مایک کولتر: بازیگر نقش ایرون فیست انتخاب شده!

 مایک کولتر: بازیگر نقش ایرون فیست انتخاب شده است!

همه ما خبر داریم که مارول و نتفلیکس سریال "آیرون فیست" (Iron Fist) را قرار است که بسازند.ولی هنوز رسما اعلام نشده چه کسی نقش او را بازی میکند. ولی امروز مایک کولتر بازیگر نقش «لوک کیج» در سریال جسیکا جونز در مصاحبه با سایت Collider گفته که مارول و نتفلیکس بازیگر نقش ایرون فیست را انتخاب کرده اند ولی نام او را فاش نکرده اند!!!

در ضمن در دنیای کمیک معمولا ایرون فیست و لوک کیج در کنار هم دیده میشوند و حتی یک کمیک بسیار معروف و موفق به نام Heroes For Hire در دهه 70 میلادی چاپ میشد که شخصیت های اصلی آن ایرون فیست و لوک کیج بودند:

کمیک iron fist - power-man

به همین دلیل هواداران مارول احتمال میدهند که شاید لوک کیچ هم در سریال ایرون فیست باشد ولی کولتر خودش گفته احتمال نمیدهد چنین اتفاقی بیافتد . ولی او در عین حال خاطر نشان کرده که بلاخره ایرون فیست و لوک کیج در سریال Defenders کنار هم دیده خواهند شد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما مارول و نتفلیکس کدام بازیگر را برای نقش ایرون فیست انتخاب کرده اند؟ چرا نامش را فاش نمیکنند؟

مطالب مرتبط:

سریال iron fist (مشت آهنین) ساخته میشود

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

#1 amir a. ghaderi 1394-11-09 16:26
نقش دنی رند (ایرون فیست) خیلی مهمه. امیدوارم مارول باز هم انتخاب درستی کرده باشه و یک بازیگر خوب و حرفه ای که البته هنرهای رزمی هم بلده برای این نقش انتخاب کرده باشه.
#2 Ice Man 1394-11-09 18:01
هم بازیگر آیرون فیست مهمه ، هم لباسش ، من که تقریبا همون اندازه که منتظرم تا لباس اسپایدرمن ببینم ، منتظرم ببینم لباس آیرون فیست رو چجوری طراحی میکنن برای سریالش ، البته تا آیرون فیست بیاد ، هنوز خیلی مونده
#3 ali hrostami 1394-11-09 23:05
امیدوارم مثل انتخاب بازیگر دردویل خوب باشه :lol:

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید