این کارتون هرگز از روی کاپیتان آمریکا (Captain America) ساخته نشد! + لینک دانلود ویدئو

 در دهه 90 میلادی قرار بود یک سریال کارتونی براساس کاپیتان آمریکا ساخته شود ولی چون آن موقع مارول مشکلات مالی داشت و اختلافاتی هم بین مدیران عالی رتبه اش به چشم میخورد، این پروژه هم کنسل شد.

  - captain america کارتون کاپیتان آمریکا

نویسنده  ومغز متفکر این کارتون قرار بود اقای «جان سمپر» (John Semper) باشه (جان سپمر نویسنده و مغز متفکر کارتون "اسپایدرمن: مجموعه کارتونی" هم بود). در هر حال این پروموی این کارتون هستش :

 

لینک دانلود و تماشا

قرار بوده داستان این کارتون در سال 1942 باشه. آنطور که معلومه باکی و برخی از اعضای گروه Howling Commandos و همچنین گروه تروریستی «هایدرا» و دشمن اصلی کاپیتان آمریکا یعنی «رد اسکال» هم قرار بوده در این کارتون حضور پررنگی داشته باشند.

نظر شما چیست؟ دوست داشتید این کارتون ساخته میشد؟ به ظنر شما چرا علیرغم محبویبت شخصیت کاپیتان آمریکا (به خصوص در سال های اخیر) چرا هرگز یک سریال انیمیشنی مختص Cap ساخته نشده؟

مطالب مرتبط:

این بازی مارول (Marvel) هرگز منتشر نشد ... + لینك دانلود ویدئو

10 فیلم مارول كه هرگز ساخته نشد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

+1 #1 s.kraven 1394-05-30 13:27
ای کاش ساخته میشد به نظرم طراحیهاش از اسپایدرمن مجموعه ی کارتونی قشنگ تر بود.حداقل دو سه تا ضربه رد و بدل میشد. :-* ولی انصافا رداسکالش خیلی زیبا طراحی شده بود.
راستی اون موقع باکی هنوز مرده بود دیگه :-* اگه پخش میشد چقدر براش فاتحه میخوندن؛نمیدونس تن چه هیولایی شده :-* :lol:
+1 #2 kaito 1394-05-30 13:28
همون بهتر الان با کیفیت تراش رو میبینیم البته مهم داستانه که امیدوارم اگه ساخته میشد حداقل داستان خوبی میداشت.
+1 #3 DAREDEVIL 1394-05-30 13:28
به نظر که انیمیشن خوبی میومد حیف که ساخته نشد واقعا حیف که کاپیتان آمریکا یک شخصیت بسیار محبوب یک سریال انمیشنی مختص به خودش نداره امیدوارم که مارول یک انیمیش سریالی از کاپیتان آمریکا بسازه البته اگر می خواد اشغالی مثل مردعنکبوتی نهایی بسازه همون بهتر که نسازه!
+1 #4 Victor 1394-05-30 13:37
خیلی خوب بود حیف شد نساختنش
واقعا نسبت به اون زمان چیز خیلی خوبی ازش درآورده بودن
نمیدونم دلیلش چیه که مارول از رو کاپیتان آمریکا و یا دیگر شخصیتاش سری انیمیشنی نمیسازه فقط امیدوارم بعد فیلم سیویل وار یه سری از روش آغاز بشه مثل محافظان کهکشان
البته امید میره چون مارول اعلام کرده بود که انیمیشن و سری هاش رو با دنیای سینماییش هم تراز خواهد کرد
+1 #5 mtm 1394-05-30 13:47
علی اقا خیلی ممنون
فقط یه زحمتی واست دارم
میشه لینک ویدئوش رو برام ایمیل کنی؟ (منظورم نسخه با کیفیت تر و بدون لوگو هستش)
برای ارشیو شخصی خودم میخوام
به سرم زده یه مقاله بنویسم درباره انیمیشن های سوپرهیرویی مارول و دی سی که هرگز ساخته نشدند!
از این موضوعات خیلی خوشم میاد
چون از mystery خوشم میاد. این جور پروژه ها هم برام مثل پرونده های رمز الودی میمونه که ادم باید بره دونبالشون و پرده از اسراشون برداره !
+1 #6 Victor 1394-05-30 14:03
#5
باشه
ولی این ویدیو فقط با کیفیت 360p موجود بود که من اونو دان کردم
#7 sh-spidey 1394-05-30 22:44
دوست داشتم ساخته میشد و اما اگر قرار بشه یه کارتون از روی cap ساخته بشه دوست دارن مارول نسازه چرا؟چون میشه یه چیز بدرد نخور مثله التیمیت اسپایدر من
#8 Spectacular wolverine 1395-09-11 15:24
کاشکی ساخته میشد :sigh:
به نقل از sh-spidey:
دوست داشتم ساخته میشد و اما اگر قرار بشه یه کارتون از روی cap ساخته بشه دوست دارن مارول نسازه چرا؟چون میشه یه چیز بدرد نخور مثله التیمیت اسپایدر من

شما از کجا میدونید که شبیه التیمیت اسپایدر من میشد
من مطمئنم ما رول از اشتباهاتش درس میگیره و دیگه اونارو تکرار نمیکنه چه در فیلم و سریال و چه در انیمیشن
#9 Nightwatcher 1395-09-11 16:25
جالبه. مارول در دهه 90 تقریبا یک یونیورس کارتونی در تلویزیون راه انداخته بود. یه چیزی مثل mcu. ولی خب همونطور که گفتید مشکلات مالی هم موانعی ایجاد کرده بود.
پرسیدید که چرا از کپ کارتون سریالی ساخته نشده. به نظر من شاید دلیلش این بوده که شخصیتهایی مثل اسپایدرمن و اکس من و ff از نظر مارول پتانسیل بیشتری داشتن و اینها براشون اولویت داشته و البته مشکلات مالی و مدیریتی هم به این موضوع دامن زد. بعد از اون هم روی اونجرز تمرکز کردن که البته کپ نقش پررنگی در کارتونهای اونجرز داره و شاید با خودشون فکر کردن که نیازی به کارتون اختصاصی کپ نیست (مطمئن باشید اگه کارتون کپ ساخته میشد دست کمی از اونجرز نداشت چونکه کپ با تونی و ثور و هاکای و... ارتباط خیلی نزدیکی داره). بعدش mcu هم راه افتاد و...
#10 parsa999 1395-09-12 11:39
قشنگ بود اى کاش ساخته ميشد

برای نظر دادن باید عضو سایت شوید