10 غذای مورد علاقه ابرقهرمانان

غذا،غذای مورد علاقه قهرمانان،غذای مورد علاقه بتمن،غذای مرد عنکبوتی،مارول،دی سی،سوپرمن،مرد آهنی

با یک مقاله خوشمزه و عجیب دیگه با شما هستم.

تاحالا شده فکر کنید که غذا های مورد علاقه قهرمانان معروف کمیک بوکی چیه؟ اگه میخواید بدونید این مقاله رو تا آخر بخونید

بتمن : استیک

غذا،غذای مورد علاقه قهرمانان،غذای مورد علاقه بتمن،غذای مرد عنکبوتی،مارول،دی سی،سوپرمن،مرد آهنی

راستش رو بخواید بتمن زیاد از غذا خوردن لذت نمیبره و اصلا خلق و خویش با این چیزا سازگار نیست ، ولی وقتی که استیک می پزه احساس آرامش و ریلکس بهش دست میده. پس باید از این به بعد هر وقت جوکر به گاتهام حمله کرد بتمن با یه تیکه استیک بره سراغش وبا خون سردی کامل جلوشو بگیره!

لاکپشت های نینجا : پیتزا

مطمئنم که دیگه اینو خیلی هاتون میدونستید. غذای مورد علاقه چهار لاکپشت دوست داشتنی مون پیتزا هستش که هوش از سرشون میبره. حق هم دارند ، ناسلامتی توی شهر نیویورک زندگی میکنن! کم تر کسی رو دیدیم که پیتزا دوست نداشته باشه.

مرد عنکبوتی : پای گیلاس های زن عمو می

پیتر پارکر یکی از بزرگترین طرفدارای چیز هایی هستش که از آشپزخانه زن عمو می بیرون میاید ، ولی بهترینش پای گیلاس زن عمو می هستش. باید خدارو شکر کرد که اون ذاعقه عنکبوت هایی رو که مگس و پشه میخوردند رو به ارث نبرده!

ثور : غذا های بیخود

ثور واقعا یکی از پر عظمت ترین شخصیت ها هستش و قطعا شما فکر میکردید یه غذای شاهانه و گران میل میکنه ، ولی از بدبختی کاملا بر عکسه. واقعا مایه تاسفه که این خدای اسکاندیناوی به همچنین چیزایی مثل پاپ تارتز ، و شکلات دندانی و آلاسکا!

مرد آهنی : همبرگر و الکل

تونی استارکی که همگی دوستش داریم ، دلش میخواد از زندگیش با خوردن همبرگر و ریختن مشروبات الکی روی آن لذت ببرد و دلیلش هم اینه که با  کبد واکنش نشون میده.

کاپیتان آمریکا : پای سیب

کاپیتان آمریکا عاشق غذا های وطنیشه ، پس اون به طور منظم پای سیب مصرف میکنه. فکر کنم پای سیب برای بیسبال بازا خوب نیست.

ولورین : چیپس و ما الشعیر

ولورین خیلی دوست داره که چنگالهاشو توی قلب چیپس ها فرو بکنه و ما الشعیر بنوشه. ولورین با این چنگال هایی که حکم پول رو داره میتونه به رستورانها بره و با تهدید کردن مسئول های اونجا هر غذایی که میخواد بخوره ولی سلیقه ولورین اینه دیگه ، ولی به نظرم چیپس و ماست میخورد خیلی بهتر بود!

فلش : غذاهای سلف سرویس

فلش هرگز غذای یکسان مورد علاقه توی کمیک ها نداشته است. و کلا دیوانه وار عاشق غذای های سلف سرویسه چندین وعده هم ازشون میخوره صدتا غذای رنگاوارنگ!

سوپرمن : بیف بورگوینون با سس کچاپ

سوپرمن یه جور نماد آمرکاییه و طبیعیه که غذای مورد علاقش بورگوینون فرانسوی هستش!!! آهان! اون سس کچاپه آمریکاییه!

گالاکتوس : سیارات

مگه خوشمزه تز از سیارات پخته شده ، پر از اشکال زیبای مبتنی بر کربن داریم؟! گالاکتوس سیاره خوار فکر کنم جوابش به این سوال نه باشه!!!

قربانعلی

All rights reserved © Spidey.ir 2017

(هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد) 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

spider-man
#1 spider-man 1396-04-23 12:23
عالی بود.
نقل قول کردن
Bullseye
#2 Bullseye 1396-04-23 13:27
ا چرا ددپول نیست پس؟همه ددپولو به عشق چیمی چانگا میشناسن اونوقت تو مقاله نیاوردیش؟فدای سرت.مقاله ی جالب و فانی بود.دیگه واقعا داریم به درجات خیلی خیلی تخصصی نزدیک میشیم:-) این عالیه.
نقل قول کردن
Spidey Reigns
#3 Spidey Reigns 1396-04-23 14:04
به نقل از Bullseye:
ا همه ددپولو به عشق چیمی چانگا میشناسن

آره همینطوره... :lol:
نقل قول کردن
j.jonah jameson
#4 j.jonah jameson 1396-04-23 14:04
:lol: :lol: :lol:
آقا بزنیم تو خط رستوران برای کمیک فن ها !!
لیست غذاها رو با شخصیت ها میزنیم ....
کیک مخصوص عنکبوتی
پیتزا ویژه گالاکتوس
بورگوینون کریپتونی
:lol: جدا از شوخی ؛ جالبیش اینه که هر شخصیت غذاهایی متناسب با شخصیت اش میخوره یا دوست داره .
ولی کلا مقاله بدرد کسایی که تازه کمیک فن شدن میخوره... چون همش دنبال یه چیزی هستند که بدونند سرشون گرم این موراد میشه بلکه شاید هم بعضی ها از اینها تقلید کردند!
البته منظورم از «اینها» همه به جز گالاکتوس ! میدونید که .... :-* به نقل از Bullseye:
داریم به درجات خیلی خیلی تخصصی نزدیک میشیم:-)

خودم بعدا رنگ پوشک شخصیت های کمیک رو براتون مینویسم!
دیگه رو دست نداره !!!
:lol: :lol:
چقدر مغزم رد داده ! زدم تو خط اون شخصیت ام
نقل قول کردن
spider parker
#5 spider parker 1396-04-23 16:06
مقاله فان و متنوعی بود :lol: ، با تشکر از جناب قربانعلی.
من فقط از غذای موردعلاقه گالاکتوس ، لاک پشت ها و مردعنکبوتی خبر داشتم ! :D
نقل قول کردن
fe
#6 fe 1396-04-23 16:43
خیلی ممنون بابت مقاله فان
مایکی که پای پیتزا وسط باشه، استاد اسپلینتر رو هم حریفه :lol:
گالاکتوس بنده خدا هم مثل من کلاً کم اشتهاس بیچاره :lol:
ولی ثور مثلاً خداس واس خودشا :-|
یه فلافلی سلف هم اینطرفا هس، هرچقد پُرش کردی یه قیمته و بنده خدام منصف هستش. باس آدرسشو به فلش بدم :D
نقل قول کردن
Super Captain
#7 Super Captain 1396-04-23 17:28
آقا دستتون درد نکنه مقاله خفن و باحالی بود.مخصوصا قسمت وولورین: منم از طرفدارای اینم:چیپس با ماست: :lol:
نقل قول کردن
mbn
#8 mbn 1396-04-23 23:02
باحال بود مرسی ولی خیلی دلم میخواد منبعت رو بدونم. تاجایی که من میدونم بتمن استیک غذای مورد علاقه نیست یه سوپ انگلیسی بود که اسمش خیلی عجیب بود از dc.wikia.com توی قسمت new earth بتمن در trivia نوشته. میشه منبعت رو بزار ممنون میشم.
نقل قول کردن
hassan91
#9 hassan91 1396-04-24 00:03
عجیب ترین مقاله ای بود که تا بحال دیدم، این جور مقاله ها حال آدمو خوب میکنه.
من فقط همون لاکپشتهای نینجا رو میدونستم که عشق پیتزان. :lol:
ونوم هم عشق مغزه! اینم میدونم.( خوب اینو همه میدونن :-* )
نقل قول کردن
sepehr moghaddam
#10 sepehr moghaddam 1396-04-26 02:23
جالبه من دقيقا همين ايده حدود سه ماه چهار ماه پيش ايمل كردم به اسپايدي ولي جوابي نگرفتم، هيچكس پاسخي نداد كه چطور تو سايت مقاله بدم من دقيقا تو دفتر اين ليست دارم اما كامل تر ولي خب .... :sad:
نقل قول کردن
E-spider
#11 E-spider 1396-04-30 01:31
دهنم آب افتاد :P
نقل قول کردن
E-spider
#12 E-spider 1396-04-30 01:35
به نقل از fe:
خیلی ممنون بابت مقاله فان
مایکی که پای پیتزا وسط باشه، استاد اسپلینتر رو هم حریفه :lol:
گالاکتوس بنده خدا هم مثل من کلاً کم اشتهاس بیچاره :lol:
ولی ثور مثلاً خداس واس خودشا :-|
یه فلافلی سلف هم اینطرفا هس، هرچقد پُرش کردی یه قیمته و بنده خدام منصف هستش. باس آدرسشو به فلش بدم :D

کیه که پیتزا دوست نداشته باشه :P
نقل قول کردن
E-spider
#13 E-spider 1396-04-30 01:41
به نقل از mbn:
باحال بود مرسی ولی خیلی دلم میخواد منبعت رو بدونم. تاجایی که من میدونم بتمن استیک غذای مورد علاقه نیست یه سوپ انگلیسی بود که اسمش خیلی عجیب بود از dc.wikia.com توی قسمت new earth بتمن در trivia نوشته. میشه منبعت رو بزار ممنون میشم.

من در انیمیشن سریالی beware the batman دیدم که بتمن نوشیدنی که ترکیب صبحونه -ناهار-شام است مینوشه!
(یعنی شامتو بقدری له کنی که مایه بشه :-x )
نقل قول کردن
Sonic_hero
#14 Sonic_hero 1396-06-19 14:51
سونیک :هات داگ
نقل قول کردن
slade wilson
#15 slade wilson 1399-06-16 18:40
به نقل از Bullseye:
ا چرا ددپول نیست پس؟همه ددپولو به عشق چیمی چانگا میشناسن اونوقت تو مقاله نیاوردیش؟فدای سرت.مقاله ی جالب و فانی بود.دیگه واقعا داریم به درجات خیلی خیلی تخصصی نزدیک میشیم:-) این عالیه.

ددپول فقط عاشق این اسم چیمی چانگاس نه خود خوراکیش توی یه کمیک خواندم
نقل قول کردن
mokhtAR KID
#16 mokhtAR KID 1400-04-09 12:17
به نقل از hassan91:
عجیب ترین مقاله ای بود که تا بحال دیدم، این جور مقاله ها حال آدمو خوب میکنه.
من فقط همون لاکپشتهای نینجا رو میدونستم که عشق پیتزان. :lol:
ونوم هم عشق مغزه! اینم میدونم.( خوب اینو همه میدونن :-* )

ونوم عاشق شکلاته
نقل قول کردن
ادریس نصراللهی
#17 ادریس نصراللهی 1402-07-09 18:51
آیرون فیست : گوشت خوک
اینو فراموش کردید ...
نقل قول کردن
ادریس نصراللهی
#18 ادریس نصراللهی 1402-07-15 00:25
ملوان زبل ( پاپای ) : اسفناج
مارشل من هانتر : چوکو ( یجور شیرینی غلاتی هست شبیه چیزایی که تو مملکت خودمون داریم )
بتمن : علاوه بر استیک و سوپ اینگلیسی از ناچو ( یجور غذای اسنک مانند ) هم خوشش میاد
ولورین : ظاهرا اونم مثل تونی استارک از همبرگر خوردن لذت میبره
چیزی هست که از قلم افتاده باشه ؟
مثلا فکر کنم هالک هم مثل اسپایدی و کپ از یجور کیک خوشش بیاد نه ؟
یا واندروومن هم انگار سلیقه اش به ثور نزدیکه چون دیدم چندبار که به چیزایی مثل بستنی ، قهوه و ... علاقه شدید نشون میده
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

42

مردعنکبوتی سیمبیوتی

کمیک های پادشاه سیاه پوش - فارسی - کامل

پاسخ به سئوالات مردعنکبوتی

مقالات اسپایدرمن راهی به خانه نیست

حقایق کمیک بوکی

گرین گابلین

50

تاپ 20 - سایت spidey.ir

27

کمیک امپراتوری مخفی

توطئه کلونی

دنیای ونومی

41

Telegram     Facebook    Youtube red

Aparat     Instagram     Discord                                                                                   

کمیک بوک های امازینگ اسپایدرمن

نکات جالب مرد عنکبوتی

14

18

26

15

بزرگان تاریخ اسپایدرمن

006

0010

21

31

29