مطالب برگزیده

ارجاعات، اشارات، نکات مخفی و ایستراگ (Easter Egg) های فیلم "مادام وب" (Madame Web)
ارجاعات، اشارات، نکات مخفی و ایستراگ (Easter Egg) های فیلم "مادام وب" (Madame...
نقد و بررسی فیلم "مادام وب" (Madame Web)
نقد و بررسی فیلم "مادام وب" (Madame Web)
چرا مردعنکبوتیِ تام هالند به دنیای کمیک وفادار است
چرا مردعنکبوتیِ تام هالند به دنیای کمیک وفادار است
رتبه بندی فیلم ها و سریال های کمیک بوکی 2023
رتبه بندی فیلم ها و سریال های کمیک بوکی 2023
ایستراگ (Easter Egg) ها، ارجاعات، اشارات و نکات پنهان بازی "مردعنکبوتی 2" (Marvel's Spider-Man 2)
ایستراگ (Easter Egg) ها، ارجاعات، اشارات و نکات پنهان بازی "مردعنکبوتی 2" (Marvel's...
نقد و بررسی بازی مردعنکبوتی 2 (Marvel's Spider-Man 2)
نقد و بررسی بازی مردعنکبوتی 2 (Marvel's Spider-Man 2)
ایستراگ (Easter Egg) ها و نکات و اشارات پنهان انیمیشن "مردعنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی" (Spider-Man: Across the Spider-Verse) – بخش دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و نکات و اشارات پنهان انیمیشن "مردعنکبوتی: در میان...

5 صحنه برتر نیم فصل اول سریال The Flash

مقدمه : دیگر حتماً به واسطه ی مقالات اخیر این جانب با سریال فوق العاده The Flash آشنا هستید سریالی بی نظیر در ژانر ابرقهرمانی كه اخیراً هم برنده جایزه "محبوب ترین سریال جدید درام" شد بی شك این سریال لحظات و سكانس های خارق العاده ی زیادی دارد ، اما گل سر سبد این صحنه ها كدامند؟ امروز بر آن شدم تا در قالب یك مقاله 5 صحنه برتر نیم فصل اول این سریال را خدمت شما معرفی كنم تا اگر فكر میكنید كه دیدن این سریال ارزشی ندارد…خب ، دوباره فكر كنید ، با ما همراه باشید:

5 - حركت با سرعت صوت!

حركت با سرعت صوت

قطعاً یكی از باحال ترین صحنه های سریال قسمتی است كه فلش برای نجات دادن آیریس از دست تونی مجبور است تا بخاطر استقامت خارق العاده تونی با سرعت صوت بدود و به تونی یك مشت سهمگین بزند!

صحنه ای كه بری با سرعت صوت میدود و شیشه ساختمان های سر راهش بخاطر سرعتش میشكنند ، واقعاً یك صحنه به تمام معنا Epic است!

4 - دكتر ولز و لباس فلش برعكس!

دكتر ولز لباس و لباس فلش

قطعاً یكی از صحنه هایی كه باعث میشود بیننده از تعجب شاخ دربیاورد صحنه آخر اپیزود "مردی در لباس زرد" است!

صحنه ای كه دكتر ولز با استفاده از انگشتر فلش محفظه ی لباس فلش برعكس را باز میكند و با صدای خود فلش برعكس میگوید: "كریسمس مبارك" ، واقعاً صحنه ی جالب و در عین حال ترسناكی است كه بیننده را وادار میكند تا از خود بپرسد وقتی بٓری به این موضوع پی ببرد چه اتفاقی می افتد؟

آیا نبردی عظیم در راه خواهد بود؟

اما متأسفانه برای جواب این سؤالات باید صبور بود…

3- فلش جان الیور كویین را نجات میدهد!

الیور كویین

در جریان كراس آور سریال ارو و فلش در ابتدای دومین اپیزود از این كراس آور ، زمانی كه آرو و آرسنال در ساختمان آرگوس مشغول نبرد با كاپیتان بومرنگ هستند ، فلش موضوع را میفهمد و…

در یك چشم به هم زدن فاصله ی بین استارلینگ سیتی و سنترال سیتی را میدود (البته با آهنگ خارق العاده سریال فلش) و بووم!

در یك چشم به هم زدن بومرنگ های كشنده ای كه به سمت الیور میروند را روی هوا میگیرد! 

2- Flash vs Arrow

فلش بر عليه ارو

و باز هم كراس اور سریال فلش و آرو ، كراس اوری كه ركورد بازدید های تاریخ CW را شكست!

صحنه ای كه فلش كه تحت تاثیر قدرت های هیپنوتیزم یك ابرانسان است ، ادی ثاون را تا حد مرگ كتك میزند و زمانی كه میخواهد دیگر كار ادی ثاون را تمام كند…

بله! سر و كله ی آرو پیدا میشود و این دو وارد نبردی سخت و نفس گیر میشوند و آخر هم آرو موفق میشود تا فلش را از هیپنوتیزم خارج كند!

1- Flash vs Reverse Flash

فلش بر عليه فلش برعكس

صحنه ای عالی! ، فوق العاده! ، جذاب! ، صحنه ای كه نفس را در سینه حبس میكند!

بله! ، قطعاً نبرد فلش و فلش برعكس صحنه ای بی نظیر و ناب است صحنه كه با سرعت سرسام آوری میگذرد!

آنها در طول استادیوم فوتبال میدوند و هر كدام ضربه به هم وارد میكنند!

این صحنه واقعاً یكی از برترین صحنه های تلوزیونی سال 2014 است و مانند مدالی بر سینه CW تا مدت ها خواهد درخشید!

نتیجه : خب با این 5 صحنه ناب آشنا شدید ، اما شما كدام صحنه را مد نظر دارید كه در این مقاله ذكر نشد؟

بهترین صحنه را كدام ارزیابی میكنید؟

شما مجذوب كدام صحنه شدید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

رتبه بندی سریع ترین ابرقهرمانان دنیای کمیک

رتبه بندی اقتباس های فلش در دنیای سینما، انیمیشن و تلویزیون

15 لباس برتر فلش (THE FLASH)

سریع ترین لحظات تاریخ کمیک های فلش (THE FLASH)!

کمیک فارسی: اولین حضور فلش معکوس (REVERSE FLASH) 

10 كميك مهم فلش (THE FLASH)

15 لباس برتر فلش (THE FLASH)

10 دشمن برتر فلش (THE FLASH)

5 صحنه برتر نیم فصل اول سریال THE FLASH

10 دشمنی برتر در دنیای كمیك بوك

10 شباهت سریال "فلش" با مرد عنکبوتی!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

taichi
+3 #91 taichi 1393-10-26 00:07
تام هاردی از جوخه خودکشی جدا شد،جیک جیلنهال ممکن است جای او رو بگیرد
media.comicbook.com/.../...
جوخه خود کشی که با کستی پر از ستاره همه رو متحیر کرد
حالا اخباری به گوش میرسه که انگار تام هاردی از فیلم خارج شده
هنوز دلیلی برای این اتفاق ذکر نشده ولی برخی منابع اطلاع میدن جیک جیلنهال(هول)(کا ر موفقی مثل خزنده شب رو در کارنامش داره و اون هم بازیگر مشهوری محسوب میشه)جایگزین او شده و به نظر جایگزینی بدی نمیاد!
نظرتون
www.uplooder.net/.../image.jpg
نقل قول کردن
M. goblin
+3 #92 M. goblin 1393-10-26 00:09
بابا سونی اینقدر گند زده که بچه دوسالع هم تو گهواره اش ........ نمیزنه!! :-* :-*
هر کس میاد برای خودش شایعه درست میکنه.
این هکرای لامصب چرا نمیزنن سونی رو ورشکست نمیکنن؟؟ :lol: فقط گوشی ما خراب نشه!! :-*
2 ساعتس؟
نقل قول کردن
sonic the spider hedgehog
+1 #93 sonic the spider hedgehog 1393-10-26 08:33
و حالذ اینم از مایلز مورالز مرد عنکبوتی نهایی ۹ :oops: :oops:
mediafire.com/.../...)_(digital)_(Mi nutemen-InnerDe mons).cbr
نقل قول کردن
+1 #94 sonic the spider hedgehog 1393-10-26 08:35
راستش اولین باره اپلود میکنم :oops: :oops:
نقل قول کردن
M. goblin
+3 #95 M. goblin 1393-10-26 10:50
netflix تاریخ بیرون امدن سریال جسیکا جونز را منتشر کرد به همراه اطلاعاتی دیگر از بقیه سریال ها

cosmicbooknews.com/.../...

اطلاعات به این صورت اند

مارول دردویل در تاریخ 15 اپریل 2015
"Marvel's Daredevil" is a live action series that follows the journey of attorney Matt Murdock, who in a tragic accident was blinded as a boy but imbued with extraordinary senses. Murdock sets up practice in his old neighborhood of Hell's Kitchen, New York where he now fights against injustice as a respected lawyer by day and masked vigilante at night.

مارول جسیکا جونز در تاریخی از 2015
Working as a private investigator in New York's Hell's Kitchen, a troubled ex-superhero's past comes back to haunt her in the live-action series, "Marvel’s A.K.A. Jessica Jones."

مارول لوک کیج بزودی
In this Marvel live-action series, a street-fighting ex-con battles crime in New York’s Hell’s Kitchen as the superhero Luke Cage

مارول مشت اهنین بزودی
"Marvel’s Iron Fist" follows superhero and martial arts master Danny Rand in the upcoming live-action series.

مارول دفندرز بزودی با شرکت هر چهار قهرمان
"Marvel's The Defenders" brings together Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist and Luke Cage in an epic superhero team-up in New York City.

wow!!نظرتون؟!
عالی میشه اگه همه ی اینا داخل اونجرز باشن!!
نقل قول کردن
M. goblin
+2 #96 M. goblin 1393-10-26 10:52
اطلاعاتی جدید از انتقام جویان عصر الترون نمیدونم لو رفته یا نه بیرون اومده!!

نقل قول کردن
M. goblin
+3 #97 M. goblin 1393-10-26 10:55
تاریخ بیرون امدن تریلر چهار احمق!!

به همراه فیلم Kingsman در تاریخ 13 فوریه!!
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #98 mokhtar 1393-10-26 10:59
#95:
ایول
دلم لک زده واسه سریال های جدید مارول
وقتشه به طرفدارای کوچولوی arrow نشون بدیم که سریال یعنی چی
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #99 mokhtar 1393-10-26 11:06
الان اگه فقط 20 درصد از پتانسیل کمیک های دردویل تو سریالش محقق بشه مطمین باشید شاهد بهترین سریال کمیک بوکی تاریخ خواهید بود
نقل قول کردن
Bad joke
+3 #100 Bad joke 1393-10-26 11:06
اسم پر مغزی بود خوشم اومد راستی دوست مخفی عزیزمون فیلمی که به مسئولان فاکس نشان داده شده را دیده
حتی چند تا از نویسنده های قدیمی چهار :lol: عضوشون بودن که اسمشون را به من نگفت و یه پرسش نامه که فیلم را ارزیابی کنن میگن هیچ کدوم به دقیقه 40 نیاستادن حتی یک نفر پرسشنامه را انداخته سطل زباله و جایگاه فیلم را اونجا دونسته

راستی شایعه ها که امروز تمومشون را فاکس تکذیب کرد واقعی هستند حتی پیشنهاد شده اسم فیلم را بذارن کرانیکل 2 یه وقت به فروش ایکس من ها ضربه نزنه ببینم وضعیت سایت خلوته یه مقاله و کلیه خبرهای این هفته بنویسم که اسمش از الان هست فاجعه در راه است
نقل قول کردن
SLH Hero
+3 #101 SLH Hero 1393-10-26 11:07
مقاله خیلی خوبی بود. ممنون آقای آصفی ;-) . بهتر از اینا صحنه تو این سریال نمی شناسم. ولی واقعاً این سریال فلش عالیه! همه چی داره: اکشن، دراما و داستان عمیق.
#52:
نه ربطی به سرعت اینترنت یا کامپیوترت نداره اگر فرد دیگه ای قبلاً فایل مشابه رو آپلود کرده باشه مدیا فایر از همون استفاده می کنه و لینک رو میده (یکی از دلیل هایی که مدیا فایر بهترین آپلودر جهانه).
نقل قول کردن
Bad joke
+2 #102 Bad joke 1393-10-26 11:08
شنیدم گفتن فیلم داردویل بیشتر فیلم جنایی هستش تا ابرقهرمانی
ولی خدایی یکم با این عصاهاش پروازش هم بدن ولی چشم اب نمیخوره
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #103 mokhtar 1393-10-26 11:56
ولی حسن من میگم باید یه شانس نصف و نیمه به فیلم داد
به دو دلیل:
1- سایمون کینبرگ
میگن نویسنده خیلی خوبیه. خدا وکیلی فیلمنامه xmen dofp خیلی خوب بود
حتی میگن قراره با فرنچایز استار وارز هم همکاری کنه
2 - من شنیدم درسته که اول فیلم شخصیت پردازی ها به قول مهدی off هستن ولی به مرور درست میشن، طوری که اواخر فیلم با همون doom و ff همیشگی طرفیم
نقل قول کردن
mokhtar
+4 #104 mokhtar 1393-10-26 11:59
#102:
درستشم همینه
شما کمیک های جایزه گرفته و تحسین شده ای که برایان مایکل بندیس واسه دردول نوشته رو بخونی بیشتر با داستانا و المان های جنایی روبرو میشه تا با جنگولک بازی های سوپرهیرویی
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #105 mokhtar 1393-10-26 12:05
خداییش حسن یه چیزی میپرسم راستشو بگو
امسال کدوم فیلم واقعا لایق اسکاره؟ پسربچگی؟ foxcatcher?
بین ستاره ای؟
من میگم هیچ کدوم! یعنی خودت میدونی پاییز و زمستون فصل کاراییه که امید به اسکار دارن ولی دریغ از حتی یه عنوان دندون گیر
البته بردمن فوق العاده بود ولی قبول داری امسال فیلما کلا افت کرده بودن؟ من میگم چرا cap 2 نباید کاندید میشد؟ به خدا من امسال به جز بردمن فیلمی ندیدم که مثل cap 2 همه چیز تموم باشه
یعنی لامصب همه چیز داشت از سرگرمی بگیر تا جلوه های ویژه و بازی های عالی و درام و حتی خاصیت تفکر برانگیزی
نقل قول کردن
Bad joke
+3 #106 Bad joke 1393-10-26 12:13
چی همون طرف که گفته تریلر را دیده این تاکتیک تبلیغاتی فاکسه
قراره اواخر فیلما عوض کنن این شکلی بشه فیلم الان ریشات های بزرگ با شخصیت اصلی داره اونم صحنه های اکشن

این شایعه های اخیر راببین در ضمن متیو فاجعه ایکس من 3 راهم نوشته نه اصل فیلم ابر قهرمانی داستانشه که من میدونم خود جاش روش کار کرده تازه اون منبعم گفته خودش بخشی از فیلم را دیده که جلوه های ویژه نداشته اصلا دیالوگا انقدر در پیت بودن کلا انگار فیلم تین ایجریه
نقل قول کردن
Bad joke
+3 #107 Bad joke 1393-10-26 12:16
گراند بوداپست هتل با فاصله زیاد تازه بردمن را ندیدم
gone girl خوب بود خیلی خوب تازه انیمیشن میازاکی را دیدم شاهکاری بود اتفاقا فیلمای امسال را من دوست داشتم
فیلم اسنایپر ایستوود را دیدم کلا فیلم خوبی بود ولی مظمونش افتضاح یه قاتل را یه سرباز وطن پرست کرده بود
نقل قول کردن
taichi
+2 #108 taichi 1393-10-26 12:18
تیزری از شش خبیث!
www.uplooder.net/.../image.jpg
البته این به زبان برزیلی بود که خود کمیک بوک ترجمشو نوشته بود منم فارسیش کردم :-*
اینم منبع
comicbook.com/.../...
کسی نظری نداره؟ناراحت نیستید؟این احتمال بسته نشدن قرار داد بین سونی و دیزنی رو بیشتر میکنه!
هیچکی هیچ نظری نداره؟
نقل قول کردن
قربانعلی
+1 #109 قربانعلی 1393-10-26 12:19
کاپ 2 که فوق العاده بود اکشنش که اصلا نمیشد د موردش حرف زد ولی قبول دارین تصویر برداری ترن اوپالوج هم خوب بود همش فکر میکنم اکشن فیلم بخاطر تصویربرداریش جذاب تر شده . جلوه های ویژش که محشر بود بخصوص صحنه انفجار های پایان فیلم عمو مختار و حسن آقا نظرتون راجع به فیلم هرکول چیه راضیتون کرد ؟؟؟؟؟ به نظر من که ظاهرش خوب بود اصل فیلم تو خالی بود چیز قابل توجه ای نداشت
نقل قول کردن
Bad joke
+2 #110 Bad joke 1393-10-26 12:30
من امیدوارم فیلم شکست بخوره نه اون بهانه ها که برگرده مارول و این حرفا
این اخر عاقبت فیلمای ابرقهرمانی میشه که هر چی کارگردان خواست بلا سر شخصیت های 60 ساله در بیاره
تازه شنیدم دکتر دووم اولش مثل تینکه اون سنگیه این فلزی :-x

اگر اوضاع خوب بود از مایلز تایلر جدیدا پرسیدن درباره ffحرف بزنیم اول گفت نه بعد برای اینکه ضایع نشه گفت فیلم بزرگی بود بهم پیشنهاد شد بازیگراش را میشناختم کارگردانش هم دیدگاه خاصی داشت میدونست میخواد چی کار کنه کلی هم پول بهم میدادن میبینی دیگه خبری از بهترین فیلمی که دیدید یه فیلم نو اورانه اینا خبری نیست بعدش من مطمئنم جو منفی تاثیرش رو فیلم زیاد خواهد بود فیلم قطعا شکست میخوره حالا فاجعه میشه یا ضرر کم جم وجور میشه دیگه بحثیه
اولش یادته میگفتن بن افلک ضایعست برای بتمن و اینا وارنر چه مدلی جو منفی را خوابوند تازه جو را برعکس کرد ولی فاکس هیچ وقت موفق نشد این کارا بکنه

قضیه مثل استقلالی که بده وباید ببازه تا اوضاع حداقل تغییر کنه ولی دلم نمیاد ببازه اوضاع من با این فیلم اینه
نقل قول کردن
golden King
+2 #111 golden King 1393-10-26 12:32
هر كسى مورد سوم رو نديده كه مربوط به سريال arrowميشه بايد اينو سرچ كنه و دانلود كنه arrow brave and the bold :lol: ;-)
نقل قول کردن
Bad joke
+2 #112 Bad joke 1393-10-26 12:34
هرکول شوخیت گرفته :-x داریم درباره فیلم خوب صحبت میکنیم

بعدشم هنوز مونده به کامیک بوک مووی جایزه بدن ولی هنوز کاپیتان را به عنوان بهترین فیلم کامیک بوکی امسال میدونم ولی باید واقع گرا بود سالها مونده این جور فیلما جایزه بگیرن
نقل قول کردن
قربانعلی
+1 #113 قربانعلی 1393-10-26 12:39
افسانه هرکول که افتضاح ترین فیلمی بود که دیدم هیچی نداشت :-x اون فیلم دیگش هم گگفتم چیز قابل توجهی نداشت فقط به ظاهرش رسیده بودن اونم بهتراز افسانه هرکول بود ولی افتضاح بود منم گفتم که اصل فیلم تو خالی بود نگفتم که بیاد اسکار بگیره :-* :-*
نقل قول کردن
taichi
+3 #114 taichi 1393-10-26 12:40
Matthew Vaughn از چهار شگفت انگیز میگوید
انگار متیو از فیلم خوشش اومده این ترجمه نظر او درباره ی این فیلم

من فیلمو دیدم،فیلم خوبی بود.من فکر میکنم Chronicle فیلم خیلی خوبی بوده و جاش[ترانک] خیلی خوب بود و اون ورژن خودش از چهارشگفت انگیز رو رایه میده،اگه تو Chronicle رو دوست دارین پس این فیلم رو هم دوست دارید

و در ادامه گفت
نقل قول:
ما همه از دیدگاه جاش حمایت میکنیم،و امیدواریم که مردم هم اونو دوست داشته باشن
منبع:
comicbook.com/.../...
نقل قول کردن
mirabilis
+2 #115 mirabilis 1393-10-26 12:46
#112 : ولی به شخصه ایده ی فیلم هرکول رو پسندیدم ، یعنی اونجایی که نشون میده چطور هرکول خلق شده ، جالب بود ، اتفاقا توی میتولوژی هم این مباحث در نظر گرفته میشه که چقدر ممکنه واقعیات بر اساطیر تاثیر داشته باشه .
البته فقط ایدش خوب بود و شرح و بسط داستانش مناسب نبود ، اون قبیله ی آمازونی رو هم جالب بهش اشاره کردن .
نقل قول کردن
mirabilis
+3 #116 mirabilis 1393-10-26 12:48
توی بخش نظرات چقدر خبر کار شده ، یکی یه چیزی در مورد فلش هم بگه که یه چیزی به این مقاله هم برسه ! :lol:
نقل قول کردن
mirabilis
+3 #117 mirabilis 1393-10-26 12:51
#110 : باید دلت بیاد ، هر گونه موفقیت نصف و نیمه ای یا ضرر کمی که بشه ازش گذشت ، فقط این فرایند مسخره ی فیلم سازی فاکس از این گروه رو ادامه خواهد داد . دوست داری چند فیلم مضخرف ببینی یا یه فیلم با کیفیت از این گروه ؟ مشخصه دومی ، پس هر چی بیشتر شکستش سنگین تر باشه ، احتمال اینکه بالاخره یه فیلم در شان این گروه ببینیم بیشتر میشه .
نقل قول کردن
sobhani
+2 #118 sobhani 1393-10-26 12:52
116#:والا من نظراتم رو گفتم در اول مقاله و الان دارم رو خبر ها کار می کنم.
نمیدونم درباره ی کدوم قسمت سریال صحبت کنیم.
نظرم رو اینکه چه کسی فلش زرد هست بود که قبلاً با آقای ترابی در مقاله 10 شباهت سریال فلش به مرد عنکبوتی گفتیم
نقل قول کردن
sobhani
+2 #119 sobhani 1393-10-26 12:55
راستی یه خبر هم بود فک کنم قبلاً تو سایت گفتن:
سریال فلش برای فصل دوم و سریال ارو برای فصل چهار تایید شد.
با توجه به استقبال زیادی که از سریال فلش شد معلوم بود فصل بعد هم ساخته میشه)
نقل قول کردن
قربانعلی
+3 #120 قربانعلی 1393-10-26 12:58
چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــِی
ارو برای فصل 4 ؟؟؟؟؟
فلش رو قبول دارم چون داستانای خوبی داره ولی ارو دیگه چرا؟ چطور میخوان یه فصل دیگه هم ادامش بدن ؟ :eek: دوستان تو سایت هزار بار گفتن که ارو کمبود داستان داره !!!! به شخصه کم کم دارم از دی سی نا امید میشم
نقل قول کردن
sobhani
+2 #121 sobhani 1393-10-26 13:08
120#:تازه گفتند ممکنه از شخصیت اتم(ری پالمر)که در فصل سه ارو دیده شد سریال مجزا ساخته بشه.
درباره ی این هم خبر داشتی؟:
8pic.ir/.../...
8pic.ir/.../...
قراره یه سریال انیمیشنی از این شخصیت که اسمشvixenهستش ساخته بشه که در عالم سریال ارو و فلش هستش.
در ضمن شایعاتی هست که میگن ممکنه سریال سوپر گرل در دنیای فلش و ارو اتفاق بیفته
نقل قول کردن
قربانعلی
+1 #122 قربانعلی 1393-10-26 13:11
به نقل از sobhani:
120#:تازه گفتند ممکنه از شخصیت اتم(ری پالمر)که در فصل سه ارو دیده شد سریال مجزا ساخته بشه.

این دی سی دیوونه است :eek: :eek: :eek:
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #123 mokhtar 1393-10-26 13:38
به نقل از mirabilis:
توی بخش نظرات چقدر خبر کار شده ، یکی یه چیزی در مورد فلش هم بگه که یه چیزی به این مقاله هم برسه ! :lol:

ولی این مطلب مقاله نیست!
تاپ فایوه
تو منوی تاپ فایو هم هست :-*
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #124 mokhtar 1393-10-26 13:42
به نقل از captain america:
به نقل از sobhani:

این دی سی دیوونه است :eek: :eek: :eek:

بلاخره دی سی هم کارمند داره اونا هم زن و بچه دارن که شکمشون باید سیر بشه
پس حالا باید سریال بسازن و ... چون شاید درجه یک نباشن ولی بلاخره یه درامدی نصیب شون میشه :-*
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #125 mokhtar 1393-10-26 13:59
#114:
فیلمو دیده؟ کدوم فیلمو؟ فیلم که هنوز اماده نیست! همین امروز خبرش اومد که میخوان reshoot داشته باشن با حضور بازیگرای اصلی
این یعنی هنوز یه سری سکانس جدید قراره فیلمبرداری بشه
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #126 mokhtar 1393-10-26 14:04
#108:
ناراحت باشیم؟ از چی؟
یعنی واقعا سونی میخاد 6 خبیث بسازه ؟ هر هر هر :lol:
نقل قول کردن
Bad joke
+2 #127 Bad joke 1393-10-26 14:11
تهیه کننده فیلمه دیگه ماست فروش نمیگه ماست من ترشه

میگن این ریشات نیست کلا هسته اصلی فیلم را میخوان عوض کنن
این جوری که بوش میاد داداش جردن ضایع شده :lol:

8pic.ir/images/vxg8efln8wriipxuf524.png
نقل قول کردن
M. goblin
+3 #128 M. goblin 1393-10-26 14:15
عمو این اقای ترابی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟دو روزه غیبش زده!!
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #129 mokhtar 1393-10-26 14:52
به نقل از M. goblin:
عمو این اقای ترابی کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دو روزه غیبش زده!!

حتما سرش شلوغه
چون هر وقت به من میگه حواست به سایت باشه قراره بره جایی
حالا چی کارش داری؟
نقل قول کردن
M. goblin
+2 #130 M. goblin 1393-10-26 14:56
یه مقاله داده بودم میخواستم ببینم خوندن یا نه!!
قسمت دومش هم دارم مینویسم!!
چه همه مقاله نویس شدیم نه؟؟!
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #131 mokhtar 1393-10-26 15:03
#130:
والا من خبر ندارم
از دیروز نیستش
این 2 مطلب که دیروز و امروز تو سایت اومده حتما از قبل امادش کرده و بهشون تایم داده تا روز و ساعت خاصی منتشر بشن
به خاطر همینه که تو اسلاید شو نیستن چون اسلاید شو رو نمیشه از قبل بهش برنامه داد
ولی فکر کنم هر جا باشه امشب برمیگرده
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #132 mokhtar 1393-10-26 15:04
در ضمن خوشحال میشم ببینم همتون مقاله نویس شدید ;-)
نقل قول کردن
arib
-1 #133 arib 1393-10-26 16:33
به جز اقای ترابی کسی دیگه نمی تونه مطلب بزاره؟؟؟
نقل قول کردن
mokhtar
+1 #134 mokhtar 1393-10-26 18:14
به نقل از arib:
به جز اقای ترابی کسی دیگه نمی تونه مطلب بزاره؟؟؟

چطور مگه؟
نقل قول کردن
arib
#135 arib 1393-10-26 18:40
به خاطر اینکه هیچ مطلب جدیدی نیومده و سایت سوت و کوره :cry: اگه میشه یکی چیزی بزاره.
نقل قول کردن
arib
#136 arib 1393-10-26 18:48
ببخشید کسی لینک خاندان ام ترجمه فارسی نداره
نقل قول کردن
Victor
+1 #137 Victor 1393-10-26 19:08
تا من هستم غمتون نباشه :lol:
نقل قول کردن
Victor
+1 #138 Victor 1393-10-26 19:13
منظور از 2 ساعت این بود که دو قسمتو تو یروز پخش میکنن و هرکدومشونم 40 + 20 دیقه پیامهای بازرگانی :lol:
نقل قول کردن
Victor
+3 #139 Victor 1393-10-26 19:16
وارنر نمیدونه با شخصیت های اصلی دی سی چیکار کنه اونوقت بیاد و فیلم اسپایدیو بسازه :D
نقل قول کردن
mokhtar
+3 #140 mokhtar 1393-10-26 19:26
به نقل از arib:
به خاطر اینکه هیچ مطلب جدیدی نیومده و سایت سوت و کوره :cry: اگه میشه یکی چیزی بزاره.

چرا اومده
مطلب جدید هم دیروز داشتیم و هم امروز
اتفاقا سایت اصلا هم سوت و کور نیست
ما کلی درباره 4 شگفت انگیز، کاندیدای اسکار، ورود اسپایدی به عالم سینمایی مارول و اونجرز 2 بحث و گفتگو کرده ایم
نقل قول کردن
arib
+2 #141 arib 1393-10-26 19:51
از نظر مطالب میگم و نمیدونم چرا اسپایدر 2099 قسمت اخریش ترجمه نیومده
نقل قول کردن
A god name sparkles
+3 #142 A god name sparkles 1393-10-26 19:57
داغ داغ : استن لی کبیر سر صحنه سریال Agent carter

بله! ، گویا استن لی خالق اکثر شخصیت های مارول و نابقه ی دنیای کمیک
در سریال مامور کارتر نقشی ایفا خواهد کرد ، این هم دو عکس با مزه از استن
لی ، سر صحنه سریال
s5.picofile.com/.../...
s5.picofile.com/.../...

نظرتون؟!؟!؟!؟؟!؟؟! :lol:
نقل قول کردن
mirabilis
+3 #143 mirabilis 1393-10-26 20:07
بحث حضور اسپایدی در اونجرز شد ، این عکس هم به نظرم جالب میاد :
8pic.ir/.../...
انصافا اگه مارول رایت ولورین ، اسپایدی و ثینگ رو میداشت ، یه نیو اونجرز خوب میتونست از توشون در بیاره . میدونید چقدر فیلم نیواونجرز بعد از به هم خوردن گروه اونجرز ایده ی پول سازی میشد ، اون هم با حضور لوگان و پیتر و بن ؟!
نقل قول کردن
Victor
+3 #144 Victor 1393-10-26 20:12
فکر کنم این عکس خیلی خوب باشه
8pic.ir/.../...
نقل قول کردن
Victor
+3 #145 Victor 1393-10-26 20:16
معلومه حضور آنچنانی نخواهد داشت فقط مثل بقیه ی فیلم های مارول استن لی رو تو یه cameoـی میبینیم
نقل قول کردن
Z-men
+3 #146 Z-men 1393-10-26 20:22

مگه رایت روح سوار دست سونی نیست؟؟
دو تا فیلم ازش ساخته
نقل قول کردن
mokhtar
+2 #147 mokhtar 1393-10-26 20:26
به نقل از arib:
از نظر مطالب میگم و نمیدونم چرا اسپایدر 2099 قسمت اخریش ترجمه نیومده

ترجمه کار سختیه
ادیت هم همینطور
زمان میبره
نقل قول کردن
Victor
+4 #148 Victor 1393-10-26 20:27
آره ولی چون تو فروش شکست خورد مارول دعوای حقوقی سر این کاراکتر آغاز کرد که در نهایت هم موفق به کسب امتیاز سینمایی این کاراکتر شد
سال 2013 به همراه این دیگر کاراکترایی مثل دارداویل و بلید و پانیشر هم به مارول بازگشت
نقل قول کردن
Victor
+2 #149 Victor 1393-10-26 21:47
این فیلم خیلی بزرگه حتی ممکنه از خود اسپایدی هم بیشتر فروش کنه
رکوردارو میشکنه
2016 و همه بخاطر این فیلم خواهند شناخت
افتخار کمیک هایش خواهد بود :lol:
برنامش بنظر میرسه دقیقه آخه سونی سازنده ی اینه :D
قراره شاهکار ببینیم
کاری که اسپایدی نتونست این شش خبیث انجامش میده یعنی دل هوادارو بدست میاره ;-)
گل سر سبد همه فیلم های کمیک بوکی در تمام ادوار تاریخ خواهد بود
مگه میشه منتظر این فیلم نبود :-*
نقل قول کردن
#150 sonic the spider hedgehog 1393-10-26 21:52
این پاور پک و کلوک و داگر چه شخصیت هایی هستند؟
نقل قول کردن
mokhtar
+2 #151 mokhtar 1393-10-26 22:18
به نقل از sonic the spider hedgehog:
این پاور پک و کلوک و داگر چه شخصیت هایی هستند؟

در مورد کلوک و داگر اینجا توضیح داده شده:
spidey.ir/مقالات/اسپایدرمن-در-دنیای-کمیک/675-معرفی-دوستان-مرد-عنکبوتی.html
نقل قول کردن
M. goblin
+3 #152 M. goblin 1393-10-26 23:02
یه چیز بگم بپوکین!!
انتونی مکی بازیگر نقش فالکون در کاپ 2 از فیلم 3 تعریف کرده و گته مثل اینکه قراره یه لباس جدید بپوشه!!
ولی چیز عجیب اینه!!
اون گفته:من به شما اینو میگم:کاپ 3 قراره بشه هر چی که شما فکرش رو میکنین.کاپ 3 واقعا اونجرز 1.5 بود. و کاپ 3 قراره بشه اونجرز 3.8!!!

3.8؟؟؟!!!اینو یعنی برا شوخی گفت یا منظوری داشت؟؟!!!
نقل قول کردن
As Responsible As Spider-Man
+3 #153 As Responsible As Spider-Man 1393-10-27 00:14
سلام بچه ها . من این روز ها یکم سرم شلوغه نمیتونم نظر بدم ولی بحث هاتون رو دنبال میکنم!!! :lol: :-) :lol:
نقل قول کردن
Banshee
+2 #154 Banshee 1393-10-27 00:46
عجیب و غریبه. اولا اینکه منظورت اینه که اونجرز 2.8 میشه؟ چون سه که وقتی اون میاد هنوز نیومده؟
دوما اینکه من خیلی در مورد این داستان جنگ داخلی سردرگم شدم. آخه خیلی در موردش سوال دارم. جنگ داخلی داستانی نیست که بخواد با آیرون من، کاپیتان آمریکا، فالکون، سرباز زمستان، بلک ویدو و ببر سیاه بشه اجراش کرد. واقعا احساس میکنم به کارکتر های بیشتری نیازه. اگه اینطور نباشه آدم احساس میکنه قراره یه نسخه کم هزینه از جنگ داخلی باشه و قرار نیست داستان به همون شکلی که قبلا بوده Epic باشه. به نظرم تنها نکته جذاب این داستان میتونه تقابل کاپیتان و تونی باشه. غیر از این موضوع خاصی نیست که بخوام خیلی منتظرش باشم.
درباره لباس آنتونی مکی هم باید بگم که بیشتر احتمال داره لباس درست و حسابی تری از فالکون باشه. قبول دارم که به احتمال قوی کاپیتان در پایان داستان میمیره. ولی بنظرم یکم دور از ذهنه که فالکون بخواد کاپیتان آمریکای جدید بشه. من که زیاد ازش استقبال نمیکنم. در هر صورت باید دید مارول چه خوابی برای شخصیت ها دیده.
(راستی من یه جا خوندم که ببر (پلنگ) سیاه رو آوردن تو داستان که به عنوان مرد عنکبوتی داستان باشه و بین تونی و استیو قرار بگیره.)
پ ن: عمو مختار یه خبری از آقای ترابی بگیر ببینیم کجاست. دلمون تنگ شده براشون.... :-)
نقل قول کردن
M. goblin
+7 #155 M. goblin 1393-10-27 09:55
وقتشه که پدر بر علیه پسر قرار بگیره!!بتمن علیه رابین!!
اقا ما بریم تو کار جمله های اب دار!!

Batman vs Robin

www.aparat.com/v/SFYKd
نقل قول کردن
mtm
+7 #156 mtm 1393-10-27 11:45
ويدئوهاي جديد:

یك ویدئوی بسیار جالب از فیلم "محافظین كهكشان" كه به سبك و سیاق بازی های میكرو و سگا جنسیس ساخته شده!

www.aparat.com/v/AY4sD

روز نحس سوپرمن! بيچاره سوپرمن كه بهش درباره تصادف با پرنده و هواپيما هشدار ميدن ولي فكر ميكنه دارن اون تم قديمي it's a bird, it's a plane رو اجرا ميكنن! :lol:

www.aparat.com/v/RzYLA

انيميشني كوتاه ولي بسيار هنري و جالب از سوپرمن:

trainbit.com/files/7854021884/A_Smallville_Man-www.spidey.ir.wmv
نقل قول کردن
Banshee
+4 #157 Banshee 1393-10-27 11:46
ایول . عجب چیزایی بودن. به شدت تشکر...
نقل قول کردن
Omid_Spider
+6 #158 Omid_Spider 1393-10-27 12:36
سریال فلش سریالی که بشدت علاقه مندم ببینمش

اما تا حالا فرصت نشده

ممنون بابت خبرها :-)
نقل قول کردن
The Joker
+6 #159 The Joker 1393-10-27 16:38
آقای ترابی شما انیمیشن justice league throne of atlantis رو دید؟ چطور بود؟
نقل قول کردن
Bad joke
+5 #160 Bad joke 1393-10-27 17:16
یعنی انتظار داری استاد درباره انیمیشنی به این مزخرفی صحبت کنه
اینقدر بد بود که نمیشه دربارش صحبت کرد :-x
شما داستان اصلی را بخون بعد انیمیشن را ببین لعنت میفرستی به ساخت این کارتون
نقل قول کردن
spidey 4ever
+3 #161 spidey 4ever 1393-10-27 17:33
مرسي بابت ويدئوها
خيلي خوب و fun بودن
نقل قول کردن
The Joker
+4 #162 The Joker 1393-10-27 17:35
دقیقا موافقم چون خوندم داستانشو واقعا دیسی داره توی انیمیشنم ضعیف کار میکنه
امیدوارم batman vs robin حداقل خوب دربیاد
نقل قول کردن
قربانعلی
+4 #163 قربانعلی 1393-10-27 18:58
اوووووووووووووو ووووووووف اصلا نمیشد دربارش حرف زد انیمیشنشو ( منظورم لیگ عدالته ) افتضاح به تمام معنا :-x
به زو تا آخرشو دیدم 1 دقیقه اش رو هم نمیشه تحمل کرد ( نظر شخصی بندست ) ولی حسن آقا قبول دارین مارول قدر کاراکتر هاشو حداقل تو زمینه انیمیشن نمیدونه . من یه جا دیگه هم گفتم از جنگ داخلی و داستان سرباز زمستان میشه انیمیشن هایی بسازن در حد اسپایدرمن خارق العاده . کاراکتر مورد علاقه بنده همونطور که خودتون هم میدونید کاپیتان آمریکا هستش ولی چشم انتظار یه انیمیشن تخصصی خوب هستم ولی داغشو به دلمون میزارن اونایی که کمیک های کلاسیک کاپیتان رو خوندن میفهمن که این کاراکتر چقدر داستان ها و ماجراجویی ها و دشمنای متععد و خوبی داره که میشه تا صد سال از این داستان ها و ماجراها انیمیشن و فیلم ساخت . شما برین همین مقاله 75 داستان ماندگار تاریخ کمیک مارول که واقعا جزو بهترین سری مقالاتی بود که تو همین سایت خوندم رو ببینین کاپیتان آمریکا کم داستان ماندگار نداشت انصافا در حالی که اگر اشتباه نکنم از مرد آهنی فقط یکی بود . کلا مارول تو 5 تا از سری کمیک هاش انقدر داستان و ماجرا و موضوعات مختلفی داره که تمومی ندارن . یکی همین اسپایدی که بعد از کاپ شخصیت مورد علاقه منه یکیم همین کاپیتان آمریکا بعدیش ایکس من بعد چهار شگفت انگیز بعدشم اونجرز ولی خوب برنامه ریزیاش توی انیمیشن ضعیفه مثلا همین داستان دنیای عنکبوتی که خیلی از طرفدارای اسپایدی ازش خوششون اومده میتونه انیمیشی داشته باشه که ( در آینده ) که آدم با هزار بار دیدنش سیر نشه .
نقل قول کردن
sobhani
+3 #164 sobhani 1393-10-27 19:18
اینطور که معلومه بازیگران قدیمی نقش های پرفسور اگزاویر و مگنیتو در فیلم مردان ایکس:آخر الزمان حظور ندارند
قبلا هم گفته شده بود که سینگر دنبال بازیگران جوان تر هست.
یه خبر دیگه درباره ی تریلر چهار شگفت انگیز هست که مثل اینکه گفته شده ممکنه تریلر زود تر از تاریخ معیین شده یعنی24 بهمن منتشر بشه.
نقل قول کردن
The Joker
+3 #165 The Joker 1393-10-27 19:18
خداییش انیمیشن لیگ عدالت مزخرف به تمام معنا نبود. خیلی ضعیف بود ولی غیر قابل تحملم نبود. من نمیدونم دی سی چرا انقدر به این تیم جدید انیمیشن سازیش بها میده. نه که خیلی خوب کار کردن ( به جز دو مورد the flashpoint paradox و Batman: Assault on Arkham که اولیش شاهکار بود و دومیش هم بد نبود.) ولی نمیدونم واقعا چرا دی سی به جای کوین کانری از جیسون اومارا برای بتمن استفاده میکنه امیدوارم که دی سی سر عقل بیاد و انقدر طرفداراش رو نامید نکنه
نقل قول کردن
sobhani
+3 #166 sobhani 1393-10-27 19:19
کانسپکت آرت جدید از سریال ارو:
:-)
نقل قول کردن
قربانعلی
+2 #167 قربانعلی 1393-10-27 19:30
#165 خب منم گفتم که نظر شخصیم هستش و به دیدگاه بقیه دوستان احترام میذارم و من این انیمیشن در قیاس با انیمیشن های دیگه گفتم .
نقل قول کردن
The Joker
+3 #168 The Joker 1393-10-27 19:36
نه خوب حرف شما هم کاملا درسته
من فقط از نظر یه طرفدار دیسی اینو گفتم
نقل قول کردن
sobhani
+2 #169 sobhani 1393-11-09 21:02
دوستان من فعلا چند دقیقه اول قسمت11سریال فلش رو دیدم.
خطر اسپویل
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دیدم که دکتر ولز قدرت فلش زرد رو داره!
یعنی واقعاً این همون فلش زرد هست؟
پس اونی که کتکش زد کی بود؟
از آینده اومده بود؟
من برم ادامش رو ببینم.
منتظر نظرات اساتید سایت در این باره هستم.
نقل قول کردن
mirabilis
+1 #170 mirabilis 1393-11-09 21:27
#169 : به اینجا یه نگاه بنداز ، دیروز در موردش صحبت شد :
spidey.ir/.../...
اگه خواستی ادامه هم بدی ، همونجا در موردش بحث کن که ثاپ فایو هم هست .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 1294 guests and no members online

آخرین نظرات