از سنگ های بینهایت رونمایی شد؟!

انتقام جویان 3

بررسی تریلر عجیبی که دیشب منتشر شد...!

مقدمه: همه ما میدانیم که قرار است در فیلم های "انتقام جویان: جنگ بینهایت – قسمت 1" و "انتقام جویان: جنگ بینهایت – قسمت 2" شاهد باشیم که "ثانوس" چگونه به 6 سنگ بینهایت قدرتمند تحت عنوان infinity stones دست خواهد یافت و دمار از روزگار دنیای سینمایی مارول و قهرمانانش در خواهد آورد. ولی سئوال اینجاست که این سنگ ها چی هستند و ثانوس تا به حال چند تا از آنها را به دست آورده؟ چندی پیش و در کنفرانس مطبوعاتی مارول ، تریلری برای تماشاچیان پخش شد که نسخه قابل قبولی از آن را تقدیمتان کردیم (این تریلر اینجاست) ولی  دیشب این تریلری  بالاخره با کیفیت عالی آمد (شما میتوانید این تریلر را اینجا تماشا کنید) منتهی به نظر میرسد این تریلر با اون قبلی فرق دارد و  یک سری  چیز هایی را فاش میکند! منظورم از این چیزها "سنگ های بینهایت" است!

 

1- تسراکت

تسرکت

برای اولین بار با تسراکت یا   tesseract  در کاپیتان امریکا 1 مواجه شدیم که سلاح مخفی هایدرا در جنگ جهانی 2 بود.در اخر فیلم تسراکت در اب افتاد ولی توسط هاوارد استارک پیدا شد.بعد در فیلم انتقام جویان معلوم شد که تسراکت شیئی است که دروازه ای بین 2 مکان راه باز میکند.لوکی از این استفاده کرد تا دروازه ای برای امدن ارتش "چیتاری" در فیلم "انتقام جویان" باز کند.

یکی از چیز هایی که از اول هم به عنوان سنگ بینهایت معلوم بود، همین تسراکت   بود.چون قدرت بسیاری داشت و همه میدونستند که این حتما یکی از شش سنگ است.

 

2- صندوقچه زمستان باستاني  (casket of ancient winter)

صندوقچه زمستان باستاني

120 درصد الان با خودتون میگین که این اصلا شبیه  سنگ نیست! منم با شما موافقم.ولی مارول مثل این که نظر دیگه ای داره!.تو تریلر یکی از چیز هایی که نشان داده شده اینه: اسلحه ی جهان غول های یخی که بهش میگن "صندوقچه زمستان باستانی" (راستش من اول فکر میکردم این همون تسراکت  هستش!!!))

از بعضی جهات امکان سنگ بینهایت بودنش هست.چون هم تو تریلر بود.هم این که یه اسلحه ی قویه.در فیلم اول «ثور» هم در نزدیک های دستکش بینهایت قرار داشت(درسته؟؟؟)

 

3- چکش ثور

چکش ثور

 اینو دیگه هیچ کس انتظار نداشت! چکش ثور یا همان "مییولنیر"  (Mjolnir)! البته صبر کن.چرا که نه؟؟چکش ثور بسیار قوی هستش.البته من هم انتظار سنگ بینهایت  بودنش رو نداشتم.هرکی داشت دیگه باهاش حرف نزنین.چون داره دروغ میگه!!!

راستش چکش ثور هرگز  نه در دنیای  کمیک سنگ بینهایت نبوده.ولی چرا مارول ازش استفاده کرده؟خدا و خود مارول و «جاس ویدون» و «کوین فایگی» (مغز متفکر دنیای سینمایی مارول) و چهار پنج نفر دیگه میدونن!!!

 

4- ایثر

ایثر

اینو هم که همه میدونستین نه؟؟این همون چیزیه که داخل فیلم دوم ثور دیده شده. بهش میگن "ایثر"    (Aether)، اسلحه ای مرگبار که قادره عالم  رو به تاریکی برگردونه. ترسیدین نه؟؟؟راستش این از شکلش هم معلومه یکی از سنگ های بینهایته!!

"ایثر"  توسط ارتش "الف های سیاه"   (dark Elves)استفاده شده ولی به لطفا ثور و دوستاش نتونستن کاری از پیش ببرن!!(بزن دست قشنگه رو!!!)

 

5- عصای لوکی

عصای لوکی

عصای «لوکی» اولین بار در فیلم انتقام جویان به نمایش گذاشته شده. بعد از اکران فیلم خیلی ها  گفتن که یکی از سنگ های بینهایت هستش.ولی هنوز به طور کلی تایید نشده.ولی بودنش تو این تریلر نشون میده که امکانش خیلی زیاده. به نظرتون امکان داره که یکی از سنگ های بینهایت باشه؟البته این عصا در فیلم دوم کاپیتان امریکا در دست هایدرا به نمایش گذاشته شده.که به نظر میاد نمایش دوباره ی این عصا احتمال اینکه سنگ بینهایت باشه رو  تقویت میکنه.

 

6- گوی (Orb)

گوی orb

   بابا مگه این هم توضیح میخواد.داخل فیلم "محافظان کهکشان"  خود اقای collector لو داد که  سنگ بینهایته!!

خوب برای کسایی که نمیدونن :

این سنگ یکی از سنگ های بینهایته که داخل این گوی قرار داره.برای اولین بار هم در محافظان کهکشان به نمایش گذاشته شد (!)

 

7- لباس مرد اهنی

لباس مرد اهنی

این هم داخل تریلر به نمایش گذاشته شده و مارول دیروز در کنفرانس شخصیش گفته که یکی از سنگ های بینهایته!!!

.

.

.

 

شوخی کردم بابا! آخه  این یعنی سنگ بینهایت باشه؟؟laugh

 

حالا میرسم به چیز هایی که توجه من رو به خودشون خیلی جلب کردن!!

 

- چرا جای عصای لوکی با صندوقچه زمستان باستاني عوض شد؟؟

 داخل تریلری که به طور مخفیانه منتشر شده بود کاپیتان امریکا با عصای لوکی دیده میشد.ولی الان در این تریلر تازه منتشر شده با صندوقچه زمستان باستاني مواجه هستیم.سوال من اینه که چرا؟یعنی مارول نظرش عوض شده و اینو هم سنگ  ابدیت کرده؟یا این که از اول هم میخواسته این باشه ولی چون میدونسته که لو میره نخواسته تو تریلر قبلی بزارتش!

 

اینجا کجاست؟

این مکان داخل تریلر بود.من از این مکان چیزی به خاطر ندارم. همون جادیه  که در فیلم  "ثور 2" هم  بود؟اگه نه، پس کجاست؟

 

-  ایا ما باید منتظر easter egg  هایی از جنگ بینهایت در انتقام جویان بعدی باشیم؟

انتقامجویان 2

این صحنه هم یکی دیگه از صحنه ها بود که مربوط به  انتقام جویان 2 میشه.سوال من اینه که این صحنه ایا حاوی نکاتی درباره انتقام جویان 3 و 4 هستش؟

 

- ایا جنگ بینهایت کراس اوری  را بین انتقام جویان و محافظان کهکشان شروع میکند؟

محافظین کهکشون

 یکی دیگر از صحنه ها ی گرفته شده از محافظان کهکشان.این فیلم که اولین فیلمی بود که به طور مستقیم سنگ های بینهایت رو معرفی کرد.سوال اینه که ایا ما با کراس اوری از این گروه و انتقام جویان مواجه هستیم؟البته جیمز گان کارگردان این فیلم گفته که برنامه های خودش رو برای محافظین کهکشان دارد ولی ممکنه کراس اوری بین این گروه و اونجرز در راه باشد ؟چون یکی از اعضای این گروه نیز دختر ثانوس هست («گامورا») . خود  ثانوس هم حضور چشمگیری در محافظین کهکشان داشت.

 

- دستکش بینهایت چگونه به دست تانوس می افتد؟

دستکش بینهایت

این سئوال مهمیه. ما در کدام فیلم بلاخره میبینیم که ثانوس دستکش بینهایت رو به دست میاره؟ راستی، ثانوس چطوری سنگها رو داخل این دستکش کار میزاره؟ آیا او مثلا نیروی چکش ثور را به داخل سنگی تزریق میکنه و بعدش اون سنگ رو میزاره داخل دستکش؟

 

- و بلاخره....ثانوس!!

ثانوس

بله  ثانوس....پس فکر کردین کی؟ عمه ی «تونی استارک» ؟!! ثانوس اولین بار در اخر انتقام جویان به نمایش گذاشته شد.و بعد از اون در محافظان کهکشان به طور کامل تری دیده شد و اولین بار صدای اون رو شنیدیم.

ثانوس شخصیت اصلی داستان ماست و با استفاده از دستکش بینهایت نیرو های خدامانند پیدا میکنه!!

شما دیگه چه نکاتی پیدا کردید؟

 

محمد اسدپور (M.Goblin)

All rights reserved © Spidey.ir 2015

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

مطالب مرتبط:

"جنگ بی نهایت" (Infinity War) چیست؟ + لینك دانلود كمیك

كلیپ و تریلر جدید از فیلم "انتقام جویان 2: عصر اولتران"

10 شخصیتی كه باید در فاز 3 فیلم های مارول باشند!

5 پیش بینی کمیک بوکی برای سال 2015!

اولین تریلر و پوستر فیلم "انتقام جویان 2: عصر الترون" منتشر شد ! + لینک تماشا و دانلود

تحلیل و بررسی اولین تریلر فیلم "انتقام جویان 2"!

75 لحظه ماندگار در كمیك های مارول

آخرين خبرها از فيلم هاي مارول

مبارزه ثانوس با اونجرز را تماشا كنيد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+6 #1 Soheil spidey 1393-10-15 22:53
مقاله حرف نداشت خیلی خوب بود.
چه شیر تو شیری بشه جنگ بی نهایت!
من وقتی بهش فک میکنم . . . .
The brain error
چطور میتونن اون همه شخصیت رو جمع بندی کنن ( لابد به همین دلیل 2 قسمتیه )
ولی فک کنم بد جور بترکونه.
+4 #2 B S 1393-10-15 22:58
تشکر بابت مقاله
اما تریلری که دیشب اومد تنها فرقش با تریلر اصلی این بود که یک نفر اومده بود با استفاده از صدای اصلی تریلر و صحنه هایی از فیلم های مارول اون رو باز سازی کرده بود.
اون چکش Thor هم اصلا توی تریلر اصلی نیست و ایشون برای خودشون گذاشتن.
+4 #3 Victor 1393-10-15 23:01
8pic.ir/.../...
این دو تا کجا نشون داده میشه بنظرتون؟
time gem که به احتمال 90 درصد تو عصر اولترون نشون داده میشه ولی اون یکی رو نمیدونم
باید به کارایی سنگ ها هم دقت کرد دیگه
+6 #4 mtm 1393-10-15 23:11
به نقل از b12_s13:
اما تریلری که دیشب اومد تنها فرقش با تریلر اصلی این بود که یک نفر اومده بود با استفاده از صدای اصلی تریلر و صحنه هایی از فیلم های مارول اون رو باز سازی کرده بود.
اون چکش Thor هم اصلا توی تریلر اصلی نیست و ایشون برای خودشون گذاشتن.


درسته ولی مساله اینه که منبع این تریلر recreated مشخص نیست

ضمن اینکه کیفیتش اش بیش از اندازه خوبه!

به خاطر همینه که میگن شاید مارول منتشرش کرده. ولی در هر حال فرصتی به دست داده برای گمانه زنی ;-)
+5 #5 Bad joke 1393-10-15 23:18
برادران من با ولویرین موافقم هنوز دو تا سنگ معرفی نشدن اخه باید چیزی معرفی کنن که بشه ادامه داد thor3 ,ومحافظان کهکشان 2 هم باید یه غلطی بکنن و در ضمن احتمال 99.99 درصد توی اونجرز 3 هنوز دستکش کامل نیست تا تماشاچی ها گریپاژ نکنن این چیه
+4 #6 B S 1393-10-15 23:21
#4
تریلر چند تا تفاوت داره و واضح هست که کار مارول نیست.
اول این که توی تریلر اصلی چند بار دستکش بینهایت رو نشون می ده.که اینجا به کل حذف شده.به خاطر این که اون صجنه ها با کیفیتش نیست.
صدای هر دو تریلر هم کاملا یکسان هستش.
اخر تریلر هم که از همون تریلر اصلی استفاده شده دوربین به شدت می لرزه و صدای دست زدن ملت که مشخص هست.
اون چکش thor هم از end credit اونجرز هست.
صحنه اول هم که از transformers هست.
+4 #7 Victor 1393-10-15 23:39
همه ی فیلما به اونجرز عصر اولترون بستگی داره چون قطعاً به یکی از سنگا اشاره خواهد شد و به احتمال زیاد time gem خواهد بود بقیه فیلم ها هم مثل ثور 3 ادامه ی اونجرز 2 خواهد بود و به گفته ی خیلی از منابع معتبر و البته خود بازیگران این فیلم نقشی اصلی را در فاز سه ایفا خواهد کرد و اتفاقات بعد از اونحرز 2 رو نشون خواهد داد
پس بنظرم بهتره یه 9 ماه هم صبر کنیم تا این اونجرز بیاد و بعداً در موردش بحث کنیم چون فیلمای مارول پر از رازو رمزه و با ورود دکتر استرنج هم قضیه خیلی پیچیده میشه
+5 #8 New Goblin 1393-10-15 23:50
ای بابا من بازم گیج شدم!(تو مدرسه هم همینم خودم نمیفهمم چجوری آخرش درسو یاد میگیرم! :lol: )

عجب مقاله ای بود بیشتر از اینکه آقا محمد نوشته خوشم اومد!از شوخی ها اول فکر کردم شاید عمو نوشته ولی دیدم محمد آقا نوشته بیشتر خوشم اومد!ماشاالله!

دوستان به نظر شما هر پارت از این فیلم اونجرز جنگ بی نهایت چند ساعته؟؟فکر کنم از دو ساعت و نیم بزنه بالا!!!!این داستان رو نمیشه جمع و جور کرد باید بسطش داد و گسترانید!!!! :-*

یه سوال دیگه کنفرانس سونی که قرار بود تو ژانویه باشه چه موقع هست؟ببینیم اخر اسپایدی میفته دست مارول یا نه؟اونجرز بی اسپایدی که لطفی نداره! :-)
+4 #9 Z-men 1393-10-16 00:56
باید منتظر موند و دید مارول خودش یکی یکی سنگ ها رو رو میکنه تو اونجرز دو هم به عصای لوکی اشارات کاملی میشه و احتمالا اونجاست که معلوم میشه یکی از سنگ های بی نهایته
+4 #10 hojats7731 1393-10-16 01:27
سلام
مقاله جالبی بود
فقط خواهشا قسمت هایی که اسپویل داره رو اخطار بدید توی هر مقاله ای که می نویسید. چون سر قیه تسم 2 من قاطی کردم. اصن فیلم بهم نمی چسبید. چون داستانش رو می دونستم.
به نظرم اگه چکش ثور قراره سنگ بینهایت باشه شاید مث همون چکش رونان توی محافظین کهکشان وسطش یه سنگ بی نهایت باشه.
بقیه شم که تابلو بود.
فقط یه سوال: کجای کدوم فیلم ثور بود که دستکش رو نشون داد؟ من هر چی فک می کنم یادم نمیاد.
+5 #11 mohamad_srz 1393-10-16 04:20
مقاله باحالی بودو منو به چالش کشید :o
همین الان رفتم قسمتای اخر کاپیتان امریکا 1 رو دیدم سنگ تسراکت ظاهرا به فضا مربوط میشه و حتی redskull هم به داخلش کشیده میشه . من که فکر نکنم مرده باشه. نظر ؟
سنگ دوم تا الان ندیده بودمش که یادم افتاد ثور 1 (سال 2011) رو ندیدم و همین الان رو دانلوده :D
این یارو که ظاهرا اسمش collector تو اونجرز هم بود دیگه علاوه بر اینکه تو فیلم محافظین کهکشان بود ؟ به نظر من (که فقط فیلمارو دیدم نه کمیکا :-* ) این فرد زیادی مشکوک میزنه و میشه فهمید که avangers و the guardians of the galaxy به هم ربط(از نظر کراس اور) پیدا میکنن 100%.
1 سوال :
redskull تو فیلم کاپ1 سرنوشتش چی شد ؟ کارگردان فیلم (joe johnston) حرفی راجع بهش نزد ؟
+4 #12 mohamad_srz 1393-10-16 04:39
1 نکته راجع به تریلرها :
تریلری که جدید منتشر شده ظاهرا فیلم برداری نشده و تصویر تصویر اصلیه (source) اما صدا صدای ضبط شدس که از صدای ذوق مرگ شدنه تماشاچیا کاملا مشخصه. و این دو عامل با هم جور در نمیاد که تصویر اصل باشه ولی صدا نه و یه چیز دیگه که مطمئنم اینکه صدای تریلر واقعیه و اینکه تو 1 زمان (منظور 1 صدا) 2 مکان نمیشه بود (منظور 2 تریلری شدنه)
یکم حرفام گیج کننده شد :P ولی به نظر من تریلر جدید کاملا ساختگیه و شر و ور :lol: :-*
نکته : (منظورم از استفاده کردنه کلمه "شر و ور" افزودنه اندکی عصاره شیطنت به متن بوده و هیچگونه ارزش قانونیه دیگری ندارد 8) )
+5 #13 blackspidey 1393-10-16 11:15
چ شیر توشیری بشه......دوستان کسی خبر نداره کنفرانسی ک درباره اسپایدر من قرار بود این ماه برگذار ش کیه؟؟!!
+7 #14 mokhtar 1393-10-16 11:32
بابا دمت گرم اق محمد!

خيلي خوب نوشته بودي مقاله رو (از سبك نوشتاري منم پيروي كرده بودي. افرين!)

يه چيزي كه هميشه وقتي اين تريلر رو ميبينم و نظرم رو به خودش جلب ميكنه واكنش تماشاچي ها هستش
اگه دق كنيد دو، سه جا خيلي ذوق ميكنن. يكي اونجايي كه دستكش بينهايت رو دست تانوس ميبينن و يكي هم اونجايي كه معلوم ميشه قسمت بعدي اونجرز اسمش infinity war هستش . ولي از همه بيشتر اونجايي دست ميزنن كه معلوم ميشه اين فيلم دو قسمتيه
هميشه ارزوم تو همچين جاهايي كه كليپ هاي اختصاصي رونمايي ميشه يا چيز مهمي اعلام ميشه حضور داشته باشم ولي قسمت نشده فعلا

يادمه تنها چيز مشابه اي كه شركت كردم تو سالن سينما فلسطين بود. اونجايي كه كلاه قرمزي و پسرخاله اون دايناسور رو شكست ميدادن ملت همين جوري ذوق ميكردن و كف و سوت ميزدن :lol:
+4 #15 Banshee 1393-10-16 12:33
به نقل از mokhtar:

هميشه ارزوم تو همچين جاهايي كه كليپ هاي اختصاصي رونمايي ميشه يا چيز مهمي اعلام ميشه حضور داشته باشم

آی گفتی ... حرف دلمو زدی...
+2 #16 sobhani 1393-10-16 15:54
دمت گرم آقا محمد مقالت حرف نداشت من اولش فکر می کردم عمو نوشته این مقاله رو ولی آخرش دیدم شما نوشتی برام جالب بود از اون قسمتش هم خیلی خوشم اومد:
ثانوس...پس فکر کردین کی؟عمه تونی استارک :lol: :D
+2 #17 M. goblin 1393-10-16 16:07
#16
#8
خوب از قدیم گفتن گابلینا به هم راه دارن!! :lol: :-*
+2 #18 M. goblin 1393-10-16 16:08
#14
مرسی عمو.ولی هیچی مقاله های شما نمیشه!!
راستش صبر کن برای ...... یه زمانی حالا!!..... یه برنامه دارم!!راستش شما هم نقش مهمی رو توش داری با گلایدرت!!فکر کنم بدونین نه؟؟ :-*
+2 #19 M. goblin 1393-10-16 16:09
#1
thanks body!! ;-)
+2 #20 M. goblin 1393-10-16 16:12
#2
اره درسته.ولی خود اقای ترابی هم گفت این recreated منبعش نامعلومه.چون به صورت کاملا حرفه ای درست شده.و اگه به اولش دقت کنی این صحنه ها توی قبلی نبوده.
8pic.ir/.../...
و این که یه ادم کاملا حرفه ای و با تجهیزات و money میتونه این صحنه رو خودش درست کنه.
پس ممکنه منبع این تریلر خود مارول باشه.
راستش اون چکش تور رو خودم اصلا باور ندارم!!
+3 #21 M. goblin 1393-10-16 16:14
#3
به نظرم امکان بودن soul gem بیشتر از time geme هستش.چون روح یجورایی با این فیلم ارتباط داره نه؟(الترون)
+3 #22 M. goblin 1393-10-16 16:16
راستی فکر کنم باید محافظان 2 رو برای داشتن easter egg از اینفینیتی حذف کنیم چون فکر کنم تو یه خبر خوندم که فیلم 2 نه قراره ربطی به فیلم 3 و 4 انتقام جویان داشته باشه و نه این که چیزی از پدر استار لرد بگه!!
+3 #23 SLH Hero 1393-10-16 16:21
خیلی جالب بود ممنون آقای اسدپور.
+3 #24 SLH Hero 1393-10-16 16:24
#3:
چکّش ثور Soul Gem میشه و صندوقچه زمستان باستانی Time Gem.
+3 #25 B S 1393-10-16 16:55
#20
watch?v=7HF9hsw_Zjk
این منبع تریلر,اگر دوست داشتین برین کامنت بدید سازنده تریلر هم جوابتون می ده.
اون صجنه اول هم مربوط به transformers هست.
+2 #26 Victor 1393-10-16 17:10
#24
صندوقچه ی باستانی آبی رنگه در حالی که رنگ time gem باید زرد باشه
سوای این مگه میشه 2 تا سنگ بینهایت آبی رنگ رو دستکش باشه؟
+2 #27 mirabilis 1393-10-16 17:51
در جواب این مقاله و تمام اون دوستانی که میگن این تیزر کار ماروله و ... باید بگیم که فقط تعجب کردیم !!
انتظار داشتیم که بعد از این همه مدت ، قدرت شناسایی یه کار جعلی رو از یه کار واقعی داشته باشید ، در واقع این تیزر کار مارول نیست ، این تیزر از اول توسط صحنه های مختلف فیلم هایی که مارول ساخته ایجاد شده بود ، یعنی هر کسی که این فیلم ها رو با کیفیت خوب داشته باشه ، میتونه اون تیزر رو بازسازی کنه ، ثانیا صدا که به طور ضایعی داشت ارجاع میداد که این ویدئو فن میده ، ثالثا تصاویر آخر ، همون تصاویر تیزر اصلیه که با کیفیت HD-cam قرار داده شده ، بالا پایین شدن ها اشاره ای به این امره ، رابعا و از همه مهم تر ، کسی که تیزر رو آماده کرده ، انتهاش آدرس فیس بوک و کانالش تو یوتیوب رو گذاشته ، آخه چطور با این همه نشونه ، دارید حتی اینکه این رو مارول ساخته فکر میکنید ؟
کلیت این مقاله رو زیر سوال نمیبریم ولی به نظرم این مبحث که این تیزر کار کیه تموم شدست .
ضمنا میولنیر و صندوقچه زمستان باستانی رو از توی مقاله حذف کنید که هیچ کدوم جزء سنگ های بینهایت نیستند . اولا دو تا سنگ یه رنگ نداریم و ثانیا چکش ثور ، کار دورف هاست که از یه ماده ی خاص ساخته شده که اتفاقا دومی هم داره ، در حالی که سنگ های بی نهایت ، مال قبل از شکل گیری این دنیا هستن و منحصر به فردن .
کاملا میتونین بفهمین که چقدر وجود میولنیر توی لیست میتونه اشتباه باشه .
+1 #28 M. goblin 1393-10-16 18:10
#27
من خودم هم که گفتم اصلا به نظرم چکش تور نیست.
بعد من خودم اینو به اقای ترابی درمورد فن مید بودنش گفتم ولی ایشون گفت که باز بنویسم.
در کل به نظرم بهتره درمورد چیزایی که معلومه حرف بزنیم.مثل easter eggs های اونجرز تا ثانوس.
ولی یه چیزی جدا از ماجرا!!کلا من این مقاله رو بیشتر برای این که سنگ های بینهایت رو در mcu معرفی کنم نوشتم.
کار سازنده اش حرف نداشت!! :lol:
راستی یه سوال:
رینا و اسکای و پدرش و کلن کسایی که میتونن ابلیسک(همون کلید شهر نا انسان ها)رو نگه دارن بدون این که بمیرن،ناانسانن؟
+1 #29 Victor 1393-10-16 18:15
من حواسم نبود الان دیدم نوشته قراره قسمت بعدی ماموران شیلد فردا پخش بشه
راستی آقا میرابلیس قرار بود یه مقاله ی جامع درمورد قسمت 10 این سریال بنویسید بعد امتحانا میخواستم بدونم هنوز هم رو حرفتون هستین؟
امتحانا داره تموم میشه و البته با دیدن قسمت بعدی سوالات دیگه ای هم مطرح میشه
+1 #30 Victor 1393-10-16 18:19
#28
رینا که معلوم نشد به چی تبدیل شد ولی اسکای دیگه قطعیه ناانسانه چون تو کمیک هم یکی هست به اسم دیزی جانسون و اسکای هم اسمش اینه (پدرش اینو بهش میگفت)
راستی چی شد تونستی همشو ببینی یا هنوز مونده؟
+1 #31 M. goblin 1393-10-16 19:28
#30
one episode !! :-*
+1 #32 M. goblin 1393-10-16 19:29
#30
موندا.یه وقت فکر نکنی فقط یکی دیدم!!
+2 #33 Victor 1393-10-16 19:37
:lol:
+2 #34 M. goblin 1393-10-16 20:11
یه نفر قشنگ و کامل به من توضیح بده که چی شد؟؟!!یعنی کل داستان خیلی جالب بود!!خدا کی قسمت 11 میاد؟
+2 #35 mohamad_srz 1393-10-16 20:20
من امروز رفتم فیلم ثور (1 مربوط به سال 2011) دیدم 1 چیز جالب :
اون صحنه ای که اودین ثور رو به زمین تبعید میکنه به پتک(میولنیر) دستور میده که " whosoever holds this hammer, if he be worthy,shall possess the power of THOR "
معنیش میشه : هر کسی که این چکش را در دست گرفت . اگر (اون شخص) شایسته باشه . قدرت ثور را در اختیار بگیره
این مقدمه بود
حالا اگه ثور خدای نکرده کشته بشه به هر دلیلی . این میولنیر(پتک) باقی میمونه و یک شخص شایسته در 1 زمان دیگه میتونه ازش استفاده کنه (اگر شایسته باشه).
تو تریلر اونجرز:عصر التران دیدیم که کاپیتان امریکا تونست 1 اپسیلون میولنیر رو تکون بده و حتی ثور هم متوجه شد. در ادامه تریلر دیدیم که ثور انگار شکه شد و میولنیر(پتک) از دستش افتاد و حتی صحنه ای وجود داشت که میولنیر بدون حضور ثور رو زمین افتاده بود و هوا هم بارونی بود (که میتونه خبر از یک غم باشه).
حالا به خاطر اینکه این پست زیادی طولانی نشه و تبادل نظری هم بشه :-* نتیجه گیری رو به شما دوستان گرامی میسپارم. ;-)
+2 #36 mtm 1393-10-16 20:26
#27:

اقا من اعتراف میکنم از اولش هم میدونستم تریلر fan made هستش :-*

منتهی دیدم اقای اسدپور ایده جالبی داره و بیشتر میخواد از این تریلر استفاده کنه به عنوان فرصتی برای بحث و معرفی infinity stones

این بود که این مقاله نوشته شد و منم از ایشون ممنونم چون میبینم بحث های خوبی انجام شده ;-)
+1 #37 Miguel ohara 1393-10-16 20:57
من نظر خاصی ندارم ولی از اسمش متنفرم
#38 As Responsible As Spider-Man 1393-10-16 22:06
اقا این انتقام جویان چه جوری میخواد از پس ثانوس بگذره!!!!!!!!!! !!!
#39 mirabilis 1393-10-16 23:15
#29 : تو بهمن هر موقع فرصت بشه ، حتما مینویسیم ، الان جدا فرصتمون محدوده . ضمن اینکه قرار بود یه مقاله ی کلی درباره ی سریال بنویسیم نه مختص به یه قسمت ( چون مقاله باید در عین حال جامعیت داشته باشه ) ، چون سوال هایی که در مورد این تک قسمت پیش اومده ، توی قسمت های بعدی جواب داده میشه ، توی بخش نظرات مقاله میشه سوالات رو جواب داد .
#40 mirabilis 1393-10-16 23:17
#36 : کاش از روی همون تیزر کیفیت پایین مارول این مقاله نوشته میشد ( کلا خودمون هم تو فکر معرفی این سنگ ها بودیم ) ، الان دو عنوان تو مقاله هست که به صورت اشتباه به عنوان گزینه های احتمالی معرفی شده . در هر حال وجود همچین مقالاتی توی سایت خوبه ولی یه تکیه گاه محکم هم میخواد .
+1 #41 ELEGANT 1393-10-16 23:24
اسم سنگ ها رو نمیدونستم , توی یکی از کامنت ها یه عکس بود که اسم سنگ ها رو نوشته بود , این بود عکس :
8pic.ir/.../...
بعد که دقت کردم دیدم چقدر جالب مارول سنگ هارو معرفی کرده ! یعنی با زیرکی قدرت هر سنگ رو بهمون قبلا گفته بود !!
تسراکت : قدرت فضایی ( رد اسکال رو کشید به فضا ! )
عصای لوکی : قدرت ذهن ( با عصاش میتونست ذهن هارو کنترل کنه ! )
Orb : سنگ قدرت ( تو محافظان کهکشان تو دو صحنه قدرت این سنگ رو دیدیم و کلکسیونر هم توضیح داد که این سنگ چقدر قدرتمنده ! )
ایثر : قدرت واقعیت ( تو ثور 2 الف های تاریکی دنبال ایثر بودن تا تاریکی رو به دنیا برگردونن ! واقعیت موجود رو تغییر بدن ! )
منم حس میکنم تو اونجرز 2 احتمالا Soul Gem معرفی میشه
احتمال اینکه تو دکتر استرنج یه سنگ معرفی بشه چقدره ؟؟؟
به نظرم این احتمال هم زیاده !
#42 M. goblin 1393-10-17 10:27
داغ داغ!!:اولین تریلر از انت من بالاخره رونمایی شد!!
media.comicbook.com/.../...

www.aparat.com/v/Ytcn0

بزن دست قشنگه رو!!
#43 Amir Moazeni 1393-10-18 14:51
درباره چکش ثور استاد دورف اونو از قلب یه ستاره درست کرد بعد با فلز مخصوص ازگاردی پوشوندش شاید قلب ستاره استعاره از یکی از همینا باشه
#44 mirabilis 1393-10-18 15:46
#43 : این فرایندی که توضیح دادی درسته ولی قلب ستاره جز سنگ های بینهایت نیست ، اتفاقا اون ستاره دچار واپاشی میشه و بعدتر از توش میدگارد پدید میاد !! سنگ بی نهایت نیست ، در واقع قدرتی که این سنگ ها دارن ( والبته حجمی که دارن ) به درد ساخت میولنیر یا ابزار مشابه نمیخوره ، خیلی قدرتمندتر از این مسائل هم هستند .
یکی از جالب ترین چیزهایی که مارول داره اینه که اینقدر داستان ها و تغییرات عمده ای توی این چند دهه توش رخ داده که وقتی میخونی ( به خصوص از ابتدای انتشار کمیک هاش ) ، عملا توش غرق میشی . حس جالبیه تجربه ی این غرق شدگی ... .

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید