حضور اسپایدرمن های مختلف در داستان "دنیای عنكبوتی"!

چند روز پیش مارول تیزر مرموزی از مرد عنکبوتی به نام every single one ("تک تک آنها") منتشر و اعلام کرد که قرار است داستان بزرگ و مهمی در پاییز امسال در کمیک های اسپایدرمن به چاپ برسد.

داستان جدید مرد عنکبوتی

آن موقع حدس زدیم که در پس زمینه این تیزر لباس های مختلف مرد عنکبوتی وجود دارند اما امروز که مارول این تصویر را به طور کامل منتشر کرده متوجه میشویم که مرد عنکبوتی از دنیای مختلف در آن بوده اند!

مرد عنکبوتی در دنیاهای مختلف

در واقع  قرار است در نوامبر سال 2014  و از شماره 9 از کمیک "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" داستانی به قلم «دان اسلات» و طراحی «الیور کویپل» تحت عنوان  "دنیای عنکبوتی" یا Spider-Verse  منتشر شود که در آن مرد عنکبوتی های مختلفی از دنیاهای متفاوتی حضور خواهند داشت.

دان اسلات درباره این داستان گفته: "شما شاهد حضور تک تک مردان عنکبوتی خواهید بود. این داستانی است در مقیاسی عظیم که قبلاً سابقه نداشته است. تازه قرار است یک سری مردان عنکبوتی جدید هم معرفی کنیم!"

دنیای عنکبوتی - spider verse

ظاهراً شخصیت خبیث این داستان کسی است که مدتها در کمیک های اسپایدرمن غایب بوده. اسلات در این باره هم گفته: "ما مدتی است که او را ندیده ایم. ولی او از آن دسته از شخصیت های خبیثی است که هر وقت سر و کله پیدا میشود باید منتظر اتفاقات بزرگ و مبارزات حماسی بود! میدونید که منظورم کیست؟ «مورلان» ! مورلان دارد برمیگردد! او همیشه تهدید بزرگی برای اسپایدرمن بوده و ایندفعه اسپایدرمن را تا سر حد مرگ پیش خواهد برد.  مطمئن باشید پس از این داستان مورلان را جزو سه دشمن برتر تاریخ کمیک های مرد عنکبوتی به حساب خواهید آورد!!! در ضمن یادتان است که قبلاً «مادام وب» پیشگویی کرده بود که به زودی تمام مردان عنکبوتی خواهند مرد؟ این داستان درباره همان پیشگویی مهلک است".

فعلاً مارول فاش کرده که «مایلز مورالز»  ، «زن عنکبوتی» و مرد عنکبوتی سال 1602 در داستان  دنیای عنکبوتی حضور خواهند داشت و حتی این دو صفحه را هم منتشر کرده که در آن مرد عنکبوتی سال 1602 حضور دارد و با مورلان مواجه میشود! (این موضوع نشان میدهد که مورلان موجودی است که واقعا هزاران سال عمر دارد زیرا در سال 1602 هم حاضر بوده!)

مرد عنکبوتی سال 1602

مورلان دشمن مرد عنکبوتی

 در ضمن قطعاً به تدریج مردان عنکبوتی دیگر این داستان هم فاش خواهند شد. دنیای عنکبوتی 6 قسمت خواهد بود ولی داستان های وابسته (tie-in) و مجموعه های کوتاه (mini-series) فراوانی همزمان با آن به چاپ خواهند رسید .

نظر شما چیست؟ آیا به نظر شما "دنیای عنکبوتی" داستان خوب و موفقی از آب در خواهد آمد یا مثل اکثر داستان های عظیم دنیای کمیک تنها ترفندی است برای سود بیشتر؟ راستی، به نظر مردان عنکبوتی از کدام دنیاها در این داستان حاضر خواهند بود؟

 

اپدیت:

جدیدا مارول اطلاعات جدیدی درباره داستان Spider-Verse منتشر كرده كه با هم میخوانیم:

- اين تصوير مربوط به اين داستان منتشر شده كه در آن اسپاك ديده ميشود!

اسپاك - مرد عنكبوتي برتر

- خیلی از شخصیت هایی كه نیروهای عنكبوتی دارند در این داستان حضور خواهند داشت. مثلاً «زن عنكبوتی»، «آرانا» (Arana) و حتی اسپایدمرمنی كه در سریال تلویزیونی ژاپنی مرد عنكبوتی حضور داشت (برای كسب اطلاعات درباره این مرد عنكبوتی اینجا را كلیك كنید).

- هنوز معلوم نیست كه ایا «بن رایلی» هم در داستان خواهد بود یا نه.

- شاید پیتر پاركر در لباس Iron-Spider كه در تیزر منتشره از این داستان به كار رفته است، نباشد! (یعنی ممكن است یكنفر دیگر زیر این لباس باشد!)

- «كین» (یكی از كلون های مرد عنكبوتی) نقش مهم و بزرگی در این داستان خواهد داشت و به «مورلان» ربط پیدا خواهد كرد.

 

نظر شما  چیست؟ آيا اسپاك ("مرد عنكبوتي برتر") هنوز زنده است كه مارول تيزر آن را مننتشر كرده؟ او چه نقشي در داستان "دنياي عنكبوتي" خواهد داشت؟ آيا ميتوانيد تمام اسپايدرمن هايي كه در تيزر زير به تصوير كشيده شده اند را نام ببريد؟

دنياي عنكبوتي - spider-verse

 

مطالب مرتبط:

منتظر یك زن عنكبوتی جدید باشید!

مرد عنكبوتی در دنیاهای دیگر!

معرفي مورلان و ديگر دشمنان مرد عنكبوتي

یک مرد عنکبوتی دیگر در راه است؟!

"سرگذشت كلون" – قسمت سوم: معرفی كلون های اسپایدرمن!

كمیك صدمین سالگرد مرد عنكبوتی منتشر میشود!

شماره آخر از "مرد عنکبوتی برتر"

پیتر پاركر بر میگردد!

خواهر «پیتر پاركر» از راه میرسد!

آشنایی با «زن عنكبوتی»! (Spider-Woman)

کمیک جدیدی از "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" در راه است!

طراحی های مختلف برای روی جلد شماره 1 كمیك "مرد عنكبوتی شگفت انگیز"

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+3 #1 سید حمید رضا فتو کیان 1393-01-05 02:47
فقط ترفندی برای پول در آوردنه!وهرگز هم مورلان جزء 3دشمن اصلی اسپایدرمن دسته بندی نمیشه!چون مال این حرفا نیس!از طرفی اسلات یه دکان واکرده تا داستان های مزخرف خودشرو با رنگ و لاعابی جدید غالب کنه!خواننده رو جذب کنه که:"اٌ مای گاد(!) همه اسپایدرمندا(!) با هم جمع شدن"در حالیکه شاهد یه داستان بی سر وته میشن که مستر"اسلات"مینو یسدش...
+4 #2 mirabilis 1393-01-05 10:14
احتمالا فقط برای فروش باشه ، چون دان اسلات فقط یه هدف داره و اون هم درآوردن داستان های مثلا عظیمه برای فروش ! ضمن اینکه مثل داستان های ددپول خواهد شد ، چون ددپول بعضا هر 10 شماره یه بار ، باید با با کلی ددپول دیگه از یونیورس های مختلف سر و کله بزنه ! :lol:
حالا یا تقلید میشه اون نوع داستان یا اینکه اسلات میخواد یه کاری بکنه که بعد از داک آک که دشمن شماره ی یک پیتر کرد ( مثلا ) ، حالا مورلان رو سومی بکنه ( که اگه گرین گابلین رو میتونست کنار بزنه ، دومش میکرد ! شرمنده روحیه ی ورزشکاریش ! :lol: ) . یعنی یه همچین آدمیه اسلات ! :-)
+4 #3 Alireza 1393-01-05 10:26
کسی نیست به این اسلات بگه که بابا ^خودتی!^
+6 #4 mtm 1393-01-05 11:59
داستان که مشخصه در نهایت یه چیزی میشه مثل Spider Island تا مارول یه فروش ویژه بکنه ولی چندان به یاد ماندنی یا تاثیرگذار نخواهد بود

ولی این الیور کویپل طراح خوبیه.کمیک House of M که برای کمیک های X-men کار کرد، خیلی خوب طراحی شده بود. کمیک هایی که برای Thor هم کار کرده، خیلی خوب بوده

+5 #5 ali 1393-01-05 12:21
به نظر من خوبیه این کمیک اینه که میتونیم چیزای بیشتری از یه سری اسپایدر من که چیز زیادی در موردشون نمیدونیم اطلاعات کسب کنیم
+3 #6 علیرضا ایمانی فر 1393-01-05 13:15
#1:به نظر من هم خیلی مسخره هست. باید فقط یک اسپایدرمن وجود داشته باشه نه یه ارتش از اسپایدرمن اون هم در یک داستان.واقعا بی سرو ته میشه.
+5 #7 Kousha-Spider 1393-01-05 13:48
عجب پیشگویی کردم من! باید اسم خودم رو بذارم "کوشاداموس" :lol:
#4: آقای ترابی اول از اینکه سال نو شما مبارک ;-) ! دوم اینکه شما یادتان می آید من فرضیه دادم و گفتم این ها شاید اسپایدرمن های دنیا های دیگر باشند و درباره ی آن چیزی است که مادام وب به اسپایدرمن گفت؟ خودم هم باورم نمیشود درست گفته باشم :lol:

در کل این داستان دو حالت دارد:
1. برای فروش بیشتر و داستانی مسخره
2. از آن جایی که اسلات توانایی بالایی در نویسندگی دارد (حقیقت است دیگر) ممکن است داستانی بسیار خوب شود و تاثیر زیادی داشته باشد.
به نظر من در این داستان ابتدا مورلان چند اسپایدرمن از دنیا های مختلف را میکشد و نیروی آن ها را جذب میکند و قویتر از همیشه به سراغ پیتر می آید و او با کمک دیگر اسپایدرمن ها او را شکست میدهد
حالا اینکه مورلان چگونه دشمن شماره 3 خواهد شد جای بحث دارد. درواقع پتانسیل این را دارد که دشمن شماره 3 شود اما باید آسیب بزرگی برساند تا دشمن شماره 3 شود. 2 حالت وجود دارد تا آسیب بزرگ بزند:
1. همانطور که گفتم اسپایدرمن های زیادی را بکشد
2. زبانم لال یکی از نزدیکان پیتر را بکشد :cry:

بعد فرضیه ی دیگری که دارم این است که اسلات چند وقتی است دارد اسپایدرمن های مختلف را وارد عالم اصلی مارول میکند. ممکن است در طی این داستان اسپایدرمن های مختلفی وارد عالم اصلی مارول شوند و در آنجا گیر کنند و اسلات بخواهد چیزی شبیه "بت فمیلی" درست کند.(آقای ترابی خیلی دوست دارم نظرتان را دربارهی این موضوع بدانم ;-) )
فکر میکنم اسلات میخواهد اینگونه داستان ها را بنویسد تا در تاریخ بعنوان یکی از بزرگان تاریخ اسپایدرمن یاد شود! :-*
+3 #8 Saleh 1393-01-05 14:12
سلام به همگی. چند روزی مسافرت رفته بودیم دسترسی به اینترنت نداشتم.
واقعاً دوست دارم زودتر این داستان رو بخونم :eek: . کلّا از این نوع داستان ها خوشم میاد.
مورلان هم واقعاً میتونه دشمن بزرگی برای هر شخصیت کمیکی باشه. اگر داستان Coming home رو خونده باشین می بینید که مورلان قوی ترین دشمن اسپایدی هست و مثل گالاکتوس برای جهان مارول هست (و البتّه می فهمید که JMS چه نویسنده خوبیه!).
به هر حال به نظر من اسلات میتونه این داستان رو عالی پیش ببره و اون رو به یکی از بهترین داستان هاش تبدیل کنه :-) .
+3 #9 Saleh 1393-01-05 14:17
#1:
به نظر من دیگه قرار نیست اسلات کمیک هایی به مزخرفی شماره های اوّل Superior Spider-man بنویسه ولی شایدم حرف شما درست باشه. راستی اگر کمیک Coming Home رو نخوندی حتماً بخونش. اوّلین حضور مورلان توی اون کمیکه و به نظرم اگه بخونیش نظرتو دربارش تقییر میده ;-) .
+3 #10 سید حمید رضا فتو کیان 1393-01-05 14:22
#9:نمیدونم والا...البته ممکنه ملاجش بخوره به یه جایی وبهتر بنویسه... :o ...
نه این کمیکو نخوندم...ولی دارمش!باید یه بار (بااین انگلیسی زاقارت بنده)بخونمش! ;-)
+3 #11 Saleh 1393-01-05 14:42
#10:
پس حتماً بخونش!
+2 #12 Fonix 1393-01-05 16:20
این متن و یه ناشناس برام فرستاده: به امام زمان دختری هستم از خوزستان که پزشکان از معالجه ام ناامید شدند شب در خواب حضرت زینب(س) را دیدم در گلویم آب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به ۲۰ نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد، مرد دیگری اعتقاد پیدا کرد ۲۰ میلیون بدست آورد، به دست کسه دیگری رسید عمل نکرد پسرشو از دست داد اگر به بی بی زینب اعتقاد داری این پیامو برای ۲۰ نفر بفرست ۲۰ روز دیگه منتظر معجزه اش باش
+4 #13 عرفان 1393-01-05 17:41
يه تصوير جديد از سوني منتشر شده .
images.moviepilot-cdn.com/norman-osborn-amazing-spider-man-2-post-credits-has-osborn-s-head-in-a-jar.jpg?width=570&height=570
به نظرتون چرا چهره نورمن تو اين تصوير معلوم نيست ؟ من كه ميگم يه ربطي به اون مرد مرموز داره . همونطور كه آقاي ترابي هم گفتند نورمن ممكنه همون مرد مرموز باشه.
#12
آقاي fonix به اين جور چيز ها توجه نكن همش خرافاته .
+3 #14 erfan-adi 1393-01-05 17:56
این اسلات داستانهاش فقط به درد فروش خوب میخوره!
+2 #15 mohammad hossein 1393-01-05 19:59
چه جالب لباس فیلمم تو پوستر هست ببینم اونوقت کدوم اسپایدر وومن قراره توش باشه؟
+5 #16 محمد 1393-01-05 20:38
داستان در نگاه اول هم قشنگه و هم بی خود!!!!ولی باید دید که نویسندگی پر از فکر دن اسلات به کجا میره.اول خراب می

کنه با میل خود.بعد درست می کنه بازم با میل خود!!!!ولی اینجا.اوردن مورلان.تبدیل به سومین دشمن برتر.

اینجا اول باید یه نکته معلوم شه.از نظر اسلات سه تا برتر قبل از مورلان کیا هستن.در بین کسایی که اشنایی کامل یا نصفه با

اسپایدی دارن می دونن دشمن اول گرین گابلین و از بعضی جهات دشمن دوم دک اک.سومی هم از نگاه بعضی ونوم.ولی

مورلان با این که قدرتمند ترینه نمی تونه از این سه نفر پیشی بگیره.مگه این که بزرگترین ضربه ی ممکن در اون زمان رو به

پیتر بزنه.چیزی که گرین گابلین و دک اک می تونن.ولی ونوم نمی تونه.

گذاشتن مورلان در تمام داستان های مردعنکبوتی از گذشته تاکنون.ممکنه از یه جهات سخت باشه.مخصوصا در 5 و 6

قسمت.ولی این که مجموعه های کوتاه داره میشه گفت.

قبلا هم یه خبر داشتیم در این مورد که دک اک در قسمت دوم برمیگرده!!!!پس مطمئنا تو این کمیک با دک اک نیز مواجه

هستیم.!!!!

یه چیز دیگه.اگه به عکس توجه کنید بعضی دشمنای پیتر مثل الکترو یا کارنیج رو می بینید.شایدم چیز های دیگه ای هستن.
اون مرده که صورتش معلومه و موهاش سفیده کیه؟
بازوهای دک اک رو داره!!!!
#13
این عکس قدیمیه.مال همون مطلبه سر نورمنه.
+4 #17 morteza 1393-01-05 20:52
راستی چرا کارنیج و ونوم هم تو ی عکس هستند(کارنیج کنار ستون و ونوم کنار ماه)؟آقایmados فک کنم زن عنکوتی التیمیت توش باشه چون اون بالا هستش البته شایدجسیکا درو هم باشه چون کنار همون التیمیت هم عکسش هست
+2 #18 علیرضا ایمانی فر 1393-01-05 21:14
ببخشید یه سوال بی ربط میخوام بپرسم.چه طوری میشه از یوتیوب ویدئو دانلود کرد؟
+4 #19 mtm 1393-01-06 01:11
#17:

اونا ونوم و کارنیج نیستند
احتمالا مردان عنکبوتی از دنیاهای دیگری هستند که با سیمبیوت فضایی پیوند خورده اند
+3 #20 THE MIX 1393-01-06 01:24
ﻳﻌﻨﻲ Bloodspider ﻫﺴﺖ ? ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ ﺍﻗﺎﻱ ﺗﺮﺍﺑﻲ ﺍﻳﻦ ﺑﻠﺎﺩ ﺍﺳﺒﺎﻳﺪﺭ ﻛﻴﻪ ? ﺗﻮ ﻛﻤﻴﻚ ﻫﺎﻱ ﺍﻳﺠﻨﺖ ﻭﻧﻮﻡ ﻫﻢ ﺑﻮﺩ. ﻳﻌﻨﻲ ﻳﻚ ﻛﻠﻮﻥ ﺩﻳﻜﺲ ?
+6 #21 mtm 1393-01-06 03:45
#7:

بابا دست مریزاد کوشای عزیز!
تئوری بسیار خوبی داری

ولی سئوالی که برای من پیش اومده اینه که ایا اسلات و مارول بهتر نیست حالا که پیتر واقعی قراره برگرده بیان و تمرکز اصلی شون رو بزارن روی پیتر و اطرافیان او؟ (توجه داشته باشید که قراره هر ماه فقط یک شماره از کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز منتشر بشه (برخلاف superior spider-man که ماهی دو دفعه چاپ میشدن) بنابراین وقتی این داستان "دنیای عنکبوتی" شروع بشه تنها 9 شماره از مرد عنکبوتی شگفت انگیز چاپ شده و من واقعا نمیدونم تو 9 شماره اسلات تونسته شخصیت پیتر رو دوباره تثبیت و اونو از شر خاظرات دکتر اختاپوس خلاص کنه یا نه؟!

به نظرم دارن خیلی زود یه event بزرگ و پرهیاهو واسه کمیک های مرد عنکبوتی تدارک میبینن!
+5 #22 Kousha-Spider 1393-01-06 14:56
#21: بله آقای ترابی حق با شماست. برای یک event بزرگ خیلی زود است مگر اینکه سری کمیک های دیگری هم منتشر شوند و در آن ها داستان سریع پیش برود :-* به هر حال اسلات است دیگر او چند سال بود برای اسپاک نقشه داشته پس حتما از چند سال پیش برای این داستان نقشه داشته. اتفاقا یکی از نکات مثبت اسلات آینده نگری او و برنامه ریزی دقیق او است :-*
ولی آقای ترابی شما نگفتید که آیا امکان دارد چیزی مثل "بت فمیلی" در کمیک های اسپایدی بوجود بیاید یا نه :oops: :oops: :oops:
+3 #23 salar 1393-01-06 18:19
به به!جمع همه جمعه!فک کنم آخر سر برای شکست دادن مورلان همه اسپایدی ها با هم متحد میشن!ولی این مورلان عجب ناکسیه :-?
+3 #24 spidey 4ever 1393-01-07 01:28
داستان این کمیک منو یاد بازی shattered dimensions می اندازه. فقط جای مادام وب خالیه :-*

جالبه که داستان اون بازی رو هم دن اسلات نوشته بود 8)
+1 #25 mtm 1393-01-07 14:25
به نقل از Kousha-Spider:
#21:
ولی آقای ترابی شما نگفتید که آیا امکان دارد چیزی مثل "بت فمیلی" در کمیک های اسپایدی بوجود بیاید یا نه :oops: :oops: :oops:بله کوشای عزیز ...
به نظرم حالا که سونی میخواد دنیای سینمایی اسپایدرمن رو گسترش بده ، مارول هم بدش نمیاد یه اسپایدر فمیلی درست کنه !

(البته از چندی قبل و با تبدیل «کین» به اسکارلت اسپایدر و یا با راه انداختن کمیک agent venom مارول به این سمت حرکت کرده بود ولی زیاد جواب ندادن و هر دو کنسل شدند)
+4 #26 mtm 1393-02-14 15:36
اقاي كوشا شاهسون يه ايميل برات فرستادم ;-)
+3 #27 محمد 1393-02-14 15:50
با این که خبراش زیاد اطلاعات نمی داد ولی یکم باعث فهمیدن چیزهای جدیدی می شه
ارانا کیه؟کسی به این اسم تو مردعنکبوتی نشنیدم.
راستی اقای ترابی Original Sin اومده؟اگه اره هابی جان می تونی اپ کنی؟
+4 #28 mtm 1393-02-14 16:07
به نقل از M. Goblin:

ارانا کیه؟کسی به این اسم تو مردعنکبوتی نشنیدم.اسمش «انيا سوفيا كورازون» هستش كه از پدر و مادري مكزيكي - پورتو ريكو ايي متولد شده! ايشون اولش با اسم Arañaظاهر ميشد ولي مدتيه كه اسم خودش رو گذاشته spider-girlالبته اين spider-girl، اون spider-girl معروف نيست ! (يعني همون «مي دي پاركر» كه در عالم MC2 حضور داره و دختر واقعي پيتر پاركر هستش)در هر حال انيا سوفيا كورازون يه دختر دبيرستاني بود كه از طرف يه فرقه مرموز به نام "انجمن اسپايدر" استخدام ميشه. سپس يه مراسم نيمه مذهبي روش انجام ميشه كه در نتيجه اون يه خالكوبي عنكبوتي شكل روب بدنش نقش ميبنده. اين خالكوبي بهش نيروهاي عنكبوتي ميده. او لباس خاص خودش رو طراحي كرد كه به نظرم خيلي شيك و امروزي بود (يه كوله پشتي مدرسه هم داشت!):
+2 #29 محمد 1393-02-14 16:18
#28
اره الان یادم اومد.پس اسمش ارانا بود
+3 #30 Saleh 1393-02-14 16:43
حالا خوبه یه مدّت کوتاه نبودم این قدر خبر نوشتید!
واقعاً انگار یه خبرایی هست... به نظرم می تونه داستان خیلی جالبی باشه ولی اگر توجّه کافی بهش نشه داستان خیلی مزخرفی میشه.
-2 #31 spidey 4ever 1393-02-14 17:24
welcome back mr saleh
;-)

راستی این بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 رو انجام دادی؟
من که ناامید شدم
فکر نکنم بیشتر از 6.5 از 10 بتونم بهش بدم
به نظرم بازی قبلی بهتر بود
+4 #32 PEDRAM 1393-02-14 19:12
سلام من بازی امیزینگ2 رو برای ایکس باکس گرفتم اولش خیلی باحال بود ......... ای شیطون نباید بازی رو لو بدم خودت باید بری ببنی :P راستی از اسپکت تکیولر هم خبری هست یا نه ، راستی میگم کی گفته ونوم دشمن سوم مردعنکبوتیه؟ونو م مگه چکار کرده؟فقط جالبی شخصیت ونوم اینه که طرفدارا یه شخصیت با قدرت های مردعنکبوتی رو میبینن که خبیثه این خودش بخشی از شخصیت مرد عنکبوتیه چون ما میبینیم که مردعنکبوتی هم قدرتای ونومو داره ولی اینهمه مسیولیت پزیره ، من بیشترشونو میتونم اسم ببرم اقای ترابی اون spider dog کیه؟
پ.ن:لطفا منفی ندهید
+2 #33 PEDRAM 1393-02-14 19:14
اهان تا یادم نرفته بگم که تکلیف این پسره الفا چی شد؟همونی که قرار بود دستیار عنکبوتی بشه
+2 #34 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-14 20:48
خداوندا کی ما از شر اسپاک(به طور تمام و کمال)راحت میشیم :cry: :cry: :cry: :-? ؟؟؟من نمیدونم والا...ینی اگه یه روزی،این اسلاتو بگیرم!قشنگ میکوبمش به دیوار!عین تخم مرغ تافلر... :lol: ...
+3 #35 Kousha-Spider 1393-02-14 20:51
یک اشتباهی پیش اومده! چطوری مورلان میخواهد دربرار Cosmic Spider-Man مقابله کند؟
کسی که میتواند لقب قویترین ابر قهرمان مارول را به خود اختصاص دهد! اگر اشتباه نکنم "استن لی" هم این را تایید کرده بود!

The Uni power: Spider-Man possesses the Cosmic abilities of Captain Universe which is the core from which his other abilities manifest from. This power was granted to him by the uni power, making him one of the absolute strongest and most powerful being in the Universe.

Matter Control/Manipul ation and Reconfiguration / Energy Emission and Absorption: Spider-Man has complete control of the four fundamental forces of the universe, reaching nearly any effect he desires. As a result, the Spider-Man can rearrange matter to create other configurations and can even transmute elements. Spider-Man can channel beams of energy through his hands with sufficient destructive force to destroy planets. Additional abilities include erecting force fields, phasing through solid matter, accelerating the evolution of lifeforms on a planet-wide scale seeing the past by peeling back the layers of time, time travel, cast illusions, trans dimensional travel, manipulation and discharging of any form of energy or radiation, bestowing limited cosmic powers to others, reading minds and influencing human emotion and sensation. Spider-Man also possesses the ability to suppress the powers of other mutants/beings making them temporarily or permanently out of use to them. He can heal living beings even if they are near-death. He cannot, however, raise the dead.
God-like Strength: Cosmic Spider-Man possesses almost limitless superhuman strength, though the exact magnitude remains vague. He can lift (press) far in excess of 100 tons effortlessly and can also use the Uni-Power to increase his strength to incalculable levels.
Unlimited Invulnerability : Spider-Man's"sk in" after gaining the Uni-Power was designed to easily withstand the rigors of deep-space travel, and thus far, it has proven to be virtually indestructible. In fact, his entire body was made highly resistant to injury and he is thus invulnerable to almost all types of physical harm. Spider-Man can easily withstand the crushing pressures of a black hole. He is not bothered by the friction associated with atmospheric re-entry, and can withstand plunges into stars and even supernovas unharmed. He also routinely weathers the stresses associated with high-speed travel through space and hyperspace.
God-like Stamina: Spider-Man's highly enhanced musculature generates no fatigue toxins, nor body stress, or even sweat, granting him inexhaustible physical stamina, which allows him to fight other beings for prolonged periods of time before tiring, that is if he even gets tired.
Hyperspace Travel: By exceeding 99% of the speed of light (186,000 miles per second), Spider-Man can shift himself into hyperspace, a dimension in which velocity is not limited by the speed of light[1].
Cosmic Senses: Spider-Man has certain cosmic-energy enhanced perceptions which enable him through concentration to become aware of the patterns of energy anywhere in the world. These abilities allow him far-ranging vision (in space he can see people clearly over a light year away), the ability to see sub-atomic particles, superhuman hearing, the ability to detect fields, traces, and concentrations of pure forms of energy and discern their natures.
Cosmic Self-Sustenance : Spider-Man does not need to eat or breathe since he absorbs life-maintainin g cosmic energy directly through his skin.

:o :o :o
این هم از سوتی اسلات :lol:
+3 #36 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-14 20:58
#35:کوشا چطوری!بابا دمت گرم!خییییلی استادی به خدا!چه کردی!چه جلب و موشکافانه...دست مریزاد پسر!حالا میشه خواهشن(!)برامون چکیده این متنو بگی؟ ;-) ;-) ;-) ...ممنونت میشم...
+4 #37 PEDRAM 1393-02-14 21:01
افرین به این دقتت کوشا اشپایدر دمت گرم
+4 #38 Omid.J 1393-02-14 21:21
خوب معلومه اونی که iron spider پوشیده پیتر نیست چون خیلی وقته که این لباس واسه پیتر نیست!
یه مدت یه نفر بود فکر کنم اسمش مایکل بود، الآن مرده جاش کلونش هست که اسمش پاتریکه
اطلاعات بیشتر:
marvel.wikia.com/Scarlet_Spider
+4 #39 Kousha-Spider 1393-02-14 21:34
#36: خوبم داداش ;-)
چکیده بگم؟ باشه.
زمانی که اسپایدرمن به قدرت های کیهانی دست پیدا میکنه یکی از قویترین شخص در تمام عالم میشه!
توانایی کنترل تغییر شکل و پیوند دادن مواد!
قدرت تقریبا نامحدود!
نسبت به انواع آسیب ها مقاومت داره. حتی میتونه وارد یک سیاه چاله بشه!
خستگی ناپذیر هست!
حس عنکبوتی بسیار قوی شده و چشم ها هم بسیار بسیار قوی شده و میتواند مردم را در فاصله ی یک سال نوری ببیند!
میتواند وارد "هایپر اسپیس" شود!
انواع دما ها را تحمل میکند و نیازی به غذا یا هوا ندارد!
;-)
+5 #40 سید حمید رضا فتو کیان 1393-02-14 21:38
#39:پس میشه ترکیبی از سوپرمن با اسپایدرمن :lol: :
spider-man+superman= :eek: :eek: :eek:
:lol: ... ;-)
+3 #41 مردعنکبوتی فوق جهش 1393-02-15 13:41
من فکرکنم پیترپارکربرای زنده ماندن اسم دکتر اکتاویوس این لباس را تن میکند.
+3 #42 PEDRAM 1393-02-15 19:16
اقای ترابی نگفتین اون سگه کیه؟
+7 #43 amin 1393-02-15 21:00
فکر می کنم من بدونم اسپاک اونجا چیکار می کنه.
اگه یادتون باشه در مجموعه مرد عنکبوتی برتر بعد از انفجار شرکت هورایزن اسپاک به یک جای نامعلومی در فضا-زمان منتقل شد و وقتی برگشت لباسش پاره شده بود و ظاهرن در حال مبارزه بود ولی خودش یادش نبود که کجا بوده و چیکار می کرده.
من می گم که به اینده رفته بود(زمان spider-verse)
+4 #44 mobin 1393-02-15 23:04
اقای ترابی می تونید یک توضیح کوتاهی درباره این اسپایدرمنا که دورشون خط کشیدم بدید .
8pic.ir/.../...
+4 #45 mtm 1393-02-15 23:18
#42 , #44:
جناب PEDRAM و Amazing Spidey!

به زودی قراره یه مقاله بنویسم و نام تمام این اسپایدرمن هایی که شما تو تصویر رو میبینید به همراه یه توضیح مختصر ، اعلام کنم! ;-)
+6 #46 mtm 1393-02-15 23:19
#43:

افرین
به نظرم حدست میتونه درست باشه ;-)
+3 #47 PEDRAM 1393-02-16 20:26
amazing spidey عزیز اونی که بقل spider ham همون اسپایدرمن خوکی وایستاده لباسیه که پیتر در طول civil war یا secret war پوشیده بود تازه لباسش توی shattered dimension بود مگه نه اقای ترابی؟درست نمیگم؟
پ.ن : میدونم بعضی از کلمه های انگلیسی را اشتباه نوشته ام
+3 #48 PEDRAM 1393-02-16 20:30
اونی هم که پایین iron spider وایستاده و دم داره میمونه اشاره ی غیر مستقیم به بن10 یا همون spider monky
+4 #49 amin 1393-02-16 20:59
در واقع هیچ اشاره ای به بن تن در کار نیست اسپایدرمن همچین کمیکی داشته
newcomic.org/uploads/posts/2014-03/1393876110_952ef87ba8d4854dec778dfa66051e86.png
+2 #50 mokhtar 1393-02-16 21:11
ظاهرا اقای ترابی مشغول نوشتن یه مقاله دو قسمتی هستش

تو این مقالات تمام این اسپایدرمن هایی که تو تصویر هستن رو میخواد معرفی کنه
+2 #51 علی 1393-02-16 21:21
عمو مختار یادم میاد گفتی که تو یکی از کمیک های تقریبا جدید اسپایدرمن پیتر وگرین گابلین با هم درگیر می شن و پیتر گابلین ول یکنه ومیره میگه هر روز که از خواب پا میشم یاد گون میفتم و میخوام بکشمت میشه بگی این کمیک جه کمیک و چه شماره ای بود ببخشید اگه خارج از موضوع بود
+2 #52 PEDRAM 1393-02-16 21:23
ایولا اقای ترابی ممنون میشم درضمن دارم جون خودم متلک میگم :o
#53 javad 1393-03-01 08:10
#54 شایان 1393-08-05 18:00
به نقل از javad:

خیلی جالب بود راستی اینم یه هنره
spidey.ir/.../...
spidey.ir/.../...

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید