رتبه بندی قوی ترین اعضای گروه انتقام جویان

رتبه بندی قوی ترین اعضای گروه انتقام جویان

به مناسبت  انتشار نسخه بلوری فیلم "انتقام جویان : جنگ بی نهایت" این مقاله تقدیم شما می شود. با قدرتمند ترین اعضای انتقام جویان آشنا شوید.

مقدمه : وقتی استن لی و جک کربی برای بار اول در سال 1963داستان انتقام جویان را نوشتند، حکایت گروهی را روایت کردند که از قهرمانانی با توانایی های خاص تشکیل شده است. قهرمانایی که با بزرگترین تهدید های بشر مقابله میکنند و خم به ابرو نمیاورند ! در طول سالیان سال هم اعضای تیم انتقام جویان متغیر بوده. اعضای ای تیم؛ معمولا از قدرتمند ترین شخصیت های مارول کامیکس هستند. بحث قدرت و زور و بازو و توانمندی شخصیت ها هم همواره در میان طرفداران عرصه کمیک به چشم خورده. این بار قراره به این سوال پاسخ بدیم که قوی ترین عضو انتقام جویان چه کسی است ؟ به همین دلیل این مقاله رو از سایت CBR تقدیم شما میکنم. در این مقاله ما به 15 شخصیتی که میشه از اونا به عنوان قوی ترین اعضای انتقام جویان در تاریخ دنیای کمیک نام برد، میپردازیم.

نکته : این مقاله به شخصیت هایی با قدرت فیزیکی و نیرو بدنی بالا رسیدگی میکنه. معیار و ملاک انتخاب شخصیت ها توانمندی های فیزیکیه اوناست. به همین دلیل انتظار دیدن قهرمانانی چون اسکارت ویچ که توانایی هایی مانند یک جادوگر دارد را در لیست نداشته باشید.

 

15- مرد آهنی (Iron Man)

مرد آهنی - ایرون من

مسلما شخصیت درجه یک و محبوب تونی استارک، فقط در دنیای سینمایی مارول (MCU) درخشان نیست و فقط رابرت داونی جونیور نیست که میتواند شخصیتی کاریزماتیک از او بسازد ! مرد آهنی در عالم کمیک یه قهرمان همه فن حریفه ! صحیح است که توانایی های او به زره هایش وابسته است اما نباید فراموش کرد که یکی از نوابغ عالم مارول این زره ها را ساخته. و وقتی وارد یکی از این زره ها میشود توانش چندین برابر میشود و میتواند کار های شگفت انگیزی بکند. زره ها قابلیت هایی چون پرواز، اشعه های مختلف و تجهیزات پیشرفته تجزیه و تحلیل دنیای اطرافش را به او میدهند. اما برجسته ترین ویژگی زره ها قدرت نهفته در آنست. به یاد دارید که وقتی استارک اسیر و مجبور به ساخت یک زره برای فرار شد، تنها ویژگی مهم زره اون موقع قدرتش بود. بنابراین این زره ها از ابتدا بر پایه قدرت طراحی شدند. همچنین زره ای به نام هالک باستر داره که همانطور که از نامش پیداست برای رویارویی با امثال هالک طراحی شده ! همین ویژگی هاست که اسم او را در بین "قوی ترین" اعضای انتقام جویان آورده.

 

14- ویژن (Vision)

ویژن

ویژن نسبت به بقیه اعضای لیست کمی متفاوته. او توسط یکی از دشمنان خبیث انتقام جویان یعنی الترون ساخته شد. اما بعد از آن، از این ویلین جدا شد و به انتقام جویان پیوست. او به عنوان یکی از اعضای قدرتمند تیم شناخته میشه. همانطور که در MCU شخصیت نیرومندی داره. ویژن توانایی های فوق العاده ای داره. میتونه انرژی خورشیدی رو به کار بگیره و از خودش ساطع کنه. همچنین قدرت بدنی بالا و هوش و سرعت مافوق بشری داره. میتونه چگالی اجسام رو دستکاری کنه و یا حتی نامرئی بشه ! او در دنیای کمیک تا به حال مرگ را هم تجربه کرده اما به دلیل شخصیت محبوب و دوست داشتنی ای که داره دوباره به داستان های مارول برگشت.

 

13- واندر من (Wonder Man)

مرد شگفت انگیز wonder man

او بعد از اینکه آزمایشی توسط بارون زیمو روش انجام شد به شخصیتی با انرژی های یونی خالص تبدیل شد. از محدود شخصیت هاییه که ابتدا بد بود و هدف های پلیدی توی سرش داشت، اما بعد تصمیم بر تغییر گرفت. از همان ابتدا هم از تونی استارک متنفر بود ! نام واقعی او سایمون ویلیامز است. در نتیجه اون آزمایش به قدرت بسیار بالایی دست پیدا کرد و نه تنها از قوی ترین های انتقام جویان، بلکه یکی از قهرمانان نیرومند کل دنیای ماروله. ناگفته نماند که او بر علیه انتقام جویان هم شده. واندر من بسیار چابک، سریع و توانمنده. هچنین توانایی پرواز کردن رو هم داره. همچنین نسبت به ضربات تقریبا آسیب تاپذیره. به هر حال همیشه از او به عنوان شخصیتی یاد میشه که قدرتی قابل قیاس با کسانی چون ثور رو داراست !

 

12- فورگاتن وان (The Forgotten One)

فورگاتن وان (The Forgotten One)

شخصیتی گمنام و نه چندان معروف اما قدرتمند و غول اسا ! درسته که شخصیتی مثل او در دنیای کمیک تقریبا ناشناخته ءست اما فورگاتن وان از نژاد مهم و اسرار آمیز Eternals می باشد. او از اعضای برتر انتقام جویان محسوب نمی شود ولی یقینا از قدرتمند ترین شخصیت هایی ءست که تا به حال در این تیم فعالیت داشته. او شخصیتی باستانی است که توسط نژادش به فراموشی سپرده شده. سال های سال در زمین بود. فورگاتن وان قطعا یک قهرمان محسوب میشه. چرا که مدت ها به صورت انفرادی با تهدیدات کیهانی در جنگ بوده. همچنین در کنار ثور به نبرد با موجودات نیرومندی پرداخته و حتی با سلستیال ها هم رو یارو شده. او همانند دیگر اعضای نژادش نیرو های زیادی داره، با این فرق که این قدرت ها را در خود تقویت کرده و به سطح بالایی از توانمندی دست پیدا کرده. توانایی کنترل مولکولی او باعث شده در میان نژادش بی همتا باشه و حتی به سطح ثانوس نزدیک بشه !

 

11- سرسی (Sersi)

سرسی (Sersi)

او به عنوان عضوی از انتقام جویان شخصیت منحصر به فرد و نیرومندی است. او توسط جک کربی در سال 1976 طی مجموعه داستان های Eternals Theخلق و به عرصه کمیک راه پیدا کرد. او یکی از محدود اشخاص نژاد ابر انسان هاست. او تصمیم گرفت در میان انسان ها زندگی کنه. اوایل به تیم انتقام جویان یه سری کمک هایی میکرد (منتها نه به عنوان یک انتقام جو) تا اینکه در سال 1990 در شماره 314 کمیک Avengers به تیم ملحق شد. سرسی همانند دیگر اعضای نژادش دارای توانایی های فراوانی است، از جمله قدرت فوق العاده و چابکی. توانایی ای که او را منحصر به فرد کرده و باعث شده یکی از اعضای قدرتمند انتقام جویان لقب گیرد، انتقال انرژی های کیهانی می باشد. همچنین از طریق قدرت های Psionic خود میتواند ساختار اتمی تمامی مواد حتی موجودات زنده را دستکاری کند. اینم اضافه کنم که در هنر های رزمی هم مهارت داره. درسته که مانند ثور یک خدا محسوب نمیشه ولی با توانایی هایی که داره میتونه با بزرگان آزگارد و المپیوس هم مقابله کنه !

 

10- نووا / ریچارد رایدر (Nova / Richard Rider)

نووا / ریچارد رایدر (Nova / Richard Rider)

شخصیت های قدرتمندی سپاه نوا ( (Nova Corpsرا تشکیل میدهند. اما ریچارد رایدر قوی ترین اوناست. سپاهی که میتونیم اونو مشابه سپاه فانوس سبز در دنیای دی سی بدونیم. این سپاه تمام عالم را از تهدیدات گوناگون حفظ میکند. نووا به جز انتقام جویان در تیم های دیگری هم عضو بوده. در واقع این شخصیت خلق شد تا به نوعی مرد عنکبوتی جدید باشد ! یعنی همانند پیتر پارکر یک شخصیتی "معمولی" داشته باشه. او به طور تصادفی انتخاب شد تا نماینده ای برای حفاظت از کره زمین باشد و به نووا بدل گشت. این شخصیت از نظر قدرت در سطح بسیار بالایی قرار داره. او مثل دیگه اعضای سپاه نووا، قدرت خود را از منبع انرژی عظیمی به نام نیروی نووا میرد که به او اجازه میدهد پرواز کند و به قدرت ، سرعت و استقامت زیادی دست پیدا کند. ولی قدرت اصلی او توانایی جذب انرژی و هدایت آن به سمت دشمنانش است. اوج قدرت او را جایی مشاهده کردیم که برای مقابله با انایلوس تمام نیروی نوا را جذب کرد و با استفاده از آن، انایلوس رو شکست داد !

 

9- ولکری (Valkyrie)

ولکری

در سالی که گذشت شاهد حضور این شخصیت در فیلم ثور : راگناروک بودیم. نقش او را تسا تامپسون بازی کرد و اتفاقا از سوی منتقدین بسیار تحسین شد. او از شخصیت های برجسته ماروله که نخستین بار در سال 1970 طی داستان های Avengers The در دنیای کمیک ظاهر شد. ولکری اهل آزگارده. اودین او را برای رهبری گروه Valkyrior برگزید. گروهی از جنگجویان مونث که وظیفه آنان بازگرداندن ارواح قهرمانان کشته شده به والهالا بود. ولکری جدا از انتقام جویان، عضو تیم مدافعان هم بوده. او قدرت و مهارتی مانند یک خدا را دارد و همین باعث شده همواره در تیم هایی که عضو میشود، جز قوی ترین های اون تیم لقب گیرد. به علاوه اینکه یک شمشیر شگفت انگیزی داره به نام "دندان اژدها " (Dragonfang) که اونو بسیار خطرناک میکنه !

 

8- آرس (Ares)

آرس (Ares)

آرس، یک شخصیت یونان باستان که با لقب خدای جنگ ( (God of Warهم شناخته می شود. همانطور که از لقبش پیداست، یک جنگجو ماهر و با تجربه و بسیار قدرتمندی است. البته دنیای دی سی هم همچین شخصیتی داره (ویلین فیلم واندر وومن) اینو با اون اشتباه نگیرید. آرس برای بار نخست در کمیک هایی که از روی ثور (Thor) چاپ می شد، ظاهر شد، یعنی در سال 1966. آرس قدرت فیزیکی بالا و هم سطح با دیگر شخصیت های باستانی چون هرکول و زئوس داره. استقامت تقریبا بی اندازه و استاد نبرد های تن به تن است. بعد هم اینکه او هرگز پیر نمی شود. درسته که آرس نمیتونه پرواز کنه ولی آیا اصلا نیازی به پرواز کردن داره ؟ ضمنا آرس تنها پسر زئوس که عضو انتقام جویانه نیست...

 

7- هرکول (Hercules)

هرکول (Hercules)

یکی از قوی ترین قرمانان دنیای مارول، هرکول پسر زئوس و از محبوب ترین شخصیت های باستان است. او یک نیمه انسانه و باید هزاران سالش باشه ! جدا از اینکه از قوی ترین های انتقام جویان است، جز برترین اعضای آن هم محسوب می شود و در طول سال ها عضو مفیدی برای تیم بوده. یعنی هر وقت که تیم به شخصیتی با قدرت المپیایی نیاز داشتند، هرکول نفر اول صف بود ! همچنین او رقیب سرسخت ثور هم بوده ! در طی داستان ها ما شاهد نبرد های نفس گیری بین این دو غول بودیم ! هرکول مقاومت ، قدرت و سرعت بالایی دارد. نام مستعاری که به او داده شده شاهزاده قدرت ( (Prince of Powerاست. و مطمئن باشید این نام مستعار بیهوده به او داده نشده چرا که قدرت او قدرت او زبانزد خاص و عامه ! قدرتی که باعث میشه حتی بتونه با هیولا های مارول نظیر گودزیلا سرشاخ بشه !

 

6- کیوزار (Quasar)

کیوزار

وندل وان که با نام کیوزار هم شناخته می شود، از نیرومند ترین قهرمان های دنیای ماروله. او در شماره 217 داستان های کاپتان آمریکا در سال 1978 خلق شد. یکی از کار های تخصصی ءش محافظت از عالمه. نیروی اصلی کیوزار استفاده از انرژی های کوانتومی است که باعث شده تا این حد قدرتمند بشه و در میان شخصیت های کیهانی حرفی برای گفتن داشته باشه. اوایل هم یکی از اعضای سازمان شیلد بود. و بعد به انتقام جویان پیوست. کیوزار میتونه از نیرو های کوانتومی استفاده کنه که به عنوان یک منبع قدرت بی اندازه به حساب میاد. میتونه از این انرژی برای ایجاد اشیا گوناگون استفاده کنه. انواع انرژی رو میتونه به کار بگیره از جمله انرژی خورشیدی. توانایی پرواز کردن و تله پورت رو هم داره. کیوزار بعد از نبردی با انایلوس کشته شد. ولی به شکل انرژی باقی ماند و در نهایت دوباره برگشت.

 

5- هایپریون (Hyperion)

هایپریون (Hyperion)

هایپریون از شخصیت های جذاب مارول با توانایی های بسیار بالا است. از این قهرمان قدرتمند، چند نسخه در دنیای کمیک وجود داره. روی توماس و سل بیوسما، دو تن از خالقان بزرگ کمیک اولین هایپریون را در سال 1969 خلق کردند. نکته جالب هم اینجاست که تقریبا تمام هایپریون ها برای اولین بار در یکی از شماره های انتقام جویان خلق شدند ! اما نقطه تشابه میان تمامی هایپریون ها، قدرت شگفت انگیز اوناست. استقامت و سرعت بیش از حد و توانایی استفاده از انرژی کیهانی او باعث شده یکی از سرسخت ترین و قوی ترین های انتقام جویان بشه. هایپریون به جز گروه انتقام جویان، به گروه های دیگری هم وابسته بوده. بیشترین وابستگی رو هم به گروه Squadron Supreme داشته، حتی بیشتر از انتقام جویان !

 

4- کاپتان مارول (Captain Marvel)

کاپتان مارول (Captain Marvel) 

کاپتان مارول ابتدا شخصیتی مذکر بود که بعد از ابتلا به سرطان درگذشت (مرگ او هم یکی از لحظات ماندگار تاریخ ماروله) اما بعد او، کارول دانورز بعد از برخورد با یک دستگاه ساخته توسط توسط موجودات Kree، قدرت های چشمگیری کسب میکنه و بدین ترتیب به کاپتان مارول بعدی تبدیل میشه ! البته اوایل نام میز مارول ((Ms. Marvel رو برای خودش انتخاب کرد. بعد دانورز عضو انتقام جویان شد و میشه گفت قوی ترین شخصیت مونث در انتقام جویانه. او کاراکتر بزرگی در دنیای کمیک داره و جز برترین شخصیت های ماروله. اونقد که مارول به سرعت تصمیم گرفت که او رو وارد MCU کنه و سال آینده ما شاهد اثر اختصاصی او هستیم. قدرت های او بهش اجازه میدن که تا بیش از 70 تن وزن رو بلند کنه ! کوین فایگی همون موقع اعلام کرد که او قوی ترین قهرمان MCU است ! و این خیلی جالبه عنوانی که به دست ثور و هالک بود، الان به کاپتان مارول رسید !

 

3- ثور (Thor)

ثور (Thor)

ثور از بهترین اعضای انتقام جویانه. او علاوه بر یک عضو برتر، جز بنیان گذاران این تیم هم است. پسر اودین و خدای صاعقه ((God of Thunder، او قهرمانیست که همواره نامش در جمع قوی ترین شخصیت های عالم کمیک به چشم میخوره. او شخصیت قدیمی ای در دنیای کمیکه و در سال 1962 توسط استن لی و جک کربی خلق شد. در حقیقت این دو سعی کردند با بهره گیری از افسانه های اساطیری اروپای شمالی ای شخصیت را خلق کنند. توانایی های فیزیکی بسیار بالا بهش این قدرت رو میده تا با امثال هالک درگیر بشه ! و پتکی به نام میولنیر (Mjolnir) داره که باهاش میتونه از صاعقه استفاده کنه، آب و هوا رو کنترل کنه، پرواز و تله پورت کنه و در نبرد هاش به عنوان یک سلاح ازش استفاده میکنه. البته فقط این قدرت ها نیستند که باعث شدن او یکی از مهم ترین های انتقام جویان بشه، شجاعت و روحیه دلاوری این مرد، در کنار تاریخچه پر بارش در دنیای کمیک سبب شده جز Top 10 شخصیت های مارول قرار بگیره !

 

2- سنتری (Sentry)

سنتری (Sentry)

رسیدیم به جدید ترین شخصیت این لیست (او در سال 2000 خلق شد) سنتری یکی از قوی ترین ابر قهرمان های عالم ماروله. او همچنین دارای یکی از عجیب ترین اریجین ها بین شخصیت های ماروله ! داستان از این قراره که فردی میانسال یهویی یادش میاد که قبلا قهرمانی به نام سنتری بوده ! جالت اینجاست که هیچ بنی بشری همچین چیزی رو به یاد نداره ! پس مجبور میشه به نابغه دنیای مارول، رید ریچاردز روی بیاره و بعد تحقیق و جستجو میفهمند که واقعا این قهرمان قبلا وجود داشته و نیمه خبیثی هم به نام Void داشته که بسیار مرگبار بوده ! پس رید ریچاردز این شخصیت رو از ذهن همگان حذف میکنه طوری که انگار همچین شخصیتی اصلا وجود نداشته ! خلاصه، پنج سال بعد برایان مایکل بندیس او را به یک یک انتقام جو تبدیل کرد. بدین ترتیب او وارد انتقام جویان شد. از سرعت و قدرت فرابشری او که بگذریم، سنتری توانایی بهبود زخم هاش در کمترین زمان و همینطور پرواز و حواس ارتقا یافته رو داراست. میگن منبع قدرت سنتری چیزی حدود 100000 بار قوی تر از سرم استفاده شده برای کاپتان آمریکاست ! او نه تنها در دنیای مارول، بلکه به کل در عالم کمیک همواره یکی از قوی ترین قهرمانان می باشد.

 

1- هالک (Hulk)

هالک (Hulk)

سنتری تنها انتقام جوی غیر قابل توقف و نیرومند مارول نیست، حداقل نه تا وقتی که هالک وجود داشته باشه ! این قهرمان وقتی از کوره در بره دیگه هیچکس رو نمیشناسه ! مثلا در داستان های جنگ جهانی هالک (World War Hulk) میان او و سنتری نبردی شکل گرفت که بسیار خشونت آمیز بود. جدا از سنتری، هالک با قهرمان های گوناگونی چون ولورین و یا حتی کل انتقام جویان رو به رو شده است ! مطمئنا استن لی و جک کربی وقتی هالک را خلق کردند، فکر جان قهرمان های دیگر را نکردند ! هالک مانند ثور قدرت های خدامانند و یا مانند استارک زره مجهزی نداره، نیاز هم نداره. بلکه هرگاه خشمگین بشه تبدیل به هیولایی سبز رنگ و عظیم الجثه میشه که هیچ چیز جلودارش نیست ! در اون وضعیت تقریبا در مقابل هر سلاحی آسیب ناپذیر میشه، میتونه پرش های بسیار بلندی انجام بده که بیشتر به پرواز شباهت داره ! در کنار این ها زیر اون کوه عضله، یک ابر نابغه به نام بروس بنر وجود داره. یه قانون درباره هالک همواره صدق میکنه که میگه : هالک هر چه خشمگین تر، قوی تر ! بله، تا زمانی که هالک هست لقب قوی ترین انتقام جو به شخصیت دیگری تعلق نداره.

 

محمد امین حیاتی (PotterCap-Spider)

منبع: سایت CBR

 All rights reserved © Spidey.ir 2018

   (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

رتبه بندی قوی ترین اهالی ازگارد در دنیای کمیک بوک

رتبه بندی شخصیت های دنیای سینمایی مارول (MCU) از نظر قدرت فیزیکی

15 دفعه ای که قدرت ابرقهرمانان کمیک بوکی در سریال و فیلم تغییر کرد!

قوی ترین ابرقهرمان مارول و دی سی کیه؟

15 شخصیت خبیث برتر دنیای کیهانی مارول 

10 ابرقهرمان قدرتمند كميك بوكي

رتبه بندی 15 سلاح قدرتمند دنیای کمیک

10 ابر شرور نيرومند مارول

10 زن نیرومند دنیای کمیک بوک های ابرقهرمانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 hassan91 1397-02-08 14:21
چه اعضایی!! 8)
تقریبا نصف این کاراکترها رو نمیشناسم.
هایپرین و سنتری خیلی شبیه به سوپرمن هستن.

لطفا یه مقاله بنویسین در مورد ده نبرد برتر هالک که خیلی هیجان انگیز بوده. واقعا برترین نبردای تاریخ کمیک مال هالکه. حیف که فیلم اختصاصی خودش رو نمیسازن.

خیلی ممنون. واقعا سنگ تموم میزارین.
#2 best of the best 1397-02-08 14:31
من یاد اون بیشعوری افتادم که چند وقت پیش تو سایت جهل میکرد که ثور از هالک تو کمیکا قوی تره. بیا عزیز! بازم cbr تایید کرد که کی قوی تره. ولی بعیده که احمق های بی شعوری مثل تو حالیشون بشه. چقدر هم خودش رو قبول داشت!
#3 Cap-Spider Potter 1397-02-08 15:34
به نقل از hassan91:
چه اعضایی!! 8)
تقریبا نصف این کاراکترها رو نمیشناسم.
هایپرین و سنتری خیلی شبیه به سوپرمن هستن.


بله دقیقا...
یه نکته جالب اینه که هایپریون (Hyperion) اولین قهرمان مارول بود که به سوپرمن شباهت داشت..!
از نظر توانایی ها هم خیلی بهش نزدیکه...


به نقل از best of the best:
من یاد اون بیشعوری افتادم که چند وقت پیش تو سایت جهل میکرد که ثور از هالک تو کمیکا قوی تره. بیا عزیز! بازم cbr تایید کرد که کی قوی تره. ولی بعیده که احمق های بی شعوری مثل تو حالیشون بشه. چقدر هم خودش رو قبول داشت!به نظر من بحث اینکه کی قوی تره همیشه "پایا" و "باثبات" نیست... امروز میبینی هالک ولورین رو نصف میکنه، چهار روز دیگه نتیجه برعکس میشه..!
حالا یه سری رقابت هایی که نتیجه ءشون آشکاره، به کنار...
اما وقتی بحث بین دو شخصیت تقریبا هم سطح پیش میاد، دیگه اینکه "کی قوی تره" همچین هم مهم و پرکاربرد نیست، اون موقع فاکتور های دیگه ای قابل توجه هستند...
#4 m.h.f 1397-02-08 17:21
مقاله ی عالی بود من با رتبه بندی ها خیلی موافقم.
عالی بود کارتون حرف نداره
#5 Dead ghost 1397-02-08 19:14
همیشه در حال عوض شدنه نمیشه خیلی روی رتبه بندی های تو کمیک ها حساب کرد چون همش درحال تغییر کردن هستن
#6 spider arad 1397-02-08 20:36
مقاله ی عالی بود فقط آقای ترابی جریان مسافر (voyger)چی شد؟معلوم شد کیه؟ (ببخشید که با مقاله ارتباطی نداره :oops: )
#7 mtm 1397-02-08 20:40
به نقل از spider arad:
مقاله ی عالی بود فقط آقای ترابی جریان مسافر (voyger)چی شد؟معلوم شد کیه؟ (ببخشید که با مقاله ارتباطی نداره :oops: )

والا راستش من خبری ندارم چون داستانش رو دنبال نمیکردم
#8 spider arad 1397-02-08 20:43
به نقل از mtm:
به نقل از spider arad:
مقاله ی عالی بود فقط آقای ترابی جریان مسافر (voyger)چی شد؟معلوم شد کیه؟ (ببخشید که با مقاله ارتباطی نداره :oops: )

والا راستش من خبری ندارم پون داستانش رو دنبال نمیکردم

خیلی خب باشه
#9 Amirhossein8888 1397-02-14 02:14
امیدوارم تو اونجرز بعدی هالک بدرخشه،،برادران روسو حسابی ترسو نشونش دادن تو جنگ بینهایت،،واقعا این حق هالک نبود...
#10 ultron 1397-02-14 14:11
واقعا مقاله خوبی بود البته باید بگم من تعدادی از این شخصیت ها رو یا نمیشناختم یا نمیدونستم عضو اونجرز هستند و نکته بعدی اینکه فکر نمیکردم ثور در این حد قدرتمند باشه که در رتبه سوم جای بگیره و این واقعا برای من باعث خوشحالی بود که فهمیدم ثور همچین شخصیت قدرتمندیه و واقعا یه تشکر میکنم از شما به خاطر اینکه اطلاعات زیادی قبل از دیدن فیلم جنگ بینهایت (برای اینکه تا نسخه Bluray صبر میکنم) به ما میدین ممنون
#11 Thunder God 1397-03-12 18:11
کامنت ها رو که میخوندم دلم واقعا سوخت واسه تور D:
دوست شماره ۲ هم مثل اینکه خیلی عصبانی هستن اما خب تو اکثر رویارویی ها،تور هالک رو شکست داده و مقاله های CBR هم توسط یه نویسنده نوشته میشن و اونم زاویه دید خودشو داره و یه سری کمیکارو خونده و یه سری رو نه و البته این موضوعم چندان قطعی نیست که بشه راحت قضاوت کرد.(هرچند شخص استن لی گفته بود تور رو خلق کردم که یک نفر قوی تر از هالک توی مارول باشه)
در ضمن تور توی آرک siege سنتری رو که به void تبدیل شده بود و نزدیک بود به خیلی از قهرمان ها آسیب بزنه رو‌ کشت و فکر کنم قوی تر از اون محسوب میشه.

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید