه برای بیننده وجود نداشت فعلا .
کاپیتان مارول رو هم اگه نشون بدن سرطان میگیره و میمیره و بعد برن سراغ کارول ، جالبتره .
در مورد جنگ داخلی هم باید گفت حرکت درستی نیست . اولا که تعداد کاراکتر ها خیلی پایینه بعد اینکه استیو سینمایی حتی از تونی هم معروف تره و همه میشناسنش ، میخواد از کدوم هویت مخفی حمایت کنه ؟ بعد کدوم ابرقهرمانشون دقیقا هویت مخفی داره ؟ هاکای رو که میشناسن ملت و ماسک هم نداره ، تونی که خودش ، خودش رو معرفی کرد ، استیو هم که به عنوان کاپیتان معرفی شده ، ویژن هم که اگه باشه ، رباته ، دقیقا کی هویت مخفی داره ؟ نیک فیوری ؟ البته کوین اعلام کرده که جنگ داخلی که اعلام شده ، بدون هیچ هویت مخفی هستش و قراره اختلافی که توی فیلم اونجرز پیش میاد ، به جاهای باریک بکشه ! :-)
راستی دقت کردید هیچ خبری از فیلم سیاره ی هالک نبود ؟ مگه گفته نمیشد قراره این فیلم هم ساخته بشه ؟ یعنی میتونه برای 2019 یا بعدتر باشه یا حتی فاز 4 مارول ؟ شاید اصلا مارول قرار نیست دیگه هالک رو به صورت مستقل به کار ببره و ترجیح میده تا کاراکترهای کمتر شناخته شدش رو سینمایی بکنه .
+1 #67 sobhani 1393-08-07 15:26
عالی بود عجب فیلم های مخصوصاً کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی و اونجرز:اینفینیت ی وار
:-) :eek:
+1 #68 mehrider2099 1393-08-07 16:06
آقا یه سوال ممکنه مارول یه روزی از روی کامیک 3 مانده به مرگ ولورین فیلمی بسازه؟
+2 #69 M. goblin 1393-08-07 19:38
یه چیز من درمورد این جنگ داخلی که همه میگن چجوری میخوان ازش فیلم بسازن بگم. :-)
خود کوین فایگ گفته که این جنگ داخلی یک جنگ داخلیه سینماییه.پس یعنی با کمیکش فرق زیادی رو داره. :sad:
راستی توجه کردین نصف شایعه ها درست بود؟ :lol: از تاریخ انتشار گرفته تا اسم بعضی فیلما.مخصوصا تور 3 که اسمش خیلی وقت بود شایعه شده بود.
راستی یه چیز دیگه.کوین فایگ گفته که کاپیتان 3 شروع فاز 3 ماروله(ازم نپرسین چرا میدونم چون خودم دیشب تو liveblog ش حضور داشتم)یعنی این که انت من فاز 2 به حساب میاد.ممکنه که بخوان یه جورایی به الترون ربطش بدن؟ :o
+3 #70 mirabilis 1393-08-07 20:35
#69 : اگه دقت کرده باشی ، از انت من اصلا خبری نیست ، با اینکه قراره سال دیگه اکران بشه ، تا حالا نه تیزری از روش ساخته شده نه تریلری ازش منتشر شده ، نه حتی یه پوستر درست و حسابی که بشه گفت قراره چیز کار درستی از آب در بیاد . قضیه اینه که خیلی تنش های مختلفی داشته این فیلم و آینده ی نا معلومی داره .
در مورد سوالت که ممکنه به الترون ربط پیدا کنه یا نه ، باید گفت احتمالش هست ، چرا ربط نداشته باشه ولی مسئله ی مهم اینجاست که این فیلم قطعا اون ارتباط قوی به دنیای مارول رو نخواهد داشت و هنک پیمش که حسابی پیره ، پس نه میشه توی نقش انت من دیدش و نه یلو جکت ( البته گفته میشه که قراره در نقش یلو جکت حضور داشته باشه !! ) در مقابل ، اسکات لنگ کلی جوونه که کلا با کمیک مطابقتی نداره . حالا باید دید واقعا میتونه اثر دخشانی باشه یا فقط یه فیلم ضغیف خواهد بود که نون فیلم های خوب مارول رو خواهد خورد . ( بعضا گفته میشد که حتی فیلم برای یه دنیایی موازی با دنیای ماروله ! )
+1 #71 Spider-Dude 1394-01-27 16:20
به نقل از mtm:
ثور 3 هم که اسمش Ragnorak هستش
لابد میپرسید یعنی چی؟
راگنوراک یه جور پیشبینی هستش که میگه یه روز اتفاق می افته و ازگارد، ثور، ادین و همه عالم رو نابود میکنه (یه جور قیامته)

ثور همیشه سعی کرده از وقوع راگنوراک جلوگری کنه ولی انگار تو قسمت سوم ثور قراره این اتفاق بیافته!

www.uplooder.net/.../thor3.jpg

نه نه نه نه نه نه نه!
ببین عزیز من راگناروک یک افسانه اسکاندیناویی واقع در اروپای شمالیه که متعلق به قرن سوم و چهارم اسکاندیناویه که در اون اتفاق تمام موجودات خدامانند اسکاندیناوی میمیرند اما بعد از آن به طور جالب و عجیبی دوباره زنده میشن! :o

البته در کمیکها نورموگاند پسر لوکی که یک مار بسار بزرگ است :o :o تور را میکشد اما با توجه به مرگ لوکی (که البته بعید هم نیست مثل انتقامجویان دوباره زنده بشه! و دوباره خبیث هم بشه!) فعلا قضیه k,vl,'hkn منتفیه!

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 459 guests and 8 members online

• A Great Captain
  • alibigi666
  • C.s.r
  • Cap-Spider Potter
  • Captain Steve Lover
  • git-man
  • porya
  • Zero