مطالب برگزیده

15 خطوط داستانی مهم که از دنیای سینمایی مارول (MCU) حذف شدند
15 خطوط داستانی مهم که از دنیای سینمایی مارول (MCU) حذف شدند
15 شخصیت بزرگ مارول که از فیلم ها حذف شدند !!
15 شخصیت بزرگ مارول که از فیلم ها حذف شدند !!
15 ابر قهرمانی که با بیماری زندگی می کنند !!
15 ابر قهرمانی که با بیماری زندگی می کنند !!
15 داستان کمیک بوکی که ناتمام ماندند
15 داستان کمیک بوکی که ناتمام ماندند
15 دفعه ای که دشمنان مرد عنکبوتی گوشت انسان خوردند!
15 دفعه ای که دشمنان مرد عنکبوتی گوشت انسان خوردند!
اشارات و ایستر اگ های فصل اول سریال مدافعین (Defenders)
اشارات و ایستر اگ های فصل اول سریال مدافعین (Defenders)

5 پیش بینی کمیک بوکی برای سال 2015!

1- "انتقام جویان 2 : عصر التران" 2 میلیارد دلار فروش میکند!

معمولا نسخه دوم فیلم ها میزان هواداران آن فیلم ها را دو برابر می کنند، پس دلیلی وجود ندارد که این میزان در فروش نیز دو برابر نشود. نسخه اول فیلم "انتقام جویان"  با منفجر کردن انتظارات منتقدین یک میلیارد دلار در سال 2012 فروش داشت. در نظر داشته باشید که فیلم قبلی فقط مقدمه و آغاز گروه انتقام جویان بود. اما حال که قرار است هواداران یک فیلم با محوریت "گروه" انتقام جویان ببینند، پس ما انتظار داریم که این فیلم در هفته اول اکران نسخه قبلی خود را پودر کند! به همه این ها افرادی را اضافه کنید که چند بار به سینما و دو میلیارد دلار چندان دور از انتظار نیست.

مطالب مرتبط:

كلیپ و تریلر جدید از فیلم "انتقام جویان 2: عصر اولتران"

اولین تریلر و پوستر فیلم "انتقام جویان 2: عصر الترون" منتشر شد ! + لینک تماشا و دانلود

تحلیل و بررسی اولین تریلر فیلم "انتقام جویان 2"!

2- سونی  و مارول بر سر مرد عنکبوتی به توافق میرسند

سونی مارول دیزنی مرد عنکبوتی

تا به امروز، هم Sony و هم Marvel راه درازی را تا توافق بر سر آوردن Spider-Man به دنیای سینمای مارول موسوم به MCU در پیش دارند. Sony هم چنان نمیداند چه راهی را برای ادامه راه این فرنچایز در نظر بگیرد تا همه از آن راضی باشند، این احتمال وجود دارد که آنها برای فیلم بعدی با ضرر روبرو شوند. در این حال، Marvel به Spider-Man برای کامل کردن مجموعه جواهراتش در دنیای سینمایی خود نیاز دارد و او را گل سر سبد دنیای خودش میداند. به لطف افشاگری های اخیر که درباره Sony صورت گرفته، ما میدانیم که توافقات اولیه بین Sony و Marvel برای این اتفاق صورت گرفته و الان سونی خیلی از سوی هواداران تحت فشار قرار دارد تا به این توافق تن دهد. هواداران میخواهند که Spider-Man به خانه برگردد و قطعا این شخصیت به درد داستان های آینده MCU خواهد خورد.

مطالب مرتبط:

دیزنی مرد عنکبوتی را برای فیلم کاپیتان آمریکا 3 میخواهد!

مرد عنكبوتی وارد عالم سینمایی مارول میشود؟

گزینه هایی که مارول و سونی برای مرد عنکبوتی دارند!

3- دی سی  تصمیم  میگیرد فیلم های ورتیگو بسازد

DC بالاخره با اعلام ساخت دنیای سینمایی خود نشان داده که میتواند رقیب مارول باشد. اما حالا که فیلم های پیرامون Justice League آماده میشوند، هیچ خبری از فیلم های Vertigo نیست (ورتیگو ناشری وابسته به دی سی است که همیشه کمیک هایی باحال و بزرگسالانه مثل کنستانتین، sandman، V For Vendetta، fables و ... چاپ کرده). خیلی ها میترسند که فیلم Sandman که مدت هاست در حال ساخت است کنسل شود، اما «نیل گیمن» (خالق سندمن) به هواداران اطمینان داده که فیلم Sandman بخشی از فیلم های اتی Vertigo است، پس احتمال میرود که در آینده فیلم های جدید Vertigo نیز اعلام شوند. حال که هواداران و منتقدین اخبار دنیای سینمایی DC را دنبال کرده اند، 2015 میتواند یک سال عالی برای Warner Bros. باشد تا با اعلام فیلم های Vertigo قدمی رو به جلو بردارد. با بیش از یک سال زمان تا انتشار اولین فیلم در سینما ها، دی سی نیاز پیدا خواهد کرد تا مقداری توجه مارول را جلب کند.

مطالب مرتبط:

8 کمیک برتر "کنستانتین" (Constantine)

4- یک فیلم کمیک بوکی  از انتشاراتی به غیر از مارول و دی سی ساخته خواهد شد

این یکی یکم دور از ذهن است، اما این فقط مارول و دی سی نیستند هستند که دوست دارند تاریخ انتشار برای یک Blockbuster کمیک بوکی تعیین کنند و آن را بسازند! شخصیت «اسپان» خلق شده توسط Todd McFarlane به نظر محتمل ترین کاندیدا به شمار میرود، چرا که خالق این شخصیت نیز صحبت هایی درباره ساخته شدن احتمالی این فیلم و استفاده از یک بازیگر جوان و با استعداد برای نقش اصلی کرده است. اما Image تنها ناشر مستقل ای نیست که با Hollywood سر و کار دارد. از دیگر گزینه های احتمالی میتوان انتشارات valiant اشاره کرد که سه فیلم را مدنظر دارد:  Bloodshot، Archer & Armstrong و Shadowman .در واقع انتشارات Valiant احیا شده و ساخت فیلمی براساس کاراکترهایش در سال 2015 دور از ذهن نیست. موفقیت کمیک هایی مثل Kingsman: The Secret Service (که توسط نویسنده مطرحی همچون "مارک میلار" خلق شده) میتواند موفقیت اش را بر پرده سینما هم تضمین کند ...

5- "مرد مورچه ای"  به موفقیتی مشابه با  "محافظان کهکشان"  دست پیدا خواهد کرد

مرد مورچه ای - انت من antman

حال که نگاه همه به فیلم Avengers: Age Of Ultron است، به نظر میرسد که تقریبا همه فیلم دیگر مارول در 2015 یعنی Ant-Man را فراموش کرده اند. این فیلم  بسیاری از شرایطی را داراست که "محافظان کهکشان"   داشت چون  چندان برای  اهل سینما آشنا نیست و برای نقش اصلی این فیلم از یک کمدین استفاده شده و به نظر میرسد که قرار است این فیلم حال و هوای کمدی نیز داشته باشد. شاید اگر یک سال پیش بود خیلی ها از همچین شرایطی استقبال نمیکردند، اما محافظین کهکشان نشان دادند که این فرمول برگ برنده است. گرچه، ممکن است کارگردان این فیلم یعنی Edgar Wright مقداری درباره این فیلم شک داشته باشد، اما ما آنقدر به Marvel اعتماد داریم که میدانیم میتواند از دل یک اثر کمیک بوکی درجه دو یک شاهکار بیرون بکشد.

مظر شما چیست؟ کدامیک از این پیش بینی ها به نظر شما محقق خواهد داشت؟ راستی، سال نو میلادی مبارک!

مترجم: محمد شیرزاده (Banshee)

All rights reserved © Spidey.ir 2014

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+5 #1 Victor 1393-10-11 10:27
سال نو مبارک
دستت درد نکنه واقعاً عالی بود
خیلیا بیشتر از اونجرز منتظر استار وارز هستند
اسپایدیو مارول باید بخره وگرنه جواب نمیده
انت من هم خیلی چیزا بعد اونجرز واسه گفتن داره پیش بینی میشه که خیلی خوب بفروشه و در عین حال فیلم خوبی هم باشه
اونجرز یا استار وارز شاید رکورد فروش آواتار رو یکیشون بزنه
فیلم های دیگر انتشارات هم باید دید چی میشن
ولی من بیشتر تو فیلم های دیگر انتشارات به اسپاون امید دارم
بازم ممنون
+4 #2 spider boy77 1393-10-11 10:28
به نظر من شماره های 1.2.5 به حقیقت میپیونده منظورم مرد عنکبوتی و عصر اولتران و انت من 8)
+3 #3 The Assassin 1393-10-11 10:35
ممنون اگه بخوان از اسپاون فیلم بسازن بهتره مث قبلی نشه شتیدم خیلی افتضاح بوده
+4 #4 sobhani 1393-10-11 10:39
من خودم خیلی منتظر اونجرز 2 هستم و مطمئنم خیلی فروش می کنه و واقعاً دوست دارم که اسپایدی رو در infinity warببینم،انت من هم فک کنم فیلم خوبی بشه.
درباره ی بقیه نظری ندارم ممنون بابت وقتی که برای ترجمه این مقاله گذاشتید.
+3 #5 cap 1393-10-11 11:24
ممنون آقای شیرزاده بابت ترجمه ;-)
فکر کنم شانس شماره 1 از همه بیشتره
اونجرز مطمئنا فروشش نسبت به قسمت اول خیلی بیشتر میشه همونطور که ولوورین هم گفت استار وارز هم شانس زیادی داره تا رکورد فروش رو بشنکه
یکی از دلائلش فاصله بیشتری هست که بین این قسمت و قسمت های قبل هست اینجوری هوادارا مشتاق تر هستند برای دیدن این قسمتش من شخصا خیلی بهش امیدوارم :-*
راستی کسی مدل موهای جدید جرد لتو برای نقش جوکر رو تو فیلم جوخه انحتار رو دیده ؟؟؟
8pic.ir/.../...
موهاش شباهت زیادی به سری آرخهام داره
نظرتوووووون ؟؟؟؟؟
+3 #6 cap 1393-10-11 11:27
ولی انصافا به قیافش اصلا نمیخوره که 42 سال داشته باشه :eek:
به نظر من گزینه خوبیه . میتونه جوکر خوبی رو تحویل بده
+2 #7 Miguel ohara 1393-10-11 11:34
ممنون بابت مقاله
+4 #8 M. goblin 1393-10-11 11:40
عالی بود مستر شیراده!!!
راستش من با همه شون موافقم(به غیر از دومی!!)
اونجرز صد در صد بالای 2.5 میلیارد میزنه.و همینطور کاپیتان 3!!!

به نظر من مارول و سونی به توافق نمیرسن.بلکه اسپایدی رایتش برمیگرده!!!این خیلی بهتره!!

من دیسی دوست نداااااارم!!!

به نظر من عالی میشه!!!!

انت من بشه محافظان 2015؟؟!!عالیه!!!!!

اینم اسپلویر روز!!!

تنها 4 ماه فرصت باقیست!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
only 4 month....only!! !! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
+6 #9 Bad joke 1393-10-11 12:07
برادر یه اشتباه تاکتیکی داره اونجرز 1 میلیارد نفروخته
Domestic: $623,357,910 41.0%
+ Foreign: $895,237,000 59.0%
= Worldwide: $1,518,594,910
انقدر فروخته اگر 518میلیون دلار را پول خرد حساب کنیم

اولا یه چی 2.5 میلیارد غیر ممکنه بفروشه بیشترین فروشی که میتونه یه فیلم داشته باشه 2 میلیارده خودتون حساب کنید بزرگسالا اصلا هیچی از فیلم نمیفهمن و نمیرن فیلما ببینن کلا هم بعید میدونم فروش اواتارا بزنه چون اواتار برای سینما خلق شد و تصویری که داد تا حالا دیده نشده بود من روی 1.9 میلیارد تا 2 حساب میکنم اخه دیگه تا حد نهایت تماشاچی را به خود کشیده و حقیقتا خیلی ها اصلا کامیک بوک مووی تو کتشون نمیره الان دیگه چین هم بازار بزرگیه ببینیم میتونه فروش را چقدر بالا بکشه
برای شکستن رکورد اواتار باید $2,787,965,087 بفروشه که غیر ممکنه واقعا غیر ممکنه باید دید به فروش این افسانه دیگه کامرون یعنی تایتانیک میرسه $2,186,772,302ا ینم سخته
+2 #10 cap 1393-10-11 12:11
ببخشید :-)
یه سوال : بودجه قسمت اول اونجرز چقدر بود ؟؟؟؟
تو هر سایتی میریم یه بودجه ای رو میگه
+2 #11 Bad joke 1393-10-11 12:16
خود مارول بودجه را 220 میلیون اعلام کرده
+1 #12 cap 1393-10-11 12:20
ممنون
+2 #13 new goblin 2 1393-10-11 12:26
1:اونجرز به نظرم قطعا از نسخه قبلی بیشتر می فروشه ولی بالاتر از اون رو باید تا اردیبهشت منتظر موند و دید.
2:به نظرم سونی می خواد لج کنه چون دیگه چیزی برا از دست دادن نداره . :cry: :cry: :cry:
3:اصلا نمی دونم چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :o :eek:
4:اگر هم ساخته بشه با وجود کاپیتان 3 و فیلم بتمن علیه سوپرمن چیزی عایدش نمی شه اضلا بهتر نسازنش. :zzz :zzz
5:به نظرم فیلم خیلی موفقی می شه. :D :D
و البته با تشکر از محمد شیرزاده عزیز بابت ترجمه این مقاله.
#14 Mohammad spider 1393-10-11 12:31
چه خوب بلاخره سر مردعنکبوتی توافق کردن
+3 #15 As Responsible As Spider-Man 1393-10-11 12:49
وای که چه سالی بشه امسال!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! من خیلی برای مردعنکبوتی هیجان دارم!!! :lol:
+3 #16 Z-men 1393-10-11 13:25
من میخوام حدس خودم درباره ی اینده MCU رو بگم البته دوست دارم که فیلم این طور باشه.
در نبرد اولیه اونجرز با اولتران ثور به اغما میره و همه فکر میکنند که اون مرده !!
بلک ویدو موفق میشه پتک ثور رو بلند کنه و از اون استفاده کنه و اولتران رو شکست بده البته در این راه کشته میشه و بعد از این ماجرا توی جنگ داخلی یکدفعه ثور ظاهر میشه و همه ابرقهرمانان تعجب میکنند 'مثل کمیک' اما این در واقع کلون ثور هست که تونی اون رو ساخته ولی ثور در جایه دیگه زنده میشه.
+3 #17 SLH Hero 1393-10-11 13:36
آقای شیرزاده مقاله فوق العاده بود ممنون ;-) .
تمام احتمالات به نظرم ممکنه. ولی به اندازه محافظین کهکشان به انت من امید ندارم... البتّه با دیدن سریال فلش و فیلم محاظین کهکشان از قبل بیشتر به این فیلم امیدوار شدم.
#9:
آقای ریاحی من به نظرم دیگه اونقدر هم دور از انتظار نیست...
امروزه دیگه مردم به نظرم بیشتر از قبل به جهان سرگرمی مخصوصاً کمیک نزدیک شدن. شما هم که میگی بزرگ سالان هیچی از فیلم نمی فهمن ممکنه تا اون موقع دیگه برن این فیلم رو ببینن و ببینن این کمیک بوک ها چین که اینقدر محبوبن. این یک قانون اجتماعی برای انسان هاست:
"هر چیزی که معروف باشه همیشه معروف تر میشه چون آدم ها دوست ندارن از اجتماع عقب بیفتن و برای شرکت در بحث ها هم که شده برای دیدن فیلم به سینما میرن"

شما ببینید الآن pewdiepie که معروف ترین شبکه یوتیوب هستش. این شبکه سرعت جذب Subscriber هاش همش بالا تر میره و این اواخر تونسته 8 میلیون تا در عرض 2 ماه جذب کنه. این به دلیل اینه که با محبوبیت بیشترش افراد بیشتری برای دیدن چنلش میرن و از اون خوششون میاد. قراره یک بازی بر اثاث خودش داشته باشه. اگر تمام Subscriber های اون فقط روی یک کنسول بازی اون رو بخرن این بازی 9امین پرفروش ترین بازی جهان میشه.

حالا من نظرم رو گفتم ولی قطعاً شما بیشتر از من تجربه دارین و بیشتر می دونید.
I'm outta here
+4 #18 blackspidey 1393-10-11 13:51
دلم خیلی برا andrew garfield تنگ میشه ولی امید وارم ب توافق برسن....عالی میشه!!
+1 #19 spidey 4ever 1393-10-11 14:02
مقاله خوبی بود
ولی من بر خلاف همه شما میگم اونجرز 2 درسته فیلم بهتری از قسمت اولش میشه ولی تو گیشه خیلی هم فروش نمیکنه
چرا؟ چون فضاش دارک تر شده. قسمت اول خیلی فضای fun داشت ولی قسمت دوم نداره
الان موفقیت سریال سریال های فلش و محافظون کهکشون نشون داده فضاهای fun خیلی طرفدار دارن
ولی انت من خوب میفروشه (شرط میبندم باهاتون)
سونی و مارول هم به توافق میرسن. این هک سونی کار خدا بود! چوب خدا واقعا صدا نداره. انتقام ما رو از سونی گرفت.
الان دیگه اوضاع سونی بدتر از قبله. دیگه هیشکی براش تره خورد نمیکنهو مخصوصا الان که همه فهمیدن دیزنی مشتاق اسپایدرمنه. پس سونی اونقدر تحت فشاره که قبول میکنه
ورتیگو رو هیچ وقت دوست نداشتم. واقعا من که دوست ندارم فیلم سندمن ببینم (هیچ وقت ازش سر درنمی اوردم) ولی بدک نیست اگه فیلمای بودجه کم از روی کنستانتین و بقیه ببینیم
اسپان و بقیه هم عمرا فروش خوبی بکنن. اسپان که خیلی وقته اصلا عددی نیست
+1 #20 Banshee 1393-10-11 14:15
به نقل از Bad joke:
برادر یه اشتباه تاکتیکی داره اونجرز 1 میلیارد نفروخته
Domestic: $623,357,910 41.0%
+ Foreign: $895,237,000 59.0%
= Worldwide: $1,518,594,910
انقدر فروخته اگر 518میلیون دلار را پول خرد حساب کنیم

آقا حسن اشتباه از من بود . در واقع باید مینوشتم بیش از یک میلیارد فروش کرده که نوشتم یک میلیارد فروش کرده.
ولی جدا از این مسئله مطمئنم که به دو میلیارد دلار میرسه و از اون هم رد میکنه.
این خط، این نشون...
+2 #21 Z-men 1393-10-11 14:21
بر اساس نظرسنجی هایی که سایت های مختلف انجام دادند به این نتیجه رسیدند که استاوارز بیشتر از اونجرز فروش خواهد کرد
+2 #22 Bad joke 1393-10-11 15:56
#21-22
احتمال فروش اونجرز 1.9 تا 2.1 میلیارده واقعا بالاست با اینهمه دزدی واینا واقعا رقم بالایی هست وباید بهتون بگم فروش اول هفته حتما همون چیزیه که پیش بینی شده خواهد بود ولی هفته بعدی به نقد ها خیلی ربط داره من که مطمئنم فروشش به تایتانیک نمیرسه احتمال 2 میلیارد بیشتره ولی خوشحال میشم بیش از این بفروشه که قطعا فیلم عالی هست که انقدر میفروشه

اخر سال را ببینید میدونید کدوم فیلم را بهترین فیلم تابستون یاد میکنن محافظین کهکشان - کاپیتان امریکا -یا هر چی فیلم پرفروشه نه فیلم دوران فردا وارنر که به زور خرجش را در اورد انقدر این روزها محبوب شده که میگن فروش دی وی دی و کرایه فیلمش از فروش سینماش بیشتر بوده ببینید درسته جو برای فروش مهمه ولی فیلم خوب حتما دیده خواهد شد همین فرار از شائوشنگ اصلا موقع اکران بهش محل ندادن حتی نقدای عادی گرفت ولی نزدیک به سه سال تا رتبه 3 برترین فیلم تاریخ بالا رفت و دوباره حتی یه اکران دوباره شد

در ضمن زد من هیچ جا ندیدم احتمال بدن فروش استار وارز بزنه از اونجرز بلاتر پر دنبال ترین فیلم هست ولی این دلیل پرفروش بودن نیست اصلا
میزان فروشش 1.3 میلیارد احتمال داده شده که باید منتظر بود و دید
+2 #23 Z-men 1393-10-11 17:09
comicbook.com/.../#22

دوست عزیز شما اگه خبری رو ندیدید دلیل نمیشه که نیست و من الکی از خودم در میارم طبق نظرسنجی که سایت فانداگو انجام داده انتخاب اول هوادارن جنگ ستارگان هست و بعد از اون اونجرز .
من خودم طرفدار اونجرز هستم و از جنگ ستارگان هم اصلا خوشم نمیاد ولی این چیزیه مستند هست
+3 #24 ELEGANT 1393-10-11 20:11
یه چیزی که تاثیر منفی میتونه بزاره رو فروش اونجرز , پیشرفت تکنولوژی و گسترش نت هستش! زمان تایتانیک و اواتار اینترنت به این وسعت نبود واقعا !! الان فیلم اکران که میشه , فرداش نسخه cam رو راحت میتونی تو نت پیدا کنی ! اینا ضربه های بدی به فروش میزنه به خصوص تو کشورای آسیایی و حتی بعضی کشورهای اروپایی
مثلا تو سال 2014 فیلم گرگ وال استریت 30 میلیون بار از طریق تورنت دانلود شده ! شما با قیمت بلیط حساب کنید و ببینید این میزان دانلود چند دلار بلیط میشد
با این توحه واقعا زدن رکورد اواتار یکم سخت به نظر میرسه , حالا هر چقدرم که فیلم بزرگی باشه
اواتار یه سبک جدیدی داشت ارائه میداد که نو بود , ولی اونجرز صرفا فیلم بزرگیه از نظر هزینه و کاراکتر , چیز جدید ارائه نمیده از لحاظ تکنولوژیکی
اسپاون رو دوست دارم رو پرده ببینم , البته به صورت خوب و درستش !!!
فیلمای ورتیگو هم احتمالا جالب میشه , به شرطی که درجه سنی فیلم هارو واقعی انتخاب کنن ! یعنی مثلا اگه میخوان یونیورس سند من رو بسازن , یه فیلم PG-13 خنده دار نشه :|
مرد عنکبوتی اگر هم رایتش برنگرده , مطمئنا به یونیورس مارول برمیگرده بزودی .. سونی تا ابد نمیتونه از مرد عنکبوتی ریبوت بسازه و اسپین آف .. بالاخره مجبوره مرد عنکبوتی رو کنار بقیه شخصیت های مارول بیاره
انت من هم شدیدا بهش ایمان پیدا کردم , مطمئنا یه فیلم خوب میشه و امیدوارم که یه فیلم عالی بشه
+3 #25 A god name sparkles 1393-10-11 22:30
مدير هاي محترم ميشه ايميل سايت رو چك كنيد؟
ممنون :-)
+3 #26 Soheil spidey 1393-10-12 01:59
ممنون آقای شیرزاده دستتون درد نکنه.
من فقط منتظر اونجرزم و بس.
یه نیم نگاهی هم به بتمن و سوپرمن دارم و انت من.
ولی هنوزم در حسرت یه چیز موندم :
آقا کسی وقت داره به ما قرض بده بریم محافظین کهکشان رو ببینیم ؟
دور و بر 2 ماهه تو لپ تاپه هنوز نگاش نکردم :-*
+3 #27 Soheil spidey 1393-10-12 11:00
خبر مهم :
تریلر جدیدی از اونجرز منتشر میشود
uplooder.net/.../...
طبق اعلام صفحه رسمی اونجرز در اینستاگرام ، این تریلر در 12 ژانویه ( ده روز دیگه ) در جریان مسابقات دانشجویی حذفی فوتبال قهرمانی جهان عرضه میشود.
+3 #28 Bad joke 1393-10-12 12:46
Gemma Atkinson احتمال فوق العاده زیاد نقش سوپر گرل بازی میکند
media.comicbook.com/uploads1/2015/01/gemma-atkinson-116902.jpg
این مدل و بازیگر 30 ساله انگلیسیگویا از بین کسانی که تست داده اند بیشترین رای مثبت را در بین بازیگران دیگه داشت
همین چند وقت پیش بود که Claire Holt را برای نقش اعلام کردند که سریع اعلام کردند او یکی از کاندیدا هاست حال باید منتظر بود تا ببینیم بلا خره این نقش تایید میگردد یا نه
جما از دختر بازیگر قدیمی انگلیسی هست(دختر مستر بین نیست) و از قضا مسئولان سریال دنبال نسخه بزرگسالانه تری از او هستند یا نسخه earth 2که به power girl معروف است
+2 #29 Bad joke 1393-10-12 12:53
اولا خبرا دیده بودم ولی این خبر اصلا به این معنی نیست که استار وارز بیشتر فروش میکنه به خاطر مقاله ای که درباره فیلمای سال 2015 قراره بنویسم از تمام منابع مختلف سرچ کردم تمام منابع معتبر فیلم اونجرز را پرفروش ترین فیلم اعلام میکنن
در ضمن سال 2014 پر دنبال ترین فیلم فیلم اسپایدرمن بود ولی همه فیلم ترانسفورمرز را پرفروش ترین فیلم ارزیابی می کردن که همین طوری هم شد در صورتی که هر دو فیلم بدی بودن
فیلم جنگ ستارگان یه کمپین قوی طرفداری داره که 50 سال ثابقه داره ولی فوق تخیلیه خیلی ها باهاش ارتباط نمیگیرن کلا یا عاشقشن یا متنفر
+4 #30 M. goblin 1393-10-12 13:18
تیزر این تریلر رونمایی شد!!!

www.aparat.com/v/fobJw
+3 #31 Abbas Spidey 1393-10-12 16:47
اگه می شه از فیلم طلوع عدالت بیشتر خبر بذارید
+5 #32 Bad joke 1393-10-12 16:59
به نقل از Abbas Spidey:
اگه می شه از فیلم طلوع عدالت بیشتر خبر بذارید

خبری باشه چشم فعلا که بی خبریه
+4 #33 Victor 1393-10-12 18:42
آقا حسن ایشالله قراره کی این مقالتون آماده بشه؟
+4 #34 Victor 1393-10-12 18:46
شما امیر علی تو فانتزی کمیک نیستی؟
+4 #35 Victor 1393-10-12 18:50
باید اینطوری حساب کنی
4 ماه تا اکران+4 یا 5 ماه طول میکشه تا بلوریش بیاد چون قراره خوب فروش کنه و نمیشه این فیلمو زیر 1080 دید چون ستمه :lol:
پس 9 ماه دیگه میبینیم :lol:
+3 #36 Victor 1393-10-12 18:52
به نقل از new goblin 2:

به نظرم سونی می خواد لج کنه چون دیگه چیزی برا از دست دادن نداره

ولی اونطوری لج نکنه که صبر دیزنی لبریز بشه و به فکر خرید سونی بیفته :-)
+3 #37 Victor 1393-10-12 19:09
دوستان شایعه شده که قراره اریک ا گرادی رو تو یه کامئویی در فیلم انت من ببینیم :-*
نظرتون چیه؟
+4 #38 Bad joke 1393-10-12 19:32
ببین حرف نپرون دیگه فروش 1.3 میلیاردی کمه
تو کل تاریخ تاکید میکنم کل تاریخ تعداد فیلمهایی که از این مقدار بیشتر فروش کرده اند 4 تاست که اواتار-تایتانیک -اونجرز و قسمت اخر هری پاتر هستند
حالا پرفروش ترین جنگ ستارگان 1 میلیارد فروش کرده و بقیه نزدیک 600 و 700 میلیون حالا چراباید بگیم 1.3 میلیارد کمه 300 میلیون اضافه فروش یکی از اثار پرفروش سینماست ثور کاپیتان امریکا 1 و خیلی های دیگه به رقم 300 میلیون نرسیدند ولی موفق بودند
حرف باید سند داشته باشه اینا کسایی میگن که درسشو خوندن فیلما را بیمه میکنن حالا ما که دو روز سه چار تا سایت خوندیم اوسا شدیم نه فقط زر اضافیه
این ارقام هم از خودم در نیوردم مجله empire معتبر ترین مجله سینما دنیا پیش بینی کرده پس خواهشا بحثش تموم

بعدشم این فیلما اولا به رقم 1 میلیارد رسیدن و نه اون بعدشم این فیلما یکیش از پرفروش ترین کتاب نوجوانها ساخته شده دومیش یکی از کارتونهای کلاسیک دیزنی شده در حد سیندرلا که حرف خیلی گنده ای هستش و ترانسورمر هم که بحثش جداست
سرم شلوغه هنوز کار داره ولی اهمین دو سه روز ان شا الله
+4 #39 Victor 1393-10-12 19:38
:-)
چشم
هرچی شما بگید
منتظریم
+4 #40 Banshee 1393-10-12 19:55
آقا حسن من هیچوقت هیچ ادعایی در زمینه سینما ندارم و فقط فیلم ها رو نگاه میکنم و از اونا لذت میبرم.
ولی چند نکته هستن که باید خدمتتون عرض کنم.
درباره فروش نسخه های قدیمی جنگ ستاره که گفتید بین 600 تا 800 میلیون بوده باید بگم که اونا مال بیش از سی سال پیش هستن. قیمت بلیط اونموقع رو که نمیشه با قیمت فیلم های الان مقایسه کرد.
کاملا هم به این حرفم ایمان دارم. برای مثال من یه جا خوندم که آواتار هیچوقت رکورد تایتانیک رو نزده. میپرسی چطور؟ اینطور:
نوشته بود که فروش بیشتر فیلم آواتار نسبت به تایتانیک بخاطر افزایش نرخ قیمت بلیط ها نسبت به سال 1997 هستش. یعنی در کل اگر بخوایم به تعداد بلیط حساب کنیم، تایتانیک هنوز هم پرفروش ترین فیلم تاریخه.
انصافا استاروارز خیلی خیلی هوادار داره. نظری ندارم که بیشتر از اونجرز فروش میکنه یا نه . ولی انقدر هم فروشش کم نیست. ولی قطعا بیش از یک میلیارد و احتمالا حول و حوش 1 و نیم میلیارد فروش خواهد کرد...
+4 #41 Victor 1393-10-12 20:00
یه سوال دارم
مارول امتیاز نمور رو داره یا نه؟
+4 #42 Bad joke 1393-10-12 20:07
وای دوباره عقل کل بازی اون سه تا فیلم بعدی را گفتم که سال 2005 و اینا اکران شدن در ضمن اون قدیمیا 30 40 میلیون فروختن استاد
در ضمن خودتم مثل من میگی 1و خورده ای هوادار داره ولی برای 2 میلیارد همه باید فیلما ببینن ببین همه یه جوری بشه که همه فکر کنن یه چیزی از دستشون در رفته همین اواتار 10 هفته صدر نیشین بود 2 ماه و خورده ای
+2 #43 Victor 1393-10-12 20:09
آقا از فروش به ما چه؟
ما فقط منتظریم فیلم بیاد تا ببینیم
+6 #44 M. goblin 1393-10-12 21:05
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

یعنی اینو ببینید فقط!!

اولین تیزر از تریلر انت من رونمایی شد!!!!! :D :D :D
تریلر دز تاریخ 6 ژانویه همراه با اولین قسمت از مامور کارتر میاد!!

www.aparat.com/v/kAjeY

یعنی فقط ببینید!!
فکر کنم این فیلم بتونه محافظان 2015 بشه!!
+3 #45 M. goblin 1393-10-12 21:07
بابا بخاطر عمو هم که شده این بحث رو تموم کنید.دفعه ی قبل به خاطر طرفدارای فیلم دونفر از برترینای سایتمون رفتن!! لطفا این قدر بحث نکنید!!البته این به اون نرسیده ولی به نظر من فروش فیلم فقط در هفته ی اولش مهمه بیشتر. :-* (من خودم هم که وارد بحث شدم!!)
+3 #46 THE SUPERIOR SPIDER MAN 1393-10-13 05:16
این اسپان کیه آدم خوبیه یا بد?
+3 #47 mtm 1393-10-13 10:10
به نظرم منم اگه مردم براي ديدن فيلمي مشتاق تر باشن دليل نميشه كه اون فليم از همه بيشتر فروش ميكنه

دليل شوق و ذوق سينماروها براي ديدن استار وارز اينه كه سالهاست از اون تريلوژي اوليه و محبوب ميگذره و خيلي ها دوست دارن بدونن چه اتفاقي براي اون original cast افتاده

من الان خودم اگه به طور همزمان نسخه dvd اصل جنگ ستارگان 7 و اونجرز 2 به دستم برسه كدوم رو اول نگاه ميكنم؟ جنگ ستارگان 7!

چرا چون واقعا مشتاقم ببينم جي جي ابرامز چه دستپختي داره. ولي اين دليل ميشه كه بگم جنگ ستارگان رو بيشتر از اونجرز 2 نگاه خواهم كرد يا بيشتر دوست خواهم داشت؟ ضرورتا نه ...

چون من دستپخت جاس ويدون رو يه بار ديدم و ازش خوشم اومده ولي جنگ ستارگان هنوز برام ناشناخته است .

در نتيجه به نظر من جنگ ستارگان بيشتر از اونجرز 2 نخواهد فروخت. كلا يادتون باشه كه sequel هاي فيلم هاي موفق خوب ميفروشن ...

به همين ترتيب ، اگه استار وارز فيلم خوبي باشه (كه مطمئنم هست) ونوقت قسمت دوم و سومش رو بايد فروشي بالاي 2 ميليارد براش كنار گذاشت ...
+3 #48 mtm 1393-10-13 10:24
به نقل از THE SUPERIOR SPIDER MAN:
این اسپان کیه آدم خوبیه یا بد?

ادم خوبيه

راستي دوستان كي اون سريال انيميشن خفن اسپان تو شبكه HBO رو ديده؟
+3 #49 Banshee 1393-10-13 12:53
اصلا علاقه ای به ادامه ی بحث ندارم.
ولی انصافا آواتار sequel بود؟
این هم همینطور.
جی جی آبرامز هم که خودشو تو چندین فیلم و سریال اثبات کرده.
من خودم عاشق Star trek ـش شدم.
عالیه
+2 #50 mtm 1393-10-13 12:58
يه نكته اي هست محمد جان

جايگاهي كه جيمز كامرون داره رو نميشه با ابرامز مقايسه كرد

كامرون قبل از اواتار كاملا شناخته شده بود و مثلا با تايتانيك يه فيلم بلاك باستري به تمام معنا ساخت بود ولي ابرامز هر چند خيلي كارش خوبه ولي نام تثبيت شده اي نداره

من كه شخصا دوست دارم هم جنگ ستارگان 7 2 ميليارد بفروشه و هم اونجرز 2

در هر حال خوش به حال ديزني ميشه :lol:
+2 #51 New Goblin 1393-10-13 13:15
51#

آقای ترابی بالاخره استار وارز رو دیدم!تابستون New Hope را دانلود کرده بودم حوصلم نمیگرفت ببینم!چند هفته پیش آرشیو فیلمامو نگاه انداختم ببینم ندیده چی دارم اینو دیدم گفتم جهنم ضرر ببینیم چجوریه!

یعنی واقعا کیف کردم همه چی این فیلم باحال بود!
بعدش رفتم Empire Strikes Back رو گرفتم باز اون باحالتر!الانم مشغول دیدن Return of Jedi هستم!
+1 #52 mtm 1393-10-13 13:21
#52:
به خودت لطف كردي كه ديدي!
:lol:

البته من خودم Return of Jedi رو خيلي دوست ندارم ولي در هر حال اون سه گانه اول عالي بود ;-)
+2 #53 M. goblin 1393-10-13 13:32
کاشکی یه روز نصیب ما شود بتونیم استاروارز رو ببینیم!! :cry:
من که هنوز ندیدم.اخه نه وقت هست نه حوصله!!
چند وقت پیش خواستم بگیرم دیدم کیفیتش زیاد بالا نیست نگرفتم!!

ولی انشالله بعد مدرسه میرم هر 6 تا رو میگیرم!!!

راستی اقای ترابی فیلم ها رو به نوبت دیدن میشه بگین؟؟؟
+2 #54 As Responsible As Spider-Man 1393-10-13 13:51
من واقعا منتظر برگشتن مردعنکبوتی به خونه میمونم!!!
+1 #55 mtm 1393-10-13 13:56
به نقل از M. goblin:
#53راستی اقای ترابی فیلم ها رو به نوبت دیدن میشه بگین؟؟؟

به نظر من شما اينجوري ببين:

new hope
empire strikes back
return of the jdedi

بعدش برو اينا رو ببين:

phantom menace
clone wars
revenge of the sith

فقط توجه داشته باش كه از نظر داستاني سه گانه
phantom menace ، clone wars ،revenge of the sith قبل از اون سه گانه اولي اتفاق مي افته
+2 #56 Victor 1393-10-13 18:32
کسی پاسخی به 41# نداره؟
+1 #57 Bad joke 1393-10-13 20:10
معلوم نیست چون سرش دعوا نشده ولی تا حالا که نفروخته مارول نیمور را ولی چون بیشتر نیمور تو کمیکای ffو ایکس من هستش من حدس میزنم هم مارول بتونه ازش استفاده کنه هم فاکس ولی این تو اونجر و اونا توی ایکس من و چهار شگفت انگیز کلا بعید میدونم به این زودی مارول بره سراغ نیمورچون هنوز کلی ابرقهرمان معروف تر رو دستش مونده در ضمن اکوامن هم میاد که وضوح الان محبوب تره تازه درسته نیمور شخصیت پیچیده تری داره ولی خب قطعا دشمنانش به حد دشمنان اکوامن نمیرسن بعدشم نیمور باید تو چهار شگفت انگیز معرفی بشه وگرنه اون ح غریبش در نمیاد
#58 Victor 1393-10-13 20:53
چرا شده
چند وقت پیش کوین فیگ گفته بود که یونیورسال صاحب امتیاز نموره واسه همین پرسیدم

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 340 guests and 12 members online

• amazing batman
  • Carnog
  • Gobby
  • gray fox
  • Iron Bat