معرفی تمام مردان و زنان عنكبوتی – قسمت دوم

 معرفی تمام مردان و زنان عنكبوتی – قسمت دوم

قسمت دوم مقاله ای كه مطمئنم خیلی منتظرش بودید ...

حتما میدانید كه  به زودی قرار است داستانی مهم و بزرگ به نام "دنیای عنكبوتی" یا spider-verse در كمیك های اسپایدرمن چاپ شود و در آن مردان و زنان عنكبوتی از دنیاهای مختلف و گذشته و آینده حضور داشته باشند! (خبرش اینجاست، اگر نخوانده اید حتما بخوانید)  ماورول حتی تیزری زیبا از این داستان منتشر كرده كه توصیه میكنم اگر آنرا ندیده اید اینجا با كیفیت عالی تماشایش كنید.  

به همین مناسبت تصمیم گرفتم در مقاله ای دو قسمتی تمام مردان و زنان عنكبوتی كه در این تیزر مورد استفاده قرار گرفته اند را خدمت شما معرفی كنم. در قسمت اول این مقاله مردان و زنان عنكبوتی شماره های 1 تا 19 را معرفی كردم و اینك نیز بقیه آنها را معرفی میكنم.

معرفی تمام مردان و زنان عنكبوتی

(بار دیگر لازم به توضیح است كه مارول دنیاهای زیادی دارد كه به آنها اصطلاحا Earth گفته میشود. دنیای های مارول هر كدام یك شماره دارند تا از یكدیگر مجزا شوند. دنیای اصلی مارول كه ما با آن آشنا هستیم و فیلم ها ، انیمیشن ها و ... مرد عنكبوتی بر اساس آن است  به عنوان Earth 616 شناخته میشود.

 

20-  اسپایدرمن دنیای 8311 (ملقب به Spider-Ham)

spider ham اسپايدر خوك

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 1  كمیك   Marvel Tails

این اسپایدرمن در دنیایی كارتونی زندگی میكند (مثل دنیای «میكی ماوس» یا «دانلد داك»). عنكبوتی به نام پیتر در زيرزمین خوكی دانشمند به نام «می پوركر» (May Porker) زندگی میكرد (!) می پوركر سعی داشت نخستین سشوار اتمی جهان را اختراع كند تا آرايشگاه هاي زنانه را دچار تحولي عظيمي كند ولی دچار تشعشعات اتمی شد و در حالتی نامتعادل پیتر را گاز گرفت (!!) در نتیجه پیتر از حالت عنكبوتی خود خارج و درست مثل می پوركر به یك خوك تبدیل شد (!!!) منتهی او فهمید كه هنوز توانایی های عنكبوتی خود را دارد. سپس تصمیم گرفت با جرم و جنایت مبارزه كند. 

توانایی  و قدرت های فوق بشری او درست مثل اسپایدرمن دنیای اصلی است.

 

 

21-   پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "جنگ مخفی"

جنگ مخفي برايان مايكل بنديس

این همان پیتر پاركر دنیای اصلی است. چند سال پیش داستان جالبی به نام "جنگ مخفی" (Secret War) به قلم «برايان مایكل بندیس» منتشر شد. این لباسی هم كه میبینید توسط طراح و برای جلد تزئینی شماره 3 این كمیك خلق شد!

 

 

22-   پیتر پاركر دنیای 70701

مرد عنكبوتي مختلف

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 1  از  كمیك  Spider-Man Fairy Tales 

اطلاعات زیادی درباره این پيتر پاركر موجود نیست. او فقط یكبار و در شماره 1 از كمیك Spider-Man Fairy Tales ظاهر شده است كه در واقع اقتباسی بود از داستان معروف "شنل قرمزی"! در این داستان «مری جین» در نقش شنل قرمزی و پیتر پاركر در نقش كسی كه او را از دست گرگ بدجنس نجات میدهد، حضور یافتند.

 

 

23-  اسپایدرمن دنیای 8101 (ملقب به Spider-Monkey)

 «اسپایدر میمون» (Spider-Moneky)

اولین حضور در عالم كمیك: شماره 1  از  كمیك   Amazing Spider-Man Family

این اسپایدرمن در دنیای میمون ها زندگی میكند و به همين دلیل  «اسپایدر میمون» (Spider-Monkey) نام دارد! او در مقایسه با اسپایدرمن اصلی بی تجربه و مغرور تر است و دغدغه های زیادی ندارد! او مشكلی با كشتن شخصیت های هم خبیث ندارد و شعارش این است: "اگر شخصیت های خبیث نمیخواهند اصلاح شوند پس باید بمیرند"! به طور مثال او با دستان خودش «دكتر اكتاویویس» را كشته است!

توانایی  و قدرت های فوق بشری او شبیه  اسپایدرمن دنیای اصلی است.

 

24-  اسپایدرمن دنیای 70105

بروس بنر - مرد عنكبوتي

اولین حضور در عالم كمیك: شماره 4   از  كمیك   Bullet Points

در این دنیا «بروس بنر» به جای آنكه به «هالك» تبدیل شود به اسپایدرمن تبدیل شده!!! در واقع در اين دنيا دكتر «ارسكین» (همان فردی كه فرمول ابرسرباز را به وجود آورد و باعث به وجود آمدن «كاپیتان آمريكا» شد)، 24 ساعت زودتر از دنیای اصلی ماورل مرده است و به همین دلیل سرنوشت بسیاری از قهرمانان معروف ماورل تغییر يافته است.

توانایی  و قدرت های فوق بشری او شبیه  اسپایدرمن دنیای اصلی است.

 

 

25-  پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "ایرون اسپایدر"

لباس ايرون اسپايدر

این همان هم  پیتر پاركر دنیای اصلی است. در اغاز داستان معروف "جنگ داخلی" (Civil War)، «تونی استارك» این لباس را برای پیتر پاركر درست كرد (توني از  از همان تكنولوژی به كار رفته در لباس "مرد آهنی" برای ساخت اين لباس استفاده كرد) به همین دلیل این لباس قابلیت های جدیدی مثل اسكنر و حسگرهای مختلف، سلاح های كوچك، بازوان مكانیكی،  و یا خاصیت شناور ماندن در هوا داشت.  متاسفانه بعدا معلوم شد كه استارك این لباس را ساخته تا اسپایدرمن را كنترل كند. در هر حال پیتر پس از مدتی بر علیه تونی استارك شد و به گروه «كاپیتان آمریكا» پیوست و بنابراین این لباس را دور انداخت.

 

26-  پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "Bag Man"

مرد عنكبوتي - هيومن تورج - چهار شگفت انگيز

این همان هم  پیتر پاركر دنیای اصلی است. او در شماره 258 از كمیك Amazing Spider-man برای آنكه از شر سیمبیوت فضایی خلاص شود سراغ گروه "چهار شگفت انگیز" رفت. او آنجا مجبور شد یكی از لباس های این گروه را بپوشد. او به پیشنهاد رفیق صمیمی اش یعنی «هیومن تورچ» یه پاكت كاغذی هم روی صورتش گذاشت تا شناخته نشود! البته اسپایدرمن خبر نداشت كه  هیومن تورچ برای شوخی با او  جمله Kick me (= به من لگد بزنید) را  پشت این لباس گذاشته است تا مردم شهر با دیدن آن از خنده روده بر شوند!

 

 

27-  پيتر پاركر دنیای 15 (ملقب به The Spider)

پيتر پاركر -كارنيج

اولین حضور در عالم كمیك:  شماره 12  از  كمیك   Exiles

این پیتر پاركر یك قاتل زنجیره ای مو قرمز بود (!)  كه با سیمبیوت «كارنیج» تركیب شد. او شوخ طبعی خاصی مثل «ددپول» (Deadpool) داشت و به پروژه Weapon X پیوست ولی در نهایت توسط اشعه های آتشین  «فایر استار» دنیای شماره 3062 كشته شد.

توانایی  و قدرت های فوق بشری او تركیبی از اسپایدرمن و كارنیج دنیای اصلی بود . به همین دلیل  او درست مثل كارنیج در مقابل آتش و امواج صوتی آسیب پذیر بود.

 

 

28- پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "Future Foundation"

لباس فيوچر فانديشن - future foundation مرد عنكبوتي

این همان هم  پیتر پاركر دنیای اصلی است. او  چند وقت پیش و پس از مرگ «هیومن تورچ» به گروه "چهار شگفت انگیز" و سازمان "بنياد آينده" يا Future Foundation (كه توسط «ريد ريجاردز» ايجاد شده بود)  پیوست و این لباس را بر تن كرد. این لباس از ملكول های خاصی ساخته شده و بنابراین میتواند خودش را تعمیر كند. این لباس در ضمن هرگز كثیف نمیشود و میتواند ظاهر خودش را تغییر دهد.

 

 

29-  برایان كورنفیلد (Brian Kornfield ) از دنیای اصلی ماورل (ملقب به Spider-X)

اسپايدر ايكس

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 3  از  كمیك Midnight Sons Unlimited

«برایان كورنفیلد» پسر بچه ای بود كه پدر و مادرش در كودكی توسط جنایتكاران كشته شده بودند. او تخیلی قوی داشت و دلش ميخواست یك ابرقهرمان شود. برايان توسط یك نیروی ماورالطبیعه و جادویی قدرتهایی دریافت كرد تا بتواند شبیه به قهرمان مورد علاقه اش یعنی اسپایدرمن شود. اما به جای آنكه از قدرتهایش به نحو صحیحی استفاده كند، سعی كرد قاتلین پدر و مادرش را به قتل برساند. او در نهایت به خاطر پافشاری در مجازات جنایتكاران به شیوه های خشن، جان خود را از دست داد.

نیروهای او شبیه اسپایدرمن بود ولی چون منشا جادویی داشت او 10 برابر از اسپایدرمن قوی تر بود! به علاوه او 4 دست و پای اضافی هم داشت.

 

 

30-  زن عنكبوتی از  دنیای التیمیت (دنیای شماره 1610 )

زن عنكبوتي التيميت  ultimate spider-woman

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 98  از  كمیك Ultimate Spider-Man

در كمیك استریپ های "اسپایدرمن نهایی" (Ultimate Spider-Man)، دكتر اختاپوس موفق شد 5 كلون از روی پیتر پاركر بسازد كه یكی از آنها زن عنكبوتی نام داشت! (تصورش را بكنید! یعنی یك پیتر پاركر مونث!) بعدها حافظه او پاك شد تا دیگر خاطرات پیتر در ذهنش نباشد و حافظه جدید یك زن به او داده شد! (البته او هنوز خاطرات پیتر را در ذهن دارد!) نكته جالب دیگر این است كه او نام «جسیكا درو» را برای خود برگزیده است! (جسیكا درو نام اصلی زن عنكبوتی در دنیای اصلی ماورل است)

او  علاوه بر تمام توانایی هایی فوق بشری اسپایدرمن، او میتواند از نوك انگشتانش گلوله های تار عنكبوتی شلیك كند!

 

31-  می پاركر  (ملقب به «دختر عنكبوتی»)

دختر عنكبوتي - spider-girl اسپايدر گرل

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 105  از  جلد دوم كمیك What if? 

او در این دنیا  دختر واقعی پیتر پاركر است كه پس از بازنشسته شدن پدرش به مبارزه با جرم و جنایت روی آورده است. قبلا مقاله كامل و مفصلی درباره او نوشته ایم كه برای خواندن آن اینجا را كلیك كنید:

معرفی «دختر عنكبوتی» (Spider-Girl) !

 

 

32-  پیتر پاركر  دنیای اصلی در "آینده تاریك"

آينده مرد عنكبوتي

در شماره 637 از  كمیك "مرد عنكبوتی شگفت انگیز" و در بحبوحه داستانی به نام Grim Hunt ، «مادام وب» به اسپایدرمن نشان میدهد كه اگر از «كریون شكارچی» انتقام بگیرد آینده تاریكی در انتظارش است. در حقيقت، او به پیتر اخطار میكند كه اگر كریون را بكشد در آینده شخصیت خبیثی خواهد شد و نه تنها از گروه «اونجرز» اخراج خواهد شد بلكه دست به اعمالی مثل كشتن «دكتر اختاپوس» خواهد زد (البته چون اسپايدرمن به نصيحت مادام وب گوش كرد و  كريون را نكشت ، اين آينده به وقوع نخواهد پيوست)

 

 

33-  داپل گانگر (Doppelganger)

داپل گانگر (Doppelganger)

داپل گانگر (Doppelganger) در دنیای اصلی مارول خلق شد. او در واقع  نسخه كپی شده از اسپایدرمن بود كه توسط شخصیت پلیدی به نام Magus خلق و به كره زمین فرستاده شد تا با اسپایدرمن بجنگد. نیروهای او مثل نیروهای اسپایدرمن بود (او از نظر قدرت و زور بازو از حتی از اسپایدرمن هم قوی تر بود) ولی قدرت تفكر نداشت و مثل یك حیوان درنده عمل میكرد  (به همین دلیل او معمولاً  دستورات دیگر دشمنان اسپایدرمن مثل «كارنیج» و ... را اجرا می نمود). او در پایان مورد خشم و غضب كارنیج قرار گرفت و توسط او كشته شد ولی دوباره برگشت منتهی مدتیه دیگه خبری ازش نیست.

 

34- زن عنكبوتی دنیای اصلی (دنیای شماره 616 )

اسپايدر ومن - زن عنكبوتي اصلي

اولین حضور در دنیای كمیك استریپ: شماره 32 از كمیك استریپ Marvel Spotlight

پدر و مادر «جسیكا درو» دانشمندانی بودند كه تمام عمر خود را روی عنكبوت ها و تركیب ژن آنها با انسان تحقیق كرده بودند. پیش از آنكه جسیكا بدنیا بیاید، مادرش مورد اصابت یك اشعه لیزر قرار گرفت كه حاوی ژن عنكبوت بود به همین دلیل وقتی جسیكا به دنیا آمد، به طور مادرزادی دارای نیروهای فوق بشری عنكبوت مانند بود! سپس پدر و مادر او به طور مشكوكی غیبشان زد و او به دست زنی به نام Bova بزرگ شد. جسیكا بعدها فریب سازمان تروریستی "هایدرا" (Hydra) را خورد و یكی از شخصیت های خبیث مارول به نام Taskmaster به وی آموزش های رزمی داد. اما جسیكا پی به اشتباه خود برد و به یك قهرمان خیرخواه تبدیل شد. او مدت هاست كه به عضویت گروه «انتقام جویان» (Avengers) درآمده. البته در جریان داستان معروف "تهاجم مخفیانه"  (Secret Invasion) و وقتی «اسكرال ها» (Skrulls) به كره زمین حمله كردند تا آن را تسخیر كنند، جسیكا درو ربوده شد و ملكه اسكرال ها خودش را به جای او جا زد تا بتواند به گروه اونجرز نفوذ كند.

(برای اطلاع از نیروهای فوق بشری او اینجا را كلیك كنید)

 

 

35- پیتر پاركر دنیای اصلی در لباس "سیمبیوت فضایی"

پیتر پاركر دنیای اصلی است منتهی در لباس سیاه رنگ سیمبیوت فضایی

این همان هم  پیتر پاركر دنیای اصلی است منتهی در لباس سیاه رنگ سیمبیوت فضایی!  همانطور كه حتماً میدانید پیتر به زودی فهمید كه این لباس در واقع یك موجود فضایی است ولی باعث میشود روحیاتی منفی و خشن پیدا كند. او سعی كرد خودش را از دست این لباس خلاص كند. در نهایت این لباس به «ادی براك» پیوست و باعث به وجود آمدن «ونوم» (Venom) شد.

 

 

36-  ایزومی (Izumi) از دنیای شماره 7930

مرد عنكبوتي ژاپني

اولین حضور در عالم كمیك: "شماره 3  از  كمیك Spider-Man: Fairy Tales

اطلاعاتی دقیقی درباره او در دست نیست. فقط اينكه در ژاپن باستان زندگی میكرده و از قبیله ای بوده كه با عنكبوت ها ارتباط داشته اند.

 

 

37-   كین  (Kaine)

كين - كلون پيتر پاركر

او یكی از «كلون» (Clone) هایی است كه از روی پیتر پاركر ساخته شده. اطلاعات كامل و مفصل درباره او را در مقاله زیر بخوانید:

"سرگذشت كلون" – قسمت سوم: معرفی كلون های اسپایدرمن!

 

 

38-  جولیا كارپنتر (Julia Carpenter) یكی از زنان عنكبوتی دنیای اصلی ماورل

جوليا كارپنتر - زن عنكبوتي

یك گروه مخفی دولتی كه ماموریت داشت ابرقهرمان تولید كند نزد خانمی به نام «جولیا كارپنتر» آمد و او را متقاعد كرد تا در آزمایشات آنها شركت كند. در این آزمایشات به طور تصادفی به جولیا تركیبی از زهر عنكبوت و عصاره گیاهان عجیب و غریب تزریق شد و او به نیروهایی شبیه به اسپایدرمن دست یافت و بدین ترتیب دومین زن عنكبوتی خلق شد. او تا به حال عضو گروه های ابرقهرمانی مختلفی مثل Omega Flight، West Coast Avengers، Force Works و ... بوده است. او پس از مدتی نام خود را به «آریكنه» (Arachne) تغییر داد. لازم به ذكر است كه پس از آنكه «مادام وب» (همان پیر زنی كه در داستان های اسپایدرمن میتواند آینده را ببیند) به قتل رسید، نیروهای او به جولیلا منتقل شد و او اكنون به مادام وب جدید داستانهای اسپایدرمن تبدیل شده است

(برای اطلاع از نیروهای فوق بشری «جولیا كارپنتر»  اینجا را كلیك كنید)

 

مهدی ترابی مهربانی

All rights reserved © Spidey.ir 2014

     (هرگونه كپی‌برداری و نقل قول از اخبار و مقالات این سایت تنها با ذكر منبع و نام نویسنده مجاز می‌باشد)

 

مطالب مرتبط:

معرفی تمام مردان و زنان عنكبوتی – قسمت اول

حضور اسپایدرمن های مختلف در داستان "دنیای عنكبوتی"!

لحظات ماندگار در کمیک بوک های اسپایدرمن: مردعنکبوتی نهایی کشته می‌شود!

معرفی معروفترین دشمنان مرد عنکبوتی

معرفی اصلی ترین متحدان مرد عنكبوتی

آشنایی با «زن عنكبوتی»! (Spider-Woman)

آشنایی با لباس های مرد عنكبوتی

اسپايدرمن چگونه خلق شد؟

میراث "مرد عنكبوتی نهایی" (Ultimate Spider-Man)

"سرگذشت كلون" – قسمت سوم: معرفی كلون های اسپایدرمن!

مرد عنكبوتی در دنیاهای دیگر!

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+4 #1 R-SPIDEY 1393-03-20 17:43
مثل همیشه عالی بود . ممنون
+4 #2 mirabilis 1393-03-20 18:05
شخصیت ها بعضا جالبه ولی اسپایدر هم و اسپایدر مانکی ، انگار از ذهن یه بچه تراوش شده اند . :-)
پ.ن : جالب اینجاست که ایپ بت هم برای بتمن وجود داره ولی اون مربوط میشه به دهه ی 50 و 60 میلادی که فکر کنم ماجراش روشنه و نیازی به بازگویی نیست !
+2 #3 Omid.J 1393-03-20 18:12
Amazing!
شماره ۲۲ جالب بود!
راستی حتما اینو ببینید:
spidey.ir/.../...
+4 #4 Banshee 1393-03-20 18:16
ممنون بابت مقاله تون .
#2 Welcome BACK
+2 #5 Omid.J 1393-03-20 18:18
اگه به اسپایدرمن های دنیاهای دیگه علاقه مندید، برید اینجا:
marvel.wikia.com/Spiderman
+3 #6 SLH Hero 1393-03-20 18:28
مثل همیشه مقاله فوق العاده بود. ولی وقتی به بعضی از اینا نگاه می کنم با خودم فکر می کنم که داستان های اسپایدرمن چقدر نویسنده مسخره داشته!
Seriously, do we have to have a Spider-ham or a spider-monkey :-?
?!
+2 #7 The Rock 1393-03-20 19:00
مقاله تون عالی بود.ولی spider monkey و اسپایدرمن دنیای 70701 و اون اولی یکم بچه کانه نیست؟ :-?
+6 #8 mokhtar 1393-03-20 19:05
به نقل از SLH Hero:
ولی وقتی به بعضی از اینا نگاه می کنم با خودم فکر می کنم که داستان های اسپایدرمن چقدر نویسنده مسخره داشته!
?!


البته باید توجه داشت که اکثر اینا فقط در یک شماره حضور پیدا کرده اند و هرگز داستان دنباله داری از روی آنها منتشر نشد

اصلا نباید انها را جدی گرفت . همیشه از خودم سئوال میکردم که مثلا ایزومی که فقط تو شماره 3 از کمیک spider-man fairy tales حاضر بوده چطور میشه گفت که یه دنیای دیگه داره؟! در حالیکه ما تقریبا هیچی از اون دنیا نمیدونیم

ولی الان چون مارول میخواد داستان spider-verse رو کار کنه دوباره سری به اینا زده
+5 #9 mokhtar 1393-03-20 19:07
به نقل از mirabilis:
پ.ن : جالب اینجاست که ایپ بت هم برای بتمن وجود داره ولی اون مربوط میشه به دهه ی 50 و 60 میلادی که فکر کنم ماجراش روشنه و نیازی به بازگویی نیست !

اون قضیه اش فرق میکنه

مثلا «بت مایت» هم هر از گاهی تو داستان های اصلی بتمن بود ولی مثلا spider monkey فقط تو یه شماره فرعی اسپایدرمن اونم به طور کوتاه و در یک سیاره دیگه ظاهر شده !!!
+7 #10 mokhtar 1393-03-20 19:13
به نقل از The Rock:
ولی spider monkey و اسپایدرمن دنیای 70701 و اون اولی یکم بچه کانه نیست؟ :-?


دقیقا درسته
بچه گانه هستند . چرا؟ چون هدف از خلق انها جلب نظر بچه ها بوده! ;-)
+6 #11 mirabilis 1393-03-20 19:20
#9 : عرض کنم که بت مایت هم برای دنیای 3839 هستش نه دنیای اصلی ! توی اون دنیا هم البته کلی کرم ریخت به بروس ! :-)
از اینا گذشته ، کاری به کمیک هایی که اینا توش خلق شدن ندارم ، چون مشخصه که برای کودکان خلق شده ولی اینکه بخوای همچین کاراکتری رو بیاری بذاری کنار پیتر پارکر اصلی ، این خیلی مضحکه . این از ذهن یه بچه تراوش کرده ( اشاره به دن اسلات ! :lol: )
راستی حاج مختار ، خبری از آقا مهدی نداری ، خیلی وقته نظری ازشون ندیدیم .
#4 : چاکریم ، حاج محمد .
+4 #12 amir-spider 1393-03-20 19:21
باحال بود :lol:
+3 #13 amir-spider 1393-03-20 19:28
چراMiles-Morale s توش نیست
+7 #14 mokhtar 1393-03-20 19:38
#11:
والا منم خبر خاصی ازش ندارم

کلا چند وقته کمی سرش شلوغ شده

ولی یادمه بهم میگفت به نظرش مدتیه سایت از مسیر خودش خارج شده و دوست داره باز دوباره چیزایی بنویسه که دوست داره بنویسه

الان مثلا میدونم چقدر زجر کشیده قسمت دوم این مقاله رو نوشته چون علاقه خاصی به این شخصیت ها نداره ولی چون باید مقاله رو تکمیل میکرده و مخاطبین رو برای spider verse اماده میکرده ، مجبور بوده اونو بنویسه

میدونی، مهدی هم مثل من از همه چیز دنیای اسپایدرمن خوشش نمیاد . چطور بگم ... به جایی رسیده که کاملا میدونه اسپایدرمن حقیقی چیه و کجاهاش تجاری یا زائده

قدیما همه کمیک های اسپایدرمن رو جمع میکرد ولی الان فقط بهترین داستان ها رو داره

ولی وقتی سایت داری دیگه مجبوری همه چیز رو پوشش بدی

یادمه میگفت تو پیل بان هر چی مینوشت واسه دل خودش بود ولی اینجا قضیه فرق میکنه ...
+5 #15 mokhtar 1393-03-20 19:45
به نقل از amir-spider:
چراMiles-Morales توش نیست

تو قسمت اوله
+7 #16 mokhtar 1393-03-20 19:49
یه چیز دیگه که من نمیفهمم اینه که چرا مارول مثلا لباس ایرون اسپایدر رو تو تیزر spider-verse گذاشته؟
چون این که دیگه یه اسپایدرمن دیگه نیست! فقط یه لباس دیگست تن پیتر پارکر دنیای اصلی!
کسی نظری چیزی در این باره نداره؟
+2 #17 amir-spider 1393-03-20 19:53
ممنون بعدکی قراره بیاد این کمیک
+2 #18 Omid.J 1393-03-20 19:55
#13
تو قسمت اول بود دیگه!
+5 #19 mirabilis 1393-03-20 19:55
#16 : چند تا حالت بیشتر نداره ، یا تبلیغاتیه ( که بعیده ) یا اینکه همون اتفاقی قراره برای این ها بیفته که سر سوپر اسپایدرمن اومده ، یعنی توی یه فضای زمانی گیر میکنن و بعدتر چیزی یادشون نمیاد ( که بازم احتمالش کمه ) یا اینکه پیتر طی این داستان ، مجبور میشه از همه ی این لباس ها استفاده کنه تا مورلان رو شکست بده .
کلی نظر دیگه هم بود که فاکتور گرفتم ، کلی خستم ، از سر کار اومده ، له و لورده ! حالا بعدا شاید اومدیم ایده دادیم ! :-)
+7 #20 mokhtar 1393-03-20 19:59
اگه اشتباه نکنم شماره 32 یعنی همون پیتر پارکری که ممکنه تو آینده وجود داشته باشه تو شماره 500 از کمیک مرد عنکبوتی شگفت انگیز هم بود

چون اونجا پیتر به اینده میره و خودش رو میبینه که رفته سر قبر زن عمو می!!!

بعد پلیس ها میان و محاصره اش میکنن
اسپایدرمن باهاشون میجنگه ولی در نهایت کشته میشه

نگاه کنید که لباسش چقدر شبیه شماره 32 هستش:

spidey.ir/images/img/content/all-spidermen/part2/asm500.jpg
+4 #21 Omid.J 1393-03-20 20:13
#16
عمو این لباس دیگه مال پیتر نیست، دست یکیه به اسم پاتریک، لغبش هم اسکارت اسپایدره(مثل کین)
لینک:
marvel.wikia.com/Michael_van_Patrick_(Patrick)_(Earth-616)
+5 #22 mokhtar 1393-03-20 20:16
ولی این spider ham کاورهای جالبی داشته ها!


spidey.ir/images/img/content/motefareghe/peter_porker.jpg

spidey.ir/images/img/content/motefareghe/spider-ham_1.jpg

spidey.ir/images/img/content/motefareghe/spiderham.jpg

منو یاد کمیک های والت دیزنی که بچه بودم دوستشون داشتم، میاندازه :cry:
+2 #23 mokhtar 1393-03-20 20:22
به نقل از Omid.J:
#16
عمو این لباس دیگه مال پیتر نیست، دست یکیه به اسم پاتریک، لغبش هم اسکارت اسپایدره(مثل کین)
لینک:
marvel.wikia.com/.../)_(Earth-616)


متوجه نشدم...
منظورت اینه که این پاتریک در زمان حال وجود داره یا اینده؟
چون قراره اون لباس در آینده ای که ممکنه وجود داشته باشه (یا نداشته باشه) تن پیتر باشه
+3 #24 mokhtar 1393-03-20 20:29
اخ امید جان اشتباه شد!
فکر کردم منظورت کامنت شماره 20 من بود! :-*
+4 #25 Kousha-Spider 1393-03-20 20:30
مقاله ی بسیار خوبی بود و اطلاعات حامعی داشت. سپاس آقای ترابی ;-)

#16: مارول هست دیگه :lol: همش برای پول در آوردنه. انا من فکر میکنم که این آیرون اسپایدر همان Patrick آیرون اسپایدر حال حاضر باشد. تنهای کلون بازمانده از 3 کلون ساخته شده از Michael van Patrick :-*
+5 #26 mirabilis 1393-03-20 20:33
تا اونجایی که خاطرمه ، فن پاتریک ، یکی از ابرقهرمانایی بود که از روش کلون زدن . قدرت هاشم اصلا به عنکبوت شبیه نیست ، بیشتر یه چیزی تو مایه های کاپیتانه . یکی از کلون هاش رو ولی لقب اسکارلت اسپایدر بهش دادن ولی لباس آیرون اسپایدر رو دادن تنش کنه .
جالب اینه که خود دان اسلات هم خلقش کرده !
+3 #27 Kousha-Spider 1393-03-20 20:43
#26: بله شما درست میگویید ولی دان اسلات دیگر!(تراوش ذهن یک بچه :lol: )
+3 #28 mirabilis 1393-03-21 01:12
#14 : الانم فرقی نکرده ، آقا مهدی میتونه مثل اوایل که برای سایت مطالب مورد علاقش رو مینوشت ، بنویسه . یکی از اولین مقالاتی که یادمه نوشته بود ، معرفی دشمنان اسپایدی بود که اتفاقا برای پیل بان کار کرده بود ( یادمه تو پیل بان ، با اون صفحات بزرگش ، خودنمایی بهتری داشت ) .
الانم میتونن هر چی دوست دارن بنویسند ، اخبار رو هم بدن دست بر و بچ مستعد اسپایدی ، فقط ایمیل رو باید چک کنید و بذارید اخبار رو . تاپ 5 رو هم بدید نوبتی کار کنند که حاج حسن هم خسته نشه ! آقا اصلا من همون طور که قبلا هم ذکر کردم ، یه سری ایده و پیشنهاد دارم برای سایت .
فقط آدرس ایمیل سایت چیه ، به هر آدرسی ایمیل زدیم ، جوابی نیومد ، حالا یا ما رو قبول ندارین و نادید میگیرین یا اینکه جدا یه فکری به حال این ایمیل بکنید .
این همه رو انداختید به مدیریت سایت ، یه بار هم برای ایمیل رو بندازید که کارش درست بشه .
خلاصه این چیزیه که از دست من برمیاد .
+2 #29 امين قرباني 1393-03-21 09:39
آقای ترابی میشه اون شخصیتی رو که در شماره 33 یهش اشاره کردین یعنی magus رو یه توضیح مختصری درباره ش بدین ؟یه جا خونده بودم از دشمنان گروه نگهبانان کهکشانه...
+2 #30 R-SPIDEY 1393-03-21 11:37
یه سوال چرا اسپایدرمن نامحدود (spiderman unlimited) توی این عکس نیست؟ یا اینکه من نمی بینمش؟
+1 #31 Omid.J 1393-03-21 11:55
#33
خوب خیلیا نیستن
+5 #32 mokhtar 1393-03-21 12:21
31:
ايميل جديد سايت مدتهاست كه تو بخش تماس موجوده
برام عجيبه كه ميگي از ايميل سايت خبر نداري
در هر حال تو صفحه نخست هم گذاشتمش كه همه ببينن

ضمنا تا به حال هيچ ايميلي نيومده كه بي جواب بمونه
+3 #33 mokhtar 1393-03-21 13:29
#36:
Spiderman unlimited كه شخصيت خاصي نيست. يه لباسيه كه اسپايدرمن دنياي اصلي تو اون سياره لعنتي تنش كرد
همين !
+2 #34 R-SPIDEY 1393-03-21 13:38
#37: میدونم ولی با توجه به اینکه توی تیزر از یک شخصیت در یک دنیا چند لباس مختلف وجود داشت برام تعجب اور بود که چرا نامحدود نیست
+5 #35 mokhtar 1393-03-21 13:54
يادش بخير تو بازي spider-man براي ps1 اين لباس bag manو ميشد unlock كرد. پشتش هم اون kick me وجود داشت!

spidey.ir/images/img/content/top5/27/bag-man.jpg

البته اين لباس تو بازي shattered dimensions هم بود:

spidey.ir/images/img/content/top5/27/bag-man-shattered-dimension.jpg
+4 #36 mokhtar 1393-03-21 15:32
راستي ميرابليس قضيه اين عكس تزئيني مقاله رو ميدوني؟
اين ‌" اتحاد كهكشاني مردان عنكبوتي" يا galactic alliance of spider-men چيه؟
عجيبه كه من حتي اسمش رو هم نشنيدم
مهدي هم كه كلا جند وقته پاسخگو نيست ! :-*
+4 #37 Kousha-Spider 1393-03-21 15:51
+5 #38 هابي 1393-03-21 15:53
من به شخصه کمیک fairy tales رو خیلی دوست دارم همشون مربوط به داستان های قدیمی که به نوعی قهرمان های ما رو به اونا تزریق کردن
قسمت یکش با اینکه از شنل قرمزی برداشته شده بود ولی یک تم ترستاک و خفنی داشت
اخرشم خیلی باحال تموم شد

spidey.ir/images/img/content/top5/27/marvel-fairy-tales.jpg

(دقت کنید کرگدن و والچر و لیزارد و یکی هم شبیه ونوم میتونید ببینید البته همشون ورژن حیوونی ان دیگه)
این صحنشم معلومه که چیه فقط شخصش تغییر کرده مری جین میگه"من خیلی شانس دارم یا به تعبیری من جفت شیش اوردم"
اینم لینک دانلودش
mediafire.com/.../...
پیشنهاد میکنم حتما بخونید ;-)

پ.ن:
41#
تو جیمیل بخش اسپمارو چک کنید احتمالا اونجاست ;-)
+3 #39 mirabilis 1393-03-21 17:14
#41 : جدا ؟ باشه ، فرصت کنم ، دوباره ایمیل میزنم . توی اسپم ها هم نبود ؟
#42 : خیلی خلاصه بخوام بگم ، مثل کمیک deadpool corpse یا deadpool kills deadpool یا خیلی از کمیک های دیگه ی ددپول ، اسپایدی دنیاهای مختلف دور هم جمع شده بودن که اتفاقا دست عنکبوت پدر ( father spider ) تو کار بود . حالا شاید اسلات از این هم ایده گرفته باشه ، کلا آوردن کاراکترهای یکسان از دنیاهای مختلف ، اختصاصیه ددپوله ! :-)
+1 #40 SONIC 1393-03-22 11:10
خیلی خوشحالم که قسمت دوم این مقالرو خوندم.دست گلتون هم درد نکنه!
+1 #41 Omid_Spider 1393-03-24 13:01
این همه مرد عنکبوتی نیاز بود

شاید یه روزی مارول زد به سرش از تک نکشون فیلم ساخت
+2 #42 Si@Vash 1393-03-25 21:21
خیلی مقاله خوبی بوت.خیلی ممنون هم هستیم از آقای ترابی!
#43 agh 1393-03-30 18:56
خیلی خوب بود خسته نباشید.میشه درباره داستان جنگ مخفی توضیح بدید.
#44 خدای رعد و برق 1393-04-02 19:55
هابی میتونی لینک کمیکای اسپایدر هم رو بزاری؟
+2 #45 Aquaman 1393-04-04 11:44
به نقل از خدای رعد و برق:
هابی میتونی لینک کمیکای اسپایدر هم رو بزاری؟

من لينك دانلودشو به طور كامل براتون اماده كردم ;-)
trainbit.com/.../...
+1 #46 Aquaman 1393-04-06 01:55
من تازه كميك فيري تيلز رو خوندم خيلي از شاهزاده اراكني به خطر كاري كه با ميرجين كرد بدم اومد ايزومي هم كه الان بايدرنگ پوستش قرمز باشه پس چرا به شكل زمان اوج قدرتشه
#47 spider boy 1393-12-27 13:39
ببخشید ولی تو کمیک دنیای عنکبوتی،اون مرد عنکبوتی دنیای تاریک رو "مرد عنکبوتی پیر" معرفی کرده ه وقتی با پیتر دنیای اصلی حرف میزنه معلوم میشه همون ازیگیل یه دنیای دیگس که تو اون مرد عنکبوتی اون دنیا کشته میشه و اون جاش میره
میشه یه توضیح بدید؟

ممنون
#48 mtm 1393-12-27 23:45
به نقل از spider boy:
ببخشید ولی تو کمیک دنیای عنکبوتی،اون مرد عنکبوتی دنیای تاریک رو "مرد عنکبوتی پیر" معرفی کرده ه وقتی با پیتر دنیای اصلی حرف میزنه معلوم میشه همون ازیگیل یه دنیای دیگس که تو اون مرد عنکبوتی اون دنیا کشته میشه و اون جاش میره
میشه یه توضیح بدید؟

ممنون


سئوالت واضح نیست
خوب اولش هویت اش رو مخفی کرده بودن و بهش میگفتن مرد عنکبوتی پیر، بعدش معلوم شد ازیکیل یه دنیای دیگست

این کجاش نامفهومه؟
+1 #49 spider boy 1393-12-28 01:22
به نقل از mtm:
به نقل از spider boy:
ببخشید ولی تو کمیک دنیای عنکبوتی،اون مرد عنکبوتی دنیای تاریک رو "مرد عنکبوتی پیر" معرفی کرده ه وقتی با پیتر دنیای اصلی حرف میزنه معلوم میشه همون ازیگیل یه دنیای دیگس که تو اون مرد عنکبوتی اون دنیا کشته میشه و اون جاش میره
میشه یه توضیح بدید؟

ممنون


سئوالت واضح نیست
خوب اولش هویت اش رو مخفی کرده بودن و بهش میگفتن مرد عنکبوتی پیر، بعدش معلوم شد ازیکیل یه دنیای دیگست

این کجاش نامفهومه؟


خب تو شماره 32 همین مقاله،این ازیکیل رو پیترپارکری که اگه کریون رو میکشت خبیث میشد معرفی کردید!!!
#50 mtm 1393-12-28 01:34
#49:

این مرد عنکبوتی که تو شماره 32 مقاله گفته شد با اون ازیکیل فرق میکنه
فقط لباسشون شبیه !

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید