بدترین فیلم های كامیك بوكی تاریخ سینما!

بدترین  فیلم های كامیك بوكی تاریخ سینما!

بدترین  فیلم هایی كه تا به حال بر اساس كمیك بوك های ابرقهرمانی ساخته شده ...

10- " سرگذشت مردان ایكس: ولورین" (2009)

سرگذشت مردان ایكس: ولورین

كارگردان: گوین هود

این هم نتیجه حرص و طمع استودیوی فاكس قرن بیستم! فیلمنامه آنقدر شلوغ ، در هم برهم و بیمنطق است كه اصلا فرصت كافی برای پرداختن به شخصیت اصلی یعنی «ولورین» نمیرسد. تازه، از این میان اینهمه شخصیت  جورواجور هیچ كدام حتی ذره ای جذابیت ندارد (حتی «گمبیت» یا «ددپول»). پایان فیلم هم یكی از بدترین های تاریخ است (یعنی همان جایی كه ولورین به سرش تیر میخورد، حافظه اش را از دست میدهد، از جا بلند میشود و میرود پی كارش!!!) شاید تنها دلیلی كه این فیلم در این لیست در رتبه پایین تری نیست، نقش آفرینی قابل قبول «هیو جكمن» در نقش ولورین باشد ...

9- "جونا هكس" (2010)

جونا هكس

كارگردان: جیمی هیوارد

واقعا كدوم عقل كلی تو شركت "وارنر" بود كه به سرش زد از روی یكی از بی ربط ترین شخصیت های دی سی فیلم اختصاصی بسازه؟ البته «جونا هكس» (با بازی خوب «جاش برولین») پتانسیل آن را داشت كه لااقل یك فیلم جمع و جور ازش ساخته بشه ولی جر و بحث هایی كه فیلمنامه نویسان فیلم با استودیو پیدا كردند (كه منجر به  فیلمبرداری مجدد بسیاری از سكانس ها شد) سبب گردید تا این فیلم كلیشه ای  با بودجه ای نزدیك به 50 میلیون دلار ساخته شود ولی  تنها 10 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش كند! راستی ، «مگان فاكس» هم در فیلم هست و همان طور كه انتظار میرود نقشش را به بد ترین شكل ممكن بازی میكند!    

8- "بلید: تثلیث" (2004)

بلید 3

كارگردان: دیوید اس. گویر

"بلید" از ان دسته فیلم هایی بود كه بار دیگر نام آثار كمیك بوكی را در آستانه قرن بیست و یكم بر سر زبان ها انداخت. "بلید 2" هم اثری خوش ساخت و دیدنی از كارگردانی مستعد به نام «جیلرمو د تورور» از كار درآمد. از اين رو،  امیدهای فراوانی  وجود داشت تا قسمت سوم هم اثری شایسته باشد ولی اینطور نشد. بخش عمده شكست "بلید: تثلیث" را باید گردن  كارگردانش یعنی آقای «دیوید اس. گویر» انداخت. او كه كاملا به عنوان یك فیلمنامه نویس شناخته میشود و فیلنامه آثاری همچون "مرد پولادین" را نوشته و با «نولان» در سه گانه بتمن همكاری كرده، ناگهان توسط استودیو استخدام شد تا فیلم را كارگردانی كند ولی آنچنان گندی زد كه بعید است تا پایان عمر هوس كارگردانی به سرش بزند! "بلید: تثلیث" چیزی نیست جز ملغمه ای از صحنه های اكشن بی سر و ته

7- «گرین لنترن» (2011)

گرین لنترن

كارگردان: مارتین كمبل

«مارتین كمبل» را به عنوان كارگردانی كاركشته در ژانر اكشن میشناسند، كسی كه شاید شاهكار نسازد ولی حد اقل فیلم هایش هرگز كسل كننده نیست. اما متاسفانه "گرین لنترن" نشان داد  كه قادر است از این نوع فیلم ها هم بسازد! البته مشكل اصلی از فیلمنامه و شخصیت پردازی كاركتر اصلی است. به عبارتی دیگر، «هل جوردن» نه انگیزه های درست و حسابی برای قهرمان شدن دارد و نه نحوه تبدیل شدنش به یك قهرمان جالب یا توجیه پذیر است. شخصيتهای خبیث هم كه بود و نبودشان در فیلم چندان فرقی نمیكند. دختری هم كه هال جوردن عاشقش است كاملاً خنثی و بی اثر است. بنابراین ما با قهرمانی روبرو هستیم كه  نه تنها هیچ ارتبطی نمیتوان باهاش برقرار كرد بلكه  كسی پشيزي  به سرنوشت او و اطرافیانش اهمیت نمیدهد!

6- "گوست رایدر: شبح انتقام" (2011)

گوست رایدر: شبح انتقام

كارگردانان: مرك نولدیل، برایان تایلور

قسمت اول فیلم "گوست رایدر" اثر متوسطی بود كه برخی لحظات fun داشت ولی قسمت دومش هیچ نكته درخشانی ندارد. واقعا جای تعجب داره كه با وجود كارگردانانی مثل «مرك نولدیل» و «برایان تایلور» كه سابقه ساخت آثار مهيجي در ژانر اكشن دارند اما این فیلم حتی صحنه های اكشن بدرد بخور و تماشایی هم ندارد. داستان هم آنقدر بد و كلیشه ای است كه انگار سازندگان فیلم اصلا فیلمنامه ای نداشته اند! «نیكولاس كیج» انگار حالا حالا ها باید در حسرت حضور در یك نقش كمیك بوكی درست و حسابی باقی بماند!

5- "الكترا" (2005)

الكترا

كارگردان: راب بومن

"دردویل" از ان دسته فیلم هایی بود كه به هیچ وجه انتظارات را برآورده نكرد پس جای تعجب دارد كه فاكس چرا حاضر شد یك فیلم انشعابی (spin-off) از روی آن بسازد. در حقیقت اگر نقش آفرینی خوب  خانم  «جنیفر گارنر» در نقش شخصیت اصلی  را كنار بگذاریم ، بقیه این فیلم چیزی نیست جز يك مشت مزخرفات بيمعني! (هیچ وقت فكر نمیكردم فیلمی نینجا داشته باشد و اینقدر كسالت آور باشد!) سكانس های اكشن بد طراحی شده  به همراه داستانی پر از حفره و جلوه های ویژه  توخالی موجب پدید آمدن  اثری فاجعه آمیز شده اند كه دیدنش هرگز توصیه نمیشود (حتی به مخاطبینی كه همچنان در حسرت دیدن یك فیلم كیمك بوكی با شركت یك ابرقهرمان مونث میسوزند)

4- "استیل" (1997)

استیل

كارگردان: كنت جانسون

فیلمی بر اساس یكی از شخصیت های گمنام دی سی كه قطعا فقط چند دقیقه اولش را میشود تحمل كرد، یعنی تا لحظه ای كه «شكیل اونیل» دهانش را باز میكند و دیالوگی را بر زبان می آورد! (الان لابد از خودتون میپرسید : شكیل اونیل؟ همون بسكتبالیسته؟ منم میگم: بدبختانه بله!)  البته كنت جانسون كارگردان بدی نیست و كارنامه درخشانی در تلویزیون دارد ولی باید ازش پرسید كه آخر چرا از كسی مثل شكیل اونیل استفاده كرده است. اونیل هیچ استعدادی در بازیگری ندارد و حتی از پس نقش جسد «فرانكشتاین» هم بر نمی آید چه برسه به یه ابرقهرمان كمیك بوكی ! به جز آن خانمی كه تو فیلم روی ولچر نشسته،  دیگر بازیگران فیلم هم عملكرد مشابه ای دارند ...

3- "اسپریت" (2008)

اسپریت

كارگردان: فرانك میلر

جناب «فرانك میلر» نویسنده و طراحی است كه در میان هواداران كمیك طرفداران دو آتیشه زیاد دارد (البته من جزو این افراد نیستم). او در ضمن در عرصه سینما هم به نوعی دستی بر آتش دارد و گهگاهی به كارگردانانی كه آثارش را مورد اقتباس سینمایی قرار داده اند، مشاوره داده است. شايد به همین خاطر شاید ایشان وسوسه شد و یكروز صبح پس از بیدار شدن به خودش گفت: چرا خودم كارگردانی نكنم؟ مگه من چي ام از بقيه كمتره؟! بدین ترتیب دست گذاشت روی "اسپریت" (The Spirit)؛ كمیكی كه همگان خالقش یعنی «ویل آیسنر» را یكی از بزرگترین  و خلاق ترین نوابغ تاریخ كمیك میدانند. خوب، حالا نتیجه چی شد؟ فاجعه! به طوری كه انگار هر دقیقه از فیلم به اندازه یك قرن طول میكشد! واقعا هر كدام از پانل های كمیك های اسپریت كه در دهه 40 میلادی چاپ شدند در مقایسه با كل فیلم میلر از خلاقیت بیشتری برخوردار هستند. اگر برای شعور و وقت خود ارزش قایل هستید هرگز این فیلم را نبینید!

2- "زن گربه ای" (2004)

فیلم catwoman

كارگردان: پیتوف

پس از نقش آفرینی نمادین و خاطره انگیز «میشل فایفر» در نقش «زن گربه ای» در فیلم "بازگشت بتمن" وارنر در صدد بود تا هر طور شده یك فیلم اختصاصی از روی زن گربه ای بسازد تا اینكه «هالی بری» اسكار گرفته پا پیش گذاشت  و وارنر را مجاب كرد تا بلاخره این فیلم را بسازد. اما نقش آفرینی بری در این فیلم یك فاجعه به تمام معنا بود (بیخود نیست كه بری به خاطر این فیلم برنده تمشك زرين  بدترین بازیگر سال شد!). اما اشتباه بزرگتر وارنر این بود كه یك متخصص ساخت جلوه های ویژه به نام «پیتوف» را كه هیچ سابقه یا استعدادی در كارگردانی نداشت را به عنوان كارگردان فیلم برگزید. در نتیجه، اثری از هم گسیخته ساخته شد كه حتی جلوه های ویژه سرگرم كننده هم نداشت! (در واقع جلوه های ویژه  نبرد پایانی فیلم  از گرافیك بازی های Playstation 2 هم پایین تر است!!!) خانم «شارون استون» هم احتمالاً تا ابد به عنوان ايفاگر نقش بدترين شرور تاريخ فيلم هاي كميك بوكي شناخته خواهد شد. اصلا ولش كن ...هر چی كمتر درباره "زن گربه ای"  گفته شود بهتر است ...

1- "بتمن و رابین" (1997)

بتمن و رابین

كارگردان: جوئل شوماخر

با وجود آنكه در دهه 90 میلادی «تیم برتون» فیلم های بتمن را با درون مايه اي سياه و تفكر برانگیز همراه ساخته بود اما پس از او «جوئل شوماخر» مسیر دیگری را برگزید و به سمت لوس بازی (camp) رفت. اوج این لوس بازي را در فیلم "بتمن و رابین" شاهد هستیم؛ فیلمی با  فیلمنامه ای بچه گانه، شوخی های بیمزه، ابرشرورانی كلیشه ای ، مبارزاتی  خنده دار و بازی های مضحك (جورج كلونی انگار نقش «بروس وین/بتمن» را وقتی داشته چرت میزده بازی كرده! «اليشیا سیلوستر استون» و «اما تورمن» به ترتیب در نقش «باربارا گوردون» و «پویزن آیوی» هولناك هستند! در واقع، فقط «ارنولد شوارتزنگر» بوده كه انگار میدونسته قراره تو چه سیركی بازی كنه چون مشخصه داره عمداً مسخره بازی درمیاره!!!)

"بتمن و رابين"  آنقدر بد بود و آنچنان شكستی خورد  كه تا سالها هالیوود حاضر نبود سراغ  پروژه های كمیك بوكی برود! اين فيلم به داستانی عبرت آموز در كلاس هاي فيلمسازي تبدیل شده به طوریكه هر كارگردانی اگر عكس آن عمل كند ، موفق تر به حساب می آید!

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2016

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

بدترین بازی های ابرقهرمانی (Top 10 Worst Superhero Games)

10 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما

10 ابر خبیث برتر کمیک استریپی!

10 بازی کمیک استریپی برتر تاریخ

پنج كمیك پرداز برتر سینما

10 انیمیشن ابرقهرمانی برتر تاریخ

10 ركورد مرد عنكبوتی در كتاب گینس!

15 بازی برتر سبك "بزن بزن" (Beat 'em up)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+8 #1 خدای رعد و برق 1393-04-21 17:30
متاسفانه تک تک فیلم های این لیست رو دیدم و تنها فیلمی که یه ذره خوشم اومد ایکس من ولی به نظر من کت ومن نباید تو رتبه 2 می بود باید حتما تو رتبه ی یک می بودش البته بتمن و رابین یک فیلم افتضاح است ولی کت وومن یک فیلم :-x ...
+9 #2 mokhtar 1393-04-21 17:59
اينم از ليست من:

10 – سوپرمن 4

9- هاوارد اردكه

8- كاپيتان آمريكا
(اوني كه سال 1990 ساخته شد و هرگز اكران سينمايي نشد)

7- بتمن براي هميشه

6- مرد پولادين

5- اسپريت

4- بليد 3

3- ايكس من 3: اخرين مقاومت

2- بتمن و رابين

1- زن گربه اي
+6 #3 The Rock 1393-04-21 18:00
من چند تا از این فیلم ها رو دیدم یکیشون گرین لنترن هست.راستش تا قبل از این که ببینمش فکر میکردم فیلم خوبیه ولی وقتی دیدمش نظرم عوض شد.واقعا کسل کننده بود.آخرش هم که تموم شد قیافم این طوری شد: :o
+5 #4 Bad joke 1393-04-21 18:07
لیست دقیقا انتخاب منه فقط من داردویل را هم تو لیست جا میدادم و ولویرین را از تو لیست در میاوردم (فقط به خاطر اون صحنه ددپول که گلوله ها را بر میگرداند)
فیلم اول لیست حتی در جاهای مختلف بدترین فیلم تاریخ نام برده شده کسی که دیده میفهمه صحنه اول با شروع لباس پوشیدن بتمن برای همیشه نشون میده فیلم چی هست حتی فیلم بتمن ورابین هم پتانسیل حضور تو لیست را داره
+5 #5 Bad joke 1393-04-21 18:12
وای دوباره دعوا شد
مختار جان چطور فیلم مرد پولادی را قرار دادی این فیلم حتی هیچ چیز به درد خور نداشته باشه یک ایده داره که سوپرمن را قابل باور میکنه وپتانسیل گسترش دنیای دی سی را داره اگر اکشن هاش انقدر شلوغ نبود و زاد را سوپرمن نمیکشت قطعا فیلم خوبی میبود
+8 #6 mokhtar 1393-04-21 18:13
ولي خداييش اون بازي كه از روي فيلم x-men origins : wolverine ساخته شد حرف نداشت! (البته داستانش ربطي هم به فيلم نداشت :-* )

من هميشه به اقاي ترابي ميگم بايد تو ليست 10 بازي برتر كميك بوكي ات ميزاشتيش مخصوصا نسخه uncaged edition رو

+6 #7 mokhtar 1393-04-21 18:15
همون صحنه احمقانه مرگ كوين كاستنر كافي بود تا بره تو ليستم! :lol:
+6 #8 mokhtar 1393-04-21 18:16
در ضمن جناب حسن خان شما بايد نسخه director's cut دردويل رو ببيني. حتما خوشت مياد
+5 #9 Bad joke 1393-04-21 18:17
یه فیلم دیگه هم یادم رفت بنویسم
(fantastic four(2016این فیلم قطعا جز این فیلمها خواهد بود
مدیر فاکس اعلام کرده قطعا پر ریسک ترین پروژه فاکس هست ومعمولا این فیلم ها انقدر بودجه را کم میکنن که ضرر نده وفیلم فاجعه میشه حتی فاکس جرات نمیکنه یه عکس پشت صحنه بده
چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی
+5 #10 mokhtar 1393-04-21 18:17
البته مرد پولادين نكته مثبت هم داشت ولي اگه با x-men last stand مخالفت كني كلامون ميره تو هم :lol:
+7 #11 mokhtar 1393-04-21 18:20
حسن يه فيلم چهار شگفت انگيز هم راجر كورمن سال 1994 ساخت كه ميگن خيلي فاجعه اس!

+5 #12 Bad joke 1393-04-21 18:22
به نقل از mokhtar:
در ضمن جناب حسن خان شما بايد نسخه director's cut دردويل رو ببيني. حتما خوشت مياد

یه لینک بده به دانلودیم
#10 میدونی مختار جان بازی را از روی فیلم نامه اولیه ساختن واون مبارزه های حماسی بعدا از فیلمنامه حذف شدن و ااون صحنه تعقیب و گریز از روی انیمیشن دهه 90 مردان ایکس برداشتن
حتی مردان ایکس 3 را هم بدم میاد حتی من ایکس من باز نصف کاراکترها نشناختم تازه 15 تا از میوتنت ها را از فیلم حذف کردن سریال ارو هم انقدر شخصیت نداره واقعا کدوم احمق بلدوزر را این شکلی میسازه
+8 #13 mokhtar 1393-04-21 18:23
يه كميكي هم بود مال انتشارات دارك هورس به نام Barb Wire:

يه فيلمي سال 1996 از روش ساخته شد كه به نظرم از كت ومن هم بدتر بود. تنها نكته مثبت اش «پاملا اندرسون» بود :oops:

+7 #14 sobhani 1393-04-21 18:24
عجب مقاله ی توپی بود واقعاً دلم می خواست که آقای ترابی آن را بنویسه واقعاً ممنونم از شما.
راستی من تازه شروع کردم به دیدن فیلم های ایکس من الان ایکس 1و2 را دیدم بعداً قراره last stand و سرگذشت ایکس من و کلاس اول و ولورین(البته می دونم جزو ایکس من نیست) و روز های گذشته آینده مونده!!!!1 :-* :o
حالا من یه سوال دارم من با دو فیلم اول خیلی حال کردم حالا به غیر از سرگذشت ایکس من که گفتید زیاد خوب نیست و کلاس اول که از نظر آقای ترابی جزو top 10فیلم های کمیک بوکی هست بقیه که گفتم به خوبی دو فیلم اول هستند و ارزش دیدن دارد البته من که نمیتوانم بقیشو نبینم اگه عمو مختار یا آقای ترابی جواب بدهند یا کسی که می داند جواب دهد ممنون می شوم. :-)
+5 #15 mokhtar 1393-04-21 18:25
الان سئوالت دقيقا چيه؟ :-*

بپرس تا حسن رياحي جواب بده چون الان فهميدم سليقه اش تو ايكس من شبيه خودمنه ;-)
+6 #16 Bad joke 1393-04-21 18:29
اتفاقا روی vhsمن داشتمش باور میکنی چقدر مشتری داشت سر میشکستن سرش بعدا جنگجویان کشتی فضایی اومد از تک وتا انداختش

......................................

اینا که فیلم نیستن تو یوتیوب 5 دقیقه ازش دیدم سه روز چشمام را میشستم این مزخرفات ازش پاک بشه ان شا الله تریلر اونجرز 2 تو کمیکان نشون بدن فیلم خفن دیدنمون افتاده
+5 #17 sobhani 1393-04-21 18:29
یعنی کلاً به ترتیب فیلم های ایکس من بخواهیم رده بندی کنیم چطوری می شود ؟؟؟؟
+6 #18 mokhtar 1393-04-21 18:31
يه ذره نمك رو زحمت بپاشم حسن؟

ميگم اون FF سال 1996 لااقل جاني استورمش سفيد پوست بود! :lol:
+6 #19 R-SPIDEY 1393-04-21 18:32
عمو مختار وضعیت فیلم های پانیشر چطور بود ؟ خوب بود ؟ بد بود؟
+6 #20 mokhtar 1393-04-21 18:33
حالا من ميگم حسن هم نظرش رو بده:

7- ايكس من 3: اخرين مقاومت
6- سرگذشت مردان ايكس: ولورين
5- مردان ايكس (2000)
4- ايكس من: كلاس اول
3- مردان ايكس 2
2- ولورين
1- مردان ايكس روزهاي گذشته و اينده

;-)
+5 #21 mokhtar 1393-04-21 18:35
به نقل از R-SPIDEY:
عمو مختار وضعیت فیلم های پانیشر چطور بود ؟ خوب بود ؟ بد بود؟

يكي از اون يكي بدتر

ولي من بچه كه بودم از اوني كه دلف لانگرن بازي ميكرد خوشم ميومد

لامصب قيافه اش عين فرنك كسل بود

+5 #22 mokhtar 1393-04-21 18:37
به نقل از Bad joke:
باور میکنی چقدر مشتری داشت سر میشکستن سرش

اره كاملا باور ميكنم :lol:
+4 #23 sobhani 1393-04-21 18:38
ممنون اون موقع که گفتید الان دقیقاً سوالت چی بود نمیدونم چرا یهو قلبم وایساد :D
پس با این حال امیدم به دیدن ولورین و روز های گذشته و آینده و کلاس اول باشه.خیلی ممنون که جواب دادید. :-)
+3 #24 Bad joke 1393-04-21 18:41
#
دقیقا(پاچه خواری نکردما سر فیلم شوخی ندارم)
یادقدیما افتادم روزی 398543 کامنت میدادیم حالا ادعای مدیریتمون میشه خودمون را گرفتیم
+2 #25 Aquaman 1393-04-21 18:45
با اينكه همه جا هاوارد د داك جزو بدترين فيلما حساب ميشه من جزو معدود فيلماي مورد علاقه منه و بيشتر از 5 بار ديدمش!
+4 #26 SLH Hero 1393-04-21 19:27
خیلی این مقاله بامزّه بود! :lol: بابت مقاله ممنون آقای ترابی.
نمی دونم هر چی فکر می کنم می بینم فیلم بد ندیدم. شاید به خاطر اینه که اگر از فیلم خوشم نیاد همون لحظه میزنم فایل فیلم رو پاک می کنم یا اینکه دیسک فیلم رو پرت می کنم یه وری! :-*
فقط کارتون بد دیدم اونم به خاطر اینه که برادرم فقط کارتون می بینه و حتی اگه آدم از دیدنش عق بزنه بازم اون قدر سماجت داره که تا تهش می بینه! :-?
+4 #27 The Assassin 1393-04-21 19:31
گوست رایدر 1 واقعا قشنگ بود اما 2 افتضاح بود کت ومن هم که دیگه حرفش رو نزن
+1 #28 redmonster 1393-04-21 19:54
ولی از نظر من که دردویل واقعااااااااااا ااااااااااا جاش تو این لیست خالیه و حتی روح سوار1
نظر منهم تقریبا مثل لیست بالاست ولی اگه من بودم جای گرین لنترن(با این که خودم خوشم نیومد) و ایکس من اوریجین،دردویل و روح سوار 1 رو میزاشتم

ولی عمو مختار اخه چجوری دلت میاد مرد پولادی رو بزاری تو لیستت اونم به عنوان جایگاه 6،اخه بازگشت سوپر من که خیلی خیلی خیلی بدتر از این بود
+5 #29 mirabilis 1393-04-21 20:23
میدونید از چی ایکس من 3 بیشتر از همه بدم اومد ؟ اگه یادتون باشه ، انتهای ایکس من 2 ، اونجایی که جین گری توی آب غرق میشه ، زیر آب سرخی آتش رو میشد دید که شبیه فونیکس کمیک ها بود . وقتی اون صحنه رو دیدم ، گفتم سینگر رفت برای درآوردن یه فونیکس خوب ولی وقتی قسنت سوم اومد ، قشنگ کمیک آسفالت شد رفت پی کارش !!!
+5 #30 A god name sparkles 1393-04-21 21:19
عالي بود ، ولي X-men origins رو چون باهاش خاطره دارم ، دوس دارم :lol:
+6 #31 Amir.h 1393-04-22 00:08
به نظرم این مقاله جاش توی سایت خیلی خالی بود.
انتخاب های جالبی دارید.
من بتمن و رابین رو ندیدم ولی هرجا سخن از این فیلمه ناسزاست که به گوش میرسه. یعنی اینقدر بده؟
+5 #32 هابي 1393-04-22 02:33
یک فیلم هم از wonder woman بود،اون چه طور؟لیاقت نداره تو این بیست باشه؟
+8 #33 mtm 1393-04-22 10:12
به نقل از hoby:
یک فیلم هم از wonder woman بود،اون چه طور؟لیاقت نداره تو این بیست باشه؟

تا جايي كه ميدونم واندر ومن فيلم سينمايي نداشته
شايد منظورت اون سريال تلويزيوني واندر ومنه؟
+8 #34 mtm 1393-04-22 10:13
به نقل از R-SPIDEY:
آیا مقاله بدترین بازی های کمیک بوکی هم تو راهه؟

كسي چه ميدونه، احتمال هر چيزي تو اين سايت هست! ;-)
+6 #35 Bad joke 1393-04-22 10:17
سریال واندرومن یکی از مشهورترین ومهمترین سریال های زمان خودش بوده درسته الان خیلی لوس باشه ولی در زمان خودش عالی بوده
+10 #36 mokhtar 1393-04-22 10:25
جنابان Aquaman و god name sparkles ...

كامنت هاي شما رو پاك كردم چون تبليغ و وبلاگ داخلي كه در زمينه هاي مشابه با سايت ما فعاليت ميكنند ممنوعه

خواهش ميكنم ديگه تكرار نشه ...
+10 #37 mtm 1393-04-22 10:26
به نقل از Bad joke:
سریال واندرومن یکی از مشهورترین ومهمترین سریال های زمان خودش بوده درسته الان خیلی لوس باشه ولی در زمان خودش عالی بوده

بله درسته

درست مثل سريال incredible hulk كه مرحوم بيل بيكسبي بازي ميكرد
+9 #38 mtm 1393-04-22 10:28
به نقل از mirabilis:
میدونید از چی ایکس من 3 بیشتر از همه بدم اومد ؟ اگه یادتون باشه ، انتهای ایکس من 2 ، اونجایی که جین گری توی آب غرق میشه ، زیر آب سرخی آتش رو میشد دید که شبیه فونیکس کمیک ها بود . وقتی اون صحنه رو دیدم ، گفتم سینگر رفت برای درآوردن یه فونیکس خوب ولی وقتی قسنت سوم اومد ، قشنگ کمیک آسفالت شد رفت پی کارش !!!

من هنوزم سينگر رو به خاطر ول كردن فرنچايز ايكس من و رفتن سراغ پروژه superman returns نبخشيده ام ...

واقعا ايكس من 3 پتانسيل هاي بالايي داشت . همه چيز مهياي يه شاهكار شده بود ولي سينگر رفت و اون «برت رتنر» بي استعداد گند زد به همه چيز ...
-3 #39 م.ارشیا 1393-04-22 10:51
با کلیت لیست موافقم به غیر از مواردی!
آقا این اواخر انقدر فیلم سطحی و بی ارزش مثل این "مردعنکبوتی شگفت انگیز" و "زن گربه‌ای دیدیم که دیگه گذشت اون دوران بد بودن بتمن و رابین. البته اگر هم به نسبت کمیک بودن فیلم‌ها قرار باشه لیست درنظر گرفته به شه که دیگه اصلاً انقدر دوستان زحمت کش فیلم ساختن که اسم آثار شوماخر در لیست نباشه.
واقعاً جای "بازگشت سوپرمن" خالیه. البته فیلم بدی نبود، اما فیلم کمیک بوکی واقعاً بدی بود. در ضمن آقا از جک غول کش بعد سینگر برای من مرد، واقعاً نکنه مظنونین همیشگی تصادفاً چنین شاهکاری شده بود؟
هاوارد اردک رو من دوست داشتم بر خلاف نظر بر خی دوستان (گذشته از برخی صحنات غیر اخلاقی که به قول دوستی نمک هالیوودِ!) یعنی کلاً کیف می‌کردم این عروسکه حرکت می‌کرد. این داستانی هم که آره یه سیاره‌ای هست که به جای پستانداران (البته این فرضیه تو سکانس حموم به شدت زیر سؤال می‌ره!) پرندگان پیشرفت کردن از اون ایده‌های لوکاسی بود. دین کلیشه‌ها هم در هیبت هاوارد (مثل اون سکانسی که اراذل به دختره حمله کردن بعد یه دفعه هاوارد کونگ فوکار از راه میرسه و...هیچی دیگه، شت و پت!) جالب بود به نظرم.
خوشبتانه درصد کثیری از فیلمهای ذکر شده رو ندیدم، یعنی کلهم سراغ فیلمی که ببینم یه خانمی با وجنات معلومه لم داده رو پوسترش نمیرمالبته به غیر از استثنائاتی مثل محرمانه لس آنجلس) یعنی کلاً پوستر شخصیت فیلمه، وقتی یه پوستری مثل این فجایع می‌بینم تا ته فیلمش میاد جلو چشمم(بابا به چه زبونی ما از اوناش نیستیم؟!)
+3 #40 م.ارشیا 1393-04-22 10:58
اسپم!(میبینید چقدر خوبه آدم به گناهانش اعتراف کنه؟!)
راستی آقای ترابی نظرتون درمورد این پشتم گرمه چیه؟
آقا من هرکاری نکنم این سریال هفت سنگ رو اپیزود به اپیزود میشینم نگاه میکنم، میدونید چرا؟ این تیزر تدی هست که بین هفت سنگ پخش میشه (یه پا ورزشکارم و از پا نیفتادم، پشتم گرمه!) من هرشب میشینم میبینم، تا اینجا که بهترین برنامه ماه رمضون بوده. یعنی کلا مدتها بود صداوسیما برنامه‌ای به این مفرحی نساخته بود!
پشتم گرمه!
+14 #41 mtm 1393-04-22 11:08
نظر خاصي ندارم
ولي پسرم ازش خوشش مياد :lol:
+10 #42 spidey 4ever 1393-04-22 11:29
اقاي ارشيا

من هيچ جايي نديدم كه از مرد عنكبوتي شگفت انگيز به عنوان فيلم بد نام ببرن و لايق يه همچين ليستي بدوننش

تا به حال حتي يه مورد هم نديدم كه تو همچين ليستي باشه

بعدشم، هاوارد اردك ازبدترين شكست هاي تاريخ سينماست. شما اولين نفري هستي كه ميبينم ازشش خوشت مياد
البته با اين سليقه اي كه تو اين مدت از شما ديدم هيچم عجيب نيست چون ميدونم از قصد از اين نظرا ميدي كه تو سايت شر به پا كني
:-*
+4 #43 پرشین اسپایدی 1393-04-22 11:36
این بنده خدا "رایان رینولدز" هم تو هر فیلم کمیک بوکی که بازی کرده آخرش افتضاح در اومده!

یه دلیل دیگه هم که "ایکس من : آخرین مقاومت" رو میتونه تو این لیست جا بده بی خودی کشته شدن کاراکتری مثل "سایکلوپس"ـه!

یعنی به عمرم از این بی خود تر و مزخرف تر ندیده بودم که یکی از بازیگر های اصلی کشته بشه! :|
+3 #44 redmonster 1393-04-22 12:00
فکر میکنم منظور شما همون فیلمیه که 2011 از تلویزیون پخش شد ،البته فکر کنم دو تا دیگه هم ازش ساخته شده اوناهم فکر کنم فیلم تلویزیونینن یکی 2013 یکی هم 1974
من خودم ندیدم ولی طبق شنیده هام بهت میگم که افتضااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا اااااااااااحه و سمت این فیلم نرو
این هم از کاور فیلم 1974(برای گذاشتن کاور فیلم 2013 و2011 معذوریم :-* :lol: )
xum.ir/.../...
+3 #45 پرشین اسپایدی 1393-04-22 12:03
تازه الان یادم اومد "رینولدز" پارسال یه فیلم کمیک بوکی دیگه هم با "جف بریج" بازی کرد به اسم "R.I.P.D."

movie4dl43.ir/.../...

ک اون هم جزو ضعیف ترین فیلم های کمیکه!
+2 #46 mirabilis 1393-04-22 12:34
#49 : حالا که این عکسه رو گذاشتی ، بد نیست به این نکته هم اشاره ای بکنم ، به نظرم سونی خیلی راحت میتونه دوباره از اما در نقش مری استفاده کنه ، فقط یه ترفند ساده نیازه ، اینکه پیتر هنوز در غم از دست دادن گوئن باشه و اتفاقا ، با مری جین ( با بازی استون ) آشنا بشه که شبیه گوئنه ( ولی با یه شخصیت کاملا متفاوت ، هر چند گوئن این سری از اسپایدی ، مری جینی بود واسه ی خودش !!! ) . حالا از اونجاییکه سونیه ، احتمالا یه بازیگر نام ناآشنایی رو میاره برای این نقش ! :-*
#47 م.ارشیا 1393-04-22 12:40
#
فعلا که شما دارید شر به پا میکنید(یعنی من اصلا وقت شر به پا کردن ندارم!)
اصلا دوست ندارم غر بزنم ولی خب چرا کسی به من حقوق نمیده؟یعنی مگه به کسی که وظیفه غیر شخصی پرمشقتی بدون نسبت موجه به دوشش انداخته میشه حقوق نمیدن؟ خب چرا کسی برای این توضیح دادان (که گویا تبدیل به وظیفه شده) به من حقوق نمیده!؟
من باید توضیح بدم که چرا از برتون خوشم میاد، باید توضیح بدم که چرا نولان تو لیستمه، باید توضیح بدم که چرا به فلان دوستمون منفی دادم ، باید توضیح بدم که چرا اصلا از لغاتی استفاده میکنم که در گنجینه واژگان فلان دوستمون نیست و حتی باید توضیح بدم که چرا دایی فلانی حالش از من به هم میخوره!
الان کوزت منم دیگه؟ برادر، من باید به شما هم توضیح بدم؟عصبانیت نداره که، چشم! توضیح میدم.
آقا من از هاوارد خوشم میاد چون با فضاش یاد یکی از خاطره‌ انگیزترین فیلمهای عمرم (ماسک) میفتم. از هاوارد خوشم میاد چون یادم میندازه که چقدر خوب میشد دانلد داک رو وارد سینما کرد، ولی نکرد! کلا خوشم میاد از آثاری که حال و هوای علمی-تخیلیشون کلا بیشتر شبیه کارتونهای دهه 80 میمونه تا فیلم! حالا کار ندارم فلان سایت بهش چند داده و فلان کس ازش تعریف نکرده، این نظر شخصیِ بندست و من منم، نه فلان منتقد فلان سایت.
اصلا میدونید چرا راجر ایبرت شد راجر ایبرت؟ چون خودش بود! همه میگفتن بنجامین باتن خوبه، این آقا میگفت بده! همه میگفتن سالت افتضاحه ولی استاد میگفت شاهکاره!

پس حتما خودتون هم خوشتون اومده! (پسر کو ندارد نشان از پدر...) :-*
راستی آقا دیدید این کلکسیون فینال چقدر کامله:
final.ir/.../sponge-bob
بعد راستی آقای ترابی من متوجه نشدم منظورتون از کاراکتر بی‌ربط چی بود، کاراکتری که ربطی به دنیای اصلی نداره؟ کارکتری که چندان مشهور نیست؟ کاراکتری که با حال و هوای سایر آثار همخوانی نداره؟ چون اگر منظورتون این بوده که کمیکی با این ویژگی‌ها نمیتونه اقتباس خوبی داشته باشه، من به شدت مخالفم! چون مثلا شخصیتی مثل مرد پلاستیکی اثر شگفت انگیزی مثل نمایش کمدی/ماجرایی مردپلاستیکی تو کارنامش دیده میشه (که اگر ندیدید توصیه میکنم حتماببینید چون واقعا از بهترین انیمیشنهای کمیک بوکی به حساب میاد).
#48 م.ارشیا 1393-04-22 12:53
بعد پیتر میبرش براش لباس بخره، بعد وادارش میکنه موهاشو طلایی رنگ کنه، کلا مجبورش میکنه مثل گوئن رفتار کنه، بعد میبرش کلیسا از برج ناقوس بالا میرن، مری اعتراف میکنه که همون گوئنه، بعد یه راهبه‌ای میاد بالا مری میترسه میفته پاین، بعدراهبهِ میگه خدامنو ببخشه (مرگ بده!) میره ناقوسو به صدا در میاره.بعدش پیتر همونطور معلق وسط زمین آسمون میمونه (در حینی که ونوم از بدنش جدا میشه) و بعد فیلم به پایان میرسه!
چه ایده بکری! منتها واقعا فکر میکنید مارک وب آدم این حرفاست؟!
+7 #49 mtm 1393-04-22 13:05
ناراحت نشو
جناب ارشيا..

من به شما حق ميدم. هر كسي حق داره نظري داشته باشه

به اين منفي دادن ها توجه نكن. متاسفانه بعضي از اين دوستان خوششون مياد زرت و زرت منفي بدن

درباره اينكه persian-spider نوشته شما اومدي شر به پا كني هم باهاش موافق نيستم چون شما رو خوب ميشناسم و ميدونم همچين ادمي نيستي...

البته يك كمي هم شما بهش حق بده ...

درسته كه مرد عنكبوتي شگفت انگيز perfect نيست ولي انصافا منم نديدم حتي يه نفر اونو جزو بدترين ها بدونه

يا مثلا نظر شما درباره howard the duck محترمه (اتفاقا منم بچه بودم ازش خوشم اومد!) ولي من و شما بايد قبول كنيم اگر از اون فيلم خوشمون مياد يا زماني ازش خوشمون ميومده پس در اقليت هستيم چون اين فيلم رو يكي از فجايع تاريخ بشريت ميدونن! اونقدر ناموفق بود كه چند تا مدير استوديو با هم گلاويز شدن ! :lol:
+3 #50 م.ارشیا 1393-04-22 14:22
نه من عصبانی نیستم، شاید چون از اسمایل استفاده نمیکنم در نظراتم اینجوری به نظر میرسه، ولی واقعا عصبانی نیستم! یعنی شما اگر دقیق بشید روی نظراتم شاید کلا کمتر از 10 بار سعی کردم از قالب متن خالی خارج بشم. (یه چیزی مثل کار افرادی که سعی میکنن فقط روی سنگفرشهای زوج پیاده رو حرکت کنن و با این وجود نمیدونم خوبه یا بد، ولی تصور میکنم باعث میشه یادبگیرم چه طور احساسات رو تنها از طریق متن منتقل کنم!) اما در کل هیشه سعی میکنم تمام موضوعات رو با لبخند دنبال کنم، هرچند اعتراف میکنم که یه مدت بیش از اندازه خسته وکسلم که ظاهرا در نظراتم کم تاثیر گذار نبوده.
ولی من واقعا نمیفهمم مشکل منتقد جماعت با عروسک چیه؟ اون آقای به اصطلاح منقدی که بازی مل گیبسون رو نادیده میگیره و به شاهکاری مثل"سگ آبی" میده 2 واقعا چی رو قراره ثابت کنه؟ که خیلی آدم بزرگه؟ این دوستان هنوز نتونستن با شاهکار بودن ای-تی کنار بیان، هنوز نتونستن جنگ ستارگان رو بپذیرن، خدایی حرص آدم یه خرده درمیاد دیگه!
راستی آقای ترابی نگفتید نظرتون در مورد نمایش کمدی/ماجرایی مرد پلاستیکی چیه؟ قبول دارید حتی از کمیکش هم بهتر شده؟
+2 #51 mtm 1393-04-22 14:31
به نقل از م.ارشیا:
نظرتون در مورد نمایش کمدی/ماجرایی مرد پلاستیکی چیه؟ قبول دارید حتی از کمیکش هم بهتر شده؟

من نديدمش هنوز
لينك دانلودي ازش داري؟

راستي ميدونستي برادران واچوفسكي سالها به دنبال ساختن فيلم plastic man بودن؟
+2 #52 werta 1393-04-22 18:04
نظر شخصی بنده:ولی به نظره من گوست رایدر بد نبود...
ولی بقیه فیلما افتضاح....
مخصوصا اون استیل :(
ولی فک کنم فیلم دردویل هم باید توی لیست قرار میگرفت :)
+3 #53 م.ارشیا 1393-04-22 22:44
متاسفانه لینکی ازش ندارم، من حقیقتش تو یه دی وی دی دیدمش که چند قسمتی از انیمیشن یتمن شجاع وجسور (باحضور مردپلاستیکی و اپیزودهای کوتاه و جسته گریخته از این انیشمن مرد پلاستیکی داخلش بود.
ولی خب تصور میکنم این تمام چیزیه که میشه ازش گیرورد:

یه توضیح در مورد این Baby Plas، این انیمیشن چون اپیزودهای کوتاهی داره تعدادشون بسیار بالاست برای همین مردپلاستیکی تو این انیمیشن فرصت میکنه با یه نفر آشنا بشه، ازدواج کنه، بچه دار بشه وما حتی شاهد ماجراهای پسر مردپلاستیکی هم باشیم!
+3 #54 Omid_Spider 1393-04-23 09:39
قسمت دوم روح سوار واقعا افتضاح بود

ولی مردان ایکس ولورین رو دوشت داشتم
+1 #55 mtm 1393-04-23 12:23
به نقل از م.ارشیا:
58#
واقعا؟ بعد چی شد که نشد؟ خودشون پشیمون شدن؟ (آخه بتمن و مردعنکبوتی نیست که سر مالکیتش کشمکش باشه)

تا جايي كه يادمه وارنر از ايده اونا خوشش نيومد و سالها بود كه اين پروژه اصطلاحا تو برزخ (limbo) گير كرد تا اينكه بلاخره وارنر هم پشيمون شد

راستي، اون لينك ها رو هم كه دادي رو تو سايت گذاشتم
+2 #56 Artemis 1394-02-15 23:34
به نقل از sobhani:
عجب مقاله ی توپی بود واقعاً دلم می خواست که آقای ترابی آن را بنویسه واقعاً ممنونم از شما.
راستی من تازه شروع کردم به دیدن فیلم های ایکس من الان ایکس 1و2 را دیدم بعداً قراره last stand و سرگذشت ایکس من و کلاس اول و ولورین(البته می دونم جزو ایکس من نیست) و روز های گذشته آینده مونده!!!!1 :-* :o
حالا من یه سوال دارم من با دو فیلم اول خیلی حال کردم حالا به غیر از سرگذشت ایکس من که گفتید زیاد خوب نیست و کلاس اول که از نظر آقای ترابی جزو top 10فیلم های کمیک بوکی هست بقیه که گفتم به خوبی دو فیلم اول هستند و ارزش دیدن دارد البته من که نمیتوانم بقیشو نبینم اگه عمو مختار یا آقای ترابی جواب بدهند یا کسی که می داند جواب دهد ممنون می شوم. :-)
از نظر من x men days of future past یکی از بهترین فیلمای کامیک بوکیه
+2 #57 Artemis 1394-02-15 23:36
The dark knight rises هم پتانسیل این رو داشت که تو این لیست باشه
درسته تو ایران خیلی طرفدار داره(مثل فیلمای مارک وب،فیلمای ریمی شاهکار بودن اما در کمال تعجب ایرانیا بیشتر از فیلم های وب خوششون اومد) اما هرکسی شخصیت واقعی بتمن رو بدونه از این فیلم بدش میاد
#58 Ariyan 1394-02-16 00:14
من که از زنه گربه ای و گرین لنتر خیلی خیلی خوشم اومد ، واقعا هم قشنگ بودن ، آدم به حرف های اینو اون ( people and Imdb ) نباید فقط به تاکیده حرفه اونا گوش کنه که ، آدم نظره شخصیشه مثلا یه فیلم هست که امتیازش خیلی پایینه ولی وقتی میبینی به دلت میشینه ، فقط خودت باش ، هرچی که این سایت های خارجی میذارن که این کامیک بده یا خوب که نمیشه ، آدم خودش عقل داره و همه ی ما واسه خودمون یه پا منتقدیم یه نقد کننده ی حرفه ای هستیم واسه خودمون ، پس خودمون میتونیم بفهمیم که کدوم فیلم قشنگه و کدوم فیلم بده ، خیلی ها هم از این لیست فیلم هایی که در این صفحه وجود داره خوششون میاد ...
+2 #59 mtm 1394-02-16 00:17
حالا گرین لنترن هیچی، ولی شما زن گربه ای به دلت نشست؟ :o

من فقط اینو مبگم:

امکان نداره تو اینترنت سرچ کنی مثلا worst comic book movies یا worst superhero movie و اسمی از زن گربه ای برده نشده باشه :-*
+2 #60 Artemis 1394-02-16 00:21
با اینکه هرکسی نظر خودشو داره کاملا موافقم،ولی از فیلم گرین لنترن خوشم نیومد کت وومن رو هم که خدا رو شکر ندیدم
+2 #61 Artemis 1394-02-16 00:48
راستی از نظر شما رای دادن imdb مغرضانه نیست واقعا؟مثلا به فیلم فوق العاده اسپایدرمن دو که بهترین فیلم کامیک بوکی تاریخه فقط 7.3 داده!!در حالی که به فیلم مزخرف tdkr 8.5 داده!البته از نظر سریالی هم بد نمره میده مثلا به فلش فقط 8.3 داده در حالی که به دردویل 9.1 داده...اختلافشو ن اینقدر نیست
+2 #62 mtm 1394-02-16 00:59
به نقل از Artemis:
راستی از نظر شما رای دادن imdb مغرضانه نیست واقعا؟مثلا به فیلم فوق العاده اسپایدرمن دو که بهترین فیلم کامیک بوکی تاریخه فقط 7.3 داده!!در حالی که به فیلم مزخرف tdkr 8.5 داده!البته از نظر سریالی هم بد نمره میده مثلا به فلش فقط 8.3 داده در حالی که به دردویل 9.1 داده...اختلافشون اینقدر نیست

imdb کاربر محوره.
تماشاچی ها بهش نمره میدن. خیلی ها هم چند بار نمره میدن :-*

بهترین سایت در این زمینه metacritic.com هستش که فقط نظرات و نقدهای منتقدین مطرح و برجسته رو نشون میده
+2 #63 Artemis 1394-02-16 02:07
به نقل از mtm:
به نقل از Artemis:
راستی از نظر شما رای دادن imdb مغرضانه نیست واقعا؟مثلا به فیلم فوق العاده اسپایدرمن دو که بهترین فیلم کامیک بوکی تاریخه فقط 7.3 داده!!در حالی که به فیلم مزخرف tdkr 8.5 داده!البته از نظر سریالی هم بد نمره میده مثلا به فلش فقط 8.3 داده در حالی که به دردویل 9.1 داده...اختلافشون اینقدر نیست

imdb کاربر محوره.
تماشاچی ها بهش نمره میدن. خیلی ها هم چند بار نمره میدن :-*

بهترین سایت در این زمینه metacritic.com هستش که فقط نظرات و نقدهای منتقدین مطرح و برجسته رو نشون میده

ممنون
مشکل اینه که وقتی ادم سرچ میکنه همون اول imdb میاد و نمره ای که imdb میده ملاک میشه برا خیلیا ولی نباید اینجوری باشه
Rotten tomatoes چجوری نمره میده؟
+1 #64 Mehrad Davaii 1394-02-16 16:18
خیلی جالب بود...ممنون
یعنی اگه نولان با سه گانه بتمن نبود,DC می خواست چیکار کنه! یک ناجی و نابغه ی دیگه ی این یونیورس هم زک اسنایدر هست با Man Of Steel که واقعا عالی بود...
ناموسا شوماخر با خودش چی فکر میکرد!!!
+1 #65 mtm 1394-02-16 16:53
#64:
راتن سايت بدي نيست ولي دقت metacritic.com رو نداره
چون اگه يه نقدي رو كه بررسي ميكنه تا حدي مثبت باشه به عنوان fresh محسوب ميكنه و اگه نباشه به عنوان rotten

به عبارتي ديگه نقدهاي مثبت براش يكسان هستند در حاليكه شايد شما بخواي بدوني كه كدوم نقد مثبت تره يا منفي تره

ولي سايت metacritic به هر نقدي نمره دقيق خودش رو ميده. بنابراين ممكنه دو نقد مثبت بزاره ولي وقتي يكيشون امتيازش مثلا 80 است و ديگري 90 ، ادم ميفهمه پس اون منتقدي كه امتياز 80 داده نسبت به اون منتقدي كه امتياز 90 داده، فيلم رو كمتر دوست داشته

مسئله بعدي اينه كه رات تقريبا هر نقدي كه دستش ميرسه رو لحاظ ميكنه كه به نظرم كار زياد خوبي نيست چون برخي منتقدين واقعا كارشون زياد خوب نيست. اين در حاليه كه meacritic تنها نقدهاي منتقدين برتر رو مد نظر قرار ميده
+2 #66 havig 1394-02-16 17:27
10. جونا هکس 2010

spidey.ir/.../Jonah-hex.jpg

راستش فیلم بدی بود و باید پایین تر از اینا بود ولی چون از جونا هکس خوشم میاد دهم شد البته اینم بگم که گریم جونا هکس خیلی ضایع بود

9. کاپیتان امریکا 1990

ecx.images-amazon.com/.../...

این فیلم کلا یه گند بزرگ بود اکشن ضعیف بازی ضعیف گریم ضعیف (تا جایی که رد اسکال بینی داشت)

8.بی باک 2003

.../daredevil.jpg

این فیلم بیان کننده توانایی شدید بن افلک در انهدام فیلماست تنها نقطه قوت فیلم بازی کالین فرل در نقش بولزآی بود

7. تبدیل شوندگان :عصر انقراض 2014

ia.media-imdb.com/.../...

در وصف این فیلم همین بس که نامزد 7 تمشک طلایی بوده که فقط دو تا شو تونسته ببره (ماشالله)

6. زن گربه ای 2004

spidey.ir/.../...

در موردش توی مقاله به حد کافی گفته شده فقط یکی نیست به هالی بری بگه استورم که خوب بود چرا طمع میکنی که اینجوری بشه تو کجات به سلنا کایل میخوره

5. چهار شگفت انگیز: خیزش موج سوار نقره ای 2007

ia.media-imdb.com/.../...

این فیلم هیچوقت در حد و اندازه ی چهار شگفت انگیز نبوده نه جلوه های ویژه خوبی داشته نه گریم خوبی نه بازی خوبی

4. سوپرمن 4: جستجو برای صلح 1987

upload.wikimedia.org/.../...

فیلم های قدیمی سوپرمن ایتدا خوب بودن ولی رفته رفته بازی ها داستان وعمق فیلم ضعیف تر شد تا به این فیلم رسید

3. استیل 1997

spidey.ir/.../Steel.jpg

در موردش تو مقاله صحبت شد فکر نکنم لازم باشه دوباره بگم

2. فیلم تلوزیونی لیک عدالت آمریکا 1997

vignette3.wikia.nocookie.net/. ../...

این فیلم نا موفق در واقع هیجی نداشت نه بازیگر درست وحسابی نه کاراکتر درست وحسابی نه اکشن درست و حسابی و....
کاراکتراش اتم ,فایر , فلش , گرین لنترن و آیس بودن که فقط فلش و گرین لنترن کاراکتر درست و حسابی بودن که اونام ایسن قدر تو فیلم ضایع بودن که .......
اصلا ولش کنین لیاقت نداره :-*

1. بتمن برای همیشه 1995

upload.wikimedia.org/.../...

در واقع فیلم فیلم نبود که استند آپ کمدی بود از بازیاش که بگذیرم از داستان که بگذریم از ..... که بگذریم از طاحی لباسش نمیشه گذشت لباس بتمن انقدر مضحک و مسخره بود که که نمیشه آدم جلوی نخنده معلوم نیست خود عوامل وقتی فیلم برداری میکردن چکار میکردن
#67 Agent Marvel 1394-02-19 00:05
پس از اومدن فيلم bvs و چهار شگفت انگيز جاش ترانك لیست به آپدیت نیاز داره شدیدا !
#68 StarLord 1395-03-26 20:43
شماره 10 خیلی هم بد نبود
شماره 6 که افتضاح بود
#69 Hobgoblin 1395-03-26 22:36
واقعا جای فیلم چهارشگفت انگیز 2015 توی این لیست خالیه :-)
#70 کیفردهنده 1395-03-26 22:50
به نظرم گوست رایدر از همه اونا بدتر و ناامید کننده تر بود. من دوبار سعی کردم فیلمو تا اخر ببینم و لی نتونستم بیشتر از نیم ساعتش رو ببینم
#71 Hero 1395-03-27 01:07
من خودم شخصا فیلم بتمن و رابین رو دیدم.واقعا انگار شبیه یه کارتون بود تا فیلم سینمایی :lol:
#72 Ali-agent knight 1395-03-27 21:22
چرا این مقاله بدون آپدیت اومده صفحه اول؟ چهار شگفت انگیز جاش ترانک واقعا شایسته مقامی بالا تو این فهرست هستش
#73 Emerald Archer 1395-10-15 19:26
من حاضرم سه بار زن گربه رو پشت سر هم نگاه کنم!!!!!!
اما گرین لنترن رو بار دیگه نه! :-x
واقعا این چی بود درست کردن؟! جالبه خیلی امید به ریبوتش هم دارند؟!
#74 Emerald Archer 1395-10-25 21:43
رتبه اولو باید تغییر داد!
اخیرا سایت سی بی آر 15 دلیل برای اینکه ثابت کنه بتمن و رابین بدترین فیلم کمیک نیست اورده.
#75 marvel lover 1396-01-09 22:12
سلام خوبید من عضو جدید سایت هستم قبل اینکه عضو بشم خیلی مقاله هاتونو میخوندم و واقعا از مقاله های اقای ترابی و عمو مختار خیلیی لذت میبردم به نظرمff دوهزارو پونزده هم باید جز مقاله بود چون واقعا افتضاح بود اخه هیومن تورچ سیاه پوست و بدتر رنگ چشمای ثینگ و واقعا حاضرم ده بار کت وومن را ببینم ولی یه بار دیگه bvs را نبینم

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید

توطئه کلونی

کمیک امپراتوری مخفی

نکات جالب مرد عنکبوتی

تاپ 20 - سایت spidey.ir

گرین گابلین

دنیای ونومی

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

41

14

26

بزرگان تاریخ اسپایدرمن