مطالب برگزیده

ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker: The Spectacular Spider-Man) + لینک دانلود
ترجمه شماره 304 از کمیک "پیتر پارکر: مرد عنکبوتی خارق العاده" (Peter Parker:...
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" – قسمت دوم
ایستراگ (Easter Egg) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان جنگ بی نهایت" –...
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت اول
ایستراگ (EASTER EGG) ها و اشارات فیلم "انتقام جویان: جنگ بینهایت" – قسمت...
15 دفعه ای که DCEU  هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد
15 دفعه ای که DCEU هواداران "واقعی" دی سی را عصبانی کرد...
نقد و بررسی فیلم مرد مورچه ای و واسپ  (ANT-MAN And The Wasp)
نقد و بررسی فیلم مرد مورچه ای و واسپ (ANT-MAN And The...
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند
15 شخصیت برتر دنیای کمیک که توسط «استیو دیتکو» (Steve Ditko) خلق شدند...

10 ایستر اگ"مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2"

بدون شك فیلم "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" (The Amazing Spider-Man 2) حاوی نكات ظریفی برای هواداران اسپایدرمن و كمیك های مارول است كه میتواند برایشان بسیار جالب باشد. در این مقاله این نكات را در قالب 10 مورد به شما ارائه میدهم كه امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد. ناگفته پیداست كه همراهان صمیمی spidey.ir احتمالاً  خیلی از این موارد را در سایت ما دیده یا درباره شان شنیده اند ولی در هر حال لازم بود چنین مقاله ای برای افرادی كه تازه به جمع ما پیوسته اند به رشته تحریر درآید. ضمناً اگر هنوز این فيلم را ندیده اید و دوست ندارید اسپویل شوید  توصیه میشود هرگز این مقاله را نخوانید!

 

 

1- دیلی بیوگل و جیمز جونا جیمسون!

درست است كه «دیلی بیوگل» (همان روزنامه ای كه پیتر پاركر در عالم كمیك برایش كار میكند) در فیلم حضور مستقیم ندارد ولی میتوان در چند جا اشاراتی به آن پیدا كرد. مثلا اتوبوسی كه اسپایدرمن در ابتدای فیلم نجات میدهد رویش لوگوی دیلی بیوگل به چشم میخورد:

دیلی بیوگل

همچنين در طول فيلم یكی دوبار صفحه اول این روزنامه را میبینیم:

لوگوی دیلی بیوگل

به علاوه متوجه میشویم كه جیمز جونا جیمسون هم در فیلم حاضر است و پیتر هم برای او كار میكند! اگر دقت كنید آنجایی كه پیتر در غذاخوری نشسته است (درست قبل از آنكه از تلویزیون خبر مرگ نورمن ازبورن را بشنود) میبینیم كه دارد با لپ تاپ خودش كار میكند و به یك نفر ایمیل میزند. اگر خوب دقت كنیم متوجه میشویم پيتر دارد به جیمسون ایمیل میزند! در متن ایمیل نوشته شده: "آقای جیمسون عكس های جدید را به همراه فاكتور برایتان میفرستم. من فكر میكنم شما باید در نظر داشته باشید كه اسپایدرمن (آدم خوبی است و ) سعی دارد (به مردم) كمك كند. ارادتمند شما پیتر پاركر"!

 ارادتمند شما پیتر پاركر

متن ایمیل مذكور به خوبی نشان میدهد كه پیتر برای جیمسون عكس های مرد عنكبوتی میفرستد. ضمنا متوجه میشویم كه جیمسون طبق معمول دارد در روزنامه اش بر علیه اسپایدرمن مطلب مینویسد!

ولي شاید از آن جالب تر وقتی است كه دوربین، inbox پیتر را نشان میدهد و متوجه میشویم كه قبلا ایمیلی از طرف فردی به نام J.J.Jameson دریافت كرده است! عنوان ایمیل اين است: no way, these are crap ("اصلا امكان نداره، این عكسها همشون افتضاحن")!

آره، این خود جیمسون است!

جیمز جونا جیمسون

مطالب مرتبط:

آیا «جیمز جونا جیمسون» در دنباله "مرد عنكبوتی شگفت انگیز" حضور خواهد داشت؟

 

 

2- شورت  و لباس راینو به همراه زندانی كه در آن نگهداری میشود!!!

اولین باری كه اسپایدرمن با «الكسی سیستوویچ» مبارزه میكند میتوان شورت او را دید! جالب است كه این شورت خیلی بچه گانه به نظر میرسد و اصلا لایق مردی كه خیلی دوست دارد خودش را خشن و خلاف نشان بدهد نیست ولی لااقل  نشان میدهد الكسی علاقه خاصی به "راینو" (كرگدن) دارد!!!

شورت   راینو

یك نكته جالب دیگر : لباس سیستوویچ درست شبیه خلافكاران در كمیك های جدید «تيزبين» ((Hawkeye است و جالب است كه این خلافكاران اصلیتی روسی دارند!!!

لباس سیستوویچ

یك نكته پایانی درباره راینو اینكه در پایان فیلم اعلام میشود الكسی سیستوویچ از زندانی به نام "والت" (vault) گریخته است. علاقمندان به كمیك خوب میدانند كه والت نام زندانی خیالی در عالم مارول است كه ابرشروران پس از دستگیری در آنجا نگهداری میشوند!

راینو

مطالب مرتبط:

نبرد اسپایدرمن با کرگدن (راینو)

آشنايي با دشمنان معروف مرد عنكبوتي: راينو

 

 

3- اشاره به شماره 121 كمیك "مرد عنكبوتی شگفت انگیز"

پس از كشته شدن «گوئن استیسی» و درست بعد از صحنه گریه کردن پیتر بالای سر گوئن ، تصویری از ساعت بالای برج میبینیم:

كشته شدن «گوئن استیسی»

ساعت چنده ؟

1:21

این یعنی چی؟ یعنی اشاره زیرکانه «مارک وب» به عدد 121 ! ولی حالا چرا 121؟ چون گوئن تو شماره 121 از امیزینگ اسپایدرمن مرد!

خداییش کف کردید؟!

مطالب مرتبط:

لحظات ماندگار در كمیك‌استریپ‌های مرد عنکبوتی: مرگ گوئن استیسی

كميك "مرگ گوئن استیسی" ترجمه شد!

 

 

4- «موربیوس»، «ونوم » و «دكتر اختاپوس» !

در یكی از لحظات فیلم خیلی كوتاه فایل هایی كه «هری آزبورن» سعي دارد در كامپیوتر پدرش  دسترسی پيدا كند را میبینیم. اكثر عناوین چیز خاصی نیستند ولی در انتها میبینیم كه فایلی به نام "دكتر كانرز" وجود دارد (كانرز همان شخصیت خبیث قسمت اول است كه در فیلم به «لیزارد» تبدیل شد). ولی جالب تر اینكه فایل های دیگری به نام  «ونوم»، «آك» (اسم مستعار «دكتر اختاپوس») و  «دكتر موربیوس» وجود داردند!!!

«موربیوس»، «ونوم » و «دكتر اختاپوس»

مطالب مرتبط:

معرفی معروفترین دشمنان مرد عنکبوتی

نگاهی به كمیك استریپ های "موربیوس خون آشام" (Morbius)

 

 

5- زنگ موبایل پیتر پاركر!

زنگ گوشی پیتر پاركر/اسپایدرمن چند بار در طول فیلم به صدا در می آید. آيا برایتان آشنا نیست؟ بله درست حدس زدید! این زنگ از آهنگ جاودانه و بسیار معروف تیتراژ آغازین نخستین انیمیشن مرد عنكبوتی (كه در دهه 60 میلادی) پخش شد، گرفته شده است !

زنگ گوشی پیتر پاركر

در صحنه درگیری با الكسی سیستوویچ هم میبینیم كه اسپایدرمن دارد سوت زنان این آهنگ را زمزمه میكند!

صحنه درگیری با الكسی سیستوویچ

(لازم به ذكر است كه در فیلم های ریمی هم چند بار به این آهنگ ادای دین شده بود)

نكته ظریف دیگر این است كه در جایی از فیلم «هری آزبورن» درباره اسپایدرمن به پیتر میگوید: he can do whatever a spider can . این جمله هم یكی از جملات كلیدی این آهنگ است!

he can do whatever a spider can

مطالب مرتبط:

معرفی ترانه تاریخی مرد عنکبوتی + لینک دانلود صوت و ویدئو

تاریخچه انیمیشن های مرد عنکبوتی

 

 

6- "شش خبیث"!

حتما آن صحنه معروف  تریلرهای "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" كه  قبلا در سایت درباره اش بحث كرده بودیم را یادتان هست، درسته؟  همانی كه  در پایان فیلم آن فرد مرموز در راهروهای ازكورپ قدم میزند و به سمت لباس كرگدن میرود و میتوان بالهای «والچر» و همچنین بازوان مكانیكی «دكتر اختاپوس» را درون محفظه هایی  دید:

شش خبیث

البته این موضوع جای تعجبی هم ندارد چون میدانیم كه سونی تصمیم دارد فیلم «شش خبیث» را بسازد و دیر یا زود چشمان ما به جمال این دو بزرگوار روشن خواهد شد!

به علاوه در تیتراژ پایانی فیلم تصاویری نمایش داده میشود كه بدون شك به اعضای معروف گروه شش خبیث اشاره میكنند:

اعضای معروف گروه شش خبیث

تونستید حدس بزنید؟ اجازه بدید كمی كمك كنم .

1- «میستریو» و یا شاید «آفتاب پرست»

2-  اشاره به طرح روی لباس «كریون شكارچی» (كه شبیه شیر است )

3- بال «والچر»

4- شاخ «راینو»

5- بازوان «دكتر اختاپوس»

6- گلایدر «گرین گابلین»

مطالب مرتبط:

معرفی گروه "شش خبیث" (Sinister Six)

اعضای فيلم «شش خبیث» مشخص شدند!

بررسی نخستین تریلر از فیلم "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2"!

فیلم هاي «ونوم» و «شش خبیث» ساخته ميشوند!

 

 

7- نقش های كوتاه و افتخاری

طبق معمول «استن لی» (یكی از دو خالق مرد عنكبوتی) در این فیلم هم یك نفش افتخاری (cameo) دارد كه اتفاقا خیلی هم جالب و بامزه است. یعنی آنجایی كه پیتر بلاخره به مراسم فارغ التحصیلی میرسد تا دیپلم خودش را از دستان گوئن استیسی دریافت كند، استن لی را میبینیم كه در جایگاه مدعوین نشته است. او هر چه سعی میكند كه به دیگران بفهماند كه متوجه هویت مخفی اسپایدرمن شده، موفق نمیشود!

استن لی

دیگر نقش های كوتاه فیلم از كاراكترهای معروف كمیك های مرد عنكبوتی گرفته شده اند و به احتمال فراوان در قسمت های بعد بیشتر به آنها پرداخته خواهد شد. اين نقش ها از این قرار است:

- «فلیسیتی جونز» در نقش «فلیشیا هاردی» یا همان «گربه سیاه» معروف! او در فیلم دستیار هری ازبورن است و معلومه كه از اسرار ازكورپ خبر دارد:

گربه سیاه - مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2

- «بی. جی. نوواك» در نقش یكی از  دانشمندان ازكورپ به نام «الیستار اسمایت»! او رفتار بسیار زننده ای با «مكس دیلون» دارد و معلوم است كه در قسمت های بعدی همان "قاتل عنكبوت" (Spider-Slayer) كمیك های اسپایدرمن خواهد شد.

قاتل عنكبوت

- «مارتون سوكاس» در نقش «دكتر كافكا»! دكتر كافكا همواره در كمیك های مرد عنكبوتی یك خانم روانپزشك خوش طينت  بود كه براي "راون كرافت" كار ميكرد. ولی در فیلم نقش او را یك مرد بازی میكند كه اتفاقا خیلی هم بیرحم و سنگدل است!

دكتر كافكا

- «مایكل مسه» در نقش «گوستاو فیرز». او همان مرد مرموزی كه در قسمت اول در سلول دكتر كانرز ظاهر شد و در قسمت دوم هم نزد هری ازبورن میرود و پیشنهاد  تشكیل گروه «شش خبیث» را به او میدهد. او شخصیت گمنام و ناشناخته ای در داستان های مرد عنكبوتی  به شمار میرود. او هیچ نیروی فوق بشری ندارد ولی یك تاجر بسیار پرنفوذ و پولدار است كه یك خصومت شخصی با پیتر پاركر دارد (چون والدین پیتر پاركر قبل از مرگ خود برخی از نقشه های او را خراب كرده بودند).

گوستاو فیرز

مطالب مرتبط:

حضور استن لی در فیلم ها و بازی های مرد عنكبوتی

هویت مرد مرموز "مرد عنكبوتی شگفت انگیز 2" فاش شد

«گربه سیاه» (Black Cat) كیست؟

 

 

8- موسسه "راون كرافت"

علاقمندان به کمیک استریپ های مرد عنکبوتی حتماً میدانند که "راون کرافت" (Ravencroft) زندان یا تیمارستانی است که دشمنان خطرناک اسپایدرمن پس از دستگیری در آن نگهداری میشوند (در واقع راون کرافت در داستانهای اسپایدرمن شباهت فراوانی به تیمارستان "آرکام" در داستانهای «بتمن» دارد). در فیلم هم «الكترو» پس از دستگیری به محلی به نام "راون كرافت" برده و در آنجا نگهداری میشود!

راون کرافت (Ravencroft)

مطالب مرتبط:

تصاویر جدید از «راون كرافت» در "اسپایدرمن شگفت انگیز 2"

چه کسی در «راون کرافت» زندانی خواهد شد؟

 

 

9- لباس گوئن!

«اما استون» بازیگر نقش «گوئن استیسی» در سكانس هایی كه  منجر به مرگ او میشوند همان لباسی را بر تن دارد كه در كمیك شماره 121 مرد عنكبوتی شگفت انگیز بر تن داشت (یعنی همان كميكي كه او در آن  كشته شد):

«اما استون» بازیگر نقش «گوئن استیسی»

مطالب مرتبط:

عکس های مهم از «اما استون» سر صحنه "مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2"

«اما استون» سرنوشت «گوئن» را لو داد؟!

 

 

10- عنكبوت ريزه ميزه!

در سكانسی كه اسپایدرمن دارد با الكترو در نیروگاه برق مبارزه میكند، الكترو خودش را مدام مثل یك جریان برق از ستونی به ستونی دیگر منتقل میكند و به اسپایدرمن ضربه میزند. تحرك او باعث به وجود آمدن نوعی ملودی میشود كه در واقع همان شعر كودكانه بسیار مشهور Itsy Bitsy Spider  ("عنكبوت ریزه میزه") است. به همين دليل هم هست كه اسپایدرمن پس از شنیدن آن میگوید: I hate this song  !

عنكبوت ريزه ميزه

 

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2014

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

اگر از اين مقاله خوشتان آمده پس حتما مقاله زير را هم بخوانيد:

10 نکته جالبی که احتمالاً درباره "اسپایدرمن" های «سام ریمی» نمیدانستید!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+12 #1 mabt 1393-04-15 15:49
چه نکات ظریف و جالبی بود.
خیلی عالی بود.
با تشکر.
راستی آقای ترابی شما چه موقع فیلم را نقد میکنید؟؟؟
+9 #2 Goblin.S 1393-04-15 15:55
عجب نکاتی !!!!!!!!!!!!!!! !!اگه فیلمو دهبار هم میدیدم متوجه این نکات نمی شدم :eek:
+14 #3 mtm 1393-04-15 16:01
به نقل از mabt:
قای ترابی شما چه موقع فیلم را نقد میکنید؟؟؟


ايشالا تا اخر ماه رمضان تو سايته
+12 #4 mokhtar 1393-04-15 16:06
تو اون عكسي كه از inbox پيتر گذاشتي، يه ايميل هم از زن عمو مي اومده : يادت نره تخم مرغ بخري!
اين اشاره به قسمت اول داره كه زن عمو مي همش به پيتر ميگفت سر راهت كه داري برميگردي تخم مرغ بخر!
:lol:
+8 #5 R-SPIDEY 1393-04-15 16:12
نکات خوبی بود امیدوارم در قسمت سوم فیلم این نکات فراموش نشه
+9 #6 هابي 1393-04-15 16:12
تو بازیشم jjj بود (بعضی وقتا رو اعصاب بود یک بار تو این مرحله فرعی نجات دادن افراد از توی خونه انش گرفته باختم بعدش تو اخبار اینو گفت"مرد عنکبوتی بار دیگر خونه ای را آتش زد" :-* )
تو همون بازیشم یک تیکه هایی اون وسط مینداخت که مثلا:بعضی وقتا دوست دارم به جی جی بگم کیم تا ببینم اونوفت چه شکلی میشه :lol: (همین مضمون رو داشت حافظم یاریم نمیده :-* )
فهمیدن اون نکته اخری خیلی دقت میخواست :-*
+11 #7 mokhtar 1393-04-15 16:18
البته خداييش اين نكات از 10 تا بيشتر بود ولي خوشم اومد خوب تو دل يه top 10 جاشون دادي مهدي! ;-)
+7 #8 The Rock 1393-04-15 16:26
#7آقا مهدی همینه دیگه مختار کارش همیشه درسته.خیلی ممنون آقای ترابی ;-) بعضی از این نکات رو اصلا نمیدونستم
+5 #9 hojats7731 1393-04-15 16:33
عالی بود آقای ترابی!!! :lol:
البته من اون آهنگی که الکترو میزد رو فهمیدم یه آهنگه (!) ولی از کجا می دونستم آهنگ مرد عنکبوتی ریزه میزه هست!؟ :-*
با تشکر از مقاله جالبتون. :-)
+6 #10 SLH Hero 1393-04-15 16:35
بابت مقاله ممنون آقای ترابی خیلی جالب بود.
واقعاً آدم وقتی از این نکات ریز خبر دار میشه خیلی کیف می کنه و میگه "چه جالب!" :-) .
البتّه اگر آدم خودش این نکات رو بفهمه این حس 2 برابر میشه. اصلاً به همین دلیله که اسمشون رو Easter eggs گذاشتن؛ کنایه ای از جشن شکر گذاری هستش که توش بچه ها تخم مرغ های رنگی پنهان رو پیدا می کنن. من خودم متوجّه مورد شماره چهار و پنج تو فیلم شدم و واقعاً کیف کردم که مارک وب چقدر جالب اینا رو تو فیلم جا داده.
+8 #11 mokhtar 1393-04-15 16:39
اون اهنگ itsy bitsy spider رو گرين گابلين هم تو فيلم "مرد عنكبوتي 1" ميخونه. همون جايي كه سوار گلايدرشه و ميخواد به تراموايي كه بچه ها توشن موشك شليك كنه


The itsy-bitsy spider went up the water spout. Down came the Goblin and took the spider out
+4 #12 amir-spider 1393-04-15 16:45
بسیارخوب 8)
+7 #13 hojats7731 1393-04-15 16:49
#11 دمت گرم عمو مختار
البته من چون دوبله فارسیشو نگاه کردم می گفت: عنکبوت کوچولو ... کوچولوی موچولو ... حتی آهنگی هم نداشت!
دیگه امکانات ما در همین حده! تازه یه دفعه هم از شبکه نمایش نگاه کردم با خودم گفتم صد رحمت به اون سی دی ای که تو هفت هشت سالگی دیده بودم. این که نصفش سانسوره! در کل پیتر و مری جین با هم حرف هم نزدن تو نسخه ای که شبکه نمایش پخش کرد.
+9 #14 mokhtar 1393-04-15 16:53
#13:

اون نسخه كه افتضاح بود. كلا مري جين توش نبود! :lol:
+15 #15 mokhtar 1393-04-15 16:58
اينم از ويدئو ترانه itsy bisty spider ، كاري از جناب گرين گابلين
يا به قول معروف، arrangement by: دي جي گابلين
:lol:

لينك دانلود ويدئو:
mediafire.com/.../...

+2 #16 Omid.J 1393-04-15 17:18
#15
عمو می‌دونی الکترو چجوری‌ آهنگ می‌زد؟
می‌دونی اسپیکر پلاسما سونیک چیه؟!
یه سرچ کن فیلماش تو یوتیوب هست!
+2 #17 abolfazl1379 1393-04-15 18:17
#4
زن عمو می هم مگه بلده ایمیل بزنه؟!!!ماشالا :lol: :D .راستی کسی منو یادش میاد؟
+4 #18 SONIC 1393-04-15 18:35
خیلی جالب بودن.من خودم از قبل حدودا 3 یا 4 تاشونو فهمیده بودم ولی نه دیگه این همه رو!
+1 #19 abolfazl1379 1393-04-15 18:49
سلام سونیک جان خوبی؟ :cry: :D :lol: منو یادت میاد؟
درضمن(باتشکر از اجازه آقای ترابی)اعضای محترمه سایت(مخصوصا عمو جون) نخستین وبلاگ گودزیلا در ایران افتتاح شد،
خواهشمندم از وبم بازدید کنید و نظر بدهید،
godzillaaaaa.mihanblog.com/
+3 #20 Omid_Spider 1393-04-15 19:10
بله با تشکر ویژه از آقا مهـــــــــدی
+4 #21 mados 1393-04-15 19:26
از ساعت خیلی خوشم اومد استنلیم خیلی باحال بود
#22 abolfazl1379 1393-04-15 19:42
#21
قبلا با آقای ترابی هماهنگ کردم هابی جان،
راستی میتونی باهام همکاری کنی؟
+10 #23 erfan-adi 1393-04-15 19:50
هرچند فیلم انتظرات من رو برآورده نکرد ولی مطمئنم فیلم پایه ای هست برای قسمت های بعدی!حتی یه حسی بهم میگفت این فیلم آخرش اونطوری تموم میشه.
شاید مارک وب نتونست یه فیلم شاهکار بده مثل نولان ولی انصافا وقتی فیلم رو میدیدم فک میکردم دارم کمیک میخونم.یه کمیک رو پرده سینما
همشونو من میدونستم بجز دهمی!
لبته اون شیری که به کریون اختصاص داده شده ممکنه گربه سیاه باشه )هرکاری از مارک وب برمیاد)؟! :-*
نکته یازدهم هم من دارم!

+3 #24 sobhani 1393-04-15 20:00
خیلی مقاله خوبی بود من 2و4و7( دو بازیگر آخری)و10خ را نمیدونستم ممنون.
+2 #25 abolfazl1379 1393-04-15 20:36
عجب نکاتی بودن، :o :o :eek: .

من فقط5و6و7و8و10شو میدونستم.
+3 #26 The Assassin 1393-04-15 21:08
عجب خیلی جالب بودن اما اگه دقت کرده باشید بازیش هم پر از easter egg بود مثلا سر در comic stand حرف d خاموش شده بود که میشد comic stan !!!!
+4 #27 Si@Vash 1393-04-15 21:35
خیل خوب بود.بعضیاشو فهمیده بودم ولی خدایی اون آخریه خیلی خفن بود!
+10 #28 mokhtar 1393-04-15 22:03
یه چیزی دیگه:

یه ترتیب و توالی جالب در موارد مرتبط با دیلی بیوگل وجود داره!

1- اولین بار صفحه اول دیلی بیوگل رو وقتی میبینیم که پیتر سرماخورده و به اون مغازه دار کمک میکنه. بیوگل روی پیشخوان اون آقاهه قرار داره. روش نوشته : spider-menace (تهدید عنکبوتی)!اینجا معلومه پیتر با بیوگل تماسی نداره. در ضمن بیوگل عکس خاصی هم از اسپایدرمن نداره که روی صفحه اولش کار کنه. تیتر هم نشون میده که جیمسون با اسپایدرمن لجه!

بعد میرسیم به اونجایی که ایمیل های پیتر رو میبینیم . اینجا معلومه پیتر شروع کرده به فرستادن عکس به بیوگل (جیمسون هم طبق معمول به عکسا گفته crap ! :lol: )پیتر یه عکس جدید داره واسه جیمسون میفرسته .به علاوه پیتر از اون تیتر spider-menace دلخوره و به جیمسون تو ایمیلش توضیح میده که اسپایدرمن سعی داره به بقیه کمک کنه:بعدشم تو فیلم پیتر میره پیش هری و اونجاست که هری بحث اسپایدرمن رو میکشه وسط و یکهو یه نسخه از بیوگل رو میزاره جلوی پیتر:میبینید که روش نوشته:
wow
first clear photograph of spider-man
(واوا! اولین عکس واضح از اسپایدرمن!)

اگه دقت کنید ای همون عکسیه که پیتر برای جیمسون فرستاد! پس یعنی از این به بعد پیتر داره واسه بیوگل کار میکنه

به نظرم مارک وب خیلی خوب و حساب شده به دیلی بیوگل و رابطه پیتر با جیسمون پرداخته
+5 #29 spidey 2230 1393-04-16 00:38
WOW
AMAZING
+10 #30 erfan-adi 1393-04-16 01:44
اینم خلاقیت یه مترجم زیرنویس که نتونسته itsy bitsy spider رو ترجمه کنه
با سرچ زیرنویس های باحال تو گوگل میشه پیدا کرد!

+12 #31 mokhtar 1393-04-16 11:45


افتخار دارم كه لينك دانلود دي وي دي فوق العاده اي به نام look up in the sky the amazing story of superman رو براتون تو مديا فاير اپ كنم. اين فيلم به تاريخچه شخصيت سوپرمن در دنياي كميك، سينما و انيميشن و بازي اختصاص داره و با نويسندگان، طراحان، بازيگران و ... سوپرمن مصاحبه ميكنه و اطلاعات بسيار بسيار جالبي درباره تاريخچه سوپرمن به شما ميده . پيشنهاد ميكنم اگه به كميك علاقه داريد حتما اين فيلم رو ببينيد.

لينك دانلود:
mediafire.com/.../...
+10 #32 mtm 1393-04-16 12:34
دمت گرم مختار
من سالهاست دنبال اين دي وي دي بودم ;-)
+8 #33 mtm 1393-04-16 13:15
حسن رياحي كجايي كه اگه دانلود نكني ضرر كردي!
+8 #34 Bad joke 1393-04-16 15:36
سلام استاد خوبید
چشم ولی فکر کنم دیدم ممنون ولی ریسک نمیکنم میگیرمش
مختار چطوره ؟ کم پیدایم :-* :oops:
+9 #35 mokhtar 1393-04-16 16:07
#34:

كم پيدايي حسن جان
به قول انگليسي ها
you where, here where?
(ترجمه: تو كجا اينجا كجا؟)

حال كردي ترجمه رو؟ :lol: :lol:
+7 #36 Soheil spidey 1393-04-16 16:35
واقعا نکات خیلی خیلی جالبی بود. :D
+14 #37 R-SPIDEY 1393-04-16 16:47
سوال
اگه این دو نفر مچ بندازن کی برنده میشه؟

:lol:
+7 #38 mokhtar 1393-04-16 17:33
اقا كسي از ميرابليس خبر نداره؟
خيلي وقته نيست

دلم واسه mirabilis news يه ذره شده :cry:
+6 #39 Omid.J 1393-04-16 17:43
#31
ممنون عمو!
پیدایش سوپرمن خیلی مهمه چون یه جورایی آغاز عصر ابرقهرمانان و سمبل ابرقهرمان کلاسیکه!
+4 #40 پرشین اسپایدی 1393-04-16 19:02
نکته های خیلی باحالی بودن!
و بودنشون خیلی دلچسب بود تو فیلم اما کاش تو داستان فیلم هم نکته هایی میبود ک آدم با دیدنش سرذوق بیاد!
حیف...!

ممنون
+4 #41 Bad joke 1393-04-16 19:34
#35 دیگه گرفتاری و بی پولی :cry: کلا تو خط تشکرم
میام سایت میبینمت ولی ماه رمضونی جون نداریم دیگه کامنت بدیم
+5 #42 Bad joke 1393-04-16 19:36
این سوپرمنت حرف نداشت دمت گرم ندیده بودمش ممنون
+8 #43 redmonster 1393-04-16 19:45
نمیدونم جای درستی اینو مطرح میکنم یانه ولی این اسپایدیه سر صحنه ی اونجرز2؟ :o :eek:
+8 #44 spidey 4ever 1393-04-16 21:17
به نقل از R-SPIDEY:
سوال
اگه این دو نفر مچ بندازن کی برنده میشه؟
:lol:


بستگی داره قبل افطار مچ بندازن یا بعد افطار

چون اگه قبل افطار باشه پاپای نمیتونه اسفناج بخوره و میبازه :lol:
+7 #45 spidey 4ever 1393-04-16 21:18
#43:

اگه واقعا اسپایدی باشه من یه شیرینی به همتون میدم 8)
+5 #46 The Rock 1393-04-16 23:08
آقا من خبری رو دیدم که حضور اسپایدرمن رو در اونجرز 2 تکذیب میکرد.خیالتون تخت اسپایدی تو این فیلم نیست.
+15 #47 mtm 1393-04-17 01:08
اندر حکایت اسپایدرمن و اونجرز!

+5 #48 spidey 4ever 1393-04-17 11:04
به نقل از mtm:
اندر حکایت اسپایدرمن و اونجرز!
عجب عكس باحالي بود اقاي ترابي :-)
+3 #49 sobhani 1393-04-17 11:57
43#:نه واقعاً دستکش اسپایدی هست و نقاب اسپایدی ولی قیافه وان کسی که این لباس را پوشیده شبیه اندرو نیست نه واقعاً دقت کنید یا شاید من چشام مشکل پیدا کرده.
+5 #50 mtm 1393-04-17 12:07
#49: نه اون خود اندرو گارفيلده ولي اون عكس پشت صحنه مرد عنكبوتي شگفت انگيز 2 گرفته شده و بعدش تو اون عكس پشت صحنه اونجرز 2 فتو شاپ شده
+3 #51 sobhani 1393-04-17 13:41
50#:آهان پس که اینطور خیلی ممنون که راهنمایی کردید آقای ترابی
+3 #52 mados 1393-04-17 22:34
هر کی بوده فوتوشاپش خوب بوده
+2 #53 New Goblin 1393-04-17 23:56
الیکی میگه!!!!!فوتوشا پ محض!
+2 #54 Bad joke 1393-04-17 23:59
#31
مستند های شبکه هیستوری را بیشتر دوست داشتم کلا توجه بیشتر به ضد قهرمانها را بیشتر میپسندم batman unmaskجالبه
اونو هم توصیه میکنم ولی خب سوپرمن بیشتر خودش مورد توجه تا دشمناش
#55 A god name sparkles 1393-04-19 09:06
بالا ، يه اشاره به زيرنويس مسخره ي spider man شد ميخواستم بگم از اونها بد تر هم پيدا ميشه ، درست شنيديد ، الان تريلر The Amazing Spider man 2 رو با زيرنويس يه گروه ( به گفته ي خودشون تخصصي :-| ) ميزارم ، ولي قبل از اون از آقاي ترابي ، عمو مختار و....... تقاضا ميكنم اين ويديو را همراه كپسول اكسيژن ببينيد چون خطر حمله ي قلبي شديداً وجود دارد
اين تريلر : host17.aparat.com/.../4
18/4fcb246457c5ea8ed3694caa84e8a52a1252617.mp4

ببينيد دارن چي به سر spidey مون ميارن :cry:
-1 #56 agh 1393-05-10 19:17
خیلی ممنون که این نکته ها رو گفتید.
#57 Amir Ab 1393-06-07 12:41
عالی بود خیلی ممنون ;-)
#58 کتوآه 1396-03-01 18:14
جالب بود و من به شما کردیت میدم بابت دقتتون توی اون ساعت. درود بر شما!! 8)

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

پروفایل کاربر

افراد آنلاین

We have 747 guests and 6 members online

  • best of the best
  • Frank Castle A.K.A The Punisher
  • Mehrbod_jp
  • mtm
  • mtm
  • Sherlockian

آخرین نظرات

Telegram    Facebook 

GooglePlus   Instagram 

    Aparat