معرفی شخصیت های اساطیری که احتمالا در فیلم ثور : راگناروک حضور خواهند داشت

معرفی شخصیت های اساطیری که احتمالا در فیلم ثور : راگناروک حضور خواهند داشت

میخواهیم به معرفی شخصیت هایی که حضور آن ها در فیلم ثور : رگنورک تایید شده است و یا احتمال حضور آنها وجود دارد بپردازیم

 

مقدمه: همانطور که میدانید راگناروک یکی از بزرگترین وقایع کمیک های ثور و دنیای آن و همچنین آخرالزمانی به همراهشخصیت های اساطیری میباشد . پس زمانی که نام این واقعه تبدیل به پسوندی برای قسمت سوم از سری فیلم های ثور در فازسوم دنیای سینمایی مارول شد همگی ما انتظار حضور دو جین شخصیت اساطیری را در این فیلم داشتیم . حال میخواهیم به معرفی شخصیت هایی که حضور آن ها در فیلم تایید شده است و یا احتمال حضور آنها وجود دارد بپردازیم

 

1- هلا

هلا

شخصیت هلا خلق شده استن لی و جک کربی که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۱۰۲از سری کمیک های Journey into Mystery در ماه مارچ سال ۱۹۶۴تجربه کرد . هلا دختر لوکی میباشد که پس از رسیدن به سن مناسب ازطرف اودین به ملکه دو قسمت از ۹قلمرو یعنی جهنم و نفلهایم منصوب و توانایی کنترل بر روح مردگان را دارا شد ( هرچندکه اودین خود بر روح های جنگجویان آزگاردی تسلط داشت ) . هلا در طی این سالها همیشه سعی داشت تا روح افراد آزگاردیرا تحت کنترل خود در آورد و قدرت های خود را افزایش دهد که نتیجه این کارهای او باعث سر شاخ شدنش با اودین و پسرش ثورشد . هلا همواره یکی از خطرناکترین دشمنان آزگارد به شمار می آید که حتی یکبار توانست قسمتی از روح اودین را بدزدد کهاتفاقا موجب خلق شدن موجودی با نام اینفینیتی شد . حضور هلا در فیلم ثور : راگناروک تایید شده و قرار است برنده جایزه اسکارکیت بلانشت نقش وی را ایفا کند .

 

2- اسکرج

2- اسکرج

اسکرج جلاد خلق شده توسط استن لی و جک کربی که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۱۰۳از سری کمیک هایJourney into mystery در ماه آپریل سال ۱۹۶۴تجربه کرد . اسکرج یکی از بزرگترین جنگجویان آزگارد بود که پس ازمبارزه با نژادی به نام استورم جاینت ها لقب اسکرج جلاد را برای خود کسب کرد . او پس از برگشتن به آزگارد توسط آموراافسونگر وسوسه شد تا او را سالها در دسیسه هایش بر علیه آزگارد همراهی کند . با گذر زمان اسکرج به نوعی عاشق آمورا شدکه حاظر بود هرکاری برای او انجام دهد اما آمورا فاصله اش را تا حد ممکن از او حفظ میکرد تا بتواند او را همچنان نوکر خودنگه دارد . اولین رویایی اسکرج ( و آمورا ) با ثور مربوط به زمانی میباشد که او در هیبت انسانی خود با نام دونالد بلیک بود.

آمورا افسونگر سعی داشت تا دونالد بلیک را گمراه کند و در همین حین اسکرج را برای کشتن جین فاستر فرستاده بود . هرچندکه در نهایت هردو آنها توسط ثور شکست خوردند. حضور اسکرج در فیلم ثور : راگناروک تایید شده و قرار است ستاره فیلم هایاستار ترک کارل اربان نقش او را ایفا کند .

3- گرندمستر

3- گرندمستر

اِن دوای گست ملقب به گرند مستر خلق شده توسط روی توماس و جان بیوسما که اولین حضور خود را در دنیای کمیک در شماره 69از سری کمیک های اونجرز در ماه اکتبر ۱۹۶۹ تجربه کرد . مانند دیگر ارشدان جهان هستی سرگذشت اِن دوای گست نامعلوم است . تنها چیزی که درباره او میدانیم این است کهاو یکی از قدیمیترین موجودات جهان هستی و آخرین بازمانده از نسل خود درواقع بیگ بنگ میباشد . نکته ای که گرند مستر به خاطر آن مشهور است بازی کردن و شرط بندی میباشد . گرند مستر سالها بدنبال جستجو حالت های مختلفی از سرگرمی و همچنین مطالعه میلیون ها دنیا و بازی های مختلفی که مردم آن دنیا ها انجام میدادندپرداخت . او از قدرت بسیار نیرومند خود برای برگزاری بازی هایی با حریف های مشتاق و غیر مشتاق استفاده میکرد . اگر دربازی هایی که انجام میشد گرند مستر به نحوی بازنده میشد همیشه به قولی که به حریف خود داده بود پایبند میشد . حضور گرندمستر در فیلم ثور : راگناروک تایید شده و قرار است جف گولدبلام نقش او را ایفا کند .

 

4- ولکرای

4- ولکرای

برانهیلد ملقب به والکری خلق شده توسط روی توماس و جان بیوسما که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۸۳ازسری کمیک های اونجرز در ماه دسامبر سال ۱۹۷۰تجربه کرد . برانهیلد از طرف اودین فرمانروای آزگارد به رهبری گروهوالکری ها منصوب شد . او و بقیه والکری ها به میدان های جنگ در زمین میرفتند و روح سرباز های لایقی که در جنگ کشتهشده بودند را به والهالا محل روح های شریف در آزگارد میبردند . او برای قرن ها به آزگارد خدمت کرد و همچنین یکی ازبزرگترین جنگجویان آزگارد نیز بشمار می آید . برانهیلد در بین بقیه والکری ها قویترین آنها حساب میشود و بدنش نیز نسبت بهبدن انسان ها بسیار مقاوم تر است . حضور والکری در فیلم ثور : راگناروک تایید شده و قرار است تسا تامپسون ستاره فیلم کریدنقش او را ایفا کند .

 

5- سورتور

 5- سورتور

سورتور خلق شده توسط استن لی و جک کربی که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۹۷از سری کمیک هایJourney into mystery در ماه اکتبر سال ۱۹۶۳تجربه کرد . سورتور دیوی آتشین و فرمانروای سرزمین آتش ۹قلمرویعنی موسپلهایم میباشد که با اودین و آزگارد خصومت بزرگی دارد . زمانی او توسط لوکی که قصد نابودی اودین و بدست گرفتنفرمانروایی آزگارد را داشت آزاد شد و با کمک او و استورم جاینتی با نام سکگگ قصد حمله به زمین را داشت . در همین حیناودین و پسرش ثور به همراه جنگجوی بزرگ آزگاردی یعنی بلدر به کمک مردم زمین رفتند . اودین مردم زمین را در طی اینحمله به بعدی دیگر منتقل کرد و در نهایت توانست سورتور را شکست دهد . سورتور شمشیر غول آسایی به نام توایلایت دارد که ازفلزی خاص که تنها در قلمرو خود بدست می آید ساخته شده است . حضور سورتور در فیلم ثور : راگناروک تایید شده است اما هنوزمشخص نیست که چه کسی نقش او را ایفا خواهد کرد .

 

6- مار میدگارد

مار میدگارد

جورمنگند ملقب به مار میدگارد خلق شده توسط استن لی و جک کربی که اولین حضور خود را در دنیای کمیک در شماره ۱۲۷ازسری کمیک های ثور در ماه آپریل ۱۹۶۶تجربه کرد . در افسانه های اسکاندیناوی آمده است که لوکی و ساحره ای به نام انگربودا

دو فرزند با نام های جورمنگند و فنریس ولف به دنیا اوردند که هردوی آنها موجوداتی قابل درک هستند زیرا که والدین آنها تواناییجادویی تغییر شکلشان را دارند . از آنجایی که بنظر می آمد جورمنگند خطری برای آزگاردی ها خواهد بود اودین او را به عمقاقیانوس های میدگارد ( زمین ) تبعید کرد . اما جورمنگند نه تنها نجات پیدا کرد بلکه به سرعت در حال رشد بود و میتوانست وقتیبه شکل و اندازه کامل خود در بیاید کل سیاره زمین را احاطه کند . بنابراین او را مار میدگارد صدا میزنند . بر اساس پیشگویی هادر واقعه راگناروک ثور پسر اودین مار میدگارد با میکشد هرچند که خود هم ممکن است بر اثر سم او کشته شود . حضور مارمیدگارد در فیلم ثور : راگناروک تایید نشده است

 

7- بتا ری بیل

7- بتا ری بیل

بتا ری بیل خلق شده توسط والتر سایمونسن که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۳۳۷از سری کمیک های ثور درماه نوامبر سال ۱۹۸۳تجربه کرد . بتا ری بیل موجودی از نژاد کوربنایت میباشد که با توجه به آزمایشاتی که بر روی او انجامگرفته تبدیل به هیولایی سایبورگ مانند شده است . پس از اینکه اودین فهمید که بتا ری بیل به قدر کافی لیاقت دارد تا میولنیر( چکشرا بلند کند تصمیم گرفت تا مبارزه ای بین او و ثور در سرزمینی گدازه ای برقرار کند . بتا ری بیل در این مبارزه برنده شد اماثور را از افتادن به داخل آتش نجات داد و همچنین به او گفت که برای محافظت از مردمش به چکش نیاز دارد . بنابراین اودیندستور داد تا چکشی با قدرت و استقامت یکسان با میولنیر با نام استورم بریکر برای بسازند . بتا ری بیل یکی از بزرگترین متحدانثور و اودین بشمار میرود که بر خلاف ظاهر هیولا مانندش قلبی مهربان و شریف دارد . حضور بتا ری بیل در فیلم ثور : راگناروک تایید نشده است .

 

8- هرکول

8- هرکول

هرکول خلق شده توسط استن لی و جک کربی که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۱از سری کمیک های در ماه اکتبر سال ۱۹۶۵تجربه کرد . هرکول پسر زئوس پادشاه خدایان آسمانی و Journey into mystery annualالسمین میباشد که زئوس با در آوردن خود به شکل شوهرش او را گول زد . به لطف قدرت زئوس هرکول نیز دارای قدرتابر انسانی فوق العاده ای میباشد که اولین بار از آن برای خفه کردن دو مار که از طرف هرا فرستاده شده بودند استفاده کرد .هرکول هممچنین تابحال ماجراجویی های فراوانی در دوران باستان داشته است . حضور هرکول در فیلم ثور : راگناروک تاییدنشده است .

 

9- آرس

9- آرس

آرس خلق شده توسط استن لی و کن بلد که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۴از سری کمیک های ونوس در ماهآپریل سال ۱۹۴۹تجربه کرد . آرس پسر زئوس و هرا میباشد که در روم و یونان باستان به عنوان خدای جنگ پرستش میشود .او سه بار تلاش کرد تا به کمک عموی خبیث خود هندس که خدای قسمت تبهکارانه آسمان میباشد آسمان بهشت را به تصرف خوددر بیاورد اما در هر سه دفعه توسط برادر خود هرکول شکست خورد و همچنین از او تنفر دارد . حضور آرس در فیلم ثور :راگناروک تایید نشده است .

 

10- بلدر شجاع

10- بلدر شجاع

بلدر اودین سان ملقب به بلدر شجاع خلق شده توسط استن لی و جک کربی و لری لیبر که اولین حضور خود در دنیای کمیک را درماه اکتبر سال ۱۹۶۲ و در شماره 85 از کمیک های journey into mystery تجربه کرد . بلدر شجاع یک آزگاردیهمچنین از نسل موجوداتی خاص میباشد که توسط آلمانی ها و وایکینگ ها مورد پرستش قرار میگرفتند . بر اساس پیشگویی هامرگ بلدر ماشه شروع رویداد راگناروک را میکشید بنابراین اودین به همسر خود فریگا دستور داد تا با جادوی خود او را آسیبناپذیر کند . هرچند قبل انجام شدن اینکار بلدر به خیانت متهم شد زیرا در وسط جنگ با موجوداتی به نام استورم جاینت ها او تصمیمگرفت تا پرنده ای که از لانه خود افتاده است را به مادرش بازگرداند . بنابراین اودین به دو برادر خود تر و هونیر دستور داد بهطرف او تیرهایی پرتاب کنند اما بلدر توسط یک عقاب و گیاه محافظت شد و جان سالم بدر برد . اودین که فهمید بلدر شجاع ترینفرد در آزگارد است سرانجام تصمیم گرفت تا به او قابلیت آسیب ناپذیری را عطا کند . بلدر مانند یک برادر و یکی از صمیمی تریندوستان ثور میباشد . حضور بلدر در فیلم ثور : راگناروک تایید نشده است .

 

11- آمورای افسونگر

آمورای افسونگر

آمورا افسونگر خلق شده توسط استن لی و جک کربی که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۱۰۳از سری کمیک های ماه آپریل سال ۱۹۶۴تجربه کرد . آمورا در آزگارد به دنیا آمد اما هویت والدین او نامعلوم میباشد . اودر دوران جوانی به سرزمین نورنس سفر کرد تا تحت تعلیم کارنلا که یکی از قدرتمندترین جادوگران در آزگارد میباشد قرار گیرد .او تمامی جادوهای ابتدایی آزگارد را مطالعه کرد تا اینکه کارنلا او را بخاطر بی نظمی اش اخراج کرد . آمورا بقیه هنرهای جادوییرا با گول زدن جادوگران آزگارد آموخت . قرن ها پیش آمورا والکری را به عنوان یکی از سربازان خود قرار داد اما والکری پساز اینکه به اهداف خبیث او پی برد او را ترک کرد . آمورا افسونگر سپس اسکرج جلاد را به کنترل خود در آورد تا او را دربسیاری از نقشه های شومش همراهی کند . حضور آمورا افسونگر در فیلم ثور : راگناروک تایید نشده است اما با وجود حضورشخصیت اسکرج در فیلم انتظار میرود تا او هم در فیلم حضور یابد .

 

12- یمیر، غول یخی

12- یمیر، غول یخی

یمیر خلق شده توسط استن لی و جک کربی که اولین حضور خود در دنیای کمیک را در شماره ۹۷از سری کمیک هایJourney into mystery در ماه اکتبر سال ۱۹۶۳تجربه کرد . یمیر موجودی کهن و یک غول یخی بزرگ میباشد کهو استقامت بسیار بسیار بالایی داردو جزو معدود موجوداتی به شمار می آید که میتواند همزمان با اودین و سورتور بدون وقفهمبارزه کند . او یک قندیل یخی با خود حمل میکند که به نوعی حکم چماق را برای او دارد . یمیر همچنین یکی از متحدین سورتوربه شمار می آید . حضور یمیر در فیلم ثور : راگناروک تایید نشده است .

 

13- نورن ها (Norns)

13- نورن ها (Norns)

خدایان خدایان موجوداتی هستند که رویداد بزرگ راگناروک برای آنها منبع زندگی میباشد و به نوعی از آن تغذیه میکنند . آنهاموجوداتی به نام نورن ها و ۹قلمرو را در چرخه راگناروک قرار میدهند که باعث میشود در نهایت تمام اتفاقات یا از سر گرفتهشوند و یا دوباره اتفاق بیوقتند . سرانجام اودین نقشه ای ریخت که در نهایت باعث بوجود آمدن تغییراتی در چرخه راگناروک شد.

نظر شما چیست ؟ دوست دارید کدام شخصیت های اساطیری را در فیلم ثور : راگناروک ببینید؟

نویسنده : امیرحسام رنجبر

Hesam avenger

All rights reserved © Spidey.ir 2016

      (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

مطالب مرتبط:

اشارات و ایستر اگ های جالب برای فیلم ثور راگناروک - قسمت اول

75 لحظه ماندگار در كميك هاي مارول: «بتا ري بيل» چكش ثور را به دست ميگيرد

اشارات و ایستر اگ های جالب برای فیلم ثور راگناروک - قسمت دوم

«سورتور» را در فیلم "ثور: رگنوراک" تماشا کنید!

کمیک کان 2016: اولین تصاویر از سلاح و زره گلادیاتوری هالک در فیلم ثور ۳: راگناروک منتشر شد!!

اولین کانسپت ارت از فیلم ثور راگناروک منتشر شد!!!

شایعه داغ : احتمالا در فیلم « ثور : راگناروک » شاهد اشاراتی به سیاره هالک باشیم

شایعه: شخصیتهاي مهمی در فیلم ثور 3 میمیرند!

اولین شخصیت منفی مونث دنیای سینمایی مارول در "ثور: رگنورک"؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

-1 #1 Mohammads32700 1395-05-31 21:13
نظر خاصی ندارم فقط میخواستم اولین نفر باشم
#2 S.T.A.R.K 1395-05-31 21:23
تشکر حسام جان ;-)
مقالت باعث افزایش اطلاعاتم شد.من زیاد با شخصیت های داستان های تور اشنایی ندارم و این مقاله کمک کرد در این رابطه بیشتر بدونم.
بین اینا حضور گزینه های1و2و4و5 در فیلم تایید شده.
#3 magnus 1395-05-31 21:42
مقاله فوق العاده ای بود ممنون.

به لطف یسری کمیک هایی که از ثور خوندم و انیمیشن اونجرز قویترین قهرمانان زمین با اکثرشون آشنایی داشتم.

راستی یه نکته جالب بگم و اون اینه که در گذشته تو افسانه های اسکاندیناویایی نام سیزدهمین خدا لوکی بود و خیلی هم بدجنس و بیرحم بود به همین سبب عدد سیزده رو نحس میدونن و اسم لوکی هم از همینجا منشا گرفته.
#4 agh 1395-05-31 21:57
به به اقای رنجبر,عجب مقاله ای نوشتید و واقعا کیف کردم و همه چیزش عالی بود.یعنی این همه شخصیت قراره تو فیلم بیاد(فکر نکنم که همه).
wow چقدر جالب میتونه بشه و راستی چند وقت پیش هم مشخص شد که جین فاستر در این فیلم حضور نداره.
ایا گرند مستر برادر شخصیت کلکسیونر هست؟
از هلا و اسکرج خیلی خوشم میاد و فکر کنم که هر دو بدرخشند و ایا در کمیک ها رابطه ای بین لوکی و هلا بوده؟
#5 Dark spidey 1395-05-31 22:09
ممنون حسام بابت مقالت خوب بود...اینا که بعضیاشون تایید شدن تو فیلم من فقط مشتاقم ببینم اینچنترس رو توی فیلم میبینیم یا نه...با توجه به اینکه تایید شده اسکورج توی فیلم هس احمال زیاد اینچنترس رو هم میبینیم...اینچن ترس کلا خیلی خوشم میاد ازش دوست دارم تو فیلم ببینمش:)) فقط از اینکه ناتالی پورتمن تو این فیلم نیست یکم ناراحت شدم ...

#4 هلا توی کمیکا دختر لوکیه تا اونجا که من میدونم و اینکه بله کالکتر و گرند مستر برادرن اما با هم دشمنن:))

بازم ممنون بابت مقالت حسام:)
#6 Sherlockian 1395-05-31 22:12
به نقل از agh:
به به اقای رنجبر,عجب مقاله ای نوشتید و واقعا کیف کردم و همه چیزش عالی بود.یعنی این همه شخصیت قراره تو فیلم بیاد(فکر نکنم که همه).
wow چقدر جالب میتونه بشه و راستی چند وقت پیش هم مشخص شد که جین فاستر در این فیلم حضور نداره.
ایا گرند مستر برادر شخصیت کلکسیونر هست؟
از هلا و اسکرج خیلی خوشم میاد و فکر کنم که هر دو بدرخشند و ایا در کمیک ها رابطه ای بین لوکی و هلا بوده؟

ممنون.
تا جایی که میدونم نه ( شایدم باشن ولی اطمینان ندارم ) . گرند مستر و کالکتر برادر نیستن فقط باهم همکاری داشتند.
هلا هم که همینطور که گفتم تو مقاله دختر لوکی هست تو کمیکا ( تو فیلم با توجه به مرگ لوکی در قسمت قبل قضیه یه سری تفاوت هایی داره ) ولی رابطشون کلا در حد دسیسه چینی و امثالهم بوده .
راستش هلا برای خودم مورد انتظارترین شخصیته چون با بازیگر و شخصیت قوی که داره خیلی پتانسیلش هست که تبدیل به یکی از برترین شخصیتای خبیث و اساطیری دنیای سینمایی مارول بشه.
پ.ن : جین فاستر همون بهتر که نیستش چون برای داستانی مثله راگناروک بنظرمن واقعا اضافی در میاد تو فیلم . ضمن اینکه داستان فیلمم ۹۰ تا ۹۵ درصد تو آزگارد و بقیه ۹ قلمرو اتفاق میوفته و اصلا ( بنظر من ) اووردن شخصیت جین فاستر کاملا اضافی از آب در میاد .
#7 Marvel khafan 1395-05-31 22:15
مقاله عالی بود
خیلی دوس دارم نورن ها و امورا و ارس باشن تو فیلم من چون ثور کمیکاشو میخونم با همشون اشنایی دارم
#8 Sherlockian 1395-05-31 22:20
۵
ممنون.
آره برای اونایی که تایید شده بود حضورشون آخر معرفیشون نوشتم که تایید شدن یا نه :)
#9 magnus 1395-05-31 22:21
به نقل از Hesam avenger:
به نقل از agh:
به به اقای رنجبر,عجب مقاله ای نوشتید و واقعا کیف کردم و همه چیزش عالی بود.یعنی این همه شخصیت قراره تو فیلم بیاد(فکر نکنم که همه).
wow چقدر جالب میتونه بشه و راستی چند وقت پیش هم مشخص شد که جین فاستر در این فیلم حضور نداره.
ایا گرند مستر برادر شخصیت کلکسیونر هست؟
از هلا و اسکرج خیلی خوشم میاد و فکر کنم که هر دو بدرخشند و ایا در کمیک ها رابطه ای بین لوکی و هلا بوده؟

ممنون.
تا جایی که میدونم نه ( شایدم باشن ولی اطمینان ندارم ) . گرند مستر و کالکتر برادر نیستن فقط باهم همکاری داشتند.
هلا هم که همینطور که گفتم تو مقاله دختر لوکی هست تو کمیکا ( تو فیلم با توجه به مرگ لوکی در قسمت قبل قضیه یه سری تفاوت هایی داره ) ولی رابطشون کلا در حد دسیسه چینی و امثالهم بوده .
راستش هلا برای خودم مورد انتظارترین شخصیته چون با بازیگر و شخصیت قوی که داره خیلی پتانسیلش هست که تبدیل به یکی از برترین شخصیتای خبیث و اساطیری دنیای سینمایی مارول بشه.
پ.ن : جین فاستر همون بهتر که نیستش چون برای داستانی مثله راگناروک بنظرمن واقعا اضافی در میاد تو فیلم . ضمن اینکه داستان فیلمم ۹۰ تا ۹۵ درصد تو آزگارد و بقیه ۹ قلمرو اتفاق میوفته و اصلا ( بنظر من ) اووردن شخصیت جین فاستر کاملا اضافی از آب در میاد .

تو انیمیشن ultimate spiderman که برادر بودن پس آیا این قضیه رو به صورت اشتباه مورد اقتباس قرار دادن؟
#10 Sherlockian 1395-05-31 22:25
۹
میگم که . اطمینان ندارم ولی مثله اینکه کالکتر با گرند مستر روابط نزدیکی داشته پس بله احتمال اینکه برادر باشن وجود داره .
#11 Annihilation 1395-05-31 22:30
سلام.
به نظر من احتمال حضور هر یک از این شخصیتها در این فیلم تقریبا زیر 10% هست. به جز هلا و والکری.
اسکرج هم احتمال حضورش کم هست چون که اگه اون بیاد امورا هم باید تو فیلم باشه. :-|
احتمالا مثل ثور : دنیای تاریک هم شخصیت های کمی حضور داشته باشن.

البته من فک میکنم که آیرن من هم در سکانس های ابتدایی برای معرفی خود رگنروک حضور داشته باشه :-?
#12 Annihilation 1395-05-31 22:36
به نقل از Dark spidey:

#4 هلا توی کمیکا دختر لوکیه تا اونجا که من میدونم و اینکه بله کالکتر و گرند مستر برادرن اما با هم دشمنن:))

بازم ممنون بابت مقالت حسام:)


هلا رو شاید تو سری های بعدی فیلم ببینیم. چون که هنوز سایجین ( زن لوکی ) به دنیای سینمایی مارول نیومده.

گرندمستر هم شاید تو گاردینز اف گلکس 2 بیاد :-?
#13 magnus 1395-05-31 22:36
به نقل از Annihilation:
سلام.
به نظر من احتمال حضور هر یک از این شخصیتها در این فیلم تقریبا زیر 10% هست. به جز هلا و والکری.
اسکرج هم احتمال حضورش کم هست چون که اگه اون بیاد امورا هم باید تو فیلم باشه. :-|
احتمالا مثل ثور : دنیای تاریک هم شخصیت های کمی حضور داشته باشن.

البته من فک میکنم که آیرن من هم در سکانس های ابتدایی برای معرفی خود رگنروک حضور داشته باشه :-?

اسکرج و هلا که خیلی وقته تایید شدن اگه مقاله رو خوب خونده بودید به این موضوع پی می بردید.
#14 Dark spidey 1395-05-31 22:39
به نقل از Annihilation:
به نقل از Dark spidey:

#4 هلا توی کمیکا دختر لوکیه تا اونجا که من میدونم و اینکه بله کالکتر و گرند مستر برادرن اما با هم دشمنن:))

بازم ممنون بابت مقالت حسام:)


هلا رو شاید تو سری های بعدی فیلم ببینیم. چون که هنوز سایجین ( زن لوکی ) به دنیای سینمایی مارول نیومده.

گرندمستر هم شاید تو گاردینز اف گلکس 2 بیاد :-?


من کمیکا رو گفتم توی فیلم احتمالش خیلی خیلی کمه که هلا دختر لوکی باشه!
#15 kia spider 1395-05-31 22:41
به نقل از Mohammads32700:
نظر خاصی ندارم فقط میخواستم اولین نفر باشم

:-| :-| :-| :-| :-| :-|
:-| :-| :-| :-| :-|
:-| :-| :-| :-|
:-| :-| :-|
:-| :-|
:-|
#16 Sherlockian 1395-05-31 22:43
به نقل از Annihilation:
سلام.
به نظر من احتمال حضور هر یک از این شخصیتها در این فیلم تقریبا زیر 10% هست. به جز هلا و والکری.
اسکرج هم احتمال حضورش کم هست چون که اگه اون بیاد امورا هم باید تو فیلم باشه. :-|
احتمالا مثل ثور : دنیای تاریک هم شخصیت های کمی حضور داشته باشن.

البته من فک میکنم که آیرن من هم در سکانس های ابتدایی برای معرفی خود رگنروک حضور داشته باشه :-?

هلا تو فیلم دختر لوکی نیست . در واقع منطقی ترین برداشت اینکه لوکی تو فیلم ثور : دنیای تاریک مرد . به سرزمین مردگان که هلا الهه هش هست میره . در نتیجه با هلا پیمان میبنده که باهاش همکاری کنه و به آزگارد حمله کنن . هلا هم که احتمالا از آزگارد و اودین یه عقده ای داره پیشنهاد لوکیو قبول میکنه .
#17 captain bat 1395-05-31 22:50
اقا یه سوال این قضیه ارس که هم دشمن واندرومن هست هم تور تاحالا از هم شکایت نکردن برای کپی برداری؟؟؟
ولی من کل خیلی دوست دارم مورد هفت و هشت ببینم برام جالبه
#18 AMiR Hossein 1395-05-31 23:56
خیلی دوست دارم غول یخی و نورن هارو ببینم
نه اینکه ازشون خوشم میاد فقط میخوام ببینم مارول چجوری اونارو تو فیلم نشون میده

آمورا هم با توجه به وجود اسکرج و والکری به احتمال خیلی زیاد باید باشه تو فیلم
#19 AMiR Hossein 1395-05-31 23:59
به نقل از captain bat:
اقا یه سوال این قضیه ارس که هم دشمن واندرومن هست هم تور تاحالا از هم شکایت نکردن برای کپی برداری؟؟؟
ولی من کل خیلی دوست دارم مورد هفت و هشت ببینم برام جالبه


خیلی از شخصیت ها مخصوصا این مدل از اون ها منشایی اساطیری داره یعنی از سالها پیش مردم مانند شاهنامه داستان های اون رو تعریف میکردن بعد مارول و دی‌سی میان و از اون ها الهام میگیرن اگه به شکایت کردنم باشه راویان قدیمی باید شکایت کنن نه مارول و دی‌سی
#20 AMiR Hossein 1395-06-01 00:01
به نقل از Hesam avenger:
به نقل از Annihilation:
سلام.
به نظر من احتمال حضور هر یک از این شخصیتها در این فیلم تقریبا زیر 10% هست. به جز هلا و والکری.
اسکرج هم احتمال حضورش کم هست چون که اگه اون بیاد امورا هم باید تو فیلم باشه. :-|
احتمالا مثل ثور : دنیای تاریک هم شخصیت های کمی حضور داشته باشن.

البته من فک میکنم که آیرن من هم در سکانس های ابتدایی برای معرفی خود رگنروک حضور داشته باشه :-?

هلا تو فیلم دختر لوکی نیست . در واقع منطقی ترین برداشت اینکه لوکی تو فیلم ثور : دنیای تاریک مرد . به سرزمین مردگان که هلا الهه هش هست میره . در نتیجه با هلا پیمان میبنده که باهاش همکاری کنه و به آزگارد حمله کنن . هلا هم که احتمالا از آزگارد و اودین یه عقده ای داره پیشنهاد لوکیو قبول میکنه .


احتمالا همین باشه
#21 AMiR Hossein 1395-06-01 00:04
احتمال وجود هرکول کمه

اخه هرکول با اینکه تقریبا اوریجینش آشناست ولی باز هم بنظرم پتانسیل ساخت یه فیلم یا حداقل یه سریال تک سیزنی تو شبکه hulu یا abc رو داره

نظرتون؟
#22 Nightwatcher 1395-06-01 00:05
آقا حسام واقعا عالی بود. فوق العاده بود. ممنون

اصولا باید مار میدگارد هم توی داستان باشه. ولی فکر نکنم توی فیلم سر و کلش پیدا بشه.
با اون غول یخی هم خیلی حال کردم.

ولی جای هرکول و آرس توی mcu خیلی خالیه

راستی لوکی کی بچه دار شد؟
#23 Nightwatcher 1395-06-01 00:13
یه موجود هم هست به اسم fenrir که البته یه گرگ غول پیکره. اودین اسیرش کرده.
میخواستم بدونم فنریر توی کامیکهای ثور هم حضور داشته؟
#24 Hobbit 1395-06-01 00:15
آفرین دوباره یه مقاله خوب با حدسیاتی جالب و عالی...آفرین....

کلا عاشق دنیای اسطوره هام...ولی فکر کنم بیشتر این شخصیتها زاید باشن و نقشی در فیلم ایفا نکنن...
کلا چندتا سوال تو ذهنم هست اول اینکه بالاخره هلا دختر لوکی هست یا نه؟تو کمیک که معلومه ولی خدایی تو فیلم...؟!!

مار میدگارد...مهمتر ین موجودی که میتونه توی این فیلم باشه...نقش اون انکار نشدنیه..اصلا نمیشه به عواقب نبرد اون با ثور حتی فکرم کرد چون بر اساس اساطیر اسکاندیناوی مرگ ثور قطعیه؟!نمیشه زد زیرش ولی احتمالا توی دنیای مارول اینطور نمیشه....

در ضمن هالک رو نمیشه توی این فیلم نادیده گرفت مطمئنم مارول نمیاد که مثل اونجرزهای قبلی از هالک یه بی حریف و لشکر له کن بسازه و احتمالش رو میدم که با سورتو یا کسی که بتونه از لحاظ بدنی جلوش کم نیاره رو به روش قرار بدن....نقش والکری هم بسیار تعیین کننده است...ولی من موندم سیف چی میشه؟!!!
یا سه جنگجو؟!!
در کل این فیلم پر از شک و شبه برای منه آخه درسته جین فاستر کلا حذف شده و حتی شنیدم(امیدوارم اطلاعاتم غلط باشه)آنتونی هاپکینز نقش اودین رو بازی نمیکنه و...به داستان فیلم ضربه نزنه...
درمورد هلا هم ندیده کیت بلانشیت به همه نشون میده که ابر خبیث یعنی چه؟
میگم یه سوال هلا رو میشه با مورگانا لی فی دی سی مقایسه کرد؟!
و دیگر هیچی...کلا اینا همش حدسیات من بود :lol:
#25 Sentry 1395-06-01 00:17
سلام من عضو جدیدم
#26 Hobbit 1395-06-01 00:18
به نقل از Sentry:
سلام من عضو جدیدم

خوش اومدی داداش ;-) :D ;-)
#27 Sentry 1395-06-01 00:25
مقاله ی خیلی خوبی بود

به نظرم ثور برای جنگیدن با سورتور و مار میدگارد به کمک هالک نیاز پیدا میکنه چون خودش تنها نمیتونه با هردوشون بجنگه
#28 Arya.M 1395-06-01 00:34
واقعاً ممنون آقای رنجبر. ولی در مورد ارس و هرکول بعید می دونم تو فیلم باشند برای اینکه جزو اساطیر یونان باستان به حساب میان و به اساطیر اسکاندیناوی ربطی ندارن. یه سوال داشتم. یادمه تو اونجرز 2 یه چیزهایی اطراف اون چشمه ای که تور توش آینده رو دید بودن. همین نورن ها نبودن آیا؟ لطفاً جواب بدید.
#29 spider-boy 1395-06-01 00:36
به نقل از Sentry:
سلام من عضو جدیدم

!welecom to spidey
امیدوارم با نظرات به سایت کمک کنی ;-)
حسام جان دستت درد نکنه.تقریبا نصفوشون تایید شدن.ولی شخصیت ها زیادن و فیلمو شلوغ میکنه.نمیدونم شاید نظر من اینطوری باشه.
بازم تشکر چون اطلاعات زیادی درمورد این شخصیت ها گرفتم ;-)
ببخشید بابت اسپم ولی 2 ماهه اینو میخوام بگه نتونستم :oops: .
از ترجمه و انتشار شماره 1 دستکش بینهایت خیلی وقته گذشته.میخواستم بپرسم چرا ترجمه نکردین.بدجوری منتظزشم :cry: قسمت اول مو به تنم سیخ کرد :cry:
#30 Nightwatcher 1395-06-01 00:39
به نقل از Hobbit:
آفرین دوباره یه مقاله خوب با حدسیاتی جالب و عالی...آفرین....

کلا عاشق دنیای اسطوره هام...ولی فکر کنم بیشتر این شخصیتها زاید باشن و نقشی در فیلم ایفا نکنن...
کلا چندتا سوال تو ذهنم هست اول اینکه بالاخره هلا دختر لوکی هست یا نه؟تو کمیک که معلومه ولی خدایی تو فیلم...؟!!

مار میدگارد...مهمترین موجودی که میتونه توی این فیلم باشه...نقش اون انکار نشدنیه..اصلا نمیشه به عواقب نبرد اون با ثور حتی فکرم کرد چون بر اساس اساطیر اسکاندیناوی مرگ ثور قطعیه؟!نمیشه زد زیرش ولی احتمالا توی دنیای مارول اینطور نمیشه....

در ضمن هالک رو نمیشه توی این فیلم نادیده گرفت مطمئنم مارول نمیاد که مثل اونجرزهای قبلی از هالک یه بی حریف و لشکر له کن بسازه و احتمالش رو میدم که با سورتو یا کسی که بتونه از لحاظ بدنی جلوش کم نیاره رو به روش قرار بدن....نقش والکری هم بسیار تعیین کننده است...ولی من موندم سیف چی میشه؟!!!
یا سه جنگجو؟!!
در کل این فیلم پر از شک و شبه برای منه آخه درسته جین فاستر کلا حذف شده و حتی شنیدم(امیدوارم اطلاعاتم غلط باشه)آنتونی هاپکینز نقش اودین رو بازی نمیکنه و...به داستان فیلم ضربه نزنه...
درمورد هلا هم ندیده کیت بلانشیت به همه نشون میده که ابر خبیث یعنی چه؟
میگم یه سوال هلا رو میشه با مورگانا لی فی دی سی مقایسه کرد؟!
و دیگر هیچی...کلا اینا همش حدسیات من بود :lol:

صد درصد توی فیلم هلا دختر لوکی نیست. با وجود نقش آفرینی کیت بلانشت توی فیلم سن هلا از لوکی بیشتره. اصلا لوکی چجوری یهو میخواد بچه بیاره؟
مار میدگارد که به احتمال 90 درصد توی فیلم نیست. چونکه اگه توی فیلم باشه ثور کشته میشه و مرگ ثور هم فکر نکنم فعلا توی mcu رخ بده.

آنتونی هاپکینز بازی نمیکنه؟؟ :o
#31 Arya.M 1395-06-01 00:42
#24
راستش تا جایی که من می دونم مارول خودش یه مورگان لی فی داره
spidey.ir/.../...
تو مقاله بالا هم بهش اشاره شده.
#32 Hobbit 1395-06-01 00:42
به نقل از Nightwatcher:
به نقل از Hobbit:
آفرین دوباره یه مقاله خوب با حدسیاتی جالب و عالی...آفرین....

کلا عاشق دنیای اسطوره هام...ولی فکر کنم بیشتر این شخصیتها زاید باشن و نقشی در فیلم ایفا نکنن...
کلا چندتا سوال تو ذهنم هست اول اینکه بالاخره هلا دختر لوکی هست یا نه؟تو کمیک که معلومه ولی خدایی تو فیلم...؟!!

مار میدگارد...مهمترین موجودی که میتونه توی این فیلم باشه...نقش اون انکار نشدنیه..اصلا نمیشه به عواقب نبرد اون با ثور حتی فکرم کرد چون بر اساس اساطیر اسکاندیناوی مرگ ثور قطعیه؟!نمیشه زد زیرش ولی احتمالا توی دنیای مارول اینطور نمیشه....

در ضمن هالک رو نمیشه توی این فیلم نادیده گرفت مطمئنم مارول نمیاد که مثل اونجرزهای قبلی از هالک یه بی حریف و لشکر له کن بسازه و احتمالش رو میدم که با سورتو یا کسی که بتونه از لحاظ بدنی جلوش کم نیاره رو به روش قرار بدن....نقش والکری هم بسیار تعیین کننده است...ولی من موندم سیف چی میشه؟!!!
یا سه جنگجو؟!!
در کل این فیلم پر از شک و شبه برای منه آخه درسته جین فاستر کلا حذف شده و حتی شنیدم(امیدوارم اطلاعاتم غلط باشه)آنتونی هاپکینز نقش اودین رو بازی نمیکنه و...به داستان فیلم ضربه نزنه...
درمورد هلا هم ندیده کیت بلانشیت به همه نشون میده که ابر خبیث یعنی چه؟
میگم یه سوال هلا رو میشه با مورگانا لی فی دی سی مقایسه کرد؟!
و دیگر هیچی...کلا اینا همش حدسیات من بود :lol:

صد درصد توی فیلم هلا دختر لوکی نیست. با وجود نقش آفرینی کیت بلانشت توی فیلم سن هلا از لوکی بیشتره. اصلا لوکی چجوری یهو میخواد بچه بیاره؟
مار میدگارد که به احتمال 90 درصد توی فیلم نیست. چونکه اگه توی فیلم باشه ثور کشته میشه و مرگ ثور هم فکر نکنم فعلا توی mcu رخ بده.

آنتونی هاپکینز بازی نمیکنه؟؟ :o

واقعا هلا دختر لوکی خیلی ضایست :-x
مار میدگارد نباشه اسم این فیلم نباید این باشه؟!...در کل خیلی فیلم شلوغیه اگه کارگردان و نویسنده درست انتخاب نکنن...
درمورد آنتونی هاپکینز هم من از یه سایت شنیدم و امیدوارم دروغ باشه...سریال ترکی که نیست :D
#33 Hobbit 1395-06-01 00:44
به نقل از Arya.M:
#24
راستش تا جایی که من می دونم مارول خودش یه مورگان لی فی داره
spidey.ir/.../...
تو مقاله بالا هم بهش اشاره شده.

ممنون داداش من نمیدونم چرا دی سی و مارول سر اسطوره های ما دعوا ندارن؟!!
آی امان از لابی؟ :sad:
#34 Nightwatcher 1395-06-01 00:49
#32
البته میتونن داستانو تغییر بدن و مار میدگارد باشه ولی شکست بخوره و ثور نمیره.
منم فکر نمیکنم آنتونی هاپکینزو بذارن کنار. خیلی بد میشه.
#35 Nightwatcher 1395-06-01 01:01
به نقل از Hobbit:
به نقل از Arya.M:
#24
راستش تا جایی که من می دونم مارول خودش یه مورگان لی فی داره
spidey.ir/.../...
تو مقاله بالا هم بهش اشاره شده.

ممنون داداش من نمیدونم چرا دی سی و مارول سر اسطوره های ما دعوا ندارن؟!!
آی امان از لابی؟ :sad:

من همیشه گفتم اگه هالیوود بخواد از داستانهای شاهنامه فیلم یا گیم بسازه امثال خدای جنگ و کلش آو تایتانز و ... باید جلوش لنگ بندازن.
چه شخصیتهایی... ضحاک و فریدون و رستم و اسفندیار و افراسیاب و اکوان دیو و دیو سپید و سیمرغ و...

ای خدا کی میشه یه فیلم درست و حسابی از این داستانها ببینیم؟
#36 arkham knight 1395-06-01 02:40
حسام، دیگه چیزی جز یه تشکر جانانه ازم برنمیاد، گل کاشتی برادر...

جورمنگند و فنریس طبق افسانه ها اصلی ترین پایه های راگناروکن... اگه درست یادم باشه فنریس خدایانی مثل "تیر" و شاید بالدرو از زندگی ساقط کرد.
ثورم در آخر طی اقدام قهرمانانه ای بزرگترین خطر جهان ( جورمگند ) رو از بین میبره، و البته به قیمت زندگش...

سورتور و یمیر به نظرم باعث شلوغی فیلم میشن اگه دوتاشون همراه هم باشن، از طرفی فنریس و جورمگند هم هضمشون یکجا سخته، احتمالا یکی از هر گروه رو نمیارن... چون حالا غیر از باید کلی چالش دیگه و البته داستان سیاره هالکو از سر بگذرونن...
#37 Comic Book Man 1395-06-01 08:00
خیلی مقاله اش عالی بود. واقعا لذت بردم . امیدوارم این فیلم اصلا تو زمین نباشه . دویت دارم کلش رو بااساطیر قدیمی و آزگاردی پر کنند
#38 mat mordak/DareDevil 1395-06-01 09:34
به نقل از Nightwatcher:
به نقل از Hobbit:
به نقل از Arya.M:
#24
راستش تا جایی که من می دونم مارول خودش یه مورگان لی فی داره
spidey.ir/.../...
تو مقاله بالا هم بهش اشاره شده.

ممنون داداش من نمیدونم چرا دی سی و مارول سر اسطوره های ما دعوا ندارن؟!!
آی امان از لابی؟ :sad:

من همیشه گفتم اگه هالیوود بخواد از داستانهای شاهنامه فیلم یا گیم بسازه امثال خدای جنگ و کلش آو تایتانز و ... باید جلوش لنگ بندازن.
چه شخصیتهایی... ضحاک و فریدون و رستم و اسفندیار و افراسیاب و اکوان دیو و دیو سپید و سیمرغ و...

ای خدا کی میشه یه فیلم درست و حسابی از این داستانها ببینیم؟

شما از کجا میدونید که اونا میدونن ما همچین چیزایی داریم
#39 Sherlockian 1395-06-01 09:56
#32
آنتونی هاپکینز تو فیلم حضورش قطعیه . تو کمیک کان امسال تو پنل مارول استودیوز زمانی که کوین فایگی داشت بازیگرای ثور : راگناروک رو میگفت بینشون اسم آنتونی هاپکینزم گفت .
#28
تو یکی از صحنه های حذف شده اونجرز 2 موقعی که ثور میره تو رویا خدایان خدایان دیده میشن یه صحنه .
#40 Ali Danger 1395-06-01 11:14
خیلی خیلی لذت بردم آقای رنجبر. اطلاعات خوبی بود. من خیلی دوس دارم در مورد افسانه های روم و اسکاندیناویایی مطالعه کنم، ولی حیف کتابی تو این مورد پیدا نمیشه. کسی میدونه ممنون میشم بگه.
فقط یه سوال مگه این افسانه ها اسکاندیناویایی نیستن؟ پس هرکول و زئوس و آرس چی کار میکنن؟
#41 Ali Danger 1395-06-01 11:17
من همیشه گفتم اگه هالیوود بخواد از داستانهای شاهنامه فیلم یا گیم بسازه امثال خدای جنگ و کلش آو تایتانز و ... باید جلوش لنگ بندازن.
چه شخصیتهایی... ضحاک و فریدون و رستم و اسفندیار و افراسیاب و اکوان دیو و دیو سپید و سیمرغ و...

ای خدا کی میشه یه فیلم درست و حسابی از این داستانها ببینیم؟
شما از کجا میدونید که اونا میدونن ما همچین چیزایی داریم

شاهنماه یه چیز شناخته شدس. حداقل یه استودیو باید بدونه که چیه. همین داستان های شاهنامه از الدر اسکرولز و ویچر و همه اینا میزنه بالا مطمئنا. 8)
#42 mat mordak/DareDevil 1395-06-01 11:51
به نقل از Ali Danger:
خیلی خیلی لذت بردم آقای رنجبر. اطلاعات خوبی بود. من خیلی دوس دارم در مورد افسانه های روم و اسکاندیناویایی مطالعه کنم، ولی حیف کتابی تو این مورد پیدا نمیشه. کسی میدونه ممنون میشم بگه.
فقط یه سوال مگه این افسانه ها اسکاندیناویایی نیستن؟ پس هرکول و زئوس و آرس چی کار میکنن؟

سلام من کمکت میکنم چنتا کتاب فانتزی به صورت داستانی هستش هم مصر یونان و روم و اسکاندیناوی هست اگه خواستی بگو تا لیست کتابارو بهت بدم
یه چیزی دیگه تمامش الکترونیکیه ولی کاغذی هم هست ولی ترجمش بدرد نمیخوره
#43 Spidey Reigns 1395-06-01 12:52
اسپم....

دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده با ترجمه فارسی با فرمت pdf

این کتاب اواخر ماه مرداد امسال توسط جی.کی.رولینگ نوشته شده....

uploader:spidey reigns

لینک دانلود ترینبیت:

trainbit.com/.../...
#44 Spidey Reigns 1395-06-01 12:53
به نقل از Spidey Reigns:
اسپم....

دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده با ترجمه فارسی با فرمت pdf

این کتاب اواخر ماه مرداد امسال توسط جی.کی.رولینگ نوشته شده....

uploader:spidey reigns

لینک دانلود ترینبیت:

trainbit.com/.../...


میتونید با برنامه cdisplay هم بازش کنید...

میرید قسمت open with و برنامه cdisplay رو انتخاب میکنید...
#45 Spidey Reigns 1395-06-01 13:00
به نقل از Spidey Reigns:
به نقل از Spidey Reigns:
اسپم....

دانلود کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده با ترجمه فارسی با فرمت pdf

این کتاب اواخر ماه مرداد امسال توسط جی.کی.رولینگ نوشته شده....

uploader:spidey reigns

لینک دانلود ترینبیت:

trainbit.com/.../...


میتونید با برنامه cdisplay هم بازش کنید...

میرید قسمت open with و برنامه cdisplay رو انتخاب میکنید...


در ضمن،این نمایشنامه ای هست که از روش تئاتری رو با همین نام ساختن...
#46 Matt Murdock 1395-06-01 16:28
بسیار عالی
#47 xscape 1395-06-01 19:32
کلا از اساطیر نورس خیلی خوشم میاد... مخصوصا مار جهان یا یورمونگاند و گرگ فنریر که اینجا نیست... طبق داستان های اساطیری ثور توسط مار جهان کشته میشه تو راگناروک ... اما اینجا نمیدونم اینجا چه خواهد شد
بعد یه سوال داشتم هرکول و آرس چه ربطی به راگناروک دارن؟ اونا که اساطیر یونان هستن
#48 mat mordak/DareDevil 1395-06-02 10:04
اسپم.....
منم به تابعیت از دوست عزیزم spidey reigns منم یه سری کتاب میزارم تا فرهنگ کتابخوانی یه کم بیشتر تحویل گرفته شه
داستان فانتزی برای اشنایی با خدایان یونان بسیار عالی هست
جلد یک
s2.picofile.com/.../...
جلد دو
s2.picofile.com/.../...
جلد سه
s1.picofile.com/.../...
جلد چهار
s1.picofile.com/.../...
جلد پنج
s1.picofile.com/.../...

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید