مطالب برگزیده

10 دشمن برتر پانیشر (Punisher)
10 دشمن برتر پانیشر (Punisher)
10 دشمن برتر آکوامن (Aquaman)
10 دشمن برتر آکوامن (Aquaman)
10 کمیک برتر آکوامن (Aquaman)
10 کمیک برتر آکوامن (Aquaman)
15  شخصیت کمیک بوکی که از هالک  (Hulk) تقلید کرده اند
15 شخصیت کمیک بوکی که از هالک (Hulk) تقلید کرده اند...
نقد و بررسی فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok)
نقد و بررسی فیلم ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok)
نقد و بررسی فیلم "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" (Spider-Man: Homecoming)
نقد و بررسی فیلم "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه" (Spider-Man: Homecoming)

10 مبارزه خونین برتر در دنیای کمیک

مقدمه: اکثر شخصیت های کمیک بوکی قدرتهای فرا بشری عجیبی مثل معکوس کردن زمان ، سفر ابعادی و... دارن و حین مبارزات از آنها بهره میبرن. اما گاهی اوقات بیشتر از مشت و لگد برای مبارزات استفاده کرده اند. در برخی از صحنه های مبارزه با مشت و کلا دست خالی ما شاهد خشن و خونین ترین صحنه ها بودیم که بین دوست و دشمن فرقی نداشتند و در این مقاله با 10 تا از خونین ترین آنها آشنا می شوید.

10- گلایدیاتور علیه سوپرین (supreme)

به احتمال زیاد شما اسم این دو شخصیت رو کمتر شنیدید. گلایدیاتور از شخصیت های نه چندان شناخته شده مارول هستش و سوپرین هم از شخصیت های تقریبا گمنامی هستش که متعلق به شرکت های مختلف کمیکی بوده است و ابتدا شرکت Image comics  الان احتمالا متعلق به شرکت Arcade comics می باشد. باید اینو بدونید که این دو شخصیت بسیار تنومند هستند و ضربات آنها بسیار سنگین هستش.

مبارزه  این دو شخصیت در چندین پانل و سیارات مختلف به طول می انجامد و هنگام مبارزه ، دیالوگ هایی هم رد و بدل می شود که حس تاثیر پذیری و قابل باور بودن بیشتری را به مخاطب القا میکند و باعث میشود تک تک ضربات مرگبار احساس شود.

اگه یه نبرد درست حسابی و خفن از دو شخصیت (Marvel و Maximum (اون زمان سوپرین متعلق به این کمپانی بود) ) ببینید حتما کمیکش رو بخونید.

9- سوپرمن علیه منگل (Mongul)

لقب سوپرمن در دی سی اکثرا به عنوان (Big Blue Boy Scout) یعنی (پسر آبی بزرگ دیده بان) شناخته میشه.بر خلاف بعضی دیگه از قهرمانان که چندان حاضر نیستند جان خودشون رو فدا کنند ، سوپرمن برعکس اتفاقا حاضر به از دست دادن جانش هست. او همیشه سعی میکنه که در بدترین شرایط بهترین کار رو انجام بده.با این حال سوپرمن توسط شخصیتی ناشناخته به اسم Mongul(که از برترین دشمنان سوپرمنه) مورد آزمایش قرار بگیرد. Mongul با استفاده از دستگاهی که  War-World نامیده میشد در تلاش بود که سیارات را از بین ببرد.

سوپرمن هنگام نبرد با Mongul با بی رحمی و خوی حیوانی وی رو به رو شد و در این حین تمام تلاشش را میکرد جان بقیه را هم نجات دهد و  این در حالی بود که همزمان میخواست Mongul را نکشد. نبرد سوپرمن با Mongul یکی از نفسگیر ترین و چالش بر انگیز ترین نبرد ها در تاریخ کمیک است.

8- ولورین علیه مردان ایکس

در طی رویداد سری کمیک Old man Logan که میتونید از اینجا دانلودش کنین ، دیدیم که ولورین مدت ها بود که از چنگال هایش استفاده نمیکرد و از تیم مردان ایکس هم بازنشسته شده است. مطمئنا برای هممون عجیب بود ولی در یک فلش بک دلایل این کار ولورین گفته شد.

در یک روز عادی ولورین وارد یک اتاق می شود و در کمال تعجب با بدترین دشمنان خودش رو به رو می شود! در واقع میستریو برای ولورین توهمی ایجاد کرد که اعضای مردان ایکس رو از دشمنان خونین خودش ببینه. پس همه رو تیکه و پاره کرد.

بعد از اینکه ولورین کمی به خود آمد بدن بی جان و خونین اعضای ایکس من رو دید و از آن موقع تصمیم گرفت که از چنگال هایش استفاده نکند که البته بازم میگم که این قتل عام ناشی از توهمات میستریو بود.

7- بتمن علیه بین

بتمن قهرمان خیلی خوبیه ولی مثل انسان های دیگه محدودیت هایی هم داره. بعد از اینکه خبیثی غولتشن و ماسک دار به اسم بین (Bane) از هویت بتمن باخبر میشه برنامه ای هولناک برای او در کمیکی با عنوان Knightfall میریزه. در یک شب او اکثر خبیث های گاتهام رو از بند رها میکنه و بتمن ناچار میشه با همشون و برای برگردوندنشون مبارزه کنه و وقتی که بتمن خسته و کوفته به خانه اش میره با بین مواجه میشه.

هردو بلافاصله باهم مبارزه میکنن و قطعا چون بتمن توان کمی در اون لحظه داشت و بین بتمن رو بلند میکنه و به فجیع ترین شکل کمرشو خرد میکنه ، که به یکی از ماندگار ترین و دردناک ترین مبارزات در دنیای کمیک بدل میگردد و در این مدت شوالیه تاریکی زمان بیشتری طول کشید تا کاملا ترمیم شود.

6- دردویل علیه پانیشر

در طی این داستان دردویل و پانیشر مدام به بدترین شکل درحال مبارزه اند. البته فقط یک مبارزه ندارند بلکه مبارزات متعددی دارند. و همه آنها غیر قابل تحمل و خشن هستند.

در نبرد نهایی هردو طرف با بی رحمی به یکدیگر آسیب میرسونن و هیچکدوم هم به خاطر دلایلشان کوتاه بیا نیستن و طی این لحظات ما شاهد ضربات دردناکی به صورت و... هر دو بودیم که در آخر وقتی غیر عمد به فردی بی گناه آسیب زده شد هردو مبارزه را متوقف کردند.

5- بتمن علیه جوکر

اگه دقت کرده باشید اغلب جوکر همیشه اگه بخوام ساده بگم درحال ور رفتن با بتمنه و همیشه سعی میکنه شکنجش بده. ولی در طی این دهه ها که این دو بار ها با هم مبارزه کردن هیچوقت برنده و بازنده مشخص نشده ولی ، در کمیک Endgame جوکر سعی میکنه بتمن رو بکشه و برای رسیدن به هدفش مایل به انجام هرکاری بود. و حتی در ابتدای داستان هم باعث شد که اعضای "جاستیس لیگ" قاطی کنن و به بتمن حمله کنن تا بکشنش.

نبرد خونین آنها واقعا خیره کننده بود هر دو طرف آسیب دیده بودند و ضربات کوبنده به یکدیگر وارد میکردند درحالی که هردو طرف سرشار از اضطراب بودند و نبردی بود که احتمالا یکی از دو طرف میبایست کشته میشدند و در آخر هم نبردشان در مکانی زیر زمینی به پایان رسید.

4- ددپول علیه بولزآی (Bullseye)

در نتیجه وقایع رویداد مهم "تهاجم مخفی" (Secret Invasion) نورمن آزبورن گروهی مشابه اونجرز به اسم "Dark Avengers" تاسیس کرد که بولزآی که از شخصیت های خبیث است را هم به جای هاکآی وارد تیم کرد. او سوی نورمن دستور داشت تا "ددپول" یعنی کسی که بارها مزاحمت ایجاد کرده را بکشد.

درحالی که مبارزه آنها چندان عظیم نبود ولی هر دو طرف سعی کردند هرچه در چنته داشتند رو کنند و در این بین ددپول با تمام جراحاتی که داشت (که در تصویر بالا هم مشاهده میکنید) بولزآی را راهی بیمارستان کرد! با این حال هاکآی قلابی در این حد کله شق بود که بعد از ترمیم باز هم برای مبارزه با مزدور دهن گشاد برگرده.

3- هالک نابود کننده جهان علیه اسکار (Skaar)

کسانی که از داستان های بدون خط زمانی (Time line) مشخص ، لذت میبرن پیشنهاد میشه در پی داستان "هالک شگفت انگیز" داستان "جنگ جهانی هالک" (World War Hulk) رو بخونن. در این داستان "هالک نابود کننده جهان" "World Breaker Hulk" (قدرتمند ترین نسخه هالک) به زمین بر میگردد و خطری جدی برای زمین محسوب می شود و تنها کسی که توان مقابله با او را دارد پسرش "اسکار" است.

از دلایلی که این مبارزه در این جایگاه از لیست قرار دارد تنها استفاده خشن از مشت و... نیست بلکه در این نبرد ما نوعی رابطه پدر و پسری رو میبینیم. در طول مبارزه هالک هر مشتی به پسرش میزد درست مثل یک پدر بد برای فرزندش ، شخصیت هالک را به ما نشان میداد.و بعد از اتمام مبارزه و شکست هالک ما لحظات ناراحت کننده و دلتنگ کننده ای بین بروس بنر و اسکار دیدیم.

2- سوپرمن علیه دومزدی

دومزدی کلا شخصیتیه که انگار فقط برای تخریب کردن و نابود کردن خلق شده. بعد از درهم پاشیده شدن دومزدی مدتی از او خبری نبود تا اینکه اعضای بدنش دوباره به یکدیگر چسبیدند و دوباره قدرت قبل را پیدا کرد و خالق خود را میکشد و به سیاره زمین می آید. در اون زمان سوپرمن تنها کسی بود که توان مقابله با دومزدی را داشت. نبرد آنها اونقدر عظیم بود که کل کره زمین رو مورد خطر قرار میداد و اولین باری بود که سوپرمن در معرض خطر مرگ قرار گرفته بود.

نبرد آنها حتی باعث شد که چندین ساختمان ریزش کنند. و هردو با تمام توان به یکدیگر ضربه میزدند که در یلک لحظه خارق العاده هردو همزمان کشته شدند.تا آن زمان هیچ یک از شخصیت های خبیث اینقدر مرد پولادین را اینقدر در چالش قرار نداده بودند.

1- کاپیتان آمریکا علیه مرد آهنی

در رویداد کمیک "جنگ داخلی" (که ما همه ی قسمت های آن را هم ترجمه کرده ایم و میتوانید از اینجا دانلود کنید) نبرد بین کاپیتان آمریکا و مرد آهنی بسیار بزرگ و شدید است. در این داستان ما شاهد کشته شدن برخی قهرمانان بودیم و یا اینکه زندان های ویژه ای ساخته شد که به دلیل حادثه ای که رخ داده شد و افراد بی گناه کشته شدند که قهرمانان مسئول این حادثه بودند. و دولت قانونی گذاشت که قهرمانان باید زیر نظر دولت کار کنند و برای همین به دو گروه تقسیم شدند که سر دسته گروهی که با این قانون موافق بود مرد آهنی و گروه دیگر که نظری مخالف داشتند کاپیتان آمریکا بود. به همین دلیل چند تن از قهرمانان دستگیر شدند ولی کاپیتان آمریکا آنها را نجات میده و برای نبرد با گروه مقابل میرن.

هردو ضربات متقابل و کوبنده و مرگباری به هم میزدند که در فیلم "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" هم به خوبی نشان داده شد و کاپیتان آمریکا میتوانست متحد سابق خودشو برای پایان دادن به این جنگ بکشه که در انتها بسیار با شکوه تمام شد و کمتر مبارزه هایی در کمیک را سراغ دارم که بدین گونه بوده باشند.

نظر شما چیه؟ آیا نبرد های خونین دیگری رو سراغ دارید؟

علی قدیانی

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه کپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

10 مبارزه برتر مرد عنکبوتی در دنیای کمیک

20 مبارزه برتر در فیلم های کمیک بوکی : قسمت اول + لینک دانلود

10 کمیک برتر پانیشر

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

-1 #1 civil war 2 1396-07-20 10:27
ممنون از مقاله ای که نوشتی به نظر من شماره ی۱ از همه بهتر ولی یه جملت یکم حالم رو گرفت اونجا که گفتی کپ میتونست مرد آهنی رو بکشه تا جنگ پایان بگیره اولا کپ هیچ وقت در حد تونی نبوده دوما معلومه دو نفری بریزن سر یکی که دستش توی نبردی که چند ساعت قبل از این مبارزه ناقص شده می تونن حالش رو بگیرن با اینکه بازهم دو نفر بودن هر دو تا زمین گیر میکنه و کاپ مثل همیشه در مقابل تونی با نامردی کا رو تموم میکنه واز پشت سر بهش حمله میکنه سوما واقعا فکر کردین تونی میخواست کپ رو بکشه اگه میخواست به خودش این همه زحمت مبارزه رو نمی داد وچند تا موشک ناقابل نثارش میکرد در ضمن جناب کپ در مبارزه با تونی ید طولانی در نامردی و حقه دارن چون میدونه حریف تونی نمیشه میتونین برین کمیک هایی رو که در اون استیو وتونی درگیری داشتن رو ببینید بزارید بشمارم جنگ داخلی ۲۰۰۶ تونی با صداقت تمام به کپ میگه من برای جنگ نیومدم اومدم برات توضیح بدم و فقط ۵ دقیقه بهم وقت بده تا همه چیز برات بگم ودستش رو دراز میکنه تا نشانه صلح باشه اون به استیو اعتماد کرد اما در عوض کپ با نامردی تمام جواب خوبی رو با مشت جواب داد البته بعدش تونی از خجالتش در اومد و در همون کمیک در نبرد آخر بازهم وقتی تونی واستیو رو در رو شدن کاپ باز هم با نامردی به کمک ویژن زره تونی رو از کار انداخت وقتی خواست تونی رو بکشه مردم جلوشو گرفتن و فهمید اون داره میجنگه ولی تونی برای مردم میجنگه توی جنگ های پنهان هم باز تونی میخواد براش قضیه رو شرح بده که کپ هم مثل همیشه مشت جوابشه اما در کل در مورد فیلم جنگ داخلی هم باید بگم درسته تونی از همه اعضای کاپ مشت خورد که البته دست پاش برای ضربه بسته بود چون کسانی که رو دروش بودن دوستاش بودن اما همه این ضربه ها ارزشش رو داشت چون تونی پیتر رو بدست اورد و برنده این جنگ کسی بود که مرد عنکبوتی رفیقش باشه وسلام. :-|
#2 a.v.s 1396-07-20 10:58
ممنون آقای قدیانی
فقط اون لینکی که برای دانلود کمیک جنگ داخلی گذاشتید، اون جنگ داخلی اصلی نیست که در دنیای 616 اتفاق می افتاد، اون لینک کمیکیه که مرتبط با رویداد جنگ های پنهان بود و در دنیایی رخ میداد که جنگ داخلی هیچوقت تمام نشد
اگه نبرد خونینی سراغ داشته باشم. فکر کنم اون نبردی که در این مقاله (15 دفعه ای که ابرقهرمانان دچار نقص عضو شدند) شماره 1 شد و باعث شد ابرقهرمان داستان دل و روده اش پاره بشه
spidey.ir/.../...
#3 Marc Spector 1396-07-20 12:57
سپاس مقاله خوبی بود.
لطفا موقع نوشتن مقاله یه بار دیگه از آخر مقاله رو بخونید که متنش روان تر بشه ، خیلی موقع خوندن اذیت میکنه.
#4 Unknown 1396-07-20 12:57
خیلی ممنون بابت مقاله واقعا عالی بود :lol:
فقط یک سوال:منظور از داستان های بدون خط زمانی چیه؟(م
شماره 3)
#5 winter-soldier-911 1396-07-20 13:15
مقاله ی جالبی بود اما به نظرم دردویل و پانیشر میتونست رتبه بهتری داشته باشن
#6 winter-soldier-911 1396-07-20 13:17
به نقل از Unknown:
شماره 3)

مثل فیلم های خارج از یونیورس میمونه
#7 Unknown 1396-07-20 13:32
به نقل از winter-soldier-911:
به نقل از Unknown:
شماره 3)

مثل فیلم های خارج از یونیورس میمونه

پس در حقیقت ربطی و تاثیری به کمیکای دیگه نداره؟
#8 fbs 1396-07-20 13:33
مقاله عالی بود ولی به نظرم جای مبارزه مرد عنکبوتی با مورلان خالی است
#9 Gobby 1396-07-20 13:37
به نقل از civil war 2:
ممنون از مقاله ای که نوشتی به نظر من شماره ی۱ از همه بهتر ولی یه جملت یکم حالم رو گرفت اونجا که گفتی کپ میتونست مرد آهنی رو بکشه تا جنگ پایان بگیره اولا کپ هیچ وقت در حد تونی نبوده دوما معلومه دو نفری بریزن سر یکی که دستش توی نبردی که چند ساعت قبل از این مبارزه ناقص شده می تونن حالش رو بگیرن با اینکه بازهم دو نفر بودن هر دو تا زمین گیر میکنه و کاپ مثل همیشه در مقابل تونی با نامردی کا رو تموم میکنه واز پشت سر بهش حمله میکنه سوما واقعا فکر کردین تونی میخواست کپ رو بکشه اگه میخواست به خودش این همه زحمت مبارزه رو نمی داد وچند تا موشک ناقابل نثارش میکرد در ضمن جناب کپ در مبارزه با تونی ید طولانی در نامردی و حقه دارن چون میدونه حریف تونی نمیشه میتونین برین کمیک هایی رو که در اون استیو وتونی درگیری داشتن رو ببینید بزارید بشمارم جنگ داخلی ۲۰۰۶ تونی با صداقت تمام به کپ میگه من برای جنگ نیومدم اومدم برات توضیح بدم و فقط ۵ دقیقه بهم وقت بده تا همه چیز برات بگم ودستش رو دراز میکنه تا نشانه صلح باشه اون به استیو اعتماد کرد اما در عوض کپ با نامردی تمام جواب خوبی رو با مشت جواب داد البته بعدش تونی از خجالتش در اومد و در همون کمیک در نبرد آخر بازهم وقتی تونی واستیو رو در رو شدن کاپ باز هم با نامردی به کمک ویژن زره تونی رو از کار انداخت وقتی خواست تونی رو بکشه مردم جلوشو گرفتن و فهمید اون داره میجنگه ولی تونی برای مردم میجنگه توی جنگ های پنهان هم باز تونی میخواد براش قضیه رو شرح بده که کپ هم مثل همیشه مشت جوابشه اما در کل در مورد فیلم جنگ داخلی هم باید بگم درسته تونی از همه اعضای کاپ مشت خورد که البته دست پاش برای ضربه بسته بود چون کسانی که رو دروش بودن دوستاش بودن اما همه این ضربه ها ارزشش رو داشت چون تونی پیتر رو بدست اورد و برنده این جنگ کسی بود که مرد عنکبوتی رفیقش باشه وسلام. :-|

واقعا مزخرف تر از این ندیده بودم. خیلی بی ربط و مضحک بود!
داری بحث بی ربط میکنی و یه جورایی داری میگی که من گفتم نمیدونم تیم کپ قوی تر بود و اینا و میگی کپ هیچوقت در حد تونی نبوده و... حرفات نسبت به اون بخش مقالم ذره ای ارتباط نداره!
البته شاید منظورمو بد گرفتی!
شانس هم نداریم!
فکر کنید آدم از وقت و مشغله های زندگیش بگذره و بیاد یه مقاله بنویسه بعد یه عده هم بیان چرت و پرت کامنت بدن و ایراد های بنی اسرائیلی بگیرن! :-*
#10 Gobby 1396-07-20 13:38
به نقل از Marc Spector:
سپاس مقاله خوبی بود.
لطفا موقع نوشتن مقاله یه بار دیگه از آخر مقاله رو بخونید که متنش روان تر بشه ، خیلی موقع خوندن اذیت میکنه.

متوجه منظورت نشدم
#11 agh 1396-07-20 13:55
ممنون بابت مقاله جناب قدیانی خیلی خوب بود و واقعا از مقاله لذت بردم.
مورد دردویل و پانیشر خیلی جالب بود و در چند تا کمیک مبارزاتشون رو دیدیدم ولی من به شخصه بیشتر از مبارزاتشون از بحث هایی که سر کشتن و نکشتن خلافکارها می کنن لذت میبرم و خداروشکر در ایپزود 3 فصل 2 دردویل به بهترین شکل تفاوت عقیده این دو شخصیت رو نشون داد که به نظرم بهترین قسمت این فصل بود.
مبارزه سوپرمن و دومزدی هم جزو مهیج ترین مبارزات دنیای کمیکه و در بعضی مقالاتی که استاد ترابی قبلا نوشته بودن اشاره کرده بودن که مرگ سوپرمن چه سر و صدایی به پا کرده بود و اتفاقا کمیک مرگ سوپرمن رو چند روز پیش دانلودش کردم و امیدوارم امروز وقت کنم که بخونم.
مبارزه کپ و ایرون من هم خیلی نفسگیر بود و با این که خیلی جذاب بود ولی من هر وقت اون پنل ها رو می بینم ناراحت میشم و درسته که طرفدار کاپیتان راجرز هستم ولی دلم نمیاد ببینم ابرقهرمانان مارول به جون هم بیفتن :sad:
#12 Gobby 1396-07-20 13:58
به نقل از agh:
ممنون بابت مقاله جناب قدیانی خیلی خوب بود و واقعا از مقاله لذت بردم.
مورد دردویل و پانیشر خیلی جالب بود و در چند تا کمیک مبارزاتشون رو دیدیدم ولی من به شخصه بیشتر از مبارزاتشون از بحث هایی که سر کشتن و نکشتن خلافکارها می کنن لذت میبرم و خداروشکر در ایپزود 3 فصل 2 دردویل به بهترین شکل تفاوت عقیده این دو شخصیت رو نشون داد که به نظرم بهترین قسمت این فصل بود.
مبارزه سوپرمن و دومزدی هم جزو مهیج ترین مبارزات دنیای کمیکه و در بعضی مقالاتی که استاد ترابی قبلا نوشته بودن اشاره کرده بودن که مرگ سوپرمن چه سر و صدایی به پا کرده بود و اتفاقا کمیک مرگ سوپرمن رو چند روز پیش دانلودش کردم و امیدوارم امروز وقت کنم که بخونم.
مبارزه کپ و ایرون من هم خیلی نفسگیر بود و با این که خیلی جذاب بود ولی من هر وقت اون پنل ها رو می بینم ناراحت میشم و درسته که طرفدار کاپیتان راجرز هستم ولی دلم نمیاد ببینم ابرقهرمانان مارول به جون هم بیفتن :sad:

ارشیا جان ممنون. واقعا که تو سایت همیشه نظرات مفید و جامعی میدی با توجه به مشغله های دانشگاهت.
موفق باشی ;-)
#13 hassan91 1396-07-20 14:06
ینی مرد عنکبوتی نبرد خونین نداره :sad:
همه نبردها هیجانی بودن، انتخاب تو این مقاله ها سخته واقن، مقاله خوبی بود استفاده کردیم، نبرد مرد آهنی و کاپیتان مارول تو جنگ داخلی دو واقعا خونین بود گرچه نبردشون کم بود ولی تونی رو به حالت کما برد.

شما تو نظر شماره یک کاملا بحث رو به بیراهه بردین
#14 sib khan 1396-07-20 14:29
به نقل از hassan91:
ینی مرد عنکبوتی نبرد خونین نداره :sad:
همه نبردها هیجانی بودن، انتخاب تو این مقاله ها سخته واقن، مقاله خوبی بود استفاده کردیم، نبرد مرد آهنی و کاپیتان مارول تو جنگ داخلی دو واقعا خونین بود گرچه نبردشون کم بود ولی تونی رو به حالت کما برد.

بله داره ولی در سطحی نیست که بخواد در این مقاله قرار بگیره وگرنه همه کاراکتر ها نبرد های هولناکی دارن.
نه به نظرم با این حال که باعث شد تونی به کما بره ولی در اون نبود که بخواد تو یه تاپ تن قرار بگیره
#15 sib khan 1396-07-20 14:34
و البته اضافه کنم که مقاله عالی ای بود.
و شماره یک واقعا خونین و مرگبار بود.این در حالی بود که وقتی کپ از یخ در اومد تونی جزو اولین و صمیمی ترین دوستانش شد.وقتی به این مسعله فکر میکنم که اونا بعد از اون همه قهرمان بازی و دوستی اونجوری به جون هم افتادن واقعا دیوانه میشم.چیزی که هنوز ادامه داره.ماجرا های دو دوست صمیمی که اخرش سعی بر کشتن هم دارن...ایکاش این ماجرا مضخرف که بین قهرمان ها در این حد فاصله بندازه برداشته بشه و ما دوباره همون انتقام جویان متحد رو ببینیم... :cry:
#16 V.A.A 1396-07-20 15:07
خیلی ممنون اقای قدیانی انتظار داشتم مبارزه هالک رو با old man logan توی لیست ببینم
#17 spidey noir 1396-07-20 15:59
  • اقای قدیانی مثل همیشه مقاله هاتون عالیه هستش و نشون میده اطلاعات زیادی از دنیای کمیک دارید.فقط یه مبارزه ی دیگه هم میتونست باشه:مبارزه ی بتمن با رهبر میوتانت ها در بازگشت شوالیه تاریکی.
#18 Kane.is.back 1396-07-21 15:31
تو کمیکهای الان مبارزه تانوس با پسرش تین از همه خشن تره چون توی دو جلدی با هم مبارزه کردند یه سیاره رو نابود کردند الان هم توی سرزمین witchers هستند ضمنا تین الان نیروی فونیکس رو داره

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 647 guests and 8 members online

• a.v.s
  • Amir_marvel
  • m.k.t
  • mtm
  • mvhn3324
  • Omid_Spider
  • real spidey
  • sina parker